R Sportnieuws -info Degradatie dreigt voor dames Set Up wmmm Sabina Larmené in kwartfinale NK tafeltennis Jos Volleberg ongeslagen Rooyse VK faalt in Gennep Red Caps Venray start met Peanuts ËESBiltB Vp gowling- i/ereniging l/enray it im Rooyse VK De Pielhaas DC D n Oldtimer Jeugdbowlen Set Het Alvertje KHBV Diana De Roos AV Venray- Regio GV St. Christoffel Beginnersgroep De Jumpers Mudhunters Digi[ PEEL EN MAAS Donderdag 10 maart 2005 - Pagina 21 [slagen huisleagues 8T Jamin-VTU Telecom 6-22 'Café tie Buren-Sigma's/Comelco 21-7 ~7bT Hoeijmakers-Scores 26-2 pjflhunters-La Mousse 24-4 )e strijd om de koppositie blijft span nend. Zowel lijstaanvoerder Hoeijma- ;ers als nummer twee, VTU Telecom [wam als winnaar te voorschijn, waarbij de koploper vier punten ineer scoorde dan VTU, waardoor de toorsprong nu zeven punten ledraagt. De Pinhunters won weer, naar hebben waarschijnlijk de eind spurt toch wat te laat ingezet om nog lelemaal bovenaan te komen. La Housse en Scores zaten, getuige de uitslagen, in het hoekje waar de sla in vallen. Joke van Rens scoorde jet een 202-game en 548-serie het it bij de dames en bij de heren was ickey Bindewalt de absolute uitblin- ■r met een game van 289 en een jrie van 716. klasse: jus Van Dijck-Strik./Groeipunt 10-18 U/Van Rensch-Hit Missl7.5-10.5 ijd Raak/AVIT-The Nitwits 9-19 lose Encounters-Club Up 20-8 strijd om de koppositie is voorlo- jg beslist in het voordeel van Stri- :rs/Groeipunt, dat in een rechtst- :ks duel de naaste belager, Plus van ijck, duidelijk terug wees. VvGI/Van :nsch heeft door de winst op Hit jss weer duidelijk uitzicht op de -eede plaats, die recht geeft op pro- lotie. Beste dame was Caroline van ijt met een 191-game en 496-serie. Ij de heren zette Frank Peters een 17-game neer en Leo Jansen een [8-serie. ioleague: tsh-Pinhunters 1-20 'Jamin-BT AWI Isolatie 6.5-14.5 ia's/Comelco-Plus Van D 10-11 ivisie-BT Kuijten Ass. 4-17 ishop RB-Bokual/Mijling 1-20 ie Joepies-Hit Miss 19-2 in deze league is de strijd om de •idersplaats ongemeen spannend, (et verschil tussen de nummers een ;n twee bedraagt na afloop van deze igueavond slechts een punt in het lordeel van de Joepies, die 19 pun- verzamelden. Bokual/Mijling im, door 20 punten te scoren, een juntje dichterbij. Nummer drie, Irash, haakte voorlopig af door een grote nederlaag tegen Pinhunters, die ;ven. met Vivian v.d. Voort (game 210, 'lissin&crie 586) de beste dame in hun gele- t Oratoren hadden. Martijn Magermans en 'gingifrank Peters eisten samen de eer op klasst^n de hoogste game bij de heren met dan 1E256, terwijl Martijn de hoogste serie an vai^oor zjjn rekening nam met 687. Houlj)u55eiieagUe; ijke ziekers 1-Strikezone 2-16 -r nie!)OK-Taxi Twan Peeters 144 te g%S-The Marks/Den Terp 1-17 nsPi% the Pocket-Wakers 2 16-2 ndag^oK, met Henk Hoeijmakers als de in t(%an met de hoogste serie (710) ste- te wyent rechtstreeks op de titel af, ter- als vfyjji strikezone, In the Pocket en The un vafarics/Den Terp strijden om de twee- ,e plaats, want de onderlinge ver- chillen zijn twee punten. Jolanda „Xichten scoorde het best bij de dames ll117, serie 405) en Eric Loyen tette bij de heren met 233 de hoogste game neer. Bedrij fsbowlingcompetitie In de derde en Aderde klasse werd een ^ogenaamde extra ronde gespeeld, 11 waarin elke speler en het team als 16 nugeheel tegen zichzelf speelde met als basis het persoonlijk en teamgemid- rf 5 delde. Geelen Beton 1 deed dat het beste in de derde klasse en veroverde 25 punten, maar bleef op de laatste •f Al plaats. Nestlé 2, dat 19 punten scoor- f A2 <?e, bleef daardoor aan de leiding en Bi [Bouwbedrijf Raedts 1 bleef, door 16 punten te scoren, tweede. Schelber- :i gen Tandtechniek voegde ook 19 12 punten toe aan hun totaal en staat nu 1 derde, voor Franssen Keukens, dat slechts 4 punten scoorde. De 16 pun- 2 ten, die Nestlé 1 scoorde, waren net niet genoeg om de vijfde plaats te ver laten. In de 4e klasse bleef Wijnands 'Buitenbedrijf koploper, door 20 pun ten te behalen. Custers Hydraulica .kwam niet verder dan7.5 punten, maar behield de tweede plaats, vlak Voor Restaurant Bowling Venray 1, dat 21 punten aan hun totaal toevoeg de en nu derde staat. Kersten Europe I Pa^te 9 punten, Ruhl-Haegens-Mole- IO naar 2 4 en Beautysalon Margo 2pun- iten, 16 mï Wit i Programma zaterdag 12 maart D4E Rooyse VK 4-Set Up 5 16.15 1C1G Rooyse VK 1-Activia 2 16.15 CIC Rooyse VK 1-Bedovo 1 16.15 Uur MB 1H Rooyse VK 1 -Avoc Al 18.00 MB1G Rooyse VK 2-Meterik 2 18.00 H2C Rooyse VK 1-Peter Peters 118.00 Liessel-Rooyse Dl 15.15 Sambeek-Rooyse D2 13.00 pverloon-Rooyse D3 12.30 Sevenum-Rooyse H2 19-00 Overloon-Rooyse MC2 12.30 Melderslo-Rooyse MC3 14.00 Overloon-Rooyse JB2 14.15 Roggel-RooyseJBl 16.00 Programma zondag 13 maart Rooyse VK 1 HV-Meterik 10.00 Rooyse VK 2HV-Athos 2 10.00 Dartclub DC De Pielhaas houdt op zaterdag 12 maart vanaf 20.30 uur in café De Pielhaas whiskydarten. Inschrijven kan tot 20.15 uur of via Lel. 582187. Uitslagen: winnaarsronde 1. Dave van Zeist 2. Lou Janssen 3. Jos Heesen 4 Marcel Gielen 5. Johan van Hoof 6. Paul Hendrix 7. Peter v.d. Berg 8. Pat- rik Plum; verliezersronde 1Gerard de Bruijn 2. Jolanda Gisberts 3- Thor- «en Gooren 4. Roland v.d. Voort 5. Nelly Plum 6. Albert Moorrees Er werd drie keer 180 gegooid Dave van Zeist. De hoogste finish was voor Lou Janssen met 148 punten. Uitslagen dartcompetitie: Old Stars- De Brouwer Stiphout 5-5 Buil Eyes-De Gamblers Asten 5-5 The Boys Girl-'t Pandje 7 Deurne 5-5 The Smokey's-'t Grashuukske 2 9-1 The Killer Bees-'t tandje 3 Deurne 3-7 The Rabbits-'t Grashuukske 3-7 Halfom Half-Dorps- café Neerkant 4-6 De Piëlhaas-'t Pand je Deurne 8-2. Sabina Larmené (TTV Summa/Red Stars) heeft afgelopen weekeinde de kwartfinales bereikt van het NK tafel tennis in Heerlen. De kersverse Nederlands kampioene B hoefde daar sportief gezien niet veel te doen: haar tegenstandster in de achtste finale trok zich met een blessure terug. Zon der te spelen ging Sabina dus door naar de kwartfinale, waar Sigrid van Ulsen een maatje te groot was. Hoe wel blij met de uiteindelijke plaats was het verloop van het toernooi natuurlijk minder voor Sabina. "Ik speel liever voor zo'n plaats, met de kans het niet te bereiken, dan op deze manier. Maar ja, niets aan te doen." De andere deelneemsters van Summa/Red Stars sneuvelden eerder. Kelly Willems stak niet in de vorm die nodig was Mariette Holterman te ver slaan in de eerste ronde. Ze kwam nog wel een ronde verder in het mixed dubbel met Ken van Gellekom (Kluis). Sandra Leyten sneuvelde in de achtste finale tegen Melissa Muller. Muller verloor haar titel door in de halve finale te verliezen van Jana Timina. Timina legde het in de finale weer af tegen Jiao Li. In de le klasse van de bedrijfstafel- tenniscompetitie Summa/Redstars speelden de teams hun op twee na laatste competitiewedstrijd. Zoals ver wacht wonnen beide koplopers Hug- gers en VBit met ruime cijfers van hun tegenstanders en zullen samen gaan uitmaken wie de kampioensvlag kan gaan hijsen. Op deze avond werd ook de inhaalwedstrijd Old Devils- The headhunters in de hoofdklasse gespeeld. Old Devils won deze sleu telwedstrijd uiteindelijk na zware strijd met 7-3 en blijven daardoor vei lig op de tweede plaats in de hoofd klasse. After Fifty's (l)-Herbalife 7-3 After Fifty's versloeg Herbalife zoals verwacht. Wel moesten Janos Rozma- nics, Elly Moors en de net weer van vakantie teruggekeerde en gebruinde Piet Verstappen hun meedere erken nen in een uitstekend spelende Jos Volleberg van Herbalife. Jos houdt het team van Herbalife goed op de been en zodoende haalt Jos de druk wat weg voor de beide dames Anne Say en Maria Willems. Ondanks hun steeds weer uitstekende inzet, lukt het hen toch niet om wat partijtjes te winnen. Wel hebben beide dames nog steeds plezier in het spelletje en dat is ook wat waard. After Fifty's (1) blijven daardoor soeverein op de derde plaats in de le klasse. Op deze avond werd ook de inhaalwedstrijd Old Devils-Headhunters gespeeld. Old Devils won deze sleutelwedstrijd uiteindelijk met 7-3- Huggers Elektronika-Adviesbu- reau Brandveiligheid 9-1 Huggers was natuurlijk de favoriet tegen Adviesbureau Brandveiligheid. Gerda van Meijel begon tegen de boomlange Rick Bonten met zijn uit- schuifbare armen en lastige service. Echter Rick bleek ontzettend veel moeite te hebben met het korte tik- spelletje van Gerda. Pas na vijf span nende games lukte het Rick om Gerda van Meijel te verslaan. Opgelucht zocht de youngster in het team van Huggers de kantine op na deze nipte zege. Ton Peeters wist Frans Larmene te verschalken, doch Toos v.d. Laar was niet opgewassen tegen teamcap tain Geert Huggers. Het dubbelspel was zeer spannend, doch uiteindelijk toch in het voordeel beslist door Hug gers. De grote nederlaag diende zich toen al aan, want Ton Peeters, Gerda van Meijel en Toos v.d. Laar moesten de resterende wedstrijden aan hun tegenstanders laten. Adviesbureau Brandveiligheid zal een tandje bij moeten zetten om niet verder te zak ken op de ranglijst. VBit-NLW Bedrijven 9-1 Zeer verrassend won Jan van Gerven NLW) in de eerste partij tegen Geert van Boven, Weliswaar met 13-11 in de 5e game, maar toch een hele mooie overwinning van Jan tegen een wat onthutste Geert van Boven. Dat was meteen ook het enige puntje voor NLW in deze ongelijke wedstrijd. Wim Vullings en Patrick Hendriks ble ven dus ongeslagen bij VBit en Marjo Lange en Anet Sonnemans van NLW bleven helaas met lege handen ach ter. VBit deed dus goede zaken, doch loopt niet in op koploper Huggers, die met dezelfde cijfers won van Adviesbureau Brandveiligheid. Peters Voegwerken-After Fifty's (2)7-3 Peters Voegwerken deed wederom goede zaken door van het reserve team van After Fifty' te winnen. Frans van Meijel, Peter Verhagen en Mark v.d. Langenberg verloren allen van een goed spelende Gerard Moors, die deze avond ongeslagen bleef bij After Fifty's. Gerard Moors heeft zijn duide lijk zijn ritme gevonden en gaat steeds beter spelen en is een lastige speler geworden voor zijn tegenstan ders. Bert Engels en Mena Berhitu stelden wat teleur tegen toch wel gelijkwaardige tegenstanders en ble ven met lege handen achter. Omdat Peters ook het dubbel won, eindigde deze wedstrijd in en ruime zege voor de Voegwerkers. Door deze overwin ning blijven de mannen van Peters Voegwerken stabiel op een vierde plaats staan, die zij waarschijnlijk niet meer uit handen geven. Old Devils-The Headhunters 7-3 Arno Schrivers (Headhunters) begon zeer voortvarend tegen kopman Twan van Vegchel (Old Devils) en het leek er op na twee gewonnen games dat Schrivers de partij naar zich toe zou trekken. Van Vegchel liet toen zien dat hij een echte vechtjas is en knokte zich terug in de wedstrijd. Beide materiaalspelers gingen tot het uiterste maar van Vegchel begon steeds beter te anticiperen op het spelletje van Schrivers en pakte ook twee games'terug. In de laatste en beslissende game bleek van Vegchel wat vaster dan Schrivers en haalde opgelucht adem na deze nipte zege. Peter Bouwmans nam het toen op tegen Jos Achten, die de laatste tijd laat zien dat hij in vorm is. Ook Bouw mans liet zien dat inzet en motivatie heel belangrijk zijn om tegenstanders te verslaan. Hij won vrij gedecideerd in drie games van Jos Achten en toen stond de stand weer gelijk. Dorien v.d. Giessen had niet veel in te bren gen tegen de geroutineerde Jos v.d. Putten. Het dubbelspel was ook voor Old Devils en toen stond het 3-1- Van Vegchel moest het toen opnemen tegen Peter Bouwmans. Het werd een spannende partij, waarin diverse games pas boven de tien punten beslist werden. In dit geval net alles in het voordeel van Twan van Vegchel, die een ietwat ontgoochelde Bouwmans achterliet en wat mopper de over wat onfortuinlijke net-en randballetjes van zijn wel erg zelfver zekerde tegenstander Twan van Vegchel, die deze avond ongeslagen bleef. Schrivers won vervolgens van Jos v.d. Putten en Dorien v.d. Giessen maakte het Jos Achten best lastig getuige de gamestanden 9-11,13-11,9- 11 en nog een keer 9-11 in het nadeel van Dorien. Zij is van plan om door extra trainingen de games wel naar zich toe te trekken en dan kunnen de mannen in de Hoofdklasse hun borst(en) nat maken. Peter Bouw mans won ook van Jos v.d. Putten, die deze avond alleen van Dorien v.d. Giesen te winnen. De krachtsverschil len liggen heel dicht bij elkaar, doch Old Devils is in de breedte net wat sterker en stabieler en staan daardoor terecht achter koploper TextDepart- ment op de tweede plaats in de Hoofdklasse.De laatste partij van deze wedstrijd was die tussen Arno Schri vers en Jos Achten. Schrivers had wat last van de trage, bolle spinballen van de getructe Achten. Na vijf games bleek dat Jos Achten de terechte win naar was. Einduitslag 7-3 voor de Devils. Na de fraaie zege een week eerder tegen Terraveen, moesten de volley balheren van Rooyse VK afgelopen weekend een bittere pil slikken. In Gennep trakteerde Flamingo's de gas ten op een 3-1 nederlaag. In de eerste set leek het nog goed te gaan. Rooyse VK stond met 2-7 voor en het zag er allemaal rooskleu rig uit. Maar daar bleef het dan ook bij. De pass lag verre van goed en daar profiteerde de tegenstander maar al te graag van. Het leek wel of de mannen van Hans Hendriks er een beetje beduusd bij stonden te kijken en af en toe een scherp moment had den. En op die scherpe momenten ging het dan ook goed, maar er waren De Koekebakkers wonnen thuis met 7-3 van De Siem 1 uit Meijel mede dankzij een 180 score van Erik Jansen en een 106 finish van Arno Verhaegen. De Wegwerpers wonnen eveneens thuis nipt met 64 van Peter en the Rockets uit Asten-Heusden. Het TAG-Team kreeg nummer twee Paddy's Place uit Deurne op bezoek en verloor onverdiend met 4-6. helaas te weinig van deze momenten met als gevolg een set verlies van 26- 24. De tweede set leek wel een kopie van de eerste, ook nu stonden de blauwe mannen met 2-7 voor en ook nu gaven ze de set uit handen: 25-20. Het leek er even op dat de Venrayse volleybalheren op hun donder zou den krijgen met 4-0, maar zover kwam het gelukkig toch niet. In de derde set stond er toch een scherper team in het veld. Al kwamen de com binaties niet helemaal tot hun recht, punten werden er wel gescoord en bij de tegenstander vielen er gaten waar de Rooyse mannen van konden profiteren. Zo kon de set binnen wor den gehaald met 25-27. Nu moesten ze in ieder geval proberen deze ten dens door te zetten, wilden ze nog kans maken op een vijfde set. Maar het was een verloren zaak, Flamingo's was gewoon sterker en geconcen treerder aan het net. De set werd gewonnen door de mannen uit Gen nep met 25-21Zo was de wedstrijd er eentje om snel te vergeten. Tijd om na te denken over wat er fout ging is er, de komende week spelen de heren, niet. Zaterdag 19 maart staat de thuis- match tegen Achilles uit Beugen op het programma. Dit duel wordt wel licht donderdag 17 maart om 20.00 uur gespeeld. Hulsleague Rode lantaarndrager De Toastjes lijkt aan een inhaalrace begonnen te zijn, want opnieuw wisten ze wedstrijd winnend af te sluiten en wel heel resoluut. Tegenstander Power Pins werd met 17-4 kansloos gelaten, hoe wel Lisa Jansen tot de hoogste game (179) bij de meisjes kwam. Bij de win nende ploeg was Jelle Creemers de beste met een serie van 481 Helaas voor de Toastjes had ook nummer voorlaatst De Wegwerpers een uitste kende dag en werd de Pinhitters met liefst 18-3 aan de zegekar gebonden. De winst van De Wegwerpers was een collectieve prestatie: 476 voor Patricia Camps, 469 voor Kevin Lit- jens en 424 voor Florien Hazeu, die met een game van 164 haar PR op één pin benaderde, maar daarmee wel haar beste seizoenprestatie neerzette, Patricia scoorde met haar serie de hoogste bij de meisjes. Pincollectors had het niet al te moeilijk tegen King pin en won daardoor verdiend met 15-6. Antoon Camps (190/506) was hier de beste speler en pakte net als zijn teamgenoot Mark Houtappels alle drie persoonlijke punten, iets dat ook de goed spelende Jimi Jacobs (420) bij het verliezende Kingpinteam pres teerde. Het duel der giganten koplo per De Pinkrakers tegen nummer twee TBBT boekte ondanks de afwe zigheid van Paula Jansen toch een 15- 6 overwinning. Dat was mede te dan ken aan de fenomenaal goed spelende Luke Verhoeven, die zijn dip van de laatste weken overwonnen lijkt te hebben. Met 223/548 was hij veruit de beste speler van de dag. Samen met ploegmaatje Ken Litjens zorgden zij beiden voor de driepunters, iets dat bij TBBT alleen de eveneens sterk spelende Bram Snellen (221/531) lukte. Door deze ruime zege liep De Pinkrakers (157 punten) verder weg van haar naaste concurrent TBBT (133 punten). Pincollectors (119,5 punten) passeerde De Pinhitters (108,5) en staat nu als derde geklas seerd. Komend weekend staat er een uitwis seling op het programma. Venray speelt dan in Mill tegen jeugdteams van Boekei, Mill en Veghel. De bijeen komst in de bowling is om 9.15 uur. Uitslagen heren Set Up-MVC '64 2 3-1 Uitslagen dames: Set Up-Avance 1-3 Set Up 2-Luctor 04 Set Up 3-HVC 44) Uitslagen jeugd Set Up MB-VC Weert 2 3-1 Set Up Nivo 5-Civitas 4 2-0 Set Up Nivo 5-Olsredlem 2-0 Uitslagen heren recreanten Summa Peelpush 3-Set Up 3 3-2 VC Athos 3-Set Up 4 3-2 VC Velden 2-Set Up 2 3-1 SDW-Set Up 1 3-1 Setpoint 2-Set Up 4 4-0 Uitslagen dames recreanten Tupos 1-Set Up 1 2-2 Programma zaterdag 12 maart Heren: Civitas 2-Set Up 16.15 Dames: VC Polaris 2-Set Up 1 19.00 Sportivo-Set Up 2 16.00 Olsredlem-Set Up 3 17 30 Rooyse VK 4-Set Up 5 16.15 Programma zondag 13 maart Jeugd VC Fortutas-Set Up MB 11.00 Set Up MCI in Arcen 1.2.15 Heren recreanten VC Athos 1-Set Up 1 09.30 VC Kessel 3-Set Up 2 09 30 VC Meterik 3-Set Up 4 10.00 Programma donderdag 17 maart Dames Set Up 1-Rooyse VK 1 20.30 Set Up 2-HVC 1 20.30 Tijdens de algemene ledenvergade ring werd Harrie Theeuwen uit Wans- sum voor een periode van vier jaar als bestuurslid herkozen. Ook werd besloten het vissen met gekleurde maden in al onze viswateren, dus ook de Maas, te gaan verbieden. Met ingang van 2006 komt dit in het regle ment van de vergunning te staan. Ver der kregen een zevental leden, die 25 jaar lid van de vereniging zijn, een attentie in de vorm van een pennen- set met inscriptie aangeboden door de voorzitter. De jubilarissen zijn J. van Brakel uit Overloon, T. Frederix uit Venray, P. Treuling uit Oostrum, W van Gestel uit Venray, T. Groete- laars uit Geijsteren, H. Peeters uit Leu nen en R. Wijnhoven uit Wanssum. Het wedstrijdrooster 2005 is klaar. Het is inmiddels op de website ver schenen en wordt verspreid onder onze wedstrijdvissers. Behoort u niet tot deze groep en wilt u toch graag een wedstrijdrooster hebben, meld u dan even aan op een van onderstaan de telefoonnummers of stuur ons een e-mail. Kinderen die mee willen doen aan onze jeugdviscursus op 13 en 27 april, 18 en 21 mei en 4 september, kunnen zich hiervoor aanmelden tot uiterlijk 19 maart a.s. bij Pieter Kunen tel. 077-3662920. Kijk voor meen informatie op onze website www.het- hetalvertje.nl. Afgelopen donderdag zijn de senio ren en veteranen te gast geweest bij de Schutroe in Horst. Hoogste deelne mers waren dit maal J. Hermsen, M. Hendriks en P. Martens. Zaterdag is in Ysselsteyn het NK voor senioren ver schoten. J. Hermsen behaalde een knappe vierde plaats. Thuis werd zaterdag de zevende en laatste DW wedstrijd afgewerkt. Team een scoor de 1363, zestal twee 1258 en het 3e team wist 1176 te behalen. Zondag halve finale NHB beker. Maandag regioverjaarvergadering in America Aanvang 20.00 uur. Het eerste team van schietvereni ging De Roos uit Leimen heeft met 864 tegen 856 gewonnen van De Ran gers. Beste schutter was Roy Troisfon- taine met 272 punten. Na kostbaar verlies tegen Avance 4 f 1 i:* De volleybaldames van Set Up uit Meerlo dreigen na slechts een seizoen de derde divisie D weer te moeten verlaten. Na een kostbare 1-3 thuisne derlaag tegen Avance delen de Meer- lose volleybaldames nu de rode lan taarn met de tegenstander van afgelopen zaterdag. Trainer Jan Brandsma was vooraf optimistisch over de kansen tegen Avance. "We zijn compleet en met name de laatste tijd spelen we goed volleybal. Ik heb er dus het volste ver trouwen in dat we vandaag winnen." Dat vertrouwen werd door de dames in de eerste set niet beschaamd. In een gelijkopgaand duel toonde Set Up in de slotfase het beste met de zenu wen te kunnen omgaan en sleepte een belangrijke 27-25 setwinst in de wacht. In de tweede set ging het ech ter helemaal fout. Veel fouten in de passing en serves en weinig druk op Marloes Janssen, Marieke Knoben en Gertje Raedts (vanaf links achter bet net) proberen een harde smash op te vangen de tegenstander van Meerlose zijde. Avance profiteerde optimaal en pakte heel eenvoudig de setzege met 14-25. Bij de Meerlose dames leek iets te knakken, want ook in de derde set waren de gasten uit Sambeek heer en meester. Met speels gemak won Avan ce ook deze set met 17-25. In de vier de set leek Avance opnieuw op een eenvoudige setwinst af te stevenen. De gasten namen meteen de leiding en bij een 20-24 stand gaf niemand meer een centje om de kansen van de thuisploeg. Toch toonde Set Up juist in die slotfase veerkracht. De thuis ploeg kwam zelfs nog terug tot 23-24 maar moest uiteindelijk met 23-25 buigen. De set en de 1-3 zege ging naar de gasten die nu in de stand op gelijke hoogte staan met Set Up. Don kere wolken pakken zich samen boven het team van Brandsma. Ook de dames beseffen zelf maar al te goed dat het drommels moeilijk wordt om de degradatiedans nog te ontspringen. Een verklaring voor de nederlaag en het zwakke spel tegen Avance kon speelster Marloes Janssen na afloop niet een, twee, drie geven. "De spanning viel wel mee. In de eer ste set was die er wel, maar na de set winst leek alles goed te gaan." Na het goedé begin viel Set Up echter ver terug. "Dat patroon maken we wel vaker mee", aldus Gertje Raedts, "Na een goede eerste set volgt vaker een slechte tweede. Toch heb ik niet het gevoel dat we dan minder geconcen treerd zijn. Wel is het zo dat we na een paar foute ballen, misschien te snel de moed laten zakken. Het is heel moeilijk om een oorzaak aan te geven, want de wil is er absoluut. We hebben vandaag mogelijk ook teveel gewisseld. Sommige speelsters vin den dat misschien niet zo prettig." Met nog vijf wedstrijden voor de boeg staat Set Up voor een schier hopeloze opgave om de dreigende degradatie naar de topklasse af te wenden. Toch blijven Janssen en Raedts de moed erin houden. Gertje Raedts: "We hebben met name de laatste tijd laten zien tegen hoogge- klasserde team goed te spelen. We geven de moed nog niet op en zullen er alles aan doen om ons te handha ven." "Maar", vult Marloes Janssen aan, "In de praktijk zal het heel moei lijk worden. Als we realistisch zijn dan wordt het een bijna onmogelijke opgave. Toch blijven we tot het laatst knokken." Honk- en softbalvereniging Red Caps Venray start dit jaar met peanut- bal. Peanutbal is een leuk en aantrekke lijk spel voor jongens en meisjes (dus ook gemengd) in de leeftijd van 5 tot en met 8 jaar. Het spel heeft een grote verwantschap met honkbal en soft bal. Door de eenvoudige spelregels, de veiligheid en de betrekkelijk gerin ge ruimte die het spel vraagt, is het erg populair. Het. doel van Peanutbal is om kinderen op zeer jonge leeftijd al kennis te laten maken met een spel in groepsverband, waarbij het accent niet op wedijver maar op spelvreugde ligt. De jonge peanuts en de ouder(s) zullen samen op een leuke, sportieve manier bezig zijn. Er wordt dus van de ouder(s) verwacht dat hij/zij zoveel mogelijk bij trainingen en wed strijden aanwezig is/zijn. Ook zal er geregeld een wedstrijdje tussen ouders en kinderen worden gespeeld. Ook proberen? Dat kan. U mag vier keer met uw kind gratis meetrainen. En als het bevalt? De contributie bedraagt dan 60,00 per jaar. Daar voor biedt Red Caps een een gratis Peanut t-shirt, een leen-handschoen en veldmateriaal, maar boven alles, een leuke tijdsbesteding voor ouders en spelers in een gezellige vereniging. Interesse en wilt u meer informatie? Neem dan contact op met: Patrick van Fessem, tel. 0478-580852 of mail naar: technischezaken@redcapsven- ray.com Tijdens de afgelopen zondag in Alphen gehouden wedstrijd de 20 km van Alphen heeft André Jansen zijn persoonlijk record met ruim zeven minuten verbroken. Vorig jaar nam André voor de eerste keer deel aan deze massale loop met 2000 lopers die begon met een zonnetje maar ein digde met hagel en sneeuw. André liep de 20 km in 1.48.15 uur. Op zondag 13 maart worden in Sit- tard de Limburgse Indoorkampioen schappen voor pupillen gehouden. Aanvang wedstrijden 11.00 uur, ver trek 0900 uur. Op dinsdag 15 maart om 19.00 uur start AV Venray-Regio weer met een nieuwe beginnersgroep. Aanmelden op 15 maart in clubgebouw AV Ven ray-Regio Sportlaan 1 of info@av-ven- ray.nl De zaterdagtraining voor de pupil len is op de atletiekbaan en niet meer in de bossen van Vlakwater. De trai ningen zijn als volgt: Pupillen: maandag zaal De Weert (geb 1993 en 1994) 18.00-19 15 uur, woensdag zaal De Weert (1995-1998) 18.00-19.00 uur zaterdag 11.00-12.15 uur. C/D-junioren in overleg trainers: maandag zaal De Weert (jun D) 18.00- 1915 uur, maandag baan jun C 19.00- 20.30 uur, donderdag (looptraining Carolus) 18.15-19 30 uur (technisch/Jasper) 19-00-20.30 uur AB junioren en senioren: dinsdag 19 00-20.30 uur, donderdag 19.00- 20.30 uur, zondagochtend in overleg trainer NSG-atleten donderdag zaal Raay- land 18.00-19.00 uur Lopersgroep/ alle niveaus: dinsdag 19 00 uur baantraining, donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainin- gen worden op de kunststofatletiek baan gehouden. Iedere zaterdag is de papiercontai ner van AV Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Vel- tumse Kleffen, geopend van 09.00- 13.00 uur. Wedstrijden/agenda: 13 maart Sittard Indoor LK pupillen 19 maart Venray trainingswedstrijd pupillen en c/d junioren (gewijzigd) 19 maart Venray spellenmiddag voor pupillen en d-junioren 24 maart Venray trainingswedstrijd Komeet en Scopias en AV Venray Afgelopen zaterdag vond in Heer len de tweede LOS-C wedstrijd voor recreatieturners plaats. De uitslagen: LOS-C Benjamin: Krijn Neervoort 9e; LOS-C Instap Bram Swinkels 8e, Maik Dollbaum 15e.? Op dinsdag 15 maart start AV Ven ray-Regio weer met een beginners- groep hardlopen. De start is om 19 00 uur op de atletiekbaan, Sportlaan 1 in Venray (sportpark De Wieën). Aan melding voor deelname aan deze beginnersgroep kan telefonisch 0478- 513705 of 580352 of via e-mail info@av-venray.nl. Ook kunt u zich melden op de trainingsavonden dins dag en donderdag om 19 00 uur in het clubgebouw van de vereniging, Sportlaan 1.Deelneming aan de begin nersgroep is bestemd voor mannen en vrouwen boven 18 jaar die hun conditie willen verbeteren of conditie willen opdoen. De trainingen worden in groepsverband onder ervaren bege leiding uitgevoerd. Ook zal aandacht worden besteed aan kleding, schoei sel voeding en looptechnieken Deelname voor de eerste vier weken is gratis. Doel van de beginnersgroep is binnen enkele maanden een aantal kilometers te kunnen hardlopen. Nadere informatie kan worden ver kregen bij Ger Verstegen, tel. (0478> 580352. Van Paardenvereniging De Jumpers uit Oirlo zijn de zusjes Jeurissen in de prijzen gevallen. Iris Jeurissen behaal de de derde prijs met Tinka's Boy in categorie DM. Esther Jeurissen behaalde met haar paard Raspoetin de zesde prijs in categorie B. Komende zondag rijden ze weer een rondje om de kerk. Altijd een mooie kans voor mensen om een keer aan te sluiten zonder dat hier ver plichtingen aan zitten. Lijkt je dit ook wel iets kom dan een keer meedoen. Iedereen is welkom. Alles wat je nodig hebt is een stel benen die je op een mountainbike 30 kilometer door het bos brengen. Ook een helm is gewenst maar die is ook nog te lenen. Ga naar www.mudhtmters.nl en mail als je interesse hebt. Wat je ook kunt doen, is gewoon een maand mee doen. Dit kan zonder kosten en ver plichtingen. Planning: Zondag 13 maart vertrek 9.00 uur voor een training in Venray. Dinsdag 15 maart algemene ledenvergadering. 20.00 uur. Zondag 20 maart vertrek 8.00 uur voor een tocht in Eupen (Belgie) 40 of 60 km Tevens thuistrai- ning vanaf 9.00 uur Venray. Vertrek is altijd vanaf sportcentrum de Sprank PEEL EN MAAS een abonnement waard

Peel en Maas | 2005 | | pagina 21