jfhe Headhunters ^joed op dreef Tong-il zeer succesvol op Dutch Open en Nicky Oranje naar EK hutters Ons enoegen kampioen Sjoelers op dreef Verne Janssen Limburgs kampioen Darten Bridgedrive De Kemphaan Atletiek Vereniging Venray-Regio MTC 2004 YOU Sjoelers ISBV in de prijzen HSV 't Alvertje Tourclub Ysselsteyn Klavertje Vier NRBC Vierde plaats Iris Jeurissen Mountainbike vereniging Tijdens de de individtiele selectie wedstrijd vielen de leden van Sjoel club Venray zaterdag in de prijzen. Van de veertien deelnemende leden wisten er negen een ereplaats te behalen. De winnaars waren: Klasse DB: Rietje Goumans (gem: 125-55), Klasse DC; Truus Jenniskens (gem; 119 65) Klasse DE: Regien Sanders (gem: 107.10) Klasse HC: Ben Rongen (gem. 121.40) Klasse HE: Paul Bou ten (gem: 104.85) Klasse HE: Sjeng Goumans (gem: 102.25) Klasse Jeugd: Inge Vermeulen (gem: 126.90), Tanja Vermeulen (gem: 116.95) Kevin Engels (gem: 111.30) Overige uitslagen: De prijswinnaars van Sjoelclub Venray Klasse DC: Anny van der Heijden (gem: 119.40) Klasse DD: Agnesvan Dijk (gem: 104.15) Klasse DD: Truus Schoeber (gem: 103.00) Klasse HD: Harrie Rongen (gem: 111.30) Klasse HE: Wim Pijnenburg (gem: 81.45). Op zaterdag 12 maart is de laatste selectiewedstrijd van dit sei zoen. Tevens wordt die dag de afvaar diging voor het NK individueel bekendgemaakt. PEEL EN MAAS een abonnement waard fel en maas gina idrijfs-recreantencompetïtie Red Stars In de hoofdklasse was niets te lerken van slapte na de carna- jlsweek. Integendeel zelfs, pwindende partijen met een I oog amusementsgehalte wissel- >n elkaar af, waardoor de toe- jhouwers waar voor hun geld Jegen. De teams hielden elkaar |n ook behoorlijk in evenwicht dat maakt de hoofdklasse op I moment zo aantrekkelijk. Met tiers als John Bonants, Arnold fcrivers, Peter Clijsters, Jos Ach ten last but not least "fighter" Iter Bouwmans ben je verzekerd |n spektakel. Vooral de partij Kjsen beide kopmannen John Inants van TempoTeam en Arno Krivers van The Headhunters |s niet alleen bijzonder span- |nd maar ook van hoge kwall- l^mhe Headhunters - TempoTeam - 7-3 ^■uitslag lijkt redelijk ruim, doch als Afle gamestanden van de laatste drie jggjBtijen bekijkt, die in het voordeel Pijlen van The Headhunters, dan had net zo goed 6-4 voor TempoTeam jannen zijn. Nu vielen de punten net de goede kant van Schrivers, ^•mwrnans en ook Dorien v.d. Gies- wt die pas in de 5e en laatste game 14-12 Nel Dorssers de baas was. ■Huivers bleef in deze wedstrijd als Age ongeslagen en was dan ook tffijecht heel blij met zijn overwinning wBjohn Bonants, die zich pas na 5 heiende games gewonnen gaf tegen ■tóirivers, Sportief feliciteerde John HB zeer vermoeide tegenstander met Overwinning. "Fighter" Peter ^Hiwmans gooide al zijn energie in ^■strijd en dat hebben zijn tegenstan- B Angelina Koenen en Nel Dors- ^B geweten. Een getergde Bouw- HKns wilde even laten zien dat hij I^Banks wat vervelende persoonlijke ®^standigheden een voortreffelijke heeft. Hij verloor alleen van Bonants, maar won in een leuke en spannende partij van Angeli na Koenen en ook van Nel Dorssers. Samen met Schrivers won Bouwmans ook het dubbelspel. Angelina Koenen speelde zeker niet slecht doch mist na haar lange blessure net nog die flitsende bij haar behorende finishing touch. Doch ze komt er aan De Keukenkenners - Old Devils 5-5 Bij Old Devils was kopman Twan van Vegchel afwezig en speelden de drie Jossen Koenen, v.d. Putten en Achten tegen de goed spelende Keu kenkenners, waar Patrick Manders weer stond opgesteld omdat Jan Zan ders langs de kant bleef vanwege een oogblessure. De man van de match was echter Jos Achten; die weer eens zijn dag had en zelfs Manders kans loos achterliet na 3 gewonnen games. Als Jos Achten even niet teveel aan z'n libido denkt, dan kan hij veel ach ter de tafel. Achten bleef dan ook ongeslagen al moest hij samen het dubbel met Jos v.d. Putten laten aan hun tegenstanders. Jos Koenen won een zeer belangrijk potje van Marcel Swaghoven met zijn soms onnavolg bare forehandslagen met de back hand, waar Peter Bouwmans ook zo'n handje van heeft. Jos v.d. Putten had het steenkoud, doordat de tempera tuur in de zaal te laag was en daar had hij zeer veel last van in kombinatie met de daarbij behorende vochtig heid. Maar ja, tafeltennis is nu een maal een wintersport en wellicht een goede warming-up en extra trui doet soms wonderen Jos Jeroen Swinkels had ook weer eens een avond waar veel lukte. Hij won van zowel Jos Koenen maar ook van Jos v.d. Putten, die zoals gezegd veel last had van de lage temperatuur in de hal. Uiteindelijk een terecht gelijkspel en dat is vooral een uitstekend resul taat voor De Keukenkenners, die nu voorlopig van de laatste plaats afscheid hebben genomen ten koste van Inalfa en Stroeken. Deze laatste twee teams hadden hun onderlinge wedstrijd verplaatst naar 21 febr. ivm met blessures en griep binnen het Inalfateam. TextDepartment - Barto's Broodjes - 6-4 De broodjesmannen hebben het koploper TextDepartment uiterst moeilijk gemaakt. Het was maar goed dat Peter Clijsters weer zeer solide speelde en Ying-Fu-Li zich weer her vond na zijn verliespartij tegen een uitstekende Leo Manders, want anders had er een verrassende uitslag in gezeten. De nog ongeslagen Pieter jan Tacken had zeker geen off-day, doch moest wel zijn meerdere erken nen in zowel Dudley Moss en Leo Manders. Een beheerste Moss ver sloeg zijn angstgegner Tacken, tegen wie hij altijd opziet omdat Pieter-Jan een hele hechte verdediging heeft met veel backspin. Nu was het ech ter toch Moss die aan het langste eind trok en hij was daar heel blij mee. Manders schijnt door de komst van Moss in het team van Barto's extra inspiratie te hebben gevonden en dat is duidelijk te merken aan het spel van Leo. Hij verloor alleen van een zeer sterk spelende Clijsters, die deze avond ongeslagen bleef. Ernst Bre- cheisen bleef helaas zonder overwin ning, doch is als bindende (sponsor) factor onmisbaar in het team van de Broodjesmannen.Ondanks drie nederlagen heeft hij gestreden als een leeuw en ging na afloop goed geluimd en gesoigneerd (met trendy hoed) op de fiets naar huis alwaar hij na het nuttigen van een slaapmutsje ongetwijfeld nog lang heeft nageno ten van een opwindend avondje tafel tennis. Inmiddels is Barto's Broodjes een stevige middenmoter en heeft zelfs kans om Old Devils van de derde plaats te stoten als zij zo blijven pres teren. Zaterdag wordt in café De Piëlhaas weer het whiskydarten gehouden. Aan dit toernooi kan iedereen deelne men. Inschrijven kan tot 20.15 uur. Dit kan ook telefonisch, tel: 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslagen darten Winnaarsronde 1) Dennie Plum 2) Peter van de Berg 3) Pascal Janssen 4) Marcel Gie- lens 5) Albert Moorrees 6) Johan van Hoof 7) Jos Heesen 8) Marco Jacobs Verliezersronde: 1) Paul Hendrikx 2) Lou Janssen 3) Roy Troisfontaine 4) Rob van Doren 5) Daniël Daniëls 6) Roland van de Voort 7) Geert van Hoof 8) Bianca van de Voort Er is er weer enthousiast gebridged voor Jacqueline Eibers in Divinolan- dia. Het totaal van sponsoring en inschrijfgelden is geworden circa 2.100 euro. De hoogste percentages in de vier groepen waren:: A: 57,08 mw. Ten Hora - hr. Aerts B: 67,50% hr. Hoogeveen - hr. Perry C: 63,03 hr./mevr. Penninx D: 66,67 mw. v. Soest - hr. Ver vuurt. De datum voor volgend jaar ligt al weer vast: Vrijdag 18 November 2005. Oranje: 1Tiny en Frans Oudenho ven 62,08 2.Betty Jansen-Ali Over- beek 59,58 3- Herma Darmstadt- Carolien Wikkers 58,33 Rood: 1 .Anny Arts-Riet Dobbe 59,90 2.Frieda Kalkman-Annelies Rooyakkers 57,81 3-Wies Burg- Maria Vloet 56,25 Groen: 1. Greet Koningstein-Wil Pas 68,75 2.Tonny Claessens-Wim Hermans 53,13 3-Zus van Meijel-Nelly Schrooten 52,60 BC 2002 RV In de rode lijn werden Henny Alkema de en Annie v.d.Munckhof eerste met 59.95 De tweede plaats was voor het ijzersterke Frans Mertens-Nellie Tax, 55.94 en derde werden Toos Keulards en Mart met 55.57 In de rode lijn werden Toon den Brok en Toos Spreeuwenberg eerste. Met maar liefst 69,9% werden zij eerste. De 2e plaats was voor Riek Bouten/theav.d.Berg met een respec tabele 63,2% en derde werden Wies Burg en Mien v.d. Broek met 60,1% ff ;ae*k£lenten bowlingvereniging Venray Donderdag 17 februari 2005 - Pagina 17 Gouden plak Van Deursen, brons voor Greevink De Venrayse taekwondover eniging Tong-il heeft bij de Open Nederlandse kampioenschappen taekwondo als enige Nederland se ploeg een gouden plak bij de senioren weten te behalen. Annette van Deursen behaalde de eerste prijs in de categorie -72 kilogram. Ferry Greevink moest vanwege een gebroken midden- handsbeentje opgeven en genoe gen nemen met brons. In Eind hoven verschenen liefst 838 deelnemers uit 35 landen aan de start. Ferry Greevink kwam zaterdag als eerste lid van Tong-il Venray in actie in de klasse heren zwaargewicht +84 kg. De Venraynaar trof de Mexi caan Perez Salvador, die hij relatief eenvoudig met 8-5 aan de kant zette. Ook de Wit-Rus Stretchan Yavgeny moest zijn meerdere erkennen in de Venraynaar: 11-5. De volgende tegenstander van Ferry Greevink was de Fransman F. Zokou, maar helaas vond die partij geen door gang. In de partij tegen de Wit-Rus had de Venraynaar namelijk zijn mid- denhandsbeentje gebroken. Gree vink, die het kwalificatietoernooi de Spanisch-Open (voor deelname aan de WK) eerder dit jaar won en in Eindhoven alleen vormbehoud moest tonen, besloot niet verder te gaan met de wedstrijd om erger let sel te voorkomen. Hij wilde zijn deelname aan het WK in april van dit jaar niet in gevaar brengen. Ferry Greevink moest door dit besluit genoegen nemen met een derde plaats. Na de prijsuitreiking stak Erica Terpstra, voorzitter van NOC/NSF, de oud-wereldkampioen een hart onder de riem. Annette van Deursen kwam zon dag aan start in de klasse dames - 72kg. Zij bleek in een supervorm te verkeren. Na in de eerste ronde de Kazagstaanse N.Berkaliyeva met 13-7 aan de kant gezet te hebben, gaf zij in de kwartfinale ook niks weg tegen de fysiek sterke Zweedse speelster K. Kedzierska: 13-11. In de halve finale trof Annettte H. Saadoun uit Frankrijk, die met 9-4 naar huis werd gestuurd. In de finale tegen de Mexicaanse Rebeca Quijas was Van Deursen duidelijk de betere: 14-8. Nadat Annette de beker in ontvangst had genomen, kreeg zij van bonds coach Nelson Saenz Miller te horen dat ook zij is opgenomen in het WK team. Het volgende toernooi dat als voorbereiding op de WK in Madrid door taekwondovereniging Tong-il wordt bezocht, is het Belgisch Open in maart. Zie de web-site www tong-il.nl LK veldlopen. Zondag 20 februari wordt in Herkenbosch het Limburgs Kampioenschap veldlopen gehouden. Aanvanfg van de wedstrijden is om 11.00 uur. Het vertrek vanaf het club gebouw "'t Wisselpunt" is om 09-15 uur. Indoorwedstrijden in Dortmund. Aanvang van de wedstrijden is om 13 00 uur. Het vertrek is om 10.30 uur. De trainingen zijn als volgt: Pupillen Maandag zaal De Weert (geb 1993 en 1994)18.00-19-15 uur; Woensdag zaal De Weert (1995-1998) 18.00-19-00 uur; Zaterdag (bos vanaf De Sprank) 11.00-12.15 uur. C/D-junioren in overleg trainers Maandag zaal De Weert (jun D) 18.00-19.15; Maandag baan jun C 19-00 - 20.30; Donderdag (looptrai ning Carolus) 18.15-19-30; (tech nisch/Jasper) 19.00 - 20.30 uur AB junioren senioren dinsdag 19.00 - 20.30 uur donderdag 19,00 - 20.30 uur vrijdag (Overloon) 17.00 -19.00 urn- zondagochtend in overleg trainer NSG-atleten Donderdag zaal Raayland 18.00 - 19.00 uur LOPERSGROEP/ alle niveaus Dinsdag 19.00 uur baantraining Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden Sportpark De Wieën Telefoon tijdens trainingen: 58 55 22. Informatie bij de trainers of tel. 58 82 17 Zie ook: www.av-venray.nl OUD PAPIER: Iedere zaterdag is de papiercontainer van A.V. Venray - Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg kruising Veltumse Kleffen, geopend van 09.00- 13 00 uur. WEDSTRIJDEN/AGENDA 19 februari Gent België Nederlandse Kampioenschappen Indoor 20 februari Herkenbosch Limburgse Kampioenschappen veldlopen 20 februari Dortmund Intern. Indoorwedstrijden 27 februari Roggel Nederlandse kam pioenschappen veldlopen 1 Motorrijders die graag samen met andere motorrijders willen toeren, kunnen zich aanmelden bij secretaris Hans Verdonk, tel: 0478-5467701, en kunnen daarna meedoen aan de vol gende activiteiten. Theorieavond Not- telman: dinsdag 1 maart, aanvang 19:30, maximaal 25 Personen. Motorbeurs Utrecht, 10 maart. Openingsrit feestavond op zaterdag 26 maart. Motorzegening in Grubbenvorst: zondag april Tijdens de derde selectiewedstrijd van de regio Limburg in Dieteren behaalden de sjoelers van de Inva liden Sport- en Belangenvereniging ISBV zaterdag vele ereprijzen, Vooral de dames waren goed op dreef. In de klasse A werd Marijke Denissen twee de met een gemiddelde van 134,05 en Wilma Wismans behaalde in de klasse C eveneens een tweede plaats met 119,75 gemiddeld. Ook Erica van Well viel in de prijzen met een derde plaats in de klasse E en 99,20 gemid deld. Germy Joosten behaalde in diezelf de klasse een zesde plaats met 93,95 gemiddeld. Bij de heren mocht alleen Jan Pij pers een medaille in ontvangst nemen, voor zijn tweede plaats in de klasse E met een gemiddelde van 102,80. Leo Reintjes werd in diezelfde klas se vierde met 102,20 gemiddeld en Frans van Soest vijfde met precies 100 gemiddeld. In de klasse D moest Martien Man ders genoegen nemen met een zesde plaats en een gemiddelde van 107,40, terwijl Bas Pastors in deze klasse zevende werd met 105,40 gemiddeld. Koen Heideveld werd zesde in de klasse C met 117,50 gemiddeld en Mat Klaassens reikte in de klasse B niet verder dan een vierde plaats met 127,55 gemiddeld. Jeugdzaken: Het jeugdboekje 2005 is ligt weer klaar voor onze jeugdleden. Vergaderingen: Op maandag 21 februari is er een bestuursvergadering. De algemene ledenvergadering van het Alvertje staat gepland op dinsdag 1 maart- Deze vergadering wordt gehouden in cafézaal Back in Time in Oostrum en begint om 20.00 uur. Voor vragen en informatie betreffen de lidmaatschap en vergunningen met Pieter Kunen tel 077-3662920. Voor overige zaken met de secreta ris/penningmeester Ton Deenen tel 0478-532927. Zie voor de contributiebedragen 2005 onze website: www.hsvhetalvertje.nl Vrijdag 25 februari is de jaarvergade ring in clubhuis Herberg de Peel. Aanvang 20:00 uur. De notulen en de agenda zijn per e-mail verstuurd. Heb je problemen met e-mail of computer neem contact op met het secretariaat voor de agenda en notu len. Verne Janssen is afgelopen week end in manege de Vosberg in Helden Limburgs kampioen springen voor pony's geworden De jeugdige amazone van St. Jan Merselo startte met twee pony's in de klasse DB. Met Little Star haalde ze de negende prijs en met Three Penny sleepte ze de Limburgse titel in de wacht. Iris Jeurissen heeft bij de regiokam pioenschappen in Helden met DJ in de categorie DM een vierde plaats behaald. De jeugdige amazone van PC De Jumpers in Oirlo was prima op dreef. Komend weekend doet Esther Jeurissen met haar twee paarden Ras- poetin en Replay in de categorie B mee aan de regiokampioenschappen in Beek. 'H fochem Magermans en Nicky lessens zijn door de keuzeheren 1 de NBF definitief opgenomen het Nederlands jeugdteam, dat 1 t/m 10 april zal deelnemen de Europese Kampioenschap- in het Belgische Wommel- onder de rook van Antwer- oi Jochem betekent dit zijn it in Oranje Voor Nicky is dit na >urg 2004 de tweede keer, dat Nederlandse driekleur verde- lun teamgenoten zijn Daniel Dol 0, Mark Jacobs (Utrecht), Micha- >k (Haarlem) en Tom van der (Eindhoven) en zal onder leiding van bondscoach Wim Kortenray laastricht Het team heeft een Limburgs gehalte, want bij de es is ook Kelly Plummen uit en geselecteerd. vijfde speelronde van de Jeugd League vond plaats in Sittard. 1dat de directe confron- nummers twee (Sittard) en drie (Venray 2) moest aangaan, leverde dat uiteindelijk twee keer de maximale winst (3 - 0) op en kon men de voorsprong uitbreiden naar elf punten. Met nog twee speelronden te gaan is dit een prima uitgangspositie voor een hernieuwd kampioenschap. Grote gangmakers waren Tim van Houdt (207,25 gemiddeld) en Nicky Claessens (206,75 gemiddeld), die tevens de hoogste game (246) voor zijn rekening nam. Venray 2 opende haar wedstrijd tegen het onderaan staande Heerlen 2 en had aanvankelijk moeite om de Zuidlimburgers van zich af te schudden, maar dit werd in de tweede game ruimschoots rechtge trokken, zodat er toch een verdiende 3 - 0 overwinning uitrolde. Het klassenverschil tussen Venray 2 en Venray 1 was duidelijk te groot en men kreeg dan ook een 0 - 3 nederlaag te slikken. An toon Camps bleek in het Sittardse het vizier meest scherp te hebben staan met een gemiddelde van 175,33 en 189 als hoogste game. Ven ray 3 ten slotte begon tegen Heerlen 1 met neo-jeugdintemational Kelly Plummen in de gelederen en dat was nou net even teveel. De eerste game ging met slechts 14 pins verloren. In het tweede bedrijf werd er door beide teams beter gescoord, maar een punt je zat er helaas niet in: 0 - 3- Dan de wedstrijd tegen het thuisspelende Sit tard. Weer een constante teamgame en dus weer niet voldoende. In de laatste game gingen alle registers open (519), maar de Sittardenaren pareer den deze aanval uiteindelijk met een 556, waardoor deze match geen pun ten opleverde: 0 - 3- Lisa Jansen bleek de beste te zijn met een gemiddelde van 165,25 en 179 als hoogste game. In de stand blijft Venray 1 duidelijk aan de leiding (30 - 11545) vóór Sit tard (19 - 10206) en Venray 2 (19 - 9505). Venray 3 moest een plaatsje inleveren en staat nu achter Heerlen 1 (11 - 8827) als vijfde geklasseerd (9 - 8609). Zaterdag a.s. spelen we Huisleague om 11.30 uur. Common Sense In geel: le mevr. R. Dobbe en dhr, J. Huys 64,58% 2e mevr. A.Overbeek en mevr. Th. Peters 57,81% 3e mevr. T Scamine en dhr. F.Oudenhoven 53,65% In rood: le mevr. Z.van Meijel en mevr. W.v.d. Pas 61,88% 2e Dhr en mevr. Spreeuwenberg 59,90% 3e mevr. M. Hesen en dhr. F.v.d. Heuvel 58,75% Groen 1 6806% DS v. Ham-Korsmit 2 6667% DS Peeters-Creemers 3 5694% Mvr. Haegens-Hr. Steeghs Geel 1 5826 DS Buyssen-Spekhorst 2 5521 Echtp. Verhoeven 3 5260 DS v.d. Boom-v. Glabbeek In lijn A waren Frans van lieshout/Mir jam Voerman het beste met 63,9%. Tweede waren Akelige en Jan van der slik met 58,3% en op de derde plaats eindigden Jan Hijsen en Jan Stiphout met 57,6%. De tweede lijn werk aange voerd door Tin en JAC Meeuwen met 64,4%. Met 54,2% werden Herman Armsgat/ADI de Klerk tweede, terwijl Diny Heetkamp en Hilde Kooien met 53,8% derde werden. In de groen lijn was de victorie voor Wies Appels/Cisca Voss met 60,6%. Nettie en Pierre Sonnemans werden hier tweede met 59,4%, en Thea v.d. Berg met Siem Leyen 3e met 56%. Nog een paar weken en dan zit het winterseizoen er weer op en zijn er veel minder tochten in de regio meer te verrijden. De mountainbi- kers blijven dan wat meer in de buurt of gaan op zoek naar vaste routes die her en der zijn. Ook bezoeken ze voor relatief onbeken de gbieden en laten zich daar gidsen door lokale gidsen. Lijkt je dit ook wel iets? Kom dan een keer mee doen. Iedereen is welkom. Ga naar WWW.mudhunters.nl en mail als je interesse hebt. Wat je ook kan doen is gewoon een maand meedoen. Dit kan zonder kosten en verplichtin gen. Planning: Zondag 20 februari vertrek 8.00 urn- per auto voor een tocht in Gemert 30 of 50 km Zondag 27 februari vertrek 8.00 uur per auto voor een tocht in Eerde, 30 of 45 km. uit Kerkrade werd kampioen, Bakel tweede en Reuver derde. Het team van Sint Joris 1 uit Leunen werd zevende, het vierde team van Ons Genoegen elfde. In Reuver ging de titel eveneens naar Ons Genoegen. In die plaats werd geschoten in de compoundklasse. Na de kwalificatieronde hadden Mark Poels, Michel Camps, Jos van Wylick en Johan van Dongen al een voor sprong van 39 punten. De halve finale tegen het team van Beek en Donk werd met 256-248 gewonnen. De fina le werd geschoten tegen het team van Hunsel. Met 255 tegen 248 punten gre pen de Ysselsteynse schutters het kam pioenschap. Het tweede team eindig de op een verdienstelijke vijfde plaats. de banen van handboogver- Ons Genoegen in Yssel- afgelopen weekend n om het rayonkampioen- voor teams in de A-klasse, teams die zich hadden voor dit kampioenschap ereklasse, schoten zondag in zestig pijlen Daarna volgde een finale tussen de vier beste uiteindelijk de finale tus- beste twee. Van elk team leden schoten er drie de F team van Ons Genoegen was iop dreef. Halverwege de wed- 1 }.na dertig pijlen, hadden Jos Hel legers, Gerard Koonings, Rick Philip- sen en Dave v.d. Coelen al een voor sprong van tien punten. Die voor sprong werd in de volgende serie van dertig pijlen verder uitgebreid naar veertig punten. De halve finale tegen het team van Beek en Donk werd gewonnen met 247 tegen 236 punten, na negen pijlen per teamlid. Het team van EHS uit Venlo won de andere halve finale nipt met één puntje ver schil tegen het team van Beek-Gever- ick. De finale tussen Ysselsteyn en Venlo werd gewonnen door de Yssel steynse schutters: 247 tegen 240 pun ten. Derde werd het team van Beek en Donk. Ook zaterdag was er geschoten om de teamtitels, in de B- klasse. Het team

Peel en Maas | 2005 | | pagina 17