Ingezonden Bekendmakingen gemeente Venray 't Zandakker Jongerenbus Rode Kruis Nordic Walking, langlaufen zonder latten Oud Papier Broeder Valentijn Geslaagd Platform Lage Inkomens Venray (PLIV) Anders Sterk Voorstelling Max Havelaar en Boekenbal Q Wet milieubeheer Bos- onderhoud in Gemmadal Woningwet Wet ruimtelijke ordening Z I pap peel en maas een abonnement waard Openingstijden gemeentehuis Venray in beeld Toezicht op kwaliteit kinderopvang PEEL EN MAAS Donderdag 3 februari 2005 - Pagina 2d - In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brieven wordt beperkt tot maximaal 200 woorden. Brieven zon der naam en adres worden niet geplaatst. Vorstenhal 1 Hoe kom je op het idee om een rockband op het vorstenhal te laten spelen. Een feest wat bij de fanatieke carnavalsvierders al jaar en dag hoog in het vaandel staat en waarbij de Hofkapel al een geruime tijd de stemming tot het maximale laat bereiken. Niet dat de jongens van de rockband slecht speelden... integendeel, maar het had mijn inziens weinig meer te maken met vastelaovend- muziek. Misschien is het een manier om meer jeugdigen naar dit bal te trekken, maar als dit de tendens voor de komende jaren is dan wordt het voor mij tijd om deze avond, wat normaal voor mij één van de hoogtepunten is, van mijn lijst te schrappen. M. Janssen, Venray. Vorstenhal 2 De laatste jaren kan ik mezelf rekenen tot een trouwe bezoeker van het vorstenhal. Met onze car navalsgroep 'Saame Uut' bespre ken we rond oktober-november welk thema we gaan uitbeelden en vervolgens wordt er in de daar opvolgende maanden gewerkt aan de creaties. De dames van onze groep komen een aantal avonden bij elkaar om de kleding te maken. Vergezeld van Venrayse carnavalsmuziek begint de cama- valssfeer er langzaam maar zeker in te komen. Afgelopen zaterdag kwamen we om 19.00 uur bij elkaar om te schminken en de laatste puntjes op de i te zetten. Een statiefoto werd gemaakt en een aardig aan tal decibellen met Venrayse carna valsmuziek vulden onze woning. Op de hond na kreeg iedereen een echt carnavalsgevoel. Op de fiets togen we met onze attribu ten richting De Wetteling. Bin nengekomen werden we verrast door een rockband die bij Jan Smeets van bureau Pinkpop vast wel in de smaak zou vallen. Potige jongemannen, die hun instrument en muziekstijl trouwens prima beheersten, maakten harde en ruige rockmuziek. Helaas geen carnavalsmuziek. Een onzeker gevoel steeg in me op: zou ik nu de enige zijn die het echte lekkere carnavalsgevoel niet kreeg? En de dag tevoren ging het nog zo goed met louter Limburgse carnavalsmuziek. De entree was gratis, dus misschien zou ik een gegeven paard niet in de bek moeten kijken? Maar anderzijds worden we er door de optochtcommissie jaarlijks toch met klem op gewezen dat we zoveel mogelijk pure Venrayse carnavalsmuziek moeten draaien. Ik raak enigszins uit mijn even wicht (en niet alleen door de alco hol...). Toch maar even bij andere groepen checken wat zij van deze muziek vonden. Ik vond in mijn directe omgeving nagenoeg nie mand die positief was over deze rockband. Gelukkig was ook onze kersverse voorzitter aanwezig. Volgens de voorzitter was dit toch echt wel goede muziek om je bij op te warmen. Tja, en zo'n voor zitter spreek je niet zomaar tegen. Je wordt immers niet zomaar voorzitter van een jubilerende carnavalsvereniging. Ook gast heer vorst Fun vond de band zeker geen verkeerde keuze. Op de Keismiddag had deze groep het namelijk helemaal gemaakt... Toch werd de sfeer niet echt slecht. Want behalve dat onze groep een mooie eerste prijs won, werd de saamhorigheid tus sen de carnavalsvierders alsmaar groter. Dit is trouwens een bekend fenomeen in Nederland. Wanneer er iets heel ergs gebeurd, ontstaat er enorme band tussen de betrokkenen. Een ander voordeel was dat er een haast euforische stemming ont stond op de wat schaarse momen ten dat de hofkapel speelde. Er vloeiden nog net geen tranen van geluk, maar het echte carnavalsge voel inclusief polonaise was het gevolg. De organisatie scoorde verder ook prima door de Hofka pel de avond te laten afsluiten. Je gaat dan met een goed gevoel naar huis. Tijdens het nuttigen van witbrood en eieren werd de avond geëvalueerd en kwamen we tot de conclusie dat we ons allemaal toch erg goed hadden geamuseerd en volgend jaar weer van de partij zijn. Maar liever het volgende jaar tij dens het vorstenhal liever geen Heideroosjes of zoiets. Eugène Eijdems Maandag 21 februari is de algeme ne jaarvergadering. Zoals bekend zijn er een aantal vacatures voor functies, zoals: Een vacante posi tie voor bestuurslid, (reserve) vaandeldrager, (reserve) sappeur, de schietcommissie en de aanvul ling van de marketentsters. U kunt zich schriftelijk tot vóór de vergadering aanmelden bij het bestuur. Met betrekking tot de bestuursverkiezing zijn dit jaar aftredend Hans van Rhee en Ber- nie van Lierop en beiden stellen zich wederom herkiesbaar. Ver der zal er in de jaarvergadering eveneens gestemd gaan worden voor de nieuwe voorzitter. Zater dag 26 februari zal de jaarvergade ring plaatsvinden van de Schut- tersbond Juliana. Op de agenda staat ondermeer de bestuursver kiezing, waarbij Bemie van Lierop aftredend en herkiesbaar is. Deze vergadering vindt plaats in café zaal Niëns in Maasbree, aanvang 15.00 uur. Ben jij tussen de 12 en 21 jaar? Kom dan naar de Jongerenbus van Synthese. In de bus is van alles te doen: tafelvoetbal, compu ters, tijdschriften, lekker kletsen, TV kijken, muziek luisteren, spel letjes, rondhangen en er ligt infor matie over diverse onderwerpen om te lezen. De bus staat op de locatie van 19.30 tot 21.30uur. Waar staan ze binnenkort? Maan dag 31 januari Venray, Land weert; dinsdag 1 februari Venray, Tover bal; maandag 14 februari Venray, Brukske; dinsdag 15 februari Ven ray, Zuidsingel; maandag 21 februari Venray, Landweert en dinsdag 22 februari Venray, Bruks ke. PEEL EN MAAS een abonnement waard Jeugd en Jongerenwerk Op maandag 14 februari is er weer een groepsavond. Het onderwerp van deze avond zal zijn Eerst Hulp bij Brandwonden en de dingen die er bij komen kij ken. De groepsavond is van 18.45 tot 20.15 in de kelder van de Cloc- kert. Bij verhindering s.v.p. afmel den bij Maria 0644682101). In landen om ons heen, zoals Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk en Frankrijk heeft het Nordic Walking de laatste jaren enorm aan populariteit gewonnen. En zachtjes aan begint ook Nederland steeds warmer te lopen voor het "langlaufen zonder latten", zoals Nordic Walking ook wel genoemd wordt. In Finland echter, wordt het Nordic Walking al meer dan veer tig jaar lang gebruikt als een vorm van zomertraining voor crosscountry-skiërs. Nordic Walking is een effectie ve manier van wandelen met behulp van stokken, waarbij door de verhoogde activiteit van de armen en romp vrijwel alle spie ren van het lichaam worden getraind. Als gevolg van deze ver hoogde spieractiviteit ligt het energieverbruik 20% hoger in ver gelijking met het wandelen zon der stokken. Tevens is gebleken dat ook de hartfrequentie tien sla gen per minuut hoger ligt. Uiter aard spelen techniek en wandel snelheid een grote rol bij het daadwerkelijk behalen van deze resultaten. Nordic Walking is veilig, plezie rig en geschikt voor jong en oud. Het is de ideale sport om te gebruiken bij gewichtsverminde ring, fitheidsverbetering en trai ning van het uithoudingsvermo gen. Nordic Walking is geschikt voor mensen met hartklachten, diabetes, RSI, nek-en schouder klachten of revaliderend van een heup of knie-plastiek. De Praktijk voor Fysiotherapie en Acupunc tuur aan de Helfrichstraat 14 a in Venray start half februari met demonstratielessen Nordic Wal king. Vijf kwartier lang kunt u proeven van deze mooie sport en krijgt u les in de grondbeginselen van de techniek van het Nordic Walking met gebruikmaking van de stokken. Een les kost 10 euro. Informatie 0478-550156 (tussen 9.00 uur en 12.00 uur, Anita Ker sten) of fysio.venray@home.nl. Landweert Hl: Leden van DOS halen op maandag 7 feb. weer oud papier op in de wijk Land weert III. Ze beginnen om 9 uur en u wordt verzocht het papier in dozen of goed gebundeld aan de straatkant gereed te zetten. i Dit jaar gaat broeder Valentijn voor de 20se maal op pad om vrij willigers in het bloemetje te zet ten. Ook dit jaar zal het CDA Ven ray Broeder Valentijn op zijn pad vergezellen. Op 14 februari vieren zij Valentijn. De gelegenheid om mensen die zich belangeloos inzetten voor de medemens te verrassen. De samenleving kan niet zonder vrijwilligers. Het CDA heeft dan ook veel waardering voor mensen die hun tijd belange loos ter beschikking stellen voor hun medemens. Om hier enige blijk van te geven zal broeder valentijn, Toon Jacobs, ook dit jaar weer een aantal vrijwilligers in Venray met een bloemetje ver blijden. Broeder Valentijn zal zijn rondgang door Venray maken op donderdag 3 februari. Zijn tocht begint om 10.00 uur. Oud-Venraynaar Martien Groe nen is benoemd tot hoogleraar bij de leerstoelgroep Fokkerij en Genetica. De inaugurele rede van professor Groenen had als titel Over verschillen en overeenkom sten. Evenals in voorgaande jaren kunnen de inwoners van Gemeente Venray met een laag inkomen een afspraak maken vanaf 14 februari 2005 om hun belastingaangifte 2004 in te laten vullen door medewerkers van het Platform Lage Inkomens Venray (PLIV). Zij zijn geopend op maan dag,dinsdag en donderdag van 09.30 tot 11.30 uur. Het telefoon nummer is: 0478-581332. In de camavalsweek zijn zij gesloten. De Stichting Anders Sterk is een stichting voor en door ouders van kinderen met een GGZ-problema- tiek, zoals AD(H)D, autisme en aan autisme verwante stoornis sen. Op 16 februari is de volgende oudercontactavond voor ouders van pubers. Het thema van de avond is: conjmunicatie met je kind; hoe kom (blijf) je uit de negatieve spiraal. Het thema wordt kort ingeleid, waarna ze samen in gesprek zullen gaan en ervaringen en tips uitwisselen. De vereniging Balans en informatie centrum MEE zullen tijdens de oudercontactavonden aanwezig zijn met een stand met informatie materiaal. Locatie van de avond: Restaurant De Tambourin, Vincent van Gogh Instituut, Sta tionsweg 46 in Venray. Aanvang 19.30 uur. Entree is gratis en aan melden is niet nodig. Nadere informatie: Fieke tel.: 0478- 588119, Suzanne tel.: 0478- 503937 en Truus tel.: 0478- 5l606l Of via e-mail: info@anderssterk.nl. De stichting heeft ook een eigen website: www.anderssterk.nl. Op 5 maart vindt in de Schouw burg Venray de voorstelling Max Havelaar plaats. Een bijzondere toneelbewerking met een origine le kijk op de grootste klassieker van de Nederlandse literatuur door de ogen van de beroemdste makelaar in koffie: Batavus Droog stoppel. De voorstelling begint om 20.00 uur. Leden van de bibli otheek Venray krijgen op vertoon van hun bibliotheekpas 50% kor ting op de toegangsprijs als men de kaartjes voor de voorstelling in de bibliotheek koopt. Een toe gangskaart kost dan nog maar tien euro. Na afloop van de voorstel ling Max Havelaar op 5 maart vindt in de foyer van de Schouw burg een feestelijk boekenbal plaats, georganiseerd door de Bibliotheek Venray, de Schouw burg en het Literair Café. Met muziek van dansorkest Flavour. Voorafgaand aan de voorstelling wordt 2 maart een gratis lezing verzorgd in de Bibliotheek Venray over de achtergronden van Max Havelaar. Aanvang 19.30 uur. Aan melden voor de lezing kan telefo nisch 0478 581970, via e-mail obvenray@obvenray.nl of per soonlijk aan de balie. Uitgebreide informatie over de Bibliotheek Venray en haar activi teiten is te vinden op de website www.obvenray.nl. De bibliotheek Venray is geopend maandag 13.00-17.30, dinsdag 11.00-17.30, woensdag 11.00-17.30, donder dag 13.00-17.30, vrijdag 11.00- 20.00 en zaterdag 11.00-14.00 uur. PEEL EN MAAS een abonnement waard De genoemde aanvragen, intrekking en meldingen en alle op de aanvragen, intrekking en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523333) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - Maatschap Botden, Twistweg I te Vredepeel voor een revi sievergunning voor een vlees varkenshouderij, akkerbouw-, groente- en bloembollenteelt- bedrijf, gelegen aan Twistweg I en 2 te Vredepeel. - J.G. en D.P. Janssen, Lorbaan 10 te Veulen voor een revisie vergunning voor een inrichting waar scharrelkippen, schapen en honden worden gehouden en waar het schonen en sorte ren van asperges plaatsvindt, gelegen aan Lorbaan 10 te Veu len. - M. Bennenbroek, Veulensewa- terweg 17 te Veulen voor een revisievergunning voor een var kenshouderij, gelegen aan Veu- lensewaterweg 17 te Veulen. - M. Pijnenborg en M. Pijnen borg- van Kempen, Timmer- mannsweg 113 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een melkrundveehouderij, gelegen aan Timmermannsweg 113 te Ysselsteyn. - J.P.M. van Dijck, Hansenberg 13 te Merselo voor een revisie vergunning voor een fokvar- kenshouderij, gelegen aan Han senberg 13 te Merselo - M.H.J.G. van Kempen, Schei- weg 15 te Leunen voor een revisievergunning voor een vleesvarkens- en legkippenhou- derij, gelegen aan Scheiweg 15 te Leunen. De vergunningen worden onder oplegging van voorschrif ten en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 3 februari 2005 tot en met 17 maart 2005 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten Komende weken vinden er in het gemeentebos Gemmadal aan de Hoenderstraat werk zaamheden plaats. Het bos wordt uitgedund om de beste en blijvende bomen meer groei- ruimte te geven en de kwaliteit van het bos te verbeteren. Stichting de Marke beheert de bossen van de gemeente Ven ray. Jaarlijks worden een aantal bossen gedund om het bos meer structuur, licht en afwisse ling te geven. Dit is goed voor de dier- en plantensoorten, het verhoogt de natuurwaarde. Met de verkoop van het hout wor den andere onderhoudswerk zaamheden betaald. Het tak- en tophout blijft bewust achter in het bos. Dit zijn goede schuil plaatsen voor de dieren. Tevens hebben de verteerde takken een positief effect op de ontwik keling van de bosbodem. Voor de wandelaar is het even rommelig. De wegen en paden blijven zoveel mogelijk toegankelijk. Toch kan er enige overlast voor de wandelaar zijn omdat er weinig ruimte is voor de houtexploitatie. Maar uitein delijk wordt het bos mooier en natuurrijker. Voor meer informatie of vra gen kunt bellen naar Stichting de Marke, telefoon 0478-515721 opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning Het ontwerp van het besluit De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hier voor geldt een bijzondere pro cedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescherming van het milieu de vergunningen gedeeltelijk in te trekken van: - F.A.M. Gommers, Steegse Peel weg 100 te Ysselsteyn voor een pluimvee- en paardenhou- derij annex akkerbouwbedrijf, gelegen aan Steegse Peel weg 100 te Ysselsteyn ten behoeve van Paardekopweg I l/Putten- weg 108 te Ysselsteyn Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 3 februari 20Ó5 tot 17 februari 2005 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij het college van burgemees ter en wethouders beden kingentermijn). Deze kan hier bij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van monde linge bedenkingen of een mon delinge gedachtewisseling. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnen gekomen van: - I ktekstm:G. Swinkels, Spurkt 5c te Venray voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit voorzie ningen en installaties milieube heer, gelegen aan Spurkt 5c te Venray. - G. Swinkels, Spurkt 5c te Venray voor het uitbreiden/wij zigen van de inrichting ingevol ge het Besluit melkrundveehou- derijen milieubeheer, gelegen aan Spurkt 5c te Venray. - S.P.O.V. en Regio, Eind- straat 42 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit woon- en verblijfsge- bouwen milieubeheer, gelegen aan St. Ursulastraat 15a te Ven ray. - VOF Classens, Roffert 8 te Castenray voor het uitbrei den/wijzigen van de inrichting ingevolge het Besluit glastuin bouw milieubeheer, gelegen aan Roffert 8 te Castenray. De meldingen kunnen wor den ingezien van 3 februari 2005 tot en met 17 februari 2005 (2 weken) in het gemeen tehuis. Venray, 3 februari 2005 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Afdelingsmanager Wonen en Werken, Drs. M.P.A. Claus. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u hierbij een overzicht aan van de bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen Bouwlocatie Datum Werkomschrijving Reg.nr.indiening Kruidenlaan 122 24-01 -2005 Wilhelminastraat 10 25-01-2005 Stationsweg 155 25-01-2005 Groene Hart 8 25-01-2005 Zevenblad 25 25-01-2005 Spurkterweg 25-01 -2005 Kattestaart 22 26-01 -2005 Oranjestraat 30 28-01 -2005 Spurkterdijk 2 28-01-2005 Castenrayseewg 37 31-01 -2005 Het betreft hier uitsluitend afdeling Publieksdiensten. vergroten woning ba050033 ged. vergroten werkplaats ba050034 vergroten woning ba050035 verbouwen woning ba050036 plaatsen dakkapel ba050037 pits. Van 2 chalets en 2 standplaatsen ba050038 ged. vergroten woning ba050039 ged. vergroten woning ba050040 bouwen garage ba050041 vergroten woning ba050042 ter inzage bij een kennisgeving. Deze bouwaanvragen liggen niet Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht aan van de bij burgemeester en wethouders van Venray inge komen sloopaanvragen. Slooplocatie Merseloseweg 183 Hoek Hoenderstraat Datum 24-01-2005 Werkomschrijving: pand Reg.nr. indiening slp050004 Het betreft hier uitsluitend een kennisgeving. Deze sloopaanvragen liggen niet ter inzage bij onz«|gQi afdeling Publieksdiensten j y0l Wij mei onz SJOE De Gé er Aubai onze 5802 Ooi Nik Pai Eer Javie we JAVI Gel 24. Zoc ïdwi ]unei I eve Tel Eer ling en/of bouwvergunning verleend. Bouwlocatie Keizersveld Sectie T. no.3848 Nicolaashof 8 Poststraat 3 Vrijstelling en/of bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben voor onderstaande bouwplannen/gebruiksverzoeken vrijstel- I d9 wij Verzenddatum Werkomschrijving Reg.nr. besluit 1 on2 25-01-2005 bedrijfsgebouw ba040383 28-01-2005 dakkapel ba040507 14; 28-01-2005 wijzigen entree ba040453 Dave Tegen bovenstaande verleende vrijstellingen en/of bouwvergunningen kunnen belanghebbenden grond van de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeeste^yg en wethouders, postbus 500, 5800 AM Venray. Dit bezwaarschrift moet worden ingediend binnen ze:, ivo weken ingaande de dag na verzending of uitreiking van de beschikking. I var Tevens kan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond worden verzocht, indien dé onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening te treffen. je j. wil Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergunning ven Je Bouwlocatie Verzenddatum Werkomschrijving Reg.nr. besluit Deurnesewèg 168 26-01-2005 beplating van loodsen slp05000l Tegen bovenstaande verleende sloopvergunningen kunnen belanghebbenden op grond van de Alge- zij mene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, 30 postbus 500, 5800 AM Venray. Dit bezwaarschrift moet worden ingediend binnen zes weken ingaande en de dag na verzending of uitreiking van de beschikking. Tevens kan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond worden verzocht, indien d«ieut, onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening te treffen. 803 Pet Pet Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) ko, Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouwaanvra- tee' gen en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de; We Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verle nen. Bouwlocatie Werkomschrijving Reg.nr. Kruidenlaan 122 vergroten woning ba050033 Groene Hart 8 verbouwen woning ba050036 Gerrit Artsstraat Past. Verheggenstraat 2 woningen 624/1 Rietweg 6 woningen, verharden weggedeelte 624/2 Mr. Driessenstraat, hoek Groeneweg 3 woningen ink05.177 De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 4 februari 2004 gedurende La; 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. jel me: On NAO Mar^ is 20( Zij And> Com; Mam 5802 06-4' Mii Gedurende deze periode kunnen eventuele bedenkingen tegen het voornemen schriftelijk naar voren worden gebracht. Bedenkingen kunt u sturen naar het college van burgemeester en wethou ders, postbus 500, 5800 AM Venray. COD Procedure Wet Geluidhinder TER voor Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voornemens zijn bij gedeputeerde>prob staten van Limburg een verzoek als bedoeld in artikel 83 van de Wet Geluidhinder in te dienen om form vaststelling van hogere grenswaarden voor de herbouw van de woning aan de Overbroekseweg 10 te Leunen. De op dit project betrekking hebbende geluidsrapport, waarin de benodigde hogere grenswaarden zijn aangegeven, liggen met ingang van 4 februari 2005 voor een periode van 2 weken ter inzage op het gemeentehuis bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende de terinzagelegging kunnen schriftelijke zienswijzen aan ons kenbaar worden gemaakt. Op verzoek zal een openbare zitting worden belegd Ter zitting bestaat de mogelijkheid zienswijzen mondeling aan ons kenbaar te maken van 1 leren Ondi wijdi aansi en 01 ten, Bel t '22.01 06-4 jstev De gemeente Venray past haar openingstijden tijdens de carnavalsdagen aan. Op carnavalsmaandag 7 februari en carnavalsdinsdag 8 febru ari is het gemeentehuis gesloten. Alleen voor het doen van aangifte van geboorte of overlijden kunt u tussen 10.00 en 11.00 uur in het gemeentehuis terecht. Vanaf woensdag 9 februari gelden weer de reguliere opening stijden: dinsdag tot en met vrijdag van 09.00 - 13.00 uur en op maandag van 12.00 - 20.00 uur. De gemeente Venray wenst u prettige carnavals dagen. De komende weken fotogra feert de Venrayse fotografe Mijntje Wismans in Venray. Zij brengt in opdracht van de gemeente voor het project huis stijl, Venray in beeld. De basis hiervoor zijn de thema's uit Blik op Venray 2015; Venray: dorp en stad, Venray is zorgzaam, Venray is levendig, Venray voorziet in alle woon wensen, Venray is kennisinten sief en Venray prikkelt jongeren. Dialoog is in de huisstijl en ook in de fotografie een belang rijke leidraad. In de fotografie wordt deze dialoog uiteindelijk vertaald in duo-beelden, beel den die een gesprek met elkaar aangaan. De beelden belichten de verscheidene aspecten van Venray. Het beeldmateriaal dat in 2005 ontstaat gebruikt de gemeente in de nieuwe huisstijl. Het college van Burgemeester en wethouders is verantwoor delijk voor het toezicht op en de naleving van de landelijk gel dende uniforme kwaliteitseisen en regels die in het kader van de Wet kinderopvang gesteld wor den aan kinderopvangcentra/ gastouderbureaus. Hiertoe dienen Burgemeester en wethouders van Venray ambtenaren van de GGD aan te wijzen als toezichthouder. In haar vergadering van 25 januari 2005 heeft zij de volgende toe zichthouders van de GGD aan gewezen: mevrouw M.H.G Bongartz, mevrouw M.J.G Breukers, mevrouw C.A. Her mens en mevrouw G.A.G. Jan sen. Reui Maa darr Huis Natii Cor 0478 ;06-5 M. 1 0478 06-2 MEI &Z KOl GEI MEI AN1 TEI Gev Free deP beja ,8 uu over .weel Tel.:

Peel en Maas | 2005 | | pagina 19