3 TEL 0800 - 6666 55' HYPOTHEEKACTIES.nl bruist van energi Jazeker. De Hypotheker. HAUZER PARTNERS tt DE HULST 8A VENRAY Schade maken kan iedereen Schade herstellen is wat ander !»Aic GROEIT door ADVIES' PEEL EN MAAS Donderdag 9 december 2004 - Part^L ER lijd a C T.k. hekwerken, poorten, paardenboxen en springmaterialen. Tevens voor al uw laswerkzaamheden, ook rvs en alu. Bel Vorstermans Las- en Constructie tel. 077-4678616 06-55821648 e-mail: vorstermanslas-constructie@hetnet.nl Boek- en kantoor boekhandel van den Munckhof Grotestraat 68 Ven ray 0478-582727 Grubbenvorst, Land van Kessel 6 Ruim vrijstaand woonhuis met inpandige garage gelegen in rustige woonwijk, nabij uitvalswegen en een natuurgebied, met tuin op het zuiden. Algemeen: bouwjaar 78. perceel 390 m2, entree, woonkamer, verdekte eiken keuken, 4 slaapkamers, badkamer, bergzolder. Aanvaarding: in onderling overleg. Vraagprijs: 292.000,- k.k. Horst, Burgemeester Geurtsstraat 2 Op een schitterende lokatie gelegen vrijstaande bungalow met diverse mogelijkheden. Algemeen: Bouwjaar ±1975, deels verbouwd in 2001Perceelsoppervlakte 1258 m-, Woonoppervlakte ca. 260 m2, o.a. 2 badkamers, 4 slaapkamers, 2 keukencombinaties Grotendeels dubbel glas. Aanvaarding: in onderling overleg Vraagprijs: 448.000,- k.k. Sevenum, Wolfsklauw 6 In Sevenum gelegen ruime haifvrijstaande hoekwoning met garage, grote woonkamer, luxe keuken en badkamer, grote zolder met sauna. Bouwjaar '97; perceelsoppervlakte 335 m2; inhoud ca. 435 m3 goed onderhouden, siertuin met overdekt terras, cv-installatie '04. Aanvaarding: in overleg. Koopprijs: 240.000,- k.k. Venray, Rumbastraat 17 Gelegen aan de buitenring van de wijk 't Brukske, goed onderhouden tussenwoning met een luxe keuken en badkamer, 3 slaapkamers en inpandige garage. Alg." bouwjaar ±75, perceel 137 m2, entree, woonkamer, luxe keuken vv. alle apparatuur, 3 slaapkamers, luxe badkamer, garage. Aanvaarding- in onderling overleg. Koopprijs: 165.000,- k.k. GEZOCHT VOOR RELATIES In Venray of Horst, een (patio)bungalow met minimaal 2 slaapkamers in de prijsklasse tussen 250.000,- en 350.000,-. Venray, een tussengelegen of een haifvrijstaande woning met 3 slaapkamers, vaste trap naar 2e verdieping in de prijsklasse 175.000,- tot 215.000,-. Vrijstaand woonhuis, jaren dertig bouwstijl, in Venray of omliggende dorpen in de prijsklasse 300.000,- tot 350.000,- Grubbenvorst, Fazantenlaan 3 Vrijstaande bungalow met dubbele garage gelegen in een rustige bungalowwijk. Algemeen. Bouwjaar ±1971, deels verbouwd in 1990. Perceelsoppervlakte 745 m2, royale woonkamer, leef- keuken voorzien van apparatuur, 4 slaapkamers, tuin met optimale privacy! Aanvaarding: in onderling overlég. Vraagprijs: 389.000,- k.k. Grubbenvorst, Roermonds Kwartier 4 Rustig gelegen royaal vrijstaand woonhuis met luxe keuken en ruime woonkamer, inpandig bereikbare garage, oprit en grote tuin met achterom. Bouwjaar 1983; perceel 405 m2; inhoud ca. 500 m3 Prima onderhouden en luxe afgewerkt, hardhouten kozijnen, begane grond v.v. dubbel glas; combiketel en zonneboiler van 2001. Vraagprijs: 299.000,- k.k. Lottum, 6 monumentale hoevewoningen Door de Limburgse Monumenten Stichting, wordt binnenkort in het pittoreske centrum van "rozendorp" Lottum de monumentale, voormalige boerenhoeve "van Dijk", gerestaureerd en verbouwd (deels herbouwd) tot 6 woningen en een huisartsenpraktijkruimte. De monumentale sfeer blijft gehandhaafd. Er wordt tevens veel aandacht geschonken aan een hoog comfort-niveau naar moderne maatstaven. Er worden diverse typen gerealiseerd, waaronder een type met slaapkamer en badkamer op de begane grond. Een aantal woningen is voorzien van een privé-tum. Alle woningen hebben een gezamenlijke "binnenplaats" en een eigen garage. Kortom; Centraal, sfeervol en monumentaal wonen met alle comfort en luxe van nu1 Prijzen vanaf ca. 220.000,- incl. garage v.o.n. Het leven is dynamisch. Als u jaren geleden een huis gekocht heeft, zal uw financiële situatie ongetwijfeld veranderd zijn. Bovendien is de financiële wereld zelf ook aan veranderingen onderhevig. Waarschijnlijk is er nu een hypotheek te vinden met een (veel) lagere ren te dan uw huidige. Dan kan het aantrekkelijk zijn om uw hypotheek over te sluiten. Het is in ieder geval verstandig daar eens met een deskundige adviseur over van gedachten te wisselen. Om uit te rekenen of die hypo theek met die lagere rente u inderdaad meer De Hypotheker zal opleveren. Als u van hypotheek verandert zult u meestal een boete van uw oude geldverstrekker krij gen, omdat u de overeenkomst vroegtijdig heeft ver broken. Afsluitprovisie, taxatiekosten en notariskosten zullen berekend moeten worden. En heeft u uiteinde lijk besloten een nieuwe hypotheek te nemen, dan krijgt u te maken met de aan vraagprocedure en de bijbehorende romp slomp. Op alle vragen die u heeft, hebben de adviseurs van De Hypotheker de pas sende antwoorden en oplossingen. Hypotheek adviseur Venray, Henseniusplein 8,(0478) 53 01 50 -A Voor de feestdagen. Visgourmet,visfondue,x of steengrillen met vis; Kabeljauwfilet, scholfilet, botervisfilet, roodbaarsfilet, zalmfilet, tilapiafilet, scampi. Gratis bezorgd bijv. 24 of 31 dec. Per persoon 7,95 Standplaatsen 's maandags 11.30 uur - 16.00 uur Markt Venray. voor de schouwburg 16.30 uur - 1830 uur Oostrum, Mgr. Hanssenstraat I Vishandel E. Camps, OostrumA! 8-581061 of 06-24716667/^ 'IJ een begrip voor service en kwaliteit Voor al uw parket, planken en laminaatvloeren, plafonds en schuifkasten VERHUUR VAN MACHINES WIJZIGING OPENINGSTIJDEN vanaf 1 september elke dag van 9.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur Vrijdags geopend tot 20.00 uur zaterdags geopend tot 16.00 uur Tel. 0478-514717 Fax 0478-533020 ACHES (advertorial) Wie een dagje meeloopt bij Hair-kappers op de Grote Markt in Venray, zal versteld staan wat er allemaal mogelijk is bij het mooier maken van de gasten klanten bij Hair-kappers. Hair-kappers is een bedrijf met vele gezichten. Wat je meteen opvalt als klant of gast bij Hair-kappers is dat de medewerkers spontaan, aardig en enthousiast zijn. Tevens merkje direct op dat de medewer kers van Hair-kappers een hechte groep vormen; ze overleggen, helpen en steunen elkaar. Ze hebben gewoon iets voor elkaar over. Dit kan alleen met wederzijds res pect voor elkaar! Als klant merk je ook dat de medewerkers bij Hair-kappers hun vak verstaan, ze zoeken precies dat wat bij de persoonlijkheid van een klant past, dus advies dat is waar het om draait. Door advies is onder scheidend in de markt bezig Hair-kappers is vanaf 1980 bezig met het werken aan kwaliteit voor de klant. Vaktechnisch heeft dat inhoudelijk veel opgeleverd, en dit blijft steeds de basis waar uit Hair haar medewerkers opleidt en traint. Het leuke is natuurlijk, dat daarom de top- kappers, graag bij Hair-kappers willen wer ken, en dat is iets waar ze heel erg trots op zijn. Uiteindelijk hebben de medewerkers van Hair-kappers de laatste 7 jaar benoemings- waardige successen behaald waaronder de Brabantse kampioen, Limburgs kampioen, Nederlands kampioen, zelfs kampioen van Europa, en als totale bekroning Wereldkam pioen 2002 in Las Vegas. De twee medewerkers Simone en Ronald uit de salon in Venray hebben aan dit succes, een enorme bijdrage geleverd. Het is niet toevallig, of een toevalstreffer dat deze medewerkers successen behalen. Hier gaat een enorm traject aan training en oriëntatie aan vooraf. Als je dit kwaliteitsniveau een maal hebt bereikt, dan wil je hieraan blijven voldoen dat is logisch. Gelukkig behoud je op deze manier de motivatie om mensen mooi te maken. En zo blijft het leuk als werknemer van Hair-kappers om kennis aan collega's over te dragen. Als klant hoef je echt niet met minder genoegen te nemen. Simpel is het natuurlijk niet om deze successen op wereldniveau te boeken, maar jij, als bewoner van Venray, kunt er wel gebruik van maken. Jullie eigen wereldkampioen en jullie zijn er niet van op de hoogte, zo zie je wat P.R. kan betekenen voor personen of bedrijven, maar deze kwaliteit is wel degelijk aanwezig. Want realiseer je wel goed dat de laatste keer dat Nederlanders Wereldkampioen waren, toch een kwart eeuw geleden is. Hoogstwaarschijnlijk vragen jullie je nu af, waarom gaan ze dan niet voor TV werken of alleen artiesten doen? Alsof dat altijd leuk is, natuurlijk werken ze mee aan grote shows of geven ze presentaties aan andere kappers. Het is toch heel erg leuk om dit in je eigen leefomgeving neer te zetten, of moeten zij zich de vraag stellen, wat van ver komt is altijd beter? Ik denk van niet!!!!!! Kapsels draaien om advies penplan gemaakt om tot een goed resultaat te komen. Men werkt net zo lang aan het kap sel tot de klant tevreden is, dat is waar het om draait. Je herkent het wel: De klant met een tevreden blik, en dan is het pas goed. Het is bij Hair-kappers normaal dat je een verzorgingadvies krijgt voor thuis, want waarom al de moeite doen om een klant er top uit te laten zien, als hij vervolgens niet bereid is zijn haar goed te verzorgen! Bij Hair-kappers heerst de filosofie 'Wat mooi is, verdient aandacht'. De verandering van de mens zowel in kennis als emotie, heeft ertoe bijgedragen dat de kapper hogere eisen aan zichzelf stelt. Dit betekent voor de kapper beter luisteren en weten wat zich in de markt afspeelt. De con stante 'verbeterende' cultuur dat is wat Hair- kappers zichzelf oplegt. Of het nu gaat om de zakelijke klant, de senior, het kleine kind of juist de trendy gast. Make-up draait om advies gebruikt wel zo mooi, of zou je er nog leukl uit kunnen zien? Want óf net dat wen brauwtje gekleurd of geëpileerd dient worden, dat is nou net leuk om advies in krijgen. Haarverlenging Er goed uitzien met haar is voor bijna ied; een belangrijk! Wil je graag een haaropvulling dan kanc bij Hair-kappers, droomt iemand van super haarverlenging dan maken ze die Hair-kappers in Venray ook. Haarwerk Het is leuk om even bij de make up stil te staan, dat ene kleurtje of dat andere kapsel. Misschien kun je zelfs zonder die rigoureuze veran dering even advies vragen, zo van staan die kleuren die je Iets anders is bi natuurlijk als onft et ver asste ijkei bied )rpen ER IS OVER MAIv. EEN HEEL ERG LEUK FILMPJE GEMAAKT Uitzenddata op TV LIMBURG (4 maal per dag op de onderstaande data) Haarverlenging Hair kapsalons Het knippen van een goede coupe is een vak op zichzelf. De medewerkers van Hair-kappers kij ken allereerst naar de persoon met wie ze te maken hebben, vervolgens wordt er aan de hand van overleg met de klant een stap- Zondag 19 december Woensdag 22 december Maandag 3 januari 2005 Zaterdag 8 januari 2005 Donderdag 16 december Vrijdag 17 december Zaterdag 18 december Woensdag 29 december Donderdag 30 december Zondag 9 januari Bij mijn bezoek aan Hair-kappers heb ik gezien en ervaren, dat dit een heel speciaa bedrijf is. Het enthousiasme, spontaniteit en vakmanschap gaan hand in hand. door ziekte je verliest, dan voe l tlet v een mens zich ei ongelukkig. Nelly, gccertli ceerd haarwen specialiste doi het Nederlands Top haarwerke; Gilde en doo HEI-erkennm instituut, geceii I ficeerd om J leveren voor alle ziekenfondsen h Nederland, uiteraard gaat dit op afspraak n een speciaal daarvoor ingerichte ruimt maar ja dat vindt u natuurlijk logisch, indiei nodig ook thuis. 's, alite in or hoor )r di Sng etst iboi gspe LD. 300 het iialii (pb lal "pso m tag dekl Het i örei Wo :'dei in Donderdag 3 januari Zaterdag 15 januari Woensdag 19 januari Zondag 23 januari Dat is hun slogan, en daar zit toekomst in voor nu en later. Grote markt 21 Venray 0478-516708 Bezichtigingen Bel voor ons overige aanbod of kijk op óók zaterdags tot 17 uur mogelijk

Peel en Maas | 2004 | | pagina 4