V Sportnieuws -infr Korfbalsters SVOC'01 maar een helft goed Monsterzege voor hoekeyheren SV Oostrum Blamage SVOC'01 in Melderslo Hockeydames koploper Meerlo blijft winnen Vierde zege korfbalsters Merselo Oranje Wit wint met drie invalsters Korfbalsters Oostrum winnen spannende pot The Headhunte op dreef tegen Keukenkenners Red Stars besluit competitie met kampioenen Oranje Wit De Peelkorf Eerste verlies De Peelkorf PEEL EN MAAS SVOC'Ol heeft zichzelf geblameerd tegen de nummer laatst Melderslo. De rode lantaarndrager heeft dit seizoen nog geen wedstrijd gewonnen, maar was er tegen de koploper dichtbij iftet een gelijkspel mocht SVOC'Ol zich zelfs nog in de handjes knijpen: 4-4. Beide ploegen begonnen mat aan de wedstrijd. Er was weinig beweging en de passing was slecht. SVOC'Ol was de minst slechte van de twee en wist enkele goede aanvallen op te zet ten. Uit een hiervan werd gescoord door Joep Manders toen Ivan Maes de bal na een individuele actie terugleg de op de zestien meter. Hierna had Maes nog een grote kans op 0-2, maar faalde oog in oog met de keeper. Uit een vrije trap tikte Joep de bal op de paal en kon Dirk van de Ven in de rebound binnen tikken. Tot dan was er geen vuiltje aan de lucht voor SVOC'Ol. Maar door onzorgvuldig en slap te verdedigen kreeg Melderslo enkele uitgelezen mogelijkheden om terug in de wedstrijd te komen, de aanvallers hadden het vizier echter niet op scherp. De tweede helft kwam Melderslo opzetten en kwam SVOC'Ol niet meer onder de druk uit. Door te traag handelen op het mid- Meerlo behaalde een belangrijke overwinning op het steeds verder, uit de kop van de ranglijst, wegzakkende Resia: 2-3- Het was beslist geen spec taculaire wedstrijd. Meerlo had wel het betere van het spel maar kon Resia zijn wil niet opleggen. De hele maal vanuit Maastricht gekomen scheidsrechter Hitz had daarbij ook nog zijn eigen wedstrijd. Nadat Resia spits Frank Dura met een boogballetje net over het doel, een onoplettend heid in de Meerlo defensie, bijna had afgestraft, hielp diezelfde scheids rechter Resia een handje. Meerlo grensrechter Roel van de Pasch vlag de voor een buitenspel situatie. Hitz negeerde echter het vlagsignaal en de voorzet werd door Frank Dura dit maal wel goed verwerkt: 1-0. In de tweede helft nam Meerlo steeds meer Vijfde klasse F Uitslagen VlOS-Swolgense Boys 3-4 Resia-Meerlo 2-3 Heijen-HRC 2-3 VCA-Hegelsom 2-0 Excellent-Hapse Boys 3-1 Melderslo-SVOC'01 4-4 Stand VCA 11-22 (31-20) Excellent 11-22 23-17) SVOC'Ol 11-21 25-17) Hapse Boys 11-19 25-20) HRC 11-19 (25-22) Heijen 10-16 (19-16) Resta 11-13 (23-23) Swolgense Bovs 11-13 (16-18) VIOS 11-13 (23-28) Meerlo 11-12 (19-27) Hegelsom 11-11 (12-17) Melderslo 1Ö-4 (15-31) Programma 12 december SVOC'Ol-Excellent Hapse Böys-VCA Hegelsom-Heijen HRC-Resia Meerlo-VIOS Swolgense Boys-Melderslo denveld kon Melderslo eenvoudig 1-2 scoren. Er volgden nog twee grote kansen die niet werden benut. Totdat een vrije trap niet goed werd wegge werkt en een Melderslo-aanvaller nog een bakje koffie kon zetten alvorens doeltreffend af te werken. Een spaar zaam goede aanval van SVOC'Ol luid de onverwacht de 2-3 in. Gijs Dinghs kon op aangeven van Niels Arts fraai afwerken. Meteen na de aftrap lag de bal al weer achter Ruud de Mulder toen een aanvaller vrije doortocht kreeg. Nog meer geklooi in de verde diging zorgde voor de 4-3. SVOC'Ol toog nog ten aanval, maar de overtui ging ontbrak. Diep in blessuretijd was het verdediger Hans Manders die een corner met het achterhoofd verleng de en de 4-4 aantekende. De gemoe deren raakte nog verhit na de aftrap toen een Melderslo-speler hard door ging op Bart Jenneskes, die groggy het veld moest verlaten. Vorige week verloren tegen de nümmer een na laatste en de periodetitel verspeelt, afgelopen zondag tegen de nummer laatst met fortuin een gelijkspel uit het vuur gesleept. SVOC'Ol verspeelt dure punten en zelfvertrouwen in de race om de bovenste plaatsen. het initiatief. Het was dan ook, de steeds sterker spelende, Klaas van Arendsbergen die de gelijkmaker liet noteren. Hij was er als de kippen bij om een afvallende bal strak in te schieten. Even later was het wederom dezelfde Van Arendsbergen die zijn ploeg ditmaal op voorsprong zette. Meerlo leek de wedstrijd in handen te hebben. Het was echter verdediger Patrick Koenen die daar anders over dacht. Met een wanhoopsschot van fikse afstand, de bal werd onderweg ook nog tweemaal van richting veran derd, bracht hij zijn ploeg drie minu ten voor het einde op een gelijke stand: 2-2. Meerlo zette in de slotfase nog eenmaal aan. Geurt Clevers ont worstelde zich voor de eerste keer deze middag aan zijn directe belager maar werd daarop tegen de graszo den getrokken- Uit het vervolg werd ook nog Klaas van Arendbergen die in balbezit kwam door de doelman onderuit geschoffeld. De scheidsrech ter kon niet anders dan de bal op de stip te leggen. Hiervoor heeft Meerlo een specialist in huis. Edwin van de Winkel schoot beheerst in en bracht de overwinning terecht bij zijn ploeg. Voetbal Uitslagen: Volharding A1 -Oostrum Al 15-0 Oostrum A2-Baarlo A2 1-7 Belfeldia Bl-Oostrum BI 9-1 UDI'19/Beter Bed C3-Oostrum Cl 0-1 Oostrum Dl-Venray D3 2-4 SVOC'Ol D3-Oostrum D3 6-1 America E3-Oostrum E4 6-6 Swolgen Vet.-Oostrum Vet. 3-1 Oostrum 1-EWC 1 2-0 Oostrum 2-Venray 5 2-1 EWC 3-Oostrum 3 2-2 Wanssum 2-Oostrum 4 afg. BW27 3-Oostrum 5 0-4 Oostrum 6-Ysselstevn 6 1-2 Oostrum DAl-Hegelsom DA1 7-0 Programma zaterdag 11 dec.: Sw.Boys A1 co- Oostrum Al v. 13-15 Irene A2-Oostrum A2 v. 13-00 Oostrum Bl-MVCl 9 BI a.14.00 Oostrum Cl-SSS'18 Cl a.13-30 SVOC'Ol Dl-Oostrum Dl v.08.15 Montagnards D2-Oostrum D2 v. 11.45 Oostrum D3-Wittenhorst D4 a. 11 30 Sparta'18 E2-Oostrum El v.08 15 Venray E5-Oostrum E2 v 08.20 Oostrum E3-Wittenhorst E6 a. 11.30 Oostrum E4-SVEB E4 a.09 30 Meerlo Fl-Opstrum F1 v.09.45 Meerlo F2-Oostrum F2 v.08.45 Oostrum Vet.-SVB Vet. v. 14.45 Programma zondag 12 dec.: BW'27 1-Oostmm 1 14.30 Melderslo 2-Oostrum 2 11.00 PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Korfbalclub Uitslagen: Oostrum 2-Midweek 3 2-8 Junioren Al-Diosa Al 21-3 Junioren A2-De Peelkorf Al 1-3 Klimop (A) BI-Aspiranten B3 3-5 Aspiranten Cl-De Peelkorf Cl 2-0 Aspiranten C2-De Peelkorf C2 3-4 Pupillen El-De Treffers El 1-2 DOS (A) I-Senioren 1 5-13 Vitesse (E) 2-Senioren 2 4-15 Programma zaterdag 11 dec.: HBSV Al-Junioren Al 1125 Klimop (K) Al-Junioren A2 15.25 VIOS (O) BI-Aspiranten BI (wit) 12.00 Lottum Bl-Aspiranten B2 (wit) 10.50 Aspiranten B3-DOT (V) B1 1120 VIOS (O) Cl-Aspiranten Cl (wit) 11.00 Miko '76 Cl-Aspiranten C2 15.30 DOS (A) El-Pupillen El 12 50 SVOC 2-Welpen 1 13 05 DES 3-Welpen 1 13.45 Programma zondag 12 dec.: Senioren 1-HBSV 1 19 20 Senioren 2-De Peelkorf 3 20.40 Programma woensdag 15 dec.: Midweek 3-Merselo 2 2130 Recreanten-Roka 20.00 Oostrum 3 vrij Oostrum 4-Stormvogels '28 2 10.30 Oostrum 5-Swolgense Boys SV 310.00 Sambeek 4-Oostrum 6 10.00 Oostrum DA1 vrij Korfbal Uitslagen: Oostrum-Oranjewit mwd. 2-8 Oostrum-SPES asp. 2-3 ROKA-Oostrum sen1 6-7 Programma 11 en 12 dec.: De Peelkorf-Oostrum asp. a.09 00 Lottum-Oostrum sen. 1 a. 15-30 Programma woensdagl5 dec.: Oostrum-Peelkorf mwd a.19 30 Korfbal Uitslagen: Oranje Wit (L) A2-De Peelkorf Al 1-3 De Treffers A2-De Peelkorf A2 7-3 Swift (V)B1-De Peelkorf BI 4-2 De Horst B2-De Peelkorf B2 2-0 Oranje Wit (L) Cl-De Peelkorf Cl 2-0 Oranje Wit (L) C2-De Peelkorf C2 3-4 Swift (V) Dl-De Peelkorf Dl 2-2 De Peelkorf El-Lottum El 3-0 De Peelkorf E2-DOS (A) 0-3 Concordia-de Peelkorf 1 11-6 Pr. Irene 1-de Peelkorf 2 9-9 De Peelkorf 3-Lottum 2 4-3 De Peelkorf 4-Merselo 2 5-1 Programma zaterdag 11 dec.: De Peelkorf A2-MKV Al v. 10.00 Spes (M Bl-Peelkorf BI v. 11.15 Spes (M) B2-De Peelkorf B2 v. 11.00 De Peelkorf C1 -DES (V) C1 v.09.15 De Peelkorf C2-Oostrum Cl v.08.30 De Peelkorf Dl-DES (V) Dl v.09.45 De PeelkortEl-Swift (V) El v.09.00 De Peelkorf E2-De Eendracht El v.08.30 Welpen 3-SVOC 1 v. 13.45 Merselo 1-Welpen 4 v. 14.00 Welpen 4-SVOC 1 a.15.10 Welpen 3-Merselo 1 a.15.30 Extra zaaltraining zaterdag 11 dec.: Peelkorf 1: sportzaal Maashees 16.30- 17.30 uur Programma zondag 12 dec.: De Peelkorf 1-Sirene 1 v. 14.15 De Peelkorf 2-Diosa 2 v.13.15 Oranje Wit 2-De Peelkorf 3 v 19.45 Programma woensdag 15 dec.: Oostrum 2-De Peelkorf 4 a. 19.30 (gewijzigde tijd, de Kruisweide) Recreanten-de Merels a.21.30 De Peelkorf heeft afgelopen zon dag het eerste verlies geleden in de zaalcompetitie, Tegen het fysiek spe lende Concordia moest de Peelkorf met 11-6 het onderspit delven. Zeker in de eerste helft gaf de Peelkorf ver dedigend niet genoeg druk én Con cordia maakte hier optimaal gebruik van en liep al snel uit naar een 4-1 voorsprong.De ruststand werd met een 7-3 voorsprong ingegaan door de ploeg uit st Oedenrode Na rust knok te de Peelkorf voor wat het waard was maar kwam niet door het verde digende blok van Concordia. Er werd fysiek hard gespeeld en dat werd door de scheidsrechter niet voldoen de bestraft.De Peelkorf creëerde volop kansen, maar die werden niet verzilverd. Toch had ook Concordia in het tweede bedrijf moeilijkheden om tot scoren te komen toen de dePeelkorf veel druk gaf in de verde diging De achterstand bleek voor de Peelkorf echter te groot om nog terug te komen in de wedstrijd. Een neder laag was onontkoombaar. Voor de Peelkorf scoorden Nicole Tielen en Sandra Smits (beiden 2x), Esther v.d. Pas en Marianne Potten. Afgelopen zondag speelden de Venrayse hockeydames de laatste wedstrijd van dit seizoen tegen HDL. HDL was met slechts tien speelsters vertegenwoordigd. De eerste goal van de thuisploeg liet lang op zich wach ten, maar uiteindelijk was het Bertien Hermsen die voor de 1-0 zorgde. Door een blessure stond HDL op dat moment met nog maar negen speel sters op het veld. Na de één-nul score barstte het spel los en is HDL geen partij meer geweest voor Venray. De eindstand werd 11-1Gescoord werd er door: Kim van Kessel (3). Laura Tonen (2), Laura Terpstra (2), Ingrid Herraets, Sanne Wouters en Brechtje Huige voort. Dames 1 sluit de eerste helft van de competitie af als koploper en kan terug kijken op een goed seizoen. Na de winterstop zetten zij de sportieve strijd voort. Donderdag 9 december 2004 - Pagir Afgelopen zondag hebben de hoekeyheren van Venray in de laat ste wedstrijd voor de winterstop op eigen veld een monsterscore op het bord gezet tegen Bakel: 17-0. Ven ray begon de wedstrijd erg goed en na enkele minuten werd er al ges coord. Daarna bleef Venray druk uit oefenen op Bakel en bij de rust stond het al 6-0. In de tweede helft zette Venray het spel op dezelfde wijze voort en werd er in totaal nog elf keer gescoord. De doelpunten kwamen van Freek Alkemade (3), aanvoerder Thijn Franssen (3) en Ward Buddiger (3): drie hattricks dus. Daarnaast scoorden Wouter Clermonts, Paul Melskens en Mauri ce Holla tweemaal. Marc Vercautc- ren en Barry Koreman wisten een maal te scoren. De mooiste assist van de wedstrijd kwam op naam van Henk Schraven, die een goede wedstrijd speelde. Sponsor Holla en Bcrkemeijer financiële diensten b.v zette de kroon op deze overwinning door de heren nieuwe trainingspak ken aan te bieden. Daarin zetten zij na de winterstop de tweede helft van de competitie voort. De dames van Merselo moesten afgelopen zondag vroeg uit de veren om de wedstrijd tegen HBSV 2 in Hout-Blerick te winnen: 4-6. Ook hier had Merselo weer te maken met een voor hun redelijk onbekende tegen stander. Hierdoor was het aftasten hoe deze tegenstander speelt. De wedstrijd begon wat moeizaam waar door het enige tijd 0-0 bleef. Na het eerste afstandsschot aan Merselose kant begon er wat vaart in de wed strijd te komen. Opvallend was het kort op de bal verdedigen door HBSV waardoor de mogelijkheden van afstandsschoten beperkt bleven. Met wat gebogen hoofden en een aantal lichte frustaties over de 3-2 achters tand gingen dé dames van Merselo de rust in. Na de rust werd het tempo goed in de wedstrijd gehouden waar bij de dames van Merselo de bal het werk lieten doen. Dit resulteerde een kwartier na rust al in een 3-6 voor sprong voor Merselo. Aan het einde van de wedstrijd was er nog een fraai afstandsschot van de tegenpartij. Het was geen sprankelende wedstrijd maar wel weer een overwinning- Na de promotie vorig seizoen heeft Mer selo nu al alle vier wedstrijden in de tweede klasse van de binnencompeti- tie gewonnen. Het is te hopen voor trainer Hay Lemmen en zijn team dat deze zegereeks voortduurt. De doel punten voor Merselo kwamen op naam van Marijke Loonen (2x), Anja van Dijck, Angela van Tilburg, Adrie- Jella Beunder en Diana v.d. Duyn. De korfbaldames van Oranje Wit hebben een prima prestatie geleverd door met 13-5 te winnen tegen de ploeg van hun toekomstige trainer en coach, DOS uit Asten. Door veel bles sureleed en ziekte moesten bij Oranje Wit drie speelsters meedoen van het midweekteam. In het begin startte Oranje Wit nog wel met acht eerste speelsters. Annelie Reintjes bracht de Leunse dames al snel op voorsprong met twee afstandschoten. Een heel ander begin dan een week eerder toen de oranje-witten al na vijf minu ten tegen een 4-0 achterstand aanke ken. In het andere vak scoorde Petra van der Haghen de 3-0 met een fraaie doorloopbal. DOS kon daarna iets terugdoen door een terecht toegewe zen strafworp te verzilveren. Oranje Wit speelde een goede partij korfbal en ging de rust in met een 6-3 voor sprong. Na de pauze werd er lang niet gescoord en Linda van Deurzen was uiteindelijk degene die de ban brak door 7-3 op het scorebord te zetten. DOS zakte hierna terug en dat Oranje Wit de gelegenheid de voorsprong uit te breiden naar 11-4. Op dit moment was de wedstrijd eigenlijk al gespeeld mede door de goede invalbeurten van Sharon Linskens, Julia Ewals en Jose Drabbels van de midweek. De doel punten kwamen op naam van Linda Houben (4x), Loes Kateman, Annelie Reintjes, Petra van der Haghen( alle drie 2x), Sharon Linskens, Rian Derikx en Linda van Deurzen. Door de nederlaag van naaste con current Olympia tegen Vonckel Girls staat Oranje Wit weer aan kop in de eerste klasse D De korfbalsters van Oostrum heb ben de uitwedstrijd tegen Roka uit Reuver winnend afgesloten: 6-7. Al in de eerste minuut kwam Oostrum op voorsprong door Tielke Vollenberg Roka kwam deze schok niet snel te boven en kwam pas in de 17e minuut met het tegendoelpunt. Abbey Vol lenberg zorgde snel daarna weer voor een voorsprong voor SVO. Roka liet het er dit keer niet bij zitten en maak te vijf minuten later de 2-2. Vlak voor rust zorgde Helga Cornelissen ervoor dat Oostrum met een 2-3 voorsprong van de pauze kon genieten. Direct na de pauze scoorde de thuisploeg de 3- 3. Abbey Vollenberg, die een voor treffelijke wedstrijd speelde, wist daarna twee keer te scoren en nadat Danielle Engels de score verder uit bouwde tot 3-6 leek het duel vroegtij dig beslist. Roka toonde echter veer kracht en kwam via twee doelpunten weer dichterbij tot 5-6 Jacqueline Engels zorgde, vervolgens met een mooi afstandschot er voor dat de Oos- trumse korfbalsters de winst niet meer kon ontgaan. Dat Roka in de slotseconden nog 6-7 scoorde was alleen van belang voor de statistieken. De korfbalsters van SVOC'Ol heb ben de thuiswedstrijd tegen Gazelle uit Guttecoven met grote cijfers ver loren: 4-12. Alleen in de eerste helft konden de tricolores de gasten bijbe nen. Na een 0-1 achterstand kwam de thuisploeg al snel op gelijke hoogte door Joan Willemsen die met een wegtrekbal fraai scoorde. SVOC'Ol drukte vervolgens door en na een mooie combinatie scoorde Elleke Classens met een puike doorloopbal Gazelle kwam vervolgens op gelijke hoogte (2-2) waarna SVOC'Ol opnieuw brutaal de leiding nam Yvonne Classens was succesvol met een wegtrekbal en bracht de thuis ploeg op 3-2. Met die drie treffers had SVOC'Ol het kruit voorlopig verscho ten. Nog voor de pauze bogen de gas- Zaterdag was de laatste competitie dag van de najaarscompetitie tafelten nis Voor TTV Red Stars leverde dat nog twee kampioensteams op. Bij de jeugd gingen Raoul Helmes, Tom Thijssen en Deni Spahic naar Pannin- gen om een voorsprong van 3 punten te verdedigen. Het werd erg span nend (liefst 6 partijen gingen over 5 games), maar uiteindelijk sleepten de jongens een gelijkspel uit het vuur Raoul was in vorm en won al zijn par tijen, ondanks de grote druk. Tom en Deni brachten de andere twee pun ten binnen. Genoeg voor het kam pioenschap en promotie naar de hoofdklasse. Overigens het enige jeugdteam dat kampioen werd. Bij de heren was het eveneens spannend. Heren sen, John Bonants, Joop Toon Achten, Wil Thijssen Putten) wist op de laatste met 9-1 te winnen in valreep kampioen te eerste klasse. Daarmee heren het aantal de senioren op zes: 8 en dames 2. Heren 3 gedaan om het succes com maken, maar zij kwamen uitc één punt tekort voor het schap. Komend weekend gaat heiL Assen voor het B-RanglijslM ao,ei (zaterdag) en het C-Ranglijstti (zondag). PK-n ]l |ota Met nog één wedstrijdronde in 2004 blijft koploper TextDepartment doorgaan met winnen in de hoofd klasse van de Red Stars bedrijfsrecre- anten tafeltenniscompetitie ondanks de drie nederlagen van invaller en youngster Rick Pouwels tegen Stroe ken Electro. Stroeken Electro- TextDepartment 3-7 TextDepartment verscheen weder om met Rick Pouwels achter de tafel omdat zowel Pieter-Jan Tacken als Peter Clijsters verhinderd waren. Ying-Fu-Li, die nogsteeds ongeslagen is en Gorazd Grebenjak lieten zich niet verrassen door het team van Stroeken Electro, al moest Grebenjak een paar keer diep gaan tegen Wilma Oostrom, Ton Zieltjens en ook tegen Fons Coppus, die sinds hij geniet van zijn pré-pensioen, genoeg tijd heeft om een paar keer extra te trainen. Omdat ook het dubbel voor TextDe partment was ging de overwinning toch nog vrij simpel naar de koplo pers in de Hoofdklasse. Coppus was wel heel erg dicht bij een overwin ning tegen Grebenjak toen hij na twee gewonnen games in de 4e game met 10-8 voor stond maar toch nog deze game uit handen gaf met 10- 12. Toen brak er iets bij Coppus en verloor kansloos de 5e en laatste game met 11-2. TempoTeam-Inalfa 5-5 Deze wedstrijd kende een span nend verloop. De weer ongenaakbare John Bonants zorgde weer voor de broodnodige punten en bleef ongesla gen. De partij tegen Hans van den Bosch was leuk om te zien, doch ondanks dat Hans de le game won, bleek hij verder kansloos tégen de immer slim spelende en goed antici perende Bonants en gingen de vol gende 3 games ruim naar de Tempo- Team man Echtgenote Karin bleek absoluut haar avond niet te hebben en haar lichaamstaal liet dat dan ook heel duidelijk zien. Wel trok zij zich op in het dubbel aan John en versloe gen v.d. Bosch en Arts redelijk sim- gem. den 1 Treff Roel: bego l«p pel. Wijkie David (Inalfa) sp« topv briljant, doch won wel van Si punt sers en Karin Bonants en spit sterk evenals v.d. Bosch dus 2 pun ten), een. Omdat "Math Arts won fl hien Bonants betekende dat 5 wc ders punten voor Inalfa. Nel Dorss ten ook van Arts te winnen in vij Roel; nende games. Beide team I elkaar dus in evenwicht. The Headhunters- Keukenkenners Dit was de meest in het ofl gende wedstrijd van de avond "f omdat Keukenkenners Patnt Jj1™ ders van stal had gehaald. Dt gebouwde Manders kon zijn b maken tegen o.a. Peter Bom de sluwe vos en Arno Schril w' lastige materiaalspeler. S rei speelde twee prachtige partijt moest na zware strijd toch voor de beide Headhuntent fP Het kostte Schrivers wel een! een lange rally tegen Mandeibbre gelukkig had hij nog een resefl z'n tas zitten, waarmee hij d Hc strijd uitspeelde. Jeroen Si (Keukenkenners) speelde vei |y| sterk, wellicht omdat hij zid had voorbereid op deze wed# maakte het Bouwmans en best nog moeilijk getuige twrt jj'j. games tegen beide mannen, v.d. Giessen (Headhunt» steeds weer wat puntjes te k< laatste gedeelte van haar Ook deze keer verloor zij n een goed spelende Marcel S J- ven in vijf spannende games. J )fi' ven liet weten dat hij deze n fijn had gespeeld en kon dus op zijn conto schrijven. Dorien haar andere twee part niet in winst kon omzetten winst in het dubbel naar The jj! hunters ging, eindigde deze dus in 7-3. Zij blijven dus in voor de 2e plaats in de H» samen met Old Devils die deze niet speelde omdat de W tegen Barto's Broodjes is uil j£' naar de volgende week. ten de achterstand om in een 3-5 voorsprong. Dit was tevens de rust stand. De pauze deed de dames uit Oirlo en Castenray geen goed. De korfbal dames uit Guttecoven vonden in het tweede bedrijf keer op keer gemakke lijk de korf, terwijl SVOC'Ol maar liefst een half uur geen doel wist te treffen. Pas in de slotfase, toen Gazel- del J" Winke Houwen vond haar ploeggenoten in helft geen gaatje in de stuggt le-defensie le was uitgelopen naar 3-1! opnieuw Elleke Classens afstandsschot de stand een aanzien te geven dra jen J< cn vij dezei 3 pun Voor Spun ibehaa 2 pun voor I Louis Bjteg van 0 Tonv Ook 1 nengt KNB1 Tegel Si d

Peel en Maas | 2004 | | pagina 22