Wanssum-TOP'27 na half uur afgeblazen Sportnieuws -infc Dames SV Venray blijven steken op neger! Merselo loopt steeds verder uit Oostrum verslaat lastig EWC Herman Pouwels blijft bij SSS'18 SSS'18 komt gelijk in sensationeel slot f Dames SSS'18 scoren weer niet Ysselsteyn krijgt weer weinig te Nipte zege BW '27 Restant Wanssum-TOP'27 op 19 december SVV Veteranen SV Leunen Zege Geijsteren !c; or PEEL EN MAAS Geblesseerde arbiter Saris moet de strijd staken Wanssum-TOP'27 1-0 Doelpunt: 22. Cyriel Pingen (eigen doelpunt) 1-0. Scheids rechten Saris (Venray). Toeschou wers: 80. Bijzonderheden: wed strijd in de 31e minuut gestaakt vanwege blessure scheidsrechter. Voor aanvang werd een minuut stilte gehouden vanwege het over lijden van Prins Bemhard. Wanssum: Van Kessel; Thiesen, Paul Beterams, Wilmsen en Lens- sen; Poels, Wijnhoven en Maarten Beterams; Weijers, Juriën Bete rams en Pingen. TOP'27: Willems; Aerts, Hei dens, Knoops en Thijs Pingen; Jan Janssen, Ward van Rijswick en Cyriel Pingen; Martijn Rongen, Nico Rongen en Philipsen. (Door Henk Willemssen) Na 31 minuten beëindigde arbi ter Saris noodgedwongen de derby tussen Wanssum en TOP'27. De leidsman liep een hamstringblessure op en kon absoluut niet verder fluiten. Het bestuur van de thuisclub vond Ben Lenssen, wedstrijdleider bij Wanssum, bereid de fluit over te nemen. Maar TOP'27 ging niet akkoord met een Wanssumse scheidsrechter. Voorzitter Jac Clabbers probeerde nog tevergeefs een KNVB-arbiter te strikken, maar de telefonische zoek tocht leverde geen resultaat op. Na ruim een kwartier meldde Clabbers dat het duel zondagmiddag geen ver volg meer kreeg. Navraag bij de voet balbond leerde dat TOP'27 een arbi ter van de tegenpartij mag weigeren. De reacties in beide kampen waren sterk verdeeld. "Dit is zonde", zegt Wanssum-trainer Cor Berkers. "Want we hadden de wedstrijd in onze knip." De blessure van de arbiter kwam de Tienraynaren daarentegen erg goed uit. TOP'27 kon niet com pleet aantreden en zat niet lekker in de wedstrijd. Dat was ook de reden dat de Tien raynaren niet instemden met Ben Lenssen als invaller "Je snapt onze situatie wel", zegt trainer Marcel Hovens tegen Wanssum-aanvoerder Rob Wijnhoven. "Wij spelen liever niet meer verder. Het heeft niets met het vertrouwen in jullie scheidsrech ter te maken." Wijnhoven knikt begrijpend, maar hij baalt er wel van dat de derby een vroegtijdig einde kent. TOP'27 was zo eerlijk te beken nen dat het gewoon weinig trek had om verder te voetballen. Wanssum accepteerde de uitleg gelaten want er viel geen enkel onvertogen woord. Drie maanden geleden werd Wans sum in Tienray nog met 5-1 wegge speeld. Zondagmiddag waren de rol len helemaal omgedraaid. Wanssum was oppermachtig en had na een half uur de derby al kunnen beslissen. Het duel werd niet op het hoofdter rein van sportpark de Broekberg gespeeld. Het soppige veld is in de winter vaker onbespeelbaar. Een leemlaag houdt het water vast waar door Wanssum in deze tijd van het jaar vaak moet uitwijken naar het oude hoofdveld Dat ligt weliswaar lager, maar door de betere onder grond is het wel bespeelbaar. De tachtig toeschouwers kregen in een half uur meer te zien dan in meni ge volledige wedstrijd. TOP'27 moest het stellen zonder spits Niek van Lin, die in Australië vertoeft, en de gebles seerde midhalf Rick van Rijswick Bovendien ontbrak Rob Janssen. De verdediger had zich verslapen en werd om discplinaire redenen buiten de basis gehouden. Good-old Peter Aerts was zijn vervanger. Wanssum kon op volle sterkte aan treden. De blauw-witten verkeren in de winning mood en zijn bezig aan een mooie serie. In de openingsmi nuut had TOP'27 bijna een heel snelle voorsprong genomen Doelman Mike van Kessel ging in de fout bij een hoge bal van Jan Janssen. De Wans sumse goalie liet de gladde bal door zijn handen glippen, maar rechtsach ter Pascal Thiesen was attent meege lopen en haalde de bal vlak voor de doellijn weg. Daarna was het Wanssum wat de klok sloeg. De dertigers Sjek Wilmsen en Rob Wijnhoven strooiden met loepzuivere passes overgrote afstand. Daarmee zetten ze het gretige aanval- strio Weijers-Beterams-Pingen flink aan het werk. De Tienrayse defensie had zijn handen meer dan vol aan de aanvalsgolven. Keeper Bram Willems kon met zijn vingertoppen een treffer van Sjek Wilmsen voorkomen. Even later ging Jochem Pingen goed door over de linkerflank. Hij gaf een prima voorzet maar de vrijstaande spits Jurien Beterams knalde de bal hoog over het doel. Een afstandschot van Rob Wijnhoven verdween vlak naast het domein van Willems. De TOP- doelman bleef telkens overeind en hield ook Maarten Beterams van een doelpunt af. Uit de corner die volgde zette Maarten Beterams de bal hoog voor de pot. TOP-speler Cyriel Pingen kopte de bal onhoudbaar in zijn eigen doel Het leek even of Pingen bij de tegenpartij speelde Want veel mooi er had een Wanssummer de bal niet kunnen binnenkoppen: 1-0. Vanaf de aftrap kwam de thuisclub goed weg toen Ward van Rijswick buiten bereik van keeper Mike van Kessel op de paal knalde. De amusan te derby kreeg even later helaas een vroegtijdig einde. De wedstrijd Wanssum-TOP'27 (6F) die afgelopen zondag bij een 1-0 stand werd gestaakt wordt uitgespeeld op zondag 19 december. Arbiter Saris uit Venray beëindigde de derby in de 31e minuut omdat hij niet verder kon flui ten vanwege een hamstringblessure. Op 19 december worden de resterende 59 minuten uitgespeeld met een 1- 0 beginstand. Beide ploegen hoeven dan niet met dezelfde elf spelers te beginnen waarmee ze afgelopen zondag zijn geëindigd. Indien, zoals in dit geval, een blessure van de arbiter de reden van staken is dan mogen bij het uitspelen van het restant ook andere spelers worden opgesteld. Dit ligt andere als een duel vanwege ongeregeldheden wordt gestaakt. De zondag afgelaste ontmoeting tussen SVS en Holthees wordt eveneens ingehaald op zondag 19 december. Door een 0-2 zege in en tegen num mer drie Sambeek, en puntverlies van de naaste concurrent EWC, loopt Merselo steeds verder uit in de zesde klasse F. Vanaf het begin was duide lijk dat er maar een ploeg de baas was in Sambeek, Merselo Niet dat de geel zwarten de sterren van de hemel speelden maar gecontroleerd spelend wisten zij de thuisclub ver van hun doel te houden. Merselo begon sterk en al na elf minuten stond het 0-1. Mark Maassen gaf een hoge voorzet in het vijf metergebied, Roel Biezenaar kopte in, maar de doelman kon de bal nog net tegenhouden. Bas Litjens ont futselde hem vervolgens de bal, legde die panklaar voor Willem Koenen neer die de bal in het netje deponeer de. Kort daarop moest Merselo-doel- man Stefan Willems twee keer goed reageren op inzetten van de thuis ploeg. Dat waren gedurende de hele wedstrijd ook de enige twee gevaarlij ke momenten van de thuisploeg. In de 20e minuut werd de doorgebro ken Ronald Bonants neergelegd van achteren, maar de arbiter weigerde de bal op de strafschopstip te leggen. Niet veel later moest Marcel Bos na een ongelukke botsing met een tegen stander met een hoofdwond en waar schijnlijk een lichte hersenschudding het veld verlaten. De rust ging in met een 0-1 voorsprong voor Merselo. In de tweede helft eigenlijk hetzelfde spelbeeld. Sambeek kon niet en Mer selo wachtte schijnbaar rustig op z n kansen, die er altijd wel weer komen. In de 58e minuut snelde Nick van Hoek richting het doel van Sambeek. Voor iedereen duidelijk zichtbaar werd hij aan zijn shirt naar de grond getrokken, maar ook nu gaf de scheidsrechter geen strafschop. Toch wist Merselo na ruim een half uur spe len de bevrijdende tweede treffer te scoren. Bas Litjens was aan de rech terkant geheel vrijgespeeld en zeker vanaf zo'n 30 meter lepelde hij de bal snoeihard onder de latde doelman vertwijfeld achterlatend. Bij die 0-2 bleef het uiteindelijk. Komende zondag speelt Merselo de laatste wedstrijd voor de winter stop thuis tegen Lottum. Oostrum begon de thuiswedstrijd tegen EWC'46 uit Well in de weten schap dat het in de negen vorige ont moetingen met die ploeg niet had kunnen winnen. Slechts drie doel puntloze gelijke spelen en liefst zes nederlagen maakten van EWC dus een heuse angstgegner. Ook deze wedstrijd had Oostrum het niet gemakkelijk, maar gelukkig stond het om halfvijf eens een keer aan de goede kant van de score: 2-0. In de beginperiode speelden beide elftallen afwachtend en in een laag tempo. Oostrum liet aanvankelijk het initiatief aan de gasten, maar die wis ten zich daar geen raad mee. EWC speelde de bal in de eigen achterhoe de rond en op de momenten dat het de aanval koos kon Oostrum de bal vaak eenvoudig veroveren. Het eerste kwartier speelde het duel zich dan ook voornamelijk af op het midden veld en beide ploegen wisten zich geen noemenswaardige kansen te creëren De ruimtes werden klein gehouden en door het felle spel van zowel Oostrum als EWC was er van goed voetbal nauwelijks sprake. Het enige gevaar voor beide doelen ont stond door schoten van afstand, waar bij de schoten van de gasten meer gevaar opleverde dan die van de thuisploeg. Zo raakte de Wellse voor- stopper de paal terwijl de Oostrumse schoten voorlangs rolden of zelfs bijna de kerk op Pascalis raakten Ondanks dat de ploegen aan elkaar gewaagd waren ging Oostrum toch met een voorsprong pauzeren. Vlak voor het rustsignaal werd een strakke voorzet van Dick Janssen door Roy Willems goed gecontroleerd en beheerst in de korte hoek geprikt- 13). De tweede helft startte EWC een stuk feller dan de thuisploeg waar door het in de eerste tien minuten na rust een paar aardige kansen kreeg op de gelijkmaker. Echter goed keepers werk van Ralph Kessels en het gebrek aan koelbloedigheid bij de EWC-spits voorkwamen de gelijkmaker. Hierna hield EWC de thuisploeg wel onder druk maar kwam het voetballend bijna niet meer tot aan het Oostrumse doel. Het meeste gevaar werd gesticht door lange ballen van achter uit maar de Oostrumse defensie hield kranig stand. De thuisploeg zelf was nog dicht bij een vroegtijdige beslis sing toen de snelle Johan Berden doorbrak aan de linkerkant. Gestart van eigen helft kon hij alleen op de doelman doorlopen maar zijn schui ver verdween in het zijnet Door het minieme verschil van slechts één doelpuntje bleef het spannend tot aan het einde. Pas in het begin van de liefst acht minuten durende blessure tijd gooide Oostrum het duel defini tief in het slot. Invaller Frederick van der Velpen werd op links vrijgespeeld en leverde een goede voorzet af op Jan van de Ven die de bal via de paal en de keeper in het doel werkte. Hier na was het Wellse verzet gebroken en kon Oostrum de wedstrijd rustig uit spelen. Door de overwinning is het gat naar de tweede plaats nog maar twee punten en is er weer van alles moge lijk deze competitie. Sterker nog, wanneer Oostrum de volgende (uit)wedstrijd tegen BW27 in Blit- terswijck weet te winnen kan het zomaar op die tweede plaats terecht komen. Uitslag: SW-Wittenhoret 2-2 Programma zaterdag 11 dec.: Montagnards-SW 14.00 Vertrek vanaf De Evenaar Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346. Zesde klasse F Uitslagen Wanssum-TOP'27 SVS-Holthees Oostrum-EWC Lottum-BW'27 Sambeek-Merselo Astrantia was vrij Stand Merselo BW27 EWC Sambeek Holthees TOP'27 Oost rum Wanssum Lottum SVS Astrantia Programma 12 d Merselo-Lottum BW'27-Oostrum EWC-SVS Wanssum-Holthees Astrant ia-Sambeek TOP'27 is vrij gest afg. 2-0 2-3 0-2 10-25 (23-10) 10-17 (25-17) 10-17 (17-13) 11-16 (11-11) 9-15 (18-10) 9-15 (15-13) 10-15 (23-14) 9-13 (16-18) 10-7 (13-31) 9-6 (11-17) (9-28) 9-4 SV Leunen op internet: www.Leu- nen.nl/svLeunen Afgelastingennummer: 0900-9019074 Jeugdvoetbaldagen Kinderen die geboren zijn in de jaren 1991 t/m 1996 kunnen zich voor de jeugdvoetbaldagen 2005 opgeven. Meer Informatie is te verkrijgen op: www.jeugdvoetbaldagen.nl. Deze website wordt steeds vernieuwd en geeft je tevens de mogelijkheid om een inschrijfformulier te downloaden, zowel voor de kinderen als kaderle den. Trainingspauze voor de F- en E- jeugd. Voor de F en E is in week 51 de laat ste training van het jaar, we beginnen weer in week 3 van januari. Alle andere jeugdteams trainen gewoon door Verloren kleding: ledereen die nog kleding kwijt is kan deze tot 11 december ophalen, het restant wordt daarna aan Basisschool "de Meent" gedoneerd voor de kle- dingactie. Uitslagen: Leunen Al-Achates Al 2-3 Leunen A2-SPV Al 1-5 Leunen Bl-Montagnards BI 5-2 HBSV Cl-Leunen Cl 7-0 Leunen C2-lrene C3 0-3 Leunen El-Milsbeek El 2-3 Volharding E2-Leunen E2 4-1 Leunen E4-Venray E8 1-0 Milsbeek E2-Leunen E5 53) Leunen E6-SVEB E2 0-7 Meerlo F2-Leunen F6 6-2 Leunen F4-Sparta'18 F4 03) Meerlo Vet.-Leunen 13) Avanti'31 1-Leunen 1 7-0 TSC'04 2-Leunen 2 4-1 IVO 3-Leunen 3 1-1 Leunen 4-TOP'27 2 3-2 Leunen 5-Kronenberg 3 9-1 Leunen 7-Venray 10 1-6 Programma zaterdag 11 dec.: Leunen Al-Montagnards Al 15.00 Leunen A2-NWC A2 14.30 Vitesse'08 B1 -Leunen BI 14.30 RKDEV BI-Leunen B2 14.30 Constantia Cl-Leunen Cl 13-30 Belfeldia C2-Leunen C2 12.30 Leunen Dl-MontagnardsDl 12.45 Leunen D2-Volharding D2 12.15 SVOC'01 D3-Leunen D3 11.30 Volharding E2-Leunen El 10.00 Leunen E2-SSST 8 E2 09 15 Leunen E3-WanssumE2 09.00 Venray E7-Leunen E4 09.00 Leunen E5-Montagnards E3 09-15 Lottum E2-Leunen E6 10.00 Venray Fl- Leunen F1 10.00 Leunen F2-SSST8 F2 09.00 Leunen F3-Wittenhorst F2 11.00 SSS'18 F3-Leunen F4 0900 Leunen F5-MVC19 F4 10.45 Leunen F6-Melderslo F2 11.00 Hegelsom F2-Leunen F7 11.00 Melderelo Vet.-Leunen Vet 15.00 Programma zondag 12 dec.: Leunen 1-DVG 1 14.30 Leunen 2-RKDEV 2 1130 Leunen 3-Hegelsom 2 11.00 Helenaveen 4-Leunen 4 10.00 Sparta'18 5-Leunen 5 10.00 Geijsteren heeft de uitwedstrijd tegen Meerlo 2 overtuigend gewon nen: 1-4. De eerste helft was het aan zien nauwelijks waard en beide ploe gen gingen dan ook met de bekende brilstand rusten. In de tweede helft opende Geijsteren de score vanaf de strafschopstip. Ralf Boom stuurde de keeper met een hard schot de ver keerde hoek in: 0-1. Kort daarna kwam Meerlo op gelijke hoogte. De spits van de thuisploeg profiteerde van wanorde in de defensie van Geijsteren. Good old Henk Lomme bracht zijn ploeg weer op het goede spoor door een prima voorzet vanaf de rechterzijde snoeihard in te kop pen: 1-2. Geijsteren begon weer beter te spelen en het conditioneel zwakkere Meerlo kon geen vuist meer maken. Er kwamen nog enkele kansen voor spits Henk Lomme maar hij kopte die net over of de keeper zat er goed bij. Toch werd het nog 1 3 door weer Henk Lomme en ook weer vanuit een voorzet vanaf de rechterkant. Henk torende boven alles en iedereen uit en kopte de bal achter de Meerlose doelman: 1-3- De ingevallen Gijs Wijnhoven kon de score nog uitbouwen naar 1-4 met een prachtige knal in de kruising en zorgde zo voor de eindstand. ln en tegen Lottum heeft BW'27 een nipte overwinning behaald: 2-3 Vanaf liet beginsignaal was duidelijk te merken dat beide ploegen enkele weken rust hadden genoten. Het juis te ritme was ver te zoeken. Het eerste kwartier was voor de oranjehemden, ze waren feller in de duels en met enkele fraaie aanvallen doorkliefden ze de verdediging van BW. De Lot- tumse aanvallers kregen veel ruimte en de mogelijkheid om het BW-doel onder vuur te nemen maar de scho ten misten de kracht en de nauwkeu righeid om gevaarlijk te worden genoemd. Na zeventien minuten kwam BW uit de verdedigingslinie en slaagde erin enkele tegenstootjes uit te delen die verder ongevaarlijk waren voor de Lottumse defensie Bij een aanval van Lottum in de 20e minuut een strak schot vanaf twintig meter op het BW doel. De bal werd door een speler van richting veran derd en doelman Marco Rutten wist met een katachtige sprong het leer uit de hoek te ranselen. Na een half uur spelen werd door de BW verdediging een voorzei verkeerd beoordeeld en de afvallende bal kwam bij de Lottum -spits die in de uiterste hoek kon bin nenschieten: 1-0. Vijf minuten later een lange trap vanuit de BW-defensic die achter de Lottumse verdediging terechtkwam waarbij de attente Ralf Wolters goed doorging en zijn schot geblokt werd door de uitkomende doelman, ln de rebound kreeg Wol ters alsnog de kans om de bal binnen te tikken 1-1Helaas blesseerde de Lottum-doelman zich zo ernstig dat hij vervangen moest worden. In de 40e minuut een snelle ingooibal van BW op Luc Tijmensen die zich mooi vrijspeelde en op maat Roger Woliers aanspeelde die beheerst kon binnen- tikken. .Een minuut later werd het echter weer gelijk toen door slecht wegwerken van de BW verdediging de bal door de Lottum-spits simpel kon worden binnengetikt: 2-2 Op slag van rust een lange wilde trap van uit de BW verdediging die door de Lottum defensie onterecht als buiten spel werd beoordeeld. De scheids rechter liet terecht doorspelen en Ralf Wolters was er als de kippen bij om dit buitenkansje te verzilveren: 2- 3- Dit was tevens de ruststand. Na rust eenzelfde spelbeeld als het eerste kwartier voor de rust. Dertig minuten lang werd er zeer slecht gevoetbald door beide ploegen. De bal werd niet in de ploeg gehouden, geen felheid,en slechte combinaties. De aanvallers konden zich geen kan sen creëren om verder te komen dan de 16 meter lijn. Lottum zorgde in de 76e minuut nog voor opschudding toen vanaf de zijlijn de bal werd voor getrokken maar deze net niet bereikt kon worden door twee vrijstaande spelers. In de 85e minuut nog een laatste aanval van BW. Vanaf de rech terzijde werd door René Tissen de bal voorgelegd op Ralf Hendrix die al val lende zijn schot tegen de paal zag ket sen. Toch drie punten voor BW en een wedstrijd om snel te vergeten Zondag speelt BW'27 thuis tegen Oostrum. Donderdag 9 december 2004 - Pagi nfe i De dames van SV Venray blijven op jacht naar de titel in de. tweede klasse van het vrouwenvoetbal. Afgelopen zondag moest Sparta'25 er aan gelo ven op sportpark De Wieën in Ven ray: Met een 9-1 nederlaag konden de gasten weer terugkeren naar Beek en Donk. Al na zeven minuten scoorde Sana Boumasmoud de openingstreffer voor de Venrayse dames. Daarna kreeg de thuisploeg twee cadeautjes van de scheidsrechter, die met gedachten al bij het Sint Nicolaasfeest was. Hij honoreerde een onschuldige duwpartij en een ongelukkige hands bal tweemaal met een penalty. De eerste werd echter door Jessie Pelzer tegen de paal geschoten, waarna de tweede pingel van Sana Boumasmoud via de handen van de keepster op de lat uiteen spatte. Venray bleef echter gedurende de De samenwerking tussen dames- trainer Herman Pouwels en voetbal vereniging SSS'18 krijgt ook volgend seizoen een vervolg. Het bestuur SSS'18 was er alles aan gelegen om de huidige solide constructie bij de damesafdeling voort te zetten. De succesvolle coach uit Berg en Dal begint dan aan zijn vierde seizoen bij de Overloonse eersteklasser. Het afgelopen seizoen behaalde hij met zijn team een van de grootste succes sen in de geschiedenis van het Over loonse damesvoetbal. Eerst werd de ploeg verrassend kampioen in de klas se 2D en promoveerde naar de lande lijke le klasse Later in het seizoen werd ook nog eens de KNVB district beker binnen gehaald. Dat de 62-jari- ge Pouwels uiteindelijk weer voor Overloon heeft gekozen heeft te maken met de goede contacten bin nen de vereniging maar vooral ook met de positieve uitstraling en hechte sfeer binnen deze jeugdige talentvolle speelstersgroep. Het nog lopende seizoen zal Pou wels zich vooral moeten concentre ren op het klassenbehoud in deze zware eerste klasse. J In een sensationeel slot wist SSS'18 tegen HBV uit Beers een uitzichtloos lijkende 3-0 achterstand om te buigen in een zwaarbevochten 3-3 gelijkspel. De eerste waarschuwing van HBV kwam al na vier minuten maar door goed uitkomen kon SSS-doelman Claes vooralsnog redding brengen. De geel-zwarten hadden moeite met de snelle aanvallen van HBV. De ploeg uit Beers bepaalde het spel beeld en werd hiervoor in de 21e minuut beloond. De gehele SSS-verde- diging verkeek zich op een lange trap naar Martijn van den Boogaard die vanaf de middenlijn aan een lange solo naar het Overloonse doel begon. Even kon doelman Claes nog met de vingertoppen redding brengen maar van den Boogaard kreeg de bal alsnog voor zijn voeten en kogelde vanuit een moeilijke positie raak:0-l. Ofschoon Overloon geen moment het niveau van de laatste wedstrijden bereikte kreeg de ploeg toch enkele Vierde klasse G Uitslagen Olympia-Montagnards 1-2 RKDEV-De Zwaluw 1-3 Stormvogels-Toxandria 0-2 Achates-ZSV 23) Ysselsicvn-Sparta'18 1-1 SSS'18-HBV 3-3 Stand ZSV 12-22 (30-24) Achates 10-20 (24-13) HBV 11-20 (20-12) Toxandria 11-20 (19-15) Sparta'18 11-19 (26-16) De Zwaluw 10-16 (18-15) SSS'18 11-16 (32-22) Stormvogels 11-14 (22-30) Olvmpia 11-11 (16-20) RKDEV 11-9 (15-24) Montagnards 11-9 (10-22) Ysselstcyn 12-5 (11-30) Programma 12 december HBV-YsseLsteyn Sparta' 18- Achates ZSV-Stormvogels Toxandria-RKDEV De Zwaluw-Olympia Montagnards-SSS' 18 kansjes maar het was weer HBV dat vijf minuten voor de pauze de voor sprong kon uitbouwen. Door slecht uitverdedigen in de SSS-defensie kon van den Boogaard zijn tweede treffer laten aantekenen: 0-2. SSS probeerde tevergeefs het spel- ritme op te pakken maar de ploeg miste deze middag gewoon dé goede vorm. Binnen een kwartier in de tweede helft liepen de bezoekers vrij gemakkelijk uit naar een bijna uit zichtloze 0-3 voorsprong. Bram Derks, een van de betere HBV-ers, schoofde bal, na een slimme diepte pass, beheerst onder doelman Claes door. Het was lovenswaardig dat de Overloonse ploeg ondanks de slechte vorm niet opgaf en met tomeloze inzet bleef strijden voor een beter resultaat. En uiteindelijk werd de ploeg beloond. Twee minuten na de derde HBV treffer werd het gezichts veld van doelman Claassen bij een uit haal van Luc Janssen belemmerd en kansloos verdween de bal in het doel: 1-3- Er gloorde weer een klein beetje hoop en de thuisploeg begon aan een waar offensief. Toen Luc Janssen tien minuten voor tijd alle mimte kreeg voor een voorzet op maat kon SSS- topscorer Bas Joosten de 2-3 binnen schieten. De Overloners toonden plost weer veerkracht en de ploeg ging er weer helemaal in geloven. En ook deze keer met succes. Vier minu ten voor het laatste fluitsignaal werd een hoekschop door Paul Janssen met het hoofd verlengd en Paul Joosten kon van dichtbij inschieten (3-3). De sensatie leek compleet en in de tumultueuze slotminuten hadden beide ploegen nog kans op de volle winst. SSS mocht vlak voor tijd nog een vrije trap nemen op nog geen vijf meter van het HBV-doel maar het schot smoorde in de muur. In de 90e minuut ging HBV-er Dave Selten nog binnen de 16-metcr onderuit en claimde een strafschop. In plaats daar van ontving hij geel van scheidsrech ter van den Beuken. HBV liet hiermee twee kostbare punten liggen en SSS'18 was het meest tevreden met dit gelijkspel. hele wedstrijd domineren. Na een goede combinatie schoot Jessie Pel zer de tweede treffer binnen. Pelzer stond ook aan de basis van de derde Venrayse treffer. Na opnieuw een prima actie behield ze het overzicht en legde de bal terug op Boumasm oud. Die wist zich wel raad met dit buitenkansje en scoorde haar tweede en Venrays derde treffer. Nog voor de pauze schoot Auke Reijnders van ruim zestien meter de bal fraai in de bovenhoek: 4-0. Sparta'25 kreeg voor de rust een kans en die was wel meteen raak, waardoor beide partijen met een 4-1 stand aan de thee gingen. Na de pauze was het een kat-en- muisspel tussen de thuisploeg: VQ< gasten uit Beek en Donk. Vennt M ste over Sparta'25 heen en trol' vijf keer doel. Aukje van Lierop, 1 een mooie kopbal, Sana Boumai met haar derde treffer en Jessie zer, die nog drie keer scoorde, h 1 f ten uiteindelijk de 9-1 stand n^° scorebord. Dubbele cijfers hadd rv°<j' zondag beslist ingezeten. Vond trainer Gert-Jan Wismans. "Wc ben nogal wat kansen laten li: ®,en Maar daarentegen' hebben we gevoetbald en prima combinatie! 1 de grasmat gelegd We kunnen al c'"' maar tevreden zijn met hetiesi! k en het vertoonde spel." %rafi De eerste competitiewedstrijd van SSS'18 tegen Brabantia werd destijds in de 80e minuut gestaakt bij een 33) voorsprong voor Overloon. Afgelo pen zondag stond de return in Eind hoven op het programma. Wederom, voor de vierde wedstrijd op rij, lukte het SSS niet om te scoren en waren de punten voor de thuisploeg: 13). Brabantia kende een moeilijke sei zoenstart maar wist de laatste wed strijden op te klimmen naar een zevende plaats. De thuisploeg begon goed aan de wedstrijd en had de eer ste tien minuten enkele goede kansen om de sore te openen. Keepster Vivian van Wijk wist enkele keren goed redding te brengen. Daarna kwam de ploeg uit Overloon beter in haar spel. Tot de 30e minuut werd het een gelijk opgaande strijd en waren er voor beide ploegen moge lijkheden om de score te openen Door balverlies in de Overloonse ploeg kwam Brabantia op voorsprong door een mooi schot van topscorer Marloes van Kasteren: 1-0. Wederom keken de Overloonse dames tegen een achterstand aan. bet Stslag Sagen B C1-! Na de rust kreeg SSS kansen: KDl verdiende gelijkmaker. Na cm IC D2 van Brabantia keepster Annelö CD3 Rens kreeg Daisy van de Berg! Bay Ei kans van de wedstrijd maar zij de bal naast het lege doel,, Moniek Brauer zag haar schol dichtbij niet in het doel beta rta'18 Met goed combinatievoetbal \vi )C3-\ Overloonse ploeg Brabantia druk te zetten maar toch bracht i tenhc lig balverlies de geel-zwarten IC6-S enkele keren in de problr togn Opnieuw lukte het de SSS'18 ni tot scoren te komen en bleef '33- op het scorebord. Door deze nederlaag, de z< van dit seizoen inmiddels, blijit C '2' met vijf punten op de voorla IC D- plaats van de ranglijst Concu )C D- VDZ uit Arnhem verloor van Pn ICD- Irene en bezet met twee puntc 1CE-] laatste plaats. Zondag staat deti ICE-i wedstrijd tegen RKTSV uit Keft >C E-; op het programma. Deze ploeg? tk Bc mee om de koppositie; dus optt elstej een uiterst moeilijke tegensta IF-6-? voor de Overloonse dames. fZeill Café] ICB Ysselsteyn heeft afgelopen zondag tegen Sparta uit Sevenum een meer dan verdiend gelijkspel behaald: 1-1 Uiteindelijk kreeg de thuisploeg ook deze keer weer te weinig en waren drie punten op zijn plaats geweest. In de beginfase zag het hier niet naar uit, want Sparta begon zeer sterk en Ysselsteyn moest alle zeilen bijzetten om niet overlopen te worden. De gas ten zagen deze sterke fase halverwe ge de eerste helft beloond met een doelpunt, maar het had er wel een blunder in de Ysselsteyn verdediging voor nodig om de score te openen Joost de Koning was de koning te rijk met dit sinterklaascadeautje en greep dit met beide handen aan en rondde koel af: 0-1Hierna kwam het uur van de thuisploeg en Sevenum werd naar mate de wedstrijd vorderde steeds verder teruggedrukt. Nog voor de thee kwamen er voor Ysselsteyn kan sen om gelijk te maken De möoiste kans was voor Ronnie Peetere die door Daniel Wijnands een opgelegde kans aangeboden kreeg, maar net voordat hij de bal binnen wilde glij den, stuiterde het leer op onverklaar bare wijze over zijn schoen. De gas ten gingen dan ook met een 0-1 voorsprong de rust in Na de werden de mannen van trainerI Groenen steeds sterker en voor uCC£ werklust straalde er vanaf. Het is voor de neutrale toeschouwer onverklaarbaar dat Ysselsteyn og^ laatste plaats bivakkeert en dat titelkandidaat is want dit klasse schil is behoudens de beginfase te zien geweest In het laatste Iu2 deelde de thuisploeg volletfl jo.j lakens uit Toch duurde het lang' dat de inzet beloond werd. Ysscfc lyj: kreeg daarbij hulp van de goed Ie j.j' de scheidsrechter Hoeben die getreuzel van de Sparta-keeper was en Ysselsteyn kreeg vanaf vi O-u meter een vrije trap te nemen, indirecte vrije trap werd na eent breed heel beheerst door Geert 15 Dijck sr. binnengeschoten. Ni gelijkmaker had Ysselsteyn nog minuten om voor de volle win n. gaan, maar de vermoeidheid sl« yjg in bij de gastheren en ook Spatf niet meer bij machte om voor dep winst te spelen. Het bleef uiteif 1-1. Komende zondag wacht de mo Ha ke uitwedstrijd tegen de mini Hor- twee in de stand HBV uit Beers. U bal Quar pnua brua «11! rijd gele mi W|

Peel en Maas | 2004 | | pagina 20