Venrayse judoka's presteren uitstekend Sportnieuws -infu Anke Muijsers schiet met scherp Bowlen Rooyse VK blijft koploper Rooyse dames verliezen nipt Rick Janssen naar Jumping Indoor Maastricht Jubilarissen St. Christoffel gehuldig Li Ti si Rooyse VK Set Up Winst en verlies Set Up DC D'n Oldtimer PC Jumpers DC De Piëlhaas Nobel Oostrum PEEL EN MAAS Donderdag 2 december 2004 - Uitslagen le Klasse: Scores-Café de Buren 13-15 VTU-Telecom-Pinhunters 10-18 V.d. Boomen-BT Hoeijmakers 4-24 La Mousse-Sigma's/Comelco 10-18 Lange tijd leek koploper V.T.U.-Tele- cora onoverwinnelijk te zijn, maar Pinhunters maakte aan de zegereeks een einde en had de overwinning voor een groot del te danken aan John Hellegers, de beste man van de avond met zijn 657-serie. De neder laag had voor V.T.U.-Telecom geen gevolgen voor de leiderspositie, want die bleef onaangetast. Wel kwamen BT Hoeijmakers, via een grote over winning op Kantoor v.d. Boomen, en Sigma's/Comelco, dat La Mousse ver sloeg, een beetje dichterbij. Café de Buren bleef maar net de baas over het Scoresteam. Henk Hoeijmakers bracht met 246 de hoogste game bij de heren op zijn naam en scoorde een serie van 642 pins. Ook Frank Peters ging met 615 over de 500-grens. Bij de dames scoorde Fien Jenniskens met 185 de hoogste game en Joke van Rens met 522 de hoogste serie. Uitslagen 2e Klasse: The Nitwits-VvGI/V Rensch 18-10 Strikers/Groeip.-Cl. Encounters 8-20 Red Arrows-Altijd Raak/.AVIT 26-2 Club Up-Hit Miss 8-20 Koploper Plus van Dijck had een vrije avond, maar blijft de ranglijst aanvoe ren. The Nitwits pakte via winst op V.v.G.I./Van Rensch de tweede plaats weer over van Strikers/Groeipunt, dat door Close Encounters werd versla gen en in de winst van Close had Frank Peters flink de hand in met zijn hoogste game en serie van 224 en 589. Red Arrows, met Marlies Thijs- sen als beste bij de dames met haar 256-game en 563-serie, had totaal geen medelijden met Altijd Raak./AVIT en Hit Miss drukte Club Up nog steviger op de laatste plaats. Uitslagen Trioleague: De Joepies-BT AW1 Isolatie 1-20 Proshop RBenray-BT Kuijten Ass. 18-3 Plus Van Dijck-Bokual/Mijling 2-19 Crash-Nutrivisie 15-6 Hit Miss-Sigma's/Comelco 11-10 BT Jamin-Pinhunters 12-9 Vorige week behaalde het Joepiestrio een 21-0 zege, maar deze week werd met bijna dezelfde cijfers verlorenen wel van A.W.I. Isolatie. Crash, met Fien Jenniskens als beste dame (game 202, serie 570) profiteerde van de misstap van de koploper en verklein de de achterstand tot 13 punten ook Bokual/Mijling, met Bart van Rens als hoogst scorende heer met zijn 254- game en 649-serie, bleef in het spoor van de koploper door winst op Plus van Dijck en zelfs de nummers vier en vijf zijn nog tot de kanshebbers te rekenen. Hit Miss won maar net van Sigma's en Proshop RBVenray, dat evenveel punten heeft als Hit Miss, bleef Kuijten ruimschoots de baas. BT Jamin was net een beetje sterker dan Pinhunters.. Uitslagen Dubbelleague: In the Pocket-Wakers 2 15-3 Taxi Twan Peeters-DOK 6-12 Wakers 1-EMSA'oung Ones 17-1 The Marks/Den Terp-Strikezone 13-5 Het D O.K.-duo is weer teruggekeerd op het pad der overwinningen met Taxi Twan Peeters als slachtoffer. The Marks/Den Terp, met Tim van Houdt als de beste bij de heren met een 246- game en 847-serie over 4 games, klom door de duidelijke winst op Strikezo ne, dat nu derde staat, naar de tweede plaats. In the Pocket hield Wakers 2 achter zich en staat met 19 punten minder dan D.O K. op de vierde plaats. Wakers 1 won met grote cij fers van E.M.S./Young Ones. Pupillen en Juni oren naar finale in Eindhoven Bij de voorronde van de Jeugdste- denontmoeting in de provincie Lim burg hebben zowel de Pupillen als de Junioren zich weten te plaatsen voor de landelijke finale in Eindhoven op 23 januari 2005. Dit treffen speelde zich ditmaal af in Heerlen. Het Venrayse Pupillen- team had het niet moeilijk om zich te kwalificeren, want zij was de enige deelnemer in dit Limburgse veld. Des ondanks werd zeer goed gestart met een game van 671 met Richard Addae (157) als de grote gangmaker. Na de baanwissel knakte er iets in het team. De scores vielen met uitzondering van Niels de la Roy (137) erg tegen de tweede game kwam men tot een magere 591-score. Na de laatste baan wissel (derde game) kwam het geloof in eigen kunnen weer terug, mede dankzij Stef Billekens (157), Richard Addae (141) en niet te vergeten Jimi Jacobs met 136 pins. De totaalgame van 651 was dan ook alleszins accep tabel. De taaiscore bedroeg 1913 pins, wat een teamgemiddelde bete kende van 127,53 Richard Addae bleek uiteindelijk de beste speler met een gemiddelde van 138,33- In de Aspirantenklasse waren drie deelnemende teams en het was voor af moeilijk vooraf te peilen hoe de vlag er voor hing, met andere woor den hoe sterk Maastricht zou zijn, aangezien deze tegenstander niet aan de Jeugd Trio League Limburg deel neemt. Er werd zwak gestart meet een game van 699, de tweede (758) en derde game (733) waren bedui dend beter, maar duidelijk niet goed genoeg. Dat bleek al na twee games toen men al een achterstand had opgelopen van 43 pins, ondanks dat de tweede game met 16 pins werd gewonnen. In de laatste game lieten de Limburgse hoofdstedelingen er geen twijfel over bestaan wie er recht had op de fel begeerde finaleplaats. Met 840-733 werden de onzen gena deloos afgetroefd Het hele team speelde duidelijk onder haar kunnen en kon daardoor de finaleplaats verge ten. De Heerlense aspiranten kwa men al helemaal niet in het stuk voor Eindstand: Maastricht 2340, Venray 2190 en Heerlen 1672 De beste spe ler bleek Luke Verhoeven te zijn met 151,67 gemiddeld. Ten slotte het Juniorenteam, dat al geruime tijd de Limburgse Jeugd Trio League domineert. En zoals te ver wachten viel, waren de Junioren ook ditmaal veel te sterk voor hun oppo nenten, zonder tot het uiterste te hoe ven gaan. Op het totaal pinfall van 2695 (179,55 gem beten zowel Sit- tard (2277) als Heerlen (2164) zich de tanden stuk, waardoor ook onze Juni oren van een finaleplaats verzekerd zijn. Uitblinker was Tim van Houdt met 200,33 gemiddeld en 225 als hoogste game, dat tevens de hoogste game van dit evenement was. Lars Lenssen met 196 gemiddeld en 207 als hoogste game was eveneens goed op dreef. Ook Jochem Magermans produceerde nog een 207-game. B* toernooi van Schiedam Op het B* toernooi van Musis Sacrum in Schiedam wist Nicky Claes- sens (904 pins) zich als gedeeld acht ste uit voorronden te kwalificeren voor de finale. In de finale wist hij zich door o.a. een 233 game op te werken naar de zesde plek. Zowel Jochem Magermans (14e met 874) als Lars Lenssen (21e met 829) wisten zich niet in de finale te spelen Zaterdag wordt om 11.30 de Huis league gespeeld. Volleybal Programma zaterdag 4 dec.: Wedstrijden Wetteling 14.00-20.00 uur MC1H Rooyse3-01sredlem 1 14.30 MCH1H Rooyse 2-Sportivo 1 14 30 JB1D Rooyse 1-Acretos 1 14.30 D4E Rooyse 4-Montagnaerds 2 16.15 D2D Rooyse 1-Livoc Liessel 1 16.15 D3D Rooyse 2-Avance 4 18 00 H4D Rooyse 2-Athos 4 18.00 Haps-RooyseJB2 a. 13.00 Door een 2-3 zege in de uitwed strijd tegen Achilles uit Beugen heb ben de volleybalheren van Rooyse VK de koppositie in hun klasse behou den. Vanaf het eerste fluitsignaal waren beide teams aan elkaar gewaagd. Aan beide kanten vlogen dan ook de ballen om de oren. Met een kleine eindspurt wisten de Rooy se heren de ouverture naar zich toe te trekken. De tweede set sloeg het roer om en nam Achilles het initiatief Het leek wel een slechte kopie van de eer ste set, die echter in het voordeel van de heren van Achilles uit zou vallen. Het enige wat dan voor de Venrayse ploeg ook telde was het uitkijken naar de derde set. Maar blijkbaar keken ze hier te lang naar uit, want ook in deze set waren het de mannen uit Beugen die te sterk waren. Het blok stond beter opgesteld en het spelletje was dan ook iets zuiverder dan bij de Rooyse heren. Het leek erop dat de mannen van Hans Hend riks met een schamel punt genoegen zouden moeten nemen. In de vierde set leek wel of er een nieuwe wind door het team had geblazen. De De volleybaldames van Rooyse VK hebben de uitwedstrijd tegen Meterik nipt verloren: 3-2 Al meteen in de eerste set bleek dat de teams aan elkaar gewaagd waren. Deze set ging gelijk op Ondanks het niet volledig op elkaar afgestemde spel van de Rooyse dames wonnen zij deze set toch. In de tweede set kwamen ze gelijk al op een kleine achterstand te staan. Doordat de pass niet goed liep, kwam de aanval ook niet uit de verf. De harde service van de tegenstander brak de dames uiteindelijk op Deze set ging dan ook verloren De dames waren vastbesloten dan toch de derde set binnen te halen Doordat de vyil er weer was, werden de punten toch vaker gescoord Toch verliep het spel niet zoals ze graag wilden en ging het een hele tijd gelijk op. Uiteindelijk Volleybalclub Raadpleeg ook de teletekst-pagina's 650 en 651 op TV Reindonk. Website www.vcsetup nl. Algemeen secreta riaat: Beatrixstraat 29, Meerlo. Tel. 0478-698844. E-mail adres: setup- meerlo-wanssum@hccnet.nl Uitslagen: Dames. Summa Peelpush 2-Set Up 1 4-0 Set Up Dames 1- Terraveen (b) 3-0 Jeugd: Set Up MC2-AV Flash/Kl.Vink 1-2 Set Up MC2-VC Athos '70 2 1-2 Heren Recreanten Anti Akti Team-Set Up 1 0-4 HVC 3-Set Up 2 3-1 VC Grashoek 2-Set, Up 4 4-0 Beker: Set Up MCI heeft geen bekerwedstrij den hoeven te spelen.i.v.m. de terug trekking van Ludentés. Twee van de drie ploegen gaan door dus is MCI automatisch geplaatst voor de volgen de ronde op 9 januari 2005. Programma 4-5 dec.: Dit weekend zijn alle seniorenteams en jeugdteams vrij. Programma zondag 5 dec.: Heren Recreanten: VC Athos 2-Set Up 2 09 30 Programma donderdag 9 dec.: Dames Recreanten- Set Up 2-Phoenix 1 a.20.30 heren begonnen weer goed te vech ten en de hoofden bleven omhoog, wat er ook gebeurde. Door deze instelling en het harde werken trok ken ze de vierde set naar zich toe, iets waar de tegenstander niet op gere kend had. In deze derde set hadden de mannen uit Beugen niets in te brengen, ze werden simpelweg over klast door de Venraynaren: 13-25. In de vijfde set moest het dan gaan gebeuren: alles of niets En het werd alles, de mannen van Achilles leken nog een beetje beduusd te zijn van de afgang in de vorige set en voor ze het wisten ston den ze al met 4-9 achter, een grote achterstand in de vijfde set. De man nen uit Venray roken de overwinning en mede door de o zo belangrijke inzet pakten ze ook de vijfde en laat ste set Daarmee versterkten ze hun koppositie in de poule Al met al geen 'geweldige wedstrijd, drie belangrijke punten gepakt waar het er zeker vier hadden moeten zijn. De setstanden waren 21-25, 25-16, 25-21, 13-25, 10- 15. wisten de dames dan toch nog uit te lopen en daardoor de winst in de derde set veilig te stellen. In de vierde set begingen de dames dezelfde fout als in de tweede. De concentratie ver slapte en dat gaf ruimte voor de tegenstander De Rooyse dames kon den niét tegen het degelijke spel van Meterik op en de thuisploeg trok met een aantal goede services de vierde set naar zich toe. Hierna volgde de vijfde set. De puf was er uit bij de Rooyse dames, het verweer was mini maal. Bij de wissel stond de Rooyse achter met 8-3 en hier kwamen ze ook niet meer bovenop. Er werd nog een poging gedaan, maar ze moesten in Meterik toch de meerdere erken nen De dames wisten in ieder geval nog 2 punten uit deze wedstrijd te halen. De setstanden waren respectie velijk: 21-25, 25-22, 19-25, 25-21 en 15-7. De volleybaldames van Set Up uit Meerlo hadden een Engels weekend op het programma staan met twee duels. Zaterdag werd voor de compe titie met 4-0 verloren van het hoogge- klasseerde Peelpush. Met overtuigend spel kon Set Up de thuisploeg in de eerste twee sets nog bijbenen, echter in de laatste twee sets was Peelpush heer en meester en won dikverdiend. De setstanden waren 25-19, 25-22, 25-17 en 25-13- Zondag stond het bekerduel tegen Terraveen op het programma. Binnen een uur hadden de Meerlose volley- balsters de klus vrij eenvoudig geklaard 3-0. Alleen de tweede set brachten de gasten Set Up in de pro blemen Met eindelijk weer eens een overwinning op zak gaan ze door naar de volgende bekerronde. De setstan den waren: 25-14, 25-23 en 25-17. Op 11 december spelen ze thuis voor de competitie tegen Hands-Up. Het team van de Koekebakkers speelde de uitwedstrijd in Asten tegen koploper DC van Hoek 1 na een 5-3 voorsprong nog gelijk: 5-5 Arno Verhaegen liet nog wel een 116 finish noteren. De Wegwerpers verl oor thuis kansloos tegen Hoek Voeg werken uit Helmond: 2-8. Het TAG- Team won thuis in een heel spannende dartwedstrijd met 6-4 van de Gigantjes uit Stiphout. Bij een stand 5-4 stand voor het TAG-Team mocht Jan Beekmans gooien voor het winnende punt. Via enkel 20 en dub bel 10 bezorgde hij zijn team de winst. Zondag 5 december is er in cafe D'n Oldtimer een darttoemooi. Deel nemers moeten minimaal vier van de vijf avonden meedoen om zich te kunnen plaatsen voor de mini finale- avond Het inschrijfgeld bedraagt vijf euro. Voor inschrijven of meer infor matie cafe D'n Oldtimer, telefoon (0478)510431. In Zeeland won Iris het klassieke en het progressieve parcours met Tinka's Boy in de cat. DM en werd ze derde met D.J. in de cat. DM en nog een tweede prijs in de categorie D-Zwaar met Kimula. Katja werd met Roosje een tweede prijs in het klassieke en een tweede prijs in het progressieve parcours in de cat. DL. In Helden werd Iris twee maal de tweede prijs met Tinka's Boy in de categorie DM en met Kimula in de categorie DZ. Katja werd zevende met Waldhoeve's Hannv in de categorie D.L. Whiskeydarten Zaterdag 4 december wordt in café De Piëlhaas weer het Whiskeydarten gehouden. Aan dit toernooi kan ieder een deelnemen. Inschrijven kan tgt 20.15 uur op tel 582187. Het toer nooi start om 20.30 uur. Uitslag: Win naarsronde: 1. Patric Plum; 2. Lou Janssen; 3 Roy Roelofs, 4. Stef Wain- man; 5 Joris Arts; 6. Dennie Plum; 7 Chris Sysock; 8. Danny Kosten. Ver liezersronde: 1. Roland v.d. Voort; 2. Jos Heesen; 3 Chris Verkoeyen; 4 Marco Jacobs; 5. Roy Troisfontaine; 6. Paul Lichtenveld; 7 Albert Moorrees; 8. Ben Smits Dartcompetitie De teams van DC De Piëlhaas zijn weer in actie geweest. Bull Eyes moest tegeh de Scooby Doo's en het werd 10-0. Ze moesten ook een inhaalwedstrijd tegen de Oranje Bar en dit werd ook 10-0. De Old Stars speelde gelijk, 5-5, tegen het Wapen van Asten Half om Half won met 7-3 van Bruheze uit Helmond. De Killer Bees verloren met 9-1 van De Stam 4 The Boy's Girl verloren ook met 7-3 van 't Trumke uit Meerlo. De Piëlhaas verloor met 6-4 van de Gele Rakkers. De Smokey's wonnen met 8-2 van de Flepkes. WDOB verloren met 8-2 van het Kerkstraatje. De Rabbits verloren met 6-4 van de Koploper. Rick Janssen van ruitervereniging St. Jan uit Merselo komt op zaterdag 11 december met zijn paard Pointer aan de start op het internationale con cours Jumping Indoor Maastricht. Tien Z-springruiters uit elk land, Nederland, België en Duitsland strij den om de eerste plaats. Rick Janssen is door selectie hiervoor uitgenodigd om aan deel te nemen. De rubriek begint zaterdag om 17. 30 uur. Uitslagen St. Jan Merselo: Verne Janssen won met Little Star de 7de prijs in de klasse DB springen in Helden. Susan Hendriks bezocht met haar paard Solana het springcon cours in Roggel. Ze eindigde met 45 punten voor stijl in de klasse B op de 10de plaats. Ook de dressuurruiters haalden weer prijzen binnen. Bij de pony's haalde Josette v/d Berg een schitterende 1ste prijs in de klasse DB met Chicco, Lisette v/d Berg behaalde 158 punten goed voor 1 winstpunt in de klasse DB met haar pony Mic key. Chantal Oudshoom bezocht ook de wedstrijd in Ven-zelderheide. Ook zij haalde een schitterende 1ste prijs met Lingo in de klasse EM1 met 163 punten Helga Witzel startte met Ramona op de dressuur-selectie wed strijd in Velden Ze haalde in de klasse LI de 4de prijs met 156 en 165 punten Janine en Eva van Ooi startte met hun paar den alle twee in de L2 klasse Eva haalde met Silvano een mooie 1ste prijs met 170 en 177 punten. Janine volgde op de 4de plaats met 164 en 168 punten. Ton Arts startte in de Z1 klasse met Prince had de 6de prijs met 179 en 194 punten. Esther Bouw man bezocht in dressuurwedstrijd in de Mortel. Zij behaalde met haar paard Roxanne een lSte prijs in de klasse B. Tijdens de afgelopen zondag gehouden Limburgse kampioen schappen voor jeugdjudoka's gebo ren in 1998 t/m 1995 presteerden de judoka's van Judo Vereniging Venray zeer goed. Liefst vijf maal werd de hoogste trede van het erepodium bezet door een van de Venrayse judo ka's Bij de meisjes was het Celeste Pijnenborg die na vier gewonnen wedstrijden met de maximale score van ippon, als eerste van de in totaal zeven Venrayse deelnemers, de titel van Limburgs kampioen opeiste. Bij de jongens -24 kg deed Finn Vullings dat wat hij de laatste toernooien al liet zien, al z'n wedstrijden winnen en kampioen worden, In de categorie - 28 kg was Niels Kaptein de vertegen woordiger van Judo Vereniging Ven ray. Ook Niels is de laatste tijd goed in vorm en na overwinningen de laatste maand in Bergen en Houthem bleek hij ook hier in Bom de sterkste. Na een vrijlot in de eerste ronde en ver der overwinningen in de 2e ronde, de halve finale en de finale werd hij de derde Limburgse kampioen voor Ven ray. Vóór Nic Goumans startte het- toernooi niet zoals iedereen verwacht had Vooraf was hij een van de favo rieten, maar door een verliespartij tegen een Maastrichtse judoka in de eerste ronde, was voor hem een derde plaats nog het maximaal liaalba- re. Met goed en sterk judo slaagde hij hier ook in waarmee hij de bronzen medaille veilig stelde. Ook Stephan Hermus vocht zich tot deze klasse ring, na enkele zware wedstrijden mocht ook hij tijdens de prijsuitrei king de bronzen plak in ontvangst nemen Bij de jongen geboren in 1995 - 1996 met groene band en hoger behoren Bas en Rick Philipsen al geruime tijd tot de sterkste judoka's in ons land. Bas uitkomend in de -26 kg klasse versloeg in zeer korte tijd al z'n tegenstanders met maximale score zodat hij alweer voor de vierde maal de Limburgse titel op zijn naam schreef. Zijn tweelingbroer Rick was de laatste Venrayse kanshebber voor eremetaal. Nu hij uitkomt in een hogere gewichtsklasse dan Bas nl -28 kg. gaat hem dat steeds beter af en was hij dit wedstrijdseizoen op veel wedstrijden al zeer succesvol. Na vier zwaarbevochten overwinningen zorg de hij voor de vijfde Limburgse titel voor Judo Vereniging Venray die daar mee weer tot de sterkste clubs in Lim burg behoort Tijdens de jaarvergadering van GV St. Christoffel zijn verschillende leden gehuldigd. Dit jaar vier personen L zijn van de vereniging: Monique Bouten, Eefje Doreleijers, Bart Killaars en Annie Groenen. Toeval wil dat al <1® nen ook een kaderfunctie hebben of vervuld hebben binnen GV Christoffel. Monique, Eefje en Bart zijn hulpleiding geweest en de twee laats)en zijn dat nog steeds. Annie heeft een besius Vorn tie gehad. Verder stond deze jaarvergadering ook in het teken van afscheid. Anouk Hout en Anke van de Wijn#aï Van ben afscheid genomen als leiding van de vereniging. Beiden hebben, de een wat langer als de ander, jaren leidia ven aan diverse groepen binnen de vereniging. Ook is er afscheid genomen van Maria Grootemaat. Maria heefi* jaren het secretariaat beheerd van de vereniging. Wedstrijdzwemmen Uitslagen van de eerste wedstrijd in het tweede deel van de Lange Afstands Competitie: 1500m vrije slag: Jelmer v. Dijk 18.4l.07;Job v. Duijnhoven 19.11.27 800m vrije slag: Lisa Dreesens 10.12.81, Inge Arts 10.49.78; Kimber- ly Teunissen 11.28.72; Rcnee Harkx 11.47.89; Kasper v. Dijk 10 41 67; Jelle Crooymans 10.43 39; Alec Ebs- kamp 11.56.76. 400m vrije slag: Minke Janssen 5 46.44, Freddv Harkx 6 19 85: Cyril Landstra 6.45 90; Kira Rutten 6.50.68; Lori Leenen 6.59.65; Nina Sjnits 7 28 67; Dion Dreesens 5 03 36. Geoff Ebskamp 5 27.25, Stan Gorree 5.43.64. 300m vrije slag: Famke Jansen 5.19.11, Lisa Peeters 5.25.49; Alex Bos 4 .49 04 Uitslagen van de tweede wedstrijd in de verenigingscompetitie op zon dag 28 nov in Nederweert. 4x 50m vrije slag estafette: Alex Bos. Minke Janssen. Stan Gorree, Cyril Landstra 2.21 92 le. 4x 100m vrije slag estafette: Job v Duijnhoven. Rob Arts, Jelmer v Dijk, Kasper v. Dijk 4.30.41 2e. 4x 50m wisselslag estafette: Renske Nielen, Daphne v. Gabain, Lisa Dree sens, Kimberly Teunissen 2.27.51 le; Kasper v. Dijk, Jelle Crooymans, Dion Dreesens. Sjors Thomassen 2.34.81 le. 25m vrije slag: Lisa Peeters 0.18 06 le; Famke Jansen 0.19 25 2e; Twan Harkx 0.21.10 3e 50m vrije slag: Minke Janssen 0.35 07 le; Cyril Landstra 0.37.81 2e, Freddy Harkx 0.38.46 3e; Lori Leenen 0 40.22: Stan Gorree 0.34.53 le; Alex Bos 0.37.73 2e; Hans Westerkamp 0 40.10 3e. 100m vrije slag: Tessa Quaedvlieg 1.15.83 le: Daphne v. Gabain 1.18.78 2e: Daniëlle d. Pagter 1.20.79 3e; Jel mer v. Dijk 1.01.82 2e; Jelle Crooy mans 1.11.40; Sjors Thomassen 1.18.94; Daan Kreijger 1.19 59 200m vrije slag: Lisa Dreesens 3.36.56 le; Mariska Verstegen 2.40 49; Licke Koopmans 2.59.50; Saskia v. Dijk 3 02.59; Job v. Duijnhoven 2.12.41 2e; Dion Dreesens 2.23 65. 100m wisselslag: Minke Janssen 1 26.09 le, Cynl Landstra 1 33 90 3e, Freddy Harkx 1.40 04; Andrea Nijssen 1.47.78; Stan gorree 1.25.39 le; Alex Bos 1.32.31 2e, Hans Westerkamp 1.37.15 3e. 200m wisselslag: Lisa Dreesens 2 41 02 le, Renske Nielen 2.56 47; Kelly Agterberg 3-07.83; Kasper v Dijk 2.43 15 2e; Rob Arts 2.57.51 50m schoolslag: Lisa Peeters 0 52 47 le; Famke Janssen 0 56 94 2e; Twan Harkx 0 59 63 3e 100m schoolslag: Lisa Dreesens 1.24.11 le, Kimberly Teunissen 1.29 00 2e; Renske Nielen 1. 33 72 2e; Daphne v. Gabain 1.37.13 3e; Daniëlle de Pagter 1.38.41 3e; Renee Harkx 1.44.43; Nina Smits 1,56 92; Kelly Agterberg 1.39.84 Dis SD; Kas per v Dijk 1.30.28 le; Dion Dreesens 1.31.63 2e; Rob Arts 1 31-89; Daan Kreijger 1.42.14; Sjors Thomassen 1 46.25; Sjoerd Bouwmans 1 47.01 100m vlinderslag: Inge Arts 1.16.08 le; Tessa Quaedvlieg 1.31.18 2e; Lori Leenen 1.47.85; Jelmer v. Dijk 1.15.53 2e; Jelle Crooymans 1.29.40; ïsIjW 6.A i tttet Thijs Quaedvlieg 1.47.09. 100m rugslag: Inge Artsj Mariska Verstegen 2.56. Dijk 3 12 59; Lieke 3 22.25; Job v. DuijrrhoVll 1 2e: jelmer v Dijk 2.45,is Harkx 1.23.72 3e; Kimbem cing sen 1.26.59; Nina Smits 1.5) o rea Nijssen 1 57. 44; Kasps ft 1 20.47 2e; Dion Dreeseo roor 3e; Sjoerd Bouwmans lj// Quaedvlieg 1 40.73 Frans waste .{pen \4,riter ters terug y heerli PEEL EN Ml een abonnementi Ineke van Dijck heeft ded aan een wedstrijd in Velden paard Stelinin. Hier behaalde L2 een mooie eerste prijs U ders is naar een wedstrijdi gegaan met haar pony Zij eens in de prijzen want zij vierde prijs te behalen met ten Het afgelopen weekend veel wedstrijden, zo was et pony-dressuur concours in 0 Luca de Rijck behaalde pony Black Beauty de eerst) de klasse AB-B met 16" pua zus Klinte reed op Holandai B klasse. Ook zij behaaldeI prijs met 165 punten. Tanfl kleine gema; Vo nam Liter plaat sen reed ook een geweldige I fant suurproef waarmee zij ets prijs met l6l punten behaald Dankzij vijf treffers van Anke Muijs ers hebben de Venrayse hockeyda- mes afgelopen zondag in de thuis wedstrijd tegen Boekei 3 een klinkende zege behaald: 64). De wed strijd begon aan beide kanten romme lig qua spel en mandekking. Toch zag Kim van Kessel al snel haar kans schoon om Venray op voorsprong te zetten: 1-0. Niet lang daarna lukte het Anke Muijsers om Venray voor de rust nog een doelpunt te bezorgen. Met 2- 0 vóór en na een kort strategisch overleg ging de wedstrijd verder. Het weer zat beide teams niet mee, maar desalniettemin zorgde Anke Muijsers voor een ware doelpuntenregen. Zij scoorde in de tweede helft maar liefst vier keer. In totaal dus vijf doelpunten voor Anke, die normaal gesproken Met vijf treffers was Anke Muijsers se bockeydames een midveldspeelster is. Boekei had wel een aantal kansen, maar veel ver der dan het middenveld kwamen ze helaas niet Laatste man Veroline Was ser gaf goed aan hoe ze haar achter hoede gepositioneerd wilden hebben en door goed samenspel sloot Venray de absolute uitblinkster bij it alweer haar achtste weds 1 nend af. Volgende week spa I I haar laatste wedstrijd vu heeft zoen, opnieuw op eiget. Tegenstander is dan HDLs ray in het begin van dit >,nn,r van verloor met 2-3-

Peel en Maas | 2004 | | pagina 22