Sportnieuws -info Red Stars-dames handhaven zich, heren kampioen >e genomineerden voor de irijs 'sportploeg van Venray' nieuw zege irfbalsters lerselo •rfbalsters OC01 hard ideruit rakke start lekt Oranje Wit Medekoploper VBit bedwongen Handhalheren Manual winnen topper MHCV De Peelkorf De Roos Oranje Wit r Riet I meerit I EN MAAS ialsters van Merselo heb- »pen zondag de belangrijke tegen Vitesse winnend afge- '12-8- De club uit Einighausen vooraf aan het duel na twee 1de westrijden bovenaan en :t beste doelsaldo. Dus een inde wedstrijd voor zowel |s publiek. De afworp was voor lisploeg die in de le minuut al erde in een 1-0 voorsprong. De jjd werd naarmate de tijd vers- :ds feller. Er was sprake van lelijk contact waardoor de de westrijd meteen gezet :n tien minuten kreeg Mer- strafworp mee waardoor de liddels opgelopen was tot 2- de rust kregen ze nog enkele ïoten tegen maar wisten we net met een 5-4 voosprong in te gaan. In de rust werden gemaand hun eigen spel te spelen en zich niet gek te laten maken door de tegenstander. Met deze bemoedigende woorden gingen de dames de tweede helft in. Tot aan een kwartier voor tijd was het ver schil nog maar twee punten, nog steeds in het voordeel van Merselo: 7- 5. In het laatste kwartier waren beide partijen aan elkaar gewaagd; om en om vielen de doelpunten. Vijf minu ten voor tijd stond Merselo nog maar met een punt verschil voor (9-8). De laatste minuten wisten de dames van Merselo hun eigen spel te spelen en de winst beheerst binnen te halen. Door nog een doorloopbal en twee afstandsschoten te benutten werd de eindstand 12-8. Voor Merselo scoor den Marijke Loonen en Anja van Dijck (ieder 3x), Diana v/d Duyn (2x), Petra Maassen, Ellen van Dijck en Yvonne Koppes en Angela van Tilburg. fbalsters van SVOC'Ol heb- j de uitwedstrijd tegen De |3 in Horst een royale neder- eden: 11-2. Toch openden de [res sterk want via een fraai schot van Winke Houwen |f0C'01 brutaal de leiding. Ver- 1 zat het minder goed in [bij de gasten en de thuisploeg rde daarvan optimaal. Via mdsschoten en een benutte p boog de thuisploeg de 0-1 and om in een 3-1 voor- J. Via opnieuw twee benutte lliep De Merels 3 zelfs uit naar 1 voorsprong voordat SVOC'Ol s terug kon doen. Yvonne is wist met een mooi schot 5-2 rebord te zetten, ba drukte de scheidsrechter zijn stempel op de wedstrijd. Bij ieder klein foutje gaf hij meteen een straf- worp, terwijl er niet geduwd werd en de handen er ook helemaal niet tus sen zaten. De Merels kregen maar liefst vier strafworpen die allemaal benut werden: 9-2. Ook SVOC'Ol mocht een keer aanleggen maar miste de strafworp jammerlijk. In de slotfa se had SVOC'Ol de zaakjes verdedi gend beter voor elkaar. De dekking was korter waardoor de thuisploeg minder ruimte kreeg om te scoren. Toch lukte het De Merels 3 nog twee maal om doeltreffend uit te halen en de eindstand op 11-2 te bepalen. Zondag 5 december speelt SVOC'Ol al om 9-45 uur een thuis wedstrijd tegen Gazelle. ide geweldige overwinning van eerder bakten de korfbalda- Oranje Wit uit Leunen er zondag niks van. De thuis- ;en Olympia ging met 8- Het duel begon erg iroor Oranje Wit. De dames "leven in de wedstrijd komen profiteerde Olympia gretig iscoorden gemakkelijk en de eg liep met een 0-4 achters teen achter de feiten aan. De 1 maakten het nog erger voor iWit door nog geen vijf minu- met een afstandsschot zelfs i scoren. Oranje Wit moest nu tgxn om de grote achterstand in tl I n en het was dan ook Annelie je die met een afstandsschot 1-5 intekenen. Aan het einde van de t helft ging het een stuk beter le thuisclub. Olympia kreeg nog «nutte kans, maar werd meteen lag n: rï°or drie scores voor de thuisploeg. De rust ging dan ook in met een 4-6 voorsprong voor de gas ten. Na de pauze wilde Oranje Wit meteen scoren om zo nog een kansje te behouden op een zege. De ploeg kreeg echter meteen de deksel op haar neus want Olympia maakte de kansen beter af en liep weer uit naar vier doelpunten voorsprong: 48. Oranje Wit had nog twintig minuten om de bakens te verzetten. Ondanks dat het spel niet echt wilde vlotten, kwamen de Leunse korfbaldames nog terug tot 6-8 door treffers van Linda Houben en Petra v.d. Haghen. 6-8. Olympia nam daarna het heeft weer in handen en liep opnieuw uit naar 6 10. In de slotfase wisten beide teams nog eenmaal te scoren. De doelpun ten kwamen op naam van Annelie Reintjes, Petra v.d. Haghen en Linda Houben (alledrie 2x) en Loes Kate- man lx. Donderdag 2 december 2004 - Pagina 21 De dames van TTV Red Stars trof fen zaterdag de directe concurrent in de strijd om handhaving in de eredivi sie. Amsterdam '78 werd met 43 ver- Programma zaterdag 4 dec.: M6E1-Helden 1 10.00 M8D2-Blerick 3 10.00 Weert 5-M8D3 JóEl-Venlo 1 10.00 Horst 1-J6E2 10:00 J6E3-Weert 2 10.00 J6E4-Weert 6 10.00 J8D1-J8D2 10.00 MAl-Tegelen Al 1300 HCAS B2-MB1 1300 MCI-Helmond C2 14.30 MDl-Tegelen D2 11.30 Tegelen A1-JA1 1300 JBl-Venlo B2 13 00 JC1-DVS Cl 11.30 Programma zondag 5 dec.: Hl-Bakel 14.30 Dl-HDL 2 10.30 Venray A-Weert A 11.00 In de le klasse van de tafeltennis bedrijfsrecreantencompetitie van Redstars zijn afgelopen maandag de navolgende wedstrijden gespeeld De wedstrijd van de avond was die tus sen Adviesbureau Brandveiligheid en medekoploper VBit. Heel verrassend werd het 5-5. Herbalife-After Fifty's (2) 4-6 Mena Berhitu (After Fifty's) zorgde voor een daverende verrassing door de jonge Ivo Willems te verslaan met zijn inspirerende spelletje. Ivo was danig onder de indruk en zat er wat beteutert bij na afloop van deze nederlaag. Hij verloor prompt ook zijn 2e en 3e partij tegen resp. Maria Clijsters en Gerard Moors, dus de jeugd kan nog veel leren van de routi niers. Mena wist ook nog Anne Say te verslaan, doch verloor wel van de geroutineerde Jos Volleberg die deze avond ongeslagen bleef en dat was maar goed ook om de stand draaglijk te houden. Anne Say speelde een prachtige laatste partij tegen Maria Clijsters, die ze heel nipt in de 5e game met 11-13 uit handen moest geven, maar wel meer ere. Daar doe je het voor Anne Gerard Moors, Maria Clijsters en Mena Berhitu won nen dus elk 2 partijen en winnen dus hun eerste partij in deze kompetitie en verruilen de onderste plaats ten koste van NLW. Peters Voegwerken- Huggers Elektronika 0-10 Huggers had kans om de kopposi tie alleen over te nemen, maar moest dan wel een grote uitslag neerzetten om van medekoploper VBit weg te lopen. Frans Larmene, Cecs Min en Geert Huggers moesten dan wel Frans van Meijel pas 50 geworden en dus eigenlijk bij de After Fifty's thuis hoort) en Mark v.d. Langenberg ver slaan. Helaas door omstandigheden verscheen Peters slechts met twee man achter de tafel en werd het dus Huggers wel heel gemakkelijk gemaakt om een grote overwinning te behalen op dit gehandicapt team. Alle punten gingen dan ook naar Hug gers die daardoor ruim afstand neemt van VBit die een heel lastige avond had tegen outsider Adviesbureau Brandveiligheid. VBit- Adviesbureau Brandveiligheid 5-5 Thea van den Bosch van Adviesbu reau Brandveiligheid begon heel voortvarend en won in 4 goede games van Geert van Boven (VBit). Geert maakte de fout om snel te wil len spelen tegen Thea en dat is pre cies wat deze dame wil. Wim Vullings maakte gauw gelijk tegen Ton Pee- ters, die de le game nog goed stand hield maar daarna toch tegen het vaste spelletje van Vullings niet bestand was. Gerda van Meijel Brandv.speelde tegen Patrick Hend riks een uitstekende partij en dat zon der supersupporter Gerda van B. die deze avond vanwege een vergadering van de Boerenbond afwezig was. Gerda won in 5 games van Patrick Hendriks en zo keek medekoploper VBit verrassend tegen een 2-1 achters tand op. Het dubbel bracht beide par tijen weer op gelijke hoogte. Ton Pee tere redde het daarna niet tegen Geert van Boven en verloor in 4 games en zo stond Huggers weer voor. Thea moest haar 2e wedstrijd zien te win nen tegen Patrick Hendriks en had vooraf de beste papieren. Uiteindelijk wist zij in 4 games Patrick te verslaan en wint dus wederom twee partijen tegen een koploper zoals zij ook deed tegen Huggers. Gerda van Meijel redde het niet tegen Wim Vullings en dat had zij ingecalculeerd. Ton Peetere won zoals verwacht van Patrick Hendriks en trok de stand weer gelijk. Geert van Boven moest toen tegen angstgegner Gerda van Meijel aan de bak en was vooraf al niet gerust op een goede afloop. Dat bleek dan ook getuige een bizar spannende 5e game, waar Gerda na een 6-1 achters tand va banque ging spelen en uitein delijk met 11-8 deze game naar zich toe trok. En toen stond het heel ver rassend 5-4 voor het Brandveiligheid team Thea v.d. Bosch moest het toen nog opnemen tegen de sterke Wim Vullings. Het lukte Thea niet tegen de oervaste en met veel backspin spelen de Vullings een vuist te maken. Het werd dus een zeer verdiend gelijkspel en VBit verliest dus zeer kostbare punten in de strijd om het kampioen schap in de le klasse. NLW-After Fifty's (1) 0-10 After Fifty's had geen moeite met NLW waar Peter Bouten, Marjo Lange en Wilbert Janssen het team vormden deze avond. After Fifty's loopt dus behoorlijk in op VBit en zijn hen tot op 3 punten genaderd. Elly Moors, Piet Verstappen en Janos Rozmanics konden dus elk 3 punten toevoegen aan hun persoonlijk gemiddelde en 10 wedstnjdpunten in de strijd om de 2e plaats in de le klasse. Wellicht moet NLW tijdens de winterstop op zoek gaan naar versterking om uit de onderste regionen te komen. De Keukenkenners-TempoTeam (inhaalwedstrijd in de Hoofdklas se) 5-5 Marcel Swaghoven (Keukenken ners) moest de spits afbijten tegen de kopman van Tempoteam, John Bonants. John, gadegeslagen door de langzaam weer herstellende Angelina Koenen, maakte toch wel korte met ten met Marcel, wat natuurlijk geen schande is tegen de nogsteeds kom- petitiespelende NTTB le klasse spe ler. Nel Doresers (T.Team) moest het daarna tegen de altijd lastige materi aalspeler Jan Zanders opnemen. Nel vocht wat zij waard was en sloeg regelmatig met haar flitsende back hand door de verdediging van Zan ders. In de 5e game stond Nel nog voor bij het draaien van de tafelhelft, doch moest daarna toch buigen voor Zanders, omdat Nel net niet die rust had in haar spelletje om deze partij in haar voordeel te beslissen. Ontegen zeggelijk is duidelijk dat Nel Doresers steeds beter anticipeert op het spelle tje van haar tegenstanders en het dus nogr menigeen lastig gaat maken. Karin Bonants (T.Team) speelde een uitstekende wedstrijd tegen Jeroen Swinkels en moest pas na 5 spannen de games buigen voor Swinkels. Ook Karin komt steeds beter in haar ritme, nadat ze toch lange tijd veel last heeft gehad van een vervelende voetbles sure. En ja, het voetenwerk is toch heel cruciaal in dit fascinerende spel letje. Het dubbel was eveneens voor TempoTeam, (Nel Doresers samen met John Bonants) John Bonants won verder gemakkelijk van Jan Zan ders en Jeroen Swinkels en bleef dus ongeslagen Jeroen won wel van Karin Bonants en was daar intens blij mee! De laatste partij in deze span nende wedstrijd was die tussen Nel Doresers en Marcel Swaghoven. Na in de 5e game met 0-5 te hebben achter gestaan won een ontketende Nel uit eindelijk heel knap met 11-6 van Mar cel Swaghoven, die behoorlijk baalde na afloop. Marcel had wel gewonnen van Karin Bonants in 3 games en was daar nogal trots op. Eindstand 5-5 Korfbal Uitslagen: De Peelkorf Al-Noviomagum Al 3-3 De Peelkorf A2-Vonckel Girls Al 0-11 De Peelkorf B 1-Rosolo BI 1-2 De Peelkorf B2-DES (V) B2 3-1 De Peelkorf Cl-SVOC'Ol Cl 2-7 De Peelkorf Dl-SVOC'01 D1 1-5 Olympia(O) El-De Peelkorf El 2-3 Treffers E1 -De Peelkorf E2 3-2 Oostrum 1-Welpen 2 0-3 Welpen 2-Oranje Wit 1 3-0 Welpen 1-Oostrum 2 5-0 Welpen 1-DES 1 3-1 Merselo 1-Welpen 3 1-5 SVOC 1-Welpen 4 1-2 Welpen 4Welpen 3 1-4 Welpen 6-Oostrum 1 2-0 Welpen 6-Welpen 5 0-0 De Peelkorf 1-DSV 66 De Peelkorf 2-Astrantia 1 7-8 Oostrum 1-De Peelkorf 3 1-7 De Peelkorf 5-Roka 3 62 Lottum-Recreanten 1-1 Programma zaterdag 4 dec.: Oranje Wit (L) A2-De Peelkorf Al v.10.15 De Treffers A2-De Peelkorf A2 v. 14.45 Swift (V) Bl-De Peelkorf BI h. v. 12.00 De Horst B2-De Peelkorf B2h. v 13 30 Oranje Wit(L) Cl-De Peelkorf Cl v. 10.00 Oranje Wit(L) C2-De Peelkorf C2 v.09.00 Swift (V) Dl-De Peelkorf Dl h. v.l 1.45 De Peelkorf El-Lottum El v. 13-30 De Peelkorf E2-DOS(A) El v. 12.45 Programma zondag 5 dec.: Concordia 1-De Peelkorf 1 v. 11.45 Prinses Irene-De Peelkorf 2 v. 13.30 De Peelkorf 3-Lottum 2 v. 13-00 Programma woensdag 8 dec.: De Peelkorf 5-Vonckel Girls 2 v 19 45 Erica-Recreanten v.20.45 Uitslagen: Swolgen 1-De Roos 1 0-8 Beste schutter: H. Hermans, 270p. De Roos 2-Swolgen 2 4-4 Beste schutter: J. v. Soest, 268p. Heeft u interesse in deze schietsport? Neem gerust contact op met H. Her mans, tel. 581483. Korfbalclub Uitslagen Erica-Recreanten 1-6 Gazelle Al-Junioren Al 7-4 De Wilma's Al-Junioren A2 12-3 Astrantia Bl-Aspiranten BI 3-6 Spes (M) B2-Aspiranten B2 3-3 Aspiranten B3-DOS (A) B2 3-1 De Horst C2-Aspiranten Cl 3-1 Spes (M) C3-Aspiranten C2 1-0 SVSH El-Pupillen El 60 Pupillen Fl-SVOC 2 1-0 Peelkorf 2-PupülenFl 34) Welpen 1-DES 3 61 Welpen 1-DES 2 62 Senioren 1-Olympia (O) 1 7-11 Senioren 2-Swift (V) 3 11-7 Programma zaterdag 4 dec.: Junioren Al-Diosa Al 12.55 Junioren A2-De Peelkorf Al 11.45 Klimop (A) Bl-Aspiranten B3 16.00 Aspiranten Cl-De Peelkorf Cl 10.45 Aspiranten C2-De Peelkorf C2 9.50 Pupillen El-De Treffers El 9-00 Programma zondag 5 dec.: DOS (A) 1-Senioren 1 12.30 Vitesse (E) 2-Senioren 2 14.00 Programma woensdag 8 dec.: ODOS 3-Midweek 3 1930 Dat een weekend vol 6x11 festivi teiten van CV De Piëlhaas niet ten nadele van sportbeoefening hoeft te zijn, bewezen de heren senioren van HV Manual afgelopen zondag. In de uitwedstrijd tegen ESC'90 2 uit Stein, nummer 2 op de ranglijst, bleven de Venraynaren met 20-21 aan de goede kant van de score. Zoals vooraf rede lijkerwijs te verwachten viel maakten beide ploegen er een spannende wed strijd van. Via Patrick van den Broek vanuit de hoek, Erik Weijzen (straf worp) en Sander Barents nam Manual direct een 63 voorsprong. Na een tegentreffer door de rechteropbouw speler van ESC nam Manual weer het heft in handen en via 1-6 werd de voorsprong via gedegen aanvalsspel verder uitgebouwd tot 5-11. In deze fase van de strijd had Manual ook over de scheidsrechter nog niet te klagen. Een gericht schot werd door keeper Hans Kersten net achter de doellijn vandaan geplukt, maar door de man in zwart niet gezien. Meer voordeeltjes werden de Venraynaren in het vervolg niet meer gegund Zelfs een bal op de lat was voor de scheids rechter al genoeg om een doelpunt toe te kennen. Een overhaaste spel wijze van Manual zorgde daarbij voor een extra zwakke fase in de eerste helft, waarbij de mannen uit Stein terug konden komen tot een 11-14 ruststand. De tweede helft begon matig voor Manual. De eerste aanval van ESC leverde direct een strafworp en een twee minuten tijdstraf voor Weijzen op. Via Twan Hawinkels werd er wel direct weer tegen ges coord, maar weer een strafworp en nu een tijdstraf voor Van den Broek brachten ESC weer in de buurt van de Venrayse ploeg. Beide ploegen raak ten licht geïrriteerd door de soms dwalende leiding, wat het totale spel niet ten goede kwam. Barents, die door de coach in de verdediging op de mid-voor plaats werd gezet, was tot twee maal toe zeer attent en kon de bal onderscheppen en in een score om te zetten Meteen hierop was het Dirk Ueberbach die op de rechterhoek op een correcte manier de aanval onderbrak, waarna hij weer Barents in de gelegenheid kon stellen de score verder op te voeren (1620). Met nog 7 minuten op de klok had de zege hiermee veilig gesteld moeten zijn, maar enkele onoplettendheden bracht ESC in de gelegenheid de marge te verkleinen en zelfs op gelij ke hoogte te komen. Dat Manual de zege toch mee naar Venray kon nemen was te danken aan Van den Broek die op de linkerhoek via een schijnbeweging zijn tegenstander op het verkeerde been zette en knap de keeper passeerde Via deze overwinning staat Manual 2 punten los op de achtervolgers, met op 12 december de eerstvolgende thuiswedstrijd op het programma tegen Vilt/Be Quick. Topscorers: Barents 10, Hawinkels 4, Van den Broek 3 slagen, waarmee de dames op de vei lige zesde plek eindigen. Hiermee doorbreekt Red Stars de lange reeks van promotie-degradatie van de laat ste jaren en overwinteren ze eindelijk weer in de eredivisie. Tegen Amsterdam bleek Sabina Lar- mené de kopvrouw, die ze hoort te zijn. Ze begon sterk aan haar partij tegen Annamarie van der Kwast, die ze met 3-0 opzij schoof. Haar tweede partij had meer voeten in de aarde Tegen Heieen Hop werden het vijf games. "De laatste keren had ik wel gewonnen van haar, maar nu was ik toch wel gespannen. Ik legde mezelf (zoals gewoonlijk) weer een dmk op, daardoor verloor ik de eerste game. In de vierde game (1-2 achterstand) werd ik superkwaad en daardoor sloeg ik keihard op tafel met m'n batje. Daardoor kreeg ik een gele kaart en werd ik nog kwader en toen begon ik in een keer goed te spelen. Ik pakte elke bal aan die ik maar aan kon pakken." Ook het dubbelspel won ze aan de zijde van Sandra Leijten. Sandra zorgde voor het vierde punt door van Lea Kooy te winnen (in Amsterdam verloor ze nog van die zelfde Kooy). Kelly Willems had dui delijk haar dag niet en verloor haar enkelspelen (tegen Hop en Kooy). "Ik weet waarom, maar het ging echt niet vandaag. Ach ja, we blijven erin. he. Volgende keer gaat het hopelijk beter", berustte Kelly in haar off-day. Het mocht de pret niet drukken, want de dames overwinteren eindelijk weer eens in de eredivisie. Het was sowieso een succesvol weekeinde voor TTV Red Stars. Het herenteam in de tweede divisie pakte zaterdag in Nijkerk tegen Rega de zege met 8-2, waarmee de mannen opnieuw kampioen zijn geworden. Ronald Bogaard en Frank van der Vleuten bleven ongeslagen, ook in het dubbelspel, terwijl Theo Boon tweemaal moest buigen Het was ruim voldoende om dat ene benodig de puntje te pakken voor het kam pioenschap. Volgend seizoen derhal ve maakt het team weer zijn opwach ting in de eerste divisie. Gezien de sterkte van het team, zeker sinds de komst van Boon, moet handhaving dan mogelijk zijn. Verder kon Red Stars nog meer suc ces verwelkomen deze zaterdag. Dames 2 was vorige week al zeker van promotie naar de eerste divisie, evenals Heren 2 dat promoveert naar de derde divisie. Zaterdag werd dui delijk dat ook Heren 5 (Sander Ren- kens, Raymond Larmené, Erik Ver- blakt en Bert Thijssen) kampioen is in de 2e klasse en dat Heren 8 (Peter Bouwmans, Peter ter Huurne, Paul Willems en Arno Stivers) kampioen is in de 3e klasse. Heren 3 staat even eens bovenaan, maar moet de laatste wedstrijd nog winnen om ook te pro moveren naar de derde divisie. Voor Heren 4 tenslotte wordt het eveneens spannend in de laatste wedstrijd. Dan is promotie naar de 1ste klasse de inzet. Ie wordt de sportman van ray dit jaar? Wie de sport- J - En welke sportploeg uitgekozen tot de beste Venray in 2004? Vragen die "lag 18 december worden de nit '*00rd- Die avond vindt in 200 ^ouwburg het prestigieuze jgbaar plaats. Als opmaat ng hd N sportfeest van het jaar atiscW Maas de komende ?nacct weken de genomineerden 'Ais aftrap de drie ploegen als i) "ugen naar de sportprijs: de nifi oetbalteam van SV Leunen, 01 kraesteam van Red Stars en Rcurveteam van handboog- "Iging Ons Genoegen uit oteyn. rlinge aaffh 2jjn juj]je genomi- ^^ems 0*ed Stars): "Dit jaar gepromoveerd van de eerste Enaar de eredivisie, het hoog- klasl kennisniveau in de Neder- jew kompetitie. In de eredivisie c Zuid 5 ''efst zestien buitenlandse 'ervvin' en twaalf Nederlandse top- 14 kilo !rtfd Koonings (Ons Genoe- drie totaal verschillende sportploe gen gaat, zou ik het niet weten. We hopen natuurlijk dat wij weer sport ploeg van het jaar worden, maar de Kelly Willems gen): "Wij zijn dit jaar in Landsmeer Nederlands kampioen indoor gewor den in de ereklasse." Noud Janssen (SV Leunen): "Omdat we kampioen zijn geworden in de 4e klasse F. Het eerste kam pioenschap van de hoofdmacht van Leunen sinds 19 jaar." Zijn jullie al eens eerder genomi neerd voor de sportprijs van Venray? Kelly Willems: "Dit jaar zijn we voor de vijfde keer genomineerd voor sportploeg van het jaar. Van die vijf keer hebben wc de prijs drie keer gewonnen." Gerard Koonings: "We zijn één keer eerder genomineerd geweest. Ook toen omdat we Nederlands kampioen waren. We hebben de sportprijs van Venray destijds ook gewonnen." Noud Janssen: "Nee, nog nooit eerder genomineerd." Wie is volgens jullie de topfavo riet voor de prijs 'sportploeg van Venray'? Kelly Willems: "Omdat het tussen takken van sport kunt beoefenen. Helaas beoefenen veel sporters hun sport niet op hoog niveau. Het sport- project gericht op de jeugd is een anderen gun ik het ook." Gerard Koonings: "Ik weet niet wie de andere genomineerden zijn. Ik hoop natuurlijk dat wij de prijs winnen." Noud Janssen: "Alle drie de ploe gen hebben een topprestatie gele verd. Maar omdat de andere ploegen al eens de sportprijs hebben gewon nen, zal SV Leunen nu wel eens kun nen winnen." Is er in de gemeente Venray genoeg waardering voor jullie prestaties? Is Venray een sport- gemeente? Kelly Willems: "Waardering voor onze sportprestaties is er zeker. In Peel Maas en op de kabelkrant wordt altijd aandacht besteed aan onze prestaties. Dat wij nu weer zijn genomineerd, geeft ook aan dat we waardering krijgen. Ik vind Venray een sportgemeente, omdat je er veel Gerard Koonings goed initiatief van de verenigingen in samenwerking met de gemeente. Het zou fijn zijn als nog meer jeugd aan sport zou doen." Gerard Koonings: "Ik vind Venray zeker een sportgemeente. Venray beschikt over een aantal sporters die op zeer hoog niveau presteren. Dat is goede reclame voor de gemeente en de sport." Noud Janssen: "Ja, ik vind gemeente Venray een sportgemeen te. Met name de Kabelkrant en Peel Maas besteden veel aandacht aan de sportprestaties in de gemeente." Wat zijn jullie sportieve plannen voor het komende jaar? Kelly Willems: "Ons doel is vijfde worden van Nederland. Ik speel samen met Sabina Larmene en Sand ra Leijten. Sandra en ik behoren tot de juniorentop van Nederland. Met dit team hopen we de vijfde plaats in de eredivisie te behalen." Gerard Koonings. "Het komende seizoen gaan we weer voor de Nederlandse titel. We willen op het hoogste niveau meedraaien." Noud Janssen: "Handhaven in de derde klasse." Noud Janssen u

Peel en Maas | 2004 | | pagina 21