Sportnieuws -info Set Up verliest met klein verschil -HVC/Taxi H/erstraaten kan liet in eigen hal !VV Leunen ;lopt Inter'80 VF OTTO kan voorsprong niet vasthouden Lake Valley doet stapje terug Bowlen Hockeydames blijven tweede Hockeyheren pakken winst Petra v.d. Haghen bezorgt Oranje Wit zege De Peelkorf wint weer Opnieuw verlies korfbaldames Oostrum Opnieuw vijfpunter volleybalheren ve dia Programma MHCV Merselo wint derby van SVOC'01 RooyseVK Huub Straatman verdiende winnaar lii EEL Pag» EEL EN MAAS Donderdag 25 november 2004 - Pagina 25 De zaalvoetbalwedstrijd HVC/ 3xi Verstraaten-R&R Cibatax kan [et doorgaan op vrijdag 26 ovember. Sporthal De Wetteling in deze periode een aantal vrij leen niet beschikbaar voor de aalvoetbalclubs die al sinds jaar n dag de vaste gebruikers zijn op rijdagavond. Komende vrijdag (morgen) moet [VC/Taxi Verstraaten wijken voor m 70/80-jaren muziekparty. De ont- :ting met R&R Cibatax is noodge- ingen verplaatst naar maandag 20 :ember, aanvang 20.45 uur in De teling. Ook de eerste klassers Lake Valley ZW Leunen konden onlangs hun isduels niet normaal op vrijdag afwerken. Zo moest ZW Leunen maandagavond om 22.30 uur in De Wetteling aantreden tegen Inter'80. KNVB-commissielid Jos Bexkens is niet te spreken over de gang van zaken. Hij zal de kwestie aan de orde stellen in de eerstvolgende vergade ring van de gebruikersraad. "In totaal kan er op vier vrijdagen geen compe titievoetbal gespeeld worden. Dit is uiterst ongelukkig. Hier had ook over leg over moeten zijn en niet dat de clubs voor een voldongen feit geplaatst worden." In oktober kwam het ook voor dat de sporthal op vrij dagavond helemaal leeg was. De orga nisatie had een feest afgeblazen maar het was te kort dag om het zaalvoet balprogramma van drie wedstrijden alsnog in te lassen. ZW Leunen boekte maandag li 5-3 overwinning op het hoge isseerde Inter'80. De Leunse Jvoetbailers kwamen twee eer op achterstand maar wisten ja rust het duel in hun voordeel Je beslissen. De bezoekers uit Tegelen namen net 0-1 de leiding. Het Leunse team gad aan zonder drie vaste krachten jelman Gijs Jeuken, Mischa Nabben n Freek Thoone). Martijn Mertens "ïdedigde het doel en de broers Gijs jn Koen Gielens completeerden het f Marco Berden zorgde voor de 1-1 elijkmaker. Inter'80 kwam daarna bpmeuw op voorsprong. 1-2. Maar (iet Leunse team kon toch met een oordelige score gaan rusten. Marco Berden en Rob Willems brachten de stand op 3-2. Na le pauze wist Inter'80 nog op gelijke hoogte te komen: 3-3- Daarna trok ZW Leunen de wedstrijd naar zich toe Rob Willems schoot zijn team opnieuw op voorsprong: 4-3- In de slotfase stelde Edwin Berden de zege veilig: 5-3- ZW Leunen is met spoed op zoek naar een coach voor het eerste heren- team. De Leunse hoofdmacht is een middenmoter in de eerste Wasse A en j speelt haar thuisduels op vrijdag om 20.30 uur. ZW Leunen is een van de grotere zaalvoetbclubs in de gemeen te Venray. De vereniging telt vijf herenteams en één damesteam. Heeft u belangstelling? Neem dan contact op met voorzitter Lucien Pee tere tel. 585761 veilige dder TVF OTTO leed maandagavond In Maastricht de zesde uitneder laag van deze competitie. Ondanks een flitsende start ging de Venrayse hoofdklasser met 6-3 onderuit tegen De Sjötter, de immer twee op de ranglijst, linnen vijf minuten nam het Ven ose team een 0-2 voorsprong De .Maastrichtse thuisploeg liet zich in de openingsfase verrassen door het scherp spelende TVF OTTO. Na een «n-twee met Danny Fasen schoot Mohammed Aoussar de 0-1 binnen. Een paar minuten later gaf Gijs Philip- sen een diepe bal aan Danny Fasen die de doelman met een lob ver schalkte: 0-2. De thuisploeg was even van slag en bijna namen de Venrayna- ren zelfs een 0-3 voorsprong. Uit een vri|e trap kreeg Bastiaan Bouwsema een uitstekende kans maar zijn schot vloog over het doel. Jan De Sjötter herstelde zich toch rede lijk snel Na de 1-2 kon TVF OTTO het flitsende spel uit de beginminuten met meer op de mat leggen. De Maas trichtenaren kwamen langszij (2-2) en door een verdedigingsfout werd het vlak voor rust 3-2. Na de pauze probeerde TVF OTTO het duel nog een andere wending te geven. Maar blunders in de defensie werden de Venrayse hoofdklasser m e-Jl I its-Pid leuvi •erdff aarbj ld zij rstej Sijbff 3%-fl Tt Cr 64. met) ■den •t op! wil oor Ji ndia. n <to isdic Cor ringi ïren Atf 'centr oesi-ti jaarfé ingw sje.2 niet ects Velik /on»8 calci noodlottig. Mohammed Aoussar wilde terugspelen op zijn keepende broer Souleyman maar zag daarbij een tegenstander over het hoofd die sim pel 4-2 kon scoren. Even later wilde Hicham Hlimi achterin een mannetje uitspelen maar hij verloor de bal waardoor De Sjötter op 5-2 kwam. Even gloorde er nog hoop voor de Venrayse ploeg toen Hicham Hlimi uit een corner van Danny Fasen de stand op 5-3 bracht. De Venraynaren verhoogden de druk op het vijandelij ke doel. Keeper Aoussar ging mee- voetballen maar hij verspeelde de bal waarvan de thuisclub profiteerde: 6-3 Komende maandag speelt TVF OTTOom 20.30 uur thuis in sporthal De Wetteling tegen ZV Eijsden. Stand hoofdklasse Altweerterheide 11-28 De Sjötter 11-27 FCH/Decora H. 2 11-24 Amicitia 10-18 H77/le Village 11-18 ZW Jaffa 9-14 't Kesjotje 9-14 ZW Rood Wit 11-14 TVF OTTO 11-12 Fermonia Boys 2 10-11 AJDeume 11-11 Roerdalen/Alfass 11-10 ZV Eijsden 11-9 ZVB Graus Bouw 11-1 Door de 7-5 nederlaag in de uit wedstrijd tegen Haelen moet Lake Valley/'t Podium een stapje terug doen in de top van de eerste klas se A. Het was de tweede nederlaag op rij voor de Venrayse titelkandidaat die hei maandagavond moest stellen zon der het geblesseerde trio Arjan Lam mere, Paul Rutten en Daniël Wijnands. Ook doelman Vincent Buwalda ont brak, Arjan Schatorjé was zijn vervan ger. Lake Valley kende een sterke start. Nog voordat de eerste minuut veretre ken was scoorde Tom van Stokkem de openingstreffer: 0-1. In de derde minuut verdubbelde Ronny Spruit de voorsprong tot 0-2, Haelen kwam vrij snel terug tot 1-2 maar Bas Fleuren herstelde in de negende minuut de marge weer: 1-3. De Venrayse ploeg kon het het goede spel uit de beginfa se niet doortrekken. De bedoeling was de ervaren tegenstander rond de middellijn op te vangen. Maar de Ven raynaren lieten zich steeds verder terugdringen en nog voor rust trok Haelen de stand gelijk: 3-3. Na de pauze ging de topper gelijk op Haelen nam voor het eerst de lei- 4ing (4-3). Uit een vrije trap schoot Niels Hermsen de bezoekers op gelij ke hoogte: 4-4. Wederom nam de thuisploeg een voorsprong en opnieuw was het Niels Hermsen, dit maal met een afstandschot, die de schade herstelde: 5-5. Door twee knul- lige tegentreffers moest Lake Valley/'t Podium de wedstrijd uit handen geven. Terwijl de thuisploeg in de hoek van het veld een intrap wilde nemen wisselde het Venrayse team juist op het verkeerde moment. Even had een Haelen-speler geen bewaking on hij profiteerde 6-5 ln de slotfase voetbalde keeper Arjan Schatorjé mee in de hoop de gelijkmaker nog te forceren. In de laatste minuut werd Schatorjé slecht aangespeeld waardoor hij de bal kwijt raakte en Haelen profiteerde: 7-5. Het thuisduel tegen 't Haofke ging vorige .week vrijdag niet door. De tegenstander uit Roermond liet 's mid dags weten niet naar Venray te kun nen afreizen. Stand eerste klasse A De Gastronoom 11-25 Haelen 10-23 HVC/Taxi Veretr. 2 11-23 Lake Valley 10-19 Reuver 10-19 Inter'80 9-16 Altweerterheide 2 10-14 Fermonia Boys 3 9-13 ZW Leunen 9-12 Domu 10-12 Beringe 10-10 Amicitia 2 10-8 't Haofke 9-3 Roerdalen/Alfass 2 10-1 Vrijdag 26 november Sporthal De Weert 20.00 Gallus/Café de Tijd-ZW Mari 21.00 ZW Leunen 2-Lake Valley 4 22.00 TVF OTTO 4-HVC/ Taxi Veretr. 3 Sporthal Meerlo 21.00 Meerlo-FC Hento Zaterdag 27 november Sporthal De Weert 17.00 TVF OTTO 5-OBR 18.00 Venrode 2-Wittenhorst 19.00 Venrode-GFC Maandag 29 november Sporthal De Wetteling 20.30 TVF OTTO-ZV Eijsden 21.30 TVF OTTO 2-Boca Juniors Sporthal De Weert 20.30 Lake Valley 3-Beringe 2 21.30 Lake Valley 5-GaIlus/ Café de Tijd 4 22.30 ZW Leunen 5-Wittenhoret 4 Sporthal Overloon 20.00 ZVCO-ZV/Serum Dinsdag 30 november Sporthal De Weert 22.30 Lake Valley 4-ZVV Leunen 4 Woensdag 1 december Sporthal De Weert 19 00 HVC/Taxi Veretr. 5-Lake Valley 6 Uitslagen le Klasse: Pinhunters-Kant. v.d. Boomen 13-15 Café de Buren-VTU-Teiecom 8-20 Sigma's/Cornelco-Scores 24.5-3.5 BT Hoeijmakers-BTJamin 20-8 Koploper V.T.U.-Telecom blijft onver droten doorgaan met winnen. Met Joke van Rens als de dame met de hoogste game (179) en Jaap Jongejan als de heer met de beste game 249) werd nu het Café de Burenteam aan de zegekar gebonden. Sigma's/Cor- nelco is door de forse overwinning, die werd geboekt op Scores, gestegen naar de tweede plaats, maar wel met een achterstand van 39,5 punten op de lijstaanvoerder. De Pinhunters, met Vivian v.d. Voort als de dame met de hoogste serie 490), kwamen net niet tot winst tegen Kantoor v.d. Boomen. Henk Hoeijmakers had met zijn hoogste herenserie met 638 een belangrijk aandeel in de winst van het team met zijn naam op BT Jamin. De overige 600-series waren voor Jaap Jongejan (636), Twan Claessens (626, Hay Joosten (635) en Marco van Zan ten (624) Uitslagen 2e Klasse: Close Encounters-Red Arrows 19-9 VvGI/V. Rensch-Strikere/Gr.p. 18-10 Hit Miss-The Nitwits 18.5-9 5 Altijd Raak/AVIT-Plus v Dijck 9-19 Het was een uitstekende avond voor koploper Plus van Dijck. Zelf won het team, met Toos Janssen als de beste bij de dames met een 204-game en 572-serie, van Altijd Raak/AVIT en zag de naaste concurrenten punten mor sen. Zo leverde Strikers/Groeipunt kostbare punten in tegen V.v.G.I./Van Rensch, al bleef de tweede plaats met een achterstand van 28 punten wel behouden. Ook de Nitwits kwam niet tot winst tegen Hit Miss, waarin Jochem Magermans de man van de dag was met een 229-game en 617- serie Close Encounters pakte tegen Red Arrows net een puntje meer dan V.v.G.I./Van Rensch en steeg daar mee naar de vierde plaats. Uitslagen Trioleague: Plus G. van Dijck-Proshop RBV 7-14 Hit Miss-Nutrivisie 12-9 Crash-BT AWI Isolatie 14-7 Pinhunters-BT Kuijten 6-15 De Joepies-BT Jamin 21-0 Bokual/Mijling-Sigma's/Comelco 4-17 Met een monsterzege op BT Jamin haalde het Joepiestno overtuigend de eerste periodetitel binnen. Martijn Magermans scoorde met 647 de hoog ste serie en evenals Marco van Zan ten in het Sigma's/Cornelcoteam, de hoogste game met 255. De tweede plaats is weer voor Crash. Fien Jennis- kens, die met 208 de hoogste game en met 515 de hoogste serie bij de dames scoorde, voerde daarmee haar team naar de winst op BT A.W.I. Hit Miss, dat aanzienlijke moeite had met Nutrivisie, klom achter Crash naar de derde plaats. Bokual/Mijling zakte door de nederlaag tegen Sig- ma's/Comelco van de tweede naar de vierde plaats. 600-series waren er ook voor Mickey Bindewalt (619) en Lars Lenssen (617). Bedrijfsbowlen In de 3e en 4e klasse werd op deze wedstrijdavond een zogenaamde extra ronde gespeeld, waarin elk team het opneemt tegen het eigen gemiddelde en ook de individuele spelers punten kunnen halen door hun eigen gemiddelde te overtreffen. In de 3e Klasse deed het team van Schelbergen dat het beste door 18 van de mogelijke 28 punten te beha len Nestlé 2 kwam tot 13 punten en bleef met 4 punten voorsprong op Schelbergen aan de kop Bouwbedrijf Raedts 1, dat 10 punten scoorde, is derde, voor Franssen Keukens, dat slechts 3,5 punt aan hun totaal kon toevoegen. Nestlé 1 pakte 6 puntjes en Geelen Beton 1 bracht het maar tot 3 punten In de 4e Klasse was Custers Hydraulica heel goed op dreef en scoorde daardoor 23 punten. Restau rant Bowling Venray 1 kwam tot 13,5 punten. De overige teams hadden erg veel moeite met de opgave van gemiddeldeoverechrijding want Ker sten Europe kwam niet verder dan 5 punten, Ruhl-Haegens-Molenaar 2 bracht het tot 3 punten en BT Wij nands Buitenbedrijf tot slechts 2 pun ten. Het team van Beautysalon Margo komt later in actie. In de 7e Klasse werd de inhaalwed strijd tussen Peelrand Makelaardij en Ed Koi met 18-10 door eerstgenoemd team gewonnen. Inge Lenssen wint in Schiedam Inge Lenssen won de klasse jonge senioren dames de klasse van 18 tot 23 jaar; bij de jonge senioren mannen werd Martijn Magemans 20e. In de Junioren A/B klasse behaalde Nicky Claessens een mooie 6e plaats, Nicky ging als 9e de finale in en werd uitein delijk 6e. Verder speelden in deze klasse Jochem Magermans 14e, Lars Lenssen 21e en Sander Broers 31e. Carien Donders eindigde tijdens het Jubileumtoemooi van de Sittardse Bowlingvereniging als beste dame onder de finalisten keurig als 5e met een totaal van 2544 pins. Winnaar Thijs v.d. Wal scoorde 2590 pins. Kingpin verrast met grote zege Tijdens de vijfde speeldag van de Huisleague heeft rode lantaarndrager een verrassend hoge overwinning behaald op Pincollectore, dat met 19- 2 het hoofd moest buigen. Grote ani mator was Dennis Voesten (180/481), die zijn teamgenoten naar het pad der overwinning leidde. Pincollectore had hier helemaal niets tegen in te bren gen en waar Robbert Jansen en Mark Houtappels ieder één puntje mee naar huis namen. Nog een dergelijk grote uitslag werd bereikt in de wed strijd tussen De Wegwerpers en Pin- hittere, waarbij laatstgenoemde ploeg duidelijk het sterkste bleek. Gangma kers bleken Eric Minten (454) en Richard Addae (450) en Ralph Ooster- wijk deed met drie persoonlijke pun ten ook nog een flinke duit in de zak. Bij de verliezer puurden Patricia Camps en Kevin Litjens (die met 424 overigens een prima wedstrijd speel de) elk één punt, waarmee voor hen de bowlingkoek op was. Lijstaanvoer der TBBT hoefde niet tot het uiterste te gaan om met 14-7 van De Toastjes met Jelle Creemers (179/412) als beste man, te winnen, ondanks dat de eerste game met 18 pins uit handen werd gegeven. Toen kwam de beste speler bij TBBT Stef Billekens in het geweer door met game van 226 op de proppen te komen en daarmee was tevens het verzet van de tegenpartij gebroken en kon de wedstrijd rustig worden uitgespeeld. Stef 's game (226) werd uiteraard de hoogste game van de dag bij de jongens en zijn serie van 485 was eveneens de hoogste. Bij de meisjes werden deze highlights gezusterlijk verdeeld tus sen Paula Jansen (serie 490) en Lisa Jansen (hoogste game 192) in een onderlinge confrontatie tussen De Pinkrakers (Paula) en Power Pins (Lisa/471), waarbij De Pinkrakers met 15-6 als sterkste uit de bus kwam. Power Pin Niels de la Roy kwam nog tot een mooie 165-er en Pinkraker Ken Litjens scoorde een driepunter met een game van 131 als hoogste game, wat tevens een nieuw PR bete kende. In de stand is aan de kop niets veranderd en dus gaat TBBT (93,5 punten) nog steeds aan de leiding, gevolgd door De Pinkrakers (86,5) en Pinhittere met 72 punten. Zaterdag a.s. wordt in Heerlen de voorronde gespeeld van de Steden- ontmoeting in de provincie Limburg. Venray zal in alle drie categorieën uit komen, namelijk bij de Junioren, Aspiranten en de Pupillen. De winnaars per categorie plaatsen zich voor de landelijke finale in Eind hoven in januari 2005. De bijeen komst in de bowling is om 7.45 uur. e-maii: redactie® vandenmunckhof.nl PEEL EN MAAS Programma zaterdag 27 nov.: Horst 3-M6E1 10.00 M8D2-M8D3 10.00 Helden 1-J6E1 10.00 J6E2-J6E3 10.00 j6E4-Horet 2 10.00 J8D1-Weert 3 10.00 Weert 5-J8D2 Blerick A1-MA1 13-00 MBl-Geel Zwart B3 13.00 Deume C1-MC1 11.45 MD1 vrij JAl-Horet Al 1300 Tegelen B1-JB1 1300 Blerick C1-JC1 11 30 Programma zondag 28 nov.: Hl vrij Dl-Boekei 3 1300 Vet. A-Venlo A 11.00 Hoewel de Venrayse hockeydames hun wedstrijd met 0-2 wonnen van Rosmalen, lukte het ze niet eerste te worden in de poule. Het blijft Heesch dat door een hoger doelsaldo voor blijft staan. Venray was goed gemoti veerd om uit de wedstrijd tegen Rosmalen haar punten te halen, maar het bleek een wedstrijd waar hard voor geknokt moest worden. Na een sterk begin, waarin Venray niet tot scoren kwam was het Rosmalen dat steeds beter in het spel kwam. Toch lukte het Kim vail Kessel om Venray op een 0-1 voorsprong te zetten voor rust. Ook in de tweede helft moest Venray moeite doen om het rommeli ge spel van Rosmalen de baas te blij ven. Het was verdedigster Karlijn, die overigens een prima partij speelde, die de wedstrijd met een fraaie goal besliste. Het bleef uiteindelijk 0-2 voor Venray. Volgende week hebben de dames een nieuwe kans, dan spe len zij thuis om 13.00 uur tegen Boe kei. Afgelopen zondag hebben de Ven rayse hockeyheren in een spannende uitwedstrijd Nuth verslagen: 3-4. Ven ray kwam al snel op voorsprong door een intikker van Ward Buddiger. Kort daarop kreeg Nuth een strafbal die door hen benut werd. Venray speelde beter dan Nuth en vlak voor het einde van de eerste helft zette Wouter Cler- monts Venray weer op voorsprong. In de tweede helft kwam Nuth terug in de wedstrijd en scoorden zij de gelijkmaker. Niet veel later sloeg Freek Alkemade met een wonder schone backhandslag de bal in de kruising. Nuth wist even later voor de "derde keer op gelijke hoogte te komen. Gelukkig maakte Paul Mels- kens vlak voor het einde de winnende treffer en gingen de punten mee naar Venray. Over twee weken speelt Ven ray thuis tegen Bakel. De volleybaldames van Set Up uit Meerlo hebben de thuiswedstrijd tegen Polaris niet winnend kunnen afsluiten: 1-3 Na de winst van vorige week wilden de Set Up-dames deze koers voortzetten. Vol goede moed begonnen ze dan ook aan de eerste set. Helaas kwamen ze al vrij snel met vijf punten achter. Via hard werken kwamen de Meerlose dames weer bij en tot aan het einde van de set bleven beide teams aan elkaar gewaagd. In de slotfase trok Set Up uiteindelijk met twee punten aan het kortste einde. In de tweede set, vaak cruciaal in een wedstrijd, gingen de Meerlose volleybalsters er helemaal voor. Met knokken voor de bal en op bepaalde momenten heel mooi volleybal trok ken ze de tweede set naar zich toe Het stond weer gelijk en de wedstrijd was weer helemaal open. Helaas is het uiteindelijk 3-1 geworden voor Polaris en hebben ze de laatste twee sets dus verloren. Aan de setstanden (23-25. 25-21, 22-25, 22-25) valt af te lezen dat Set Up voor de overwinning heeft gevochten, maar de tegenstan der op de beslissende momenten net iets beter was. Volgende week speel Set Up uit tegen Peelpush en zonda; staat een bekerwedstrijd in Velden oj het programma. Zaterdag 11 december is pas wee de eerst volgende thuiswedstrijd i tegen Hands-Up, Dankzij uitblinkster Petra v.d. Hag hen, die zes doelpunten voor haar rekening nam, hebben de korfbalstere van Oranje Wit een fraaie 12-14 zege behaald in de uitwedstrijd tegen SVSH. In dit belangrijke duel opende Linda van Deurzen de score voor Oranje Wit door een schot achter de korf door. SVSH kreeg snel hierna een vrije worp en benutte deze goed 1-1. Tot aan de rust was het een felle wed strijd met vele acties, kansen voor beide teams en veel strijd om de bal. Het was duidelijk dat de ploegen voor de volle winst gingen. Ook kre gen beide teams van de scheidsrech ter veel strapworpen en vrije worpen, die er bijna allemaal in gingen. Oranje Wit ging de rust in met een 6-9 voorsprong. Na de rust moesten de gasten blijven knokken om deze voorsprong te behouden. SVSH deed er een schepje boven op en maakte nog verschillende doelpun ten tot het 11-11 werd. Petra v.d Hag hen, die weer goed in de wedstrijd zat, kon opnieuw twee keer scoren en zorgde voor een voorsprong van Oranje Wit: 11-13. In de laaste minu ten maakt Linda Houben het karwei tenslotte af voor Oranje Wit: 11-14. SVSH probeerde nog bij te komen maar wist nog maar een keer te sco ren. Voor Oranje Wit scoorde Linda Houben, Linda van Deurzen, Marloes van Dijdk, Annelie Reintjes, Loes Kateman, Rian Derikx en Petra v.d Haghen (6x). De korfballers van De Peelkorf uit Ysselsteyn hebben ook de tweede wedstrijd in de zaalcompetitie een voudig gewonnen. Tegen Swift uit Velden werd het 3-11. In Velden brachten de Ysselsteynse dames Swift in verlegenheid en stond al binnen 20 minuten met 0-6 voor. Aanvallend werd Swift door de Ysselsteynse ploeg aan banden gelegd en kon de eerste helft niet tot scoren komen. De Peelkorf daarentegen liet aanvallend snel en verzorgd spel zien en kon met een 0-7 voorsprong gaan rusten. Dit spelbeeld herhaalde zich ook in de tweede helft en Swift kwam er gewoonweg niet aan te pas. De ploeg uit Velden werd maar drie doelpun ten gegund in deze wedstrijd door de Peelkorfdat zeer geconcentreerd te werk ging in de verdediging. Ook aan vallend werden de kansen gezocht en vakkundig benut. De Peelkorf kon met een 3-11 overwinning tevreden huiswaards keren. Voor de Peelkorf scoorden: Mayke van Ass, Loes Eibers, Evelien Arts, Nicole Tielen en Christel Derkx (allen 2x) en Sandra Smits. De korfbaldames van Oostrum heb ben opnieuw verloren. De afstand naar Vitesse uit Munster-Geleen was zowaar nog groter dan het verlies: 8- 1. De eerste helft leek Oostrura nog last te hebben van stijve spieren door de lange autorit Het resultaat was dan ook niet om over naar huis te schrijven. Nauwelijks drie minuten gespeeld, scoorde Vitesse via een prachtig afstandschot. Eén minuut later was het opnieuw raak. Oostrum probeerde door te breken maar miste te vaak de korf. De verdediging van Oostrum speelde erg goed, maar had de pech dat de scheidsrechter niet floot voor verdedigen. Vol vertrou wen begon Oostrum aan de tweede helft. Toch konden ze niet verhelpen dat Vitesse al snel na de rust de score uitbreidde naar 5-0 en later zelfs naar 64). SVO had door dat er een wonder moest gebeuren om nog met iets van eer terug te keren in Oostrum. Dit wonder bood zich aan in de persoon van Mieke Stam, die in de 43ste minuut de enige treffer voor Oostrum maakte. Vanuit een mooie doorloop- bal scoorde zij de 6-1. Oostrum ging naarmate de tijd verstreek beter korf ballen maar kon niet verhelpen dat Vitesse nog twee maal scoorde. Met een dikke nederlaag werd begonnen aan een lange terugweg. De volleybalheren van Rooyse VK hebben de inhaalwedstrijd tegen Havoc 2 in Haps overtuigend gewon nen: 0-4. Ondanks dat de wedstrijd verplaatst werd omdat de Venrayna ren te weinig spelers hadden, kwa men ze ook nu een man te kort en hadden daarom hun trainer/coach van vorig jaar om hulp gevraagd. En dat dit een goede keuze was, daar kwamen ze in de wedstrijd wel ach ter. De eerste set ging vrij gelijk op, je kon zien dat de Rooyse heren een beetje aan het proeven waren wie ze tegenover zich hadden ze staan. Ze stonden dan wel laatste in de poule maar dat wil niks zeggen, zo weten ze uit ervaring. De meeste punten aan Hapse kant vielen trouwens door fou ten aan Rooyse zijde. Na lange tijd zij aan zij te hebben gestreden nam Rooyse de touwtjes in handen en sloot de eerste set met winst af. De tweede set begon de Rooyse vrijwel meteen met het offensief en de man nen van Hans Hendriks hadden er dan ook echt zin in. Bij de tegenstander vlogen de ballen om de oren. De derde set viel het Venrayse team als een kaartenhuis in elkaar. Combina ties liepen niet en door onderlinge frustraties kwamen ze al gauw op een 15-3 achterstand te staan. Dit was het moment om in te grijpen, coach In de tweede zaalcompetitiewed strijd van het seizoen hebben de korf baldames van Merselo de derby tegen SVOC'01 gewonnen: 5-11. Na hun succesvolle debuut vorige week in de 2e klasse gingen de dames van Merse lo er weer vol tegen aan. ln het begin was het even aftasten wat de speel wijze was van SVOC'01. De eerste minuten bleven de doelpunten dan ook uit. Na enkele minuten kwamen er toch een aantal kansen die Merselo goed benutte. Binnen vijftien minu ten was het 0-3 door een aantal fraaie afstandsschoten. Door het schotge- richte spel van Merselo speelde SVOC'01 steeds feller en dichter op de bal. De kansen aan de Merselose zijde bleven hierdoor uit. SVOC'01 daarentegen wist deze wel te benut ten waardoor het na 25 minuten uit mondde in een 3-3 gelijkstand. Voor de rust werd nog een strafworp en een doorloopbal benut door Marijke Loonen. Met een 3-5 voorsprong ging Merselo de rust in. Na rust waren er nog een aantal mooie acties te zien waarbij Merselo zelfs uitliep naar 5- 11Voor Merselo scoorden Marijke Loonen (4x), Anja van Dijck (3x), 'Yvonne Koppes (2x), Adrie-Jella Beunder (lx) en Petra Maassen (lx). Hierdoor is de tweede overwinning in de 2e klasse van de zaalcompetitie een feit. Hendriks stelde zichzelf weer op al spelverdeler. Mede door deze omsla en door het harde werk van de herer die wisten dat er werk aan de winkt was, konden ze deze derde set temai wemood naar zich toe trekken. D vierde en laatste set trokken de Rooi se heren ook naar zich toe, de teger stander had niet veel meer in te brei gen. Ze sloten de wedstrijd daarmè binnen een uur speeltijd af. He belangrijkste echter waren de vij punten die ze daarmee wederom bil nenhaalden en dat ze zich zeker dri dagen nummer 1 mochten noeme: van de poule. De setstanden ware: 18-25,9-25, 23-25,15-25. Programma vrijdag 26 nov.: Meterik-DV3D 2 a.20.0 Programma zaterdag 27 nov.: Wedstrijd Gymzaal De Essel 12.1' 14.30 uur 12.45 JClC-Shock'82-1 Beugen-Hl a.20.0i Baarlo-H2 a.14.3' Meterik-Dl a.19.31' Meterik-D2 a.l6.0i OpIoo-D3 a.133'! Oveiioon-D4 a.12.3' Sevenum-MBl a.15.0 Grubbenvoret-MB2 a.14.3' Boekel-MCl a.17.0" Melderelo-MC2 a.14» N-Bergen-MC3, a. 10.Ot Grubbenvoret-JBl a.16.3' Op de derde speeldag van d indoorcompetitie bleek Huub Straal man met 54 slagen de verrassende maar zeer verdiende winnaar. Doo zijn score rukte hij op naar de zever de plaats met -1,53%. Harrie Lenssei bezette qua score (57) de tweed plaats vóór de eveneens goed speler de Jan Litjens, die tot een score vai 58 slagen kwam. In de stand blijft Ja: van Dijk soeverein leiden met 22,12%. Gerrit Janssen (-8,46%) ei Ton Hendriks (-5,43%), die met eei rondje 25 de laagste score van de da liet aantekenen, completeren de top drie bij de heren. Bij de dames greej Annie Litjens de dagwinst met ee: score van 64 slagen. Miet Clevere e: Truus van Dijk deelden met 68 slage; de tweede plek. Fieke van Ham (7 slagen) werd derde. In de stand i Annie Litjens de best geplaatste dam op de vijfde plaats met -3,67%. Rie Lemmens is goede tweede op d zesde plaats met -2,07%. Fieke vat Ham staat op de tiende stek me 0,25%.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 25