ÏG Nominaties Sportgala Geslaagde opening kantoor Rabobank 'Ik heb hem even de waarheid verteld' 0 m e Ingezonden emeente steunt scholingsproject Aspecten van het cultureel erfgoed Kapsalon Toine opent nieuwe salon iWÊ Pool opgepakt CORNIELCO safety {/oofo^oueém! Steekpartij in restaurant Dodelijk ongeval PaqfrEEL EN MAAS I' Donderdag 18 november 2004 - Pagina 9 In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te cntileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het Kht voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brieven FRA f0fC't '3ePer'4t tot max'maal 200 woorden. Brieven zonder naam en Ires worden niet geplaatst. 'IN KEI rtWVwl Hetze tegen hondenbezitters Waar zijn wij in Venray toch nee bezig. Hebben wij een goed «teem van honden uitlaatstro- en, maar wat doet deze gemeen- c weer zij doeken deze stroken ,p om dat het te veel geld kost. RH0UI )it is iets wat ik niet begrijp. Aan hondenbelasting houdt de 'emeente meer geld over dan wat iet onderhoud van deze uitlaat- troken kost. Jullie verklaren dat |et een misvatting is, dat wij den- jen dat wij betalen voor dit soort borzieningen. Maar beste B&W eg deze domme jonge dan maar ais uit waarom wij dan honden- dasting betalen? Ik begrijp waar- iin wij rioolbelasting etc betalen iaar hier begrijp ik echt niets :ervan. Of is het om jullie eigen ;en te vullen. Mijn volgende ig is wanneer beginnen wij pm^Hiet katten en paarden (welke ftxHpok in het openbaar hun shit ach- Jl|jterlaten) belasting te heffen. Maar I nu even serieus, door dit soort :ties creëer je alleen maar into- intie van de burgers. Want ilang deze hondenbelasting blijft staan zullen er mensen zijn die iich blijven verzetten tegen het [elf opruimen van de honden- at ni lpoeP' Beste burgers van Venray. Genne begrijp best dat het niet fijn is cc/J om in hondenpoep te trappen, ik rrr, mijn verantwoordelijkheid als honden bezitter echt niet wil ont- "P®* lopen en ker bereid ben de poep van mijn hond op te ruimen ils ik geen hondenbelasting hoef ie betalen Het is meer een princi pe kwestie geworden door het stukje burger ongelijkheid die B&W hier in Venray aan het creë ren is Maar misschien moeten wij ng. hondenbezitters met onze hon- i in lid den naar de tuinen van Waals en ilete: consorten gaan om daar de shit van onze honden achter te laten waar het volgens mij ook thuis hoort. Hierbij nog een oproep aan de raad van Venray, neem al jullie burgers serieus en maak een eind een inbou burgei aan deze hetze. Door te stoppen met de hondenbelasting en een eventueel tekort dat Venray heeft op een gelijkwaardige mannier te verdelen over de burgers. Of de hondenuitlaatstroken waar ieder een tevreden mee is te laten staan. A. Merken, Venray Intocht St. Nicolaas Vol verwachting togen wij met ons kleinkind van bijna 2 jaar naar de intocht van St. Nicolaas. Afgesproken met kennissen, ook met een kleinkind, bij de hoek Den Engel Miss Etam. Dan konden de kinderen alles goed zien en een handje van Piet krijgen. Helaas, de optocht kwam voor bij alle (kind)Pieten keurig in de rij en geen enkele aandacht voor al die kleintjes langs de weg. Wat een teleurstelling. Zullen we dan toch naar even naar het oude gemeentehuis lopen, misschien is het dan moge lijk. Daar aangekomen was er geen doorkomen aan. We hebben het geprobeerd maar alle grote mensen met kinderen die ze ook niet alleen kunnen laten vulden al tot Jamin in de Grotestraat het plein. Het podium was niet te zien voor ons, laat staan voor ons kleinkind. Al met al een teleurstel ling eerste klas. Een kindje dat bij jou op je arm wijst naar het dak van Coenen en verwachtingsvol Piet gaat roepen is hier nou echt niks anders voor te verzinnen? Eens te meer blijkt maar weer een kinderfeest door de ogen van een paar volwasse nen die zelf vergeten zijn dat ze ook ooit kind waren, die verwach tingsvol met open handjes bij Sint en Piet stonden. Mensen trek hier lering uit en laten we het eens anders doen volgend jaar bijvoor beeld in de schouwburg, een sporthal of andere locaties die zich er ook uitstekend voor lenen. Oma Gerrie Swaghoven ■IJS. atisea broei bud; Door het project wordt een doorlopende leerlijn gecreëerd vanuit het vmbo naar het mbo. Het uitstroomniveau van het vmbo is lager geworden door de instroom van leerlingen uit het speciaal onderwijs. Het mbo is bezig met het aanpassen van het niveau en de werkwijze voor deze leerlingen Totdat deze aanpas sing is gerealiseerd, is het project uitvalpreventie nodig om de aan wezige tekortkomingen op te vul len. Daarnaast heeft het bedrijfsle ven behoefte aan arbeidskrachten die minimaal geschoold zijn op niveau 2; leerlingen die uitstro- Het college van B en W van de gemeente Venray stelt een bedrag van 21.528 euro beschikbaar voor het scho lingsproject 'Preventie uitval- beperking TOC' voor instro- mers vanuit het vmbo naar het Technisch Opleidings Centrum TOC. Het project is gestart op 1 januari 2003 en loopt tot 1 oktober 2005. men op niveau 1 kunnen om die reden moeilijk of niet een baan vinden. Het project zorgt ervoor dat meer leerlingen een startkwa lificatie behalen. Het project richt zich op vmbo-leerlingen die het mbo-startniveau 2 missen, leerlin gen die niet beschikken over een startkwalificatie. Doel van het project is ervoor te zorgen dat deze leerlingen in één leerjaar vol doende niveau hebben bereikt om in te stromen in een niveau 2- programma lassen of constructie- bankwerken. Het project wordt onder andere medegefinancierd door de Stichting TOC, TOC Noord- en Midden-Limburg, Raayland College, Gilde Opleidingen, Ceres, provincie Limburg en de gemeente Venlo. De medefinanciering van de pro vincie is afhankelijk gesteld van een bijdrage van de gemeenten Venlo en Venray. De gemeente Venlo heeft inmiddels een bedrag beschikbaar gesteld van 55.000 euro, Venray volgt nu met een bij drage van 21.528 euro. 0p zaterdag 20 november zal kapsalon Toine haar deuren ope nen aan de Bergkampweg 2 in Overloon. Na 12,5 jaar aan de Stevensbeekseweg te hebben Bezeten, werd nagedacht over de toekomst Verbouwing was een °Ptie maar uiteindelijk werd Bekozen voor een nieuwe locatie. Bat dit voor de klant als gunstig ■nag worden ervaren, zal blijken uit de ruime opzet van de salon, toet daarin aparte ruimten voor hijvoorbeeld haarwerken en uw bruidskapsel. Ook voor exten sions (haarverlenging kunt u nier terecht. Uw privacy zal hier door zeker gewaarborgd zijn. Jtoot mensen die tijdens hun was je handeling extra verwend wil len worden is er een massage- stoel. Ook aan de kinderen is gedacht in de vorm van een apar te kinder-kniphoek. Een speelse ruimte met tv waar uw kind ook een dvd kan bekijken terwijl het wordt geknipt. Een visagie-hoek behoort daar naast tot de nieuwe indeling in de salon; make-up, tips en kleurad vies behoren tot de mogelijkhe den. Parkeergelegenheid is er vol doende; maar liefst zestien plaatsen zijn aanwezig. De nieuw salon zal worden geopend op zaterdag 20 november vanaf 15.00 uur tot 19.00 uur. Uiteraard bent u van harte welkom om een kijkje te komen nemen. De jury van het Sportgala Venray, bestaande uit verte genwoordigers van Venray- centrum en de kerkdorpen, heeft deze week de nominaties voor het Sportgala Venray 2004 bekendgemaakt. Het gala vindt op zaterdag 18 december plaats in de Schouwburg Venray. Voor sportman van het jaar zijn de beide deelnemers aan de Olympische Spelen in Athene, handboogschutter Ron van der Hoff en springruiter Leopold van Asten, genomineerd. Naast deel name aan de Olympische Spelen pakten beide sporters in het afge lopen seizoen verschillende titels en ereplaatsen tijdens nationale en internationale wedstrijden. De derde gegadigde bij de mannen is taekwondoka Ferry Greevink. De Venraynaar kon zijn Olympische droom niet waarmaken, via kwali ficatiewedstrijden kon hij zich niet plaatsen voor Athene, maar wist wel medailles in de wacht te slepen tijdens internationaal aan sprekende toernooien. Bij de dames maken twirlster Shirley Siebers, tafeltennisster Sabina Larmené en bowlster Inge Lenssen kans op de eretitel sport vrouw van het jaar 2004. Siebers won drie medailles op de Nederlandse kampioenschappen twirlen, terwijl Larmené afgelo pen jaar de Limburgse titel pakte en als kopvrouw van Red Stars met het damesteam kampioen werd in de eerste divisie en pro moveerde naar het walhalla van de tafeltennissport, de eredivisie. Lenssen tenslotte pakte ook afge lopen sportjaar weer verschillen de podiumplaatsen tijdens (inter)nationale toernooien en werd op het EK bowlen in Engeland met het Nederlands bowlingteam vijfde. Voor de titel sportploeg van het jaar zijn drie teams genomineerd. Het voetbalteam van Leunen, onder leiding van trainer-coach Noud Janssen, werd kampioen in de vierde klasse en promoveerde naar de derde klasse. Daarnaast werd ook het damesteam van Red Stars genomineerd dat kampioen wist te worden in de eerste divisie en daarmee opnieuw promotie naar de eredivisie afdwong. De laatste kanshebber is het recurve- team van handboogvereniging Ons Genoegen uit Ysselsteyn dat de Nederlandse titel veroverde in de ereklasse. Naast deze drie titels worden tijdens het Sportgala Venray prij zen uitgereikt aan de trainer/coach van het jaar, de beste G-atleet en jeugdsporters die op (inter)nationaal niveau hebben gepresteerd. Ook de aan moedigingsprijs en de waarde- ringsprijs worden ook dit jaar weer overhandigd. Afgelopen vrijdag werd het vernieuwde kantoor van de Rabobank aan het Schouwburgplein officieel geopend. Na de opening door Piet van Schijndel, lid van de hoofddirectie van Rabobank Nederland, was het kantoor geopend voor alle belangstel lenden. En dat werd een groot succes. Vele mensen bezoch ten het gebouw en de reacties waren erg positief. In de tent op het Schouwburgplein werd de bezoe kers aan het kantoor een afwisse lend programma voorgeschoteld. Er waren optredens van Miriam Aerts, Boem Box Band. dansgroep Dizzy en Geert Pelzer. Band Op Bezoek verzorgde de verdere muzikale omlijsting. Natuurlijk was ook aan de kinderen gedacht. In de speciale kindertent vertoon de de goochelaar zijn kunsten, konden kinderen geschminkt worden en was het springkussen te vinden. Voor alle kinderen stond er verder een draaimolen en suikerspin/popcorn-kraam. In de namiddag werden door Jan Vinkenvleugel, algemeen direc teur van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum, de prijzen uit gereikt aan de winnaar van de fotowedstrijd en de winnaars van de kleurwedstrijd. Een hoogte punt van de avond was het optre den van elf, door de Rabobank gesponsorde, fanfares en harmo nieën. Honderden muzikanten speelden samen een aantal muziekstukken en dat was zeer indrukwekkend. De avond werd afgesloten met een lasershow die kort de geschiedenis van de Rabobank uitbeeldde en eindigde met: 'het is tijd voor de Rabobank'. Winnaar fotowed strijd: Mevrouw H Loonen uit Venray. Winnaars kleurwedstrijd Categorie 0 t/m 4 jaar Daphne Zanders, Oirlo, categorie 5 t/m 7 jaar Ruben Smits, Ysselsteyn, cate gorie 8 t/m 12 jaar Marian Seegers, Castenray. Ervaringen van het thuisfront (12) Op 27 augustus is mijn vader vertrokken naar Afghanistan, om precies te zijn naar de hoofdstad van de provincie Baghlan, Pol-e-Khomri, in het noorden van het land. De komende vijf maanden zal ik iedere week vertellen hoe wij deze uitzending ervaren, zowel pap daar in Afghanistan, al wij hier als gezin (om privacyredenen wordt de naam van de schrijf ster niet vermeld). Deze week stapelden de erger nissen zich op voor pap, die overi gens nu op 30 december naar huis komt. Maar dat zal ook nog wel een aantal keren veranderen. Vorige week kwam de minister van defensie, Henk Kamp, de mannen in Afghanistan opzoeken. Hij stapte bij pap de tent binnen en wilde weten wat ze daar nu allemaal precies doen. Omdat nie mand antwoord gaf, besloot pap maar zijn mond open te doen. En hij is toen maar eens flink boos geworden en heeft minister Kamp haarfijn verteld wat er alle maal mis is daar. VERS BOERDERIJVLEES! Porkland Handel BV Slachtplaats Vleesgroothandel Kijk op onze website: www.porKland.nl 5 Kg Karbonade 3,50 p/kg 5 Kg Schnitzels 3,50 p/kg 5 Kg Verse worst 3,50 p/kg 5 Kg Gehakt 3,50 p/kg 5 Kg Varkenslappen 3,50 p/kg 5 Kg Speklappen 3,50 p/kg 5 Kg Poulet 3,50 p/kg Totaal pakket 122,50 Tel. 077-3983564 U proeft het verschil Pap zit bij de transport. Hij moet ervoor zorgen dat de auto's onderhouden worden en dat er benzine wordt ingevoerd. Het onderhouden van de auto's is ech ter een hels karwei als je geen nieuwe onderdelen krijgt aangele verd. Het is inmiddels al zover dat andere auto's uit elkaar worden geschroefd om de onderdelen in de kapotte voertuigen te zetten. 'Door de bodem van de put zijn we allang heen', meende pap tegenover de minister. Nou ja, of de minister hier nu werkelijk wak ker van ligt betwijfel ik, maar in elk geval is pap zijn ei kwijt. Toen we afgelopen weekend bij een kennis op visite waren, die ook in het leger heeft gezeten, vertelde deze dat het probleem niets nieuws was. Hij zat in 1980 in Libanon. Na een jaar was nog maar twintig procent van de voer tuigen inzetbaar Het hele grapje kostte honderdduizenden dollars. Ik moet hier overigens wel bij ver tellen dat dit niet alleen de schuld van defensie was, die geen nieu we onderdelen aanleverde. De militairen in Libanon hadden ook de mentaliteit dat ze in de oorlog geen auto's hoefden te onderhou den. Terwijl het onderhoud van je uitrusting juist dan extra belang rijk is. Pap kreeg afgelopen maandag ook nog een standje van een offi cier. 'Vanmiddag was de tankauto leeg en toen was er een officier boos op mij en toen heb ik hem even de waarheid verteld', zei pap op msn. 'Voordat wij op uitzen ding gingen heb ik gezegd dat er een tweede tankauto bij moet, omdat één te weinig is. Maar dat werd toen afgekeurd dus dan kan er nu zoiets gebeuren.' Gelukkig begreep de officier na wat uitleg, dat pap er niets aan kon doen dat de tankauto leeg was. Verder staat er een verhuizing op stapel. Alle kantoren verhui zen vanuit de tent naar een con tainer, wat betekent dat er de komende week geen internet en telefoon is. Slapen en wonen is vooralsnog niet mogelijk in de containers, omdat er nog geen water is. De Afghanen zijn nog altijd bezig met zoeken, maar als het water er eenmaal is, verhuist iedereen naar zijn nieuwe onder komen. Voor pap hoeft het alle maal niet meer: 'Ik zit hier prima in de tent, de verwarming doet het... Laat de volgende groep er maar ingaan dan hoeven wij die tenten tenminste niet af te bre ken.' Het blijkt nu trouwens dat er te weinig containers zijn voor dë ruim tweehonderd mensen. Vandaar dat de mannen met z'n drieën in één container zullen moeten wonen. In eerste instantie ging men namelijk uit van circa 160 mensen, maar dit blijken er nu toch wat meer te zijn. Ook de volgende groep zal groter uitval len, dus ook zij zullen de ruimtes waarschijnlijk moeten delen. En tot slot kreeg ik nog een mailtje van Sander, die een kleine maand geleden naar Afghanistan moest om daar de elektriciteit aan te leggen. Sander hebben we leren kennen via mijn website, hij mailt nu regelmatig met mijn moeder en heeft, toen hij naar Afghanistan ging, post voor papa meegenomen. Binnenkort komt hij weer naar huis. maar heel mis schien moet hij in januari weer terug naar Afghanistan. De bouw van mee gebouwen is namelijk vertraagd, maar ook in die gebou wen moet uiteindelijk elektriciteit komen Er worden overigens nog geregeld slangen ontdekt in het kamp. Meestal worden ze doodge slagen, zei pap. Hij doet nu altijd zijn sokken over zijn schoenen, zodat er geen in kan kruipen. De slangen zijn namelijk giftig en een tegengif hebben ze er niet. Mocht er iemand gebeten worden, dan moet hij naar de Intensive Care. En de dichtstbijzijnde is in Konduz, 2.5 uur rijden van Pol-E- Khomri... Je dochter De politie heeft maandagmorgen een 23-jarige inwoner van het Poolse Sycow aangehouden op verdenking van diefstal uit bedrijf aan de Paterstraat. Rond 08.15 uur kwam de melding binnen dat een medewerker van het bedrijf een man had overlopen, die met buitge maakte computerapparatuur was gevlucht in de richting van het bus station. Op de Julianasingel zag een patrouille een man lopen die vol deed aan het bij de melding gegeven signalement. De politie achtervolgde de man en hield hem een nadat een getuige de man her kende. Vervolgens werd bij het busstation de computerapparatuur aangetroffen. De man is inmiddels ingesloten voor nader onderzoek. Bij fouillering van de verdachte werd een GSM aangetroffen die ver moedelijk van diefstal afkomstig is. Bedrijfskleding 6 persoonlijke beschermingsmiddelen Keizersveld 32-f. 5803 AN Venray jét Tel {0478)568418 Fax (0478)568718 inio@comelco nl - Internet' www.corneIco.nl Vervolg voorpagina Zij zoeken heel gericht naar documenten en foto's over een aantal monumentale panden in Venray. Jan van Casteren, voorma lig sectordirecteur van het Raayland College en oud-direc teur van Marianum is vandaag een van de begeleiders. "Dit is voor de jeugd een prachtgelegenheid om iets op te steken over het oude Venray. Ik verbaas mij er nog steeds over dat de jeugd van tegenwoordig amper iets weet over de plaatselijke geschiedenis." Zijn oud-collega Martin Kuijpers: "Er doen zeventien leerlingen mee. Het zijn de intelectueel hoogbegaafdere kinderen die er aan mee doen. Er is tijd en ruimte in het studieprogramma voor vrij gekomen en tevens leren ze zelf standig maar ook in teamverband te werken. De interesse lijkt wel te verschillen van persoon tot per soon. Er zijn er die heel erg enthousiast bezig zijn, maar er zijn er ook een aantal bij die heel afwachtend zijn en maar alles op zich af laten komen." Intussen klinkt er in de studiezaal zowaar een gejuich als gemeentearchiva ris Paul van Meekeren een eeu wenoude aflaatbrief van Paus Pius II aan pastoor Van der Gaet toont. Deze brief geeft aan dat degenen die meewerken aan de opbouw van de nieuwe kerk, daarna gebruik kan maken van de gun sten van de kerk. En aangezien de kerk in vroeger tijden veel zeg genschap had, konden deze gun sten zeer waardevol zijn. Het document Wordt nauwkeurig Op de foto gezef en de belangrijkste gegevens uit de brief worden genoteerd. Dit alles kan van groot belang zijn bij het maken van de website. "Ik doe wel eens een excursie mee", vervolgt Kuijpers. "maar zo vaak komt dat niet meer voor. Dat is eigenlijk iets voor de eigen docenten, want die kennen de groep veel beter. Wij zijn nu met zeven of acht oud-docenten die deze groepjes begeleiden. De leerlingen werken aan de hand van een tweetal thema's: ga als het ware met de bulldozers dwars door Venray heen en maak er een moderne stad van, of, zorg voor het behoud van de oude histori sche objecten en hoe wil ik die aantrekkelijk maken." Die bood schap is wel besteed aan de jonge lui die binnen een uur zoveel De politie heeft zaterdagavond een 38-jarige man uit Bergen aan gehouden nadat de man tijdens een worsteling twee personen met een mes verwondde. De ver dachte is zondagmiddag in verze kering gesteld. Rond 22.45 uur kwam de 38-jarige man een res taurant aan de Paterslaan binnen. Hij sprak een 28-jarige medewerk ster aan en vroeg naar een jas. Tegelijkertijd begon de man aan haar te trekken en stak hij haar met een mes in haar schouder. Een poltieman die in zijn vrije tijd in het restaurant aan het eten was schoot met twee familieleden de vrouw te hulp. Hierbij raakte de politieman gewond aan zijn borst kas. Zowel de 28-jarige mede werkster (uit Venray) en de 46- jarige Venrayse politieman zijn in het ziekenhuis aan hun verwon dingen behandeld. De verdachte maakte een verwarde indruk. Het is niet duidelijk waarom hij in het bewuste restaurant naar binnen is gegaan. Vrijdagmiddag rond kwart over vier is een 18 jarige automobilist uit Vierlingsbeek bij een verkeers ongeval op de Radioweg in Stevensbeek om het leven geko men. De bestuurder is door onbe kende oorzaak van de weg geraakt en tegen een boom gebotst. Hij is ter plaatse overle den. In de omgeving waar de aan rijding heeft plaatsgevonden, de voormalige motorcrossbaan, heeft een blauwe bestelauto gestaan met daarachter een gele perso nenauto. De politie wil graag in contact komen met de bestuurder en eventuele andere inzittenden van die gele auto. Zij worden ver zocht contact op te nemen met de politie in het district Land van Cuijk. tel: 0900-8844. mogelijk informatie over hun object proberen te vergaren. Ijverig worden de documenten doorgenomen, overgeschreven en gefotografeerd. Alle belangrij ke data over ontwerp, bouw en, restauratie zijn van belang. TOLLEN Leerlingen die de lesstof binnen kortere tijd opnemen en dus tijd overhebben, zijn dat hoogbegaaf de leerlingen? De dertienjarige Stan Philipsen ontkent dat: "Nee, dat wordt er nu wel van gemaakt, maar dat ben ik niet. Ik ben er in ieder geval nooit op getest. Wij liggen met deze groep wel voor op de studie, maar van hoogbe gaafdheid is geen sprake. Maar het is natuurlijk wel heel mooi dat er voor ons zo een dergelijk pro ject wordt georganiseerd. Verleden jaar heb ik ook meege-1 daan, toen hebben we een aantal bedrijven bezocht en daar eeni' powerpointpresentatie over gemaakt. Het waren voornamelijk1 de ouders die toen zijn komen kij-i ken. Dit jaar doe ik weer mee., maar nu gaan we een aanta monu mentale panden bekijken en daar iets over maken. We konden ons' hiervoor inschrijven. Degenen die niet meedoen, hebben nu1 gewoon les. Ik ben nog nooit in het archief geweest, daar is veel te vinden, Het is een interessant' onderwerp waar veel ovet te vin-. den is. Als we hier klaar zijn gaan, we een aantal historische panden j bekijken zoals bijvoorbeeld De Zwaan, de boog bij De Klokkenluider, de molen en de Grote Kerk We gaan een beschrij-, ving ervan maken en samen met|' een aantal foto's is het de uitein delijke bedoeling dat er een wet> site van gemaakt wordt waarmee toeristen naar Venray gelokt kun nen worden. Uiteindelijk kan deze website gekoppeld worden aan andere websites, zoals bij voorbeeld die van de WV." Voor de grote toegangsdeur van de Grote Kerk ligt een meisje op de grond omhoog te turen. Met een fotocamera probeert zij vanaf de grond de hoge toren helemaal op de foto te krijgen. De andere 1 staan er lachend bij en vragen of 'j de toren er wel echt helemaal op staat. Ze wachten op de koster die de deur zal openmaken. Historicus Harrie Vriens uit Well zal hun een rondleiding geven en een aantal kerkschatten laten zien. Buiten op de Grote Markt zijn leerlingen druk bezig om de gevel en de ramen van De Zw aan op te meten Alles wordt op foto vastgelegd. De herbergier van De Klokkenluider komt naar buiten om zijn auto te verplaatsen. Het historische poortgebouw staat veel beter op de foto zonder auto, zal hij gedacht hebben. Groot gelijk heeft hij. wellicht dat straks vakantiegangers uit de hele wereld via het internet op zijn j. poort met terras af zullen komen. Omstanders staan het gebeuren nieuwsgierig gade te slaan. 'Doen jullie dit voor het werk?', wordt er gevraagd. Als ontkennend wordt gereageerd trekt men zelf wel de conclusie: 'Oh, maar dan zijn jul lie zeker hier op vakantie' De leerlingen zelf nemen alles gela ten in zich op. Hun hoofd moet intussen wel tollen van alle gege vens die uiteindelijk moet resulte ren in een pracht van een Venray- promotiewebsite. Make me beautyfull Succes zonder naald of mes Beautytec sim effectieve behandeling Rimpels Littekens Pigmentstoringen Couperose Grove huid Verleden tijd!!! Huidverzorginginst. Eveline Gommans 0478 589210 06 11 10 79 17 Leunseweg 57 Leunen

Peel en Maas | 2004 | | pagina 9