Het grootste woningaanbod van Limburg vindt u op www.woonpleinlimburg.nl Peelrand: Ook UW pand, perfect geadverteerd in deze Krant? HAUZER\ PARTNERS Woonplein Limburg.nl Woonplein Limburg.fi Venray, Julianasingel 8, 0478-513 Venlo, Noorderpoort 11a, 077-321 9 NICOLAASHOF 18 TE GTTAARSTRAAT 23 GllDESTRAAT 22 TE HOLTHEES Venray, Rumbastraat 17 HOLTHEES. BREOEWEG VENRAY, EUGIUSWEG PAPEN8EEK 27 TE Venray, Alaertslaan 5 Ook mogelijkheid tot huren 0VERL00N. HEIOERSE Grubbenvorst, Winterheide 40 VENRAY, JERUSALEM KAMPERFOELIE 90 VENRAY, KAARDE80L 47 IN PRIJS VERLAAGD Grubbenvorst, Roermonds Kwartier 4 MGR HANSSENSTRAAT A 7 BROEKHUIZENVORST. OOYENSEWEG Broekhuizen, Mieuwbouwplan 'De Weem' VENRAY. PATERSSTRAAT 42 VENRAY, ROZEMARIJN 10 VENRAY, SAMBASTRAAT 3 VENRAY, WESTSINGEL 42 VERKOCHT ONDER VOORBEHOUD MET SUCCES VERKOCHT Bezichtigingen óók zaterdags tot 17 uur mogelijk Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com www.funda.nl www.peelrand.com PEEL EN MAAS Donderdag 18 november 2004 - Pat Gezocht personeel Voor diverse werkzaamheden bij opfok leghennen, o.a. enten van kuikens en jonge hennen, laden van jonge hennen, schoonmaak- werkzaamheden, etc. Prettige werksfeer en goede verdiensten volgens CAO Landbouw. Maar ook: Nieuwbouwprojecten Huurwoningen Bedrijfsonroerend goed Bedrijvengids E-mailservice Voor meer informatie: Poultry Care B.V. Meerloseweg 9, 5808 AM Oirlo Tel.: 0478 - 578210, vraag naar Frank Stiphout Op een schitterende lokatie gelegen vrijst. bungalow met diverse mogelijkheden. Algemeen: Bouwjaar ±1975, deels verbouwd in 2001. Perceel 1258m2, Woonoppervlakte ca. 260ro 2 badkamers, 4 slaapkamers, 2 keukencomb, Grotendeels dubbel glas. Aanvaarding: in onderlinge Vraagprijs: €448.000,- k.k. Op een schitterende locatie, in een bosrij ke omgeving, nabij natuurgebied Vlakwater staat dit vrijstaande woonhuis met inpan dig bereikbare garage. Indeling: begane grond: hal, meterkast, kelder, toilet, royale L-vormige woonkamer met tuindeur -en schouw, gesloten woonkeuken voorzien van een luxe inbouwkeuken ('03) met alle apparatuur, bijkeuken met wasstortkoker en een inpandige garage. Ie verdieping: pyale overloop, 4 slaapkamers waarvan één met dakkapel en badkamer ingericht met ligbad, douche, designradiator, toilet en wastafel. De zeer ruime 2e verdieping met veel bergruimte is bereikbaar middels een vaste trap en is deels in gebruik als 5e slaapkamer. De zeer vrij gelegen achtertuin heeft een vrije achterom en is gelegen aan een bosrand waardoor de tuin maximale privacy biedt. In de tuin is een tuinhuisje aanwezig. Bjr.: ca. 1987, opp.: 645 m', inh.: ca. 620 m'. In de kindvriendelijk woonwijk Landweert nabij scholen en winkelcentra staat dit halfvrijstaand woonhuis met berging. Aan de linkerzijde van het pand bestaat de mogelijkheid een garage te bouwen. Indeling begane grond: Hal, mk, toilet, woonkamer met zicht op de achtertuin en een trapkast. Halfopen keuken met een voudige inbouwkeuken en een inpandig bereikbare berging. 1ste verdieping: over loop, 3 slaapkamers met een oppervlakte van ca. 8, 10, 13 m' en een badkamer met douchecabine, wastafel én toilet. 2de ver dieping: in gebruik als bergruimte en even tueel in te richten als vierde slaapkamer. De tuin is gesitueerd op het zuiden en nog geheel naar eigen wens aan te leggen. B.jr.: 1992, perc.opp.: 248 m;. inh.: ca. 375 m Vraagprijs: 198.000,- k.k. In het groen, op één van de mooiste plekjes van de wijk Velrum. aan een verkeersarme woonstraat staat dit jonge, vrijstaand woon huis met inpandig bereikbare garage en zelf standig bereikbare praktijk/hobbyruimte. In het pand is in 2001 een geheel vernieuwde, met graniet afgewerkte inbouwkeuken geplaatst welke voorzien is van apparatuur (Miele). Begane grond: Hal met hardhouten trapopgang naar de le verdieping, meterkast, toilet, L-vormige woonkamer met massieve eiken vloer, schouw en tuindeuren, halfopen keuken, bijkeuken, portaal, garage met riante vliering en praktijk/hobbyruimte, le verdie ping: Overloop, 3 slaapkamers en een badka mer uitgevoerd met ligbad, douche, toilet en een wastafeL 2e verdieping: Middels vaste trap bereikbaar en in gebruik als speelver- trek/bergruimte. De rondom, onder architec tuur aangelegde tuin, heeft een schitterende ligging en is voorzien van een overdekt terras, aangeplante borders en een waterpartij, B.jr.: ca. 1991, opp.: 406 m', inh.: ca. 600 m!. Vraagprijs: 399.000,- k.k. In het hart van het Maasdorpje Maashees, aan een autovnj plein, ligt dit statig, karak teristiek, vrijstaand herenhuis met inpandi ge kantoor- praktijkruimte (ca. 1035 m').Het pand is gelegen nabij jachthaven, A73, wandelruiterpaden en de golfbaan in Geysteren. Het pand is in 1999 t/m 2001 geheel in- en extern gerenoveerd, maar waar met oog voor detail de karakteristieke ele menten in takt zijn gebleven. Oe kantoor praktijkruimte heeft een aparte entree waardoor privé en zakelijke activiteiten geheel gescheiden kunnen worden. De inde ling van het woonhuis maakt het mogelijk om te slapen en baden op begane grond. Op de 1ste verdieping zijn 3 slaapkamers, een woonkamer (evt. 4de slaapkamer) en een gesloten keuken aanwezig. Tevens is de ver dieping voorzien van een luxe badkamer. Het zelfstandig wonen of logeren op deze verdieping is hier meer dan mogelijk. Kortom een object met vele mogelijkheden en een bezichtiging zeker waard!!! Vraagprijs: 529.000,- k.k. Deze ruime tussenwoning met berging en een vrije achterom is gelegen in een rusti ge woonstraat in de woonwijk T Brukske. Indeling: hal, meterkast, woonkamer, woonkeuken, tussenportaal met trapop gang naar de verdieping en toilet le ver dieping: overloop, 3 slaapkamers en een in 2002 geheel gerenoveerde badkamer inge richt met een douche, een wastafel en een designradiator. Middels een vlizotrap is de ruime bergzolder bereikbaar. De mogelijk heid bestaat om hier een 4e slaapkamer te realiseren. De op het oosten gelegen ach tertuin is voorzien van een berging en heeft een vrije achterom. B.jr.: 1973, perc.opp.: 131 m', inh.: ca. 383 m', woonopp.: 123 m'. Vraagprijs: 139.000,- k.k. In de kern van het dorp Holthees, staat dit recentelijk gebouwde woonhuis met gara ge. Het pand is functioneel ingedeeld en heeft veel leefruimte op de begane grond. Indeling: Begane grond: Hal met vide en hardhouten trapopgang naar de le verdie ping. meterkast, toilet, royale L-vormige woonkamer met erker en schuifpui naar terras, open keuken v.v. een inbouwkeuken met keramische kookplaat, afzuigkap, heteluchtoven, magnetron, koelkast en vaatwasser. Bijkeuken met aansluiting voor wasmachine, le verdieping: overloop, 3 slaapkamers waarvan één met balkon, luxe badkamer ingericht met ligbad, douche, wastafel en toilet. Aangebouwde ruime garage met mogelijkheid tot een vliering. De rondom, door Berly Fleur ontworpen en aangelegde tuin biedt maximale privacy. B.jr.: 1997, opp.: 455 m', inh.: ca. 495 nv, woonopp.: ca. 150 m'. Halfvr.st. woonh. m. garage-berging en tuin. Prov.keld ruime wnk., keuken m app.. serre, spk.i badk. m. whirlpoolbad, douche, hangckxet en v.w. Ie verd. 4 sl.k., douche met v.w. 2e verd. vlizotrap naar bag Alg: bwj: 74, v.v, pvc koz md isoglelectr garagerolpoort. Aanv i.o Vraagprijs: 179.000,- It. Royaal halfvrijstaand wonen met NHG? In Well aan de Maas is dit mogelijk! Vraagprijs: 398.000,- k.k. Vraagprijs: 295.000,- k.k. Gelegen aan de buitenring van de wijk 't Brukske, goed onderhouden tussenwoning im luxe keuken en badk., 3 slaapk. en inp. garage. Alg bwjr.±75, perc.± 137m-', entree, woonk., luxe keuken v.v. alle app., 3 slaapk., luxe badk., garagel i.o.o Koopprijs: 165.000,- k.k. Jong, perfect onderhouden, halfvrijstaand woonhuis met garage, vrije achterom, tuin op het zuiden en riante 2e verdieping met dakkapel, gelegen op een royale kaveL Vraagprijs: 274.000,- k.k. Vrijstaand woonhuis met vrijstaande gara ge en aangebouwde serre (1992), zeer vrij gelegen op een ruime kavel (610 m_) in het dorp Holthees. Vraagprijs: 278.000,- k.k. Op loopafstand van scholen en diverse winkels( in de nabijheid van bossen en waterrecreatie staat dit luxe, royaal opge zet en hoogwaardig afgewerkt halfvrij staand woonhuis met verlengde garage en carport op een kavel van 244 m!. Het gehe le pand is voorzien van kunststof kozijn- werk met dubbele beglazing en rolluiken. Indeling begane grond: Hal, toilet C96), kelderkast, L-vormige woonkamer met laminaatvloer (ca. 30 m'). Gesloten keuken met massieve eiken inbouwkeuken en een geheel vernieuwde bijkeuken.(CV-ketel Nefit HR '01). le verdieping: Overloop, 3 slaapkamers (ca. 9, 11 en 13 m1). Moderne badkamer ('96), ingericht met ligbad, toi let en een wastafelmeubel. 2e verdieping: Geheel vernieuwd en geïsoleerd vertrek welke als hobbyruimte of 4e slaapkamer gebruikt kan worden. De achtergelegen tuin heeft een prima bezonning en een optimale privacy. Bjr.: 1969, opp.: 244 m®, inh.: ca. 470 ml Vraagprijs: 198.000,- k.k. Op een unieke locatie, in de bosrijke villa wijk Westeinde staat dit zeer degelijk gebouwd, ruim opgezette vrijstaand woon huis (ca. 600 m!). Vraagprijs: 449.000,- k.k. Exclusieve bungalow gelegen in de wijk "Vlakwater" op perc. van 1667m2. Ind.: Souterrain: 6 berg- en 1 fitnessruimte met sauna, Beg. gr. met dub. garage, entree, grote lik leef- en bijkeuken, 5 slaapk., 3 badk., Aanvr. i o.o. Vraagprijs: hogere prijsklasse Op steenworp afstand van het centrum van Venray staat deze keurig onderhouden tus senwoning met berging en vrije achterom. Vraagprijs: 167.000,- k.k. Karakteristiek halfvrijstaand woonhuis in het centrum, met gedeelde woonkamer, uitbouw met keuken, tuinkamer en zonni ge tuin met tuin berging. Vraagprijs: 181.500,- k.k. Deze. geheel in het groen gelegen vrij staande recreatiewoning met tuinberging, is gelegen in het bungalowpark De Helderse Duinen op een ruime kavel van 497 m'. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Zeer sfeerv. en hoogw. afgew. vrst. wnh. m. oa serre, extra kantoorr./speelk. op I Wnk. m. opensl. tuind. en schuifpui, half-open keuk., 4 slpk., badk. m. ligbad. Alg: bwj 2003, ca 552 m2, inh ca 550 m3, tegelvl m. vloerverwarmdeels elec. rolluik. Aangel. tuin m. tuinhuis. Vraagprijs: 429.000,- k.k. Op een leuke plek in de wijk Landweert, ligt deze speels ingedeelde halfvrijstaande woning met berging, royale serre en zon nige tuin op het zuiden. Vraagprijs: 199.000,- k.k. Op een uitstekende locatie in het centrum van Venray gelegen tussenwoning met aanbouw, berging, 4 slaapkamers en tuin met vrije achterom en tuinhuisje. Vraagprijs: 159.000,- k.k. Dit jonge, ruime appartement op de bgg met parkeerplaats en berging in het sou terrain is gelegen aan de Westzijde van het complex in het hart van Venray. Vraagprijs: 249.000,- k.k. Ruime, uitgebouwde villa (ca. 700 m1), gelegen aan een rustig hofje in de woon wijk Veltum II op een royale kavel (ca. 422 m®), in een bosrijke omgeving. Vraagprijs: op aanvraag Op een royale kavel, in de wijk Landweert gelegen, modern, perfect onderhouden en uitgebreid halfvrijstaand woonhuis met een vrije achterom. Vraagprijs: 257.000,- k.k. Gelegen op een hoek in een mooie en rus tige woonstraat in de wijk Landweert, staat dit vrijstaand geschakeld (met gara ge) woonhuis met tuin op het zuiden. Vraagprijs: op aanvraag Rustig gel. roy. vrijst. woonhuis m. luxe keuken en ruime wnk., inp. bereikbare garagii en grote tuin met achterom. Bwjr. 1983; perc 405 m2; inh ca 500 m3. Prima onderh. en luxea^ hardh. koz., begane grond v.v dubbel glas, combiketel en zonneboiler van 2001. Vraagprijs: 299.000,- k.k. Royaal vrijstaand woonhuis met grote garage en ruime (vaste trap) 2e verdie ping. Oe tuin met vrije achterom biedt optimale privacy (389 m'). Vraagprijs: 359.000,- k.k. Geheel gerenoveerde karakteristiek vrijst. woonhuis met vrijst. gebouw (250 m!). In 2001 vernieuwd en van alle hedendaagse gemakken voorzien. Vraagprijs: 398.000,- k.k. Halfvrijstaand woonhuis (type langgevel), met de mogelijkheid tot het verstigen van een bedrijf aan huis. Dit pand moet u van binnen gezien hebben. Vraagprijs: 314.500,- k.k. Op loopafstand van het centrum van Venray ligt deze functioneel ingedeelde tussenwoning met berging en tuin met vrije achterom en maximale privacy. Vraagprijs: 175.000,- k.k. Op een royale kavel gelegen, ruim en uit gebouwd halfvrijstaand woonhuis met garage, 5 slpkmrs, een zonnige tuin met vrije achterom en vrijstaande berging. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Ruime Vrijstaande woning met vrijstaande garage/praktijk- of kantoorruimte, geheel voorzien van alle luxe, gelegen aan de rand van het maasdorp. Vraagprijs: 389.000,- k.k. Wilt u wonen in een villa met uitzicht op de Maas...? Goed onderhouden appartement op de 2e verdieping met berging in het souterrain en inpandige privé parkeerplaats is perfect gelegen in het hart van Venray. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Op een unieke, rustige locatie aan de rand van Horst staat deze zeer degelijk, royaal gebouwde vrijstaande bungalow met ondergelegen inpandige garage. Vraagprijs: 429.000,- k.k. Ruime vrijstaande woning (ca. 450 m'l met aanbouw en vrijstaande garage, gelegen nabij het centrum in de "Oranjebuurt", op een ruime kavel (334 m'). Vraagprijs: 398.000,- k.k. Halfvrijstaand woonhuis (type langgevel), met de mogelijkheid tot het verstigen van een bedrijf aan huis. Dit pand moet u van binnen gezien hebben. Vraagprijs: 298.000,- k.k. Aan een rustige woonstraat gelegen royale tussenwoning (ca. 420 m')met garage, 4 ruime slaapkamers en een onderhoudsvrije, zonnige achtertuin met zwembad Vraagprijs: 161.500,- k.k. Zeer modern, onder architectuur gebouwd vrijstaand woonhuis met gigantische aan bouw en garage op een ruime kavel (457 m_) aan de rand van Landweert. Vraagprijs: 398.000,- k.k. (ca. 45 autominuten van Eindhoven resp. Nijmegen) In kleinsch. nbplan "De Weem" worden 2 riante villa's in fraaie jaren '30 archit. gerealii panoramisch "maaszicht" zeer ruime won (inh ca 1000 m3) kavelgr ca. 900 m2 zeer luxe en coflj gel. in pittoresk maasdorp nabij Venlo kleuren brochure beschikb Prijs: 640.000 en 696.0001 Deze ruime geschakelde tussenwoning met garagebox en tuinberging is gelegen in een kindvriendelijk woonhofje aan de bui tenring van woonwijk "Brukske". Vraagprijs: 189.000,- k.k. Karakteristiek vrijstaand pand met aan bouw en vrijstaande garage gelegen in het dorp Wanssum. Het pand is vanaf 1995 rigoureus gerenoveerd. Vraagprijs: 295.000,- k.k. Op een schitterende locatie aan één van de singels en aan de rand van het centrum van Venray staat deze vrijstaande woning met garage. Vraagprijs: 319.000,- k.k. Deze goed onderhouden uitgebouwde half vrijstaande woning met garage en carport, gelegen in het kerkdorp Leunen, nabij sportvelden en uitvalswegen. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Onder architectuur gebouwd vrijstaand woonhuis met inpandige garage, carport en fraai aangelegde tuin met bergingen, en een terras op een ruime kavel. Vraagprijs: op aanvraag Door de Limburgse Monumenten Stichting, wordt binnenkort in het pittoreske centrum van "ro«rn Lottum de monumentale, voormalige boerenhoeve "van Dijk", gerestaureerd en verbouwd bouwd) tot G woningen en een huisartsenpraktijkruimte. De monumentale sfeer blijft gehandhaafd Erwontf veel aandacht geschonken aan een hoog comfort-niveau naar moderne maatsiaven. Er worden diverse typen gerealiseerd.' onder een type met slaapkamer en badkamer op de begane grond Een aantal woningen is voorzien van een privé-twn Ak" gen hebben een gezamenlijke "binnenplaats" en een eigen garage Kortom: Centraal, sfeervol en monumentaal wonen* comfort en luxe van nu' Prijzen vanaf ca. 220.000,- ind. garage. Woonplein Ct&bltrg.. In het centrum van Venray aan de Langstraat gelegen leuke karakteristieke tussenwoning met een gigantisch leefoppervlak op de begane grond in een zeer aantrekkelijke prijsklasse (kavel 135 m'). Grotestraat la te Well Langeweg 55 te Venray Herderstasje 18 te Venray complete brochure downloaden? www.peelrand.com

Peel en Maas | 2004 | | pagina 6