Wonen in het Ambachtkwartier 'Landweert' huldigt jubilarissen Tjeu Haumann lanceert boek over kindsoldaten Taxatiedagen Auto Arena Bekendmakingen gemeente Venray Kapvergunningen Commissie Stedelijk Beheer Inbreker Wet milieubeheer TAXATIES Woningwet Wet ruimtelijke ordening Ingekomen bouwaanvragen Vrijstelling en/of bouwvergunning verleend Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeket 10 10 Bekendmaking monumenten PEEL EN MAAS Donderdag 18 november 2004 - Pagina EL EN "Ambachtkwartier", dat is de naam van het nieuwe woonge bied dat op loopafstand ligt van het centrum van Venray. Öp deze plek aan de levendige St. Jozefweg, waar jarenlang de ambachtsschool heeft gestaan, wordt een aantrekke lijke woonomgeving met gecreëerd rondom een grote groene binnentuin. Uit de vele inzendingen die Wonen Ven ray ontving na een oproep eerder in deze krant, is de naamgeving voor dit project gekozen. Wonen Venray, onderdeel van Wonen Limburg, heeft in goede samenwerking met de gemeente Venray stedenbouwkundige plan nen gemaakt voor dit gebied en heeft een gevarieerd woning- bouwprogramma samengesteld van bijna 100 woningen. Daar naast was het een nadrukkelijke wens van gemeente en corporatie opi op deze plek ook ruimte voor de buurt te behouden en om de bewoners én omwonenden een ontmoetingsplek in de wijk te geven. De appartementengebou wen worden dan ook zo geplaatst dat een grote groene binnentuin kan worden ingericht. Buurtbe woners, jong en oud, kunnen zich hier komen vermaken; voor een gezellig onderonsje, een spelletje met de (klein)kinderen of gewoon lekker om-te luieren en te lezen. Wonen Venray werkt al jaren lang samen met zorg- en welzijns- instellingen. Centraal in deze samenwerking staat de mix van wonen en zorg. Zorggroep Noord-Limburg wilde graag 40 bewoners uit Schuttersveld in het Ambachtkwartier huisvesten en ook De Wendel wilde graag drie woningen huren voor haar cliën ten. Samen met hen is Wonen Venray het ontwerpproces met de architect ingestapt en is een fantastische menging van wonen en zorg ontstaan, mét ontmoe tingsruimte. Daarnaast worden zestien appartementen voor de betaalbare huur gebouwd, acht royale grondgebonden koopwo ningen en nog eens 30 riante koopappartementen. Alle wonin gen hebben een parkeerplaats op eigen terrein. Op 27 november houdt Wonen Venray een ver- koopdag. DE TOL Op de plaats van de voormalige LTS stond al in de zeventiende eeuw een boerderij die De Tol werd genoemd. Deze had zijn naam te danken aan het feit dat hier tol werd geheven op het aan gevoerde vee, bestemd voor de veemarkt die twee keer per jaar in Venray gehouden werd. Ook de huidige Tolstraat is hiernaar ver noemd. Op deze jaarmarkten, die mensen uit de hele regio samen brachten, werd niet alleen gehan deld, maar bestond ook de moge lijkheid voor ontspanning en ontmoeting en het uitwisselen van de laatste nieuwtjes. In één van de appartementengebouwen wordt deze eeuwenoude ontmoe tingsplek nieuw leven ingeblazen. Er wordt een ruimte ingericht voor welzijns- en zorgactiviteiten, maar centraal staat dat zowel bewoners als buurtbewoners elkaar kunnen treffen in ontmoe tingsruimte De Tol. Voor meer informatie over de grondgebonden koopwoningen en de koopappartementen kunt u contact opnemen met InterMake- laars, telefoonnummer (0478) 516605. Ook bij Wonen Venray ligt vanaf 27 november een bro chure voor u klaar. Belt u hier voor het telefoonnummer (0478) 55 46 00. De zestien huurapparte- menten worden later op de regu liere manier toegewezen. Dit jaar worden twee vrijwil ligers onderscheiden door de wijkvereniging Landweert: Chris Billekens en Liesbeth Arts. Chris Billekens nam op 4 maart 1993 zitting in het bestuur van de stichting wijkcentrum Landweert. Hij vertegenwoordigde toen peu terspeelzaal de Blokkedoos in het i stichtingsbestuur. Binnen het stichtingsbestuur is Chris op een bijzondere manier actief. Chris is nooit te beroerd om extra taken op zich te nemen, ook als dat onplezierige taken zijn. En dat maakt hem tot een gewaardeerd bestuurslid. Ook binnen de wijk vereniging is Chris actief. Hij maakt sinds jaar en dag als pen ningmeester zelfs deel uit van het dagelijks bestuur. Naast deze zaken weet hij ook nog de pen ningen van de handbalvereniging te beheren. Een vrijwilliger waar de gemeenschap zelden tever geefs een beroep op doet! Chris stond al enige jaren hoog op de nominatie om onderschei den te worden met het Zilveren Bömke maar haalde telkens nét niet genoeg punten om deze onderscheiding binnen te halen. De commissie is van mening dat zijn positieve inzet in de achterlig gende jaren én de vele voordrach ten in de achterliggende jaren meer dan voldoende basis bieden om dit jaar Zilveren Bömke in ont vangst te nemen. En dan de nieu we opzet, een andere en meer moderne manier om te onder scheiden. Liesbeth Arts toont een grote betrokkenheid bij het wel en wee van de wijkvereniging Landweert. BBO en de stichting wijkcentrum Landweert Liesbeth nam enige jaren gele den zitting in het bestuur van de wijkvereniging Landweert en trad niet veel later toe tot de wijkraad Landweert. Liesbeth is het eerste aanspreekpunt van de wijkraad en als zodanig nogal in de weer om diverse contacten te onder houden. Veelal doet zij dat alleen; daarbij krijgt zij natuurlijk wel feedback van het andere lid van BBO. Ook is Liesbeth al jaren als bestuurslid actief in de stichting wijkcentrum Landweert. Liesbeth heeft daar o.a. een stuk beheer in haar portefeuille. Binnen het bestuur van de stich ting wijkcentrum Landweert werd al snel merkbaar dat een vrouw deel uitmaakt van het bestuur. Andere ideeën dan tot nog toe werden over de overige bestuursleden uitgestort en van daag de dag is de uitwerking daar van duidelijk zichtbaar; let maar eens op de metamorfose die het Stekske heeft ondergaan. Een behoorlijke portie enthousiasme samen met een gezonde dosis kri tiek staan garant voor een vrijwil ligster waar de zowel de wijkver eniging Landweert als de stichting wijkcentrum Landweert bijzonder veel baat bij hebben. Daarom wordt Liesbeth vandaag in het zonnetje gezet. Verkoop komend weekend in Grote Kerk De in Well geboren missio naris Tjeu Haumann heeft weer een zeer interessant boek geschreven over zijn ont moetingen met vooral jonge mensen in het door oorlog geteisterde Soedan. Het eerste exemplaar van het boek 'Vechten of Verzoenen' heeft Haumann, die tegenwoordig in Ayen woont, uitgereikt aan voormalig minister-president mr. Dries van Agt. Bisschop Paride Taban van Sudan is erg blij met de publicatie van dit boek en het vertrouwen dat Haumann uitstraalt. "Hij (Haumann) heeft het geloof in Sudan niet verloren. Hij is ons geloof gaan delen na lange tijd gedacht te hebben dat hij ons geloof moest brengen", aldus schrijft de bisschop in het voor woord. Het nieuwste boek van Haumann bevat verhalen van kindsoldaten en vrouwen. Het gaat over jonge mensen uit Soe dan die slachtoffers zijn van de lange burgeroorlog. Zoals het meisje Akech die uit de slavernij wist te ontsnappen en een vluch telingenkamp bereikte en de 7- jarige jongen Ben Yak die zijn door oorlog getroffen dorp te voet verliet en uiteindelijk in Etio- pië terecht kwam en na wat omzwermingen werd geadop teerd in Arizona (Amerika). Het gaat over de kinderen van de oor log en de tochten die duizenden kinderen en jonge mensen heb ben ondernomen om het ver scheurde land te ontvluchten en om uit handen te blijven van de oorlogs voerenden. Ook gaat het over hun ontmoetingen met legeraanvoer ders, bisschoppen, soldaten en zusters, die invloed op de verdere levensloop hadden van deze jonge mensen. Tjeu Haumann laat in zijn nieuw boek zien wat het gevolg is als onderwijs geen kans meer krijgt door twintig jaar oor log. Het vertelt vooral over de moed en het uithoudingsvermo gen van zoveel jongens en meis jes, die ondanks alles probeerden hun leven weer in het gareel te krijgen. Zij beschamen de avontu riers die er op uit zijn zich te ver rijken met wat er te halen is aan land, water en olie in Zuid-Sudan zonder zich ook maar te bekom meren over de plaatselijke bevol king. En Hauman schrijft dat het nu weer juist deze jongeren zijn die ervoor zorgen dat de toe komst van het Zuiden niet hope loos genoemd hoeft te worden. Tjeu Haumann (1938) is missiona ris van Mill Hill. Een bijzondere missionaris die niet alleen het woord verkondigt maar vooral goed luistert naar de verhalen van de mensen in crisisgebieden en deze stemmen laat doorklinken in interessante boeken. Hij werkte op missieposten op het platteland in West-Kenya en in het stadsa- postolaat onder de armen in de sloppenwijken van Nairobi. Hier zag hij in dat Afrikanen hun eigen manier hebben om samen te over leven en dat zij ons evenveel zou den kunnen leren als wij hen, waarschijnlijk zelfs meer. Hij schreef er zijn eerste boek over: 'Afrika-geef mij je ogen'. In 1988 trok hij naar Zuid-Soedan. Zijn eerste standplaats daar was het bisdom Tombura-Yambio, waar hij leken opleidde voor pastorale taken. Twee jaar later, toen hij voor de tweede keer uit Yambio was gevlucht, raakte hij betrok ken bij de Raad van Kerken van Nieuw Sudan, waarin verschillen de christelijke kerken zijn verte genwoordigd die samen de men sen willen dienen. In dat jaar verscheen van Haumanns hand het boek Vrede langs het oorlogspad. Daarin vertelt Tjeu Haumann over zijn ontmoetingen met mensen. Ondanks jaren van onderdrukking en oorlog zijn deze mensen vrij geworden. Ze hebben hun eigen kracht en wijs heid gehouden. Zij weten, zegt Haumann, dat "een mens niet overleeft door al zijn vijanden te doden, maar door steeds meer vrienden te maken". Het nieuwe boek van de uit Ayen afkomstige pater Tjeu Hau mann 'Vechten of Verzoenen' over de oorlog in Soedan wordt komend weekend in het portaal van de Grote Kerk in Venray ver kocht. Dat gebeurt na de missen van zaterdag en zondag door vrij willigers van de parochie. Die kwamen op het idee om het boek op deze wijze onder een groot publiek onder de aandacht te brengen, zo vlak voor pakjes avond. Overigens is het tweehon derd pagina's dik boek ook ver krijgbaar in de Wereldwinkel van Venray.// De politie heeft in de nacht van dinsdag op woensdag op de Geijs- terseweg in Wanssum een 58-jari- ge man uit Arnhem aangehouden die bezig was met inbreken in een kapsalon. Een patrouille stelde een onderzoek in nadat er een melding van een verdacht per soon was binnengekomen. De verdachte had al enkele glaslatten en de toegangsdeur vernield maar was nog niet binnen geweest. Hij had inbrekerswerktuig bij zich. De verdachte werd aangehouden en ingesloten in het politiebureau voor verder onderzoek. De genoemde aanvraag, intrekking en meldingen en alle op de aanvraag, intrekking en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523333) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Besluiten Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij een ver gunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - W. Peeters, Heidse Peelweg 62 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een fokvarkenshouderij, gelegen aan Heidse Peelweg 62 te Ysselsteyn. De vergunning wordt onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 18 november 2004 tot en met 30 december 2004 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Rectificatie Besluit verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hier voor geldt een bijzondere pro cedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Burgemeester en Wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk intrekken van: - W.M.G. Janssen, Rouwkui- lenweg 11 te Ysselsteyn voor een scharrelkippen- houderij, gelegen aan Rouw- kuilenweg 11 te Ysselsteyn ten behoeve van de inrich tingen gelegen aan Kemp- kensberg 12 te Ysselsteyn, Kempkensberg 2a te Yssel steyn en Peelweg 4 te Yssel steyn. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 18 november 2004 tot 30 december 2004 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten geen beden kingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnen gekomen van: - D.P. Janssen, Eijkenhofweg 8 te Veulen voor het oprich ten van een inrichting inge volge het Besluit akker bouwbedrijven milieube heer, gelegen aan Jaegerhof weg ongenummerd te Veu len. - D.P. Janssen, Eijkenhofweg 8 te Veulen voor het van toe passing worden van het Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer voor de inrichting, gelegen aan Jaegerhofweg ongenum merd te Veulen. - Essent Netwerk Limburg BV, Postbus 8015 te Maas- bree voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer, gelegen aan Spurkterweg ongenummerd te Venray. De meldingen kunnen worden ingezien van 18 november 2004 tot en met 2 december 2004 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 18 november 2004 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Afdelingsmanager Wonen en Werken, Drs. M.P.A. Claus Volkswagen en Audi dealer Auto Arena houdt donderdag 18, vrijdag 19 en zaterdag 20 november, drie speciale dagen voor iedereen die benieuwd is naar de actuele waar de van zijn of haar auto, ongeacht het merk. Ervaren verkoopadvi seurs bepalen dan exact de waar de, zwart op wit in een officieel taxatierapport. Geheel vrijblijvend, want het verplicht de bezoekers tot niets. Met zo'n taxatierapport weet de bezoeker precies waar hij of zij aan toe is als de auto wordt ingeruild voor een nieuwe of gebruikte auto bij Auto Arena. Ook de mensen die nog helemaal niet van plan zijn hun auto in te rui len, zijn van harte welkom. En wel omdat het interessant is om de waarde van de auto te kennen. Alle relevante punten van de auto wor den geïnspecteerd. De showrooms staan vol met nieuwe en gebruikte modellen van Volks wagen, Audi en Volkswagen Bedrijfswagens. Laat uw auto vrij blijvend taxeren tijdens onze Taxa tiedagen op donderdag 18, vrijdag 19 of zaterdag 20 november bij Auto Arena in Venlo, Venray en Panningen. Op donderdag is Auto Arena geopend tot 18.00 uur vrij dag tot 20.00 uur en zaterdag tot 17.00 uur. VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN aArt&! Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u hierbij een overzicht aanv de bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomqn bouwaanvragen Bouwlocatie Sarabandestraat 16 Twistweg I4c Langstraat 4 Clara Wichmannstraat 31 Datum indiening 09-11 -2004 09-II-2004 I l-lI-2004 II -11-2004 Werkomschrijving bouwen serre bouw mestsilo en vleesvarkensstal bouw van 12 wooneenheden vergroten woning Geborei Het betreft hier uitsluitend een kennisgeving. Deze bouwaanvragen liggen niet ter inzage bij onze afd !ö°ven ling Publieksdiensten. Burgemeester en wethouders hebben voor onderstaande bouwplannen/gebruiksverzoeken vrijstelli D2 LB en/of bouwvergunning verleend. Bouwlocatie Hoenderstraat 53 Noordsingel 9 Deputé Petersstraat 16 Merseloseweg 84 De Alden Weg 6 Kempkensberg 2a Lollebeekweg 20 Ysselsteynseweg 80 Verzenddatum besluit 08-11-2004 I0-II-2004 I0-II-2004 11 -11-2004 11 -11 -2004 08-11-2004 08-1 I -2004 I0-I I -2004 Werkomschrijving vergroten woning roldeur in garage ba040338 ba04042l ba040427 ba04029l ba040322 Izanne ba0403l6 vernieuwen kozijnen vergroten woning bouw mestsilo vergroten 2 varkensstallen herbouw loods Tegen bovenstaande verleende vrijstellingen en/of bouwvergunningen kunnen belanghebbendeno 807 BAA grond van de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeesii I (0475 en wethouders, postbus 500, 5800 AM Venray. Dit bezwaarschrift moet worden ingediend binnen2!111S Pe weken ingaande de dag na verzending of uitreiking van de beschikking. Tevens kan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond worden verzocht, indien4 onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening te treffen. Door burgemeester en wethouders verleende bouwvergunning I jjjzco NNE ïorda C Burgemeester en Wethouders hebben in hun vergadering van 8 november 2004 voor onderstaan Gebor 10 noi ïed, Si leuken- Vullings 1809 A\ i 0478 \nne is bouwplan vrijstelling en bouwvergunning verleend. Bouwlocatie Werkomschrijving Reg.nr. verplaatsen kapel 2003308928 Verzenddatum Besluit Stationsweg/ Antoniusveldweg 08-1 I -2004 Wilh. Druckerstraat Volledigheidshalve wijzen wij u op de mogelijkheid binnen zes weken ingaande de dag na verzendt S^jn van deze bouwvergunning bezwaar te maken bij ons college, postbus 500, 5800 AM Venray. Teve fowinS kunt u, indien de onverwijlde spoed dit vereist, een verzoek doen om voorlopige voorziening bij4 Voozieningenrechter van de Rechtbank, postbus 950, 6040 AZ Roermond. Venray, 18 november 2004 De burgemeester, J.F.H.A.B. Waals De secretaris, P.M.H. Lucassen (in procedure) IA egondi )ochtei cky en deV. imbosti (0478 ekind 1 Reg.nr. Hier be ba04 033MN ba040411 'hannc> 9 novc om 15. gewich Broertj Zoon v liitenho inssen e Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouwaanvra en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met i op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid A en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wt 4, 5 bf 6 va'n'cfè Woningwet, medewerking te verlenen,! Bouwlocatie Werkomschrijving Reg.nr. Mgr. Hanssenstraat 53 woning 200214698 Leunseweg 55 carport ba040433 Grootdorp 59 carport ba040416 De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 19 november 2004 gedufr de 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze periode kunnen eventuele bedenkingen tegen het voornemen schriftelijk naar vois worden gebracht. Bedenkingen kunt u sturen naar het college van burgemeester en wethouders, por. bus 500, 5800 AM Venray. Met verwijzing naar artikel 10, lid 4, van de Monumentenverordening 2000 gemeente Venray li? vanaf heden bij de informatiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 14 dagen ter inzage: Ide aanvraag om vergunning volgens artikel 9 van genoemde monumentenverordening voorhi plaatsen van een poort aan de Heuvelstraat tussen het Kunstencentrum en gemeentelijk mow ment Raadhuisstraat I, 5801 MB Venray (gemeentehuis). Gedurende deze termijn bestaat de mogelijkheid om zienswijzen over deze aanvraag bij ons naï voren te brengen. Venray, 18 november 2004 Namens burgemeester en wethouders van Venray, afdelingsmanager Wonen en Werken, drs. M.P.A. Claus Door het college van burge meester en wethouders is een kapvergunning verleend voor de volgende locaties: Marimbastraat 16, voor I boom, geen herplant Hagelweg 40, voor 5 bomen, geen herplant Cellostraat 50, voor 2 bomen, herplant van I boom Kempweg, voor 36 bomen, her plant van 20 bomen Kroonkruid, voor 7 bomen, geen herplant Herik 24, voor I boom, geen herplant Overloonseweg 14, voor I boom, geen herplant Nieuwlandstraat, voor I boom, geen herplant Vlierstraat, voor 7 bomen, her plant van 7 bomen Klarinetstraat 2, voor I boom, geen herplant Mastbos, voor 2 bomen, geen herplant Rondweg Brukske, voor 57 bomen, herplant van 40 bomen Beethovenstraat 49, voor I boom, geen herplant Aubadestraat, voor I boom, geen herplant Gemmadal 6, voor I boom, herplant van 3 bomen Weverstraat, voor 3 bomen, geen herplant Spurkt, voor 120 bomen, her plant volgens boswet St. Odastraat, voor 5 bomen, herplant van 3 bomen Beekweg, voor I boom, geen herplant Veulensewaterweg, voor I boom, geen herplant Deken Thielenstraat, voor bomen, geen herplant Hoofdstraat, voor 5 bomer, herplant van 3 bomen Maasheseweg, voor I boom geen herplant Door het college van Burge meester en wethouders is eer kapvergunning geweigerd voo; de volgende locaties Eiffellaan 2, voor I boom Kaardebol 32, voor 2 bomen Bezwaren tegen verleende geweigerde vergunning kunne' worden ingediend bij het colle ge van Burgemeester en wet houders tot uiterlijk 6 weken publicatie. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met afdeling Publieksdiensten vi telefoonnummer 523333. Agenda voor de vergadering van de commissie Stedelijk Beheer te houden op maandag 29 november 2004, aanvang 19.30 uur, in de Ursulazaal van "De Witte Hoeve". Onderdeel A 1Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. 5. Notulen van de openbare vergadering van de commis sie Stedelijk Beheer d.d. 11 oktober 2004. 6. Ingekomen stukken. Onderdeel B 7. Algemeen vragenuur. Verzocht wordt, de eventu ele vragen voor dit agenda punt uiterlijk vrijdag 26 november 2004 9.00 uur in te dienen bij de griffie (e- mail; griffie@venray.nl). Onderdeel C C-l. Ter advisering: 8. Tweede algemene aanpas sing Programmabegroting 2004. 9. Onttrekking gedeelte bos pad Maasheseweg aan open baar verkeer. 10. Verplichte adm. jur. proce dure delegatie- en bekrachti- gingsbesluit huisnummering. 11Plan van aanpak flankerend beleid parkeergarage de Gouden Leeuw C-2. Ter bespreking: 12. Bezettingsgraad (betaald) Parkeren Centrum. 13. Nota Task Force: batenge- nererend parkeerbeleid. 14. Parkeernorm woongebie den. 15. Aanpak overlast honden poep per I januari 2005. 16. Beantwoording vragen I 1-10-2004. C-3. Ter besluitvorming: 17. Afspraken en toezeggingen- lijst. Onderdeel D 18. Rondvraag. 19. Sluiting. Voor I bellen Nick i Evelyi Mike Wa, Nik Gei En Mij DUK Ikt 15: Iki Mij ma: Mattl Vievt Mi Ke not tes STE' loha 16 Roni Thoi van Muu

Peel en Maas | 2004 | | pagina 28