Leukermeerloop trekt minder deelnemers Sportnieuws -info Samenwerking tussen Venrayse sportverenigingei Bridge St. Hubertus Merselo VBIT en Huggers Elektro samen aan kop Red Stars-jeugd op dreef in Heel Heren Red Stars behouden voorsprong Zes keer goud voor judoka's St .Jan Merselo Spio HBS Ons Genoegen ISBV Venray Nobel Oostrum De Roos Tri; PEEL EN MAAS Donderdag 18 november 2004 - Paginal De 21ste Leukermeerloop, georga niseerd door Atletiekvereniging Ven- ray-Regio. is zeer geslaagd. Ondanks het zeer fraaie herfstweer en ideale omstandigheden, namen bijna 80 atle ten minder deel dan in het recordjaar 2003. Waarschijnlijk omdat dit jaar de Leukermeerloop tegelijk werd gehou den met de derde wedstrijd in Hel mond voor de LimBra-crosscompeti- tie. Aan de 21ste loop rondom het Leukermeerloop in Well namen dit jaar bijna 210 atleten deel. Wel werd er goed gepresteerd en kende de derde loop van de Dagbladcrosscom- petitie sterke winnaars en winnares sen. Bij de korte cross over 5900 meter zegevierde Patrick Engels in een tijd van 19.25 minuten. Hij was daarmee acht seconden sneller dan zijn clubgenoot en trainingsmaat Wim Noorduin. Bij de dames won Sabine Schuwer voor Gerda Top van de organiserende vereniging AV Venray-Regio. De lange cross over 118Ó0 meter was een duidelijke overwinning voor de Duitser Benedikt Boyxen uit Lobbe- rich met zijn tijd van 39.57 minuten Hij trad daarmee in de voetsporen van zijn broer Sebastian die vorig jaar zegevierde maar Benedikt was wel een minuut langzamer. Bij de jeugd won Bob Keijzers van AV Venray- Regio de loop over 1000 meter in de fraaie tijd van 3-38 minuten. Clubge note Katja Broers werd tweede bij de vrouwen op de korte cross, Katja legde de 5900 meter af in de tijd van precies 25.00 min. Ook An Lenders behaalde een prima tweede plaats in de categorie meisjes 12 t/m 15 jaar. Zij legde de 2000 meter af in 7.47 min. De prachtige locatie met de goede voorzieningen op recreatie park Leukermeer, doen AV Venray - Regio terugzien op een mooie herfst- loop in een prachtige omgeving. De uitslagen van de leden van AV Venray- Regio zijn als volgt: jongens t/m 11 jaar 1 3:38 Bob Keijzers; meisjes t/m 11 jaar 5 4.47 Jasmiene Bombala 6 4.50 Linda Riensema; jongens 12 t/m 15 jaar 5 7.35 Don Keijzers 7 7,42 Yolan Knol; meisjes 12 t/m 15 jaar 3 7:47 An Lenders; dames senioren korte cross 2 25.00 Katja Broers, dames veteranen korte cross 2 25.02 Gerda Top; heren senioren korte cross 4 20.08 Dave Ewalts 17 24.00 John Weijs; heren veteranen 1 korte cross 6 21:52 Hans Teunissen 11 24.11 Ger Keijzers 14 25.03 Ger Lit- jens 15 26.07 Geert Cornelissen 16 26.16 Jos Terhaag 19 26.51 Hans Smits 21 27.35 Roland Waaijenberg 23 28,30 Peter Janssen; heren vetera nen 2 korte cross 09 24.49 Jan Maes- sen 17 27.02 Frank Rijshouwer heren lange cross 9 53.53 Geert Flinkert. BC" 2002 "Rookvrij In de eerste lijn werden deze middag voor de eerste keer de winnaars met maar liefst 70% Math en Toos Keu- lards. Bravo, bravo. Annie Clermonts en Mia Koopman werden tweede met 'een bescheidener percentage van 55%. Derde werden Frans Mertens en Nellie Tax met 52,5%. In de rode lijn werden Maria Vloet en Dien Gou- mans eerste met 64,1%. Tweede wer dén Riek Bouten en Thea van den Berg, terwijl Bep Martens en Gardie Scheldbergen, die deze keer beter op haar boer paste, derde met 49,3%. NRBC Vorige week weer eens een bridge avond voor de clubcompetitie. De externe competitie rustte een week. Miriam Voermans en Frans van Lies hout maakten hiervan gebruik door in de gele lijn met 62,1% iedereen de loef af te steken. Op eerbiedige afstand volgden Jo Sijbers en Annie Siroen met 55,4%. Truus Bollen en Piet Vos werden met 53,8% goede derden. In de rode lijn waren Toon en Mientje Jacobs iedereen te slim af. Met 60,4% werden zij eerste. De tweede plaats werd gedeeld door Jaqui Coenen en Peter de Groot, en Riek Rutten en Bert Poels. Zij scoor den 57,9%. In de derde lijn zegevier den Antoinette Coppus en Riet Wil- lems met 56,2%. Lia Meijer en Dries Albers werden met 54,7% tweede en de derde plaats was voor Nel Camps en Marga Steemers met 54,3%. De groene lijn werd een prooi voor Herma Darmstadt en Adri de Klerk met 60,4%. Riek Bouten en Theo Jacobs werden tweede met 59% en Jo Fleurkens en Riek van Grootel derde met 51,4%. iT, sboni Common Sense Afgelopen maandag werd de achtste wedstrijd van de Laddercompetitie gespeeld. Sef en Truus Michels eindig den in Geel op de eerste plaats met 60.83%; tweede werden Irma Huys en Adele v. Leuken met 38.75%, terwijl de derde plaats werd bezet door Jean ne Korsmit en Jac Huys met 58.33%. In de Rode lijn werden José Verhaegh en Rikie Cremers nr. 1 met 60.42%; 2. Tony v.d. Heuvel-Jules Selder 57.81%; 3- Hans Koopman-Jan Lagarde 56.88%. Volgende week is de laatste wedstrijd van de Laddercompetitie om nog wat puntjes in de wacht te slepen. Klavertje Vier Afgelopen week werd gestart met de eerste competitieronde. Er werd slechts in twee lijnen gespeeld en de uitslagen zijn als volgt: Geel: 1 hr. Canli-Comelissen 55.83%; 2. ds. Cre- mers-Peters 53-33%; 3/4- ds. Cuppen- Jenniskens en ds. V.d. Boom-v. Glab- beek 52.92%. Blauw: 1. mw. 'Claessens-hr. Hermans 60.42%; 2. ds. Claessens-v. Goinga 58.68%; 3. ep. Kalkman 57.08%. Bridgeclub Venray Op de voorlaatste dag deed ep Mater in de groene lijn wat ze beloofd had den; als nieuwelingen speelden ze inderdaad twee plaatsen hoger als vorige week. In hun lijn bleven alleen ds. Huisman-d. Klerk met maar liefst 65.83% en ds. V. Gils- Kousemaker hen voor. In de rode lijn waren hr. Gielen-Seuren de besten gevolgd door mw. Meijer-hr. Verschuyten en mw. D Weert-hr. Corzilius. Na een paar mindere weken wisten hr. V. Lies- hout-Manders weer de eerste plaats te vinden, gevolgd door hr. Keizers-Teu- nissen en mw Peetjens-hr. V. Jaars veld. Vanavond de laatste speelavond van de tweede competitieronde. Vol gende week een vrije avond om de rekenaars de tijd te geven weer een juiste stand op te maken en op 2 december de traditionele Sinterklaas drive. Bridge-soos De Kemphaan De uitslag van de vijfde laddercompe titie is: Oranje: 1Jan Janssen-Frans Menens 61,67%; 2. Joke Linders-Jean- ne Korsmit 61,25%; 3 Twan en Jan Tiggeloven 58,33%. Rood: 1. Tonny Claessens-Wim Hermans 66,58%; 2. Corrie vandeMortel-Gemma van Win kel 62,92%; 3 Francien Haegens-Tilly Reintjes 60,00%. Groen 1. Nelly en Toon van Vegchel 71,67%; 2 Henny Alkemade-Dorry Driessen 62,08%; 3. Mien Spreeuwenberg-Jan Lagarde 58,75%. Overloonse Bridgeclub Op de laatste bridgeavond van déze ronde eindigden het paar Harry en Riet Willems op plek 1 met 62.50%. Marie Kersten met Nellie Basten komen op plaats 2 in de gele lijn met 60.76% en 3 zijn Gerry en Maria van Boekei geworden met 59.03%. In de rode lijn waren Hanny Verstraaten met Mien Spreeuwenberg le met 57.81%, terwijl Thea Waterreus met Linie van Heuvel en 55.73% op plaats 2 kwamen en als 3e eindigden Wim van de Hoek met Truus Kok en 55.72%. Na 6 avonden is de eind stand in de gele lijn: 1 Wim en Luus van Son met een gemiddelde score van 57.60%. 2e Bert en Nelly Vloet met 55.38%. 3e Toon den Brok met Jack Huis en 54.89%. 4e Harry en Riet Willems met 53.48% en op 5 Aike van Glabbeek met Marijke van den Boom en 52.98%. Nummer 12,13 en 14 degraderen naar de rode lijn, waarin Marie Kersten met Nellie Basten een gemiddelde haalde van 58.46% 2e Leny Jansen met Rieky Heckens en 52.52%. 3e Jan en Thera van Gaal met 51.10%. Deze 3 paren promoveren naar de gele lijn. Wim van Hoek met' Nelly Jeuken en 50.43% en Maria Vloet met Riet Dobbe en 50.22% komen op plaats 4 en 5. Onlangs vond de jaarlijkse St. Hubertusavond plaats. Na het ver schieten van een kleine competitie op geluksblazoenen, werd het tijd voor de uitreiking van de zaal 't Anker Trofee, een wisselbeker die gewon nen wordt door diegene die tijdens de Zomercompetitie de beste verbe tering heeft getoond ten opzichte van het afgelopen jaar. Dit jaar was Maarten Kusters die zijn gemiddelde heeft verbeterd met Jaijna 25%. Ook werd aandacht besteed aan de kampioenen. Mart Hendriks, Maarten Kusters en Harry yd Zanden zorgden ervoor dat St. ,Hubertus in de persoonlijke klasse dit .jaar maar liefst drie eerste plaatsen behaalde tijdens de Limburgse kam pioenschappen. Mussenhook Toer nooi te Roggel: Mart Hendriks 229; Jan Hermsen 226; Theo van den Hurk 215; Leon van den Hurk 195; Harry v.d .Zanden 182; Maarten Kusters 230. 4e Indoorwedstrijd: Mart Hend riks 264; Theo van den Hurk 242; Maarten Kusters 256; Toon van der Een groep van veertien tafeltennis sers van ISBV Venray e.o. nam afgelo pen zondag deel aan het ranglijst tafeltennistoernooi van GS Weert. Na een spannende strijd behaalde Jan van Gerven in de klasse 3 een fraaie derde plaats. Tijdens de verliezersron den wisten Ankie Muijsers en Marie- Louise Theeuwen ook nog een medaille te bemachtigen. Bovendien kreeg Ankie Muijsers nog een beker van de NebasNsg voor de tweede plaats die zij in het seizoen 2003/2004 behaalde in de klasse 5. Ven 259; Peter Lommen 221. 2e Bondswedstrijd 25mlp Mart Hend riks 235; Cor Hoedemakers 204; Maarten Kusters 232; Theo van den Hurk 216; Leon van den Hurk 198; Harry v.d. Zanden 180; Toon van der Ven 210. Halletumier te Oberhausen: Mart Hendriks le plaats, Theo van den Hurk 7e plaats; Maarten Kusters 11e plaats. Zaterdag 20 november: 5e ronde Indoor aanvang 19.00 uur Zondag 21 november: 2e ronde NHB Beker bij Recht door Zee in Helmond, aanvang 10.30 uur. Dinsdag 23 november: 3e Bondswedstrijd 25mlp te Ysselsteyn aanvang 19.30 uur Afgelopen weekend hield Nobel een wedstrijd in Wanroij. Ineke van Dijck startte hier met haar paard Steli- nia in het L2 met twee dressuurproe- ven. De eerste proef haalde ze een prachtige eerste prijs met 174 pun ten. De tweede proef viel ze ook in de prijzen want ze behaalde een zesde prijs met 161 punten. Uitslagen: Helden 1-De Roos 1 2-6 Beste schutter: J. v. Ass, 271p. De Roos 2-HeIden 2 0-8 Beste schutter: P. Martens, 256p. Heeft u interesse in deze schietsport? Neem gerust contact op met H. Her mans, tel. 581483. In de eerste klasse van de bedrijven recreantencompetitie van Red Stars gaan VBIT en Huggers Elektro na de laatste wedstrijdronde samen aan kop. After Fifty's (l)-Herbalife 8-2 Het was gauw gebeurd met Herbalife deze avond. Maria Willems meldde zich op het laatste moment ziek en kon helaas geen invallers vinden. Ondanks de healthcare producten van Herbalife moest zij dus verstek laten gaan. Daardoor moesten Jos Vol- leberg en Anne Say flink aan de bak. Anne speelde een hele leuke partij tegen EUy Moors en stond in de eerste game op winst, doch liet deze toch nog glippen. Daarna liet Eily er geen gras over groeien en won de volgen de games redelijk simpel van Anne. Ook Jos Volleberg liet zich verrassen door EUy Moors en daardoor bleef EUy Moors ongeslagen deze avond. Piet Verstappen heeft dit seizoen last van wat vormverlies en daardoor heeft hij al meer partijtjes verloren dan hem lief is. Piet redde het dan ook niet tegen Jos Volleberg. Janos Rosmanics sprokkelde twee punten en met de winst in het dubbel pakte After Fifty's acht belangrijke punten en behoudt dus zonder problemen de derde plek op de rangUjst in de le klasse. Huggers Elektronika-Adviesbu- reau Brandveiligheid 8-2 Koploper Huggers won vrij gemakke lijk van de dames van Brandveilig heid. Wel waren er een paar mooie en spannende partijen bij. Die tussen Frans Larmene en Thea van den Bosch was er één die uiterst span nend was. Frans had zich voor deze ontmoeting voorzien van een zeer pikante, waarschijnlijk Haagse afters have om indruk te maken op de dames, doch dat pakte heel verkeerd uit. Thea won deze mooie en enerve rende partij in de 5e game met 14-12. Frans had zijn kruit wat verschoten en moest in zijn laatste partij ook bui gen voor een slim spelende Gerda van Meijel, die Frans in vier games de baas was. Alweer werden de dames van Brandveiligheid luid ondersteund door het talrijke pubUek waar super- fan Gerda van B. gesteund door haar partner Ton P qua keelgeluid ver bovenuit stak. Geert Huggers en Rick Bonten bleven deze avond ongesla gen en met de winst in het dubbel spel eindigde deze wedstrijd in 8-2. Omdat konkurrent VBit met 10-0 won van NLW moet Huggers deze konkur rent naast zich dulden aan kop van de le klasse. Het wordt dus nog razend spannend tussen de beide koplopers. VBit-NLW Bedrijven 10-0 Dat het een grote uitslag zou worden was wel duidelijk. Geert van Boven, Wim Vullings en Patrick Hendriks waren te sterk voor Jan van Gerven, Marjo Lange en de dit keer weer opgestelde Wilbert Janssen. Alleen in het dubbelspel had VBit enige moeite met NLW, die pas na vijf games de strijd gewonnen gaf. Door deze grote overwinning is VBit op gelijke hoogte gekomen met koploper Huggers. Met nog twee wedstrijden voor de boeg in de le helft is nog van alles mogelijk. Peters Voegwerken-After Fifty's (2) 6-4 Omdat Jac. Swinkels (Peters) deze avond weer ongenaakbaar was, sleep te hij Peters Voegwerken er door heen deze avond met zijn drie over winningen. Met de twee punten van Frans van Meijel en Mark v.d. Langen- berg en de zeer nipte winst in het dubbelspel (12-10 in de 5e game!) wonnen de voegwerkers met 6-4 van het tweede team van After Fifty's. Bert Engels won een zeer spannende partij tegen Mark v.d. Langenberg in 4 games (11-9, 16-18, 10-12, en 11-13) waarbij de krachtverschillen mini maal waren. Mena Berhitu (After Fif ty's) speelde een uitstekende partij tegen de favoriet geachte Mark v.d. Langenberg. Maar de vechtlust van Mena en goede timing waren voor Mark te veel van het goede. Heel gedecideerd won Mena in drie uitste kende games van een onthutste Mark, die wel heel sportief Mena feliciteer de met deze knappe overwinning. Gerard Moors wist alleen van Frans van Meijel te winnen en bleef daarom steken op één winstpartij deze avond. Peters Voegwerken blijft dus voorlo pig nog stabiel op een vierde plaats staan in deze kompetitie. Jac. Swin kels is dus op tijd door de scouts van het team ontdekt en aangetrokken. Afgelopen zaterdag werd in Heel het tweede C-Ranglijsttoemooi gespeeld. TTV Red Stars was met negen deelnemers afgereisd en boek te een paar mooie successen. Bij de Jongens Pupillen wist Mustafa Ali heel knap eerste te worden. Hij speelde de hele dag ijzersterk en bleef in de fina le clubgenoot Rob Aben de baas. Mustafa heeft hiermee ook een B- licentie verdiend. Voor Rob was dit eindelijk weer eens een goed toer nooi, al wist hij zich in de finale net niet te beheersen. Bij de Meisjes Junioren won Justine Janssen uiteindelijk makkelijk het toernooi en onderstreepte daarmee het feit, dat ze haar B-licentie meer dan waard is. Daphne van Vegchel won in deze klasse de troostfinale, na onder andere clubgenote Anouk Clerx te verslaan. Rick Pouwels bereikte met goed spel de hoofdron de bij de Jongens Kadetten, maar liet zich daarna een beetje ringeloren. Damir Uzunic bereikte de kwartfinale van de troostronde in dezelfde klasse, al had hier meer ingezeten. Viktor Janssen werd meteen in de troostron de uitgeschakeld bij de Jongens Pupil len. Miranda Jaspers won maar één partij in haar zevenkamp, maar het was een leerzame dag voor haar Zondag werd eveneens gespeeld en wel in Berkel en Rodenrijs. Daar trad TTV Red Stars met twee speel sters aan voor het eerste A-Ranglijst- toemooi. Sandra Leijten staat bij de meisjes Junioren als eerste geplaatst en dat maakte ze ook waar. Na een makkelijke poule moest ze vol aan de bak om in de halve finale Saskia Lief- ers van zich af te houden. In een spannende vijfsetter bleef ze aan de goede kant van de score. Voor de finale was stiekem gerekend op een Red Stars-onderonsje. Kelly Willems moest in de andere halve finale aan treden tegen Nicky Zetsen, waar ze normaal gesproken van moet kunnen winnen. Te afwachtend spelend moest ze echter met 3-1 het onderspit delven. Sandra wist vervolgens in de finale dit foutje recht te zetten: met 3- 0 en zonder haar beste spel te laten zien, versloeg ze Zetsen gedecideerd Kelly werd via de herkansingen uit eindelijk nog netjes derde. De heren van Red Stars speelden zaterdag gelijk tegen Flits: 5-5. Op de uitslag was op zich niets af te dingen, al werd er op het scherpst van de snede gespeeld. Frank van der Vleu ten is zijn dipje voorbij: hij won twee maal, waaronder tegen de lastige Ton- nie Heijnen. Heijnen was in Athene met dubbelpartner Gerben Last Olym pisch kampioen tijdens de Paralym pics. Last was wel op dreef deze avond, want hij bleef ongeslagen. Tegen Ronald Bogaard trok hij aan het langste eind in een spannende en slopende vijfsetter. Het was het enige winstpuntje van Ronald. Patrick Zwiers won eveneens eenmaal en met Frank trok hij ook het dubbelspel naar zich toe. Voor de stand verander de er weinig. Flits blijft op 11 punten staan. Alkmaar echter liep in door een 8-2 zege op Salamanders. Zij staan nu tweede met een achterstand van 7 punten. Red Stars moet nog op bezoek in Alkmaar, waar zij aan een gelijkspel genoeg hebben om de marge te handhaven in de race om het kampioenschap. AV en TV Venray willen elkaar versterken heef liervan jjdiste ien zoi eden a oop.Tv lie cat tens tv ïuis. bi; je her Enkelei lodium frainin De twee sportverenigingen AV Venray-Regio en TV Venray zijn aan het begin van deze maand gestart met een intensieve samen werking op het gebied van trai ningen. De samenwerking duurt vooralsnog een jaar, waarbij een fusie op den duur tussen beide Venrayse sportverenigingen niet is uitgesloten. De beide voorzitters, Hans Teunis sen van AV Venray-Regio en Martien Dupont van TV Venray, zijn tevreden over het samenwerkingsverband dat onlangs officieel gestalte kreeg. Het idee kwam niet louter toevallig boven tafel. Martien Dupont. "Hans is geen onbekende in de triatlonwereld en al pratende kwamen we bij de mogelijk heid of we als verenigingen niet iets voor elkaar zouden kunnen beteke nen. In feite was de basis voor een samenwerking toen snel gelegd." Zeker ook omdat beide sportvereni gingen raakvlakken met elkaar heb ben. "We kunnen door samen te wer ken eikaars activiteiten versterken", benadrukt Hans Teunissen, "Vooral voor de jeugd is het een prima gele genheid om spelenderwijs met meer facetten van de sport kennis te maken. Door trainingen bij onze vereni ging en TV Venray te volgen, kunnen ze zich breder oriënteren en hoeven ze zich niet al op heel jonge leeftijd te specialiseren. Kinderen tot 12 jaar krijgen een brede basisvorming." De samenwerking is in eerste instantie gebaseerd op de mogelijkheid dat leden van beide verenigingen kunnen deelnemen aan de trainingen die door AV en TV Venray worden verzorgd. "Je moet dat heel breed zien", legt Dupont uit. "Triatleten kunnen deel nemen aan de deskundige looptrai ningen die bij AV Venray worden gegeven en zo prestatief profiteren bij het uitoefenen van de triatlon- sport. Maar ze kunnen bij wijze van Martien Dupont (helemaal links) en Hans Teunissen schudden elkaa hand en zijn helemaal klaar voor een goed samenwerkingsverband ha beide verenigingen spreken ook, als ze willen, eens ken nis maken met technische nummers als hoog- en verspringen of speerwer pen." "Onze atleten kunnen op hun beurt kennis maken met twee disci plines van de triatlonsport, fietsen en zwemmen. Voor hen kan het bijvoor beeld een uitdaging zijn om na een jaar training een keer deel te nemen aan een triatlon", vult Teunissen aan. "Bovendien kunnen atleten met een blessure door bijvoorbeeld deel te nemen aan zwemtrainingen werken aan hun herstel." De kruisbestuiving tussen AV en TV Venray geldt in eer ste instantie voor de duur van een jaar. Atleten hebben voortaan de mogelijkheid om zwem- en fietstrai ningen op zondag bij de triatlonver eniging te volgen, terwijl de triatleten doordeweeks kunnen deelnemen aan de trainingsavonden van de Venrayse Yam aüetiekclub. Dit kan op verschiüa niveau's, zodat alle (tri)atleten kwijt kunnen. Dupont: "Na eai wordt de samenwerking geëvata en bekijken we of we verder gft eventueel zelfs het samenwerij verband gaan uitbreiden." Zelfst fusie is op termijn niet uitgeste hoewel beide verenigingen op moment kerngezond zijn. AV Vera heeft maar liefst 280 leden, terwijl ft Venray met 45 leden in de triatl#;^ sport ook geen kleintje is. Overa 01 14.01 eventuele fusie zijn beide voorzin het roerend eens. "Fusie is geen» op zich, Met de samenwerking we eikaars activiteiten ondersten en versterken. Fusie is ook ab# geen noodzaak, voor geen vanlii verenigingen. Waar de samenweii uiteindelijk toe leidt, moet deu komst uitwijzen", klinkt het in ko« Met zestien judoka's nam Judover eniging Venray afgelopen zondag aan een toernooi in Geleen. Tien judoka's wonnen een beker, waarvan zes de eerste plaats. De eerste plaatsen waren voor Yasser Bouyousfi, Step- han Hermus, Bas Philipsen, Rick Phi- lipsen. Celeste Pijnenborg en Finn Vullings. Tweede plaatsen waren er voor Nic Goumans en Niels Kaptein, terwijl Rien Janssen en Giel Janssen derde werden. Karin Winnen startte in Helden met haar paard Summer in de klasse 1 springen, twee fase parcours Ze haalde de vijfde prijs door twee maal foutloos te rijden. Rick Janssen haalde met Pointer de vijfde prijs binnen bij het Z-springen. Voor Petra van Dijck was het een suc cesvol weekend. Startte in Helden met twee paarden in het M-springen, Paco haalde de achtste prijs en Jumpdoiivio won de vijfde prijs. Ver der won ze in Meerlo tijdens de selec tie voor paarden in de klasse Ml dres suur de eerste prijs met Jumpdoiivio. Tijdens de IBOP proef voor paarden in Roggel behaalde ze met Ramona, Hemmingway x Ferro van de familie Swinkels het aantal punten van 73,5 Een uitstekend resultaat. In Wanroy: Brigitte Kreutz met Tsarina in de klas se L2. Eerste proef vierde met 165 punten, tweede proef zesde met 161 punten. Ton Arts behaalde 3 winst punten in de klasse Z1 met Prince. De eerste proef was net buiten de prijzen ,195 punten, de tweede proef met 187 punten werd beloond met een tweede prijs, Ellen van Dijgk startte ook in de Z1 klasse met Pouwer In haar eerste proef werd ze eerste met 203 punten en in haar tweede proef was ze vierde met 181 punten, Marie-Jose Cleevers was met Nathalie in het Ml tweede en derde met 161 en 163 punten. In Meerlo tijdens de dressuurselectie werden de volgende prijzen behaald: Ingrid Willems met Seven een mooie vierde prijs, ze had 173 en 165 pun ten. In de klasse B haalde Janine van Ooi met Saline een tweede prijs met 172 en 176 punten. In de klasse Ml kwamen nog een aantal ruiters aan de start. Vijf van de zeven prijzen gingen naar St. Jan Merselo! Eva van Ooi startte voor de eerste keer met Rebel in de klasse Ml, resultaat een tweede prijs met 164 en 178 punten. Jan Jans sen was met Passion vierde ,Heiga Witzel was met Jana vijfde met 178/157 punten, Marie-jose Cleevers was met Nathalie zevende met 168/164 punten. Esther Goumans haalde met met Naiv- nyi in de Mortel een tweede plaats in klasse Ml dressuur met 159 punten. Wedstrijd- zwemmen Uitslagen van de wedstrijd zondag jl. in Echt: 4x 50m wisselslag estafette: Renee Harkx, Lisa Dreesens, Inge Arts, Rens- ke Nielen 2.23.18 le; Job v, Duijnho- ven, Jelmer v. Dijk, Dion Dreesens, Kasper v, Dijk 2.15.55 2e. 4x 100m vrije slag estafette: Minke Janssen, Cyril Landstra, Freddy Harkx, Lori Leenen 5.33.38 2e; Dion Dree sens, Geoff Ebskamp, Alex Bos, Stan Gorree, 5.19.53 2e. 50m vlinderslag: Lisa Dreesens 0.31.88 le; Renee Harkx 0.39 33; Daphne v. Gabain 0.39.33; Lori leen en 0.45.83; Kira Rutten 0.46.26; Cyril Landstra 0.48.00; Nina SmitsO.54.27; Kim Aldenzee 112.19 Dis VC/VH; Job v, Duijnhoven 0.30.38 3e; Jelmer v. Dijk 0.33.00; Dion Dreesens 0.33 50; Geoff Ebskamp 0.35.87; Alec Ebs- kampO.37.89. 200m vlinderslag: Inge Arts 2.47.89 le. 50m rugslag: Renee Harkx 0.38.85; Lori Leenen 0.46.79; Lisa Peeters 0 49.07 2e; Kira Rutten 0.51.71; Nina Smits 0.52.75; Cyril Landstra 0.44.48 Dis RD; Jelmer v Dijk 0.33.30 3e; Job v. Duijnhoven 0.33.94; Alec Ebskamp 0.37.85; Geoff Ebskamp 0.40.22; Alex Bos 0.42.81 le. 100m rugslag: Stan Gorree 1.32.90 le. 200m rugslag: Inge Arts 2.36.58 le; Renske Nielen 2.47.47 2e; Tessa Quaedvlieg 3.08.43; Freddy Htf 3-23.17; Dion Dreesens 2.49.89;ö per v, Dijk 2.52.70; Jelle Crooymfi 2.53.05. 50m vrije slag: Minke Janssen 0.35: le; Lisa Peeters 0.49.90; Stan Gore 0.34.63 le; Alex Bos 0 38.40 2e. 100m vrije slag: Lisa Dreesens 1.031 2e; Inge Arts 1.09.98; Renee Hm 1.12.94; Daphne v Gabain 1.18: DaniëUe d. Pagter 1.23.79; Cyril te stra 1.25.72; Lori Leenen 1.28$ Kira Rutten 1.36.01; Nina S® 1.48.51; Kelly Stevens 1.43 32; Ju» Dirks 1.46.40; Alec Ebskamp 1.104 Geoff Ebskamp 1.12.18; Sjors Tr. massen 1.18.32; Thijs Quaedile 1.28.48; Hans Westerkamp 1.31" Kim Aldenzee 2.00.72. 200m vrije slag: Stan Gorree 2.4" le. 400m vrije slag: Tessa Quaedvtó 5.51.66; Dion Dreesens 5.04.95 2c. 50m schoolslag: Kim Aldenzn 1 00 46 3e; Alex Bos 0.48 41 le. 100m schoolslag: Daniëlle d. Pagtc 1.36.43; Kelly Agterberg 1.39-1' Daphne v. Gabain 1.40.89; Mi® janssen 1.43.54 le; Junice Dili: 1.52.83; Lisa Peeters 1.53-31; Stevens 2.09.50; Sjors Thomas# 1.46.83; Hans Westerkamp 1.477! Thijs Quaedvlieg 1.52.47. 200m wisselslag: Renske Nielü 2.51.56'; Minke Janssen 3-01.051' Kelly Agterberg 3.09.68; Fred' harkx 3-50.98; Job v. Duijnho« 2.31.86 3e; Jelmer v. Dijk 2.32.® Kasper v. Dijk 2.44,86; Jelle Crow mans 2.58.89. Indoorcomp. 4e ronde Compound Ere-klasse: Team 1 869 p.; Team 2 825 p. Klasse A: EHS 1-Team 3 769-775 p. Recurve Ere-klasse Yss 1-Diana 1 836-815 p. Yss.2-Diana 2 798-791 p. A-klasse: Yss.3 vrij 788 p. B-klasse: Yss.4 vrij C-klasse: Yss.5-Bat,Venlo 2 574-729 p. Jeugdafd.: Asp. 0-10 jr.: Mark Peeters 145 p.; Michiel Arts 162 p.; Mike Machielsen 136 p. Asp. 11-12 jr.: Inge Tonnaer 141 p.; Yvonne v d Ven 194 p. Jun. 13-15 jr.: Jeroen v d Ven 199 p.; Frank Tonnaer 226 p.; Nick v d Ven 115 p.; Jun. Compound Bas Tonnaer 256 p. Ronde 5 op 20 en 21 Nov. In Purmerënd werd Mark Poels naar van het indoortoumooi aldaar»1 een spannende strijd met clubgenot Johan van Dongen. Na de open rond' stond Johan eerste met 583 p voC( Mark die volgde met 580 p. Na beide de halve finale gewonnen te hebbd stonden ze in de finale over 12 pijl® tegenover elkaar. Na een g# stand, 115 tegen 115, volgde een ij shoot off over 1 pijl waarin bei»1 weer elk een tien scoorden, volgende pijl viel de beslissing in voordeel van Mark, 10 tegen 9- P. Lcyssenbeker. De strijd om de P Leyssenbekö* Heide, waarin traditioneel de lede» van Heide, Merselo en Ysselstep tegen elkaar strijden, werd dit gewonnen door Ysselsteyn. St. Set»-1 tiaan Heide werd tweede St. Hut# tus Merselo derde.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 26