r<;voc Sportnieuws -info Rooyse Heren pakken verdiende winst x torfb (orfbalsters '01 winnen ferlies [orfbalsters lostrum Winst voor de Peelkorf Eerste zege korfbalsters Merselo De Peelkorf Open Rabo Tennistoernooi Monsterscore Venrayse hockeydames Hockeyheren verliezen van koploper Stedenontmoeting 2004: geen succes Barbara Berden Fraaie zege dames Rooyse VK lit Oranje Wit Praktijk voor Mondhygiëne De Roerdomp 't Alvertje Oostrum Zege Set Up Manual Set Up Rooyse VK Pagii EEL EN MAAS Donderdag 18 november 2004 - Pagina 25 Na een weekje rust, waarin de orfbalsters van SVOC 1 konden erstellen van de veldprestaties, egonnen de dames fris aan de art van de zaalcompetitie, egenstander was wederom de ynes van ODOS 2, die op het eld twee keer verloren van VOC. Ook dit keer ging SVOC iet de zege naar huis: 5-8. ODOS begon echter erg sterk aan duel, wat in een snel openings- oelpunt voor de thuisploeg resul- :erde Maar Yvonne Classens kwam iens SVOC meteen met een ant- ird. Zij scoorde met een door bal de 1-1 Het fel spelend ODOS de leiding echter snel weer over scoorde de tweede treffer, waarna Jee Wennekers de score voor '0C01 verdubbelde. Sanne Wenne- |ers sloot zich aan bij het motto van laar 'grote' zus en bracht SVOC'Ol ar het eerst op voorsprong met een loie doorloopbal. Het was zaak om deze voorsprong vast te houden en deze voorsprong verder uit te bou wen. Yvonne Classens trok haar tru cendoos open en scoorde de 24 van afstand. ODOS kwam weer bij zijn positieven en verkleinde de voor sprong weer Vlak voor rust wist Anke Wennekers nog haar tweede doelpunt te scoren, waardoor de gas ten met een opgelucht gevoel even op adem konden komen. Trainer Loek voerde vlak na de rust enkele tactische wissels uit. Rianne Smits had de boodschap goed begre pen. Een afstandschot dat de korf miste, werd door haar opgevangen en 'cool' benut. Vervolgens was het weer de beurt aan Yvonne Classens, die met een fraai afstandsschot haar derde doelpunt maakte. Ellen Geerets deed er nog een schepje bovenop. Zij scoorde met een 'beauty' van een afstandschot de 3-8. Daarna begon ODOS aan een eindspurt, maar het was te laat. De eindstand van 5-8 bleef op het scorebord staan. Oostrum verloor de eerste compe- iewedstrijd in de zaal met 7-13 van 'ift uit Velden. Twee keer trainen te wennen aan de zaal, bleek toch weinig te zijn om de Veldense lloeg met verlies huiswaarts te stu- ,;n. Toch begon Oostrum goed aan te wedstrijd. Na nauwelijks twintig :onden zuivere speeltijd, bracht lelga Cornehssen Oostrum al op irsprong. En even later scoorde [ielke Vollen berg met een prachtog idschot de tweede treffer voor un. Vervolgens scoorde Swift iter de 2-1. waarop Oostrum :rde met een een mooi doelpunt Abbey Vollenberg. Ondanks een :d verdedigend en onderechep- pend Oostrum. maakte Swift daarna "wnno drie doelpunten snel achter elkaar Daarna was het de beurt aan' Annet Jeucken. Zij bracht Oostrum weer op gelijke hoogte met Swift. Het leek erop dat het tot de rust gelijk zou blijven, maar in de 29ste speelminuut kreeg Oostrum nog twee tegendoel punten te verwerken. Na de rust speelde Swift mogelijk nóg feller en dat resulteerde in twee doelpunten. Mariska Litjens probeerde met een mooie treffer de schade nog wat te beperken, maar Swift ging door en scoorde nog drie keer voordat Abbey Vollenberg haar tweede treffer scoor de, gevolgd door een treffer van Mieke Stam uit een doorloopbal. De Veldense ploeg bleef overeind in de laatste minuten van de wedstrijd, waardoor aan het eind van v.e wed strijd de 7-13 op het scorebord stond. .Imam :n opc hoot.1 ;t biji 3rdt| huist elft spe ander,i maker ettenl iankof Wen it sect Des :enw oordei )rdeni ■•allew enzt kerbs iet hie ek i veras nuteit' ndertl erd ;sen, rechti n aflos el eden itje liet zo: i s W e Venff e wed c'08.0 omptë edeklsf sse'OSf )0S 01» iepen»5 erickO apen waars oen»* moes en z« ei jen1 irayo» jlen® voortij i erna* eeno' De eerste zaalwedstrijd in de hoofdklasse is door De Peelkorf met 15-12 gewonnen De ploeg uit Yssel- stcfainoest in eigen huis aantreden negen BIO uit Oerle en kon de wed- ttijd al in de tweede minuut met een Wffer openen. Het tweede doelpunt gezocht door De Peelkorf maar kansen konden niet verzilverd len. BIO kon in de 15e minuut gelijke hoogte komen door een kleine kans onder de korf. Toch wist de Peelkorf in de eerste helft steeds de goede kant van de score te blij ven en kon met een 64 voorsprong an rusten Deze voorsprong werd na rust ver der uitgebouwd naar 9-4, maar in deze fase sloop er concentratieverlies in de Ysselsteynse ploeg en er werd veelvuldig balverlies geleden BIO maakte hiervan gretig gebruik en kon terug in de wedstrijd komen. De Peel korf knokte om de wedstrijd weer naar zich toe te trekken en zocht de goede kansen. Tot de 51ste minuut zat de wedstrijd vol spanning maar in de laatste minuten van de wedstrijd liet De Peelkorf korfballend een aan tal fraaie dingen zien en kon de wed strijd wrinnend afsluiten. Voor de Peelkorf scoorden: Evelien Arts, Nico le Tielen (beiden 4x), Mayke van Ass, Marianne Potten (beiden 2x), Loes Eibers, Esther v.d. Pas en Tineke Ver geldt. De korfbalsters van Merselo heb ben een fraaie zege behaald op Roka: 9-8. Merselo, vorig seizoen kampioen in de derde klasse en nu uitkomend in de tweede, kwam al snel met 0-1 ach- r. Via een afstandsschot van Anja komt Merselo al weer snel op 1-1 De psten nemen vervolgens met 1-3 de door een doorloopbal en een afstandsschot. Het is opnieuw Anja die Merselo weer de aansluiting bezorgt: 2-3. Roka blijft het echter goed doen en neemt na een fraaie actie weer een voorsprong van twee treffers Via twee doelpunten van Diana, een doorloopbal en een afstandsschot, en een fraaie doorloop bal van Adriëlla komt Merselo voor het eerst in deze wedstrijd op voor sprong: 54. Nog voor de pauze maken de gasten echter gelijk. De 5-5 is tevens de ruststand. Na de pauze neemt Merselo een geruststellende 9- 5 voorsprong door afstandsschoten van Marijke en Anja, die beiden twee keer de korf treffen. Roka lijkt wakker geschud en komt in de slotfase zelfs sterk terug tot 9-8. De laatste twee minuten zijn dan ook zenuwslopend voor zowel de spelers als het publiek Roka weet echter niet meer te scoren en Merselo boekt de eerste zege in de tweede klasse. Korfbal Uitslagen: Peelkorf Al-Klimop(K) Al 114 Peelkorf A2-ZSV Al 1-7 Peelkorf B1 -Flamingo's BI 4-0 Peelkorf B2-SVOC01 BI 2-1 Peelkorf C1 -VIOS(0) C1 3-1 Peelkorf C2-Miko'76 Cl 5-1 Peelkorf Dl-HBSV Dl 04 De Merels El -Peelkorf E2 0-2 helpen 1-Welpen 2 1-1 Welpen 2-SVOC 1 2-1 SVOC 2-Welpen 1 0-7 Welpen 4-Merselo 1 2-2 SVOC 1-Welpen 3 2-2 Welpen 3-Welpen 4 2-1 Welpen 5-Welpen 6 0-0 Welpen 6-DES 4 0-0 De Peelkorf 1-BIO 1 15-12 De Peelkorf 2-ODIO 4-5 De Peelkorf 3-Vitesse(E)2 34 ZSV-De Peelkorf 5 9-8 Programma zaterdag 20 nov.: Horst A2-PeeIkorf Al v.14.00 Al-Peelkorf A2 hesjes v. 15.10 DDWBl-PeelkorfBl a.14.10 °ranje Wit (L) B2-Peelkorf B2 v. 13.25 Quick Up Cl-Peelkorf C2 a. 10.35 "anarade Dl-Peelkorf Dl hesjes 31030 Peelkorf El-SVOC'Ol El v.09.10 Peelkorf E2-SVSH El v 10.05 Programma zondag 21 nov.: S»'ift (V)2-De Peelkorf 1 hesjes v H.45 Jl'ior 2-De Peelkorf 2 v.14.50 frjcaj-De Peelkorf 3 v.'*.45 Programma woensdag 24 nov.: De Peelkorf 5-Roka 3 v. 18.45 Lottum-Recreanten a.20.0 Korfbalclub Uitslagen: Lottum-Recreanten 1-8 Des(V) Al-Junioren Al 7-7 Des (V) B1 -Aspiranten B1 3-7 Des (V) B2-Aspiranten B2 5-7 Aspiranten B3-ZSV BI 3-0 Des (V) Cl-Aspiranten Cl 4-3 Oostrum C1 -Aspiranten C2 2-1 Dot (V) E1 -Pupillen E1 0-0 Oostrum 2-Pupillen F1 1-0 Pupillen Fl-Des 1 0-3 Des 2-Welpen 1 2-0 Welpen 1-SVOC 2 4-0 Senioren 1-Vonckel Girls 1 9-6 Senioren 2-Erica 1 9-8 Programma zaterdag 20 nov.: Junioren A2-SVOC A2 1150 Aspiranten BI-De Wilma's BI 15.05 Aspiranten B2-De Peelkorf B2 14.10 SVSH BI-Aspiranten B3 (wit) 12 00 Aspiranten C2-Spes (M) C2 13 15 Aspiranten C2-De Wilma's Cl 12 20 Pupillen El-De Merels El 11.35 Programma zondag 21 nov.: SVSH l-Senioren l (wit) 19.30 Roka 2-Senioren 2 15.00 Programma woensdag 24 nov.: Erica-Recreanten 21.30 Afgelopen zondag wilde het in Sit- tard niet lukken. Zes maal op rij won het Venrayse Stedenteam de voorron de van de Provincie Limburg maar een zevende keer zat er deze zondag niet in. 'Het liep niet, zoals het lopen moet'. Zei een van de spelers. En coach Jo Magermans verklaarde, 'we hebben niet slecht gespeeld, maar de anderen waren deze keer veel beter' Het team van Heerlen plaatste zich met een totaal van 7595 pins voor de landelijke finale in Rijswijk en Sittard werd met 7354 pins tweede. Venray kwam als derde tot een totaal van 6681 pins. Bij de dames scoorden Marlies Thijssen en Fien Jenniskens het best met 694 en 652; bij de heren was Eric Wong de beste met 766, ter wijl Martijn Magermans tot 745 pins kwam. Huisleague Uitslagen le Klasse: VTU-Telecom-Sigma's/C. 25.5-2,5 V.d. Boomen-Café de Buren 21-7 BT Jamin-Pinhunters 19-9 Scores-La Mousse 8.5-19.5 Koploper V.T.U.-Telecom blijft het pad der overwinningen bewandelen en bond nu onder leiding van Ben van Rens (de man met de hoogste serie met 633) Sigma's/Comelco aan de zegekar. B.T. Jamin, dat de kampioen van het vorig seizoen, Pinhunters, mede door de hoogste game van Bart van Rens met 243 achter zich hield, rukte op naar de tweede plaats. In de onderste regionen drukte La Mousse, met Fien Jenniskens met de hoogste damesserie met 521, het Scoresteam wat vaster op de laatste plaats. Kan toor v.d. Boomen, waarin Mien van Seccelen de hoogste damesgame met 189 op haar naam bracht, bedwong Café de Buren. 600-series waren er ook voor Bart van Rens (609), Bert Tax (628 en Twan Claessens (615) Uitslagen 2e Klasse: Strikers/Groeipunt-Hit Miss22.5-5.5 Red Arrows-VvGl/Van Rensch 20-8 Plus G. van Dijck-CI. Encounters 23-5 The Nitwits-Club Up 25-3 Het Plus van Dijckteam herstelde zich van de nederlaag van vorige week door nu, met Leo Jansen als de man met de hoogste serie met 588 in de gelederen, Close Encounters duide lijk terug te wijzen. Strikere/Groei- punt, waarin Leo van Rijt de hoogste herengame scoorde met 226, hand haafde zich op de tweede plaats door winst te boeken op Hit Miss. Red Arrows, met Maria Sibers als de beste bij de dames met een 219-game en 571-serie, verliet de laatste plaats door te winnen van V v G.I./Van Rensch en deed die over aan Club Up, dat een kansloze nederlaag te slikken kreeg van The Nitwits. Uitslagen Trioleague: N utrivisie-BT Kuijten Ass. 7-14 Plus G van Dijck-BT AWI Isolatie 13-8 Proshop RBV-B.T. Jamin 14-7 Sigma's/Comelco-Hit Miss 7.5-13-5 Bokual/Mijling-Pinhunters 15 5-5.5 Dejoepies-Crash 13-5-7.5 De Joepies blijven de ranglijst aanvoe ren en deden dat ten koste van naaste belager Crash ondanks de beste damesprestatie van Fien Jenniskens met de hoogste game (212) en serie (583). Bokual/Mijling nam door de winst op Pinhunters, waarin Frank Peters met 247 de hoogste herenga me neerzette, de tweede plaats over van Crash. Hit Miss hield via winst op Sigma's/Cornelco aansluiting en Proshop RBVenray, met Ben van Rens als de man met de hoogste serie met 640, Idom naar de vijfde plaats door B.T. Jamin te kloppen Uitslagen Dubbelleague: 8-11-2004 Wakers 2-The Marks/Den Terp 1-1" E M S -Taxi Twan Peeters 4-14 DO.K.-Strikezone 5-13 Wakers 1-In the Pocket 7-11 15-11-2004 D.O.K. - Wakers 2 13-5 E.M.S. -Strikezone 1-17 Wakers 1-The Marks/Den Terp 11-7 Na de tweede verliespartij en de winst van afgelopen maandagavond is de voorsprong van D.O.K. geslonken tot een punt. Strikezone, dat vorige week de koploper versloeg, klopte nu E.M.S. met grote cijfers en zit de lijst aanvoerder op de hielen.. Bedrijfsbowlen In de le en 2e Klasse werd de derde speelronde gehouden. In de le klasse won het drietal van Vrolijke Treffers van het voltallige Vinc.v.Gogh Inst-2 team en staat nu met 61.5 punten op de eerste plaats Met 56.5 punten staat Flextronics, dat Inalfa met 19 -9 klopte op de tweede plaats. Ford van Haren verloor welis waar met 18-10 van Vinc.v. Gogh 1, maar blijft met 51 punten in de buurt van de top. Ruhl-Hagens-Molenaar stnd www.mkn slechts 2 puntjes toe en bezet met 45.5 punten de vierde plaats. In de 2e klasse gaat de strijd om de titel, net als vorig seizoen in de derde klasse, tussen het team van Henk Hoeijmakers, dat met 19 5-8.5 won van V.v.G.I-4 en Beerkens Systeem plafonds, dat Houterman/Iüessens met 23-5 versloeg. Hoeijmakers heeft nu 70.5 punten en Beerkens 60. De derde plaats is voor V.v.G.I-3, dat een 20-8 overwinning behaalde op Van Rattingen en W.J. de la Roy, dat met 24.5-3 5 de meerdere bleef over A.W.I. Isolatie neemt de vierde plaats Venrayse klopt Boekei in eigen huis Een jeugdteam van 15 personen heeft de eerste confrontatie met de jeugd van Boekei winnend afgesloten. In deze ontmoeting, die in Boekei plaats vond, werd behoorlijk goed gespeeld. Alle drie games werden gewonnen, weliswaar nog niet eens zo royaal (24-27-36), maar voldoende om de return in Venray met vertrou wen (87 pins voorsprong) tegemoet te zien. De uitslag was Boekei 8232- Venray8319. Mooie games waren er voor Jeroen Bergmans (166), Jimi Jacobs (150), Niels de la Roy (155). Kevin Litjens (161), Richard Addae (153) en, Jelle Creemers (163). De hoogste games waren voor Eric Min- ten (171) bij de jongens en Wendy Camps (147) bij de meisjes. De beste spelers waren Jeroen Bergmans (656 pms) en Wendy Camps met 572 pins. Eric Minten was de speler met het hoogste scratchgemiddelde (165,33). Komende zaterdag spelen we weer Huisleague om 11.30 uur Onlangs werd alweer voor de derde keer het Open Rabo Indoorten- nistoernooi gespeeld in tennishal De Schaapskooi. Per poule zijn er maxi maal 24 punten te vergeven: namelijk zes wedstrijden maal 4 punten. Het toeval wilde dat in elke poule de winnaar de volle 12 punten in de wacht sleepte. Nummer 2 eindigde met 8 punten, nummer dne met 4 punten en de laatste van de poule moest met 0 punten de tennisbaan verlaten. En dit gold dus voor alle vier de poules; hoe krijgen ze het voor elkaar! Na de wedstrijden werd er gezellig nagekaart onder het genot van een drankje en een hapje. De poulewinnaars ontvangen een enve lop met inhoud, gevolgd door een leuke tombola voor alle deelnemers. Zondag 19 december is het open Intratuin Kersttoernooi VANAF NOVEMBER 2004 9 •Tanden bleken •Tandsteen verwijderen Ontstoken tandvlees behandeling Regelmatige controle Voorlichting Verkoop van diverse mondverzorging producten Patersstraat 16 Venray 0478-514468 U kun t zich nog aanmelden als patiënt De heren van Rooyse VK hebben afgelopen zaterdag een royale zege behaald op Flamingo's uit Gennep: 4-0 De Venrayse volleybalsters waren onbekend met de tegenstander en dat was duidelijk te merken in de openingsfase. Het zou een spannde pot volleybal worden. In de eerste set ging het in eerste instantie gelijk op, maar Flamingo's wist op een gegeven moment toch een gat te slaan van vijf punten. Bij een 18-22 stand leek het er op dat de Gennepena ren de winst in de eerste set binnen zouden halen Maar mede door de goeie servicebeurt van spelverder Hans Hendriks, haalde Rooyse VK de set binnen met 26-24. De tendens was dus gezet, knokken voor ieder punt was het devies., Naarmate de wedstrijd vorderde verloor de tegenstander echter ook de grip op het spel. Het vechten uit de eerste set was minder geworden en dat merkte je,:j] vooral in de derde en vierde set. Bij Rooyse VK liep het daarentegen gesmeerd.. Alles draaide lekker en de ballen werden door de aanvallers dan ook lekker bin-, 1 nengeketst. Zelfs de middenaanvallers hebben een aantal ballen kunnen bin-i nentikken. Rooyse VK won een goede wedstrijd met bij vlagen zeer goed vol-] leybal met de volgende setstanden: 25-24, 25-19, 25-11 en 25-17. De Venrayse hockeydames won nen afgelopen zondag hun negende competitiewedstrijd op eigen veld tegen Den Bosch afgetekend. 8-2. Het duel begon rommelig en Venray had moeite met het behouden van struc tuur en spel waardoor Den Bosch al gauw hun kans schoon zag om te sco ren. Niet lang daarna zag Venray haar kans schoon om de score gelijk te trekken en met twee punten voor op Den Bosch de rust in te gaan. 3-2. Tij dens de rust werden de speelsters door de coaches streng toegesproken waardoor het spel in het tweede bedrijf een stuk gestnictuureerder verliep dan in de eerste helft. Den Bosch zag nog wel een gaatje om te scoren maar algauw versierde 'woman of the match' Bertien Herm- sen enkele sublieme tipins en middels een perfect samenspel tussen Kim van Kessel en Sanne Wouters klopte Venray Den Bosch uiteindelijk met 8- 2. De doelpunten kwamen op naam van Kim van Kessel (4x). Bertien Her- msen 92x), Sanne Wouters en Laura Terpstra Alweer een klinkende over winning voor Venray met nog maar drie wedstrijd van dit seizoen te gaan. Volgende week zondag komen de Venrayse dames in actie in en tegen Rosmalen. Op zondag 28 november wordt er weer thuis gespeeld. Afgelopen zondag hebben de hoc keyheren van Venray thuis tegen kop loper Meeresen verloren: 1-4. Na enkele minuten spelen bleek dat ook voor Venray, Meeresen hockeyend de betere ploeg was. In de bespreking met coach Leon voor de wedstrijd werd al duidelijk dat Venray alleen een kans maakte als het keihard voor de overwinning zou werken. Dit advies werd goed opgevolgd en in de eerste helft waren de verschil len klein. Meeresen wist toch eenmaal te scoren en zo ging Venray de rust in met een 0-1 achterstand Na de rust liet Venray zich overrompelen door de sterke terugkeer van Meeresen. Binnen enkele minuten stonden de heren met vier doelpunten achter. Even leek Meeresen weer met een forse overwinning naar huis te gaan, zoals zij dat al vaker deden, deze com petitie. Gelukkig toonde Venray veer kracht en wist Meeresen niet meer te scoren. Vlak voor tijd maakte Roel Clevere het enige doelpunt voor Ven ray en was de eer gered. Komende week spelen de heren van Venray uit in Nuth. Leden die Het Visblad niet meer wensen te ontvangen dit even door geven bij de secretaris voor 01-12- 2004 Leden die een abonnement wensen op Het Visblad kunnen zich het heel jaar door aanmelden bij de secretaris, het abonnement kost voor een heel jaar 09,50 euro. Wedstrijden senioren: Voorlopig iedere woensdagmiddag onderling vissen, inlichtingen bij de wedstrijdcommissie L. v.d. Hoogen- hof en of A..de Klein. Zondag 21 november onderlinge wedstrijd op de Zuid Willemsvaart, bijeenkomst 07.00 uur, er wordt gevist te Aarle-Rixtel. Vissen van 08.30 tot 12.30 uur, dit in samenwer king met hengelsport Koenings uit Bakel. Uitslagen: De uitslag van de onderlinge wed strijd van woensdag 10 november is als volgt. 1. M. Voermans, 2. L. v.d. Hoogenhof; 3. C. Kools. Op de eerste wintercompetitie wed strijd op de Zuid Willemsvaart van 14 november waren en een 40-tal deel nemers. Er was een eerste plaats voor Sj. Philipsen en een tweede voor A.van Mill. Uitslagen senioren: Zondag 14 november was de eerste wedstrijd om de winterkoning. Deze serie wordt gevist in de jachthaven in Wanssum. Het weer was opperbest voor de tijd van het jaar. De 16 deel nemers beleefden een geweldige morgen omdat de vis erg goed op dreef was. - Als u onderstaande gewichten ziet en daarbij bedenkt dat de vangst voorna melijk uit voorntjes van rond de 60 gram bestond, kunt u daamit conclu deren dat geen van de deelnemers lang zonder beet bleef. De uitslag: 1. Antoon Langenkamp Leunen 5270; 2. Peter Cuppen Wans sum 5250; 3 René Wijnhoven Oos trum 4880; 4. Harrie Theeuwen Wanssum 4510; 5. Wiel Verberkt Blit- terewijck 3960 gram. Programma senioren: Zondag 21 november is de tweede wedstrijd om de winterkoning. Er wordt wederom gevist in de jachtha ven in Wanssum De bijeenkomst voor deze wedstrijden is om 7.30 uur en er wordt gevist van 8.15 tot 12.15 uur. f* De volleybaldames van Rooyse VK hebban in de uitwedstrijd tegen,OIs- redlem een fraaie 0-4 zege geboekt. Rooyse VK begon met overtuigend spel en er was een hoge service druk met agressief spel aan het net. Met name Stephanie op de midden was een uitblinker Olsredlem liet zich door het blok intimideren. Toch had den de Rooyse dames soms geen ant woord op de goede middenaanval- sterè-van de thuisploeg. De wedstrijd werd gespeeld met een vaste opstel-, ling, de drie dames aan de zijlijn- imponeerden de tegenstander meti hun enthousiasme. Deze dames heb ben het team letterlijk naar de over-1 winning geschreeuwd. Met deze zege hopen de dames van Rooyse VK de: stijgende lijn voort te zenen. De set standen waren: 25-27, 13-25, 18-25, 22-25. Eén wedstrijd tegen Avance had den de volleybalsters van Set Up uit Meerlo al eens op hun sloffen gewon nen, dus ook dit keer moest een zege niet onmogelijk zijn. De dames kwa men vol goede moed aan en begon nen aan de eerste set die ze wonnen met 25-18. Ook de tweede set verliep goed en werd gewonnen met 25-22. In de derde set wist Set Up het niveau van de eerste twee sets vast te hou den en ook deze set werd gewonnen, met 25-20. De wedstrijd was al gewonnen In de vierde set kwamen de dames achter te staan met 13-19. de ploeg kwam nog terug tot 26-26, maar helaas wist Set Up deze set niet te winnen en werd de uitslag 3-1 voor de Meerlose ploeg. Dit betekende de eerste gewonnen wedstrijd in de 3e divisie Programma zaterdag 20 nov.: M6E1-Weert 4 10.00 M8D2-Weert 5 10.00 Weert 4-M8D3 J6E1-Blerick 1 10.00 Venlo 2-J6E2 09-30 j6E3-Horet 1 10.00 Blerick 2-J6E4 09.00 Weert 4-J8D1 J8D2-Venlo 3 10.00 HCAS A1-MA1 14.30 MB 1-Helmond B4 13-00 MCI-Geel Zwart Cl 14.30 MDl-Helden Dl 11.30 HCAS A2-JA1 13-00 JB1-HCAS BI 13-00 JCl-Helmond C2 11.30 Programma zondag 21 nov.: Nuth-Hl 14.30 Rosmalen 3-D1 12.30 Mep A-Vet A 12.30 Handbalvereniging Uitslagen: JC: Blerick-Manual 264 DA: Leudal-Manual 20-7 DB: Manual-Bevo 7-11 MCI" Manual-Merefeldia 174 MC2: Manual-Wittenhoret 3-11 Dij: Loreal-Manual 8-7 D2j: Explosion-Manual 12-5 Programma zaterdag 20 nov.: MC2: Vios-Manual - 14.15 DB: Rapiditas-Manual 14.45 JB: Explosion-Manual 10.50 Programma zondag 21 nov.: Sporthal De Weert JC: Manual-Loreal 11.00 MCI: Manual-Bevo 11.45 DA. Manual-Blerick 12.30 HA Manual-Loreal 13-35 HS: Manual-Herten/Swift 14.40 Dij: Swift2000-Manual 11.35 D2j: Swift2000-Manual 1045 Volleybalclub Raadpleeg ook de teletekst-pagina's 650 en 651 op TV Reindonk. Website: www.vcsetup.nl. Algemeen secretari-, aat: Beatrixstraat 29, Meerlo, tel., 0478-698844. E-mail adres: setup- meerlo-wanssum@hccnet.nl Uitslagen: Dames: Avance-Set Up 1 1-3 Luctor-Set Up 2 4-0 MVC '64 4-Set Up 5 3-2 Heren Recreanten. Summa Peelpush 2-Set Up 2 04 Dames Recreanten: Set Up 1-Tupos 2-2 Set Up 2-Rooyse VK 2 2-2 VC Grashoek 3-Set Up 4 2-2 Komende zaterdag is het weer volle bak in de sporthal in Meerlo. Alle seniorenteams spelen dan een thuis wedstrijd Vanaf 17.00 uur bent u van harte welkom in sporthal 't Brugeind. Programma zaterdag 20 nov.: Heren: Set Up-Civitas 2 17.00 Dames. Set Up 1-VC Polaris 2 17.00 Set Up 2-Sportivo 19.00 I Set Up 3-Olsredlem 19.00 1 Set Up 5-Rooyse VK 4 19 00 i Programma zondag 21 nov.: i Jeugd: Set Up-VC Fortutas 12.30 Heren recreanten: Set Up 2-VC Velden 2 10.00 Set Üp 3-Set Up 4 10.00 Programma maandag 22 nov.: Dames recreanten: Rooyse VK 1-Set Up 1 a. 19 30 Programma vrijdag 26 nov.: Dames recreanten: HVC 1-Set Up 2 a.21.00 Kerststerrenactie Een commissie is bezig om als jeug- dactie een kerststerrenactie op touw te zetten. Binnenkort zullen alle jeugdleden hierover geïnformeerd worden. Het gaat dan op een manier zoals met de kinderpostzegels. Hope lijk steunt u ook deze actie t.b.v. de jeugd van Set lip. Programma zaterdag 20 nov.: Meerlo-Rooyse D4 a.19 00 Schaijk-Rooyse Hl a.19-30 H-America-Rooyse MB1 a. 14.45 Meterik-Rooyse MB2 a. 12.30 St Antonis-Rooyse MCI a. 13-15 Beek en Donk-Rooyse JC1 a. 16.00 Programma zondag 21 nov.: Wedstrijden De Wetteling a. 10.00- 12.30 uur Rooyse 1 HV-Tupos 1 Rooyse 2 HV-Ysselsteyn 1 Geen Circulatie wedstrijden Programma maandag 22 nov.: DVlARooyse-SetUpJ Essel a. 19-30

Peel en Maas | 2004 | | pagina 25