euke kavels oor een goed doel v m )e goede doelen van (iwanisdub rogramma (iwanis dienstenveiling Kavels Kiwanis dienstenveiling 04 EN MAAS Donderdag 18 november 2004 - Pagina 21 f amusement tijdens derde Kiwanisveiling te Venray rdag is het weer zover, ind voor de derde keer cessie de Kiwanis dien- ig plaats. Werden de twee edities nog gehou- jn de aula van het id College, dit jaar is mwburg op het St. (Vincent van Instituut locatie Isingel) "the place to be", bij gaat het zaterdag- d niet alleen om de vei- maar ook om de gezellig- De leden van inisclub Schieëpersland er alles aan gedaan deze avond te amuseren, reen is dus van harte wel en kan bieden op een van ivels, onder het genot van lrankje en gratis hapje. AMUSEMENT entertainment wordt dit ■erzorgd William Smulders, van Brug en Geert Pelzer. ozanger en gitarist William jers (1972) uit Nijmegen in de afgelopen jaren door Men van Brug zijn uitstekende livereputatie een unieke positie verworven op bin nen- en buitenlandse podia. Hij manifesteerde zich o.a. tijdens de Nijmeegse vierdaagse en Rock en Roll Street Terschelling, Ook was William meerdere malen te horen op de radio en speelde hij in voor programma's van artiesten zoals Hans Dulfer, Peter Koelewijn, Rene Schuman, Bert Heerink, Volumia en Blof. Verder hebben de Kiwanis beslag kunnen leggen op de bekende Brabantse buuttereedner Maarten van Brug uit Aarle Rixtel. Deze "tonprater"en Brabantse humorist treedt zeker 100 keer per jaar op op diverse podia in Brabant en Limburg. Deze artiesten beginnen om 19 30 uur te spelen in de zaal. De veiling start om 20.00 uur. De zaal is open vanaf 19.00 uur. Na de veiling wordt het pro gramma gevuld door ue in de regio zeer bekende zanger Geert Pelzer. Op geheel eigen wijze ver tolkt hij nummers van tal van bekende artiesten. Door de camavalsdrukte heb ben Willy Voesten en Rob van Lieshout dit jaar afgehaakt als pre sentatoren. In Mathieu Emonts, wethouder Maatschappelijke Diensten, en Frans van Hooft, advocaat te Venray en rap van tong, heeft Kiwanisclub Schieëpersland twee waardige opvolgers als veilingmeester gevonden. INTERNET Op de website www.kiwanis veiling.nl kon men de afgelopen weken reeds bieden. De bieders krijgen via mail nog een uitnodi ging om zaterdagavond te komen kijken of hun bod overboden wordt om zo toch in de race te blijven voor een van de 92 fraaie kavels. En de kavels? Wat denkt u van het laten schilderen van uw voordeur, een zweefvlucht, een anti-snurk voorziening, een bezoekje aan de Mercedes- of BMW-fabriek, een serenade, een dagje golfen, een rondleiding bij het jubilerende Nelipak, uw eigen trouwstoet, een ontbijt op bed of een workshop bij Piet Hermans? Zomaar een greep uit de 92 kavels die op zaterdag 20 novem ber worden geveild. Een com pleet overzicht vindt u elders op deze pagina. Boekjes met alle veilingkavels zijn gratis verkrijgbaar bij de leden van Kiwanisclub"Schieëpersland" en bij boekhandel van den Munckhof in de Grotestraat. De opbrengst van de veiling komt o.a. ten goede aan de Stichting Hospice Zenit te Venray. ichlb Schieëpersland vijftien jaar actief om doelen in de regio ray-O ver loon te onder en. Ook dit jaar heeft de diverse goede doelen ten te vinden die onder- Bning hebben gekregen ideze serviceclub. 'oor het tweede jaar is dit jaar stichting Zenit het hoofdpro- van Kiwanisclub icêpersland. Daarnaast onder men de Kiwanis ook De nebloem in Overloon- thees-Smakt en de activiteiten Harrie Fijneman in Albanië, e stichting Zenit staat aan de ravond van de bouw van een waar terminale patiënten in thuisomgeving hun laatste ensdagen doorbrengen. Vorig al leverde de dienstenveiling bedrag van 7000 euro op rdeze stichting, die als tweeja- project is aangenomen, 'anisclub Schieëpersland is mening dat dit intiatief voor iele regio Noord-Limburg een tst waardevolle ondersteunig di aan zieken die zich in het nwale stadium van hun ziekte inden en hun omgeving, esproken is dat het door ranisclub Schieëpersland bij gebrachte geld aan herkenba- lementen in dit project wor- besteed. k Zonnebloem is een vrij willi sorganisatie die zich inzet voor 'durig lichamelijk zieken, lamelijk gehandicapten en pbehoevende ouderen. Het t dan vooral om mensen voor persoonlijk contact en deel- ne aan het maatschappelijk fn niet vanzelfsprekend zijn. diverse afdelingen, waaronder ook de afdeling Overloon- Holthees-Smakt, hebben nauwe lijks inkomsten. Dit jaar heeft De Zonnebloem Overloon een super dag beleefd. Zeventig gasten en begeleiders maakten op 14 sep tember een uitje naar De Efteling. Kiwanisclub Schieëpersland heeft hiervoor een bedrag van 2500 euro ter beschikking gesteld. Het derde project dat Kiwanisclub Schieëpersland dit jaar heeft gesteund is de hulpactie van Venraynaar Harrie Fijneman voor Albanië. Al dertien jaar reist Fijneman op en neer naar Albanië om daar talloze goederen maar ook rolstoelen en fietsen te bezor gen. Fijneman weet zich in zijn Dankzij de bijdrage van Kiwanisclub Schieëpersland konden 70 gasten en begeleiders van de Zonnebloem een dagje naar de Efteling. activiteiten gesteund door het gedachtegoed van Moeder Theresa. Kiwanisclub Schieëpersland heeft dit jaar 1500 euro beschikbaar gesteld als bij drage in de aanschaf van een schoolbus, waardoor zeventien kinderen uit het afgelegen Adriatik dagelijks onderwijs kun nen volgen in het dertig kilometer verderop gelegen Gore. Volgend jaar bestaat Kiwanisclub Schieëpersland 15 jaar. De leden binnen de vereni ging treffen momenteel voorbe reidingen om in dit lustrumjaar iets extra's te doen voor een aan tal projecten in de regio Venray. '00 uur zaal open 8-30 uur start voorprogramma met Maarten van Brug en William Smulders 100 uur start veiling eerste 30 kavels •00 uur 1e pauze 15 uur veiling tweede serie van 30 kavels 215 uur 2e pauze met optreden Geert Pelzer 2.30 uur veiling laatste 32 kavels 3.30 uur Einde veiling en verloting weekend, beschikbaar gesteld door Vice Versa 8.35 uur Start feestprogramma m.m.v. Geert Pelzer tot in de kleine uurtjes Zo komt u bij de Kiwanisveiling! Zaterdag 20 november Schouwburg St. Anna Aanvang 19.30 uur Zaal open 19.00 uur 1 Een nieuwe frisse aanblik van uw huis? Uw voordeur wordt in de gewenste kleur geschilderd. 2 Op stap met een koppel schapen? Een schaapherder neemt u mee. 3 U bent uitgekeken op uw tuin. Geen probleem, een tuinontwerp wordt gemaakt door een echte expert 4 Hoe maak ik de kerstdagen nog vrolijker? Eenvoudig, door het volgen van een kerstworkshop met z'n tweetjes. 5 Problemen met naaien? Dat wordt opgelost door een vakkundig onderhoud van uw naaimachine 6 De badkamer blijft een speciale plek in huis. Wellicht kan dit ontwerp en advies (max 5 uur) van een badmeubel uw verlangens tot werkelijkheid brengen. 7 Computer en internet. U hoort er veel over maar weet niet goed waar het over gaat. Deze training internettoepassing voor twee personen wel. 8 Een goed advies op gebied van belastingwetgeving kan veel geld opleveren. Misschien is dat dit fiscaal advies van 2 uur wel. 9 Een interessante avond voor uw club, vereniging of familie? Bied dan op de lezing "Op reis door het oog". 10 Bent u toe aan een grote beurt? Uitgebreide medische gezondheidskeuring voor max. 2 personen door Arbo Unie. 11 Hoe moet u snoeien, wat moet er uit, hoe krijg ik mooi groen gras? Een tuinadvies (max. 2 uur) door de vakman komt op het juiste moment. 12 Hoogtevrees belemmert u bij een kritische beoordeling van het dak. Een inspectie van het dak en advies verlost u van dit probleem. 13 Eindelijk een keer een weekendje weg. Dat kan, op uw huisdier wordt met liefde gepast. 14 Even tot bezinning komen? Dat kan bij de Zrs. Clarissen te Megen met een retraite voor 1 persoon voor 4 of 5 dagen. 15 Een inleiding klassieke en moderne hypnotherapie (eventueel met passieve imaginatie). Er gaat een nieuwe wereld voor u open 16 Creatief bezig zijn en mooie dingen maken. Dat kan in deze workshop keramiek voor max. 12 personen, 17 Vele uren worden doorgebracht in de keuken. Een verandering hiervan kan de culinaire creaties op een nog hoger peil brengen. Dit ontwerp en advies van de keuken (max. 5 uur) zal daar zeker toe bijdragen. 18 Verwen je moeder, vrouw of vriendin met een knipbeurt. Haarwassen, knippen en watergolven/fhnen door Hij en Zij Haarmode. 19 Zweefvlucht vanuit Malden met Pieter (1 persoon) 20 Wakker liggen door snurken van partner hoeft niet meer. "Anti-snurk"- voorziening voor een betere nachtrust voor 1 persoon 21 Graag een schone auto? Dat kan met vijf wasbeurten (binnen en buiten) van uw auto door Taxi Verstraaten. 22 Een testament op laten maken door een notaris schept veel helderheid en voorkomt problemen. Maak hier gebruik van! 23 Wat een geweldig idee voor bij een ontspannen wandeling. Laat op locatie een goed gevulde pienicmand voor acht personen bezorgen. 24 Hoe weet ik of mijn businessplan wel goed in elkaar zit? Nou, door het te laten beoordelen door een deskundige. 25 Met 2 personen een dag op bezoek bij BMW-fabriek in Duitsland? Deze unieke kans wordt u aangeboden door Inalfa Roof Systems. 26 Bruid en bruidegom naar kerk en/of stadhuis in een heuse Jaguar! Kan het romantischer? 27 Je auto laten staan op het parkeerterrein van het vliegveld? Veel te duur en gevaarlijk!! Halen en brengen is beter. Voor max. 4 personen binnen een straal van 150 km. 28 Voor een feestje of gewoon zomaar: een optreden van De Bubs. Muzikale alleskunners met een breed repertoire: u vraagt, zij spelen en zingen. 29 Voormalig PSV speler Edward Linskens verzorgt een rondleiding voor 4 personen door het schitterende stadion annex bedrijvenpark van de Eindhovense topclub. 30 Irritaties lopen op door het niet goed sluiten van keukenkastjes. Niet nodig, deze servicebeurt van uw keuken maakt het leven weer aangenaam, (max. 4 uur excl. materialen) 31 U heeft een gruwelijke hekel aan hoogstaand gras. Eenmalig wordt uw gras gemaaid tot ca. 100m2. 32 U geniet van een heldere kijk naar buiten. Wij lappen de ramen van uw benedenverdieping. 33 Ook voor mensen met een handicap: met zijn tweeïn een rondje van 18 holes op De Golfhorst. 34 Heeft u binnenkort iets te vieren en wilt u dat in stijl doen? Laat de Koninklijke Harmonie Euterpe een serenade of aubade brengen. Kon. 35 Storingen vragen over uw computernetwerk? Laat er eens een inventarisatie van maken. 36 Dames, opgelet! Voor moeder en dochter (of 2 vriendinnen) een make-up visagieles bij de Verre Hoeve. 37 Deze keer nog in het zwembad maar wellicht een volgende keer in zee: een introductieavond sportduiken voor 2 personen) door zeer ervaren duiker met alle bevoegdheden. 38 Een must voor iedereen die van sfeer en humor houdt: De Trennesetters geven een huiskamerconcert. Nodig uw vrienden uit en geniet. 39 Uw auto deskundig APK laten keuren. Dat kan bij AMV Smakterheide. 40 Bent u 25 jaar bij dezelfde vrouw of bij uw baas: Fanfare Vriendenkring komt een serenade brengen. Als u de dag toch onthoudt kan het net zo goed vanwege iets leuks zijn. 41 Hier kan geen andere reis tegenop. U maakt met zijn tweeïn, onder leiding van een zeer deskundige gids, een tocht door de geschiedenis van de klassieke muziek van Europa. 42 Een van de toppers van vorig jaar: een etentje voor zes personen in sfeervolle ambiance door Schaeffers en Weijs Bedrijfsadvies: kopen! 43 Een interessante avond voor uw club, vereniging of familie? Bied dan op de lezing "Op reis door het oog" 44 Voor iedereen die van wijn houdt en er nog niet alles van weet. En nog gezellig ook. Een wijnarrangement met les voor acht personen door restaurant Buitenlust. 45 In de wintermaanden plotseling geen warm huis meer krijgen: een onderhoudsbeurt van uw C.V. ketel (excl. vervanging onderdelen) kan dit voorkUmen. 46 Hoeveel overwaarde zou mijn huis hebben? Een snel antwoord geeft een taxatie van uw woning. 47 Een buitenkans voor uw volgende feestje: Kookclub Bourgogne verzorgt een exclusief buffet voor twintig personen. Ook voor het oog een lust. 48 Wilt u geen problemen met de inhoud van de blauwe envelop. Dat kan door twee uur assistentie bij het invullen van uw belastingaangifte. 49 U zit met een juridisch probleem en komt er niet uit. Dan biedt deze juridische audit van 1 uur de oplossing. 50 Nu ook in Nederland: authentiek pikant gemarineerde Indische Sateh. U biedt hier op de verzorging, levering en uitservering 'van maximaal 200 van deze uitheemse lekkernijen. 51 Steel de show met het rijden in de cabrio van het jaar. Inalfa Roof Systems stelt deze voor 1 dag voor u beschikbaar. 52 Voor mensen met ballen: twee maal greenfee voor 18 holes golfclub de Geulbergén. 53 Wilt u eens een mooi portret laten maken? Dom Melskens zorgt voor een reportage inclusief vergroting. 54 U gaat een dag(deel) op stap met een schaapherder en begeleidt een kudde schapen (Landschapsbeheer De Wassum). 55 Waarom vinden zoveel mensen dat golfen toch zo leuk? U kunt het zelf ontdekken als u deze introductieles (30 minuten) voor twee personen bemachtigd. 56 Als u iets goeds of speciaals te melden hebt, maak gebruik van deze advertentieruimte van 500 mm.in de Peel en Maas. 57 Ook zo'n hekel aan auto's wassen? Wat te denken van centraal autowassen voor 4 personenauto's. 58 De gelegenheid om met Burgemeester Waals op een zelf gekozen plek maximaal 1 uur te kouten. 59 1 Minuut lang je winkelwagen vol laden naar eigen inzicht bij PLUS te Overloon of Venray (geen slijterijproducten). 60 Gehoord over Nelipak? Rondleiding voor max. 20 personen door dit echt Venrayse bedrijf. 61 Bent u de goede leider? U kunt dit testen in deze inspirerende workshop/lezing. 62 Zweefvlucht vanuit Malden met Pieter (1 persoon). 63 Wie of wat is Intervet te Boxmeer? Bezoek aan dit internationaal werkende diergeneesmiddelenbedrijf. 64 Wil je je locaal laten horen? Locale Omroep Venray biedt je aan op te treden. 65 Je auto laten staan op het parkeerterrein van het vliegveld? Veel te duur en gevaarlijk!! Halen en brengen is beter. Voor max. 4 personen binnen een straal van 150 km. 66 Sinterklaas? Ad maakt een gedicht van maximaal 30 of 2 x 15 regels. 67 Dames, opgelet! Voor moeder en dochter of 2 vriendinnen) een make-up/ visagieles bij de Verre Hoeve. 68 Wat komt er zo al kijken bij een film? Kijkje achter de schermen van en bezoek aan film (voor 2 personen). 69 Niet u maar uw inrichting is toe aan een metamorfose. Een interieur/tekenadvies (max. 3 uur) geeft een prachtige dimensie aan uw huis. 70 Een dag op stap en de blits maken met een privÈ-chauffeur voor 10 uur? Laat je rijden door een topchauffeur van Taxi Verstraaten.Taxi Vertsraaten 71 Tuin gesnoeid, huis verbouwd. Uw afval wordt met een aanhangwagen naar het milieustation gebracht. 72 Dit kunt u nergens anders kopen. Een optreden van een echte Joekskapel, als u wilt zelfs in de zomer. 73 Met zijn achten krijgt u kookles van Piet in de keuken van restaurant Buitenlust. Uiteraard mag (moet?) u het geprepareerde daarna zelf opeten. Smakelijk. 74 Bent u toe aan een grote beurt? Uitgebreide medische gezondheidskeuring voor max. 2 personen door Arbo Unie. Arbo 75 Welke kleuren kunnen uw huis opfrissen? Een kleurenplan voor buitenschilderwerk door een deskundige geeft de oplossing. 76 60 jaar na de Tweede Wereldoorlog een bezoek met rondleiding aan Nationaal Oorlogs- en Verzetsmuseum (max. 20 personen). 77 Bezoek "Bedrijf en Cultuur" in de Venrayse schouwburg; dit wordt aangeboden inclusief buffet voor 10 personen door taxi Verstraaten. 78 In de goede stemming? Bijwonen Eucharistieviering bij zusters Clarissen te Megen voor 2 personen inclusief koffiedrinken en een korte wandeling door Megen. 79 Zo ziet soms een ander u uitvergroot Tekenen van een karikatuur. 80 Fokken, paren, klonen, embryotransplantatie? Excursie museum "Veeteelt en KI" te Beers voor 4 personen. 81 Gezocht: koper voor koper. Het knalt emit, een optreden van een half uur door The Amazing Trumpets. 82 In de wintermaanden plotseling geen warm huis meer krijgen: een onderhoudsbeurt van uw C.V. ketel (excl. vervanging onderdelen) kan dit voorkomen. 83 Wie levert de wekelijkse gratis reclame kranten? Rondleiding voor maximaal 12 personen in de drukkerij van Janssen Pers. 84 Maak gebruik van de media en benut dit media-advies door Van de Munckhof. 85 Eindelijk invulling van de wens Venray van boven te bekijken Rondvlucht voor 2 personen. 86 Trouw en trouwen? Kiwanis verzorgen complete trouwstoet met maximaal 5 auto's (binnen straal van 20 km om Venray). 87 Dankzij Thetru mag u een avond gebruik maken van een smoking 88 Aquarelleren en/of boetseren. Enthousiast of kennismaking? Workshop naar keuze voor 4 personen verzorgd door meester/schilder Clemens Weijmans. 89 Over ontspanning gesproken. Een dagwandeling in Nederland inclusief vervoer en een afsluitend etentje. Niet (of wel) laten lopen dus. 90 Bezoek met zijn tweeïn de Hoge Veluwe, een van de mooiste natuurgebieden van Nederland en sluit af met een etentje. Geniet van het wild!? 91 Om heerlijk wakker bij te worden: een compleet verzorgd ontbijt voor twee personen. 92 Een Vipbezoek brengen aan de Mercedesfabriek en afsluiten met een luxe diner en hotelovernachting! Deze droom voor 2 personen wordt mogelijk dankzij Inalfa Roof Systems. GRS Schilderwerken 10 De Grazerie 10 Keuten van Loon €15 Berlyfleur €20 Textielbeurs Venray 10 Comelissen-interieurs €15 Raayland College €15 Contour €15 Dirk Heidens 10 Arbo Unie/Jos Valks €20 Berlyfleur €15 Top Support Dakwerken €20 Carel Neervoort €5 Victor Weijs €15 Marianne van der Burgh €15 Piet Hermans €25 Comelissen-interieurs €15 Hij en Zij Haarmode €15 Pieter van der Marei €20 Giel Vallen €10 Taxi Verstraaten €15 De Laat Gulikers Notarissen 10 Giel Vallen €20 Ad Swinkels 10 Inalfa Roof Systems €25 Carel Neervoort 10 Ralph van Haren 10 de Bubs €20 PSV/ Edward Linskens €25 Comelissen-interieurs 10 Loek de Veen €5 Kiwanis €5 De Golfhorst €10 Harmonie Euterpe €25 JDS bedrijfsautomatisering €5 De Verre Hoeve €5 Pieter van der Marei 10 De Trennesetters €25 AMV Smakterheide 10 Fanfare Vriendenkring €25 Fred Renirie €5 Schaeffers Weijs €40 Dirk Heidens 10 Restaurant Buitenlust €35 Van Gemert Installatiegroep €5 Peelrand Makelaardij 10 kookclub Bourgogne €30 Contour 10 Van Hooft Advocaten 10 Carel Neervoort 15 Inalfa Roof Systems €15 Ralph van Haren 15 Foto Combi Melskens 10 Landschapsbeheer De Wassum 10 De Golfhorst 15 Peel en Maas €25 Kiwanis 10 Burgemeester Waals €5 PLUS supermarkten Overloon-Venray 25 Nelipak 20 Gerrits Coaching €15 Pieter van der Marei 20 Intervet 15 LOV 10 Pieter van der Marei 10 Ad Swinkels 5 De Verre Hoeve 5 Luxor theater Venray 10 Studio Cor Paint 20 €25 GRS Schilderwerken 5 Dirk Heidens €15 Restaurant Buitenlust 40 Unieyjos Valks 20 GRS Schilderwerken 15 Taxi Verstraaten 25 Taxi Verstraaten30 Victor Weijs €10 Jaques Penris 10 Ko Sturm 10 Amazing Trumpets 20 Van Gemert Installatiegroep 5 Drukkerij van de Munckhof 20 Drukkerij van de Munckhof 10 RVS Verzekeringen 30 Kiwanis 10 Thetru 5 Clemens Weijmans 25 Victor Weijs 20 Victor Weijs 30 Frans van Hooft 10 Inalfa Roof Systems 30

Peel en Maas | 2004 | | pagina 21