"Venray mag trots zijn" r Harold Bl LENSSEN Limburgs kampioen Kerstconcerten Venray's Mannenkoor met LSO Vele handen maken licht werk op I Pompoen wedstrijd ffobbymarkt Hennep Jubileumboekje CDA Dorpsraad Oostrum Controles Oud papier Sterretje in uw autoruit? Autoruit- reparatie en kenteken graveren TAXATIES <om fidcrecxA (tArtd OCROÖIV! 'Zelf aan zet' Poppenactie Lezing bij KC Venray Niets! eel en maas Donderdag 4 november 2004 - Pagina FordFocus ~U 'JRf- ^y.a. €23=64ï- €18.295,- v Nu met €5.250,- voordeel fik bij de Ford dealer. I ABS en airbags Airco met aut. temp. regeling Bosch navigatie systeem met 6 CD-wisselaar 15" 8x2-spaaks lichtmetalen velgen I Lederen bekleding (geperforeerd) en nog ongelooflijk veel meer. i Haren Autobedrijven Venray/Boxmeer Uonstraat 9. (Industrieterrein Saxe Go trial 5831 AL Boxmeer Tetefoon 0485 - 5617 20 I' flaadhuestraat 38. 5801 MA Venray Tetefoon 0478 - 55 61 00 Verkoop: 0478 - 55 61 10. Anke Cox en Kim Peeters van foajorettengroep Concordia nit I Wanssum werden afgelopen \ionderdag door Peel en Maas al uitgebreid in het zonnetje gezet met het behalen van de jdmburgse titel tijdens de limburgse kampioenschappen j voor majorettes in Meerlo. Ook I SU Dekkers uit Wanssum sleepte ld/s soliste de Limburgse titel in I de wacht, in de derde divisie in I de sectie A. Ere wie ere toe- komt... Bij Intratuin Venray vond de irijsuitreiking van de landelijke intratuin-pompoenenwedstrijd plaats. Rosalie Luijpers (11 jaar) uit Eindhoven won de eerste prijs met een pompoen van maar liefst 307 cm. Samen met haar opa afkomstig uit het Venrayse kerk dorp Veulen zorgde zij dat haar pompoen niets tekort kwam en een record omvang bereikte. Aangezien Rosalie ook landelijk de grootste pompoen had mag zij zich verheugen op een weekend Paris resort voor vier personen De tweede prijs was voor Cliff l van Hoek (6 jaar) uit Overloon. Cliff leverde een pompoen in van maar liefst 196 cm. De derde prijs was voor Bo Wilms (6 jaar) uit Venray Bo leverde een pompoen in van maar liefst 170 cm. Op zondag 7 november houdt Reumapatiënten Vereniging Venray e.o voor de tiende keer een grootse Hobbymarkt in hotel Asteria aan de Maasheseweg 80a te Venray van 11.00 uur tot 17.00 uur. Deze tiende markt wordt offi cieel geopend door wethouder L. f .Heidens De dag wordt opgeluis terd door Joekskapel 'Ut Got' uit Oostrum. Ook het bekende 'Rad van Avontuur' zal de hele dag weer gedraaid worden door ons erelid Marius Cornelissen met vele mooie prijzen De entree bedraagt 2,50 euro incl. een gratis consumptie. Kinderen tot 12 jaar gratis entree (zonder consump tie). De ruimte wordt rookvrij gehouden. Info: mw. Adrie Koek. tel. 0478-588534. r De politie heeft vorige week dinsdag twee hennepplantages in een maïsveld aan de Beek in Merselo opgeruimd. Daar stonden verscholen tussen de hoge maïs- planten zo'n 800 hennepplanten. Duidelijk was dat er volop werd geoogst in de plantages. De poli tie trof veel planten aan waar de toppen al uit waren geknipt. Die toppen zaten nog een grote plas tic zakken. Bij elkaar met een inhoud van ongeveer 150 kilo. Alle planten en de complete oogst zijn onder toeziend oog van de politie vernietigd. Er wordt nog gezocht naar de eigenaar van de Het CDA-Venray heeft onlangs zijn 25-jarig bestaan gevierd. Ter gelegenheid hiervan is een jubi leumboekje samengesteld. Het boekje is verkrijgbaar via het secretariaat, tel: 0478-586534 Ook is er de mogelijkheid om het boekje digitaal te ontvangen of in te zien via de website van het CDA-Venray. Dorpsraad Oostrum houdt op dinsdag 9 november een openba re vergadering in gemeenschaps huis D'n Oesterham. Aanvang 20 00 uur. Op de agenda staan onder andere de voortgang websi te dorpsraden, dorpsomgevings plan Oostrum, monument herden king deportatie (evaluatie), de kermis, ontwikkeling rondom tbs, woningbouw Oostrum-Oost en Ontwikkeling Oostrumsche Beek. In het politiedistrict Venray zijn in de afgelopen week in totaal 16.684 automobilisten gecontro leerd op hun snelheid. Hiervan kregen 1.318 weggebruikers een proces-verbaal De controles von den plaats in Gennep, Heide, Horst, Leunen, Oostrum, Sevenum, Venray, Wanssum en Ysselsteyn. De hoogste snelheid die met de radarauto werd geme ten, was op 26 oktober op de Rijksweg in Roermond: een auto mobilist reed daar 147 km/u waar 80 km/u de limiet is. 34 Bestuurders zijn bij een staande controle geverbaliseerd voor verschillende overtredingen. 32 Automobilisten kregen een proces verbaal voor het niet dra gen van de verplichte autogordel Verder kregen twee bestuurders en boete voor het feit dat de APK van hun voertuig verlopen was. De politie heeft in diezelfde periode zes rijbewijzen in de regio Venray en Roermond in beslaggenomen. De betrokken automobilisten werden beboet voor het te hard rijden op de Deurnseweg in Ysselsteyn (138 km/u), de Wanssumseweg in Oostrum (133 km/u en 143 km/u) en de Rijksweg in Roermond (137 km/u, 139 km/u en 147 km/u). Op de genoemde wegen geldt een snelheidslimiet van 80 km/u. Tafeltennisvereniging Red Stars haalt vrijdag 5 november oud papier op tussen 18.00 en 20.00 uur in Wijk Zuid tussen Zuidsingel, Prins Bemhardstraat en Nassauplein. Zij verzoeken oud papier voor 18.00 uur buiten te zetten in dozen, zakken of gebundeld. Openingstijd: dinsdags van 18.00-20.00 uur. zaterdags 09.00- 12.00 uur. Tevens kunt u spullen kwijt ten behoeve van een te houden rom melmarkt. Meer informatie: Jac Linders (tel.588411) Gratis ruitreparatie vanaf WA+. Klaar terwijl u wacht! Als u door steenslag een kleine beschadiging (sterretje) in uw autoruit heeft en u bent minimaal WA+ verzekerd, dan kunt u dit geheel kosteloos laten repareren, geen eigen risico en geèn aantasting van uw no-claim. Door een kleine ruitreparatie d.m.v. een harsinjectie wordt verder scheuren van het sterretje voorkomen. Uw voorruit krijgt weer zijn oorspronkelijke sterkte (veiligheid) terug en de beschadiging wordt vrijwel onzichtbaar. RS Autoruitservice zorgt voor de afwikkeling met alle verzekeraars behalve Centraal Beheer. U hoeft dus niets te regelen, wel de groene kaart of polis meebrengen s.v.p. U kunt zonder afspraak terecht bij de blauwe reklamestand. Zaterdag 6 november in Venray bij Sportcentrum De Sprank van 10.00-16.00 uur Kenteken in de autoruiten graveren €15,- per auto. Elf vragen aan de Raad van Elf, het prinsentrio en de commissie Prinseproklemasie: Vastelaoves vereniging De Piëlhaas viert dit seizoen het 6xll-jarig bestaan en dat wordt uitgebreid gevierd. Achter alle festiviteiten gaat een omvangrijke organisatie schuil waaraan honderden vastlaovesliefhebbers hun steentje bijdragen. Wie zijn het. wat doen ze en wat beweegt ze? Dit is het vierde interview uit de reeks die tot en met november een inkijk geeft in de Rooyse carnavalstraditie: inter views met actievelingen voor en achter de schermen. Deze keer: elf vragen aan Rick van der Heijden, voorzitter van de Raad van Elf, Esther Verbeek van de commissie Prinseproklemasie en het 'prinsentrio' prins Willy met zijn adjudanten Rob en Juan. 1. Wat zijn jullie belangrijk ste taken? Rick: "Als voorzitter van de Raad van Elf leid je vergaderingen, zit je de raad voor in bestuursver gaderingen en zorg je voor een representatief optreden van de Raad. Voor dit laatste zijn overi gens ook ceremoniemeesters gekozen die dit werk perfect ver richten." Esther: "Wij organiseren op 8 januari 2005 de avondvullende show in de Schouwburg waarmee de nieuwe en nog onbekende prins zich toont aan het Venrayse publiek. Het programma is, naast de traditionele elementen zoals het officieel aftreden van de oude prins, overgoten met een jus van muziek, liedjes, dans en cabaret." Prinsentrio: "Prins of adjudant ben je maar voor één jaar. In dat jaar heb je voornamelijk een representatieve functie. Het trio wordt geacht bij elke activiteit of evenement als vertegenwoordiger van De Piëlhaas naar voren te tre den. Met de carnavalsdagen zelf beheren de prins en zijn adjudan ten 'de sleutel van de stad'. Eén van de belangrijkste taken is het uitreiken van onderscheidingen. Verder kondigt de prins de artie sten af bij Circus Mök, opent hij de vastelaovend op zondag en leest hij de trouwakte op bij de boerenbruiloft." 2. Wat zijn jullie drijfveren? Rick: "Het vastelaovend vieren is en blijft een hobby, maar wel één die in hart en nieren zit. Bij de meeste raadsleden is het vastelao vend vieren met de paplepel inge goten." Esther: "Soms is het hangen op de bank en zappen voor de tv erg aantrekkelijk, maar meestal geeft het commissiewerk als hobby meer voldoening. En zo dragen we ons steentje bij aan het vereni gingsleven van Venray." Prinsentrio: "Sowieso is carna val het mooiste feest van het jaar. En dat willen we graag zo hou den. Buiten het feit dat we gevraagd zijn als trio, werken we alledrie bij verschillende commissies. De Piëlhaas is een mooie vereniging waar Venray trots op mag zijn. Wij hopen dat er door onze inzet over een aantal jaren nog steeds carnaval wordt gevierd, onder aanvoering van een prins en adju danten." 3- Zijn jullie al lang bij het Rooyse carnaval betrokken? Prinsentrio: "Ondanks onze jeugdige leeftijd zijn we alle drie al geruime tijd bij de carnaval in Venray betrokken. Rob en Willy deden elf jaar geleden met Oewieë voor het eerst mee met Circus Mök. Rob zit daarnaast nog bij de commissie Prinseproklemasie. Juan bouwt, samen met Willy bij de commissie 'Braoj, kloj en techniek' al een aantal jaren de prinsenwagen." 4. Waar kijken jullie met veel plezier op terug? Rick: "leder jaar kijken wij met spanning uit naar het uitkomen van het nieuwe trio, de Prinseproklematie. Met hen ga je weer een heel seizoen intensief op pad." Esther: "In ons korte termijnge heugen staat het kippevelmoment gegrift tijdens de laatste Prinseproklemasie dat ex-prins Edgar I werd opgenomen in de APK." Prinsentrio: "Voor ons is het sei zoen een hele mooie tijd met veel hoogtepunten. Als trio is de perio de voor het uitkomen een abso luut hoogtepunt. Samen met de keuzecommissie naar Keulen. En dat allemaal in het diepste geheim. De prijsuitreiking van de optocht is spectaculair De hoog mis is indrukwekkend. Het prin sendiner ontspannen Maar de mooiste dagen als trio beleef je toch tijdens de carnaval zelf. Er zijn dan zoveel enthousiaste men sen in Venray op de been die je gigantisch toejuichen als je staat te zingen in de grote tent." 5. Waar zijn jullie trots op als commissie? Esther: "We zijn trots op een reeds jaren uitpuilende schouw burg en nadien een temperatuur in de foyer van tegen de 40 gra den." 6. Valt er ergens een tipje van de sluier op te lichten met het oog op 6x11 dan wel het nieuwe carnavalsseizoen? Rick: "Het wordt anders dan anders. Veel voorwerk wordt ver richt om straks te pieken tijdens de feestweek rondom het 6x11 jarig bestaan, met daarbij niet te vergeten de finale van het LVK in januari 2005." Esther: "Dankzij de inspannin gen van onze commissie kunnen we sinds 1948 weer genieten van een traditioneel Piëlhazenbier vol gens oorspronkelijk recept van brouwerij Rutten. Óp zaterdag 13 november 2004 wordt het bier samen met glazen in de Venrayse wijken huis-aan-huis verkocht." Prinsentrio: "De ontmoetingen met de andere grote carnavalsver enigingen uit Limburg lijken ons heel speciaal. Over het nieuwe seizoen hoeven wij ons minder druk te maken. Voor ons zit het er na 8 januari op, als trio wel te ver staan. Natuurlijk blijven wij ons in de toekomst inzetten voor De Piëlhaas, maar zo'n druk en hec tisch jaar als dit jaar, maken we - gelukkig- maar één keer mee." 7. Hoe ziet wat jullie betreft het komende vastelaovessei- zoen eruit? Rick: "Als de kroon op het werk voor met name de mensen die betrokken zijn bij de vele voorbe reidingen op een geweldig en onvergetelijk feest. Met als hoog tepunt de uitreiking van de Gulden Humor op 27 november 2004." 8. En Esther en het prinsen trio, wat wordt wat jullie betreft het hoogtepunt van het 6x11-seizoen? Esther: "Een hoogtepunt wordt hopelijk de winst van Mirjam Arts op het LVK." Prinsentrio: "Het jubileumfeest. We hebben als trio een bijzonder voorrecht om overal bij te mogen zijn. De ontmoetingen met de andere grote carnavalsverenigin gen uit Limburg lijkt ons heel spe ciaal. Over het nieuwe seizoen hoeven wij ons minder druk te maken. Voor ons zit het er na 8 januari op. Als trio wel te ver staan. Natuurlijk blijven wij ons in de toekomst inzetten voor De Piëlhaas, maar zo'n druk en hec tisch jaar als dit jaar, maken we - gelukkig- maar één keer mee." 9. Wat is voor jullie het ware vastelaovesgevoel? Rick: "Ennen daag nie gelaache is ennen daag nie geleafd. Efkes alle zurg an de kant!" Esther: "Het askruisje op woensdag, want dat is het teken dat we alles weer goed en gezond hebben doorstaan." Prinsentrio: "Het is iets dat in je zit en wat los komt door bepaalde dingen die je .ziet of hoort. Soms krijg je het al als je naar buiten loopt en de zon schijnt terwijl het toch ijskoud is. Zo'n typisch car navalsweertje. Vaak heeft het te maken met een verlangen of terugdenken aan de carnavalsda gen, waarin men even de tijd ver geet. De zorgen aan de kant zet ten. Geen gezeur, lekker genieten van drie dagen feest. Of je dit nu doet door flink te dansen en te swingen, of dat je aan de kant staat te genieten van een pilsje en een lekker vastelaovesliedje, dat maakt niet uit." 10. Wanneer zijn jullie aan het eind van het seizoen tevre den? Rick: "Als we op aswoensdag op een wederom geslaagd seizoen terug kunnen kijken." Esther: "Als er veel mensen op zondag 9 januari 2005 hoofdpijn hebben en we terug kunnen kij ken op een spetterende Prinseproklemasie Prinsentrio: "Als we het er zon der kleerscheuren van af hebben gebracht. Oh, dat kan al niet meer. Want Juan is een keer uit z'n broek gescheurd. Dit gebeur de na de optocht. Hij wilde van de prinsenwagen afklimmen, maar bleef ergens achter hangen. Met als gevolg een scheur in z'n broek. We hebben toen snel bij een lief vrouwtje op de Langstraat zijn broek laten maken." 11. Willen jullie tot slot nog iets kwijt? Esther: "We willen nog wel een prins kwijt. Maar pas na 8 januari 2005 in de Peel en Maas..." Aanstaande zaterdag bent u weer in de gelegenheid om uw voorruit te laten inspecteren op kleine beschadigingen. Deze kun nen indien nodig ter plaatse gere pareerd worden. Een kleine beschadiging kan door allerlei invloeden van buitenaf gaan door scheuren waardoor vervangen van de ruit de enige mogelijkheid is. Om dit te voorkomen is een reparatie mogelijk. Door een ruit reparatie wordt de voorruit weer even sterk als voorheen en de beschadiging wordt vrijwel onzichtbaar. Deze reparatie van vanaf WA+ voor u geheel gratis, dus geen eigen risico en geen aan tasting van uw no-claim. Brengt u wel de groene kaart of polis mee voor de juiste gegevens, u hoeft verder niets te regelen. Ook kunt u hier het kenteken in al uw auto ruiten laten graveren. Dit kost u slechts 15 euro per auto. Aanbevolen door politie en ANWB. U kunt zonder afspraak terecht bij de blauwe reclame stand. Zaterdag 6 november op de parkeerplaats bij De Sprank van 10.00 tot 16.00 uur. PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN j Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Dankzij financiële steun SNS-bank Onlangs was het Venray's Mannenkoor te gast bij de ope ning van de nieuwe SNS-bank aan de Langeweg in Venray. Het koor luisterde deze opening uiteraard niet zonder reden op: door bemiddeling en financiële garan tiestelling heeft de SNS bank gezorgd dat de beide kerstconcer ten van het Venray's Mannenkoor op 22 en 23 december, samen met het Limburgs Symphonie- orkest, mogelijk worden. Hierdoor zal de viering van het 95-jarig jubileum van het koor een geweldige opstart zijn richting het 100-jarig bestaansfeest. Het koor start in december het jubi leumjaar. Door deze financiële bemiddeling namelijk is het mogelijk geworden 'om als Venray's Mannenkoor samen met het LSO een tweetal wereldpre mières op de planken te brengen. Het kerstoratorium van de heden daagse componist Jean Lambrechts met een drietal pro fessionele solisten en met mede werking van Venrode en de Zangers van St. Frans. Daarnaast de wereldpremières, althans in uitvoering door een mannenkoor, van de Psalm 149 van Dvorsak, waarvan dit jaar herdacht wordt dat deze componist 100 jaar gele den is overleden. De muziekpartij en van deze beide wereldpremiè res werden bij deze bijeenkomst symbolisch overhandigd aan VMK-voorzitter Theo Janssen. De zangers zijn, onder leiding van dirigent Anton Kropivcek en de technische staf, reeds maanden lang in voorbereiding voor dit cul turele hoogstandje. De verwach ting is dat over enkele weken beide concerten zijn uitverkocht. De belangstelling is groot, onder andere vanwege de groeiende bekendheid van deze unieke con certen in binnen- en buitenland. Het SOL (Samenwerkingsverband van Oudergroeperingen van men sen met een verstandelijke handicap in Limburg), de FGL (Federatie van Gehandicaptenorganisaties in Limburg) en MEE Noord- en Midden-Limburg organiseren op 24 november een informatieavond over de veranderde positie van de zorgvrager. Deze avond is bedoeld voor alle mensen met een beperking, zowel lichamelijk als verstande lijk en/of vertegenwoordigers, die een zorgvraag hebben. In de zorg voor mensen met een beperking is een ommekeer gaan de. Door de modernisering van de AWBZ hebben zorgvragers meer invloed op de te leveren zorg. Vroeger wachtte je. als je zorg nodig had, gewoon tot er vanuit een zorgaanbieder een aanbod kwam. Tegenwoordig onderneemt diegene die zorg nodig heeft zelf actie om die zorg te krijgen die hij of zij nodig heeft. Het initiatief en de verant woordelijkheid liggen dus meer en meer bij de zorgvrager en niet meer bij de zorgaanbieder. Het wordt zelfs van de zorgvrager ver wacht. Als je niets vraagt, dan krijg je ook niets! Vanaf deze week gaan de verko pers van ISBV Venray e.o. weer op pad met de loten voor de tradi tionele Poppenactie. De loten worden verkocht tot en met 27 november, waarna op 29 novem ber de trekking zal plaatsvinden onder toezicht van de politie op het bureau Venray. Prijzen zijn ook dit jaar weer vijftien prachti ge poppen. De uitslag wordt begin december in de media bekendgemaakt. WINTERSCHILDER Wij zetten alles weer strak in de verf en zorgen voor een perfecte wandafwerking. GERARD REIJNDERS schilderwerken b.v. Plataanstraat 12 Venray tel.582635 De bouw van een jeugdhonk aan de Maasweg in Blitterswijck is in volle gang. Afgelopen zaterdag werd er nog flink gesloopt door de vrijwilligers van de Stichting DIM, maar inmiddels- na het opruimen van het puin- is de aan nemer begonnen met de werk zaamheden die moeten leiden tot een mooie en moderne soos in het hart van het dorp. Ondanks bezwaren van de buurt besloot de gemeente Meerlo-Wanssum een tijdje terug de bouw van de soos toe te staan en dat de bouwwerk zaamheden konden beginnen. Al ruim vijf jaar knokt de Stichting DIM voor een eigen home voor de Blitterswijckse jeugd tussen de 12 en 21 jaar. Uit een onderzoek naar de leefbaar heid van de kleine kernen kwam sterk na voren dat er behoefte was aan jongerencentrum. Om die wens handen en voeten te geven, werd Stichting DIM opge richt. Na diverse vertragingen werd twee weken terug dan ein delijk een begin gemaakt met de bouw van de soos, die aan allerlei eisen moet voldoen om geluids overlast tegen te gaan. De vrijwilligers van DIM sU j ken zaterdag de handen flink u de mouwen. De bouw van bi j jeugdhonk is inmiddels in vol j gang. Dinsdagavond was overigen c eerste bijeenkomst van de beg leidingscommissie die in Ir leven is geroepen om aan de we sen van de buurtbewoners teg moet te komen. In de commissi waarin behalve omwonenden oc vertegenwoordigers van DIM t de gemeente Meerlo-Wanssum z ting hebben, is volgens wetho der Beterams vooral gesprokt over de voorwaarden die in het sluiten convenant opgenomt moeten worden. Het gaat dan m name om het aantal dagen uren dat de soos geopend m; zijn, hoe eventuele klachten mc ten worden afgehandeld - dei aan bereikbaarheid ed.- en wat doen om overlast te voorkomt van geparkeerde auto s, broi mers en scooters. De vertege woordigers in de begeleiding commissie gaan deze punt< bespreken met hun achterban komen er op een volgende verg dering op terug. Op dinsdag 9 november houdt KC Venray een avond met drie lezingen. De eerste lezing gaat over kreupelheden en bot- en gewrichtsafwijkingen bij honden. Onder anderen heupdysplasie, elleboogdysplasie, OCD, artrose, spondylose en hernia's worden besproken. Maar wat nog belang rijker is, op een eenvoudige manier zal er uitgelegd worden, wat de verschillende aandoenin gen precies voorstellen. Dit doen ze aan de hand van tekeningen en botmodellen. De tweede lezing is eigenlijk een training voor gebitsverzor ging bij honden. Veel oudere hon den en vooral hondjes hebben vaak een slecht gebit met veel tandsteen en terugtrekkend tand vlees, dit had voorkomen kunnen worden als u op vroege leeftijd begint met gebitsverzorging. Op een spelende en belonende manier kunt u uw hond er aan wennen om zich netjes te gedra gen tijdens de behandeling. Goede tandverzorging voorkomt gebitssaneringen op oudere leef tijd. De laatste lezing is een intro ductie op een cursus EHBO voor dieren. Er wordt op deze avond een uiteenzetting gegeven over eenvoudige maatregelen die u kunt nemen bij verwondingen bij dieren. Heel vaak komt een eige naar met een bloedende hond 1 een dierenarts. De hond blo< nog steeds heel erg als ze bij c dierenarts aankomen en de hoi heeft al veel bloed verloren. E j had voorkomen kunnen word< i als de eigenaar het hoofd koel h; gehouden en eerst een drukvé bandje had aangelegd en dan de auto was gestapt, nadat eei de dierenarts opgebeld was bericht had, dat hij er aan kor met een gewonde hond. I avond wordt gehouden in i Witte Hoeve in Venray en sta; om 20.00 uur. De lezingen wc den gegeven door Hans v: Winden, dierenarts. De avond gratis toegankelijk voor alle led< van de kynologenvereniging. A; niet-leden wordt een kleine vc i goeding gevraagd. Voor vragen I nadere informatie over de verei ging kan men bellen, telefoc 077-3071128 of 077-4734843 kijk op websitewww.kcvenray.1 Wat gebeurt er als i niet adverteert PEEL EN MAAü KEUKENINRICHTING Om aan u en uw keuken de volle aandacht te kunnen schenken werken wij uitsluitend op afspraak Stayerhofweg 2b Wanssum (0478)539020

Peel en Maas | 2004 | | pagina 9