Publicatie kennisgeving verruiming geluid horeca Goedgekeurd bestemmings plan kerkdorp 'Merselo' Informatieavond Betaald en vergunninghouderparkeren gedeelte Oranjebuurt Bekendmakingen gemeente Venray TAXATIES Drank- en Horecawet Raads- j vergadering "Bouwregels Venray in beeld" Einde aan verstrekking Pas-65 per 1-1-2005 Ingekomen bouwaanvragen Vrijstelling en/of bouwvergunning verleend Sloopvergunning verleend 5!e; Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeker Tio e Procedure Wet Geluidhinder Bekendmaking monumenten Bekendmaking monumenten 1PEEL EN MAAS Donderdag 28 oktober 2004 - Pagina Burgemeester en wethouders /an Venray maken, ter voldoe- ting aan artikel 28 lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, wekend dat Gedeputeerde Staten /an Limburg op 12 oktober 2004 [kenmerk van het besluit 2004/54546), het bestemmings- olan h^eft goedgekeurd voor cerkdorp Merselo. Dit bestemmingsplan vormt iet planologisch - juridisch kader /oor de bebouwing en het gebruik van hei binnen dit kerk dorp van de gemeente Venray jelegen, gebied. Het goedkeu ringsbesluit en het bestemmings plan liggen van 29 oktober 2004 tot en met 9 december 2004 ter inzage bij de afdeling publieks diensten in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. Deze afdeling is geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur, op dins dag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Buiten deze tijden kunnen de stukken worden inge zien na een afspraak met de afde ling publieksdiensten, telefoon nummer (0478) 52 33 33. Binnen de genoemde termijn kan door belanghebbenden tegen het besluit van Gedeputeerde Staten beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist Venray, 28 oktober 2004, Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemees ter dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris In de raadsvergadering van 6 tpril 2004 is de 'Parkeerregeling /enray' vastgesteld. Daarin is ppgenomen welke regels gelden i 'oor invoering van betaald par keren en vergunninghouderpar keren in het gebied tussen de >innen- en buitenring. Invoering 'indt gebiedsgewijs plaats. In :en deel van de Oranjebuurt vordt als eerste woonbuurt nu >etaald en vergunninghouder- >arkeren ingevoerd. Op dinsdag 1 november 2004 organiseert de ;emeente om 19.00 uur een nformatie-avond voor bewo- lers en belanghebbenden over SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN fakrcotA iïAres-' Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Burgemeester en wethouders an Venray maken hierbij >ekend dat zij op 19 oktober .004 de beleidsregels "aanwe- igheid leidinggevenden in hore- abedrijven" hebben vastge- teld. In de Drank- en lorecawet is geregeld dat tij lens de openingsuren van een orecabedrijf er altijd een op de ergunning vermelde leidingge- ende aanwezig moet zijn. In de enoemde beleidsregels is vast- elegd welke maatregelen er etroffen worden indien hore- aondernemers deze eis van anwezigheid niet nakomen, 'enray, oktober 2004 Het college van burgemeester n wethouders voornoemd. |\genda voor de openbare ver- ladering van de gemeenteraad Ie houden op dinsdag 2 novem- •er 2004 en voortgezet op 9 lovember 2004, in het gemeen- ehuis. Raadhuisstraat I, alhier. Aanvang van de vergadering van november is om 19.30 uur en Ie vergadering van 9 november om 19.00 uur. ONDERDEEL A: I. Opening. 2. 4ededelingen. 3. Spreekrecht ■ubliek. 4. Vaststelling van de genda. 5. Notulen van de open bare vergadering van de raad Ier gemeente Venray, gehou- Jen op dinsdag 28 september :004 (Gemeenteblad 2004, nr. 'I). 6. Ingekomen stukken Gemeenteblad 2004, nr. 72). ONDERDEEL B: 7. Algemeen ragenuur. ONDERDEEL C: 8. Gemeente- ijk Afvalstoffenplan 2005-2008 Gemeenteblad 2004, nr. 73). 9. 'aststellen van het bestem- ningsplan "Oude Raadhuis" Gemeenteblad 2004, nr. 74). i0. Delegatiebesluit met betrek king tot art. 19.1 WRO ten behoeve van het oprichten van ^en behandelcentrum st. "De Vendel" te Oostrum (Gemeen- e 2004, nr. 75). Onderdeel d: i i. Actuaiisa- ;ie subsidiebeleid (Gemeente rad 2004, nr. 76). 12. Beschik- paar stellen van een krediet ten oehoeve van legionella- en >randveiligheidsmaatregelen in ;emeenschapsaccommodaties Gemeenteblad 2004, nr. 77). de invoering van betaald en ver gunninghouderparkeren in de volgende straten in de Oranje buurt; - Dr. Poelsstraat; - Wilhel- minastraat (gedeelte Julianasingel - Mgr. Nolenstraat); - Pr. Hend rikstraat; - Oranjestraat; - Pr. Bernhardstraat (gedeelte Juliana singel - Kolkweg); - Pr. Beatrix- straat. De informatteavond vindt plaats in de Witte Hoeve, Gas- straat 5 te Venray. Op de avond geeft de gemeente een toelich ting op de algemene parkeerre geling en op de invoering van betaald en vergunninghouder- parkeren in de aangegeven stra ten. Invoering vindt in principe per I -1 -2005 plaats. Vooraf gaand worden reeds de bebor- ding en de parkeerautomaten geplaatst. Geïnteresseerden worden bij deze uitgenodigd de informatieavond te bezoeken. Op maandag 8 november 2004 van 9.00 uur tot 21.00 uur is er een inloopdag over het bestem mingsplan 'Venray". Deze dag vindt plaats in het gemeentehuis van Venray aan de Raadhuis straat I te Venray. De gemeen te nodigt iedereen uit voor deze inloopdag. Medewerkers van de gemeente zijn de hele dag aan wezig om uitleg te geven en vra gen te beantwoorden. Tijdens deze dag kunt u ook schriftelijk uw opmerkingen, wijzigingen en/of aanvullingen doorgeven. Begin 2004 is de gemeente Venray gestart met de voorbe reiding van de herziening van de geldende bestemmingsplannen voor de woonwijken van Venray. De woonwijken van Venray worden opgenomen in één bestemmingsplan dat een beheersmatig karakter krijgt. Dit betekent dat de bestaande situ atie, qua gebruik en bebouwing in het plan wordt geregeld. Nieuwbouwlocaties worden daarin niet meegenomen. Alleen daar waar de nieuwbouwlocaties helemaal zijn uitgewerkt en de benodigde onderzoeken zijn uit gevoerd worden ze meegeno men in het bestemmingsplan. De nog geldende bestem mingsplannen voor de woonwij ken van Venray zijn sterk verou derd en elk van deze plannen heeft een eigen bouwregelgeving. Een belangrijk doel van het nieu we bestemmingsplan is om voor alle woonwijken van Venray één regelgeving te laten gelden. Hier mee wordt de rechtsgelijkheid en de rechtszekerheid van inwo ners van Venray bevorderd. Ook is dan duidelijk wat iedereen in zijn achtertuin mag bouwen maar ook wat de buren mogen bouwen. De gemeente heeft een stedenbouwkundig bureau de opdracht gegeven om de bestaande situatie in beeld te brengen. Deze gegevens zijn ver taald in een concept vooront werp bestemmingsplankaart met de daarbij behorende voorschrif ten. De gemeente nodigt ieder een uit voor de inloopdag op maandag 8 november aanstaan de. Op deze dag worden dit con cept voorontwerp bestemmings plan al gepresenteerd vooruitlopend op de formele procedure. Op die manier wordt iedereen in de gelegenheid gesteld om al vroeg in het plan proces wijzigingen of aanvullin gen door te geven. Deze dag is een vervolg op de reeds eerder gehouden inloopmiddag van zaterdag d.d. 3 juli 2004. Onlangs heeft de gemeente Ven ray het bericht ontvangen van het Ministerie van VWS dat besloten is om met ingang van I januari 2005 de verstrekfdng van de Pas- 65 te beëindigen. Reden hiervoor is dat per I januari 2005 de iden tificatieplicht voor iedereen van 14 jaar en ouder wordt inge voerd. De pas is dan niet langer verkrijgbaar in Nederland. De Pas-65 is er (nu nog) voor men sen van 65 jaar en ouder. Aan het gebruik van de pas zijn voordelen zoals kortingen op entreeprijzen verbonden. De Pas-65 is bedoeld om te bevorderen dat ouderen actief bezig kunnen zijn. Bent u 65 jaar of ouder, dan kunt u met uw (nieuwe) identificatiebewijs aan tonen dat u 65 jaar of ouder bent U komt dan voor dezelfde kor ting in aanmerking. Wordt u binnenkort 65 jaar? Van de gemeente Venray ontvangt u geen kennisgeving meer om even tueel een Pas-65 aan te schaffen. We adviseren u om een geldig identiteitsbewijs (Paspoort of Nederlandse Identiteitskaart) aan te schaffen. Zojuist de Pas-65 aangeschaft? Uiteraard kunt u de uitgegeven passen tot I januari 2005 gewoon blijven gebruiken. Instanties en dergelijke zullen tot I januari 2005 naar de Pas-65 blijven vra gen om voor de korting in aan merking te komen. We adviseren u om een geldig identiteitsbewijs aan te schaffen, zodat u ook na I januari 2005 van de voordelen die verbonden zijn aan uw leeftijd gebruik kunt blijven maken. Wijziging Verordening Leerlingenvervoer In de vergadering van 28 sep tember 2004 is de gemeente raad akkoord gegaan met de wijziging van Verordening Leer lingenvervoer Gemeente Ven ray 2003. In de Verordening leerlingenvervoer 2003 is aan artikel 3 een lid toegevoegd. De tekst van dit lid Luidt; "Voor de leerling die op indicatie van de Permanente Commissie Leerlin genzorg het leerwegondersteu nend onderwijs op zorglocatie Maasland, onderdeel van het 13. Vaststelling huisvestingspro gramma en -overzicht primair onderwijs 2005 (Gemeenteblad 2004, nr. 78). 14. Boeteveror dening Wet inburgering nieuw komers (Gemeenteblad 2004, nr. 79). 15. Verklaring hoogte subsidie openbare bibliotheek (Gemeenteblad 2004, nr. 80). 16. Toezeggingenlijst van de gemeenteraad. (Bijgewerkt t/m raadsvergadering 28 september 2004) (Gemeenteblad 2004, nr. 81). ONDERDEEL E: 17. Vaststel ling programmabegroting 2005 (Gemeenteblad 2004, nr. 82). (Reeds in uw bezit). 18. Sluiting. Blariacumcollege, te Venlo, bezoekt geldt deze school als dichtstbijzijnde toegankelijke school. Daarbij wordt, naar het oordeel van het college, het leerwegondersteunend onder wijs op deze locatie gelijkgesteld met voortgezet speciaal onder wijs. Titel 3 van de Verordening is daarbij van toepassing en titel 4 van de Verordening (artikel 21 en 22) is uitgezonderd". Deze wijziging van de verordening betekent een uitbreiding van de doelgroep die voor een vergoe ding in het kader van leerlingen vervoer in aanmerking komt. Gelet op het begin van het schooljaar en de geringe wijzi ging wordt voorgesteld om gebruik te maken van artikel 25 van de Tijdelijke Referendum- wet. Op grond van dit artikel treedt de verordening per datum van publicatie in de Peel en Maas (in plaats van de gebrui kelijke termijn van zes weken na publicatie) in werking. Voor het indienen van een aanvraag voor vergoeding leerlingenvervoer kan een speciaal formulier wor den verkregen bij de afdeling Publieksdiensten van de gemeente. De genoemde aanvragen, intrekking en meldingen en alle op de aanvragen, intrekking en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523333) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - P. Hegmans, Sambeeksedijk 5 te St. Anthonis voor een revisievergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan Twistweg 15a te Vrede- peel. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 28 okto ber 2004 tot en met 25 novem ber 2004 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij een ver gunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - Poels Begijnhof BV, Begijn hofweg 12 te Heide voor een revisievergunning voor een vleesvarkenshouderij en landbouwproduktiebedrijf, gelegen aan Begijn hofweg 12 te Heide. De vergunning wordt onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 28 oktober 2004 tot en met 9 december 2004 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Besluiten verzoek tot intrek king van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hier voor geldt een bijzondere pro cedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Burgemeester en Wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk intrekken van: R.J.M. Janssen, Peelweg 19 te Ysselsteyn voor een pluimveehouderij en akker bouwbedrijf, gelegen aan Peelweg 19 te Ysselsteyn ten behoeve van Kempkens- berg 32 te Ysselsteyn. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 28 oktober 2004 tot en met 9 december 2004 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten geen beden kingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van 'kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat de volgende meldingen krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer zijn geaccep teerd: - J. Geelen, Brugpas 27 te Veulen voor de inrichting gelegen aan Brugpas 27 te Veulen betreffende de uit breiding van de rundveestal met opslagruimte voor het overdekt stallen van mate rieel met daaronder de opslag van drijfmest. Tevens worden bouwkundige voor zieningen voor een toekom stige melkstal in de uitbrei ding meegenomen. - Maatschap J.J.M. Wilmsen, Peelweg 4 te Ysselsteyn voor het gewijzigd uitvoe ren van de vleesvarkensstal (milieuvergunning d.d. 18 maart 2003). Gelegen aan Peelweg 4 te Ysselsteyn. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 28 oktober 2004 tot en met 9 december 2004 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebben de schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij burge meester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de mel ding artikel 8.19 Wet milieube heer. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40/8.44 van de Wet milieube heer A.M.v.B.-meldingen zijn binnengekomen van: De heer Jacobs, Nieuwhuis- weg I I te Venray een mel ding op grond van het vuur- werkbesluit voor de opslag van 1000 kg consumenten vuurwerk aan de Nieuw- huisweg 7 en 9 te Venray. - Agerland BV, Postbus 3096 te Heythuysen een melding op grond van het vuurwerk- besluit voor de opslag, ompakken en verkoop van consumentenvuurwerk aan de Zuivelweg 2e te Leunen. - Autobedrijf H. Jeuken VOF, Oude Oostrumseweg 24 te Venray voor het veranderen van de inrichting ingevolge het Besluit inrichtingen voor motorvoertuigen milieube heer, gelegen aan Oude Oostrumseweg 24 te Ven ray. De meldingen kunnen worden ingezien van 28 oktober 2004 tot en met I I november 2004 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 28 oktober 2004 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Afdelingsmanager Wonen en Werken, Drs. M.P.A. CLaus Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u hierbij een overzicht aan va de bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen Bouwlocatie Merseloseweg 84 Langstraat 68 Stationsweg 149 Patersstraat 27 Pastoor Jacobspeel 2 Meerloseweg 12 De Alden Weg 6 Smakterweg 33 Zilverschoon 4 Aan den Heuvel Stationsweg 22 Datum indiening 19/10/04 18/10/04 19/10/04 18/10/04 18/10/04 21/10/04 20/10/04 18/10/04 19/10/04 19/10/04 22/10/04 Werkomschrijving vernieuwen kozijnen vergroten woning vergroten woning vergroten woning varkensstal garage/berging vergroten woning vergroten kranenbaan vergroten woning 16 woningen renoveren woning Het betreft hier uitsluitend een kennisgeving. Deze bouwaanvragen liggen ling Publieksdiensten. Reg.nr. ba040.42l ba040.42; ba040.423 ba040.424 ba040.425 ba040.426 ba040.427 ba040.428 ba040.43ö iar. G ba040.43l entes ba040.432 niet ter inzage bij onze afde iebore izusj a ,27; larcis1 40 T( rceloi icbort ike 4-10- jochtc Burgemeester en wethouders hebben voor onderstaande bouwplannen/gebruiksverzoeken vrijstel^ nj( en/of bouwvergunning verleend. Bouwlocatie Ericaweg 5 Hoensel 3 Mgr. Nolensstraat 25 Sleutelbloem 31 Raadhuisstraat I Hoofdstraat 2 Verzenddatum besluit 21/10/04 21/10/04 21/10/04 21/10/04 18/10/04 22/10/04 Werkomschrijving fietsenstalling vergroten woning serre veranderen garagedeur veranderen aula wijzigen stallingsruimte idestr; 12 EP 0478 Reg.nr. baO4O.380|foera ba040.389 ba040.2S7 ba040.329 ba040.40l ba040.34l Tegen bovenstaande verleende vrijstellingen en/of bouwvergunningen kunnen belanghebbenden M grond van de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeesw jckind en wethouders, postbus 500, 5800 AM Venray. Dit bezwaarschrift moet worden ingediend binnen weken ingaande de dag na verzending of uitreiking van de beschikking. Tevens kan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond worden verzocht, indien di onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening te treffen. Burgemeester en wethouders hebben voor onderstaande sloopaanvraag sloopvergunning verleend. Bouwlocatie Werkomschrijving Reg.nr. rt. Es Ookt urice rschu using lallo 1 ïiene UTT ubcrta ik bin 20 oki weg nienl rrv ei nssen lders< ?5 JIV cn pa jnho\ gi efke Verzenddatum besluit Hoofdstraat 4 22/10/04 ged. woning/stallingsruimte slp040.04) Tegen bovenstaande verleende sloopvergunning kunnen belanghebbenden op grond van de Algemen jyj' wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, postb e, 500, 5800 AM Venray. Dit bezwaarschrift moet worden ingediend binnen zes weken ingaande de na verzending of uitreiking van de beschikking. Tevens kan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond worden verzocht, indieni onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening te treffen, "fGeboi (in procedure) Mijn Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouwaanvrage zijn:. en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de VVï ïdréS op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verlenen «ien- ltnisschi< f Geboi Bouwlocatie Kruidenlaan 214 Herderstasje 4 Kamperfoelie 63 Westsingel/St. Ursulastraat/ St. Ceciliapad Hondsdraf 13 Kardinaal van Rossumstraat 40 Werkomschrijving vergroten woning vergroten woning dakkapel luifels L047I Reg.nr. ba040.40f ba040.40f ba040.4lf K ba040.4i vergroten woning ba040.4IS zolderraam ba040.425 L De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 29 oktober 2004 gedun 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze periode kunnen eventuele bedenkingen tegen het voornemen schriftelijk naar vore*] worden gebracht. Bedenkingen kunt u sturen naar het college van burgemeester en wethouders, pos;-] bus 500, 5800 AM Venray. :i]ii Wij 2 him! Gebc •2004 Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voornemens zijn bij gedeputeerd! staten van Limburg een verzoek als bedoeld in artikel 83 van de Wet Geluidhinder in te dienen on vaststelling van hogere grenswaarden voor de bouw van het psychiatrisch ziekenhuis op het St Sem tius terrein welke omsloten wordt door de Stationsweg, St Servatiusweg, de Henri Dunantstraat (j de Oostsingel te Venray. De op dit project betrekking hebbende geluidsrapport, waarin de benodigde hogere grenswaarden w zijn aangegeven, liggen met ingang van 29 oktober 2004 voor een periode van 2 weken ter inzage op het gemeentehuis bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende de terinzagelegging kunnen schriftelijk! zienswijzen aan ons kenbaar worden gemaakt. Op verzoek zal een openbare zitting worden belegd Ter zitting bestaat de mogelijkheid zienswijzen mondeling aan ons kenbaar te maken. weeg doch ohn e ruyn- oxtrot lanca andy Dolg Vanaf heden ligt bij de informatiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 6 weken ter inzage: de beschikking tot het verlenen van vergunning ex artikel I I van de Monumentenwet 1988 voor het verbouwen van een rijksmonument tot horeca gelegenheid aan de Grote Markt I te Venray. Op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht kan degene wiens belang rechtstreeks bij dit besluit is betrokken, daartegen binnen 6 weken na de dag waarop deze bekendmaking is gepu bliceerd, een bezwaarschrift bij ons indienen. Vanaf heden ligt bij de informatiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 6 weken ter inzage: de beschikking tot het verlenen van vergunning als bedoeld artikel 9 van de Monumentenverorde ning 2000 gemeente Venray voor het plaatsen van tussenwanden in de aula aan de Raadhuisstraat I te Venray. Op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht kan degene wiens belang rechtstreeks bij dit besluit is betrokken, daartegen binnen 6 weken na de dag waarop deze bekendmaking is gepu bliceerd, een bezwaarschrift bij ons indienen. Venray, 28 oktober 2004 Namens burgemeester en wethouders van Venray, afdelingsmanager Wonen en Werken, drs. M.P.A. Claus onze REE Geb. iirLi lucien icole rijnes 109 Kennisgeving verruiming ge luidsnormen individuele dagen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er op basis van artikel 4.1.2 van de Algemene Plaatselijke Veror dening verruiming van de voor schriften I.I.I, 1.1.5, 1.1.7 en 1.1.8 uit de bijlage onder B van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieube heer is verleend aan: - OJC Dingus, Hoenderstraat 10 te Venray, voor zondag 31 oktober 2004 van 18.00 uur tot 24.00 uur. - Stichting Wijkcentrum Brukske, Brukske I te Ven ray, voor vrijdag 26 novem ber 2004 van 18.00 uur tot zaterdag 27 november2004 om 01.00 uur Het bovenstaande betekent dat gedurende voornoemde perio de de normale eisen voor hore- ca-inrichtingen volgens het Besluit Horeca-, Sport- en Recreatie-inrichtingen Milieube heer niet gelden en dat sprake is van een verruiming van de geluidsnormen. De horeca- exploitant is gedurende voor noemde periode verplicht te doen en na te laten hetgeen redelijkerwijs gevergd kan wor den om overmatige hinder te voorkomen. Gelet daarop zijn voorschriften opgelegd. Venray, 28 oktober 2004 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Afdelingsmanager Wonen Werken, Drs. M.P.A. CLaus 24 o -ARS ly, leur 'Uzen: Wij met pltlK Job Si Zij» 25 o Zusj Doe tuud liche Heidst 8121 Meike obCï anne K0i Uu Hn'c Bin, »kou

Peel en Maas | 2004 | | pagina 24