Fcvf OTTO heel snel ansloos IVC/Taxi Verstraaten lijft winnen Lake Valley laat naar winst Sportnieuws -info 'Oudjes' VVV te sterk voor Merselo Frank Brands scoort eerste interlandgoal Titelstrijd spitst zich toe tussen HVC en Malabata Venray dames blijven ongeslagen Koploper te sterk voor dames SSS'18 VV Holthees Zevenklapper voor BW 27 SV Swolgense Boys Programma zaalvoetbal SV Ysselsteyn üggjüj a, KN maas Donderdag 28 oktober 2004 - Pagina 21 men zes minuten op 5-0 achterstand gezet zaalvoetballers van TVF jfO lijden aan een uitsyn- Lffl. Maandagavond werd ook [vierde uitwedstrijd verloren. Venrayse hoofdklasser ging in rade tegen Rood Wit met 8-4 jleruit. ff OTTO was maandag vastbeslo ten einde te maken aan de nega te uitreeks. Bij het lager geklasseer- IRood Wit wilden de Venray niet I lege handen huiswaarts keren, ■r de hoop op een positief resul- ■viel al snel in duigen Want bin- B zes minuten keek TVF OTTO |gen een 5-0 achterstand aan. Het ayse team speelde al heel snel Vvolkomen kansloze partij "Het Larde zo snel. Het was niet te Éven", zegt speler Danny Fasen. "We maakten blunders achterin, de keeper liet een bal door zijn benen gaan en een vrije trap vloog er zomaar in. Ik weet niet waarin het ligt. Het leek wel of we de lange autoreis nog in de benen hadden." Na de desastreuze beginminuten herstelde TVF OTTO zich enigszins. Halverwege leidde de Kerkraadse ploeg met 6-0. Na de pauze verkleinde Hicham Hlimi met twee treffers de stand tot 6- 2. De thuisclub kwam op 7-2 waarna de sterke Hicham Hlimi opnieuw twee keer doel trof. TVF OTTO liet na rust een man-meer-situatie onbenut en op het laatst zaten zelfs twee spe lers van Rood Wit met een gele kaart op de bank. Ook deze overtalsituatie leverde geen Venrayse doelpunten meer op. Met 8-4 nederlaag droop de Venrayse ploeg ontgoocheld af. Komende maandag speelt TVF OTTO de uitwedstrijd tegen nieuwkomer ZW Jaffa in de sporthal van Melick. Stand hoofdklasse Altweerterheide 7-19 FCH/Decora H. 2 7-18 De Sjötter 7-18 Amicitia 6-10 H77/le Village 7-9 AJ Deume 7-9 TVF OTTO 7-9 ZW Jaffa 6-8 ZV Eijsden 7-8 ZW Rood Wit 7-8 't Kesjotje 5-7 Roerdalen/Alfass 7-6 Fermonia Boys 2 6-4 ZVB Graus Bouw 7-1 |>ach Paul Janssen: "Showvoetbal is mooi als je met 8-1 voorstaat" „/Taxi Verstraaten- (Ï/Decora Houkes 5-4 (3-2) jdpunten: 7. Dennis Snijder 1- 111. Coen Linskens 2-0; 13. prln Puttileihalat 2-1; 18. Eric ilsfontaine 3-1; 23. Kevin Putti- jat 3-2; 34. Tommy Kroes 4-2; li Raymond Janssen (eigen doel) (ft 46. Said Yahia 5-3; 47. Cyriel a 5-4. Scheidsrechter Vergoos- jb(Obbicht). Toeschouwers: 90. kaart: Sebastiaan Caenen xora Houkes). /C/Taxi Verstraaten: Janssen; crkens, Brands, Jeuken, Kroes, tskens,Snijder, Troisfontaine |n Yahia. (Door Henk Willemssen) De Limburgse derby tussen IC/Taxi Verstraaten en Decora Houkes eindigde in benauwde 5-4 zege voor de lynaren. Tot het allerlaatste ignaal van de ervaren arbiter fergoossen bleef het superspan- nend. Ondanks het veel betere spel en legio kansen slaagde rdêif HVC/Taxi Verstraaten er niet in tste( de Zuid-Limburgers af te schud- ,er den. De Venrayse hoogstandjes ,je "ra werden vaak te ver doorgevoerd <de LJva'len *oste 8ing van 4e effecti- vasi 3$^ reken# was een merkwaardige wed- 1 -5 Jhjddie eigenlijk al voor rust beslist j.waj Bdmoeten zijn. Terwijl het Venrayse e Da; earn de ene na de andere prachtige ljetE lans om zeep hielp had FCH/Decora Houkes maar heel weinig doelpogin gen nodig om te scoren. Daarbij tot twee keer toe - ongewild - geholpen ir HVC-doelman Raymond Janssen, loor bleven de bezoekers uit :rlerheide tot op het laatst in de loedi Coach Paul Janssen was na afloop dik tevreden over het spel van zijn en a "Vooral in de eerste helft speel- den we schitterend voetbal in een lat ka °°8 baltempo. Alleen vergaten we en e kansen af te maken." Halverwege )S 'jj., uijkte de 3-2 stand op scorebord midde ^4)ecora Houkes kreeg in het enM: *eede bedrijf steeds meer moed gebe mdat bet 20 makkelijk aan de doel- lunten kwam. Ondanks het kwali- citsverschil roken de Zuid-Limbur- ers dat er wat te halen viel in (9.1 ponhal De Wetteling. HVC/Taxi Ver- (8-ll'MrMten moest dan ook zeilen bijzet- !l+2f ,enora de drie punten in eigen huis solo die hij met een prachtig schot in de bovenhoek afrondde: 1-0 De kan sen bleven zich aaneen rijgen. Coen Linskens, die zich wondersnel heeft aangepast aan het hogere niveau, ont futselde aanvoerder Lux de bal rond de middellijn. Linskens stoof op het doel af en scoorde koelbloedig: 2-0. Halverwege de eerste helft loste Kevin Puttileihalat een schot vanaf de zijlijn. Iedereen miste de schuiver inclusief doelman Janssen: 2-1. Toch leek er geen vuiltje aan de lucht want de thuisploeg bleef domineren en kansen creeëren. Dit leidde even later tot de 3-1. Ruud Brands passte naar Eric Troisfontaine die zijn eerste com petitietreffer scoorde: 3-1- Daarna ver zuimde HVC/Taxi Verstraaten ruimer afstand te nemen. Ruud Brands en Dennis Snijder hadden de 4-1 op hun schoen. Teveel kansen stierven in schoonheid want de Venraynaren wil den het soms veel te mooi doen In plaats van 4-1 werd het 3-2 Na een goed uitgespeelde aanval bracht Kevin Puttileihalat de spanning weer helemaal terug: 3-2. Op slag van rust was Coen Linskens alleen op weg naar het doel maar arbiter Vergoossen voorkwam, door het blazen van het rustsignaal, een treffer.Tijdens de rust hamerde Paul Janssen op doel treffendheid. "Showvoetbal is mooi als je met 8-1 voorstaat. Maar niet in deze fase van de wedstrijd. Dat kun nen we ons niet permitteren." Na de pauze bood FCH/Decora Houkes veel sterkere tegenstand. De Venrayse kansen waren minder tal rijk. Na negen minuten nam HVC/Taxi Verstraaten ruimer afstand. Tommy Kroes veroverde de bal en ging een een-tweetje aan met Saïd Yahia. Kroes kreeg de bal op maat terug en kon afronden: 4-2. Een minuut later kwam FCH/Decora Houkes weer dichterbij. Daar ging een rommelige situatie in het Venray se doelgebied aan vooraf. Doelman Raymond Janssen probeerde het gevaar af te wenden maar liep uitein delijk de bal in zijn eigen doel: 4-3. De Zuid-Limburgers deden er een schep je bovenop en de strijd werd alsmaar spannender, Nadat Dennis Snijder vlak naast schoot leek vier minuten voor tijd toch de beslissing te vallen. Opnieuw vertolkten Said. Yahia en Tommy Kroes de hoofdrollen. Yahia schudde op eigen helft twee tegen standers af en stormde op weg naar het doel. Na een een-tweetje met Kroes schoot Saïd Yahia de 5-3 bin nen. Het was alweer de achtste com petitietreffer van de Helmondse top schutter. Maar opnieuw viel binnen een minuut het tegendoelpunt. Er was weer een onoverzichtelijke situ atie voor het domein van goalie Jans sen. Cyril Lux profiteerde en schoot 5-4 binnen. Met Sebastiaan Caenen als mee- voetballende keeper opende FCH/Decora Houkes de jacht op de gelijktnaker. De thuisploeg zat in de verdrukking maar brak uit via Dennis Snijder. Die zag dat Caenen ruim voor zijn doel stond en waagde van ver een schot. De FCH-goalie kon niet anders dan met een handsbal een treffer voorkonden en hij ontving daarvoor geel. De twee minuten in overtal kwam HVC/Taxi Verstraaten heel goed uit alhoewel de Venraynaren er opnieuw geen profijt uit wisten te .halen. Het doorkruiste wel het slot- offensief van de bezoekers. "We kon den vandaag niet van de tegenstander weglopen. De drie punten zijn al met al dik verdiend", concludeerde Paul Janssen. "Het niveau van de eerste helft was zelfs bijzonder hoog en dat is het spelpeil dat we nastreven. We moeten alleen waken voor verval en showvoetbal." Vanaf het beginsignaal doken de Venraynaren gevaarlijk voor het doel van Richard Vallinga op. De FCH-doel- man hield Eric Troisfontaine en Ruud Ifands van een vroege openings eer af. In de vijfde minuut was Val- inga kansloos op een knal van Said Yahia maar nu stond de paal in de Wg. Twee minuten later was het de wins onnavolgbare Dennis Snijder die de derby openbrak Vanaf eigen helft startte de nieuwe aanwinst een t houden. En dat lukte. Met alweer Ie zesde zege op rij ligt het Venrayse earn op titelkoers in de eerste divisie fake Valley/'t Podium had het Werdag knap lastig tegen laag vlieger Roerdalen/Alfass 2. Na de ruststand besliste de Venrayse nummer twee in de eerste klasse pas in het tweede bedrijf het duel: 2-5. Met vijf overwinningen uit zes duels blijft Lake Valley meestrijden de koppositie. Tegen Roerda- jen/Alfass 2, dat voorlaatste staat, '«en de Venrayse zaalvoetballers een makkelijke avond te krijgen. Maar tot ™ee keer toe keek Lake Valley/'t Podium tegen een achterstand aan. 6 was het complete team gaan jj^Ppen in Scheveningen om de wrfstvakantie >n te luiden Zaterdag ochtend keerden de voetballers weer ^8in Venray. Het reserveteam van Rocrdalen/Alfass bleek zich ook ver kerkt te hebben met vier spelers uit ur hoofdmacht, fake Valley begon te slap aan de edstrijd en keek al snel tegen een 1- achterstand aan. De Schevingense fapavond zat blijkbaar nog in de ?enen. Na een goede actie van Ronny Pmit kon Paul Rutten bij de tweede Paal de l-i gelijkmaker binnentikken. Uit een vrije trap kwam de Roer- mondse thuisploeg opnieuw op voor sprong: 2-1. Lennard Jansen draaide weg van zijn tegenstander en schoot nog voor de pauze de 2-2 binnen. De scheidsrechter wilde niet dat de ploegen tijdens de rust het kleedlo kaal opzochten. De voetballers zaten nog geen minuut op de bank toen de leidsman alweer wilde beginnen. Ter wijl de Venrayse doelman Vincent Buwalda nog niet eens in het veld stond had de arbiter al voor het begin signaal gefloten. De thuisclub was zo sportief om te wachten totdat Buwal da zijn plek weer had ingenomen. Al heel snel liep Arjan Lammers tegen een gele kaart op maar de tijdstraf bleef zonder nadelige gevolgen. Ook een speler van Roerdalen/Alf ass 2 kreeg geel. Lake Valley/'t Podi um buitte de overtalsituatie wel uit. Na een een-tweetje met Ronny Spruit zette Arjan Lammers de bezoekers voor het eerst op voorsprong: 2-3 Na een duel met Tom van Stokkem kreeg dezelfde Roermondse speler opnieuw geel en dus rood. Dit was een te zware straf omdat hij alleen maar de bal blokte De Roermondena ren moesten daardoor vijf minuten met een man minder spelen. Arjan Lammers profiteerde opnieuw en zette zijn team op een 2-4 voor sprong. Daarna verzuimden de Ven raynaren verder uit te lopen. Ronny Spruit had pech dat hij tot twee keer toe de paal trof. Twee minuten voor tijd viel de 2-5. Niels Hermsen onder schepte de bal en gaf een pass naar Paul Rutten zijn met zijn linkervoet fraai uithaalde: 2-5. Uitslagen: Sambeek-Holthees SW Vet.-Holthees Vet. Holthees 2-Wittenhorst 10 Olympia 8-Holthees 3 Resia 3-Holthees 4 1-0 2-2 2-0 2-6 2-0 Programma zaterdag 30 okL: Oostrum Vet.-Holthees Vet. 17.00 Programma zondag 31 okt.: Holthees 1-BW27 1 14.30 Holthees 2-BW27 2 11.00 Holthees 3-Elsendorp 2 11.30 BW'27 4-Holthees 4 10.00 De eerste thuiszege voor zesdeklas- ser BW is een feit. De tegenstander uit Lottum moest lijdzaam toezien dat BW de wedstrijd na verloop van tijd meer in de greep kreeg en zonder moeite de score kon opvoeren naar 7 -1 Vanaf de aftrap ging BW in de aan val wat in de 2e minuut al resulteerde in een goede kans toen de bal door de BW-midhalf rakelings werd naastge- schoten. In de 5e minuut de eerste treffer uit een corner. De bal werd slecht weggewerkt door de Lottum defensie en via de scrimmage bij Johan Speijcken kwam die beheerst binnentikte 1- 0. Vijf minuten daarna een mooie aanval van BW over de linkervleugel. De bal werd op de vrij staande Ralf Hendrix gespeeld die op maat doorstifte op Johan Speijcken en snoeihard de 2-0 binnenschoot In de 15e minuut was het weer raak door een kopbal van Mathé Wijnho ven u t een corner in de korte hoek ingekopt 3-0. Enkele minuten later kon Lottum tegenscoren door een aanyal over de as van het veld met een listig steekballetje op de spits die zijn directe tegenstander op het ver keerde been zette, vrij kon doorgaan en met een onhoudbaar schot doel man Marco Rutten het nakijken gaf 3- 1De oranjehemden leden veel bal verlies doch BW wist hiervan niet te profiteren. In de 35e minuut een aan val van BW over links waarbij twee Lottum verdedigers uitgespeeld wer den en de bal op maat gegeven werd naar Luc Tijmensen die via een verde diger binnenknalde 4-1Op slag van rust een lange trap vanuit de BW defensie over de verdediging van Lot tum. De zwak teruggespeelde door de laatste man op zijn doelman werd onderschept door de snelle Luc Tij mensen die de uitkomende keeper omspeelde en fraai binnentikte 5-1. Tevens ruststand. Enkele minuten na rust zowaar een offensiefje van Lot tum met enkele opgelegde kansen, maar wisten deze niet te benutten. De bal werd vanuit de verdediging naar de rechtervleugel gespeeld die op maat voortrok naar de spits en rake lings over het doel kopte. In de 60e minuut een hoge bal in het straf schopgebied van BW Bij de scher mutseling die hierbij ontstond vond de scheidsrechter het nodig om een penalty aan Lottum toe te kennen. Doelman Marco Rutten stopte op fraaie wijze. BW nam het initiatief over en in de 65e minuut werd een voorzet vanaf de rechterzijde op Johan Speijcken gespeeld die met een strak schot afrondde 6-1. BW kreeg alle gelegenheid om de score op te voeren door het zwakke spel van Lot tum. In de 68e minuut een aanval van BW waarbij de bal door Ralf Hendrix wordt vrijgespeeld en doorgestoken wordt op Ralf Wolters die door te lang treuzelen zijn kans voorbij zag gaan. In de 77e minuut was het toch weer raak. Een aanval over de rech terzijde naar Johan Speijcken die direct doorspeelde op Ralf Hendrix die zijn directe tegenstander omspeel de en met een strak diagonaal schot 7- 1 aantekende. Met deze overwinning komt BW in de subtop van de zesde klasse F, Zondag uitwedstrijd naar Holthees. Merselo heeft afgelopen zaterdag het nieuwe hoofdveld op sportpark De Vloet officieel in gebruik geno men. Om de opening luister bij te zet ten, was oud-WV uitgenodigd om een wedstrijd te spelen tegen het eer ste team van de zesdeklasser. De oud jes waren met 1-4 duidelijk een maat je te groot voor de trotse koploper in de zesde klasse. Al in de eerste helft opende Werner Smits de score voor de oud-VW-ers Na de pauze waren Jay Driessen (2x) en Maurice Graef verantwoordelijk voor de overige treffers. Voor Merselo scoorde Mare van Dijck de eretreffer. Naast de jon kies Graef en Driessen, had oud WV ook enkele coryfeeën uit de jaren zestig en zeventig in de gelederen. Zo kwamen Huub 'de Koes' Vercoulen, Sjaak Hermans, Gerrie van Rosmalen en Harrie 'Mandje' Heijnen in actie. De inmiddels 63-jarige Heijnen bewees met zijn techniek, inzicht en overzicht dat hij nog steeds niet onder hoeft te doen voor twintigers die twee keer in de week trainen. Uitslagen: Wittenhorst 4-Sw.Boys 2 0-2 Sparta'18 5-Sw.Boys 3 2-7 rogramma zondag 31 okt.: Sw.Boys 1-Excellent 1 a. 14.30 Sw.Boys 2-Oostrum 2 a.10.30 Ysselsteyn 5-Sw,Boys 3 a. 10,30 Voor de kampioensstrijd in de eer ste divisie B hebben twee ploegen zich nadrukkelijk gemeld. Koploper HVC/Taxi Verstraaten en de nummer twee Malabata hebben na zeven duels al een straatlengte voorsprong op de concurrentie. Beide clubs wonnen zes van de zeven duels. De Venrayse lijstaanvoerder is nog ongeslagen In de competitie-ouvertu re bij D'n Diek/Bosscherveld kwam HVC/Taxi Verstraaten niet verder dan een remise: 3-3- Malabata uit Roosendaal verloor éénmaal. De veel scorende Brabantse club ging met 8-7 onderuit bij ODV Yema in Maastricht. Vrijdag (morgen) gaat HVC op bezoek bij de Maastricht se 'reuzendoder'. HVC/Taxi Verstraaten en Malabata treffen elkaar in de voorlaatste speel ronde. De Venraynaren spelen eerst uit. Op vrijdag 3 december staat de eerste topper op het programma in sporthal Vijfsprong in Rucphen. Stand eerste divisie B HVC/Taxi Verstraaten 7-19 Malabata 7-18 Lions/Nefkens 7-11 ODV Yema 7-11 D'n Diek/Bosscherveld 7-10 ZVB/Tupamaros 7-9 OS/Alwako 7-9 Sport Peti 7-8 R&R/Cibatax 7-8 FSG 7-8 FCH/Decora Houkes 7-7 Arcan 7-7 ESZW Totelos 6-4 FC Niumaga 2 6-1 PEEL EN MAAS een abonnement waard Vrijdag 29 oktober Sporthal De Weert 20.00 Gallus/Café de Tijd- Herberg de Peel 21.00 HVC/Taxi Verstr. 4- Lake Valley 5 22.00 FC Hento-Wittenhorst 2 Sporthal Meerlo 20.00 ZW Mari-ZV/Serum 2 Zaterdag 30 oktober Sporthal De Weert 16.00 OBR-ZVCO 17.00 Gallus/Café de Tijd 4- MZV/De Ruif 4 18.00 ZW Leunen-Altw'heide (dames) 19.00 TVF OTTOTVF OTTO 2 (dames) Maandag 1 november Sporthal De Wetteling 20.30 ZW Leunen 3- HVC/Taxi Verstr.3 21.30 Gallus/Café de Tijd 3- Gallus/Café de Tijd 4 Sporthal De Weert 20.30 Like Valley 3- Gallus/Café de Tijd 2 21.30 Lake Valley 5-FC Hento 22.30 Boca Juniors-ZW Mari Sporthal Overloon 20.00 ZVCO 2-ZV/Serum 5 Dinsdag 2 november Sporthal De Wetteling 22.00 ZW Leunen 4-TVF OTTO 4 Venrayse zaalvoetballer na anderhalf jaar terug in Oranje Frank Brands heeft vorige week zijn interlandcarrière een mooi vervolg gegeven. Ruim anderhalf jaar na zijn Oranje-debuut tegen Slowakije kon de Venrayse zaal voetballer twee caps bijschrijven. De oefenduels tegen Polen wer den gewonnen met 3-2 en 5-3. (Door Henk Willemssen) Maandag werd in Tegelen de eerste wedstrijd gespeeld. Frank Brands scoorde de 3-0. Het was zijn allereer ste internationale doelpunt. Bonds coach Vic Hermans liet op de KNVB- website weten tevreden te zijn over het spel van de weer opgeroepen Venraynaar. "Frank Brands moest als achterste man sturing geven aan de ploeg en scoorde een dikke voldoen de. Hij moet de tijd krijgen tactische zaken uit te diepen", verklaarde Her mans. Een dag later in Sittard won Oranje met 5-3 van Polen. De bondscoach had een selectie van 21 spelers ter beschikking. "Ik zou in de tweede wedstrijd aUeen in de eerste helft spe len", zegt Frank Brands. "Maar toch moest ik me na rust warmlopen en kreeg nog speeltijd. Dat is wel een gunstig teken", aldus de zaalvoetballer die dit seizoen uitkomt voor LZV/Kuijpers haarmode uit Lichten voorde. De beide oefenduels tegen Polen dienden als voorbereiding op het EK dat medio februari 2005 in Ostrava (Tsjechië) gespeeld wordt. Vic Her mans zal zijn selectie komende maand terugbrengen tot zestien man. Frank Brands hoopt uiteraard dat hij tot de uitverkorenen behoort. "Want het was super om er weer bij te zijn. Of ik tevreden was over mijn spel? Nou, helemaal tevreden ben ik nooit. Het kan altijd nog beter. Maar ik heb in elk geval mijn best gedaan en alles gegeven wat ik had. Het zou heel mooi zijn als Oranje voor mij een ver volg krijgt." In januari speelt het Nederlandse team nog een zestal oefeninterlands. Daarna wordt de definitieve selectie bepaald die naar het Europees Kam pioenschap gaat. "Er blijft uiteindelijk een groep van veertien spelers over. Mocht ik er niet bij zijn dan komen er na het EK wel weer nieuwe kansen", zegt Frank Brands die met zijn club een mindere periode meemaakt in de ere divisie. LZV/Kuijpers begon met twee overwinningen. Daarna volgden twee gelijke spelen en drie nederlagen Daardoor is de ambitieuze club afge zakt naar de middenmoot. Terwijl een plek in de top vier, wat deelname aan de playoffs betekent, de doelstelling is Afgelopen vrijdag speelde LZV/Kuijpers met 4-4 gelijk tegen het lager geklasseerde SK Konica. Frank Brands scoorde twee maal waarvan één keer in eigen doel. "We draaien momenteel niet zo goed. Alhoewel we ook enkele wedstrijden maar nipt verloren hebben. De verschillen op de ranglijst zijn gelukkig nog niet zo groot." Frank Brands lijkt zich snel te heb ben aangepast aan het allerhoogste zaalvoetbalniveau. In zeven wedstrij den scoorde hij ook zeven keer wat een mooi gemiddelde is voor een debutant "Het grote verschil met de eerste divisie is dat het spel veel snel ler gaat. Daarbij laten de arbiters meer toe. Ook in die twee interlands met Polen werd er hard gespeeld. Hoewel ik wel van fysiek spel houd liet de arbitrage soms wel erg veel toe. Dat komt het zaalvoetbal niet ten goede", vindt Brands die zijn oude club HVC/Taxi Verstraaten uiteraard op de voet volgt. "Ja, ze doen het erg goed. Het zou mooi zijn als ze kampioen worden. Jammer genoeg heb ik ze nog niet kunnen zien omdat ik od vrij dag zelf moet spelen Maar ik hoop ze binnenkort toch een keer aan het werk te zien." De dames van SV Venray blijven ongeslagen in de tweede klasse van het vrouwenvoetbal. Afgelopen zon dag werden in Beek en Donk de dames van Sparta'25 verslagen: 0-2. Door de zevende zege op rij hebben de Venrayse voetbalsters de maximale score van 21 punten. Almania blijft in het spoor van SV Venray en heeft twee punten minder. Venray had het afgelopen zondag niet makkelijk in Beek en Donk. In de eerste helft speelde de formatie van trainer Gert-Jan Wismans te slap om het de thuisploeg moeilijk te maken. In de pauze voerde Wismans enkele wissels door en trakteerde zijn ploeg op een standje. Wakker geschrokken speelde Venray in de tweede helft stukken beter. En uiteindelijk ook met resultaat. Invalsters Sana Bou- masmoud opende na twintig minuten de score en zette haar ploeg op het spoor van de overwinning. Een kwar tier voor tijd deed Jessie Pelzer de deur definitief op slot. Met haar eer ste en Venray's tweede treffer beslis te zij het duel en handhaaft de ploeg zijn ongeslagen status in de tweede klasse. De wedstrijd tegen titelkandidaat RKHVV begon met een klein uur ver traging omdat de aangewezen scheidsrechter niet kwam opdagen. Een verrassing zat er voor de Over- loonse dames niet in, De ploeg die ongeslagen bovenaan staat in de lan delijke le klasse D, was een maatje te groot voor nieuwkomer SSS'18 Met 2-7 werd op eigen terrein kansloos verloren. Wel werd er door SSS'18 sterk aan de wedstrijd begonnen. Vanaf de aftrap creëerde de thuis ploeg enkele kansen en al na zeven minuten leidde dit tot de openings treffer. Kim Faassen wist vanaf de zij kant met een lange bal Willeke Bens te bereiken die met een mooie schijn- Uitslagen: GFC'33 Bl-Ysselsteyn BI 1-9 PW C2-Ysselsteyn C2 2-2 Ysselsteyn Dl-Achates Dl 5-1 Ysselsteyn E2-Wittenhorst E5 8-0 Resia F1-Ysselsteyn F1 0-10 Hegelsom Fl-Y sselsteyn F2 13-0 Leunen F5-Ysselsteyn F3 6-2 Wittenhorst F4-Ysselsteyn F4 2-8 Ysselsteyn 1-ZSV 1 2-7 Mulo 2-YsseIsteyn 2 6-0 Ysselsteyn 3-Hegelsom 2 5-2 BW 2-Ysselsteyn 4 4-2 Ysselsteyn 5-SVEB 5 4-2 Ysselsteyn 6-oostrum 6 2-2 Programma zaterdag 30 okt.: Ysselsteyn B 1-Milsbeek BI a. 15 00 Volkel Cl-Ysselsteyn Cl v. 12.45 Ysselsteyn D2-Someren D4 a. 12.30 Ysselsteyn El-Belfeldia El a. 10.00 Ysselst.MFl/2-Wittenh. MFl/2a.l 100 Oostr. MF3/4-Ysselst. MF3/4 v 10.45 Lottum-Veteranen 16.30 Programma zondag 31 okt.: Montagnards 1-Ysselsteyn 1 14.30 Dijkse Boys 2-Ysselsteyn 2 11.00 Ysselsteyn 3-SVOC 2 13.00 Ysselsteyn 4 vrij Ysselsteyn 5-Swolg.Boys 3 10.30 Ysselsteyn 6-Excelent 4 10.00 beweging RKHW keepster Daisy Jan sen omspeelde en vanuit een moeilij ke hoek binnen schoot: 1-0. Tot de 20e minuut ging het spel op en neer en waren er voor beide teams moge lijkheden om te scoren. In de 20e minuut wist aanvoerster Marieke van Ottele uit een mooie snelle aanval de gelijkmaker te noteren. Hierna ging het combinatiespel van de ploeg uit Huissen beter lopen en kwam de ploeg uit Overloon onder druk te staan. 5 minuten later maakte dezelf de speelster 1-2. De inzet werd in eer ste instantie nog gekeerd door keep ster Vivian van Wijk, maar de terugspringende bal werd goed afge werkt. Na deze achterstand kreeg SSS'18 toch enkele kansen op de gelijkmaker, maar de jonge ploeg uit Huissen, met in hun gelederen drie speelsters van de Oranje-selectie tot en met 19 jaar. wist de laatste 5 minu ten van de eerste helft door erg sterk combinatiespel de score nog op te voeren door Roos Brouwer en een echte hattrick van Marieke van Otte- le:i-4. Na de rust lag de eerste 10 minuten het initiatief opnieuw bij SSS'18, ook nu lukte het weer om snel te scoren. Na een goede dieptepass van Marlie de Vet kon Kim Faassen alleen op de keepster afgaan, haar breedtepass werd goed ingeschoven door Mieke Verstappen: 2-4. Wakker geschrok ken door deze tegentreffer nam RKHW het initiatief over en zette de Overloonse ploeg tot het einde van de wedstrijd onder grote druk.. Met snel en goed en voetbal wist de ploeg uit Huissen door Anneke Nijenhuis. wederom aanvoerster Marieke van Ottele en in de laatste minuut van de wedstrijd door Christa Stuart de eind stand te bepalen op 2-7. Door deze overwinning blijft RKHW uit Huissen als enige ongeslagen in de landelijke le klasse D. De Overloonse dames staan nu op de 9e plek met 5 punten. Aanstaande zondag staat de uitwed strijd tegen Someren op het program ma. Deze ploeg heeft een punt min der dan SSS'18 en staat 10e.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 21