WÈêÊÉ *i CArel Fijen Makelaardij H (Smt fijRi Peelrand brengt dynamiek in de bestaande woonmarkt! Peelrand <§?T Makelaardij 01 HAUZER^r venlo, PARTNERS4, Bezichtigingen tot 17 uur mogelijk i PEEL EN MAAS Donderdag 23 september 2004 - Pagin*gj£ Venray, Zilverschoon 21 Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaande luxe afgewerkte bungalow met inpandig bereikbare garage en car port in de buitenring van Landweert. Souterrain kelder met een oppervlakte van 29 rrr Vanuit de hal is de ruime woonkamer met vide en zonnekamer bereikbaar (totaal ca. 45 m'), het geheel v.v. vloerverwarming De open haard zorgt voor sfeer. De zonnekamer geeft via schuifdeur toegang tot de patiotuin De keuken (12 m') is com pleet met apparatuur en een echte woonkeuken te noemen. Op de begane grond heeft men het gemak van twee slaapkamers en een moderne badka mer. Op de 1 e verdieping zijn nog eens 2 slaapkamers waarvan een met dou cheruimte. Inhoud van deze woning ca. 680 m:. De tuin heeft een eigen achter om en is smaakvol aangelegd. Een bungalow die met moderne materialen onderhoudsvriendelijk werd afgewerkt. Arcen, Past. Schrammstraat 26/ Op de Hor 10 Vraagprijs: 395.000,- k-k. in Arcen gelegen sfeervol vrijstaand woonhuis. Op de Hor: bewening op de begane grond. Ruime hal. toiletruimte, badkamer, 2 slaapka mers, ruime woonkamer en gesloten keuken. Past.Schrammstraafc Souterrain: ruime provisie- c.qi wijnkel der B.g.g.; Hal, tussenportaai en ruime beraing/bijkeuken. 'e verdieping: Ooen vidé, toiletruimte, woonkamer, studèer- fuïmte. open keuken, ouder slaap' Venray, Zilverschoon 14 Vraagprijs: op aanvraag Luxe vnjstaande woning (ca. 550 m') met inpandige garage gelegen in het vrije sectorgedeelte van de wijk 'Landweert Deze woning ligt op een perceel van ca. 624 rrr Op de begane grond treft u aan: ruime hal met toilet, woonkamer, woonkeuken Op de verdieping zijn 3 ruime slaap kamers en een luxe badkamer. De tuin met veel privacy ligt op het zuid oosten. Venray, Klarinetstraat 32 Vraagprijs: €180.000,- k.^ Zeer fraaie tj ?r.; 2e verdieping: 3 slaapka mers, inloopkast, grote leefruimte. N3oenoeg gehele woning is v.v. kunst stof kozijnen, dubbel glas en rolluiken ten woonhuis met zeer veel mogelijk heden! fuken #i§f|Sag. zijn 4 slaapkarrSj^BwraUaaft. Tuin met vrije ichterom, gelegen op Zuid- Oosten. Perc. opp. 159 m!. Inhoud ca. 450 m' Een ruime woning met een keurige afwerking. Venray, Merseloseweg 75 Vraagprijs: op aanvraag In het centrum van Venray op een kavel van ruim 1.300 m2 gelegen vrijstaand herenhuis met praktij kruimte van ca. 65 m2, Uitermate geschikt voor kantoor of praktijk aan huis Indeling Souterrain - kelder ruimte. Beg. grond: woonhuis, ruime hal met garderobe, eet- en woonka mer met open haard, keuken functio neel ingericht. Praktijkiuimte naast de hal met vier kamers. Ie verdieping: 4 slaapkamers, badkamer en douche ruimte. 2e verdieping hobbyruim te/slaapkamers. Achter de woning ligt een dubbele garage. De achter en zijtuin bieden optimale pnvacy. Venray, Etudestraat 17 Vraagprijs: €199.500,- kJc. Geschakelde hoekwoning met car port en inpandige berging gelegen op zeer ruim perceel. Hal, ruime woonkamer, open keuken. Op de Ie verdieping treft u 3 ruime slaapka mers aan en een badkamer. 2e ver dieping, via vaste trap toegankelijk, met nog een ruime kamer. Perceel oppervlakte ca. 465 m'. Inhoud ca. 385 nv'.- Lomm, Hanikerweg 57a Vraagprijs: op aanvraag Zeer ruime vrijstaande semi bunga low Perceeloppervlakte 1.412 rrr Bouwjaar 1974. Inhoud woonhuis ca. 600 m\ Woonopp; ca. 240 m2. B.g.g.; 2 slaapkamers, badkamer, toi letruimte, onlangs gerenoveerde woonkamer {ca. 40 m2), moderne gesloten keuken. 1e verd.; 3 ruime slaapkamers en badkamer. Woning is tevens te koop inclusief naastgelegen bedrijfsruimte. Unieke ligging en ide aal voor de hobbyist. Venray, Mgr. Verrietstraat 23 Vraagprijs 210.000,- k.k. Deze jónge, in het centrum gelegen, geschakelde stadswoning werd recen telijk aan de achterzijde uitgebreid me? een bijkeuken en een overdekt terras. Perc.opp.: 124 nv. inhoud: ca. 350 m bouwjaar 2001 Indeling: hal, Z-vormige woonkamer met aan de voorzijde uit zicht op het park. moderne keuken met apparatuur, bijkeuken met aansluiting voor wasmachine en vaatwasser. Overdekt terras en patiotuin op het zuidwesten. Ie verd,: 3 slaapkamers badkamer met douche en aansluiting voor 2e toilet. De woning is optimaal geïsoleerd en is ideaal gelegen met hét winkelcentrum binnen handbereik. Blitterswijck, Langstraat 26 Vraagprijs: op aanvraag Vnjstaande luxe afgewerkte bunga low met alle voorzieningen gelijk vloers. Souterrain met opslagkelder, woonkamer met marmeren vloer en schuifdeuren, zeer ruime leefkeuken v.v. apparatuur, 4 slaapkamers, 2 badkamers waarvan één grenzend aan de ouderslaapkamer. Het terras is geheel betegeld Netjes aangelegde tuin met vijver en veel privacy. Garage en carport geschikt voor grote camper. Venray, De Boog 12 Vraagprijs: op aanvraag Onder bijzondere architectuur gere aliseerd vrijstaand woonhuis met inpandige garage gelegen binnen de singels en op loopafstand van cen trum Venray. Perceeloppervlakte ca 230 m Inhoud ca. 410 m!. Vanuit de hal bereikt u de woonkamer v.v. eiken planken vloer. Via een schuifpui is de keurige patiotuin bereikbaar. De keu ken heeft een moderne opstelling en is voorzien van luxe inbouwappara- tuur. Op de Ie verdieping zijn 3 slaapkamers en een moderne bad- dkamer v.v. douche met wand, was tafel met ombouw, ligbad en wand- closet. Horst, Gebr. van Doomefaan 55 Vraagprijs: €298.500,- lek. Vrijstaande woning met inpandige garage. Bouwjaar 1962, (uitgebreid in 1994) Perc, opp.: 398 nv'. Inhoud: 586 nr. Tuin op het zuiden. Horst, Kreuzelweg 47 Vraagprijs: op aanvraag Vnjstaande woning met ondergrond se garage gelegen in agrarisch bui tengebied. De woning is in 2000 ingrijpend gerenoveerd. Woonopp.: 320m!. Inhoud ca: 1225 m'. Meterik, jan Drabbelsstraat 22 Vraagprijs: op aanvraag Degelijk gebouwde vrijstaande woning met inpandige garage. Deze woning is prima onderhouden en heeft een sfeervolle uitstraling! Keurige achtertuin met optimale pri vacy en vrije achterom. Venray, Etudestraat 36 Vraagprijs: €175.000,- k.k. Geschakelde eindwoning gelegen op ruim perceel met aan de voorzijde een inpandige berging. Hal met doorgang naar de woonkamer en de open keuken. De keuken is functio neel en netjes van opzet. Op de 1e verdieping treft u 3 ruime slaapka mers aan en de in 1996 gerenoveer de badkamer v.v. ligbad, toilet en wastafel. De 2e verdieping is toegan kelijk via vaste trap met nog een ruime slaapkamer. De woning is gele gen in een kindvriendelijke omgeving en op loopafstand van een kleinscha lig winkelcentrum. Perc. opp.: ca. 230 m'. Inhoud ca. 385 m'. Venray, Kempweg 41D Vraagpijs: 147.500,- k.k. Op een uitstekende locatie gelegen I appartement met gesloten garage box. Het appartement ligt op de le verdieping, slaapkamer, toiletruimte, badkamer Woonkamer met open keuken (ca. 35 m!) en ruim overdekt balkon. Inhoud woning ca. 240 m'. Woonoppervlakte ca. 80 nv. Geschikt voor zowel jong als oud Venray, De Boog 18 Vraagprijs: €285.000,- k.k. Halfvnjstaand woonhuis met garage gelegen op loopafstand van centrum Venray. Perceeloppervlakte ca. 244 nr. Inhoud ca. 415 m! (exd. garage) Vanuit de hal bereikt u de woonka mer. De keuken heeft een moderne opstelling. Op de le verdieping zijn 2 slaapkamers (3 mogelijk) en een moderne badkamer. 2e verdieping via vaste trap met 2 slaapkamers Een woning met verrassend veel ruimte WONINGAANBOD IN NOORD BRABANT Overloon, Kuluutsheuvel 74 Vraagprijs: op aanvraag Villa met inpandige garage en kan toor c q. praktijkruimte Maashees, Rieterweg 43 Vraagprijs: €249.000,- k.k. Helft, van voormalige woonboerderij met garage en carport Maashees, Hogeweg 3 Vraagprijs: €335.000,- k.k. Zeer ruime vrijstaande woning met slaapkamer en badkamer op beg grond Maashees, St. Jorisstraat 34 Vraagprijs: €192.500,- k.k. Goed onderhouden halfvnjstaande woning met aanbouw en-ruime vrijstaande garage EXCLUSIEF WONEN Well, Zandsehof 4 Hogere prijsklasse Zéér hoogwaardig afgewerkte exclu sieve villa met zwembad en vier ondergrondse garages. Venray, Biezenvenneke 4 Vraagprijs: op aanvraag Onder bijzondere architectuur gebouwde bungalow met garage gelegen op een unieke locatie. Venray, Dr. Poelsstraat 17 Vraagprijs: op aanvraag Degelijk gebouwd vrijstaand land huis met garage op unieke plek aan de rand van het centrum. Oostrum, De Hulst 15 Vraagprijs: op aanvraag Zeer luxueus en royaal vrijstaand landhuis met bedrijfsruimte. Uitermate geschikt voor wonen en werken. Venray, Langstraat 2 Vraagprijs: op aanvraag Karakteristiek vrijstaand woonhuis gelegen in het hartje van Venray. WONINGMAKELAAR BEDRIJFMAKELAAR TAXATIES een kwesti e van ver trouwe n Commercieel cuo Wij zijn ook op zaterdag telefonisch bereikbaar van 10.00 tot 13.00 uur. patersstraat 2ia 580i at venray postbus 18 5800 aa venray t 0478 63 69 22 f 0478 63 69 14 e' wonen@carelfijen.nl e! bog@carelfijen.nl www.carelfijen.nl Venray, Henseniusstraat 23 Complex Patershof Appartement gelegen op de begane grond met 1 slaapkamer. Mogelijkheid tot 2 slaapkamers. Mooie keuken, ruime woonkamer en slaapfe mer. Eigen berging en parkeergelegenheid bi ifaj het appartement. Het appartement ligt op korte afstand van het centrum. pa eelde hei Vraagprijs €145.000,- k.k. Kijk voor meer informatie op www.huizen-online.nl Of neem contact op met All-ln Assurantiën. Tel. 0478-586604 of mobiel: 06-25005219 VENRAY KEMPWEG iiisic le ka - perd i oelsi en ui TE HUUR winkelruimte gelegen aan de van het winkelcentrum op een goede lok Deze ruimte is ook ideaal te gebruiken als I toor. Totaal oppervlakte incl. souterrain ca. 95 n Het pand is voorzien van een pantry en een toilej Huurprijs: op aanvraag end Lemj MAKELAARS- EN TAXATIEKA N T0le:.wi ^jk, PATERSSTRAAT 19a VENRAY TEL. 0478-58595tKem] vikk. www.hillhorst-makelaars.nl GHÜNENBEEK 16 TE OOSTRUM NIEUW Zeer ruime, uitgebouwde, luxe afgewerkte tussenwoning met mogelijkheid voor het realiseren van een garage. Indeling: begane grond (voorzien van mar mer vloer met vloerverwarming): entree, hal, toilet, meterkast. Zeer ruime L-vormi- ge woonkamer met trapkast. Woonkeuken met terrasdeuren en voorzien van een luxe inbouwkeuken met 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast en vaat wasser. le verdieping: 2 ruime slaapkamers waarvan één met vaste kast, luxe badkamer ingericht met ligbad, wastafel, designra diator en vrijhangend toilet De 2e verdie ping is bereikbaar middels vaste trap. Deze verdieping telt 2 volwaardige slaapkamers. De tuin is op het westen gelegen, geheel omheind en voorzien van sierbestrating en diverse plantenborders. B.jr.: 1995, perc.opp.: 150 m!, inh.: 362 Vraagprijs: op aanvraag. Ruime, uitgebouwde halfvnjstaande woning met garage en carport gelegen in een mooi woonstraatje in de wijk Landweert. Indeling: begane grond: entree, hal, meterkast, toilet. Ruim uitgebouwde woonkamer met tegelvloer. Open keuken voorzien van een inbouwkeuken met een keramische kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser. Hobby-/speelka- mer. Inpandig bereikbare garage, le verdieping: overloop, badkamer inge richt met ligbad, wastafel en toilet. De ver dieping telt 2 ruime slaapkamers. De 2e verdieping is middels een vaste trap bereik baar en in gebruik als berging, maar de mogelijkheid bestaat om hier één of twee slaapkamers te realiseren. De op het zuid-westen gelegen achtertuin is geheel omheind en biedt de nodige pri vacy. B.jr.: 1994, perc.opp.: 210 m', inh.: ca. 375 m!. Vraagprijs: 214.000,- k.k. ïfjf fffj Oeze verrassend ruime, onder architectuur gebouwde en speels ingedeelde split-level woning (2003) is gelegen in het kerkdorp Oostram. Deze woning biedt de mogelijkheid voor kantoor/prak tijk aan huis. Ind.: Het souterrain is verdeeld in 2 ruimten (met de mogelijkheid voor kantoorruimte). Beg.gr.: entree, toilet en meterkast. Ruime woonkamer (ca. 52 m') met tuindeuren naar het verzonken terras aan de achterzijde van de woning. De keu ken met luxe inbouwkeuken is in U-vorm opgesteld met een eilandwerkblad en is ingericht met een 5 pits gaskookplaat. afzuigkap (vrijhangend). vaatwasser, combimagnetron en koel kast. De ruime eetkeuken heeft ruim zicht op de achtertuin, welke bereikbaar is middels tuindeuren, le verdieping: over loop, 3 royale slaapkamers. De badkamer is ingericht met een ligbad, douchehoek, wastafel, vrijhangend toilet en voorziening voor een wasstort koker. De royale tuin ligt rondom vrij. Aan de zijkant van het perceel wordt in de toekomst een fietsdoorgang gemaakt. ca. 900 m', opp.: 480 mf. Op een schitterende, zeer vrij aan de Maas gelegen kavel van ruim 1100 m' staat dit royale, diverse malen verbouwde halfvrij- staand woonhuis met een prachtig aange legde tuin met diverse terrassen (w.v. een overdekt), tuinhuisjes, dierenweide, vijver en een maximale privacy. De liefhebber kan hier zijn hartje ophalen! Indeling: b.g.: Hal, m.k., grote woonkamer met tegelvloer en trapopgang naar de le verdieping, speels verlaagd en afgeschermd deel en zicht op de open keuken v.v. appa ratuur. kelderkast, bijkeuken met plaatsing CV en wasmachine, recent geheel vernieuw de badkamer met ligbad, douche wastafel, designradiator etc.. recent vernieuwd toi let, achteringang met toegang tot overdekt terras met Maaszicht, le verd: ruime over loop/gang, 4 zeer ruime slaapkamers met veel vast kasten en separaat toilet. B.jr.: oorspr. 1890, diverse malen ver bouwd. Vraagprijs: 269.000,- k.k. Vraagprijs: 398.000,- k-k^ In het Centrum van Venray, op een mooie, zeer vnj gelegen kavel in de Oranjebuurt gelegen, vrijstaand woonhuis met aange bouwde garage en overdekt terras. Indeling: b.g.: royale hal met toegang tot woonkamer en keuken, m.k., toilet, woon keuken met perfecte afmetingen en een voudige opstelling en toegang tot droge huiskelder, ruime woonkamer, zeer grote bijkeuken met w.m. en droger aansluiting, douche, achtergelegen aparte kamer met diverse mogelijkheden, garage met loop deur. le. verd: overloop, 3 slaapkamers w.v. 2 met muurkasten en een ruime bad kamer met ligbad, wastafel en toilet. De bergzolder is met een losse trap bereikbaar en biedt voldoende opbergmo- gelijkheden. De zonnige tuin is v.v. een groot, volledig vrij gelegen overdekt ter ras, is leuk aangelegd en biedt een maxi male privacy. B.jr.: ca 1956 (diverse malen verbouwd), perc.opp.: 385 m'. Vraagprijs: 298.000,- k.k. OVERIOONSEWE6 79A, VENRAY Aan de Raadhuisstraat in het centrum van Venray. in het 'ribgebouw" ligt dit zeer luxe en perfect ingedeelde appartement aan de voorzijde en op de 2e verdieping. Het appartement biedt zowel vanuit de woonkamer (lage raampartijen) als vanuit de loggia een geweldig zicht naar zowel noord als zuid. De voordeur ligt zeer nabij de lift en de loopwegen vanuit de in het souterrain gelegen berging en parkeer plaats zijn dan ook zeer kort. (Oe liftop- gang biedt op deze 2e verdieping slecht toegang aan 4 appartementen). Indeling: Royale hal, m.k., berging met plaatsing wasmachine en technische voorzieningen, 2 slaapkamers, toilet, luxe badkamer met grote douchecabine en dubbele wastafel, zeer lichte woonkamer met perfecte inde lingsmogelijkheden en zicht op de loggia, halfopen keuken met luxe opstelling v.v. alle apparatuur en een geïntegreerde zithoek. De keuken biedt zicht en toegang tot de loggia die ruimte biedt aan een tafel met 4 stoelen. B.jr: 2002. Vraagprijs: 245.000,- k.k. Koenraadhof 1 te Venray Aan een rustig hofje in de woonwijk Veltum II op een royale kavel, in een bosrijke omgeving, gelegen ruim uit gebouwde villa. Vraagprijs: op aanvraag. Rozemarijn 10 te Venray Zeer moderne, onder architectuur gebouwde vrijstaande woning met gigantische aanbouw en vrijstaande garage op een ruime kavel (457 m') aan de rand van Landweert. Vraagprijs: 398.000,- k.k. Westsingel 42 te Venray Op een schitterende locatie aan één van de singels en aan de rand van het centrum van Venray staat deze vrij staande woning met garage. Vraagprijs: 319.000,- k.k. Bredeweg 5 te Holthees Vrijstaand woonhuis met vrijstaande garage en aangebouwde serre (1992), zeer vrij gelegen op een ruime kavel (610 nv) in het dorp Holthees. Vraagprijs: 278.000,- k.k. Gunhoekweg 4 te Oirlo Vrijstaande boerderij met voormalige koe-/ varkensstal (ca.17x29 m) en een veldschuur (ca.11x17 m) op een kavel van maar liefst 1,4 ha, ingedeeld als siertuin, erf en diverse weiden. Vraagprijs: op aanvraag. Ooyenseweg 9B te Broekhuizenvorst Aan de rand van Broekhuizenvorst is deze vrijstaande woning (voorzien van alle luxe) met vrijstaande garage/prak tijk- of kantoorruimte gelegen. Vraagprijs: 389.000,- k.k. Merseloseweg 85 te Venray Vrijstaand woonhuis met dubbele gara ge. gelegen op een royale kavel, in het centrum van venray. Het pand is in 1991 op vele fronten aangepast en verbeterd. Vraagprijs: 305.000,- k.k. Dit karakteristieke vrijstaande pand met aanbouw en vrijstaande garage is gelegen in het dorp Wanssum. Het pand is vanaf 1995 rigoureus gerenoveerd. Zaken als de keuken, woonkamer, bijkeuken en het dak van de aanbouw zijn geheel vernieuwd. De hoge plafonds op begane grond geven de vertrek ken een prachtige uitstraling. Indeling begane grond: Hal, mk, slaapkamer, L-vor- mige woonkamer met dubbele tuindeuren, gesloten woonkeuken met luxe inbouwkeu ken voorzien van 4 pits keramische kook plaat. afzuigkap, koelkast, vaatwasser mag netron en een combi-oven. Bijkeuken geheel betegeld met trapgang naar de 1ste verdieping. Aanbouw met toegang tot toi let, badkamer (gedateerd), ketelruimte en berging. 1ste verdieping: 3 vertrekken nog geheel naar eigen wens in te richten en af te werken. De achtergelegen tuin heeft een zuidelijke ligging, veranda met overkapping en een maximale privacy. Zowel rechts als links van het pand kunnen de nodige auto's geparkeerd worden. B.jr.: ca. 1900, perc.opp.: 550 m', inh.: ca. 650 m'. Vraagprijs: 295.000,- k.k. Mgr. Geurtsstraat 29 Maashees Dit statig, karakteristiek, vrijstaand herenhuis met praktijkruimte, (detail handelbestemming) is in 1999 t/m 2001 geheel gerenoveerd met oog voor de karakteristieke elementen. Vraagprijs: 565.000,- k.k. Lavendelheide 11 te Venray Deze nagenoeg nieuwe ('01) vrijstaan de woning met inpandige bereikbare garage is gelegen op een royale kavel van 506 m1 in de woonwijk "De Brabander". Vraagprijs: 369.000,- k.k. Etnalaan 3 te Venray Op een unieke locatie, in de bosrijke villawijk Westeinde staat dit zeer degelijk gebouwd vrijstaand woonhuis. Het pand is ruim opgezet (ca. 600 m') en grenzend aan een bosrand. Vraagprijs: 449.000,- k.k. De Hulst 12 te Oostrum Dit onder verfrissende architectuur gebouwde vrijstaande woonhuis met bedrijfsruimte is gelegen op een ruime kavel. Vraagprijs: op aanvraag Venrayseweg 50 te Wanssum Deze geheel gerenoveerde (1993-1995) vrijstaande woonboerderij met vrij staande garage en dubbele carport is gelegen aan de rand van het dorp Wanssum, Vraagprijs: 546.000,- k.k. Kalverstraat 10 te Maashees Op een schitterende Locatie aan de Maas gelegen, keurig onderhouden, royaal en karakteristiek woonhuis, Vraagprijs: 525.000,- fck. Köpkeshof 1 te Maashees Ruime woning met serre, riante vrijst. garage met aangebouwde berging, geleqen aan een doodlopend straatje. Vraagprijs: €329.000,- k.k. 1 WfflW* Pjg% ■iiunwr^-iN I ||Q| Deze ruime tussenwoning met berging en een vrije achterom is gelegen in een rus tige woonstraat in de woonwijk 't Brukske, Indeling: hal, meterkast, woon kamer, woonkeuken, tussenportaai met trapopgang naar de verdieping en toilet, le verdieping: overloop, 3 slaapkamers en een in 2002 geheel gerenoveerde bad kamer ingericht met een douche, een wastafel en een designradiator. Middels een vlizotrap is de ruime bergzolder bereikbaar. De mogelijkheid bestaat om hier een 4e slaapkamer te realiseren. De op het oosten gelegen achtertuin is voor zien van een berging en heeft een vrije achterom. B.jr.: 1973, perc.opp.: 131 m', inh.: ca. 383 m', woonopp.: 123 m'. Vraagprijs: 139.000,- k.k. 1 Spurkterdijk 6 te Oostrum Landelijk gelegen, geheel verbouwde langgevelboederij v.v. alle hedendaag se luxe, maar met behoud van karakte ristieke elementen. Vraagprijs: 695.000,- k.k. 1 Zilverschoon 37 te Venray Aan een van de mooiste en rustigste woonstraten, aan de rand van de wijk Landweert, gelegen vrijstaand woon huis met vrij uitzicht. Vraagprijs: 339.000,- k.k. 1 Gildestraat 22 te Holthees In de kern van Holthees, staat dit recentelijk gebouwde woonhuis met garage. Het pand is functioneel inge deeld en heeft veel leefruimte op de begane grond. Vraagprijs: 295.000,- k.k. 1 Meterikseweg 99 te Horst Geheel gerenoveerde karakteristiek vrijst. woonhuis met vrijst. gebouw (250 m'). In 2001 vernieuwd en van alle hedendaagse gemakken voorzien. Vraagprijs: 398.000,- k.k. 1 Pr. Hendrikstraat 27 te Venray Ruime vrijstaande woning "(ca. 450 m;) met aanbouw en vrijstaande gara ge in de "Oranjebuurt op ruime kavel (334 nv). Vraagprijs: 305.000,- k.k. Gelegen op een hoek in een mooie en rus tige woonstraat in de wijk Landweert, staat dit vrijstaand geschakeld (met garage) woonhuis. Indeling: hal, meterkast, toilet, L-vormige woonkamer met erker én terras deuren. open keuken voorzien van een inbouwkeuken met apparatuur, bijkeuken, garage, le verdieping: overloop, 3 slaapka mers waarvan 1 met dakkapel, badkamer ingericht met ligbad, douche, wastafel en toilet. 2e verdieping bereikbaar middels een vaste trap: overloop met bergruimte en een 4e slaapkamer met Velux dakraam en schuifkasten. De vrijgelegen tuin is gele gen op het zuiden en heeft een vrije ach terom. In de tuin is een tuinhuisje aanwe- zïg. B.jr.: 1991, perc.opp.: 276 m', inh.: ca. 450 m', woonopp.: ca. 156 m'. Vraagprijs: op aanvraag. Wilh.Sangersstraat 8 te Venray Onder architectuur gebouwd vrijstaand woonhuis met inpandige garage, car port en fraai aangelegde tuin met ber gingen, en een terras. Vraagprijs: op aanvraag. Wanssum, Meerloseweg 5 Geheel vrijgelegen, karakteristieke woonboerderij met diverse bednjfsmo- getijkheden. Een bezichtiging is nood zakelijk om de mogelijkheden te kun nen beoordelen. Vraagprijs: 449.000,- k.k. Jerusalem 126, Venray Op een toplocatie, in het hartje van Venray, nagenoeg nieuw appartement op de 4e verdieping, met berging en eigen parkeerplaats. Vraagprijs: 229.000,- k.k. Patersstraat 42, Venray Goed onderhouden appartement op de 2e verdieping met berging in het sou terrain en privé parkeerplaats geleqen in de inpandige parkeergarage perfect gelegen in het hart van Venray Vraagprijs: 149.000,- k.k. Aan een unieke woonstraat, op een kind vriendelijke locatie staat dit halfvrij- staande woonhuis met verlengde garage en carport- Het pand verkeerd in een goede staat van onderhoud, zaken als boeiboorden en de nodige keukenappara- tuur is recentelijk nog vernieuwd. Indeling Begane grond: Hal, toilet, mk, L-vormige woonkamer met laminaatvloer en een trapkast. Halfopen keuken met inbouwkeuken voorzien van 5 pits gas kookplaat ('04), afzuigkap, combi-oven ('04) en vaatwasser. Bijkeuken. 1ste ver dieping: Overloop 2 slaapkamers (moge lijkheid tot 3) en een badkamer voorzien van ligbad, douche, wastafel en toilet. 2de verdieping: hobbykamer en een 3de slaapkamer. De verlengde garage is geheel geïsoleerd en heeft een elektrisch bedienbare roldeur. Oe achtergelegen tuin beschikt over de nodige privacy en heeft een vrije achterom. B.jr.: 1994, perc.opp.: 203 m', inh.: ca. 410 m'. Vraagprijs: 214.000,- k.k. Op een zeer gewilde locatie nabij St. Anna- bossen en de nieuwbouwwijk "de Brabander* staat deze, zeer degelijk gebouwde, twee onder-een-kap woning met aanbouwen gara ge. Anders dan de voorzijde doet vermoeden is het mogelijk een oprit te realiseren en op eigen grond te parkeren. Het pand is geheel v.v. kunststof en aluminium kozijnen. Het pand is goed onderhouden en in 2001 is de dakbedekking van de aanbouw en de garage nog geheel vervangen. Indeling: b.g.: hal, m.k., toilet, L-vormige woonkamer met lami naatvloer en toegang tot kelderkast, geslo ten keuken met eenvoudige opstelling v.v.koelkast. gaskookplaat. afz. kap, royale bijkeuken met "witte hoek* en plaatsing c.v.- combi keteL eenvoudige berging en vrij staande garage (spouwmuren), le verd.: overloop, 3 slaapkamers en douche met was tafel. Middels een vlizotrap is een ruime bergzolder bereikbaar. De zonnige tuin is v.v een vrije achterom, een overdekt terras (alu minium, b.jr. ca. 1997) en is aan achterzijde volledig vrij gelegen. B.jr.: ca. 1965 (diverse malen verbouwd), perc.opp.: 213 m'. Vraagprijs: 198.500,- k.k. NVM-WONE1M El WH Tk r I 1 1 REGISTER h\ek HALFVRIJSTAAND Eligiusweg 15 te Venray In een kindvriendelijke straat in één van de rustige hofjes van Veltum II,goed onderhouden en ruim uitge bouwde hoekwoning met vrijstaande garage. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Mgr. Hanssenstraat 47 te Oostrum In de dorpskern ligt dit tanggevel pand, dat eventueel geschikt is voor praktijk/kantoorruimte aan huis. Het pand is grotendeels in 2000 ver nieuwd. Vraagprijs: op aanvraag. Kroonkruid 65 te Venray Ruim uitgebouwde halfvrijstaande woning, gelegen op een, unieke, roya le kavel van 346 m_ op een mooie locatie in de woonwijk Landweert. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Weth. Reintjesstraat 29 te Leunen Deze goed onderhouden uitgebouwde halfvrijstaande woning met garage en carport is gelegen in het kerkdorp Leunen, nabij sportvelden en uitvals wegen naar Venlo, Nijmegen en Eindhoven. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Kaardebol 47 te Venray Op een royale kavel, in de wijk Landweert gelegen, modern, perfect onderhouden en uitgebreid halfvnj staand woonhuis met een vrije achter- Vraagprijs; 257.000,- k.k. Vingerhoedskruid 55 te Venray Deze ruime 2-onder-l kap woning met aangebouwde garage is gelegen op een leuke plek in de wijk Landweert nabij scholen, winkels en uitvalswegen. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Eindstraat 9 te Venray Karakteristiek halfvrijstaand woonhuis in het centrum, met gedeelde woonka mer, uitbouw met keuken, tuinkamer en zonnige tuin met tuinberging. Vraagprijs: 181.500,- k.k. TUSSENWONING Ravelstraat 3 te Venray Aan een rustige woonstraat gelegen royale tussenwoning met garage, 4 slaapkamers en zonnige tuin met zwembad. Vraagprijs: 161.500,- k.k. Eikenlaan 15 te Venray Oeze leuke, perfect onderhouden en uitgebouwde tussenwoning met ber ging en vrije achterom, is gelegen in een leuke woonwijk, nabij het centrum van Venray. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Sambastraat 3 te Venray Oeze ruime geschakelde tussenwoning met garagebox en tuinberging is gele gen in een kindvriendelijk woonhofje aan de buitenring van woonwijk "Brukske". Vraagprijs: 189.000,- k.k. Helfrichstraat 34 te Venray Op een uitstekende locatie in het cen trum van Venray gelegen tussenwoning met aanbouw, berging en tuin met vrije achterom. Vraagprijs: 169.000,- k.k. VERKOCHT ONDER VOORBHOUD St. Antoniusveldweg 28 te Venray Adelbertweg 3 te Venray Liesbeth Ribbiusstraat 6 te Venray Vollenbergstraat 14 te Venray Wilh. Sangersstraat 18 te Venray MET SUCCES VERKOCHT Kaardebol 4 te Venray Serenadestraat 52 te Venray Oe Goeystraat 7 te Maashees Koningskaars 30 te Venray Bosweg 3 te Venray Mai linnov Venray, Julianasingel 8, 0478-51 37 0 enlo. Noorderpoort 11a, 077-321 910 www.hauzer.coi: Venray, Alaertslaan 5 Exclusieve bungalow gelegen in de wijk "Vlakwater" op perc. van 1667m2. Ind Souterrain. 6 berg- en 1 fitnessruimte met sauna, Beg gr. met dub. garage, entree, a living, study, leef- en bijkeuken, 5 slaapk., 3 badk., Aanvr i.o.o 1B6C Vraagprijs: hogere prijsklasse Venray, Rumbastraat 17 li Gel. aan de buitenring van de wijk 't Brukske, goed onderh. tussenwon. met een luxe keiir en badk., 3 slaapk. en inp. garage. Alg.: bwjr.±'75, perc.± 137m2, entree, woonk., luxe kei| v.v. alle app., 3 slaapk luxe badk garage Aanvr.: i.o.o. Koopprijs: 165.000,- k.k. Tienray, Nieuwe Baan 46 Meerlo, Fazant 27 In centrum van Maashees gel. vrijst. karakterist. deels gerenov. won. m. grote aanbouw. Alg Bwjr ±1930, perc. 1374m2, woonk., kelder, bij- en leefkeuken, toilet, badk. aanbw (32m2), 3 slaapk diepe tuin, tuinhuis met 2 paardenboxen en carport. Aanvr i.o.o Koopprijs: 280.000,- k.k. Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray www.Deelrand.com www.iuncla.nl F Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com

Peel en Maas | 2004 | | pagina 6