Sportnieuws -info loe Maessen opnieuw de sterkste n fridge Strijd om Eric Verwaest Memorial Clubkampioenen Sjoelclub Venray Atletiekmeiden succesvol op NK Lopen voor beginners AV Venray- Regio sluit seizoen sterk af St BC 2002 oji Rookvrij Bridgeclub Ven ray Common Sense Harten drie klavertje vier Niet Rokers Bridgeclub Venray Overloonse Bridgeclub Bridge- kroegentocht Venray 't Alvertje Darten d'n Oldtimer DC De Piëlhaas Peelrunners AV Venray PC Jumpers Mountainbike vereniging Manual Duivensport Jeugdbowlen Biljarten ina 26 >EEL en maas Donderdag 23 september 2004 - Pagina 27 oral <k irvara iel ve le puf Via i cspeb Voor het rijden van hun wedstrijd was er een jeugd en een nationale wedstrijd op het gelegenheideircuit aan de Grimmelsweg in Lottum. De baan lag er beide dagen perfect bij, al was de baan supersnel. Het leek meer op racen dan op crossen, in sommige klassen werd er gemiddeld snelhei den gemeten van 76km. Het weer viel reuze mee. buien die er moesten val len om het stof te weren vielen nachts en overdag was het nog aange naam vertoeven in het naiaarszonne- tje. Bij de mini quads variomatic wist Gemma Lindner een 9e plaats voor zich veilig te stellen na het rijden van de twee manches die de jonge dame ook beide keren op een 9e plaats wist af te sluiten. Een 2e stek bij de 65 mini automaten kwam op naam te staan van Bryan Kersten die ook in de manches een beide keren achter de winnaar werd afgevlagd, terwijl Jere my de Vink een zeer sterke wedstrijd reed en de 3e beker veilig stelde om ook de manches op een 3e plaats af te sluiten. Bij de 85 kleine wielen B eiste Dartny Brügemann de 1 le plek op en in de manche ging hij op een 10e en een 11e plaats over de eindstreep en bij de 85 kleine wielen A kwam de 22e plaats op naam te staan van Wilco Lindner die op een 17e en een 25e de manches wist af te sluiten. Bij de 85 grote wielen was de hoogste trede voorEmile Cox weggelegd die ook de beide manches voor zijn rekening nam. Vader Andre stelde de 6e plek veilig en ging in de manches ook als 6e over de eindstreep. Bij de wedstrijden van zondag te Lottum bezette Kevin Gielens bij de 125 senioren een 15e plaats in bet dagklassement, hij wist in de reeksen een 16e en een 14e plaats op zijn naam te schrijven en eindigde Mare van Dijck in de le manche op een 21e stek en in de 2e manche moest hij wegens problemen de strijd sta ken. Een 36e stek bij de 500 junioren was de 36e plek voor Jan Kuenen weggelegd door beide keren een 35e plaats voor zich veilig te stellen. Een 26e plek in de daguitslag bij de 250 junioren was voor Wilbur Kuenen weggelegd door op een 28e en een 22e plek af te sluiten en eindigde Patrick de Bruijn op een 26e en een 25e plaats wat hem een 27e plaats opleverde in het dagklassment. Er was ook.nog een wedstrijd in Stein en op het circuit gelegen tussen de Maas en Julianakanaal werd er fel gestreden. Het waren prachtige wed strijden aan de rand van het dorp en ook hier liet deden de zonnestralen goed haar best. Bij de Inters 500 eiste Maarten van der Aa een 9e stek op door ook in de manches als 9e man de streep te passeren. Een 12e stek bij de Inters 125 werd veilig gesteld door Rob van Benthum die op een 12e en een 1 le plaats werd afgevlagd. De 3e stek bij de 125 junioren kwam op naam te staan van Paul Eickmans die een sterke wedstrijd reed en de man ches op een 4e en een 5e plaats wist af te sluiten, terwijl Sjoerd Heijnen op een 26e en een 25e plaats werd afge vlagd om in het dagklassement een 26e stek voor zich veilig te stellen. De dagwinnaar bij de Quads kwam op naam te staan van Joe Maessen die ook de beide manches winnend wist af te sluiten. Komend weekend is er een jeugdwedstrijd in Beesel en zijn er nationale wedstrijden in Overloon en Geldermalsen. rusti spel T rnuat- Je zes ior de ijs van aats. •d ook broer t snel- iduele een leef del spel r ipelersf oestenl De uitslagen: de beste kaarten hadden verdei Hennie Alkemade en Annie van de Munckhof. zij liet zich niet in de kaart kijken en scoorden maar liefst 69,1%. jnooiT let een De tweede plaats was voor Toon Stip- kon hout en Annemie Vossen met 59,4%. zijn. Zij werden gevolgd door Frans Mer- eijzen tens en Nellie Tax, die 59,2% wisten te vergaren. In de gele lijn waren de eerste drie plaatsen voor Mw. Schonbeek- Hr. Arts. Ds Keizers- Marten': die daar mee lieten zien dat hun hoge klasse ring vorige week toch niet zo verras send was en Hr. v. Lieshout- Manders. In de rode lijn was een eerste plaats met lof van de jury voor Mw. Meijer- Hr. Verschuyten met ruim 66% gevolgd door Ds. Huisman- d. Klerk en Mw. Camps- Hr. Jeurissen. In de groene lijn waren de topplaatsen voor Ds. Frankefort- Kuyer. Mw, Kersten- hr. v, Toor en Ds. Appels- Blok. Vanavond de derde competitieavond van het eerste blok. Afgelopen maandag hield Common Sense hun jaarvergadering. De bestuursleden Jeanne Korsmit en Vert v.d; Linden werden herbenoemd. Aansluitend was er een vrije bridge avond met de volgende uitslagen: Geel: 1. Jo Linders en Jo Kok 57,81%; 2.3 Mariet Backus en Ton Swaghoven 56.25%; 3 Jeanne Korsmit en Jacq Huys 54.69% Rood: 1Ricky Cremers en Annelies Rooyakkers 65.10%; 2. Annyen Bert v.d. Linden 57.81%; 3 Tiny Schamine en Hans Oudenhoven 54.69%. Komende maandag start de laddercompetitie. De leden wilden graag de correcte uitslag in de krant hebben. Dat de reden dat wij vorige week geen uit slag hebben gepubliceerd. De hoog ste zaalscore is behaald door de dames Goinga-Verstappen met 69,81%. De utslag van de tweede zitting van ue eerste ronde om het clubkam- Pioenschap: Geel: 1de heren Jakob's ■Penninx met 63.33%. 2. mw. v.d. ueele-dhr. Teunissen 60.50%; 3- de Jeren den Hoedt-Oomen 55.50%. Rood: 1. de dames Goinga-Verstap- Pen 69,81%; 2. de heren v.d. Beele- Tiggeloven 56.27%; 3. de dames Bors- sen-Orosz 54.17%. Volgende week de sierde zitting van de eerste ronde. ba het houden van de jaarvergadering Werd er nog gebridged en wel in 2 lij ten De uitslagen zijn als volgt: groen: voor ingen ceen landi- snaar Berg. iis en Heit De van de en 105 is weer it dat Golf- ;d zal 1Mevr. Dik/Hr Vissers - 67.78 2. Echtpaar Verhoeven - 66.67 3 Ds. Faas/Siroen - 59.44 Blauw. 1. Ds. v.d Heuvel/Kok -60 2. Mevr.Rooy- akkcrs/Hr. Tiggeloven - 59.03 3. Mevr. Haeghens/Hr. Steeghs - 58.33 In lijn A Diny en Teun Heetkamp op de eerste plaats met 62,9%, op de tweede plaats, 4 hartentjes ook al zijn ze klein moeten geboden worden. Hay Houwen met Lou Gilissen met 60.8% en op de derde plaats, heel knap, Joan Hinsen met Fenne. 60%. Lijn B kende als trotse winnaars Tine ke Meurs en Maike Wolfs. 62,1%. Op een mooie tweede plaats eindigden Riek Bouten met Theo Jakobs, 60% en de derde plaats was voor Wies Appels en Cisca Voss met 56.7%. De derde lijn was met nipte voorsprong voor Annemarie Boeiaars en Andre Poels, 68.2%. op de voet gevolgd door Mar griet Poels en Maja van der Wee. De derde plek was deze keer gereser veerd voor Maria en Harrie Lenkens. In lijn 4 wisten Pauls Corver en Jo Sij- bers met messcherpe preciezie de eerste plaats weg te kapen met 61,2% voor de neuzen van Luc Duyn en Henk van Heumen met 57,8% De derde plaats was voor het sympa thieke duo Lia Habraken en Dries Albers, zij wisten nog 56,4% te sco ren. De derde woensdag in september zijn ze gestart met e'en laddercompetitie, die twee avonden in beslag neemt. Op deze avond warden in de gele lijn Wim en Luus van Son met 58.33 le. Op plaats 2 Jo de Kok met Johanna Manders en 53-13 en 3e zijn Kees en Ria van Son geworden met 51.56 In de rode lijn waren Jan en Thera van Gaal met 66.15 het sterkste, voor Mathieu en Gerda Crooijmans die 63.96 scoorden en voor Ko Michels met Tony Jansen die plek 3 inname met 57.50 Het zou de laatste kroegentocht in Venray zijn. Mw. Corrie Hartong die al die jaren met ziel en zaligheid de kar heeft getrokken wil de teugels aan een ander overgeven en zelf eventu eel nog wat duwwerk verrichten. Tot nu toe was haar oproep niet erg succesvol, Maar als de voortekenen niet bedriegen zullen er wel een paar enthousiastelingen opstaan de komende maanden en zal er naar alle waarschijnlijkheid toch een vervolg komen. De eerste vijf paren: 1 DH Scholtens- vd. Sangen, 2 DS. Foilon- Stapers, 3. HR Buys- Vaessen, 4 DS Clermonts- vd. Munckhof en 5 DH. Cox- Kor- tooms. In de altijd sensationele Saloon Stockcar klasse zal zondag 26 septem ber op Raceway Venray alles draaien om de Eric Verwaest Memorial race. Een postuum eerbetoon aan de in 1993 op tragische wijze verongelukte Saloon Stockcar kameraad. In 1992 werd Verwaest nog gekroond tot Bel gisch nationaal en Europees kam pioen in zijn stockcarklassc. Nog in hetzelfde jaar dat Verwaest om het leven kwam werd er besloten een memorial te verrijden om zo het boegbeeld van het Saloon Stockcar racen te gedenken. Een race met als ereprijs een wisselbeker. De eerste maal in 1993 werd gewonnen door zijn boezemvriend Louis Haagen, in 1994 door Andre Cooreman en ver volgens door Patrick Van Echelpoel (1995 en 1996), Louis Haagen (1997), Frank Loeff (1998), Robert Tieves (1999). Franko Schubrich (2000), Mark Nooyens (2001), Ed Gatzen (2002) en Peter Oomen (2003) Een wedstrijd die al voor de twaalfde maal zal worden verreden waarvan de eer ste twee edities werden verreden op het circuit van Ruisbroek en alle opvolgende op Raceway Venray Een race puur en alleen om de eer. maar waar zeker op het scherpst van de snede zal worden gevochten voor de overwinning. Wie dit jaar de met emotie beladen wedstrijd zal winnen blijft zoals altijd in deze klasse een raadsel In de Stockcar F1 en F2 klasse zijn de coureurs al weer druk punten aan het verzamelen voor de diverse kwali- ficatielijsten van binnen en buiten land. De F1 piloten verreden onlangs hun World Cup in Venray en de World Final in Coventry (Engeland). Met een sterk optreden van Dave Schaap tijdens de World Masters en een gedreven rijdende Theo van Lier die door een technisch mankement een zekere zegen op het heilige gra vel van Coventry door zijn vingers zag glippen. Na een korte afwezigheid zijn ook de Formule Toyota's en de StockRods weer op het circuit aanwe zig. Bij de StockRods is het Christiaan Smidt die het puntenklassement aan voert voor Lars Dreschel en Dorus Slaats. Bij de National HotRods lijkt John van den Bosch na het behalen van de World Cup ook het Baankam- pioenschap voor zich op te eisen. Toch zal in alle klassen tot de laatste dag moeten worden gereden voor de punten. Het belooft een spectaculaire racedag te worden met de Memorial als hoogtepunt. Deze zal al vroeg in middag tijdens de eerste manche van de Saloon Stockcars worden verre den De wedstrijden beginnen zondag om 12.00 uur. Sjoelclub Venray heeft vorige week de clubkampioenen van het afgelo pen seizoen bekendgemaakt. Bij de dames was opnieuw Rietje Goumans de sterkste Bij de heren ging Ben Rongen die met de hoogste eer strijken. De beste prestatie kwam op naam van Paul Bouten. Bij de jeugd kwam Inge Ver meulen weer als beste uit de bus, ook als beste prestatie. Op zaterdag 9 oktober begint de toernooicyclus weer met het eigen toernooi in Leu nen, met onder andere de beste top pers van Limburg ieder jaar een goed bezet toernooi. Uitslagen: afgelopen zaterdag visten de korte hengels de tweede wedstrijd om de zomerkoning. Het weer was uitstekend; de zon scheen volop en er waaide een verkoelende wind. De vangsten waren échter niet bijster goed te noemen; veel kleine vis. De winnaar, Peter Beelen, ving boven dien enkele grote bliek. Uitslag: 1 Peter Beelen Wanssum 2010 gram; 2. Piet Beijersbergen Ven ray 840 gram; 3. Rene Wijnhoven Oostrum 770 gram; 4. Franz Jozef Niersmann Gogh 610 gram; 5. Henk Hendriks Venray 470 gram. Ook heb ben we nog de uitslag van de tweede wedstrijd om de herfstkoning voor lange hengels die afgelopen zondag werd gevist. Er werd behoorlijk veel kleine vis gevangen en hier en daar ook wat brasems en bliek. Wat verder op viel was het grote aantal beten van karper. Uitslag: 1Pieter Kunen Grub- benvorst 2860 gram; 2. Will Berden Venray 2460 gram; 3 Rene Wijnho ven Oostrum 2290 gram; 4. Antoon Langenkamp Leunen 1980 gram, 5. Piet Beijersbergen Venray 1900 gram. Programma senioren: op zaterdag 25 september vissen de korte hengels hun derde wedstrijd om de zomerko ning en op zondag 26 september is de derde om de herfstkoning voor de lange hengels. Beide wedstrijden wor den gevist in de nieuwe vijver van "het Wanssums Ven". De bijeenkomst is om 7.00 uur en er wordt gevist van 8.00 tot 12.00 uur. Bovendien is er op zaterdag 25 september een koppel- wedstrijd in het Leukermeer in Well. Deze wedstrijd wordt georganiseerd door hengelsportvereniging de Snut- ters uit Well Nummers kunnen wor den afgehaald vanaf 10 uur in café "Onder de Linden" in Well. Er wordt gevist van 12.00 tot 16.00 uur. Aan melding voor deze wedstrijd uiterlijk donderdag 23 september 20.00 uur bij Pieter Kunen tel 077-3662920. Uitslagen Darten: Dennis Smits heeft afgelopen Zondag het darttoemooi bij Cafe D'n Oldtimer gewonnen, hij ver sloeg in een zeer spannende en hoog staande finale Arno Verhaegen. De verliezersonde werd gewonnen door Linda Rovers, zij gooide zeer sterk en liet Roy Troisfontaine in de finale geheel kansloos. De hoogste finish was er voor Dennis Smits met 120, en 180 werd er gegooid door Arno Ver haegen en Linda Rovers (beide 1 maal). Komende zondag is er weer een dart- toernooi in Cafe D'n Oldtimer, aan vang van het toernooi is om 14.00 uur en inschrijven is mogelijk tot 13.45 uur Iedereen kan en mag hier aan deelnemen en, inschrijven is ook tele fonisch mogelijk via het nummer 0478-510431. Zaterdag 25 sept, is er weer levens middelendarten in De Piëlhaas. Ieder een kan meedoen en inschrijven kan tot 20.15 of tel. 582187. Het toernooi start om 20.30. Uitslag: winnaarsronde: 1Gerard de Bruijn, 2. Peter v.d. Berg; 3. Patric Plum; 4. Dennie Plurn. Verliezersron de 1 RuudTijssen; 2. Lou Janssen; 3. Johan v. Hoof; 4. Jolanda Koenen Uitslag zomeravondcompetitie: 1. Dennis Smits; 2. Nico Thissen; 3. Dave v Zeist; 4. Dennie Plum; 5. Peter v.d Berg; 6. Frank Coumans; 7. Jos Heesen; 8. Mart Boelaars; 9. Pascal Janssen; 10. Hubert Janssen; 11. Peter Thissen; 12. Mat Janssen; 13. John Tebaars; 14. Bar Thissen; 15. Robert Lormans; 16. Roy Troisfointaine. Trainingen: dinsdag: baantraining, 19.00, Kastiëlse Baan. Donderdag: duurloop, 19 00, parkeerplaats Scha- dijker Bossen Meterik. Zaterdag: bos- training. 16.00, parkeerplaats Schadij- ker Bossen Meterik. Donderdag 30 september wordt op de atletiekbaan in Horst weer een zgn. Zoladztest gehouden. Bedoeling van de test is het bepalen van het trainingstempo met behulp van de hartfrequentie (HF). Uitgangspunt is de maximale hartfrequentie (HF max), welke van tevoren wordt bepaald i.o.m. de trai ners. Er wordt vijf keer zes minuten gelopen, achtereenvolgens 50, 40, 30, 20 en 10 slagen onder de maximale hartslag en na ieder blok volgt een pauze van twee minuten. De test geeft informatie over hoe de training qua belasting moet worden gelopen, zodat het duurvermogen en de presta ties verbeteren. Een hartslagmeter is uiteraard nodig. Deelname aan de test opgeven bij Geert Tielen. Wim Ebisch of Joop Wijnhoven. Bij de Peelrun ners is een Risico Inventarisatie en Evaluatie (RIE) uitgevoerd, welke heeft geresulteerd in een Plan van Aanpak (PvA). Een van de maatrege len uit het PvA is het elimineren van de risico's. Een repeterende actie is het geven van informatie aan de leden hoe zich te gedragen tijdens trainen op de openbare weg. VEILIG (hard)lopen: - Zorg door het dragen van goede verlichting en/of reflecte rende (sport)kleding in het donker voor goede zichtbaarheid voor mede weggebruikers - Neem de verkeersre gels in acht, loop links of rechts in de berm of de uiterste zijde van de weg. Het is niet meer verplicht om links te lopen. Soms is links veiliger, omdat je het verkeer dan kunt zien aankomen. - Kies voor een fietspad of trottoir, zo mogelijk verlicht. - Besluit bij extreme weersomstandigheden (mist, glad heid, sneeuw) om desnoods een trai ning te laten schieten. - Blijf zelf alert en laat je zien! Feestavond Peelrun ners 2 oktober, aanvang 20:30 uur. Wedstrijdkalender: 25/9 Weeze Esta fetteloop 5x5 km. De Peelrunners gaan met tien ploegen naar Weeze. Er wordt gezamenlijk vertrokken vanaf de parkeerplaats bij sporthal/zwem bad de Berkel, Kranestraat 10 te Horst. Vertrek om 12:30 uur. Vervol gens is er nog een tweede opstap plaats bij fa. Kersten/Wanssum, Staai- erhof, industrieterrein Oosthaven te Wanssum. Hier wordt om 13:00 uur vertrokken. Vervoer (d m.v. carpool en) wordt ter plekke geregeld. Een aantal lopers heeft aangegeven op eigen gelegenheid te reizen. De eer ste lopers starten in Weeze om 14:30 u. Uitslagen. Wiel Dinghs was op 12/9 namens de Peelrunners present bij de 23e Bönninghardter Volkslauf in Bönninghardt (D). In de straten- loop over 10 km realiseerde hij een tijd van 40:54. In Deume eindigde Leon Mooren op 19/9 in de volksloop van de plaatselijke halve marathon op de 3e plaats overall. Zijn tijd was 1.25:48. Wedstrijduitslagen doorge ven via rpvdgoor@plex.nl of 077- 4678240. Trainingen: Pupillen woensdag 18.00- 19 00, zaterdag 11.00-12.15; C/D-juni- oren: maandag 19.00-20.30, donder dag 19.00-20.30; AB junioren senioren: dinsdag 19.00-20.30, don derdag 19.00-21,30, zondagochtend in overleg trainer; lopersgroep/alle niveaus dinsdag 19.00 baantraining, donderdag (start atletiekbaan) 19.00 baan. bos of wegtraining. De baantrai- ningen worden op de atletiekbaan gehouden. Telefoon tijdens trainin gen: 58 55 22. Informatie: bij de trai ners of tel. 58 82 17 Zie ook: www.av-venray.nl. Ledenadministra tie: tel. 58 28 42 Wedstrijd program ma. NK meerkampen in Dronten; 25/9 Staffellauf in Weeze 5x 5km; 26- 9 1/2 marathon van Boxmeer. De meisjes junioren B van de Atle tiek Vereniging Venray zijn succesvol geweest bij de Nederlandse estafette kampioenschappen in Amstelveen. De 4x100 meter estafetteploeg met startloopster Dung Ly, Qarcia Stegen, Geeke Blenk en Suzan van Dijck heeft Iaat in het seizoen laten zien dat ze nog steeds op scherp staat. Met een tijd van 52,88 sec werden ze in lastige omstandigheden met veel wind vierde van Nederland. In het bij- programma werd ook nog eens een 4x400 meter gelopen, waarbij sprint ster Dung Ly gewisseld werd met Diane van Gorp die nu nog in een jongere categorie uitkomt De ove rige drie meisjes die ook op de 4x100 meter al goed presteerden. Alle vier overtroffen zichzelf en liepen een tijd van 4.19,11 seconden. Goed voor de tweede plaats. Zo Iaat in het seizoen volgt komend weekeinde 25/26 sep tember nog één Nederlands kampioenschap in Emmeloord, namelijk de meerkamp voor junioren. In een veld van zestien atletes doen liefst twee meiden van Venray mee, namelijk Geeke Blenk en Suzan van Dijck. Op dinsdag 5 oktober om 19.00 uur start de Lopersgroep van AV Ven ray Regio weer met de jaarlijkse beginnersgroep. De beginnersgroep is bedoeld voor mannen en vrouwen vanaf 18 jaar, die onder deskundige begeleiding in groepsverband door middel van hardlopen conditie willen opdoen of verbeteren. Naast de grondbeginselen van het hardlopen (goed warming up, rek- en strekoefe ningen e.d.) zal ook aandacht besteed worden schoeisel, kleding, voeding e.d. Naast deskundige trainers heb ben we ook de beschikking over een fysiotherapeut waardoor voldoende waarborgen aanwezig zijn om u op een goede, gezonde en verantwoorde manier kennis te laten maken met de loopsport. Informatie en aanmelden kan via Ger Verstegen 580352 of Bart Hermans 513705. De zusjes Jeurissen bezochten.de indoorspringwedstrijd in Asten. Iris won de cat. DM met Tinka's Boy en werd in de DM met Kimola achtste met progressief springen, In de kleine finale werd ze achtste met Kimula. Katja sprong met Roosje naar een tweede plaats in het klassiek par cours, cat. DL. Met Woldhoeve's Hanny werd ze achtste cat. DL progressief springen. Mountainbiken is nog steeds popu lair. Wanneer je in het weekend inde bossen bent zie je regelmatig mensen op hun mountainbike door de bossen fietsen. De één is heel fanatiek en de ander is wat minder fanatiek. Voor beiden is binnen De mudhunters plaats. De leden zijn dames en heren in de leeftijd van 15 tot 50 plus. Voor elk wat wils. In de periode oktober t/m maart rijden ze nagenoeg elke zondag toertochten in de regio. Hier voor vertrekken we in een grote groep en tijdens de tocht vormen zich verschillende niveau groepjes, variërend van 15 km per uur op een tocht van 30 km tot de mannen die een tocht van 75 km net niet in drie uur halen. Met andere woorden; er is binnen onze vereniging altijd wel iemand die jou tempo rijdt. Komend weekeinde is er een dubbel program ma. Degenen die niet naar Duitsland gaan, gaan naar een tocht in Oploo. Je kan al met ons mee wanneer je onge veer 25 km in de benen hebt en beschikt over een mountainbike en helm. Voor mensen die interesse heb ben om een keer met ons mee te rij den; daarvoor kun je bellen met Piet Dupont onder 0478-589880 of je komt naar de Sprank op de tijd die hieronder staat aangegeven. Rij gerust een maand mee en beslis dan of je lid wil worden van de Mudhunters. Planning: weekend 24-26 september Winterberg vertrek vrijdag om 18,00. Zondag 26 september vertrek 8.30 per auto voor tocht in Oploo, 35 of 50 km. 3 oktober vertrek 9.00 vanaf de atletiek baan voor de tocht van Venray 30, 45 of 60 km. Zondag 10 oktober vertrek 8.00 per fiets of 8.30 per auto voor de tocht in Horst 30 of 45 km. Uitslagen Heren recr-Velopeel-Manual 11-13 Heren sen.-Eksplosion 71 20-15 Heren A-Loreal2-Manuall 25-15 Jongens B-Manual-Ekplosion 71 22-14 Jongens C-Manual-Viosl 11-6 Dames A -Bevo HC 11-5 Merefeldia-Dames B 13-3 Meiden Cl-Leudal2 7-4 Meiden C2-Vesta-Manual 3-9 Dl jeugd-Swift 2000 1 24-0 D2 jeugd-Swift 2000 2 3-13 Programma 25-26 sept.: 25 sept.: Loreal-Meiden Cl 11.35 Blerick Heren Rec.-Nederwetten 20.00 Gemert 26 sept. Sporthal de Wetteling: Dames rec.-Wittenhorst 1300 Meiden C2-Swalmen 14.00 Dames B-Hercules 1 14:45 Heren A-RSAC 1 1S 4S PDV Ysselsteyn Wedvlucht Haasrode 18 sept.: Hub Koonings 1 2; G. Linders 3 9 10; G. Cox 4 5 6. Wedvlucht Haasrode 18 sept.: W. Phi- lipsen 1G. cox 2 4 6; H. Koonings 3 PDV De Zwaluw Venray Haasrode 18 sept.: Voesten en dochter: 1 14 17 2474; L. Snijders 2 7 11 21 45 80; M. v. Abel 3 48 50 51 59 71 86; P. v. Houdt 4 25: v. Haren-Stip hout 5 8 13 29 30 31 32 33 34 52 56 57 61 72; Cv. Vught 6 16 22 23 43 44 46 47 49 62 63 64 65 67 79 85 88; J v. Kessel 9 28 53 58 66 70; J. Henc- kens 10 69; J. Sijbers 12 18; Chr. Ger- rits 14: G. v. Houdt 19 75; G. Raayma- kers 20 36 42 55 60: A. Sijbers 26 37 38 39 84; comb. Verdellen 27 77 83; J. Voesten K 35 68; Vero v. Dijk 40; P. Loonen 41 87; H. Peeters 54: comb. Hendriks-Arts 73 76 81 82, M. Basten 78. Wedvlucht Haasrode 18 sept.: Voes ten dochter 1 13 14 15 16 19 27; J. Sijbers 2 25; M. Basten 3 4 5 7 12 17 24;Chr. Gerrits 6 10; P. Loonen 8 11; A. Sijbers 9 23: comb. Verdellen 18; C. v. Vught 20; J. Voesten K 21; v. Haren-Stiphout 22 26 28. PDV De Maasvogels Wanssum Wedvlucht Haasrode 18 sept.: A. Aarts 1 4 8 19 23 48; L. Verhoeven 2 3 12 14 15 17 18 27 28 30 44 45 49 58 60 62 63. G. Francken 5 9 20 46 52; G. Peters 6 21 22 33 34; W. Rutten 7 10 16 29 43 50 56 57; G.Janssen 11 13 42 51 61; F. Textor24 25 26 31 38 47 53 54 55; gebr. V Els 32; H. Franc ken 35 37 39: W. Theeuwen 36 40 41 59 Wedvlucht Haasrode 18 sept.: G. Francken 1 2 17 19: G.Janssen 3 8 28: H. Francken 4 5 6 7 9 10 12 15 18 20 21 22 31 32; J. Verhoeven 11 13 14 23 24 25 26 27 24 26; L. Verhoeven 16 29 30 33; G. Peters 35; gebr. V. Els 37; F. Textor 38. Suizende Vleugels Vierlingsbeek Wedvlucht Haasrode 18 sept.: W Bouten 1 18; C. de Hoog 2 14 15; J. Welbers 3 16 17. Wedvlucht Haasrode 18 sept.: M. v. Boekei 1 3; W, bouten 2 9; W. Jilisen 4 5 Sander Broers succesvol op het Bevrijdingstoemooi van Eindhoven, dat voor de eerste keer in de nieuwe 33 banen tellende Mega-Bowling plaats vond, heeft Sander Broers een fraai resultaat weten te bewerkstelli gen. Maar liefst 187 deelnemers deden mee in de Talentenklasse, de klasse voor spelers tot 185 gemid deld. Na de voorronden stond hij als twaalfde geklasseerd, maar na zijn finale met o.a. een 287-game. wist hij zich op de werken naar de achtste plaats. Zijn toernooigemiddelde bedroeg 218,35 over 14 games. In de laatste baanwedstrijden waren dit weekend op diverse plaat sen jeugd atleten van AV Venray- Regio actief. De pupillen streden in Sittard om de LK titels voor ploegen. De Venrayse afvaardiging bestaande uit totaal 21 pupillen behaalde drie derde plaatsen. Zowel de jongens als meisjes pupillen A als de meisjes pupillen B werden zeer verdienstelijk derde terwijl de jongens pupillen B een vijfde plek behaalden. De meisjes B namen deel aan het NK estafette in Amstelveen Op de 4x 100 meter wisten de Venrayse dames een vierde plek te bemachtigen ter wijl op de 4x 400 meter een fraaie tweede plaats in de wacht werd gesleept. De jongens en meisjes CD waren actief in Helmond. Hier werden drie eerste plaatsen in de wacht gesleept. D junior Erik Stevens wist het ver springen en de 80 meter sprint te winnen terwijl Robin Teunissen de 800 meter voor zich opeiste. De indi viduele resultaten waren Jongens junioren D ver 1 Stevens;Erik 4.70;m 5 Keijzers;Don 4.14;m 6 Stam;Laurens 4.11;m 19KnolJolan 3.30;m 1000m 7 Keijzers;Don 3-23.6;min 12Teunissen;Kevin 3-38. 4;min 15KnoIJolan 3.44.3;min kogel 11 Stam;Laurens 7.48;m 21 Knoljolan 5.48;m speer 14 Stevens;Erik 24.09;m 15 Keijzers;Don 23.05;m 18 Ven;Gre- gory;van de 22.06;m 80m 1 Stevens;Erik 10.5;sec 4 Ven;Grego- ry;van de 11.4;sec Meisjes junioren D hoog 6 BombalaJasmine 1.30;m 16 Linssen;Carmen 1.10;m 600m 13 Bombala Jasmine 2.06.1;min 60m;28 deelnemer(s) 5 Reen;Mariska 8.6,sec 22 Bombalajasmine 9.6;sec 27 Lins- sen;Carmen 10.1;sec kogel 23 Lins- sen.Carmen 6.43;m speer 10 Reen;Mariska 15.63;m Jongens junio ren C hoog 6 RammeIoo;Gabriel 1.45;m 800m 1 Teunissen;Robin 2.10.4;min 100m 8 Teunissen;Robin 12.8;sec 9 Rammeloo;GabrieI 13.2;sec Meisjes junioren C Ver 5 Merkenstein;Birgit;van 4.20;m 80m 4 Merkenstein;Birgit;van 11.4;sec Afgelopenweekend hebben een aantal leden van de lopersgroep deel genomen aan wegwedstrijden in Deume. Zo werd Mart van Rooy derde op de 5 kilometer in een tijd van 18.06 min. Op de 10 kilometei vier Venrayse atleten aan de start. Hans Teunissen finishte in 40.10 min, Gerda Top in 44.29 min, Geert Flin- kert 46,52 mion en Peter Janssen kwam in 50.25 min over de finish. Roelanzia SVD 1-Roelanzia 2 1-12 De eerste wedstrijd was succesvol voor het 2e team. Alle Partijen wer den winnend afgesloten. Twan Bac kus 4.66 gem. Jan Janssen 3.15 gem en Miep Poels 2.77 gem, scoorden allemaal 3 punten. Joop van Gennip 1 56 gem, goed voor 2 punten. Roelanzia 3-Trefpunt2 2-10 Er werd 1 partij gelijk gespeeld door Ruud Smolders (1.41 gem 1 punt) Lenie Sanders haalde pok een punt voor het gemiddelde van 1.23 OGO 2-RoeIanzia 4 10-3 Ook een dikke nederlaag, de punten werden gehaald door Frank Verbeek (1 punt voor een gem. van 2.05) en Wim Camps won zijn partij met 1.77 gem, (2 punten), hij maakte tevens een serie van 16. De Witte Hoeve OBK-DWH 2-9 Het B-team is slecht gestart in de com petitie 2004-2005, alleen Theo Olde Daalhuis wist 2 punten te halen in een gem. Van 1,56 HS 9 Programma 24 sept.: DWH-'t Anker A kl. VBB libre DWH-LBC B kl. VBB libre DWH-de Winkel KNBB 3-banden DOS VBBL DOS 3-OGO 2 (C.KL) 4-7 DOS 4-Anker 3 (D KI) 11-0 DOS 1-OBK 1 (3B) 2-7 OBK 2-DOS 3 (3B) 10-0 Theo de Haart en Bert Suilen bezorg den DOS 3 ieder twee punten. Zowel John Renkens gem. 1.80 en Frits v.d Waerden gem. 1.14, zorgden ieder voor drie punten. Piet Bartents en Theo Mertens behaalden elk twee punten. Het extra matchpunt was ook voor DOS 4. Carl de Bruijn bezorgde DOS 1 (3B) de twee pun ten. DOS 3 (3B) ging roemloos ten onder tegen OBK. KNBB DOS Cl-Inaborg 7-0 DOS C2-Maasbree 0-7 Prima begin en de volle winst voor het Cl-team. Goede partij van Gerrit Vermeulen met gem. 8,75. Voor het C2-team was er wederom geen eer te behalen. Programma: VBB: Vrijdag 1 okt.: Anker 1-DOS 1 A-kl OBK 1-DOS 2 KNBB Donderdag 30 sept.: DOS C2-Poedelhaters De Peel Kader: het kaderteam won met 2-0 (4-2) in Reuver van Karé. Frank Vermeulen won zijn partij met 16. Brt 10.93 gem. En Gerrit v. Asten won in 9 brt. En speelde 18.18 gem. Driebanden groot: Het eerste team verloor met 5-3 in Bakel van de Zwaantjes 1. René Dericks speelde zijn partij gelijk met 0.802. UC Apollo 3 speelde de thuiswed strijd tegen Bax totaalrecrea gelijk. Theo Dericks won zijn partij in 54 brt. Met 0.555 gem. UC Apollo 4 won de thuiswedstrijd van v. Esch Biljarts met 6-2. Wilfried Godschalk won zijn partij met 0.55 gem. En Martien Gommans won met 0.312 gem. Programma volgende week: Donderdag 3 sept.: 3-banden groot: UC Apollo 3-DAS Koerier 2 Persoonlijk kampioenschappen: Zaterdag en zondag speelt Wilfried Godschalk districtsvoorwedstrijden klein le kl. Wilfried speelt zijn wed strijden bij BC de Peel en start op beide dagen om 11.00. VOP Jeugdbiljarten VOP: Persoonlijk kampioenschap 6e klasse: Afgelopen weekend werd in Arcen de finale van de PK 6e klasse gespeeld Voor VOP deden Nick van Mil, Kevin Voermans en Maikel Hendrickx mee Nick van Mil.werd 6e met 3 MP, een gemiddelde van 0,50 en een hoogste serie van 5- Kevin Voermans werd 5 e met 6 MP, een gemiddelde van 0.5S en een hoogste serie van 5. Maike! Hendrickx werd 2e met 11 MP, een gemiddelde van 0,64 en een hoogste serie van 6. Hij moest alleen in de Iaat ste partij zijn meerder erkennen in de kampioen, Pim Holtermans van ABC 't Töpke uit Afferden. Gezien het feit. dat Maikel en Kevin nog maar een paar maanden biljarten, is dit vooi beiden een uitstekende prestatie! Uitslagen VBB Week 38 A. Klasse 't Anker 1-LBC 1 DOS 2-DOS 1 OBK 1-DWH 1 RLZ 1 vrij Stand: 1 LBC 1 2 DWH 1 3 OBK 1 4 't Anker 1 5 RLZ 1 6 DOS 1 7 DOS 2 B.Klasse LBC 2-SNA 2 Podium 1-Ev.St.l Trefpunt l-L'67 1 SNA 1-OPM 1 SVD 1-RLZ 2 OBK 2-DWH 2 Stand: 1 RLZ 2 2-7 Ultg.J 3 5 OBK 2 OPM 1 Podium 1 Trefpunt 1 SNA 2 L'67 1 2 3 4 5 6 7 6-1 8 LBC 2 4-1 9 SNA 1 10 Ev/St.l 11 DWH 2 12 SVD 1 C.Klasse: Ev.St.2-000 1 RLZ 3-Trefpunt 2 DOS 3-OGO 2 OGO 1-RLZ 4 BCY I-Bos&Berg 1 Anker 2-OBK 3 Stand: 1 Trefpunt 2 2 OGO 1 3 OGO 2 4 OOOl 5 't Anker 2 6 OBK 3 7 Ev/St.2 DOS 3 RLZ4 X 9 3-1 10 RLZ3 11 BCY 1 04) 12 Bos&Berg 1 D.KIasse L'67 2-Podium 3 LBC 3-Bos&Berg 2 Podium 2-000 2 Ev.St.3-Anker 4 DOS 4-Anker 3 Bos&Berg 3-OGO 3 Stand; Ev/St.3 Bos&Berg 2 LBC 3 L'67 2 Podium 3 't Anker 4 Podium 2 DOS 4 Bos&Berg 3 10 OOO 2 11 't Anker 3 12 OGO 3 Driebanden: DOS 2-Ev.St DOS 1-OBK 1 L'67-SNA OBK 2-DOS 3 Stand: 1 OBK 2 2 OBK 1 3 SNA 4 L'67 5 DOS 1 6 DOS 2 7 DOS 3 8 Ev/St. 7-1 5-1 3-1 2-1 0-01 0-0 04) j 4-7 9-3 7-6' 3-10 1-12 10-2 12-1 10-1 10-1 9-1 7-1 3-1 3-1 2-1 1-1 5-6' 2-10 4-7i 10-3; nb 6-5 10-11 10-1 7-1 I 6-1 6-1 I 5-1 5-1 4-1 7-6 nb 10-3 nb nb 10-1 7-1 7-1 7-1 I 6-1 3-1 0-0, 0-0 O-Of 04): 04) i 0-0 nb j 2-7 3-6 10-0 10-1 7-1 I 6-1 3-1 1 2-1 j 0-0 0-1 j 0-1

Peel en Maas | 2004 | | pagina 27