Festival Uit de Kunst Organisaties presentere zich op Derde Wereldda Boekenmarkt Kiwanisdub Schieëpersland Modeshow Amnesty haalt De Pimpernel Steun aan Helpende Handen Pastoor Kemmerekoor Venray's Mannenkoor Sub Matris Tutela Venrayse ontwikkelingswerk^ centraal bij MOV S\ Stichting Venray Divinolandia Festival Uit de Kunst op zon dag 26 september van 12.00- 17.00 uur. Heel Venray bruist van de activiteiten. Op het Henseniusplein verzorgt Mondiaal Platform Venray de Derde Werelddag Venray, Venray Wereldwijs. Het Schouwburgplein is compleet bezet met boekenkraampjes, de boekenmarkt van Kiwanis International. In de Schouwburg Venray is een doorlopend programma in zowel de grote theaterzaal als ook in de foyer. In het theatercafé 'De Artiest' kan het publiek genieten van het muziekspel op oude ins trumenten en het voorlezen uit eigen werk van de kroegdichter Surminski. In de foyer presenteert Luxor Studio Select fragmenten van de nieuwste films op een megascherm en er staan stands opgesteld van beeldende kunste naars, de fotoclub Venray, Operette-Gezellen, Literair Café Venray en vele anderen. Op de looproute veel muzikale omlijs ting door joekskapel Ut Got en Van Toete Noch Blaoze. En niet te vergeten het is koopzondag, dus ook alle winkeliers hebben de deuren 'wagen' wijd open staan. Venray Centraal heeft een catwalk op de Grote Markt opgesteld. De hele middag kunt u de nieuwste mode aanschouwen. Deze mode show wordt verzorgd door leer lingen van Dizzy Jazzdance, o.l.v. Wilma Keyzers. Tussen de bedrij ven door voeren leden van toneel vereniging Oirato uit Oirlo ver spreid over het winkelcentrum diverse komische acts op. En op de Bleek kan iedereen van een afwisselend muziek-programma genieten. De hele middag zijn ook op de Bleek doorlopend zeer ver schillende optredens. In het Kunstencentrum Jerusalem kan het publiek genie ten van fantastische presentaties in de aula en buiten op de par keerplaats staat een poppodium opgesteld en zetten Venrayse bandjes htm beste beentje voor! Het festival zien wij als de start van het Culturele Seizoen in Venray en wordt voornamelijk ingevuld met presentaties door amateurkunstenaars. Iedereen is van harte welkom om geheel gra tis optredens presentaties bij te wonen. In de grote zaal, foyer van de Schouwburg en het theatercafé 'De Artiest', op de Bleek, de Grote Markt en in het Kunstencentrum Jerusalem. Op het Schouwburgplein de boeken markt en op het Henseniusplein de Derde Werelddag Venray geor ganiseerd door Mondiaal Platform Venray. Het programma ziet er als volgt uit: Zondag 26 september houdt Kiwanisdub Venray de jaarlijkse boekenmarkt. In vijftien kramen zullen duizenden boeken uitge stald worden om die aan de man te brengen. Het is reeds de vijfde keer, dat de Kiwanisdub deze grootse boekenmarkt organiseert. De prijzen zijn eenvoudig en er is voor elk wat wils. De boeken lig gen alfabetisch en per rubriek in de kramen uitgestald. Romans, detectives, oorlogsboeken, religi euze boeken, boeken over sport, over de regio, autoboeken, teveel om op te noemen. De opbrengst is, zoals gebruikelijk, weer voor een goed doel. De boekenmarkt in Venray heeft reeds een flinke naam opgebouwd in de regio. Elk jaar is het een drukte van belang. Venray is wel geen Deventer, maar de kwaliteit is hetzelfde en de prijs natuurlijk lager. De boe ken worden al jaren verzameld door de leden van de Kiwanisdub, daarna geselecteerd en gesorteerd. Kiwanisdub zorgt dat er alleen goede boeken in de kramen liggen. Tijdens de boe kenmarkt zullen ook diverse han delaren een aantal kramen bezet ten en verder een aantal regionale verenigingen zoals Veldeke, Lokaal Historisch Platform, Oudheidkundige verenigingen, IVN etc. De verkoop begint om 11.00 uur en zal omstreeks 16.00 uur beëindigd worden. Overigens bruist het centrum van Venray a.s. zondag van de activiteiten. Naast de gebruikelijke boekenmarkt hebben Kunstencentrum Jerusalem, het Mondiaal Platform Venray, Venray Centraal, de Schouwburg in Venray de handen ineengeslagen en zullen er allerlei manifestaties plaats vinden onder de titel Uit de Kunst. Die dag is het in Venray ook koopzondag. De opbrengst van een gedeelte van de boekenmarkt gaat naar de stichting Zenit, een stichting die zich inzet voor de palliatieve zorg in de regio. De plek, waar de stichting haar gebouw zal neerzet ten is reeds bekend. De stichting is al enkele jaren bezig met het inzamelen van geld om hun doel te kunnen realiseren. Zondag 26 september neemt het Pastoor Kemmerekoor uit Geijsteren deel aan het festival Uit de Kunst in Venray. Van 12.00 uur tot 12.30 uur zingt het Pastoor Kemmerekoor onder leiding van dirigent Hans Terra in de Schouwburg. Van 15.00 uur tot 15.30 treedt het koor op in de aula van het Kunstencentrum Jerusalem. Het koor zingt behalve enkele nieuwe nummers, ook een viertal leide ren uit de eigen musical Liefde Zonder Grenzen, die bij het 35- jarig bestaan uitgevoerd werd. Donderdagavond 23 september is de generale repetitie om 20.00 uur in zaal de Kei. De oorspronkelijk op deze don derdag geplande halfjaarvergade ring is verzet naar donderdag 30 september. Donderdag 23 en 30 september 19 30 uur repetitie gehele koor Programma: 1 oktober Optreden SNS bank Verzamelen om 16.50 uur in uniform). Afmelden per e-mail: gerard.wil- lems@planet.nl Telefonisch :0478-513019 Repetitielokaal: Partycentrum De Witte Hoeve Website: http://lis- ten.to/VMK Maaandag 27 sept. 18.15 Samenspelgroep; 18.45 Leerlingenorkest; 20.00 repetitie orkest. Woensdag 29 sept. 18.30 leerlin gen tamboerkorps; 19-00 repetitie tamboerkorps. Programma Grote zaal Schouwburg Venray 12.00 uur Harmonie Euterpe presenteert een Open Concert 12.30 uur I.V.M.Teerlingen Kunstencentrum Jerusalem 13.00 uur Myma v.d. Bosch, dans Kunstencentrum Jerusalem 14.00 uur Lynn Steverink Theaterschool 14.30 uur Damvereniging 'De Peeldancers', Ysselsteyn 15.00 uur Lynn Steverink, Theater op bezoek' 15.30 uur Dansgroep 'Démarrage'. showdansgroep 16.00 uur In line dance, country I6.3O uur Dizzy Jazzdance, o.l.v. Wilma Keyzers Programma Foyer Schouwburg Venray 12.00 uur Gemengd zangkoor 'Pastoor Kemmerekoor' 12.30 uur Aostrumse Zangkompeneej 13 00 uur Gemengde zangvereniging 'Erato', Blitterswijck 13.30 uur Zangkoor 'Enjoying Voices' 14.00 uur Popkoor 'Joyin' 14-30 uur Jeugdkoor Hegelsom 15.00 uur Dans- en Amussementsorkest Flavour' (tot 17.00 uur) Theatercafé 'De Artiest' Kroegdichter Myce Surminski draagt uit eigen werken voor! Muziekgroep o.l.v. Wil van Gorkum Programma Poppodium Kunstencentrum Jerusalem 12.00 uur 2 Late (Ivo Koenen. Lennart Lenssen, Freek van Vegchel. Fieké Classens en Ivo Janssen) 12.30 uur (Disconnected (Lizzy Dings, Antoon Jeuken, Teun van Daal en Sjors Pingen) 12.50 uur De Recyclers (N.v.d.Mortel, B.Jeukên.R.Jenniskens, T. Vermeulen,T.v.Glabbeek en J.Voermans) 13.00 uur Pilot Flame (Freek Grienen, Jop Janssen, Mark Born en Giel Claessens) 13.30 uur 4 Drums (Maarten Wijnen, Jasper Geurts, Jop Janssen en Jan Voermans) 13-45 uur Blues-U-Hate-2-lose (Thijs Verberk, Arie Wester en Johan Philipsen) 14.15 uur De Recyclers (N.v.d.Mortel, B.Jeuken.R.Jenniskens, T,Vermeulen,T.v.Glabbeek en J.Voermans) 14.30 uur Nothing Less! (Theo v.d Laar, Fred Hermans, Gertjan Reijnders, Edward Rijs en Nicole Hopmann) 15.15 uur Pilot Flame (Freek Crienen, Jop Janssen, Mark Born en Giel Claessens) 15.45 uur 4 Drums (Maarten Wijnen, Jasper Geurts, Jop Janssen en Jan Voermans) 16.00 uur Blues-U-Hate-2-lose (Thijs Verberk, Arie Wester en Johan Philipsen) 1,6.45 uur Nothing Less! (Theo v.d. Laar, Fred Hermans, Gertjan Reijnders, Edward Rijs en Nicole Hopmann) Programma Aula Kunstencentrum Jerusalem 12.00 uur Resonatie-orkest o.Lv. Emile Rutten 12.30 uur Accordeon-ensemble o.l.v. Ton Vranken 13-00 uur Zangkoor'Happy Sound' 13 30 uur In line dance, country 14.00 uur Zangkoor 'Cantarcllo' 14.30 uur Zangvereniging 'Venrode' 15.00 uur Gemengd zangkoor 'Pastoor Kemmerekoor' 15.30 uur Folkloristische dansgroep'Opanka' 16.00 utir Strijkers-ensemble o.l.v. Sander Hendrix Programma Podium 'De Bleek', Venray 12.00 uur Popkoor 'Joyin' 12.30 uur Saz-groep en koperblazers, leerlingen van Kunstencentrum Jerusalem 13.00 uur Jeugdkoor Hegelsom 13 30 uur Zangvereniging Groeningen 14.00 uur Djembé - groep Kunstencentrum Jerusalem 14.30 uur Aostrumse Zangkompeneej 15-00 uur Gitaarleerlingen Kunstencentrum Jerusalem, Maarten Riezebos en Guido Lemmen 15.30 uur 2 leerlingen van de Musicalklas, Boxmeer 16.00 uur R.E.V. Reeds Eerder Verschenen (Ilja Croquc, Rik Alofs en Stef van Rens) Programma Podium Henseniusplein Derdewerelddag Venray: 12.00 uur 'Brasil do Brasil" .Braziliaanse band met bossanova, volkse dansmuziek Kuyichi ,modeshow i.s.m. wereldwinkel 'eerlijke kleding Capoeira. dansschool Academia Balanca presenteert deze Brazilianse dans en verzorgt een workshop met deelnemers uit het publiek 'Brasil do Brasil', optreden van de band Capoeira, combinatie van de traditionele, acrobatische Angola-stijl en een jongere, snelle vechtstijl, de Regional. Capoeira bestaat uit vechtdans, percussie en zang Kuyichi modeshow i.s.m. wereldwinkel 'Brasil do Brasil'optreden van de band 12.45 uur 13-15 Uur 14.00 uur 14.45 uur 15.30 uur 16.15 uur Ook op het Henseniusplein, Venray: 'Speakers Corner'; bekende men sen uit het politieke en maatschappelijke leven van Venray en ook daarbuiten vertellen hun visie op mondiale vraagstukken. Programma Schouwburgplein Venray Stands: hele plein staat vol met stands, boekenmarkt georganiseerd door Kiwanis International Programma Grote Markt Venray Mode, hier staat een catwalk opgesteld voor een grote modeshow. PEEL EN MAAS Zondag 26 september van 12.00 - 17.00 uur Donderdag 23 september 2004 - PagirtLjc Op zondag 26 september vindt van 12.00 tot 17.00 uur de Derde Werelddag Venray plaats. De opbrengst is bestemd voor Udavum Karangal (Helpende Handen), een goede doelenpro ject in Zuid-Oost India voor de allerarmste kinderen, vrouwen, mannen en ouderen. Op deze dag kunt u bij hen de volgende activi teiten verwachten. De bekende Indiase dansschool Madhoerie uit Nijmegen laat weer prachtige, kleurrijke Indiasedansen zien. Ook geven ze een workshop. U kunt komen genieten van mooie Indiase muziek The Birds, bij velen bekend, verkopen op deze dag mooie Aziatische artikelen. Er is een kleurrijk ingerichte ruimte waar u aangekleed en op de foto gezet kunt worden in een mooie Indiase saree. U kunt enkele Indiase hapjes kopen. Om u een indruk te geven hebben zij enkele krottenwijkwoningen nage bouwd. U kunt een doorlopend filmpje (8 minuten) van het pro ject bekijken. Voor informatie kunt u terecht in de informatie stand. U bent van harte welkom op deze Venrayse Derde Werelddag Schouwburgplein - Henseniusplein. De Pimpernel, dat is theater met pop en spel. Marijke van Bergen uit Groeningen en Anky Fleuren uit Boxmeer staan garant voor een fantasievol poppenspel met toneel en muziek en een interactie tussen hun theater en een kinderlijk publiek. Van welke leeftijd dan ook. Op verzoek van Amnesty Venray geeft De Pimpernel een optreden tijdens de manifestatie van de Stichting Mondiaal Platvorm Venray en omstreken (SMPV) op zondagmid dag 26 september, van 12.00 tot 17.00 uur. Het thema van de SMPV-manifestatie luidt: Venray Wereldwijs?! De stand van Amnesty Venray staat in het teken van de campagne Stop Geweld tegen Vrouwen. Behalve een peti tie is in de stand een quiz te vin den met vragen over vrouwen rechten. Wie nul fouten heeft, ontvangt een stressballetje (zolang de voorraad strekt). En er is informatie over de schrijfactie Centraal staat echter het theater van De Pimpernel, de optredens vinden plaats om 14.00 uur en 15.00 uur. Elke vertoning duurt een half uur. Het thema luidt: De Muziekdoos. Stel je een voor dat je een kleine Pierrot bent en alles en iedereen weg is. Nou, dan valt er niet veel te lachen en ben je behoorlijk alleen! Je begint aan een lange en moeilijke reis. Je wordt gelukkig geholpen door aardige voorbijgangers. Uiteindelijk bereik je het land van de vlinders, daar krijg je een muziekdoos en merk je dat iemand op je wacht... Uiteraard ontbreekt de Wereldwinkel Venray zondag niet op de derde werelddag. Naast de modeshow met onder andere de Kuyichi-kleding staat de kraam in het teken van Venray Wereldwijs. Kinderen van de basisscholen krijgen de kans enkele wereldvragen te beant woorden. Als zij dat goed doen krijgen ze een diploma Wereldwijs. Met dat diploma kun nen ze in de Wereldwinkel een beloning ophalen. Voor de klein tjes is er een grabbelton. Bij de transformatie van de winkel heb ben zij als nieuwtje achter in de winkel een themaruimte inge richt. De eerste maanden was het thema: speelgoed uit Sri Lanka. Het was een gouden gr« was grote belangstelling deuir Begin oktober staat de d DePn ruimte in het teken van hei rende kerstfeest. Liefiicbbc kerstgroepen kunnen hui c|la'(j ophalen. Verder staan er ec tal modellen van kerstpakh teer ledereen is dan in de gelege iet m al of niet n.a.v. de modelle kerstpakket samen te stellet grote of kleine groepen. Als sPlts keuze hebt gemaakt, zorg voor de verpakking en bezfl Hoe eerder u komt. hoe m d keuze u hebt en des te mee ^iele nen zij nog grote aantallen' wede importeurs bestellen. De a op d ring gebeurt op de tijd en[ «aan die u wenst. ze in Onda: minu verstt ■van( het 0 schei ten i r sing die steun verdient. I Bittei Muijsers was onlangs no gens Venray op vakantie (eens acht jaar) en is al vele jaren' Lanka actief bij de opval kinderen. Pater Rutten Wanssum viert toevallig net sepetember zijn 40-jarig prt Veter feest in Wanssum. Verbondfl j^un de parochie Cigugur op Java beert hij de kansarme kind Vènn op te vangen Dit is inmiddd Venn gegroeid tot een schooltje of niveau van LTS en huish h 3( school. Voor iedereen is dezt sentatie een bijzondere gek he id kennis te maken mel werk van deze drie oud inw Venr van Venray. Zij verrichten ed Venn heel direct ontwikkelingswfl Leun Se Het Platform Venray organiseetf de mondiale dag Venray Wereldwijs. Bij het platform zijn alle 09 ^enr ties aangesloten die iets doen voor de Derde Wereld zoals ook de Stichting Venray Divinolandia. Zij be een stand op het Henseniusplein waar u nadere informatie kimt vinden over hun doelstellingen. Montf staan de activiteiten in Brazilië een beetje op een laag pitje. De oorzaak is de voorbereiding van dc zingen van een nieuwe burgemeester aan het einde van dit jaar. Met de meeste activiteiten hebben1 n burgemeester nodig en ook de gemeente. Echter in deze verkiezingstijd wil niemand zich vastleg® Leur men belooft iets wat toch niet nagekomen wordt. De MOV Commissie neemt zon dag 26 september met drie stands op het Henseniusplein deel aan de derde werelddag. Dit jaar zul len drie (oud) inwoners van Venray centraal staan. Mensen die zich persoonlijk en ter plaatse inzetten voor kansar me kinderen elders in de wereld. Dit zijn Marjo Jenniskens, afkom stig uit Ysselsteyn, zuster Muijsers uit Venray en pater Rutten uit Wanssum Marjo Jenniskens hoopt een lang gekoesterde wens in vervulling te laten gaan. Zij heeft haar baan in Nederland opgezegd en gaat zich inzetten voor twee kindertehuizen in Nepal. Een niet alledaagse beslis- Het Platform Venrav organiseert de mondiale dag Venray Werelt Een van de drie grote mani festaties op zondag 26 septem ber in het centrum van Venray is de Derde Werelddag Venray met als thema Venray wereld wijs??, georganiseerd door en onder regie van het bestuur van de Stichting Mondiaal Platform Venray. De Derde Werelddag Venray is een initiatief van het bestuur van het Mondiaal Platform Venray, waarbij alle stichtingen en organi saties uit de gemeente als leden zijn aangesloten, die zich inzetten voor de derde wereld en projec ten daarvoor uitvoeren. Zij zullen zich presenteren op het Henseniusplein. "Het vorig jaar is de Derde Werelddag Venray een groot succes geweest en daarom willen alle aangesloten organisa ties ook dit jaar weer hun activi teiten en projecten aan de Venrayse burger presenteren en zo veel mogelijk mensen probe ren te bereiken. Belangrijkste taak van het Platform is de mensen bewust te maken van de proble matiek in de Derde Wereld. Ach, we weten allemaal wel zo onge veer hoe de situatie is. Bijna iede re dag worden we op de tv en in de kranten geconfronteerd met schrijnende beelden. We zetten ze als het ware 'achter de deur' en het leven gaat verder. De bedoe ling van deze dag is dan ook om deze deur weer eens wagenwijd open te zetten zegt Martin Kuijpers, de voorzitter van het bestuur. "Iedereen heeft in de afgelopen maanden tevens in de pers kunnen lezen, dat de gemeente Venray van plan is de subsidie aan het platform volledig te stoppen. We hebben verschil lende brieven geschreven aan B en W en de politieke partijen en andere acties ondernomen, om dit voorgenomen besluit niet uit te voeren. Daarom plaatsen we ook de vraagtekens achter het thema van de Derde Werelddag Venray. Is Venray nog wel zo wereldwijs? De huidige ontwikke ling van radicalisering van gevoe lens en meningen heeft de toon van het debat dramatisch verhard. Ook in Venray heerst bij velen een sfeer van collectieve argwaan jegens die 'anderen'. De kloof tus sen de wereld van allochtonen en het oorspronkelijke tolerante Nederland en Venray wordt wij der en dieper. Deze ontwikkeling leidt niet tot een oplossing en maakt de verhouding alleen maar grimmiger. Het is nu noodzakelij ker dan ooit om te blijven investe ren in verdraagzaamheid en begrip en de lijn van de afgelopen jaren, waarin met name voor de jeugd van Venray op dit terrein zoveel activiteiten zijn ontplooid, voort te zetten." Sinds een jaar zijn de voorberei dingen in volle gang. In Venray zijn een twaalftal organisaties en stichtingen, die allemaal hun eigen projecten hebben. Maria Welschen en Han van Weers, bei den lid van het SMPV-bestuur en zeer actief in het scholenproject, onderstrepen de woorden van de voorzitter: "We willen door een grote manifestatie de aandacht van de mensen vragen voor onze medemensen in nood. Het vorig jaar zijn we op een groot aantal basisscholen in de gemeente Venray gestart met het project De rechten van het kind. Het project verloopt vooral ook door de goede en enthousiaste medewer king van de leerkrachten heel goed. Zij kregen o.a een Kinderrechten-koffer uitgereikt met allerlei educatieve materialen en video, om het project De rech ten van het kind in hun program ma te integreren, zodat het niet een eenmalige activiteit is Daarom hebben we aan de caba retier Servaas Custers - jawel de zoon van - gevraagd een cabaret te schrijven en uit te voeren voor de klassen, die met behulp van het kinderrechtenkoffer door de leerkrachten voorbereid zijn. In juni zijn er een vijftal voorstellin gen met de titel Elk kind heeft zijn eigen verhaal. Geef het een stem in het Odapark geweest, die met enthousiasme door de kinderen en de leerkrachten werden bijge woond. In november volgen weer enkele voorstellingen Ons werk op de basisscholen, dat we al vele jaren doen. moet worden voortgezet. Daar ligt de toe komst." Dit jaar concentreren ze alle activiteiten van de aangesloten organisaties en stichtingen op het Henseniusplein. Een grote tent met een catwalk staat op het plein, waar een afwisselend pro gramma tussen 12.00 en 17.00 uur zal plaatsvinden een optre den van een Braziliaanse band "Brasil do Brasil" met sophistica ted bossa nova, maar ook volkse dansmuziek uit het noordoosten van Brazilië: forro, baion. xote. De Stichting Venray-Divinolandia heeft vanaf 1987 veel tot stand gebracht in Brazilië Divinolandia de Minas ligt in de binnenlanden, waar Jacqueline Eibers uit Overloon al meer dan 25 jaar het werk van pater Hendriks voortzet. Braziliaanse dans, Capoeira, spec taculair. acrobatisch en complex, uitgevoerd door Balanca uit Nijmegen, waarbij ook het publiek zich kan aansluiten en zich kan uitleven. Dan is er de modeshow van Eerlijke kleding - Solidaridad Kuyichi in samenwer king met de Wereldwinkel Venray. Hierdoor proberen we de aandacht van het publiek te trek ken, want op enige afstand - bij het standbeeld van Hensenius - is de Speakers Corner, waar zoals in Hyde Park verschillende bekende mensen uit het politieke, maat schappelijke en bedrijfsleven van Venray, maar ook daarbuiten, hun visie kunnen geven op het thema Venray wereldwijs?? zowel ludiek dan wel bloedserieus en in discus sie kunnen gaan met het publiek. Op het plein staan een vijftien stands, waar de leden van het Platform hun projecten en activi teiten zullen presenteren aan het publiek. Amnesty, Unicef, MOV, LLTB, Divinolandia, Wereldwinkel. Stichting Udavum Karangal ofwel Helpende Handen voor het grote project in India, kortom al deze organisaties zullen de aandacht vragen. "Voor dit jaar hebben we van de gemeente Venray nog onze subsidie gekre gen om dit belangrijke werk van al die vrijwilligers te ondersteu nen", zeggen Pierre Wittenbols en Cindy Fassotte, de penningmees ter van het bestuur "Wij zijn ook heel blij met de ondersteuning van de NCDO (Nationale Commissie voor Internationale Samenwerking en Duurzame Ontwikkeling) in Amsterdam, die Het programma Henseniusplein ziet er uit: om 12.00 uur zullen gesloten organisaties Mondiaal Platform Venray iyenrai met hun presentatie, viteiten vinden plaats o&lierlo bezoekers te informeren 0 projecten. Achatt Groot podium met catwal *wolgl 12.00 - 12.45 uur: Bn g Brasil, braziliaanse band nu sanova, volkse dansmuziek» gvs-M- noordoosten van Brazilië :1 Oostn baion, xote 12.45-13.15 uur: show i.s.m de Kuyichi - Eerlijke wereldmodewinkels litatief hoogwaardige met een eigen verhaal elders op de pagina) 13.15 - 14.00 uur dansschool Academia senteert deze braziliaanse houdt een workshop, ook het publiek zich kan 14.00 - 14.45 uur Brasil. optreden van de 14.45 - 15.30 uur combinatie van de acrobatische Angola-stijl jongere snelle Regional. Capoeira vechtdans, percussie en is een geweldige manier een muzikale sportieve helemaal uit te leven. 15 30 - 16.15 uur modeshow van Eerlijke 16.15 - 17.00 uur Brasil. scheid: ons een subsidie van E 20 Beste t heeft toegezegd. Maar hcta^ef de inzet van al die vrijwil die zich enthousiast en niet 'eve. op deze zondag met die stukken bezighouden, hei ^whi juist al die mensen, die eeni ^von( lijk evenement mogelijk nu yaVori< Chapeau voor hen." Favori* Favon<

Peel en Maas | 2004 | | pagina 22