Motorcrosser Bryan Kersten wint in Wanssum Sportnieuws -info Knappe winst De Peelkorf Ouder- kindtraining hockeyclub succes Makkelijke winst honkballers Tweede nederlaag dames Red Stars Korfbal sters SVOC'01 winnen Oranje Wit in het nieuw a Ons Genoegen heerst in titelstrijd MHCV Ankie Muijsers eerste Tennis Club Venray Biljarten Oranje Wit HBV Diana De Peelkorf PEEL EN MAAS Donderdag 16 september 2004 - Paginal Om het nieuwe seizoen op gepaste wijze te openen, speelden afgelopen zondag de jeugdleden van de Venray- se hockeyclub tegen hun ouders. Om te beginnen werd er een training gegeven, waarna er een wedstrijd volgde. Beide partijen speelden met verve, waarbij de jeugdleden gingen om de winst en die, na een stevige strijd, ook behaalden. Het was voor de jeugdigen een fantastische manier om de ouders hun sport te laten bele ven. Aan het begin van de dag werd er informatie verstrekt over de vereni ging De voorzitter van de technische commissie legde de taken en activitei ten uit die direct te maken hebben met het spelen van hockey. Specifiek is hierbij ingegaan op de opzet en uit voering van het RABO-Jeugdplan Hoc key. Door de voorzitter zijn de werk zaamheden van de andere commissies gepresenteerd en is er kort uitleg gegeven over de financiële gang van zaken binnen de club. In het jaar 2004/2005 wordt een speciale com missie geformeerd die zich gaat bezig houden met activiteiten rond het 50- jarige jubileum. Zij hopen een aantal ouders enthousiast te hebben gemaakt voor een van de vele werk zaamheden binnen MHVC. Van de mogelijkheden van de twee de handsbeurs die deze dag ook gehouden werd, werd door zowel aanbieders als kopers, graag gebruik gemaakt. Zo vonden verschillende nog in zeer goede staat verkerende kledingstukken hun weg naar een tweede gebruiker De seniorenteams startten dit weekend hun competitie. Heren 1 won met 6-3 van Bakel en het dames elftal heeft de eerste wedstrijd gewonnen met 3-2. Het kampioenschap veldschieten van rayon 4 van de Ned, Handboogbond (Limburg en een deel van Noord-Bra bant) werd beheerst door de organi serende vereniging Ons Genoegen. In liefst zes van de acht verschillende klassen was de gouden medaille voor een lid van de Ysselsteynse vereni ging. Alleen in de recurve-junioren klasse en de dames compoundklasse ging het kampioenschap naar Venlo en Tienray. De compoundklasse werd zoals verwacht een prooi voor Johan van Dongen. Hij bleef Astenaar Henk Driessen ruim voor. Bij de dames was Jolanda Willemse uit Tienray het sterkste. In de recurveklasse voor dames was de eerste plaats voor Lies- beth Koonings terwijl bij de heren Dave v.d. Coelen als beste uit het bos kwam. De uitslagen. KI. Bare bow: 1. Cor Jan sen Ons Genoegen 262 p. 2. Jos Wis- mans Trefpunt Tienray 237 p. 3 Ger Camps Trefpunt Tienray 210 p. KI. Compound D 1 Jolanda Willemse Trefpunt Tienray 332 p KI. Comp ound H 1 Johan van Dongen Ons Genoegen 356 p. 2 Henk Driessen Centaur Asten 343 p- 3 Jaen Pierre Receveur V en S Hunsel 326 p.Kl. CompoundHjl Bas Tonnaer Ons Genoegen 217 p.Kl. Recurve D 1 Lies- beth Koonings Ons Genoegen 270 p.Kl.Recurve Dj 1 Carry Wegh Ons Genoegen 135 p.Kl. Recurve H 1 Dave v.d. Coelen Ons Genoegen 319 p. 2 Jozef Verhees ORH Someren 292 p. 3 Jos Hellegers Ons Genoegen 291 p.Kl. Recurve Hj 1 Roy Gerards EHS Venlo 317 p. 2 Ron Camps Trefpunt Tienray 284 p. 3 Rick Philipsen Ons Genoegen 280 p. Zaterdag en zondag wordt er in Tienray om de nationale titels in het veldschieten gestreden.Alle bovenstaande medail lewinnaars komen dan opnieuw aan de start maar dan is het deelnemers veld aangevuld tot een kleine hon derd deelnemers. PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur De honkballers van Red Caps Ven- ray hebben afgelopen zondag een zeer makkelijke overwinning behaald op de Cheetahs uit Beek. In de eerste inning liepen de Venrayse heren meteen uit naar een 5-0 voorsprong, om vervolgens in de tweede inning uit te lopen naar 10-0. Terwijl de Beekse pitcher de ene na de andere honkslag om zijn oren kreeg, afgewis seld door regelmatig vier wijd te wer pen, kreeg Venray pitcher Patrick van Fessem in vijf inningen slechts vier honkslagen tegen en pitcher Dennis Berkhout in de laatste twee inningen slechts een. Vooral Red Caps Venray derde honkman Eddy v.d. Linden en korte stop Roger Brauckmann waren aan slag op dreef. Zij noteerden een slag gemiddelde van 0.750 respectievelijk het uitmuntende 1.000 Na zeven innings werd de 16-4 eindstand bereikt Op zaterdag 25 september wordt eindelijk het bedrijven softbal toernooi gespeeld. Tussen 11.30 uur en 17.30 uur zullen diverse Venrayse bedrijven proberen de in 2003 door de Rabobank gewonnen wisselbeker te winnen. Maar, is de Rabobank ook dit jaar te verslaan? Red Caps Venray hoofdsponsor JDS, vorig jaar verlie zend finalist, wil zich in ieder geval revancheren. Wilt uw bedrijf ook met een team meedoen? Neem dan snal contact op met: Patrick van Fessem, tel 0478 - 580852 of e-mail: penning- meester@redcapsvenray.com Het damesteam van TTV Red Stars moest zaterdag de verre reis aanvaar den naar Den Helder. Daar wachtte de tweede titelkandidaat in de eredi visie, NAK/Den Helder. De strijd leverde, na de 7-0 nederlaag vorige week tegen Fürst Manderveld, de tweede kansloze nederlaag op. Sabina Larmené wist als enige een game te pakken tegen het buitenlandersle gioen van Den Helder. Van de Russi sche Ana Gogorita verloor ze met 3-1 "Ze speelde bijna alles met de back hand en daar schrok ik een beetje van. Toen ben ik wat meer op haar forehand gaan spelen, waardoor zij meer fouten begon te maken Hoe wel het niet voldoende was voor de eindoverwinning, keek Sabina tevre den terug op deze wedstrijd. "Ik was in het begin ook een beetje te lief Toen een toeschouwer daar een opmerking over maakte, werd ik een beetje kwaad en toen ging het ook meteen beter Tegen de andere Rusissche, Jelena Timina, en de Chi nese Jie Li was echter geen kruid gewassen. Sandra Leijten en Kelly Willems verloren beiden kansloos van Timina. Kelly. "Het ging wel steeds beter De eerste game verloor ik met 11-0, maar de derde met 11-8. Ik stond zelfs voor in die game en dat vond Timina niet leuk, nee." Sandra speelde een lekkere partij tegen Gogorita, maar verloor het op vast heid en snelheid. Kelly was ook tegen de verdedigende Jie Li niet opgewas sen en mist nog de nodige trainings uren. Ook Sabina kon tegen Li geen potten breken. Zaterdag 18 septem ber ontvangen de dames in eigen huis Bonnema/Westa (Wessem). Ook een sterk team, maar eindelijk eentje met louter Nederlanders. De wedstrijd begint om 17.30 uur. Programma zaterdag 18 sept.: Tegelen 2-M6E1 a.10.00 Venlo 4-M8D2 a.09.45 M8D3-Weert 4 a. 10.00 Venlo 1-J6E1 a.09.45 J6E2-Weert 2 a.10.00 J6E3-Weert 1 a. 10.00 Weert 6-J6E4 a.09.30 J8D1-Weert 1 a.10.00 Venlo 3-J8D2 a.09.45 MAl-Nuenen A3 a.1300 Venlo B3-MB1 v. 1345 MCI-Helden Cl a.11.30 Venlo A2-JA1 v.10.15 JB1 vrij JC1-HCAS Cl a.11.30 Programma zondag 19 sept.: Heren 1-Helden a. 14.30 Dames 1-Geel Zwart 4 a.13 00 Veteranen A-Hockeer A a. 11.00 Zondag aanstaande spelen alle senior teams thuis. Op deze dag zal heren 1 de eerste wedstrijd spelen in de shirts van de nieuwe sponsor. Ook dit jaar was het de Motorclub MAC Wanssum gelukt om een prach tige crossbaan te creëren rondom het sportpark de Broekberg. De baan lag er perfect bij al was het met de vele klippen voor de allerkleinsten een heel karwei om het stuur recht te houden. Het was een prachtig week end en de fikse bui die zaterdagmor gens viel was goed om het stof te weren. Bij de 65 automaten was in de beide manches Bryan Kersten heer en meester en meester en wist met het volle aantal punten huiswaarts te .keren en wist Jeremy de Vink de beide reeksen op een vijfde plaats af te sluiten om ook in de daguitslag een vijfde plaats voor zijn rekening te nemen. Een 12e plaats bij de Quads variomatic werd veilig gesteld door Gemma Lindner die voor eigen publiek in de beide manches op een 11e plek werd afgevlagd. Bij de 85 kleine wielen groep B wist Danny Brügemann een 10e plaats in de wacht te slepen, hij wist in de le manche een 1 le plaats op zijn naam te schrijven en in de tweede manche werd hij op een 9e plek afgevlagd. In de eerste manche eiste Wilco Lindner een 4e plek op en in de tweede man che moest hij genoegen nemen met een 8e stek om een prachtige 7e plaats in de daguitslag op zijn naam te schrijven. In zowel de eerste als de tweede manche moest Emile Cox zijn naaste concurrent voor laten gaan om als tweede man de streep te passeren en ook in het algemene klassement wist hij de tweede beker mee huis waarts te nemen. In de eerste manche eindigde Andre Cox op een 4e stek en in de tweede manche wist als 9e te streep te passeren wat hem een 6e plaats opleverde in het dagklasse ment In de nacht van zaterdag en zon dags waren er verschillende regenbui en en was het circuit glibberig gewor den, maar na de trainingen was het als weer droog gereden. Bij de Inters 250 kwam de 23e stek in handen van Ruud Pijpers die op een 25e en een 20e stek finishte, terwijl Peter Verste gen algemeen 24e werd, nadat hij in de eerste manche een 24e stek opeis te en in de tweede manche vroegtij dig de strijd moest staken wegens problemen. Een 20e stek bij de Inters 125 was voor Jim Janssen weggelegd door in de manches een 21e en een 17e plaats op zijn naam te schrijven en was de 21e stek voor Rob van Benthum die de manches op een 22e en een 18e plaats af wist te sluiten. Pech was er voor Marc Josephs bij de Nationaal 250, in de eerste manche begon hij als allerlaatste aan de strijd. Hij kwam echter niet echt uit de veren en ging als 22e over de meet, terwijl in de tweede manche een derde startplaats inleverde voor een 4e plaats over de eindstreep en bezet- Btyan Kersten ivon in zijn klasse beide manches te in de daguitslag een 8e plaats. Bij de 125 senioren eindigde Kevin Gie- len op een 22e stek nadat hij de man ches op een 23e en een 19e plaats voor zich wist veilig te stellen en was de 25e stek voor Marc van Dijck die op een 24e en een 21e plaats werd afgevlagd. Bij de 250 junioren eiste Jan Kuenen een 24e plek op door een 27e en een 23e plaats in de manches, terwijl Patrick de Bruijn een 36e en een 38e stek veilig stelde wat hem een 36e plek opleverde in de daguit slag. Komend weekend is er zaterdags een jeugdwedstrijd in Lottum en zul len de nationale rijders zondags aan treden in Lottum en Stein. De tafeltennissers van de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. zijn hun eerste toernooi na de zomerstop op succesvol begonnen. Van de dertien spelers die afgelopen zaterdag meegingen naar het Rang- lijsttafeltennistoeraooi van EGS uit Eindhoven zijn er twee in de finale beland Ankie Muijsers veroverde in klasse 5 een schitterende eerste plaats. Marie-Louise Theeuwen deed daar niet veel voor onder met een mooie tweede plaats in klasse 4. Afgelopen zondag was de finaledag van de clubkampioenschappen voor junioren en senioren. Via spannende, wedstrijden zijn de uiteindelijke club kampioenen bekend gëWorden in de diverse categorieën. Op vrijdag 17 september houden ze het Moonlightoemooi. Dit is een avond speciaal voor de vrijwilligers. Vanaf 19 00 uur kan er worden geten nist Later op de avond wordt ver volgd met de gezellige uurtjes. De muziek wordt verzorgd door de Lucky Aces en de Sjanellekes. De vrijwilliger van het jaar zal wor den benoemd en er zijn prachtige prijzen bij de loterij Alle vrijwilligers worden verzocht aanwezig te zijn. De tweede ronde van de mix-league is nog steeds bezig. De afsluitavond zal zijn op vrijdag 24 april. Dan is de prijsuitreiking van de eerste en twee de ronde. Alle deelnemers worden verwacht. Het herfsttoemooi is gepland op 26 september, zowel voor de junioren als de senioren. Geef je op via het inschrijfformulier. Nieuwe leden kunnen zich aanmel den bij de ledenadministratie. Telefo nisch te bereiken op 584876. Resultaten van de clubkampioen schappen: Junioren: Meisjes enkel 12 jaar sterkte 9: 1. Shaan Walia; 2. Simone Vriesekoop Jongens enkel 12 jaar sterkte 9: 1 Torn Kessels; 2. Nick Janssen Meisjes enkel 12 jaar sterkte 8 1 Julia v d Heijden; 2. Hilde Lahaije Jongens enkel 12 jaar sterkte 8: 1 Arjan Vullings; 2. Matys Voorn Meisjes dubbel 12 jaar sterkte 8/9. 1. Julia v.d Heijden/Susanne Overbeek: 2. Nicole Allan /Lisa van Duijnhoven Jongens dubbel 12 jaar sterkte 9: 1 Maurice Cox/Tom Kessels; 2. Comeil Schaminée/Matys Voorn Meisjes enkel 14 jaar sterkte 8: 1. Syl- vie-Elise Schaminée; 2. Anouk Spee Jongens enkel 14 jaar sterkte 8: 1. Falco Vriesekoop; 2. Joep Beurskens Meisjes dubbel 14 jaar sterkte 8: 1. Linde Smits/Mignon Zietsman; 2. Anke Lahaije /Emmy Vullings Jongen dubbel 14 jaar sterkte 8: 1. Rob Loeffen/foris Valks; 2. Marijn te Poel/Arjan Vullings Jongens enkel 16 jaar sterkte 8: 1. Maarten Volman; 2. Robert-Paul Huls man Mix 16 jaar sterkte 8: 1. Pleun Dorele- ijers/Rob Loeffen; 2. Sylvie-Elise Schaf- minée/Constant Kaanen Jongens enkel 16 jaar sterkte 5/6/7: 1. Rick Wijntjes; 2 Floor Franssen Meisjes enkel 16 jaar sterkte 7/8. 1. Marieke Lahaije; 2. Pleun Doreleijers Meisjes dubbel 16 jaar sterkte 7/8: 1 Lotte Claessens/Pleun Doreleijers 2. Spee Anouk/Laura Spee Meisjes enkel 16 jaar sterkte 4/5/6: 1. De Peelkorf heeft afgelopen zon dag tegen JES uit Venhorst een knap pe zege behaald: 8-5. Het eerste doel punt liet lang op zich wachten, maar de Peelkorf bleef er voor gaan en scoorde in de 15e minuut via een fraai afstandsschot. Verdedigend lieten de Ysselsteynse dames zien, goed overweg te kunnen met het voor verdedigen. De niéuwe assistent-trainer Erwin Dijkstra heeft de ploeg een nieuwe impuls gegeven door deze vernieuwde manier van verdedigen. JES, gedegradeerd uit de topklasse, wist hier niet mee om te gaan en liep aanvallend tegen grote moeilijkheden aan, De Peelkorf kon dan ook met een comfortabele 5-2 voorsprong gaan rusten. Na rust pikte de Peelkorf het voorverdedigen goed op en liet zien het betere van het spel te hebben Maar in deze fase haperde de Yssel steynse aanval en kansen konden niet verzilverd worden. JES kreeg de kans zich terug te vechten in de wedstrijd en kon mede door een onterechte stip tot 6-5 terug komen. De Peelkorf hield het hoofd koel en speelde solide. In de 56e minuut kreeg de Peelkorf ook een strafworp toegewezen die goed werd benut: 7-5 De Peelkorf rook de overwinning en speelde de wedstrijd uit. Een mooi uitgespeelde kans besliste de wed- Tineke Vergeldt (links)was dag met twee treffers succesvol De Peelkorf strijd in het voordeel van de Pee 8-5. Voor de Peelkorf scoorden N Tielen en Tineke Vergeldt (bc twee keer) en Evelien Arts, MaJ Ass, Marianne Potten Christel (ieder een keer). De korfbalsters van SVOC'01 heb ben in Hegelsora een bijzondere span nende uitwedstrijd tegen Odos 2 nipt gewonnen: 5-6. De korfbaldames uit Oirlo en Castenray startten bijzonder sterk en binnen een mum van tijd was het al 0-4. Joan Willemsen opende de score met een fraai afstandschot: 0-1. Daarna maakte ook Yvonne Classens een prachtig doelpunt door middel van een afstandschot. Marloes Smits wist na de functiewissel meteen weer te scoren en wel twee keer achter elkaar. Ze scoorde een keer via een doorloopbal en een keer met een draaibal. Zo kwamen we op een stand van 04. Jammer genoeg lieten ze het er even bij liggen en wist Odos 2 ook een doelpunt te maken: 1-4. Maar toen kwam Marjolein Kuijpers en wist de grote tussenstand te behou den en maakte een afstandsschot, zo werd het 1-5. Met deze stand gingen beide partijen de nist in. Odos kwam na de rust sterk terug en scoorde meteen via een strafworp 2-5. Rianne Smits scoorde weer snel met een doorloopbal en en bracht de voor sprong terug tot vier doelpunten. SVOC'01 nam vervolgens gas terug en zag de thuisploeg langzaam maar zeker dichterbij sluipen. Via twee doorloopballen en een strafworp kwam Odos 2 zelfs terug tot 5-6. Op hun tandvlees en met een laatste krachtinspanning wist SVOC'01 de kleine voorsprong tot het einde vast te houden. DOS Uitslagen KNBB: DOS C2-'t Pleintje 2-5 Nog geen sterk optreden bij de start van het nieuwe seizoen Alleen inval ler Jan Beekmans zorgde voor de '2 punten. Programma VBB: Donderdag 16 sept.: DOS 4-Anker 3 Vrijdag 17 sept.: OBK 2-DOS 3 (3-band) Programma KNBB Donderdag 16 sept.: DOS C2-Maasbree PK-nieuws Jan Beekmans speelde dit weekend de voorronde 3-band, 2e klasse van de KNBB. Jan behaald 6 matchpunten en een moyenne van 0.45. Of hij zich hiermee geplaatst heeft voor de eind strijd is nog niet bekend. De Witte Hoeve KNBB 3-banden De Wester-DWH 30-22 Geen van de spelers wist de volle winst binnen te halen. 8 punten voor Johan Janssen gem. 0.34 hs 2, Her man Veltrop 7 punten gem. 0.37 hs 4; Hans Peeters 7 punten gem. 0.46 hs 3. VBB A-klasse: OBK-DWH 3-5 Het A-team wist in de eerste ronde van het nieuwe seizoen te winnen. A. Giezen 2 punten gem. 3.28 hs 16, Fr. Bonants 3 punten gem. 3 12 hs 18. PK KNBB libre groot ereklasse voor wedstrijden. Peter Vollenberg won twee partijen en verloor ook twee partijen Hij eindigde met een gem. van 105.61. Hij won de eerste partij van M. Bakker in 1 beurt 400 car. Peter staat eerste reserve in de natio nale finale ereklasse. Programma: Vrijdag 17 sept.: OBK-DWH B-klasse VOP Jeugd Inabom-VOP 5-2 Joris Michels won zijn partij met 1,46 gem. Hoogste serie: 8. Jelle Michels verloor zijn partij met 0,71 gem. Hoogste serie: 5. Kevin Voermans verloor zijn partij met 0,55 gem. Hoogste serie: 3. VOP bezet de 4e plaats. Angelique van Gasselt; 2. Jacqueline van Gasselt Meisjes dubbel 16 jaar sterkte 3-6: 1. Angelique van Gasselt/Jacqueline van Gasselt; 2. Esther Visser/Lisa Visser Jongens dubbel 16 jaar sterkte 4-8: 1. Pim Valks/Rick Wijntjes; 2. Floor Franssen/Fons van Sundert Mix 16 jaar sterkte 6/7/8" 1. Lisa Vis- ser/Floor Franssen; 2. Esther Visser/Pim Valks Senioren: Heren enkel open klasse: 1. Elroy Jan sen; 2. Hans Wethly Heren dubbel 17+ sterkte 3 1- Bob Lodewijks/Tom Rouwette; 2. Guus Visser /Hans Wethly Dames enkel open klasse: 1. Leonieke Palmen; 2. Fleur Lankveld Dames dubbel open klasse; 1. Moni que Janssen/Jolande Segers; 2. Silvia Alexeew/Angelique Ritnian Mix 17+ open klasse: 1. Silvia Alexeew/Hans Wethly; 2. Angelique Ritman/Bemd Rottgering Heren dubbel 35+ open klasse: 1. Timo Elbers/Coy Koopal, 2. Loeffen Gerard/ Frie v.d. Munckhof Mix 35+ open klasse: 1. Monique Janssen/Harry Woltring; 2. Jeuken Marjan/ v.d. Groes Heren enkel 17+ sterkte 7; l. Bjom Jeuken; 2. Henk v.d. Heijden Heren dubbel 17+ sterkte 7: 1. Ben van Daal/ Björn Jeuken; 2. Wouter Brecheisen /Henk v.d. Heijden Dames dubbel sterkte 7: 1. Danielle Engels/Madeleine Willemsen; 2. Will Creemers/Miranda van Schayik Heren enkel 35+ sterkte 7: 1 Guus Visser; 2 Ignas Huijbers Heren dubbel 35+ sterkte 7: 1. Sef Lucassen/Sjaak Verkoeyen; 2. Math Arts/Frank Koekkelkoren Mix 35+ sterkte 7: 1. Manders Yvon ne/ Sef Lucassen; 2. Miranda van Schayik/ Ignas Huijbers Heren enkel sterkte 8: 1 Robin Boele, 2 Eric Vennekens Heren dubbel sterkte 8: 1. Janssen Peter/Hans Jenniskens; 2. Boele Robin/ Erwin Hageman Dames dubbel sterkte 8: 1. Eibers Lucia/ Nicole Jeurissen; 2. Cor Ruy- ten/Anda Westerdijk Mix sterkte 8: 1. Rita Doreleijers- Voets/Wiland Doreleijers; 2. Karen Schalkwijk-Vennekens/Jan Schalk wijk. Korfbalvereniging Oranje Wit uit Veulen-Leunen-Heide had afgelopen dag bij de eerste thuiswedstrijd van de dames de sponsoren uitgenodigd hun borden, t-shirts en tassen te presenteren. De korfbaldames zijn in ni« shirts gestoken door Kusters Steenhandel uit Heide. Ook heeft dit team1 Reintjes verwarming uit Veulen nieuwe sporttassen gekregen. Verder zqi verschillende borden gepresenteerd. Van Roemer geschenken was daartij eigenaresse aanwezig. Op de foto het eerste damesteam van Oranje Wit PEEL EN MAAS een abonnement waard Korfbalclub Uitslagen: Midweek 3-Wittenhorst 1 54 Miko Cl-Aspiranten C2 SM) Dos-Senioren 1 (b) 5-9 HBSV Al-Junioren Al 14 SVOC A2-Junioren A2 3-6 Vios (O) BI-Aspiranten BI 2-7 Aspiranten B2-Lottum BI 7-2 SVOC C.l-Aspiranten Cl 5-0 Aspiranten C2-Spes (M) C3 1-3 SVOC 2-Welpen 1 04) Welpen 1-Peelkorf 5 3-0 Senioren 1-Astrantia 1 5-5 Semioren 2-Oostrum 1 94 Programma zaterdag 18 sept.: Junioren Al-Odio Al 15.30 Aspiranten Bl-De Wilma's BI 14.00 SVOC BI-Aspiranten B2 12,45 Dot (V) B1 -Aspiranten B3 13-15 Dos (A) El-Pupillen El 10.45 SVOC 1-Pupillen F1 1330 Programma zondag 19 sept.: Senioren 1-Olympia (O) 1 11.00 Senioren 2-Olympia (O) 2 13 00 De wedstrijd in Boukoul leverde voor de twee deelnemende zestallen goede scores op. Het eerste zestal kwam uit op 1357 punten, 7 punten meer dan 9 gemiddeld. Hoogste schutter was M. Deul met 238 punten. Het tweede zestal, met voornamelijk jeugdschut- ters, scoorde 910 punten. Hoogste schutter was hier S. Leblond. Zater dag geen wedstrijd. Zondag interland verschieting België-Nederland in het Belgische Poppel. Uitslagen: De Peelkorf Al-De Horst De Peelkorf Bl-Swift BI De Peelkorf B2-DES B2 VIOS Cl-De Peelkorf Cl De Peelkorf C2-Miko '76 Cl De Peelkorf Dl-Swift Dl De Peelkorf El-ODOS El Oranje Wit 1-Welpen 1 Welpen 2-DES 1 Welpen 3-Welpen 4 Merselo 1-Welpen 3 Welpen 4-DES 2 Welpen 5-Welpen 6 Oranje Wit 1-Welpen 5 Welpen 6-Des 3 De Peelkorf 1-ODOS 1 (b) 2e ronde is op 30 september De Peelkorf 1-JES 1 De Peelkorf 2-HBSV 1 De Peelkorf 3-Erica 1 De Merels 3-De Peelkorf 4 Programma zaterdag 18 sept: De Peelkorf Al-De Wilma's Al li| De Peelkorf A2-JES Al Spes (M) Bl-De Peelkorf BI Spes (M) B2-De Peelkorf B2 De Peelkorf Cl-Spes (M) C2 De Peelkorf C2-Spes (M) C3 HBSV Dl-De Peelkorf Dl De Peelkorf El-Olympia El De Treffers El-De Peelkorf E2v Oostrum 1-Welpen 1 v.Uj Welpen 2-Oostrum 2 Programma zondag 19 sepL: Boskant 1-De Peelkorf 1 hesjes v. 11.00 Lottum 1-De Peelkorf 2 v.09-1 Lottum 2-De Peelkorf 3 v 11 Programma woensdag 22 Swift 4-De Peelkorf 4 hesjes v.W De Peelkorf 5-Erica 3 PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! j vrijdag tussen 9.00-17.00 us

Peel en Maas | 2004 | | pagina 22