TOP'27 verplettert Wanssum: 5-1 Sportnieuws -info i HBV weer te voor SSS'18 sterk Jeugd Merselo in het nieuw Holthees pakt een puntje Merselo krijgt te weinig Verdiende nederlaag Ysselsteyn Het Alvertje Oostrun Zesde klasse F SV Ysselsteyn De Piëlhaas SV Merselo SV Meerlo Vierde klasse G Merselo uitgebekerd Duels BW afgelast na sterfgeval Atletiek Vereniging Venray-Regio Ons Genoegen PEEL EN MAAS Tienrayse spits Niek van Lin trefzeker met drie treffers TOP'27-Wanssum 5-1 (1-1) Doelpunten: 24. Tom Knoops 1- 0; 45. Paul Beterams 1-1; 64. Niek van Lin 2-1; 70. Ward van Rijswick 3-1; 77. Niek van Lin 4-1; 91- Niek van Lin 5-1. Scheidsrechter: Harm Maas (Oirlo). Toeschouwers: 80. TOP'27: Willems; Rob. Janssen, Heidens, Knoops en Thijs Pingen (79. Bart Janssen); Cyriel Pingen (55. Jan Janssen), Rick van Rijs wick en Ward van Rijswick; Nico Rongen, Van Lin en Kurt (67. Björn Rongen). Wanssum: Van Kessel; Meel- kop, Wilmsen, Maarten Beterams en Rutten; Weijers (46. Poels, 75. Thiesen), Juriën Beterams, Hoe ben (30. Volleberg) en Pingen; Paul Beterams en Wijnhoven. (Door Henk Willemssen) TOP'27 deelde in de seizoenso pening een mokerslag uit aan rivaal Wanssum: 5-1. De Tienray- ers maakten van de gemeentelijke derby een ware galavoorstelling waarin topscorer Niek van Lin een hoofdrol opeiste. De Tienray se spits was onhoudbaar voor de blauw-witte defensie en toonde zich met drie gave treffers een echte killer. Guus Knoops (78) wandelde na afloop tevreden naar de uitgang van sportpark Hoogveld. De Tienraynaar is dolblij met de 5-1 overwinning van zijn duppie op het 'grote' Wanssum. "Er spelen twee kleinzoons van mij in het eerste", zegt hij vol trots. "Het voetballen hebben ze van mij geleerd", lacht hij. Knoops verdedig de jarenlang het oranje-zwart van de Tienrayse hoofdmacht maar speelde ook bij PSV en bij Wilhelmina in Weert. Hij volgde de wedstrijd op een stoel langs de kant. "Ik ben anderhalf jaar niet meer kunnen gaan kijken. Ik heb een hartoperatie gehad en heb twintig weken in het ziekenhuis gele gen. Gelukkig kan ik nu weer een beetje lopen." Keeper Bram Willems en Tom Knoops zijn de beide klein zoons. Tom (21) komt na afloop zijn opa nog even gedag zeggen. De begroeting is hartelijk en ze vieren de 5-1 zege innig: "Dit was onze beste wedstrijd sinds jaren. Een heel mooi begin van het seizoen", glundert Tom. "Maar puhh, wat was het warm. Ik ben nu helemaal leeg." Onder zomerse temperaturen kwam de derby aarzelend op gang. Wanssum opende iets sterker maar de voorwaartsen schoten veel te gehaast op doel waardoor TOP-keeper Bram Willems niet in de problemen kwam. Nadat de Tienrayse aanvaller Ramsey Kurt met een kopbal de lat trof kan telde de wedstrijd. De opgekomen voorstopper Tom Knoops zag dat Niek van Lin buiten spel stond. Knoops schoot de bal recht vooruit en snelde zo door de weifelende Wanssumse defensie die op het fluitje wachtte. Van Lin hield zich wijsèlijk afzijdig waardoor Tom Knoops vrije doortocht kreeg: 1-0. De Wanssumse protesten waren tevergeefs. Niek van Lin was daarna twee keer dichtbij de 2-0. Wanssum begon met twee spitsen maar trainer Cor Berkers paste al snel een wissel toe waardoor Hans Weijers doorschoof naar de aan val. In de slotseconden van de eerste helft kwamen de bezoekers langszij. Maarten Beterams gaf van achteruit een diepe bal die door aanvoerder Rob Wijnhoven werd doorgekopt naar Paul Beterams. De lange spits haalde verrassend uit en de bal ver dween in de korte hoek: 1-1. Na rust leefde Wanssum even op. Op eigen veld is Holthees het nieu we voetbalseizoen gestart met een gelijkspel tegen SVS: 1-1. Holthees kwam als beste uit de startblokken en na drie minuten is het al bijna raak als Loek Zegers rakelings langs het doel schiet. SVS kan vervolgens de wed strijd beter controleren maar de thuis ploeg krijgt via Hakan Sazak, Steve Spil en Enver Bektas volop kansen op de openingstreffer. Ruim vijf minuten voor de pauze soleert Alex Boon door de verdediging van Stevensbeek en geeft de bal aan Enver Bektas die de bal net langs het doel plaatst. Diezelf de Bektas schiet niet veel later kei hard op de lat. Ook na de pauze dic teert Holthees het spelbeeld. Na een klein kwartier komt Holthees uitein delijk dikverdiend op voorsprong. Sazak ontwijkt de buitenspelval en bedient Bektas op maat die vervol gens doeltreffend uithaalt. Na de openingstreffer wordt het spel rommeliger. Holthees verzuimt de voorsprong uit te breiden en SVS ziet weinig kans om op gelijke hoogte te komen. Via invaller Paul Postma en Kevin van de Kamp kan de thuisploeg het duel beslissen, maar ook zij weten de kansen niet te benutten. Zoals zo vaak krijgt de meest aanvallende ploeg die aanspraak maakt op de winst, de deksel op de neus. Twee minuten voor tijd wordt vanuit de verdediging van Stevensbeek een pass in de diepte gegeven waar achterin bij Holthees slecht op wordt gere ageerd en vanuit het niets ligt de bal in het net 1-1. Holthees dringt vervol gens nog aan op de verdiende win nende treffer, maar krijgt uiteindelijk geen loon naar werken. Zesdeklasser Merselo kreeg in de seizoensopening te weinig tegen Sam- beek: 1-1. Merselo kwam sterk uit de startblokken en wist binnen drie minuten vier hoekschoppen te bewerkstelligen, maar Sambeek wist met lange halen van achteruit zijn zes tienmeter gebied telkens weer op te schonen. Geheel tegen de verhou ding in kwamen de gasten zelfs op voorsprong. Bij een counter negeerde de scheidsrechter het vlagsignaal van de Merselose assistent aan de zijlijn, waarna het voor de Sambeek-speler een koud kunstje was om 0-1 te laten aantekenen. Merselo speelde met meer overleg, maar wist de muur van Sumbaak-ver- dedigers niet te kraken. De inzetten gingen allemaal net over of naast. Steeds vaker moesten de verdedigers van de bezoekers naar middelen grij pen om de Merselose voorwaartsen van het scoren af te houden. Uiteinde lijk kreeg Merselo in de 85e minuut loon naar werken. Aanvoerder Ronald Bonants soleerde op rechts door de defensie en zijn voorzet werd door de mee opgekomen Willem Koenen ineens op de slof genomen: 1-1 De thuisploeg had zelfs nog de volle winst moeten pakken, maar de scheidsrechter weigerde de bal op de stip te leggen toen Ronald Bonants alleen op de keeper afging en binnen de zestien meter tegen de grond werd gewerkt. Merselo bleef met de kater zitten, goed gevoetbald maar twee puntjes te weinig. De blauw-witten voelden zich gesterkt door de onverwachte 1-1Uit een voorzet van Juriën Beterams kreeg Paul Beterams een vrije schiet kans maar doelman Bram Willems voorkwam met een schitterende red ding een 1-2 achterstand. Björn Poels wist uit de rebound evenmin te sco ren. Dit was tevens het laatste wapen feit van de Wanssummers. In de Tien rayse braadpan kregen de Wanssumse routiniers steeds meer last van de hitte en de brandende zon. Ze kwa men bijna niet meer vooruit terwijl de jonkies van TOP veel beter tegen de zomerse omstandigheden bestand waren. Nico Rongen stuurde Niek van Lin de diepte in. Doelman Mike van Kessel twijfelde even tussen uit komen of blijven staan. Een doelman die twijfelt is meestal kansloos en zo kon Van Lin beheerst scoren: 2-1. Het trainersduo Marcel Hovens en Sjaak Verlinden bracht nog twee talentvolle A-spelers binnen de lijnen. Het dartele TOP speelde Wanssum helemaal zoek. De ingevallen jeugd speler Bjom Rongen gaf een mooie voorzet vanaf de rechterflank. Verde diger Frits Meelkop kon de bal niet wegkrijgen en debutant Ward van Rijswick, overgekomen van Witten- horst, profiteerde en trof via de bin nenkant van de paal doel. 3-1- De Tienrayers kregen vleugels en vooral Niek van Lin was niet meer te hou den. Hij passeerde zijn mannetje en kapte ook libero Sjek Wilmsen uit. Als een echte spits maakte Van Lin het Uitslagen Merselo-Sambeek BW'27-Lottum EWC-Oostrum Holthees-SVS TOP'27-Wanssum Astrantia was vrij Stand TOP'27 EWC Holthees Merselo Sambeek SVS Astrantia BW27 Lottum 00(0-0) Oostrum Wanssum Zondag 12 september Lottum-Merselo Oostrum-BW'27 SVS-EWC Wanssum-Holtbees Sambeek-Astrantia TOP'27 is vrij Uitslagen: Veteranen-Walsberg 2-6 Sparta'18 1-Ysselsteyn 1 3-0 Ysselsteyn 2-SVEB 2 2-4 Programma zaterdag 11 sept.: Julianna Mill Cl-Ysselsteyn Cl v.l 1.45 Deume C3-Ysselsteyn C2 v. 11.45 Olympia'18 D2-Ysselsteyn Dl v 10.15 Ysselsteyn D2-Mifano D3 a. 12.30 Ysselsteyn El-SVEB El a.090Ó SSS'18 E3-Ysselsteyn E2 v.08.00 Swolgense Boys E2co-Ysselsteyn E3 v.08.30 Ysselsteyn Fl-Venray F1 a. 10.45 Leunen F4-Ysselsteyn F2 v. 10.00 HBSV F5-Ysselsteyn F3 v.08.30 Ysselsteyn F4-Hegelsom F2 a. 10.45 Ysselsteyn MFl-2-Hegelsom MFl/Griendtsveen MF1 a. 11.00 BW27 MFl-2-Ysselsteyn MF 3-4 v.l 0.50 Excelent-Veteranen v.16.15 Spelers: allemaal. Programma zondag 12 sept.: Ysselsteyn 1-HBV 1 a. 14.30 Ysselsteyn 2-Rood Wit'62 2 a.l 1.30 Swolg.Boys 2-Ysselsteyn 3 v.09 30 Ysselsteyn 4-SVEB 3 a.10.30 BW'27 3-Ysselsteyn 5 v. 10.00 SSS'18 5-Ysselsteyn 6 v.09.00 1-3 (5-1) 1-3 (4-1) 1-1 (1-1) 1-1 (1-1) 1-1 (1-1) 1-1 (1-1) 04) (0-0) 0-0 (0-0) 1-0 (1-4) 1-0 (1-5) Donderdag 9 september 2004 - Pagina 21 p Whiskeydarten Zaterdag 11 september wordt in café De Piëlhaas weer het Whiskeydarten gehouden. Aan dit toernooi kan ieder een deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur op tel. 582187. Het toer nooi start om 20.30 uur. Uitslag: Winnaarsronde: 1. Dennis Smits; 2. Hubert Janssen; 3- Lou Janssen; 4. Roy Troisfontaine; 5. Peter v.d. Berg; 6. Maikel Reiding; 7. Albert Moorrees; 8. Patrik Plum. Verliezersronde: 1. Paul Hendriks; 2. Andy Philipssen; 3. Dennie Plum, 4. Mart Boelaars; 5. Johan v. Hoof; 6. Ruud Tijssen; 7. Gerard de Bruijn; 8 Jos Heesen. 180 werd gegooid door Maikel, Mart, Dennis en Albert. De hoogste finish was voor Hubert met 135 punten. Ysselsteyn heeft in Sevenum tegen Sparta een verdiende nederlaag gele den, want men kwam gedurende de gehele wedstrijd op alle fronten tekort: 3-0. De Sevenumse ploeg kwam sterk uit de startblokken en Ysselsteyn werd in de beginfase over klast en men kan van geluk spreken dat in de beginfase het vizier van Sparta nog niet op scherp stond, want anders had de score aanzienlijk hoger uitgevallen. Toch was het met de rust al 3-0 en het was frusterend dat er bij alle drie de doelpunten een blunder aan vooraf ging en dat de werkelijk goede Sevenumse aanvallen voor hen geen doelpunten opleverde. Zo kon Ysselsteyn met de 3-0 ruststand nog in de handjes klappen. Na de thee Uitslagen Merselo 1-Sambeek 1 1-1 Merselo 1-Bruheze 1 3-1 Elsendorp 2-Merselo 2 2-3 Menos 3-Merselo 3 0-4 Leunen 5-Merselo 4 2-7 VCHBl-MerseloBl 6-1 Merselo Cl-RKDSOCO Cl 0-2 HBSV Cl-Merselo Cl 6-0 Elsendorp vet.-Merselo vet. 3-1 Programma zaterdag 11 sept.: Merselo Bl-Hegelsom BI b. 13 15 Merselo Cl-MiUiezer Boys Cl b. 11.45 Bavos D2 (BakeI>Merselo Dl v.l 1.45 Stormvogels El-Merselo El v.09.00 Wittenhorst E6-Merselo E2 v.08.00 America E3-Merselo E3 v. 10.30 Kronenberg Fl-Merselo F1 v.08.30 Leunen F7-Merselo F2 v.08.30 Milhezer Boys Vet.-Merselo Vet. 17.00 Programma zondag 12 sept,: SV Lottum 1-Merselo 1 14.30 Merselo 2-Melderslo 4 12.15 SVS 2-Merselo 3 12.00 Constantia 3 (Wanr>Merselo 4 11.00 Korfbal Voor vertrek- en bijeenkomsttijden, zie je eigen wedstrijdprogramma. Programma zaterdag 11 sept.: HBSV Al-Oranje Wit Al jun.Al 15.30 SVOC A2-Oranje Wit A2 jun.A2 12.30 Or.Wit B2-Lottum BI asp.B2 13.00 Aspiranten B3 vrij Oranje Wit C2-SPES C3 asp.C2 11.00 Merselo Dl-Merels Dl D-pup. 10.00 Welpen spelen in Vierlingsbeek, le wedstrijd 14.20 Programma zondag 12 sept.: Merselo 1-ROKA 2 sen. 1 10.30 Programma woensdag 15 sept.: Oranje Wit B3-SVSH BI asp.B3 18.30 Merselo 2-Swift 4 midw. 20.00 Wij hopen dat jullie een geweldige jubileumdag gehad hebben, afgelo pen zaterdag. Het weer heeft geluk kig ontzettend meegeholpen om er een echt feest van te maken. Maar ook een speciaal woordje van dank aan al het enthousiaste publiek. Op naar de volgende 25 jaar Uitslagen: Meerlo 1-Resia 1 3-2 Meerlo 3-Top 2 3-5 Meerlo Vet.-Top Vet. 34) Programma zondag 12 sept.: VIOS 1 (Beugen) -Meerlo 1 14.30 Meerlo 3 vrij Westerb. Boys Da-Meerlo Da 10.00 Resia Vet.-Meerlo Vet. 1700 Zaalvoetbal: Vrijdag 10 sept: Meerlo 1-Beringe ZW/'t Trepke21.00 Meerlo 2-ZVCO 2 20.00 Uitslagen HBV-SSS'18 2-0 Sparta'18-Ysselsteyn 3-0 ZSV-Achates 3-2 Toxandria-Stormvogels 3-1 De Zwaluw-RKDEV 3-2 Montagnards-Olympia 0-0 Stand Sparta'18 1-3(34)) Toxandria 1;3(3-1) HBV 1-3 (2-0) ZSV 1-3 (3-2) Dw Zwaluw 1-3(3-2) Montagnards 1-1 (0-0) Olympia 1-1 (0-0) Achates 14) (2-3) RKDEV 1-0 (2-3) Stormvogels. 14) (1-3) SSS'18 1-0(0-2) Ysselsteyn 1-0 (0-3) Zondag 12 september Ysselsteyn-HBV Achates-Sparta'18 Stormvogels-ZSV RKDEV-Toxandria Olympia-De Zwaluw SSS'l 8-Montagnards nam de Sevenumse ploeg gas terug, want het warme weer eiste zijn tol en ook Ysselsteyn bleek niet bij machte om nog iets terug te doen. De jonge ploeg was al blij dat het na de rüst niet afgeschoten werd en dat Sparta na de pauze ook niet meer scoorde gaf de Ysselsteynse ploeg toch weer een beetje hoop. Toch zal de ploeg nog moeten groeien om tot resultaten te komen en de jeugdige spelers moe ten daar het vertrouwen in krijgen. Komende zondag komt de ploeg uit Beers in Ysselsteyn op bezoek, een ploeg die volkomen onbekend is voor de vierdeklasser. Voor Ysselsteyn de taak om op zijn minst een puntje in eigen huis te houden. karwei keurig af: 4-1. Het zou voor Wanssum nog erger worden. In de blessuretijd leverde Nico Rongen opnieuw een sublieme voorzet af en Niek van Lin kon koppend het Tien rayse feest compleet maken: 5-1. "Na die mooie redding van Bram vlak na rust zijn we niet meer in de problemen geweest. Iedereen hield goed zijn mannetje en we hebben lek ker gevoetbald", vond Tom Knoops die achterin de plaats innam van Peter Aerts die een stapje terugdeed. "Ik sta nu voorstopper maar in deze klasse spelen de meeste ploegen met twee spitsen. Dan kan ik doorschuiven en ik word zo de vierde middenvelder. Zondag zijn we vrij en daarom zijn die drie punten ook zo belangrijk. Daar kunnen we nu twee weken van genie ten" Merselo verloor dinsdagavond het beslissende bekerduel tegen Zeilberg nipt met 2-3, waardoor de Brabantse ploeg zich wist te plaatsen voor de volgende ronde. Merselo keek al snel tegen een 0-2 achterstand aan, maar wist zich terug te knokken in de wed strijd door treffers van Mark Maassen en Nick van Hoek (strafschop). In de slotfase van het duel maakte Zeilberg uit een penalty de winnende treffer. Alle wedstrijden van voetbalclub BW'27 uit Blitterswijck zijn zondag afgelast na het plotselingen overlij den van Hans Hamstra (51). De spe ler van de BW-veteranen stierf zater dagmiddag tijdens een duel van zijn team aan een hartstilstand. Ondanks de snelle komst van diverse ambulan ces naar het sportpark, kwam alle Jiulp te laat. Het zwaar aangeslagen BW-bestuur nam vervolgens de beslissing om zowel de wedstrijd van het eerste elftal tegen Lottum als ook van de lagere teams af te gelasten Evenals bij de competitiestart van het vorige seizoen heeft SSS'18 haar meerdere moeten erkennen in HBV uit Beers. De ouverture van dit nieu we seizoen werd weer met dezelfde cijfers, 2-0, verloren. SSS heeft een volle ziekenboeg en moet deze mid dag starten zonder de geblesseerde spelers Rolf Gerrits, Toon Verstraaten en Wout en Paul Janssen. Tegen het einde van de eerste helft zal Wout Janssen -alsnog in het veld komen Trainingen zijn als volgt. De zomervakantie zit erop. Dat bete kent dat met ingang van volgende week de trainingen weer hervat wor den. Pupillen: woensdag 18.00-19 00 uur, zaterdag 11.00-12.15 uur. C/D-junioren: maandag 19.00-20.30 uur; donderdag 19.00-20.30 uur. AB junioren senioren: dinsdag 19-00-20.30 uur; donderdag 19.00- 21.30 uur; zondagochtend in overleg trainer. Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag 19.00 uur baantraining; donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieen). Telefoon tij dens trainingen: 585522. Informatie bij de trainers of tel. 588217. Zie ook: www.av-venraynlLedenadministra tie: tel. 5828 42. Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van A.V. Venray- Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geo pend van 09.00-13-00 uur. Zondag as. word door Ons Genoe gen het rayonkampioenschap veld- schieten georganiseerd. Dit vind plaats in het bosgebied aan de Peel- weg vanuit Ysselsteyn even voor de speedwaybaan, vanaf de weg aangege ven met borden. Er word geschoten op 24 doelen die zijn uitgezet op afstanden tussen 10 en 60 meter, de helft op bekende en de helft op onbe kende afstand. Ruim 80 deelnemers zullen om 9.00 uur in groepen van vier vertrekken vanaf het ontmoe tingspunt waar ook het secretariaat en een catering is geplaatst, De inschrijving is ook open voor deelnemers van buiten het rayon, voor hen is er een apart prijzensche ma. Het nieuwe voetbalseizoen is weer begonnen. En dus worden her en der in het land de voetbalteams nieuw gestoken. Zo ook in Merselo, waar alle jeugdvoetballertjes nieuwe shirts, broeken en sokken kregen, door pluimveebedrijf Classens uit Vredepeel en schoonmaakbedrijf Van de Heuvel uit Merselo. De spullen verd door sportzaak Sport Inn in Venray. Uitslagen: De tweede karperwedstrijd is gewon nen door Huub van Houdt uit Venray met 75 pond. Tweede was Giel Geurts uit Horst met 70 pond en derde Math Geurts uit Horst met 27 pond. De eindstand na twee wedstrij den is als volgt: 1. Huub van Houdt 147 pond; 2. Giel Geurts 136 pond, 3 Joep Achten 55 pond; 4. Math Geurts 53 pond; 5. Hay Linders 49 pond. Winnaar van de derde wedstrijd om het matchkampioenschap werd Toon Langenkamp. De eindstand is als volgt: 1 Toon Langenkamp; 2. Pieter Kunen; 3. Peter Beelen Programma: Op zaterdag 11 september starten de korte hengels met de wedstrijden om de zomerkoning. Een dag later begin nen de lange hengels met hun wed strijden om de herfstkoning. Beide series bestaan uit 5 wedstrijden. In het weekend van 11 en 12 september wordt er gevist in de nieuwe vijver van het Wanssums Ven. Aanmelq voor deze wedstrijden is mogelijl züt]< donderdag 9 september 20.00 uur Pieter Kunen, telefoon 077-36629 Afgelopen zaterdag nam, namens Alvertje, Thomas Nijenhuis deel het Nederlands kampioen! jeugdvissen in de categorie to jaar Deze wedstrijd werd gevis het Lateraalkanaal in Hom. De strijd begon voor Thomas erg g Na drie kwartier vissen had hij al tiental vissen, zij het geen zijn leefnet zitten Het vervolg va wedstrijd was echter iets mindfl beten vielen grotendeels wegtl ving nog maar af en toe een visje, wist hij nog een grote bliek aa vaa'i haak te slaan. Bij de weging biet jje schaal stilstaan op 700 gram. Dit <yerg: goed voor een 26e plaats. Een gi jfegj, •mog tl n iso n [0 Wj Br Ve Er w 'de ja prestatie van Thomas tijdens zijn ste en als hij zo doorgaat zeker zijn laatste grote wedstrijd. ]iout )fijz voor de geblesseerde Patrick Borghs. Aanvankelijk lijkt het een aardige voetbalmiddag te worden. Beide ploe gen starten gedreven en met een dui delijk accent op de aanval. SSS'18 opent sterk en de eerste mogelijkhe den zijn dan ook voor de bezoekers. Rob Janssen kopt in de beginfase een hoekschop rakelings naast en Bas Joosten mikt een vrije trap net naast de verkeerde kant van de paal. Na een kwartier krijgt HBV de eerste moge lijkheid. Een goed uitgespeelde aanval komt via van den Boogaard bij Dave Selten maar doelman Claes weet met een goede reactie het gevaar te keren. Vlak daarna is SSS-aanvaller Bas Joos ten dicht bij een treffer op aangeven van broer Paul die in deze beginfase veelvuldig aan de basis staat van de aanvalsdriften van SSS'18 HBV blijft echter uitermate gevaarlijk met slim en goed uitgespeelde kansen. Na een half uur heeft SSS alle geluk van de wereld nadat doelman Paul Claes al is gepasseerd en debutant Marcel Rooy- mans op de doellijn redding moet brengen. Tegen het einde van de eer ste helft lijkt SSS er mede door de warmte wat doorheen te zitten en krijgt de thuisploeg daardoor nog enkele goede mogelijkheden. In de eerste minuut na de pauze heeft HBV deze keer het geluk aan haar zijde wanneer doelman Remy Claassen tot twee keer toe zijn ploeg er doorheen sleept bij een inzet van zowel Wout Janssen als Bas Joosten. Echter, de druk op het Overloonse doel wordt daarna sterker. Na een kwartier was het alle hens aan dek in de SSS-defensie. Tot drie keer toe wordt de bal ingebracht. Eerst is het doelman Paul Claes die met een SSS'18 werd onlangs in het niai gestoken door de firma Walkro sublieme reactie redding breq Daarna wordt met kunst en vliegt het SSS-doel schoon gehouden. Eu later gaat het toch mis. Eric Lens^ we de meest ervaren speler van de pl« me heeft zojuist de geblesseerde 1 j Janssen vervangen en juist hij wo Qje binnen enkele minuten de me sch onfortuinlijke speler van de Ot, no, loonse formatie. Binnen vijf mimi Dei ziet hij zich genoodzaakt de sik bej doorgebroken Niels van Benthuml „ev nen de 16 aan het shirt onderui! ve( trekken. Scheidrechter GeutjesRof terecht naar de elfmeterstip enll weJ tijn van den Bogaard laat zich diti tenkansje niet ontnemen: 1-0.1^ geen 3 minuten later, in de* vef5 minuut, voelt dezelfde Eric La zich door een strakke voorzet^ Dave Selten en een aanstormt»^ HBV-aanvaller zodanig in het gedreven dat hij de bal pardoes aL. ter Paul Claes in het eigen doel d«. neert; 24). Hiermee is de wedstrijd voori. gelopen. De ploeg zakt in elkaar;jf n' beert het nog wel maar de oveflP^ ging is weg. Tegen het einde vanp^ wedstrijd is Luc Janssen nog dicl#eva de aansluitingstreffer maar HBV-dc(^an man Claasssen wenst ook nu niein» oc, te werken. sncl Een teleurstellend resultaat vwij 1 Overloonse ploeg die de compel vcri met hoge aspiraties is gestart. Zoo sco kan de ploeg zich herpakken doo winnen van het verjongde Mos ten> nards uit Bergen. Van

Peel en Maas | 2004 | | pagina 20