SVOC'01 maatje te klein Gehavend BW'27 verrast Meerlo Sportnieuws -infol Dames Red Stars proberen het opnieuw Korfballers SV Merselo vieren 25-jarig jubileum Daniel de Bone Nederlands kampioen Open Venrays kampioenschap jeu de boules AV Venray-Regio De Roerdomp Venray Peelrunners Triathlon- vereniging Venray Budoteam begint training 'EEL EN MAAS SVOC'Ol-HBSV 0-3(0-2). Doelpunten: 1. Saïd Amhil 0-1; 2. Engin Yavuz 0-2; 90. Jimmy '.orneth 0-3. Scheidsrechter: Van lelden (Horst). Toeschouwers: 0. Gele kaart: René Kepser HBSV). SVOC'01: De Mulder; Van de 'en (46. Hans Manders), Paul lüddiger, Tom Strijbos en Emonts 46. Niek Strijbos); Gijs Dinghs 46. Sander Dinghs), Arts en [arm Büddiger; Paul Manders, laes en Classens. (Door Henk Willemssen) SVOC'01 slaagde er niet in de weede bekerronde te bereiken. [BSV, een topploeg uit de vierde iasse, bleek dinsdagvond te sterk oor de fusieclub die in de vijfde lasse acteert. Door de 0-3 zege ekert HBSV verder. Beide clubs gingen voor de laatste /edstrijd samen aan kop in poule 38 iet vier punten uit twee duels. Zelfs et doelsaldo was gelijk (+2) maar de lout-Blerickenaren hadden meer oelpunten gemaakt waardoor SVOC'01 aan een gelijkspel niet vol doende had De equipe van trainer Ruud Venneer had in de eerste twee wedstrijden geen enkele tegentreffer hoeven incasseren. Na de 0-0 tegen Grashoek werd Kronenberg met 2-0 geklopt. Maar dinsdagavond waren er slechts vijftig seconden gespeeld op sportpark De Heesakker toen HBSV al met 0-1 de leiding nam. Een minuut later stond het al bijna 0-2. "In het begin waren we even de kluts kwijt", zei voorstopper Tom Strijbos. "Zij kwamen direct massaal opzetten en daar wisten wij niet goed raad mee." SVOC'01 had een kwartietje nodig om te bekomen van de schrik. In het begin leek de thuisploeg last van plan kenkoorts te hebben en speelde veel te gehaast waardoor het de bal niet in de ploeg kon houden. Langzamer hand kroop SVOC uit zijn schulp. De spelers konden elkaar steeds beter vinden en de thuisclub verscheen vaker op de helft van de tegenstan der. Trainer Vermeer speelde voorin met drie spitsen. Met het vertrek van Arjan Tijssen is ook meteen de lange bal uit het spel verdwenen. SVOC zoekt nu voorin veel meer de combi naties op alhoewel dat tegen HBSV nog niet leidde tot veel kansen. Opvallend was verder de rol van aan valler Niels Arts. De blonde Oirlonaar staat al jaren te boek als een groot talent maar hij brak om een of andere reden nooit door. Dinsdag maakte hij als middenhalf een sterke indruk. Er ging nog wel eens wat mis maar ondanks dat het niet zijn positie is, lijkt hij nu toch een basisplaats te ver overen. Niels Arts schuwt de duels niet en onderschepte heel wat tegen aanvallen. Daarnaast heeft hij een natuurlijke drang naar voren. Vlak voor rust verdubbelde HBSV de voor sprong. Engin Yavuz dook vrij voor goalie Ruud de Mulder op en trof doel via de binnenkant van de paal: 0-2. Daarna kreeg HBSV-verderdiger Kep ser de enige gele kaart van de wed strijd na een overtreding op spits Ivan Maes. In de tweede helft liet Ruud Ver meer drie verse krachten aantreden. SVOC'01 voetbalde aardig mee en was bij een schot van Tom Strijbos, dat door een verdediger van de doel lijn werd gehaald, zelfs dicht bij 1-2. In de allerlaatste minuut wist HBSV uit te lopen naar 0-3. "Na een kwartier kwamen we er inderdaad beter in", vond Tom Strijbos. "Maar het was van avond wel duidelijk een klasse ver schil. HBSV voetbalde goed. Het was alleen jammer dat we op het laatst nog een derde doelpunt tegenkre- gen." De SVOC-voorstopper vindt dat zijn.team beter is gaan spelen tijdens de voorbereiding. "Na het wegvallen van Arjan moeten we ons spel wel wat aanpassen. Maar het loopt best lekker en we komen steeds meer aan voetballen toe." Zondag wacht de competitiestart thuis tegen Melderslo. "Ik hoop dat we van de laatste plaat sen wegblijven en daardoor niet steeds voor de punten hoeven knok ken", zegt Strijbos die dinsdag voor de laatste avond ging stappen op de Caselse kermis. "Ja, ik ben er nog iedere avond geweest. En het was er gezellig. Het was een mooi feest. Maandagavond heb ik er wel een beetje rekening mee gehouden dat we dinsdag moesten voetballen. Ik heb er geen last van gehad maar ik had ook de hele dag om te herstel len." BW'27-Meerlo 3-2(2-0). Doelpunten: 12. Ralf Hendrix 1- 38. Richard Wismans 2-0; 53. ;alph Wolters (eigen doelpunt) 2- 81. Johan Speijcken 3-1; 84. leurt Clevers 3-2. Scheidsrechter: 'an Soest (Bergen). Toeschou wers: 80. BVV^: Holtackers; Kessels, .alph Wolters, Pascal Hendrix en iatelaan (58. Stijn Hendrix); ranssen (46. Tissen), Wismans 75. Niels Hendrix), Speijcken en Gijnhoven; Ralf Hendrix en Lem- ïen. Meerlo: Smits; Coenders, Van e Winkel, Van Arensbergen en 'eters; Guelen (46. Koppes), ngelbregt en Sijbers; Wijnhoven, '.levers en Bruijsten (73- Wage- ïans). (Door Henk Willemssen) BW'27 gaf zaterdagavond buur- ïan Meerlo een lesje in doel- reffendheid: 3-2. De Blitterswijc- .ers gingen uiterst slagvaardig aet de kansen om terwijl de voor- waartsen van Meerlo de ene na de andere kans verprutsten. BW27, dat uitkomt in de zesde klasse, trad met een veredeld tweede elf tal aan. Desondanks wist vijfde- klasser Meerlo het bekerduel niet in winst om te zetten. Grote uitblinker was de Blitterswij- ckse middenvelder Mathé Wijnhoven. Met zijn snelheid sneed hij over de linkerflank telkens door de Meerlose defensie. Voor de blauw-witte verde digers was er geen houden aan. "We kunnen hem niet houden. Hij is gewoon te snel", riepen de bijna wan hopige Meerlonaren. De 32-jarige Wijnhoven stond met twee loepzuive re voorzetten ook aan de basis van twee doelpunten. De routinier kon er na afloop wel om lachen. "Eigenlijk wil ik stoppen bij het eerste. Ik ben van plan in het vierde elftal te gaan voetballen. Maar we misten vandaag zoveel spelers door vakanties en bles sures dat ik nog een keer heb meege daan", zei de linkermiddenvelder. Vanwege zijn werk en gezinnetje van twee kleine kinderen wil hij het wat rustiger aan gaan doen. "Ik kan steeds minder tijd vrijmaken om te trainen. Daarom wil ik een lager elftal gaan spelen. Want dat kun je anders niet maken ten opzichte van de anderen die vaker trainen." Toch houdt Wijnhoven de deur nog op een kier. "Als ze me nodig hebben wil ik nog wel eens invallen. Eigenlijk was ik de enige die zou stop pen. Maar nu is Hans Tax al weggeval len met een knieblessure en Roy Gooren heeft zijn sleutelbeen gebro ken. Zoals vandaag ging het inder daad wel lekker. Maar normaal staat Constantijn Jeuken op deze plaats en die kan het net zo goed of zelfs beter dan ik." Slechts vier spelers van de basis van verleden jaar (Ralph Wolters, Johan Speijcken, Mathé Wijnhoven en Ralf Hendrix) verschenen zater dagavond aan de aftrap voor de bekerontmoeting met Meerlo. Trainer Pieter Delauw moest flink puzzelen om een elftal samen te stellen. Vier dagen eerder was het uitgedunde BW al flink afgedroogd door Leunen; 0-7. Maar tegen Meerlo, dat redelijk compleet was, bleef een afstraffing uit. De Blitterswijckers bleven won derwel overeind. Ralph Wolters speelde laatste man alsof hij nooit anders had gedaan. De jonge Johan Speijcken dichtte op het middenveld alle gaatjes. Mathé Wijnhoven zorgde voor de dreiging en de voorzetten en Ralf Hendrix, de middenvelder speel de noodgedwongen in de aanval, hield de Meerlose defensie constant bezig. Na twaalf minuten flitste Mathé Wijnhoven weer eens langs de zijlijn Zijn voorzet richting de tweede paal werd door Ralf Hendrix van dichtbij tot doelpunt gepromoveerd: 1-0. Daarna moest de Blitterswijckse ploeg steeds verder achteruit. Meerlo nam het heft in handen maar het speelde fantasieloos ep in een te traag tempo. Toch kwamen er kansen genoeg voor de blauw-witten. De drie aanvallers Martin Engelbregt, Joost Bruijsten en Eric Wijnhoven hadden hun vizier niet op scherp staan. Tegen de verhouding in vergrootte BW27 haar voorsprong. Pascal Hendrix nam een corner vanaf de lin kerkant. De bal kwam voor de voeten van Richard Wismans die op de penal tystip stond. Wismans schoot half mis maar toch hobbelde de bal in het doel: 2-0. Vlak voor rust trof Meerlo- aanvoerder Geurt Clevers de paal. Na de hervatting schroefde Meerlo het tempo omhoog. De bezoekers werden steeds dominanter en benut ten de vleugels goed. Eric Wijnhoven gaf een scherpe^voorzet vanaf de rechterkant. Libero Wolters had al een sliding ingezet en gleed de bal zo in zijn eigen doel: 1-2. Engelbregt en Wijnhoven waren daarna met kopbal len dichtbij de 2-2. Clevers en invaller Sjoerd Koppes schoten van dichtbij net naast. BW'27 wankelde maar Meerlo weigerde de genadeklap uit te delen. Zeven minuten voor tijd kreeg Mathé Wijnhoven het weer op zijn heupen. Zijn rushes waren in de tweede helft veel spaarzamer dan voor rust. Hij leverde wederom een perfecte voorzet af naar Johan Speijc ken die koppend voor 3-1 zorgde. Het was ook de enige echte kans die de thuisclub na rust kreeg. BW-doelman Freddy Holtackers moest een hard schot loslaten maar de inlopende Sjoerd Koppes wist niet te profiteren. Uit de volgende Meerlose aanval was het wel raak. Het leek wel een copie van het doelpunt dat BW drie minu ten eerder scoorde. Martin Engelbregt brak door over de linkerkant. Zijn voorzet op maat vond het hoofd van Geurt Clevers die vrij kon inkoppen: 3-2. De afdeling korfbal van SV Mer- elo viert zaterdag 4 september ïaar 25-jarig bestaan. De vereni- ;ing doet dit met een bescheiden eestje (zonder receptie) op sport- >ark De Vloet en in de sportkanti- ïe aan het Grootdorp nabij de nolen. De korfbalafdeling van SV Merselo begint deze feestdag om 14.00 uur met een onderling toer- ïooi en een outdoor korfbal esta- 'ettespektakel voor de huidige eden. De verschillende oud-leden ;n oud-vrijwilligers treden aan >m 17.00 uur voor een partijtje torfbal. Daarna is voor deze genodigden een barbecue georga- ïiseerd. Het is 1979 en een groep Merselo- ;e meiden vindt dat er voor hen te veinig te doen is in het dorp. Een )proep in Ós Krèntje moet het ant- voord geven op de vraag hoe groot ie korfbalbelangstelling in Merselo figenlijk is. Dat antwoord is zeer bemoedigend: er komen 35 aanmel- iingen binnen. Op woensdag 15 augustus 1979 /inden de eerste strainingen plaats. Lt worden verzorgd door Ine van Til burg, Henriëtte Arts en Marian van loof. Het begin is gemaakt. Op 4 tovember 1979 speelt korfbalclub Merselo de eerste wedstrijd in zijn bestaan. De tegenstander is Leunen. 9e eerste competitiewedstrijd vindt blaats in de zaal en wel in het week end van 24 en 25 november 1979- let eerste bestuur van de korfbalclub bestaat uit voorzitter Gerrit van Balve- •en, secretaresse Ine van Tilburg, pen- lingmeester Harrie van Hoof, de bestuursleden Minie Willems en Dinv Classen en namens SV Merselo Wim Kersten. Vooruitgang Met veel enthousiasme wordt er getraind. Dat komt de ontwikkeling natuurlijk zeer ten goede. Om nog meer vooruitgang te boeken, gaat het bestuur op zoek naar een trainer. Dit blijkt een heel karwei, maar uiteinde lijk wordt Harrie Muijzers bereid gevonden de trainingen te verzorgen. Die werpen hun vruchten af, want nu worden ook de resultaten beter. Maar Harrie moet er na een mooie periode wegens tijdgebrek een punt achter zetten. Bestuurslid Minie Willems stopt ook. Willy van Osch vervangt haar. Na lang zoeken wordt in 1984 Hay Lemmen uit America bereid gevonden het trainerschap op zich te nemen. Hij gaat zowel de senioren als de junioren trainen. Doordat de sport nu wat bekend heid krijgt, neemt het ledenaantal toe en er komen dan ook enkele teams bij, zoals aspiranten en pupillen. Niet alleen op het veld zijn er veranderin gen, ook voorzitter Gerard van Balve ren neemt afscheid. Zijn opvolger is Harrie Arts, (dan nog) uit het Dorper- veld. Ook bestuurslid Wim Kersten geeft aan er mee te willen stoppen. Theo Koppes completeert het bestuur. Het drievakskorfbal wordt in het seizoen 1985-1986 afgeschaft en net als bij het 'gemengd korfbal' wordt er vanaf nu twee-vaks gespeeld. Hierdoor komt de korfbal club wat ruimer in de speelsters te zit ten en kan er een tweede senioren team gevormd worden. Het is in deze tijd dat enkele dames aangeven te wil len stoppen met het spelen van wed strijden in cöffiDCtitieverband. Er wordt daarom gekeken of er een recreantenteam opgestart kan wor den. Dat lukt in 1987. De dames spe len hun onderlinge wedstrijden op de woensdagavonden. Tuinbouwloods Om binnen te kunnen blijven trai nen bekijkt de korfbalclub de moge lijkheden om de tuinbouwloods vaan de Haag om te toveren tot trainings zaal. Ondanks de slechte trainingsfaci liteiten worden de aspiranten kam pioen in de zaalcompetitie. Het eerste seniorenteam wordt in 1989 kampioen in de zaalcompetitie. Door renovatiewerkzaamheden is de korfbalvereniging genoodzaakt om uit te zien naar een andere locatie om de wedstrijden te spelen. Het trapveldje van de gemeente biedt uitkomst, maar er moet wel wat aan gedaan worden om het speelklaar te krijgen. Door inspanning van velen lukt dit. Onder leiding van René Bronstein uit Deurne worden de resultaten als maar beter en het eerste team behaalt het kampioenschap in de zaal. Om het spelpeil vanaf de jeugd op te schroeven wordt er een jeugdplan opgesteld, waaraan ook de korfbal club deelneemt. Onder redactie van Rianne, Ilse en Mariëüe verschijnt in 1997 het eerste clubblad. Het staat vol met nieuwtjes en berichtjes. Door een enorme actieve ledenwerving is het aantal jeugdige leden zo hard gestegen dat er nu ook een welpen groep wordt gevormd. Dit zorgt weer voor een nieuwe impuls voor de nog relatief jonge vereniging. De welpen en F-pupillen spelen inmiddels in een aparte competitie opgezet door Korf bal Kring Venray. De zes korfbalclubs uit regie Venrav (te weten: SVOC 01 - Programma junioren: Voor inlichtin gen kunt u terecht bij de jeugdcom missie telefoon 0478-582235 Wedstrijden senioren: 11 september: vrije koppel op de maas te Afferden. 19 september: eerste herfstkoning op visvijver De Ballonzuil, bijeenkomst 07.45 uur en vissen van 08.30 tot 12.00 uur. Opgeven voor deze wed strijd tot donderdags voor de wed strijd tot 20 00 uur bij A.de Kleih, tel. 0478-581066 of 06-613617597 denk aan het opgeven, te laat betekend niet mee doen. Uitslagen: Op de koppel wedstrijd georganiseerd door hengelsport Koe- nings uit Bakel was er een goede klas sering voor het koppel A.van Mill B.v/d Beuken En op een koppel wed strijd in de Litshe-ham was er een tweede plaats voor het koppel G. Robben M. v.d. Ven met een gewicht van net boven de 75 kilo. Oirlo/Castenray, SV Merselo, DES - Vierlingsbeek, De Peelkorf - Yssel- steyn, Oranje Wit - Leunen en KV Oostrum) geven de allerjongsten een mogelijkheid om op hun eigen (speels) niveau te beginnen met korf ballen door naast de wedstrijdjes spel letjes gericht op het korfbal te laten doen (nevenactiviteit genaamd). In 2000 werden er de eerste contacten met korfbalvereniging Oranje Wit te Leunen gemaakt. In het seizoen 2000- 2001 is de samenwerking een feit en de aspiranten van SV Merselo spelen vanaf dan in een oranje shirt met een wit rokje in plaats van een geel shirt met een zwart rokje. Deze samenwer king was hard nodig om deze meiden en later ook de junioren te kunnen laten korfballen met hun eigen leef tijdsgenootjes. (aspiranten vanaf 10 t/m 14 jaar junioren vanaf 15 t/m 19 jaar) Donderdag 2 september 2004 - Pagina 24! ~PEI Rentree in eredivisie Het damesteam van tafeltennis vereniging Red Stars maakt zater dag 4 september opnieuw een rentree in de eredivisie. Thuis ontvangen zij om 17.30 uur titel- favoriet Fürst Kantoors uit Heer len. Voor het jonge team uit Ven ray zal een punt al heel mooi zijn. Red Stars treedt voor het eerst sinds tien jaar aan zonder Daniëlle Poels. Zij doet een stapje terug en speelt bij het tweede damesteam. Haar plaats is ingenomen door Sandra Leijten, 16 jaar pas en lid van de natio nale jeugdselectie. Ze speelde in juli nog in Boedapest tijdens het Euro pees jeugdkampioenschap. Met Sabi- na Larmené (23) en Kelly Willems (17) beschikt Red Stars over een jong en ambitieus team, dat in eerste instantie zal strijden om handhaving. Autocross in Veulen Daniel de Bone uit Twello is zondag tijdens de autocross in Veulen in de jeugdklasse Neder lands kampioen geworden. De jeugdige coureur liet tijdens de cross om het Open Zuid-Neder lands Kampioenschap van de autosportunie Zuid Mariska Ver hees uit Liessel en Mikel Poen uit Siebengewald achter zich. Auto crossclub 't Veule tekende voor de organisatie van de wedstrijd. Bij de Toerwagens tot 3000 cc won Pieter Hanssen uit Kessel, voor Robert Vervoort uit Kessel en Teun Franssen uit Rips De Keverklasse werd een prooi voor Marcel Linders uit Grubbenvorst, die Fons de Hoog uit Overloon en Henry van Neerven uit Ysselsteyn achter zich liet. De standaardklasse werd gewonnen door Niels Heidens uit Kessel, Ric Plat uit Siebengewald werd tweede en Ivo Smedts uit Kessel derde. Peter van Bussel uit Asten-Heusden was de snel ste in de klasse Crosskarts. Hij won voor Peter van de Steeg uit Ermelo en Geert Coolen uit Heythuysen. De Funklasse werd gewonnen door Sjef Verhoeven uit Haelen, Roel Wis mans uit Venray werd tweede en Robert Smeets uit Beegden derde Bart van Deursen was de snelste in de klasse 1600 cc sprint, vopr Johnny van de Manakker uit Leunen en Mare Pouwels uit Meerlo. De 2000 cc sprint werd gewonnen door Bandi Peters uit Swalmen, Jan Verhees uit Liessen werd tweede en Sjaak Wis mans uit Castenray derde. Óe vrije klasse werd gewonnen door Bart van Deursen uit Asten. Jan Jenneskens uit Veulen werd tweede en Fred Bosma uit Dabrich derde. Sander Derikx uit Hom was de snelste in de Sportklasse plus, voor Rieny Steeghs uit Yssel steyn en Ton Swinkels en Ysselsteyn. De damesklasse werd gewonnen door Rieky Verhees uit Liessel, Linda Lamers uit Siebengewald werd twee de en Nancy Arts uit Venray derde. Bij de gastrijders was Pedro Jacobs uit Helden de beste, voor Frans Clement uit Buggenum en Johan Teeuwen uit Blitterswijck. Bart van Deursen en Robert Vervoort zijn de winnaars van de winnaarsrace. Trainingen: Dinsdag: baantraining, 19.00 uur, Kas- tiëlse Baan. Donderdag: duurloop, 19.00 uur, par keerplaats Schadijker Bossen Meterik Zaterdag, bostraining, 16.00 uur, par keerplaats Schadijker Bossen Meterik. Zie ook wvw.peelrunners.nl Wedstrijdkalender: 5 september: Weert IJzeren Man Volksloop. 25 september: Weeze Estafetteloop 5x5 km. Uitslagen: Een aantal Peelrunners heeft tijdens de vakantie niet stil gezeten. Wiel Dinghs nam in Pergine (Italië) deel aan de 15e Trofeo Panarotta, een bergloop over 5,5 km met een hoog teverschil van 850 meter. Dat bete kende dus flinke stukken wandelen, hetgeen aan de gelopen tijd wel te zien is: 55.23- Loodzwaar volgens Wiel, maar wel leuk om een keer te doen. Rinie en Wim Ebisch waren in het hoge noorden present bij Sneek-Bols- ward-Sneek, een wegwedstrijd over 20 km Rinie eindigde na 1.40 25 ter wijl Wim al na 1.22.25 terug was in Sneek. Deze tijd was goed voor een derde plaats in de klasse M50. De overige Peelrunners zullen inmid dels, met flinke spierpijn van al die voorrondes, halve en hele finales, van de bank zijn gekomen en de training schoenen weer aangetrokken heb ben. Binnenkort meer nieuws van het front. Wedstrijduitslagen doorgeven via rpvdgoor@plex.nl of 077-4678240. Aanstaande zondag is het weer zover, de jaarlijkse clubkampioen schappen in en om de Kasteelse Bos sen in Horst. Hierbij nog even de spel regels: de maximale afstand is 700 meter zwemmen, 20 km. fietsen, en 5 km, lopen Maar diverse andere com binaties (als bijvoorbeeld alleen fiet sen en lopen, of alleen zwemmen en lopen) en kortere afstanden zijn mogelijk, dit kan voor aanvang wor den overlegd. Er wordt een klasse ment opgesteld van leden van de Triathlonvereniging, en van deelne mers buiten TV Venray, dus iedereen die eens wil proeven van de combina- tiesport is van harte welkom. Van tevoren moet de eindtijd opgegeven worden hoe lang je erover denkt te gaan doen, vervolgens worden de horloges en evt. kilometertellers inge leverd. De winnaar/winnares is diege ne die het dichtste bij zijn/haar opge geven tijd zit (hetzij langzamer/hetzij sneller, zolang het verschil maar het kleinste is). Supporters zijn natuurlijk ook altijd welkom. Trainingen: Dinsdag: Zwemmen: 18.00-19.00 uur Zwembad de Sprank. 20.30-21.30 uur Spinning. Woensdag: Lopen: 19.00 uur Atletiek baan Venray. Donderdag: Zwemmen. 19-30 uur Kasteelse Bossen, Horst. Zaterdag: Lopen: 15.00 uur Training rondom de Kasteelse Bossen. Vertrek Dit jaar wordt de eredivisie gespeeld met slechts zeven teams vanwege de terugtrekking van DOV, vorig seizoen nog landskampioen. De meeste speelsters van dat team zijn overgestapt naar Fürst Kantoors, dat daardoor meteen titelkandidaat num mer één is. Remerij/DTK, NAK/Den Helder, Varese (Groningen) en Bon- nema Westa zijn de andere kandida ten voor de play-offs. Red Stars zal Amsterdam '78 achter zich moeten; laten om veilig te zijn. Die wedstri' staat op 25 september op het i gramma. 4 september Fürst Kantoors (thuisij 11 september NAK/Den Helder (uiM 18 september Bonnema Westa (thuffl 25 september Amsterdam '78 (ujfo 17 oktober Varese (ui 24 oktober Remerij/DTK (thui Zondag 5 september is door de Nederlandse Jeu de Boules Bond (NJBB) uitgeroepen tot de nationale jeu de boules dag. Om zoveel moge lijk spelers hiervan te laten profite ren, organiseert Jeu de boules vereni ging JBC Venray 80 op deze dag weer het Ope'n Venrays kampioenschap voor doubletten. Aan dit toernooi kan iedereen deelnemen, licentie is niet verplicht. Desgewenst kan de vereni ging voor boules zorgen. Het toer nooi begint om 11.00 uur, melden aan de wedstrijdtafel: voor 10.30 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 5 - per doublet. Iedereen speelt vier wedstrij den, de beide poulewinnaars spelen een finale voor de titel en wissel!» ker. Inschrijven kan t/m vrijdag 3 tember (tevens het adres voor nadert informatie) bij: Marian en Eef Zeelcn telefoon- 0478 - 584380 en Wilma er Godfried Verheyen, telefoon: 0493 599529 Afgelopen zondag heeft het don biet Wilma Verheyen en Tony Ikkert van JBC Venray 80 op het open Oploose kampioenschap de wisselbeHenc ker gewonnen. Het andere deelne mend team van JBC Venray 80 bestaande uit Angelique van der Lift den en Edgar Ikkert, eindigde opdtVerh op 30 )aar derde plaats. fenr; 5961 el. Oi Wilt ies k ierst Afgelopen zaterdag werd in Baarle Nassau Het Bels Lijntje verlopen. Op de 6800 meter wist Katja Broers de overwinning op te eisen in een tijd van 3100 minuten. Op een zeer ver dienstelijk 3e plaats kwam Marjo van Heijster iii een tijd van 35.06 over de streep. Vijf Venrayse jeugdatleten stonden afgelopen zaterdag aan de start bij de Blokmeerkampen in Gemert Nicky Teunissen werd bij de meisjes Pupil len B tiende haar resultaten 7.6 sec op de 40 m sprint, 2.70 m, bij versprin gen, 11.58 m. balwerpen en de 1000 meter liep ze in 4.47.8 min. Bij de D junioren stonden Mariska van Reen en Kevin Teuinissen aan de start. Mariska werd bij de meisjes totaal 15e en Kevin bij de jongens 21e. Op de 60 m. sprint liep Mariska 9.2 sec., ze sprong 3-34 m. ver, kwam bij hoog over de 1.10 m, gooide de speer 14.35 m. ver en kwam in 12.5 sec over de 60meter horden. Kevin sprintte op de 80 m. naar een tijd van 12.2 sec., ver 3.04 meter, hoog 1.15 m. speer 12.91 en 80 meter horden 16.1 sec. Bij de junioren C ook twee Venrayse atleten aan de start. Diane van Gorp werd bij de meisjes zesde en Robin Teunissen eindigde bij de jongens op een vierde plaats. De resultaten van Diane 80 m sprint 11.8 sec, ver 4.0? meter, kogel 6.05 m, 80 meter horden 14.7 sec en de 600 meter in 1.50," min. Robin liep de 100 meter ic 2.58.5, min, de 100 meter sprint in 131 sec, ver 4.42 meter, kogel 7.1? meter, 100 meter horden 17.2 sec. Trainingen zijn als volgt. De zomervakantie zit erop. Dat beteÏRJVL kent dat met ingang van volgendf week de trainingen weer hervat wor den. L Pupillen: woensdag 18.00-19.00 uuf„&e zaterdag 11.00-12.15 uur. !™lsl C/D-junioren. maandag 19-00-20.3??°^ uur; donderdag 19 00-0.30 uur. e'. 0' AB junioren senioren: dinsdag (nuf! 19.00-20.30 uur; donderdag 19 00 ïnvir 21.30 uur; zondagochtend in overleg 'etra trainer. Lopersgroep/alle niveaus, dinsdag jesc|1 19.00 uur baantraining; donderdag (start atletiekbaan) 19 00 uur baan. bos of wegtraining. De baantrainingen worden op dt g kunststofatletiekbaan gehouden ten: (Sportpark De Wieën). Telefoon lij dens trainingen: 585522. Informatif bij de trainers of tel. 588217 Zie ook, www.av-venray.nl, Ledenadministfl' tie: tel. 582842. Ik' zol Ma ker, ber ren Gel 30 vanaf Peter Scheres (Gastendonk- straat 19, te Horst) of 16.00 uur Peel runners, Schadijkerbossen. Zondag: 10.00 uur Clubkampioenschappen te Horst. Programma: 5 september: Clubkampioenschap pen TV Venray, -diverse afstanden Aanvang: 10 uur, Kasteelse Bossen, Horst. Info: twenray@hotmail.com 11 september: Duathlon Soesterberg (diverse afstanden). Info: www.duathlonsoesterberg.nl Nieuws doorgeven: Via E-mail: twen- ray@hotmaiI.com of telefonisch: 077- 4674070. Informatie over TV Venray. E-mail. maitiendupont@home.nl of bel: 0478- 511545. Website: www.geocities.com/twenray. Judoka's in de gemeente Meerlc^ Wanssum kunnen vanaf 2 septembet *arc' weer vol goede moed de mat op In rian sportcomplex 't Brugeind in Meerlo gaa: worden de trainingen deze zaterdag morgen hervat. De oudste groep start om 9.45 uur en de jongste leden mogen vanaf 10.45 uur aan de slag Jongens en meisjes vanaf vijf jan1 mogen drie keer vrijblijvend meetrai nen Daarna hoeven ze pas te beslui ten of ze lid willen worden. De dut1 heeft zelf pakken in de verkoop.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 24