TVF OTTO treft zes nieuwe ploegen Emile Cox wint Europese titel Sportnieuws -inf# n "Samen met Fleche Rouge wil ik optimaal presteren11 1 HVC bekert tegen 't Kesjotje HSV Het Alvertje Oostrum Duivensport SV Oostrum SV Leunen SVV Veteranen SV Venray PC Nobel MTC 2004you Midgetgolf Buitenlust PC Jumpers Korfbal De Peelkorf Stunt TV De Gagel HSV De Roerdomp DC De Piëlhaas Mountainbike vereniging I He PEEL EN MAAS Donderdag 12 augustus 2004 - Pagina fl TVF OTTO ontmoet dit seizoen zes nieuwe tegenstanders in de hoofdklasse. De Venrayse zaal voetballers eindigden in hun debuutjaar in de middenmoot en proberen in het tweede hoofd klassejaar met een bredere selec tie deze prestatie minimaal te eve naren. Zes van de veertien clubs zijn nieuw in de hoofdklasse. ZVB Graus Bouw uit Brunssum degradeerde uit de eerste divisie. De kampioenen uit de drie eerste klassen promoveerden rechtstreeks. Dit zijn H77/le Village (IA) uit Roermond, Altweerterheide IB) en De Sjötter (IC) uit Maastricht. Daarnaast promoveerden de periode winnaars ZW Jaffa (Roermond) en ZW Rood Wit (Kerkrade). In de hoofdklasse waren zes plaat sen vrij gekomen. De Maastrichtse topploegen D'n Diek/Bosscherveld en Arcan promoveerden naar de eer ste divisie. Terwijl de laatste drie clubs (Haelen, Brach en ZVVM/Cam- pus) moesten afdalen naar de eerste klasse. Door de fusie van FCD/Alfass en Roerdalen kwam er nog een extra plaats vrij. TVF OTTO begint de competitie op maandag 6 september met de uitwed strijd tegen FCH/Decora Houkes 2 in Heerlerheide. De Venraynaren spelen al hun thuisduels op maandagavond om 20.30 uur in sporthal De Wette- ling. Coach Jos van Gerven begon de trainingen.al op 2 augustus. In de voorbereidingsperiode worden diver se oefenduels gespeeld. Ondermeer tegen eerste divisionist FC Niumaga (datum nog niet bekend) en op maan dag 30 augustus oefent de Venrayse hoofdklasser tegen het KNVB-dis- trictsteam onder 21 jaar. Dit duel wordt gespeeld in de sporthal van Overloon en begint om 21.00 uur. Daarvoor (aanvang 20.00 uur) treedt het reserveteam van TVF OTTO aan tegen het districtsteam van jeugdspe lers onder 19 jaar. Op maandag 16 augustus voetbalt TVF OTTO vriend schappelijk tegen Lake Valley in Over loon om 21.00 uur. HVC/Taxi Verstraaten heeft in de eerste ronde van het landelijke bekertoernooi een uitwedstrijd geloot tegen 't Kesjotje. Het duel wordt gespeeld op maandag 23 augustus om 20.45 uur in de sporthal van Swalmen. 't Kesjotje komt uit in de hoofdklas se van het district Zuid II. Dat is een niveau lager dan de landelijke eerste divisiè waarin HVC/Taxi Verstraaten acteert. Omdat de Swalmenaren afge lopen seizoen de districtsbeker won nen zijn ze toegelaten tot het grote bekertoernooi, 't Kesjotje is evenwel geen onbekende tegenstander voor de Venrayse zaalvoetbalclub. In het seizoen 2002/03 degradeerden de Midden-Limburgers uit de eerste divi sie. HVC/Taxi Verstraaten was in die voetbaljaargang twee keer te sterk en won met 5-2 en 6-2. Overigens bewaart HVC geen Voetbal Oefenprogr. zondag 15 aug.: Oostrum I-Volharding 2-3 a. 12.00 S.V. Leunen op internet:www.Leu- nen.nl\svLeunen Afgelastingennummer 0900-9019074 trainingen jeugd: Enkele trainingen bij de jeugd zijn verschoven naar een ander tijdstip of dag. Raadpleeg daarom de publicatie- borden voor de juiste informatie. Uitslag: SW-SVC 2-1 Programma zaterdag 14 aug.: RKMSV (Meijel>SW 16.00 Vertrek vanaf de Evenaar. Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346. Oefenprogramma Programma zondag 15 aug.: Venray Da 1-Barendrecht Da 1 10 30 Venray Da 2-Barendrecht Da 2 10.30 RKMSV 1-Venray 1 12.00 Venray 2-HBSV 1 12.00 Programma donderdag 19 aug.: Geldrop/AEK 1-Venray 1 19.30 Olympia'18 1-Venray 2 19-30 goede herinneringen1 aan Limburgse bekerwinnaars uit de hoofdklasse. Vier jaar geleden troffen de Venrayna ren ZW Eijsden dat verrassend met 5- 4 won en de Venrayse cupfighter al in de eerste ronde elimineerde. Dat was destijds de eerste officiële wedstrijd van coach Paul Janssen die nu al aan zijn vijfde seizoen in Venrayse dienst begint. Een jaar eerder bereikte HVC/Taxi Verstraaten nog de halve finale waarin het door landskampioen Den Haag/Trimeur werd uitgescha keld. Die stunt konden de Venrayse zaalvoetballers daarna nooit meer her halen. In de afgelopen vier seizoenen vloog HVC er twee keer in de eerste ronde uit en twee maal was de twee de ronde het eindstation. HVC/Taxi Verstraaten hervat vrij dag (morgen) de training. Voor de bekerontmoeting met 't Kesjotje wordt nog één oefenduel gespeeld. Op vrijdag 20 augustus treedt HVC in Lichtenvoorde aan tegen eredivisio- nist LZV/Kuijpers. Dit is de nieuwe club van ex-HVC speler Frank Brands. Daarna volgen oefenpotjes tegen hoofdklasser Roerdalen/Alfass op vrij dag 27 augustus om 20.30 uur in sporthal De Wetteling en tegen de Roermondse eredivisionist Fermonia Boys. Deze wedstrijd wordt gespeeld in sporthal De Weert op woensdag 1 september om 20.00 uur. Twee dagen later begint de competitie HVC/Taxi Verstraaten opent met het uitduel tegen debutant D'n Diek/Bos scherveld. De Maastrichtenaren gre pen vorig seizoen het kampioenschap in dé hoofdklasse. 25 juli is Christel van Dijck met haar pony Selly op concours geweest in Reuver. Hier heeft zij in de klasse DM2 een mooie eerste prijs behaald met 175 punten. Haar zus Ineke is 1 augustus naar Heibloem geweest en reed daar in de klasse LI met haar paard Stelinia. Zij behaalde een twee de prijs met 172 punten. Nobel wil iiedereen eraan helpen denken zich op te geven voor de clubkampioenschappen 28 augustus: feestavond. 29 augustus: toerrit Arno, die echt lonend is om te rijden. 9 september: in samenwerking met Willems motoren een techniekavond. 18/19 september: stedenreis naar Hei delberg. Voor meer informatie over deze pro gramma's, bezoek dan de site van mtc2004you. Ook kunt u zich nog steeds opgeven als nieuw lid. Indeling hoofdklasse Altweerterheide Amicitia AJ Deume ZW Eijsden FCH/Decora Houkes 2 Fermonia Boys 2 ZVB Graus Bouw H77/le Village ZW Jaffa 't Kesjotje Roerdalen/Alfass ZW Rood Wit De Sjötter TVF OTTO Indeling le klasse A Altweerterheide 2 Amicitia 2 ZW Beringe DOMU Fermonia Boys 3 De Gastronoom Haelen 't Haofke HVC/Taxi Verstraaten 2 Inter'80 Lake Valley ZW Leunen Reuver Roerdalen/Alfass 2 Nationaal toernooi Komend weekend vindt op de banen van Restaurant Buitenlust het jaarlijkse nationaal toernooi plaats. Nu al hebben zich zo'n zeventig deel nemers aangemeld, komende uit hét hele land, zoals Bomerbroek (Overijs sel), Doorwerth, Ede, Putten en Zet ten (Gelderland) en Alphen aan de Rijn (Zuid-Holland). Toppers zoals Wilbert van Helmond, naast Jan Engels en Harrie Lenssen eveneens EK-ganger en Ep Peereboom (winnaar in Wageningen), Toon ter Keurs (win naar in Doorwerth) en nog enkele coryfeeën (waaronder de veelvuldige international bij de dames Gonny Kol- steren uit Geldrop) zullen acte de pre sence geven. De aanvang is op beide dagen om 9.30 uur. Supporters en publiek zijn van harte welkom op de midgetgolflocatie aan de Maashese- weg. Toernooi Geldrop Tijdens de 25e editie van het nacht- toernooi van Geldrop is Jan Engels doorgedrongen tot de achtste finales, waar hij uiteindelijk de dertiende plaats ^bezette met een gemiddelde van 31,5. Winnaar werd jubilaris (hij deed alle keren mee) Huub Botten berg uit Drachten. De voormalige Gel- droppenaar won ook de eerste editie als elfjarige. Toernooi Putten Jan Engels is er opnieuw niet in geslaagd om de Putten Open te win nen. Reeds twee keer eerder werd hij tweede en dat was ook nu het geval. Hij scoorde wel met een rondje 26 een nieuw baanrecord. Met zijn totaalscore van 87 holeslagen verbe terde hij tevens het baanrecord over drie ronden, dat op 90 slagen stond en die alleen nog door de latere win naar Wilbert van Helmond (Zetten) met 81 slagen zou worden verbeterd. Toernooi Groesbeek Tijdens dit toernooi kon Jan Engels ditmaal geen potten breken. Hij ein digde op de'tweeëntwintigste plaats met 162 holeslagen. Winnaar werd opnieuw Wilbert van Helmond, die naast Doorwerth ook op deze banen competitie speelt. De Zettenaar had dus een zeer succesvol weekend met twee toernooizeges en lijkt dus al zeer goed in vorm voor de EK in Duitsland in september. Katja Jeurissen won de springcatego- rie DL met Roosje in Stramproy en zus Iris behaalde de tweede prijs in de categorie DM met Kimula. Aankomend weekend worden de regiokampioenschappen in Baexem gehouden. Iris en Katja zijn beiden geselecteerd. Katja in de categorie DL en Iris in de categorie DL en DM. De talentvolle motorcrosser Emile Cox heeft afgelopen weekend in Tsjechië weer een mooie titel aan zijn toch al imposante erelijst toegevoegd. De 14-jarige Wanssummer wist in een sterk deelnemersveld alle vier de manches in de klasse 85cc hoge wielen te winnen en greep daarmee de Europese titel. Trainingen: Peelkorf 1 en 2: dinsdag 17 aug. en donderdag 19 aug. van 19 30 tot 21.00 uur Peelkorf 3: donderdag 19 aug. van 19.15 tot 20.30 uur Peelkorf 4, 5: woensdag 25 aug. van 19.30 tot 20.30 uur Recreanten: maandag 23 aug. van 19-30 tot 20.30 uur. Trainingsdag: Peelkorf 1 en 2: zaterdag 21 aug. van 10.00 tot 16.00 uur. Jeugdleden: Nog volop aan het genieten van het mooie weer en de vakantie gaan vol gende week toch al de voorbereidin gen voor het nieuwe seizoen van start. Trainingen: Junioren Al: dinsdag 17 aug. en don derdag 19 aug. van 18.30 tot 19 30 uur. Aspiranten BI en B2: donderdag 19 aug. van 18.00 tot 19-30 uur. Vriendschappelijke wedstrijden: donderdag 26 aug. Junioren Al Zaterdag 28 aug. Junioren Al, Aspi ranten BI en B2 Plaats en tijden worden nog bekend gemaakt. Tennisvereniging De Gagel houdt op zondag 5 september vanaf 13.00 uur haar traditionele Wejebe/Martin Cuyperstoemooi. De Wanssumse ten nisclub wil de viering van het vierde lustrum van dat evenement extra luis ter bijzetten door een stunt te organi seren. Alle deelnemers aan het evene ment maken namelijk kans om een apk-gekeurde auto te winnen, die beschikbaar wordt gesteld door oud initiatiefnemer en oud-directeur van de Wejebe-garage Wim Janssen. De verloting van deze prijs- en vele ande re prijzen- vindt plaats onder alle deel nemers aan het mixed-dubbeltoer- nooi. Ieder lid van de Wanssumse vereniging mag iemand inviteren, het liefst van buiten de eigen vereniging. Programma junioren: De wedstrijd voor de H. v.d. Heuvel beker is uitgesteld tot een nader te bepalen datum wegens vakantie van enkele deelnemers en begeleiders. Voor inlichtingen kunt U terecht bij de jeugdcommissie telefoon 0478- 582235 Uitslagen: Het kermisvissen bij de jeugd is ook weer achter de rug, jammer dat er zo weinig animo voor was, maar ook hier geld de thuisblijvers zijn nu ook weer de verliezers. Er was voor elke deelnemer weer een waardebon beschikbaar gesteld door onze hoofd sponsor bij de jeugd Faunaland van Grootel aan de stationsweg te Venray. 1. Roy Gommans 216 cm; 2. Tom Tunnissen 165 cm; 3- Tom Bonants 127 cm. Wedstrijden senioren: 14 augustus Vrije koppel op de Maas te Afferden. 18 augustus: Eerste 55 plus wedstrijd aan onze visvijver de Ballonzuil. Bij eenkomst 13.00 uur en vissen van 14.00 tot 17.00 uur, hier kunnen alle leden van onze vereniging aan deelne men die de leeftijd van 55 jaar heb ben bereikt. 29 augustus: Vrije koppel hengelsport Jan Koenings te Bakel, vissen van 09.00 tot 14.00 uur in het nieuwe kanaal, opgeven voor deze wedstrijd tot 28 augustus 12.00 uur op telefoon nummer 0492-345181 Opgeven voor deze wedstrijd tot don derdags voor de wedstrijd tot 20.00 uur bij A.d e Klein tel.0478-581066 of 06-613617597 denk aan het opgeven, te laat bete kend niet mee doen. Uitslagen: Het jaarlijkse terug kerende kermisvis sen en handboogschieten met de gezamenlijke leden van onze vereni ging en van handboogvereniging Diana zit er ook weer op. Het was ook dit jaar weer een gezellige happe ning, waar weer de nodige sterke ver halen verteld werden naar gelang de dag langer ging duren. Het gezamen lijke vissen werd gewonnen door het koppel L. v.d. Hoogenhof met de heer Brouwer met 127 stuks, tweede werd M. Voermans en derde het koppel M. Barents en A. de Klein. Na de middag was het schieten met pijl en boog aan de beurt, hier waren de geoefende schutters duidelijk in het voordeel, hier werd eerst M. Deul voor Wendy van Ooi en M. Barents. Na nog een stel spellen waaronder darten droog- vissen, sjoelen en dergelijke werd de stand opgemaakt, de winnaar werd uitgeroepen tot algemeen kampioen van Venray van onze twee verenigin gen de heer L. v.d. Hoogenhof met 22 punten voor A. van Mill met 33 pun ten en het podium werd verder gevuld met de heren M. Deul en W. Brouwers die beide-hetzelfde punten aantal behaalde. De besturen van beide verenigingen hopen dat deze traditie die dit jaar het eerste lustrum vierde nog jaren in stand gehouden kan worden. Vergunningen: Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland van Grootel Sta tionsweg 21 te Venray en bij secreta ris H. Hendriks Pastoor v.d. Gaetstraat 48 Venray. Tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag en week vergunningen te verkrijgen voor visvijver De Ballon zuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen. Per telefoon 0478-582994 of per e-mail: info@hsvderoerdomp.nl Zaterdag 14 augustus wordt in café De Piëlhaas weer het Whiskeydarten gehouden. Aan dit toernooi kan ieder een deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur op tel. 582187. Het toer nooi start om 20.30 uur. BH Leopold van Asten: retourtje Athene voor de openingsceremonie - [■enr Vrijdagavond 13 augustus vindt de openingsceremonie plaats van de Olympische Spelen. De vier Nederlandse springruiters reizen met hun paarden maandag af naar Athene omdat ze pas in de tweede week in actie komen. Maar Leopold van Asten wil de opening van het grootste sporte venement ter wereld toch mee maken. Daarom vliegt de ruiter- ploeg vandaag (donderdag) naar de Griekse hoofdstad om bij de officiële opening aanwezig te zijn. Tussen de Nederlandse afvaardi ging zullen de ruiters achter vlag gendrager Mark Huizinga vrijdag door het stadion marcheren. (Door Henk Willemssen) Zaterdag keren de vier springrui ters weer terug naar Nederland om twee dagen later opnieuw in het vliegtuig te stappen. "De opening schijnt een enorme belevenis te zijn. We hebben nu de kans om dat spekta kel eens mee te maken. Vandaar dat we met z'n vieren besloten hebben daarvoor extra op en neer te vliegen. We komen zaterdag weer terug omdat ik dan zaterdagavond, zondag en maandagochtend nog kan trainen", vertelt Leopold van Asten, die afgelo pen weekeinde in Valkenswaard weer zijn eerste wedstrijd reed nadat hij drie weken eerder een dubbele sleutelbeenbreuk opliep. Die val van zijn paard Fleche Rouge in Geesteren had achteraf geen fatale gevolgen. De 27-jarige Ysselsteyner liep alleen het prestigieuze CHIO in Aken mis. Bondscoach Bert Romp selecteerde Van Asten gewoon voor de Neder landse ploeg. In Valkenswaard maak te hij wel enkele springfouten, maar toch blikt hij vol vertrouwen vooruit naar de Olympische Spelen. "Die sleu telbeenbreuk is geen enkel probleem. Ik heb er in Valkenswaard geen pijn of last van gehad. Nee, ik heb geen pijnstillers genomen en heb puur natuur gereden. En Fleche Rouge voelde het prima aan en ze sprong ook goed. Alleen misten we nog wat ritme, vandaar die springfouten." TOPPAARD Daags voor Kerstmis kocht zijn stal- baas Wim van der Leegte het elfjarige Europese toppaard Fleche Rouge in Duitsland. Terwijl Leopold van Asten zijn grootste successen met zijn schimmelmerrie Think Twice (foto) behaalde. "Fleche Rouge is inderdaad met het oog op de Olympische Spe len gekocht. Want je hebt een paard van echte topkwaliteit nodig om je in de grote concoursen te kunnen meten met de wereldtop." De jonge Nederlandse ruiterploeg bestaat naast Leopold van Asten (27) uit Gert-Jan Bruggink (23) en de broers Wim (33) en Gerco (26) Schro der. Het kwartert staat voor de ondankbare taak om de puike presta ties van Dubbeldam (goud) en Voorn (zilver) van Sydney 2000 te evenaren. Het Oranje-kwartet heeft in Luzem en Rome aangetoond veel in zijn mars te hebben. Begin juni won de Neder landse equipe in Zwitserland met grote overmacht de iandenwedstrijd in een sterk veld. Ondanks dat de verwachtingen hoog zijn heeft Leopold van Asten nog geen last van spanning. "Nee, ik werk momenteel lekker naar de Spe len toe", zei hij afgelopen dinsdag. De nuchtere Ysselsteyner weet ook na zijn valpartij dat het ongeluk in een klein hoekje zit. Zo zag dressuurrijder Edward Gal zijn olympische droom uiteen spatten nadat zijn paard zich tijdens het vervoer verstapte op een laadklep. "Het is verschrikkelijk als je zoiets overkomt. Maar het kan gebeu ren. Je bent afhankelijk van zoveel factoren. Daarom stel ik me vooraf geen doel. Het enige wat ik wil is eruit halen wat erin zit. Samen met Fleche Rouge wil ik optimaal preste ren en waar we dan eindigen dat zien we dan wel." De Ysselsteyner maakt zich geen zorgen over de hitte in Athene. Ondanks dat de springruiters geen aangepaste kleding dragen en in volle uitrusting in de brandende zon op hun paard moeten rondrijden. "We hebben wel vaker in de hitte gereden zoals in Amerika. Dat is voor mij en Fleche Rouge geen enkel probleem. Paarden kunnen ook goed tegen de Uitslagen: Tijdens een wedstrijd in Aarle-Rixtel behaalde Antoon Sanders de eerste plaats. Wiel Verhaegh was tweede in zijn vak en ook Henk Hendriks viel nog in de prijzen. Programma: In verband met de vakantieperiode staan er komende weken nog geen wedstrijden op het programma. De eerstvolgende wedstrijd is een gescheiden koppelwedstrijd op zater dag 21 augustus. Er wordt dan gevist van 12.00 tot 16.00 uur zowel in de oude als in de nieuwe vijver van het Wanssums Ven. Aanmelding voor deze wedstrijd is mogelijk tot donder dag 19 augustus 20.00 uur bij Pieter Kunen, tel 077-3662920. Er kunnen maximaal 30 koppels aan deze wed strijd meedoen. We willen de recreatieve visser erop attenderen dat op 21 augustus tot 16.00 uur er slechts een zeer beperkt aantal plaatsen voor hen beschikbaar zijn. Voor die dag zullen er ook geen dagvergunningen worden verkocht. Voor vragen en informatie betreffen de lidmaatschap en vergunningen kunt u contact opnemen met Pieter Kunen, tel, 077-3662920. Voor overi ge zaken kunt u terecht bij secreta ris/penningmeester Ton Deenen, tel. 0478-532927. Voor vergunningen, kunt u ook terecht bij Faunaland van Grootel, Sta tionsweg 21 in Venray, bij Van de Ligt Allicht, Brugstraat 13 in Wanssum, en bij Jans Hengelsport in Well. Op deze adressen en bij het tankstation in Wanssum zijn ook dag en weekver- gunningen voor visvijver het 'Wans sums Ven verkrijgbaar. Zie ook onze website: www.hsvhetal- vertje.nl, Het mooie weer en de vakanties maken dat het de laatste weken iets minder druk is. Het is echter niet min der leuk. Zo reden de mountainbikers afgelopen zondag in het Duitse Her- ongen, alwaar de beentjes de nodige klimmetjes te verwerken kregen. Er wordt sinds afgelopen zaterdag weer aan de vaste route gewerkt. Indien je nog zin hebt om mee te werken, kun je hier nog aan meedoen. Op zondag 12 september zal de route officieel geopend gaan worden, Ondertussen rijden we nog een aantal keren in de buurt maar ook nog een keer in Bel gië. Voor komende zondag is het pro gramma gewijzigd in verband met het bezoek van de Venlose mountainbike vereniging Mud 'n Dust. Planning: Zondag 15 augustus vertrek 9.00 uur per fiets voor een training rond Over loon, Zondag 22 augustus vertrek 8.00 uur voor een tocht in Opoeteren, afstan den 25, 40, 80 en meer. PDV De Zwaluw Venray Wedvlucht Dax, 30 juli: Philipsen H. 1; Willems L.J.P. 2; Basten J. 3 10; Cuppen Siebers 4 7; Hendriks/Arts Comb Venray 5 9; Arts H. 6; Janssen P. K8. Wedvlucht Chantilly, 1 augustus: Verdellen Comb. (7/13) 1 2 5 7 15 26 33; Linssen A. (2/14) 3 13; Kerstens J. Zn (5/9) 4 11 14 21 24; Houdt G. v. (3/8) 6 39 44; Basten M. (5/21) 8 18 20 31 55; Henckens I. (3/13) 9 17 19; Haren Van-Stiphout (5/10) 10 23 34 35 58; Zwamen P. v. (3/12) 12 30 37; Sijbers A. (3/10) 16 49 50; Sijbers J (1/10) 22; Houdt P. v. (5/12) 25 38 43 46 48; Voesten Dochter (4/15) 27 28 53 56; Litjens H. (6/19) 29 42 47 51 52 60; Dijk Vero Van (2/19) 32 57; Gerrits Chr. (3/12) 36 41 45; Strij- bosch H. (2/20) 40 54; Smits P. (1/8) 59- Wedvlucht Pont St. Maxence, 8 augustus: Voesten Dochter (5/6) 1 8 18 19 20; Verdellen Comb. (5/7) 2 3 11 12 17; Litjens H. (3/16)4 14 21; Sijbers J. (3/6) 5 13 22; Basten M (1/14) 6; Kerstens J. Zn (3/6) 7 15 16; Haren Van-Stiphout (2/6) 9 10; Gerrits Chr. (1/12) 23. Uitslag Wedvlucht Haasrode, oud, 8 augustus: Voesten Dochter 15/24) 1 79 11 15 19 25 27 28 31 33 40 68 75 76; Vught C. v. (6/14) 2 8 18 32 56 69; Loonen P (4/14) 3 13 44 53; Verdellen Comb, (2/7) 4 47; Gerrits Chr. (6/19) 5 6 20 23 65 67; Strij- bosch H. (3/14) 10 66 79; Sijbers A. (3/12) 12 38 60; Basten M. (7/17) 14 17 24 42 43 46 72; Leijssen J.M.G (6/16) 16 39 41 57 58 78; Versleijen J (4/12) 21 34 35 64; Sijbers J. (1/14) 22; Voesten J. K (4/11) 26 29 36 52; Philipsen H. (2/4) 30 45; Houdt P. Van (1/6) 37; Dijk Vero v. (6/26) 48 49 61 63 73 74; Kerstens J. Zn (4/16) 50 51 54 70; Smits P. (4/6) 55 62 71 77; Vermeulen H. (1/1) 59. PDV Ysselsteyn Wedvlucht Dax: G. Hendrix 1 2 4 5; P. v. Asten 3. Wedvlucht Chantilly, 1 augustus: Hub. Koonings 1 5; Th. Teunissen 2 7; Potten Laenen 3; G. Linders 4 8 9; H.Janssen 6; Th. Hendrix 10. Wedvlucht Haasrode, jong, 8 augus tus: H. Janssen 13 5; G. Cox 2 67 8 9; Th. Teunissen 4; Potten Laenen 10. Wedvlucht Pont St. Maxence, 8 augustus: Hub. Koonings 1 5 9; G. Linders 2 4 7 8 10; Potten Laenen 3; P. v. Asten 6, Wedvlucht Haasrode, oud, 8 augus tus: G. Cox 1 7; Th. Teunissen 2 5 6; G. Linders 3 9 10; Th. Hendrix 4; Pot ten Laenen 8. Leopold van Asten reist met r- vertrouwen af naar Athene. Op foto ziet u de springruiter met:7/ schimmelmerrie Think Ttvici Athene hoopt hij met Fleche /fowi hoge ogen te gooien. warmte." !ome Maandag vertrekken de ruiste vanaf Schiphol terwijl de paarden <JesP' hun uitrusting bijna tegelijkertijd^ 1 uit Münster naar Athene vliegen, donderdag 19 augustus is de warnPen- up en op zondag 22 augustus woiPP^ de eerste kwalificaties verreden^?v finales van de Iandenwedstrijd zij^e''ie dinsdag 24 augustus en de individ8een medailles worden verdeeld op vtPjjkJ1 27 augustus. den werd In effen met t bezel alger lacol derd' 57 92 De Ingri. eerst PDV De Maasvogels Wanssum Wedvlucht Dax, 30 juli: Driess (1/2) 1; Theeuwen Jacobs (5; 6 9 10 11, EisvanGebr. (2/5) 3l Roosen R. (1/3) 4; Ruigrok P. (2/j^ Wedvlucht Chantilly, jong, 1 •atijlfav tus: Janssen G. (7/21) 1 4 6 18 m KuijpersJ.(8/22)2 3 5 I6 3fcjl 54 55; Aarts A. (7/20) 7 9 29 34 4f^ 53; Francken H. 13/38) 8 15 lt .25 26 28 31 37 45 46 52 56; CupJ H. (3/12) 10 20 42; Roosen R. 11 27 35 50 57; Verhoeven L. (3l 12 38 51; Peters G. (3/26) 13 218' Textor F. (6/16) 14 17 24 36 40l Theeuwen W. (1/17) 22; Franckar (1/15)41. Wedvlucht Pont St. Maxencejl augustus: Francken H. 1 7; Textortl 3 4 5 9;Peters G. 6; Janssen G. 8; K persj. 10. d Wedvlucht Haasrode, jonge, 8 au® tus: Peters G. (7/19) 1 24 25 31 4}™ 62; Els van Gebr. (1/8) 2; Jansse (5/6) 3 6 8 29 60; Rutten W. (8/ófe 20 27 30 41 48 53 58; Textol (15/27) 5 9 10 12 13 14 18 19 41 45 46 49 54 63; Verhoeven L. (6/3) 16 17 22 34 47; Cuppen H. (3/12)1 55 56; Theeuwen W. (6/14) 15 2<L 35 39 61; Francken H. (3/20) 2# 50; Bol M. (2/7) 23 42; FranckeiP (2/12) 32 52; Aarts A. (5/22) 36 3i| 51 57. Wedvlucht Haasrode, natour, 8 au| tus: Francken H (10/35) 1 8 16 2' 33 35 37 41 47; Verhoeven J (7/2 3 11 14 23 38 40; Peters G (11/19)1* 7 13 18 21 26 28 31 36 44; Roostf (4/13) 5 17 45 46; Verhoevfl| (6/17) 9 10 15 30 34 42; Franckc (5/18) 12 22 24 39 43; Texto| (1/15) 19; Janssen G (1/5) 20; j (1/13) 25; Cuppen H (1/10) 32. Suizende Vleugels Vierlingsbeek Wedvlucht Haasrode, 8 augi Reyriders-Cuypers 1; W, Jilisen 2 8 9 10; W. Bouten 4 6. Wedvlucht Pont St. Maxence augustus: Reynders-Cuypers 14;) Jilisen 2 10; W. Bouten 3; Th. Klerff rn< 5 7; J. Welbers 6 9; P de Bruyn 8. °ag Wedvlucht Haasrode oud, 8 auê. tus: J. Welbers 1 8 9; W. Jilisen 2;°*; Bouten 3; Peter Waals 4; Reyndt Cuypers 5; C. de Hoog 6 7; M. v. 81'-

Peel en Maas | 2004 | | pagina 16