een favorietenrol oor Henk, Hay en Peter Sportnieuws -info Baarlo wint schutterswedstrijd Chrisko Venrode Niets! Confetti De Huisvriend Dames Zijactief Oostrum 't Zandakker Aostrumse Zangkompeneej Tennis Club Venray De Peel korf Atletiek Vereniging Nobel Oostrum Mountainbike vereniging Red Caps Midgetgolf Club Buitenlust Peelrunners Motorcrossers Regio Venray PC Jumpers Ponyclub/ Ruiterdub St. Jan Merselo Triathlon Vereniging Venray Duivensport De Roerdomp MTC 2004 You 18 EEL EN MAAS Donderdag 24 juni 2004 - Pagina 19 lowlingsenioren naar EK in Finland Hoeymakers, Hay Joosten Peter eleven vertrekken van daag (donderdag 24 juni) voor deelname aan de Europese bow- lingkampioenschappen voor senioren 50+ in Helsinki (Fin land). Van 26 juni tot en met 2 juli strijden daar achttien landen met 640 deelnemers in de verschillen de dames- en herenklassen. In een gloednieuw bowlingstadion met 32 banen is Nederland verte genwoordigd met 48 spelers en speelsters. De drie leden van de Venrayse bowlingvereniging vor men samen een trio-team maar komen daarnaast ook uit in de singels en dubbels. Peel en Maas legde de bowlingseniorcn een aantal vragen voor. Naam: Henk Hoeymakers de) /etrtfjd: 52 enJjpbonplaats Lottum ve® bowlt al sinds?. 1996 erBehaalde titels in het verleden: drie nutteer Nederlands kampioen, Handicap rdi j 50 plus Wat is de kick van bowlen?: Het is een leuke balsport die het hele jaar door gespeeld kan worden Hoe vaak bowlt u nog per week?. Minimaal drie keer, maar meestal is het vaker. Soms wel iedere dag Speelt u ook nog competitie?: Alleen Huiscompetitie en de rest toernooien. Ook in het buitenland, vooral Duits land en Oostenrijk Droomt u ervan om ooit nog een keer een 300-game te gooien?: Jazeker Wat zijn de verwachtingen voor het EK?: Bij de teams duo's en trio's zijn we op een goede dag niet kansloos. Bij de enkels hebben we geen kans, daarvoor zijn er teveel kampioenen aanwezig Zijn er favorieten'- De Fin Raimo Heino, de Noor Sven Amestrom en de Belg Roger Pietersen Waaraan denkt u bij Finland?: Mooi land met een bowlingcultuur. Daar krijgen ze op school al bowlen Naam: Hay Joosten Leeftijd: 59 Woonplaats: Oostrum U bowlt al sinds?: Ongeveer 1980 Behaalde titels in het verleden: twee keer Venrays kampioenschap, een keer Nederlands kampioenschap 50+, een keer vierde en een keer vijfde op het Nederlands kampioenschap 50+ Wat is de kick van bowlen?: De hoge score en de precisie van de eerste worp Hoe vaak bowlt u nog per week?: 3 a 4 maal per week, 6 tot 8 uur Speelt u ook nog competitie': Huisle ague, Nationaal trio en vijfmans Droomt u ervan om ooit nog een keer een 300-game te gooien?: die heb ik al twee keer gegooid Wat zijn de verwachtingen voor het EK?: Individueel zo hoog mogelijk eindigen en dit geldt ook voor het dubbel en het trio Zijn er favorieten?: Deze komen meestal uit de Scandinavische landen, zoals Sven Arnestrom, maar ook de Belg Roger Pietersen behoort tot de favorieten Waaraan denkt u bij Finland?: De 1000 meren en de muggen. Naam: Peter Cleven Leeftijd: 50 Woonplaats: Venray U bowlt al sinds?: 1979 Behaalde titels in het verleden: Win- Henk Hoeymakers, Hay Joosten en Peter Cleven naar Toernooi Haarlemmerliede, twee keer Venrays kampioenschap en win naar toernooi Mijdrecht-Sittard Wat is de kick van bowlen?: Het is verslavend om elke keer alles in een keer om te gooien Hoe vaak bowlt u nog per week?: 4 a 5 maal Speelt u ook nog competitie?: Dins dag en woensdag huisleague en natio nale trio en vijfmans league Droomt u ervan om ooit nog een keer een 300-game te gooien?; Die heb ik al drie maal gegooid waarvan een keer officieel en twee keer met trai nen Wat zijn de verwachtingen voor het EK?: Voor mij is het de eerste keer dat ik meedoe en daarom wil ik zoveel mogelijk indrukken opdoen en een zo goed mogelijke prestatie leveren. Een medaille zou leuk zijn, maar zeer moeilijk (wie weet). Zijn er favorieten?; Roger Pietersen uit België Waaraan denkt u bij Finland?. Het land van de meren en elanden. De Schutterij Sint Antonius en Sint j Petrus uit Baarlo heeft afgelopen zon- !dag het tweede bondsschuttersfeest /an de Schuttersbond Juliana gewon- ftefi, dat werd georganiseerd door de Schutterij Sint Barbara te Reuver. In de finale versloegen de Baarlose schutters de collega's van de Bussen Schutten Neer en Sint Lambertus Hel den. De dagprijs en de ereprijs van de gemeente Beescl waren weggelegd voor de schutters van de Bussen Schutten uit Neer De uitslagen. Mooiste geheel in militair uniform. 1. Sintjan Grubbenvorst; 2. 't Zandak- ker Gilde Sint Jan Venray Mooiste geheel in fantasie uniform. 1. Sint Hubertus Beringe. Mooiste geheel in historisch uniform: 1 Bussen Schut ten Neer. Beste houding in militair uniform: 1. Sint Martinus Tegelen, 3 t Zandakker Gilde Sint Jan Venray. Beste houding in fantasie uniform. 1 Sint Hubertus Beringe. Beste houding m historisch uniform: 1. Bussen Schutten Neer Beste défilé in militair uniform. 1. Sint Martinus Tegelen. Beste défilé in fantasie uniform: 1 Sint Hubertus Beringe Beste défilé in historisch uniform. 1. Sint Sebastianus Scvenum Beste commandant in mili tair uniform 1Sint Urbanus Gras- hoek Beste commandant in fantasie uniform. 1 Ons Genoegen Siebenge- wald. Beste commandant in histo risch uniform: 1. Sint Urbanus Bel- feld Beste vaandeldrager in militair uniform: 1 Sint Antonius en Sint Pet rus Baarlo, 3- 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray. Beste vaandeldrager in fantasie uniform: 1. Sint Leonardus Panningen-Egchel. Beste vaandeldra ger in historisch uniform: 1. Sint Lam bertus Helden. Beste bordjesdrager in militair uniform: 1. 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray. Beste bordjesdrager in fantasie uniform: 1. Sint Hubertus Kessel. Beste bordjesdrager in histo risch uniform: 1Sint Lambertus Hel den. Mooiste Koningspaar 1 Sint Hubertus Beringe. Mooiste Koningin: 1 Sint Hubertus Tegelen. Mooiste Koning: 1. Sint Lambertus Helden; 3- 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray. Mooiste marketentstersgroep. 1. Sint Jan Grubbenvorst Modelste sappeurs- groep: 1. Sintjan Grubbenvorst; 3 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray. Beste muziekkorps in de optocht: 1 Sint Hubertus Kessel; 2 't Zandakker Gilde Sintjan Venray. Beste tamboer- maïtre: 1. Bussen Schutte Neer, 3- 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray. Solistenwedstrijden. 1. Eef Bergs Venlo; 2. Bianca van Dorrestein Ven ray. Mooiste Keizer: 1. 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray Beste vendel- groep: 1. Bussen Schutten Neer. Schieten A-Klasse: 1. Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo. Schieten B-Klasse: 1Bussen Schutten Neer. Schieten C- Klasse: 1 Bussen Schutten Neer. Schieten D-Klasse: 1. Bussen Schutten Neer D2. Dagprijs. 1. Bussen Schutten Neer Ereprijs: 1. Bussen Schutten Neer; 5. 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray. Elke week repetitie op maandag om 19-30 uur in de kapel van Beukenro de, ingang via de Paterskerk. Het pro gramma voor het komend voorjaar ziet er als volgt uit. Zaterdag 26 juni: 19.15 Heilige Mis Grote Kerk. Gelieve een kwartier voor aanvang van de uit voering aanwezig te zijn. Bij eventu ele verhindering s.v.p. tijdig afmel den Informatie of afmeldingen bij Marly Driessen, tel. 588176 of Norma Ansinger, tel. 585234. Eerstvolgende repetitie woensdag 30 Ni om 20.00 uur bij zaal Thielen, Kennedyplein te Venray Dit is de laatste repetitie voor de zomervakan tie. Afmeldingen bij Annemie Vous- 'en.iel. 513135 'juli: ledenactiviteit Wil je meer weten over het popkoor, of vind je het leuk wanneer zij een keer op komen treden, neem dan «ns contact op met Dora Garson, tel. 585371 of bezoek website www.ven- rode.nl. Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS Repetitie op woensdagavond 20.15 uur in de Galmhut. Zaterdag 3 juli: Concert op de Maas i.s.m. Evergreen Vierlingsbeek. Zondag 11 juli. Con cert i.s.m. Contrast om 16.00 uur in basisschool de Keg Venray. Confetti is een enthousiast koor van mannen en vrouwen. Ze zingen close harmo ny maar ook popnummers met eigen combo. Ben jij tenor en houd je van lekker zingen binnen een kleine groep van 22 zangers, dan pas jij waarschijnlijk goed binnen ons koor! Op dit moment is er plek voor jou bij confetti! Voor informatie bezoek website, www.confetti.tk of neem contact op met de secretaris: Ralf Janssen, tel. 0478-569558. Op maandag 28 juni is er een ledenvergadering van EW De Huis vriend De vergadering begint om 20.00 uur en wordt gehouden in café Den Engel in Venray. De agenda luidt als volgt: Opening; Notulen vorige vergadering; Ingekomen stukken, Bestuursmededelingen; Opgeven enten vogels: Eerste ringbestelling 2005; Wat verder ter tafel komt (pra ten over onze vogels); Rondvraag; Sluiting. Bij verhindering graag afmel den bij de secretaris, Sjaak Verkoe- ijen, tel. 0478-581742. De jaarlijkse fietsdagtocht met picknick is op dinsdag 29 juni. Het vertrek is om 9.00 uur bij den Oester- ham in Oostrum. De eigen bijdrage is 7.50 euro per persoon (incl. koffie en vlaai, rondleiding, picknick). Opgave t/m zondag 27 juni bij Rieny Mom men, tel. 587114. U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen (Witte Vrouwenstraat 26). Ze fietsen naar Wooncomfort in Heide, alwaar ze getrakteerd worden op koffie, vlaai en een rondleiding. Na dit bezoek staat de picknick klaar in de Rouwe Kuilen in Ysselsteyn. 's Middags bren gen ze een bezoek aan de Wijnproe verij van Jo Deters. Donderdag 24 juni wordt de jaarlijkse mis gehouden in de Sint Petrus Ban den Kerk, aanvang 19.15 uur. Zater dag wordt het familie- en vereniging- schieten gehouden voor de Venrayse gemeenschap, aanvang 14.00 uur. Zondag wordt de jaarlijks teerdag, het zgn. Sint Jansfeest gehouden. Zij zul len om 11.00 uur de heilige mis zul len opluisteren. Om 14.00 uur heeft de commissie Sint Jansfeest een leuk middagprogramma samengesteld op de schuttersweide. Zondag 4 juli wordt het Oud Limburgs Schutters feest gehouden in het Belgische Opg- labbeek, de bus vertrekt om 10.00 uur vanaf café d'n Oldtimer. De Aostrumse Zangkompeneej is een mannenkoor van ca. 20 personen die regelmatig optreden. De wekelijkse repetitieavond is op dinsdagavond en wel van 20.00 tot 22.00 uur in 't Allemanscafé te Oos trum. Zijn er nog mannen in Oostrum en omgeving die het koor willen komen versterken? U bent van harte welkom. Voor info: 0478-511251. Deze week houden zij het open toernooi, het 2VM Venray Open. Dit voor de categorieën enkel, dubbel en mix in de sterktes 3 t/m 9 De poule wedstrijden zijn gedurende de gehele week. Later in de week gevolgd door de kwart en halve finales. Op zondag 27 juni zullen in de diverse catego rieën de finales worden gespeeld Kom een keer kijken want deze week en zeker ook de finaledag staan garant voor prachtige partijen. Zondag 4 juli houden ze het ouder-kind toernooi. Hiervoor kan nog worden ingeschre ven. De eerste ronde van de mix-league loopt tot vrijdag 9 juli. Daarna zal een nieuwe indeling worden gemaakt. Van 12 t/m 17 juli is op ons park een K4 toernooi voor junioren, het zoge naamde Junior Maascourt Open Ven ray Opgave via de inschrijfformulie ren. Verder is er elke donderdag racketwissel vanaf 18.15 uur. Nieuwe leden kunnen zich aanmel den bij onze ledenadministratie Tele fonisch te bereiken op 584876. Het inschrijfformulier staat ook op onze website Willen de volgende leden aan de pas foto denken: Linda Oomen en Lisa Claessens. Inleveren bij Elly Claes- sens, Peelweg 25. Willen de volgende ouders rijden voor het kamp: Lisan Jespers, Britt Smits, Kelly Marcellis, Lisa de Mulder, Tina Janssen, Eline Claessens, Rozan Peeters, Lian Fleurkens, Lia Litjens, Imke van de Weyer, Anke Houben, Pia Bartray, Julia Claessens, Lotte Bergsma. Steffie Loenen, Marly van Asten, Kelly Swinkels, Denise Spreeu- wenberg, Lisanne Bouten, Iris Swin kels, Renee Philipsen. Kamp voor de pupillen- en wel- penleden Aanstaand weekend is het dan zover Van vrijdag 25 tot en met zondag 27 juni gaan de pupillen- en welpenle den op kamp naar de blokhut van Jong Nederland in Liessel. Verzame len om 17.45 uur op het sportpark binnen de poort Ouders auto parke ren aan de zijde van het sportpark. De leidsters hebben voor jullie weer een schitterend programma in elkaar gezet en ook de keukenhulpen zor gen ervoor dat men niets te kort komt. Als de weergoden goed gezind zijn wordt er een kei gaaf weekend van gemaakt. Als je nog een leuke cd hebt breng deze dan mee; wel je naam erop vermelden. We willen de ouders in de gelegen heid stellen om korfbalmateriaal te bestellen. Bestelling voor 4 juli door geven bij Maria Claessens, tel 541940. Trainingen zijn als volgt: Pupillen woensdag 18.00-19.00 uur; zaterdag 11.00-12.15 uur. C/D-junioren: maandag 19.00-20.30 uur, donderdag 19.00-20.30 uur AB junioren senioren: dinsdag 19.00-20.30 uur; donderdag 19 00- 21.30 uur; zondagochtend in overleg trainer. NSG-atleten: donderdag 18.30-19.30 uur. Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag 19.00 uur baantraining; donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tij dens trainingen: 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217. Zie ook: www.av-venray.nl. Ledenadministratie: tel. 582842. Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van A.V. Venray- Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geo pend van 0900-13.00 uur. Het afgelopen weekend zijn de amazones naar Meerlo op concours geweest Hier hebben zij erg mooie resultaten behaald. Luca de Rijck reed haar eerste concours, Bixie A dres suur. Met drie zessen, vier zevens en tien achten behaalde ze een totaal van 126 punten, een fantastisch resul taat Klinte de Rijck reed haar A-Ll selectie wedstrijd met Black Beauty in handicap met B-L-l en behaalde een mooie derde plaats met een totaal van 163 punten. Marloes van Rattingen nam deel met Soeraya en behaalde een mooie tweede prijs met 167 punten. Juliet Willems behaalde een mooie derde prijs met 167 punten en Jolein Coopmans behaalde met haar pony Mistral wederom een eerste prijs met 175 punten. Ook het viertal bestaande uit Jolein Coopmans, Christel van Dijck, Jeani- ne Huijbers, Marloes van Rattingen en Tamara Wilmsen liet zich van de beste kant zien en dat leidde tot een mooie tweede prijs. Deze week hebben de mountainbi- kers van de Mudhunters twee mooie dingen mee mogen maken. Op dins dagavond werd er in het bos een heuse Das gesignaleerd. Hij stak over op een afstand van ongeveer 10 meter, een uniek moment. Op zondag waren ze te gast bij de Venlose mountainbike vereniging Mud'n Dust. Er werd in drie niveau groepen gereden en het terrein was erg uitdagend. Iedereen kwam volle dig aan zijn trekken. Voor komende zondag staat er wederom een mooie route op de planning. De planning voor het derde kwartaal zal per mail verzonden worden, voor degenen die mail hebben. Iedere dinsdag is er een training van ongeveer twee uur, vertrek 19.00 uur bij de sprank. In deze training krijgt de techniek vaak wat meer aan dacht maar ook worden er regelmatig grotere afstanden gereden. Heb je interesse? Sluit je dan bij onze vereniging aan, de eerste maand kun je gratis meefietsen en je beslist pas daarna of je door wil gaan. Planning: Zondag 27 juni vertrek 8.00 uur per auto voor een training op de vaste route in Rheden Zondag 4 juli vertrek 9-00 uur voor een training in de Schadijkerbossen. Zondag 11 juli vertrek 8.00 uur per trein vanuit Oostrum voor een trai ning bij Nijmegen, retour over het Pieterpad Uitslagen: RCV HB Sen.-Starlights Schijndel 15-9 Nuenen/Studs-RCV SB Sen 12-4 Programma zaterdag 26 juni: RCV Pup -Mustangs Venlo a. 11.00 Mulo Helmond-RCV Asp. v.09.15 RCVJun.-Nuenen a. 11.00 Programma zondag 27 juni: Cheetahs Beek-RCV HB Sen v. 1115 RCV SB Sen. vrij Bedrijven Softbal toernooi Op zaterdag 10 juli wordt het jaarlijks terugkerende Bedrijven Softbal Toer nooi gespeeld. Het door de Rabobank vorig jaar gewonnen toernooi staat in het teken van gezelligheid en sportivi teit voor het Venrayse bedrijfsleven. Heeft uw bedrijf interesse om deel te nemen met een team? Vraag dan informatie aan bij. Patrick van Fes- sem, tel. 0478-580852 of mail naar penningmeester@redcapsvenray.com Red Caps Venray naar Haarlem Op zaterdag 24 juli vertrekt de Ven rayse honk- en softbalvereniging Red Caps Venray met een bus richting de Haarlemse Honkbalweek. Om 14.00 uur staat de wedstrijd Cuba-Japan op het programma en 's avonds de wed strijd Nederland-Taiwan. Toegangs kaarten incl. busreis kosten voor vol wassenen 17,50 euro en voor jeugd tot 14 jaar en 65+ ers 12,50 euro. Er zijn nog slechts VIJF kaartjes vrij (2 volwassenen en 3 jeugd/65+ kaart jes). Op Op. Opgeven bij Patrick van Fessem, tel. 0478-580852 of e- mail: penningmeester@redcapsven- PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur De wedstrijden in de elfde speel ronde met enkele uitvalpartijen lever de de volgende resultaten op: 6-0 zeges voor Jan Engels tegen Theo Lit jens met 66 als laagste score van de dag en tevens Jan's beste seizoenpres tatie, Huub Straatman (72) tegen Truus Arts, Jan Litjens (80) tegen Jo Litjens en Piet van de Eist (85) tegen Grad Arts. Pierre Dean (79) moest tegen Bets Wilms een ronde inleveren en dat leverde derhalve een 4-2 over winning op. De spannendste wed strijd was niet de meest hoogstaande, maar er werd wel gestreden en dat leverde ook de nodige missers. Toch deelden Fieke van Ham en Miet Ge vers gezusteriijk de punten: 3-3, waar bij beiden ook op holeslagniveau vol komen aan elkaar gewaagd waren; 99-99- Jan Engels kwam met 20 slagen tot de laagste ronde. Op de twaalfde speeldag waren er vier spelers die hun beste seizoens prestatie neerzetten, namelijk Jan Lit jens en Huub Straatman beiden 67, Miet Clevers 79 en Piet van der Eist 81. Helaas leverde dat Miet Clevers en Piet van der Eist geen winstpunten op tegen hun sterkere opponenten. Er waren vijf spelers, die de volle buit (6- 0) binnen wisten te halen: Jan Engels (75) tegen Fieke van Ham, Gerrit Ver meulen (67) tegen Piet van der Eist, Jan van Dijk (78) tegen Jo Litjens, Ger rit Janssen (67) tegen Miet Gevers en verrassend gedecideerd Huub Straat man (67) tegen Hendriks (81). Al deze wedstrijden eindigden in een 64) overwinning voor eerstgenoemde spelers. Er waren nog twee verrassin gen, o.a het duel tussen de nummers twee en drie bij de dames, waarbij Truus van Dijk (81) Bets Wilms opmerkelijk hoog met 5-1 verschalk te, waardoor Truus haar tweede plaats bij de dames verstevigde. Een andere verrassing was, dat Truus Arts koploopster Annie Litjens met 4-2 een hak zette, ondanks dat Annie (83) een betere score neerzette, dan de winna res. Leo Wilms (74) klopte in een spannend duel Henk van Leeuwen (77) met 4-2, een resultaat, dat ook door Jan Litjens (67) tegen Grad Arts werd gerealiseerd, waarbij good old Grad Arts liet zien nog tot opmerkelij ke dingen in staat te zijn door de laat ste ronde met 21-23 te winnen. Ook Theo Litjens (78) was met 4-2 te sterk voor Thieu Vranken (80), die overi gens prima weerwerk bood. Ten slot te was het Pierre Dean (70), die Har- rie Lenssen (68) op zijn eerste verliesronde trakteerde, maar kon toch niet voorkomen, dat Harrie toch met 4-2 aan het langste eind trok, al was de finish close, maar daarmee wel de winnaar tot het uiterste dwong. Gerrit Janssen scoorde de laagste ronde (20), bij de dames ging die eer met 23 naar Annie Litjens. Bij de heren is aan de top niets veran derd: Gerrit Janssen, dit seizoen opnieuw sterk spelend gaat met 5 punten aan de leiding. Pierre Dean handhaaft zich met 6 punten keurig op de tweede plek. Harrie Lenssen (11 punten) blijft derde. Ook bij de dames een status quo: Annie Litjens (14 punten) gaat Truus van Dijk (21) en Fieke van Ham (25) vooraf. Bondscompetitie In de voorlaatste competitiewed strijd speelde Buitenlust 1 thuis een sterke wedstrijd tegen Eindhoven 1 Voor de thee nam de thuisploeg al flink afstand met 91-104 en 92 -114. Na de thee kwamen de Lichtstedelin- gen beter in hun spel en werden voor hen de verschillen dragelijker: 92-98 en 92-99. De uitslag 8-0 (367-415) in het voordeel van Buitenlust 1 was dan ook helemaal niet geflatteerd. De score van 367 slagen betekende de laagste score van dit seizoen. Grote uitblinkers waren Harrie Lenssen met 84 slagen en Gerrit Janssen met 88 slagen, maar ook Gerrit Vermeulen was met 90 slagen zeer goed op dreef. Harrie Lenssen scoorde in de laatste omloop een rondje 19, de laag ste score van de dag. Buitenlust 2 speelde ook een thuismatch en trof Geldrop 4 als tegenstander. Het was een spannende aangelegenheid tot aan de laatste ronde: 99-100, 102-99 en 99-102 Met 2-1 in ronden en slechts één holeslag verschil voor sprong begon men aan het laatste kar wei. Het werd een ontgoocheling. Met 109-94 trokken de bezoekers niet alleen de stand weer recht in ronden, maar zegevierde met 2,54),5 op grond van het aantal holeslagen: 409 voor Buitenlust 2 tegen 395 slagen voor de Brabanders Huub Straatman was met 97 slagen de beste man. Buitenlust 3 speelde in Eindhoven. In de laatste fase van deze competitie in toemooi- vorm kwamen onze dames ditmaal tot 496 slagen en dat betekende de vierde plaats met één punt. Winnaar werd Heeze 1(450 met 4- punten, gevolgd door Eindhoven 2 (470) met 3 en Zicht Nirve 2 (489) met 2 pun ten. Bets Wilms (met 24 als laagste ronde) hield met 115 slagen het hoofd het meest koel. Komend weekend wordt in Gel drop het Nederlands Kampioenschap Combi gespeeld, waaraan Jan Engels en Harrie Lenssen zullen deelnemen. Trainingen: Dinsdag: baantraining, 19.00 uur, Kas- tiëlse Baan. Donderdag: duurloop, 19.00 uur, par keerplaats Schadijker Bossen Meterik. Zaterdag: bostraining, 16.00 uur, par keerplaats Schadijker Bossen Meterik. Peelrunners op internet; www.peel- runners.nl Wedstrijdkalender: 3 juli: Buggenum 5-10 km MLAC; 10 juli: Ell 5-10 km MLAC; 21 juli: Acht van Horst 5-10 km; Wedstrijduitsla gen doorgeven via E-mail, rpvdg- oor@piex.nl of 077-4678240. Ook afgelopen zaterdag hadden de jeugdrijders van Motorsport Organisa tie Nederland een motorcross wed strijd Zij waren te gast bij MCC de Kolibri in het Zuid-Limburgse Land graaf. Bij de 65 automaten wist Jere my de Vink na twee manches een negende stek op zijn naam te schrij ven door de reeksen op een tiende plaats en een negende plaats af te slui ten. De hoogste trede bij de 85 grote wielen kwam op naam te staan van Emile Cox, hij wist de eerste manche winnend voor zich af te sluiten en in de tweede manche moest hij genoe gen nemen met een tweede stek en moest hij René Albers voor laten gaan Ook vader Andre wist als dag winnaar te worden gehuldigd, hij sloot de eerste manche ook winnend af en behaalde in de tweede manche ook een tweede plaats. Tijdens de supermotard te Veenendaal wist Joe Maessen ondanks de slechte weer somstandigheden toch nog beide manches voor zich veilig te stellen en ging ook met de grootste beker huis waarts. Komende zaterdag zal de jeugd aantreden te Eersel, waar zon dags een nationale wedstrijd verreden zal worden Op de tweede selectiewedstrijd in Meerlo hebben de zusjes Jeurissen beiden een categorie met springen gewonnen. Kat ja won de categorie DL met Roosje en Iris, die ook barrage moest rijden, behaalde een tweede prijs in dezelfde categorie met Tinka's Boy. In de categorie DM werd Iris winnares met Kimula. Deze prijzen leverden nog extra waardebonnen op. Afgelopen weekend reden twee rui ters in de prijzen: Rick Wilms reed bij de pony's op het concours hippique in Meerlo. Hij werd met zijn pony Pol- leke met springen in de klasse DM derde. Van de grote ruiters behaalde Petra van Dijck een prijs op het con cours in Boekei. Met haar paard Jumpdolivio werd zij negende in de springklasse M. Esther Goumans won met Naivnyi de eerste prijs met bixie springen bij de pony's PEEL EN MAAS eer» abonnement waard Vrijdag ging de jeugd van start in Stein, hier werden mooie plaatsen behaald. De eerste plaats was er voor Maikel Wismans, met fietsen zat hij in de kopgroep, helaas moesten zij door een fout van de organisatie een ronde teveel fietsen, en hebben ze besloten ze allemaal de eerste plaats te geven, echter Maikel heeft met lopen het snelste gelopen van alle andere kinde ren in die kopgroep dus eigenlijk was hij zeker de verdiende eerste! Pim Scheres stond ook op het podi um met een tweede plaats, zesde plaatsen waren er voor Nina Pouls en Imke v.d Munckhof, en tiende werd Renee v.d. Munckhof. In iedere cate gorie gingen er wel 30 van start, dus onze jeugd is zeer goed op dreef door allen in de top 10 te eindigen! Zondag was het de beurt aan onze trio's. Het zwemmen met Peter Sche res (voor Passion4Sport) en Henk van der Horst (voor De Vette Haantjes), hierna nam Frank Timmermans het van Peter over voor het fietsen, en Tjeerd Hiddema van Henk. Zij hadden het zwaar te verduren met het onweer, de regen, en daardoor de ijzi ge kou. Het afmaken met het lopen was voor Johan Snijders, die Pas- sion4Sport veilig naar de derde plaats toebracht! Enjo Klerken die met het trio De Vette Haantjes over de finish lijn kwam. Komend weekend weer een wed strijd voor de verenigingscompetitie, in Oud Gastel tellen meerdere afstan den mee hiervoor. Trainingen: Dinsdag: Zwemmen: 19.15-20.15 uur Zwembad de Sprank; 20.30-21.30 uur Spinning. Woensdag: Lopen: 19-00 uur Atletiek baan Venray. Zaterdag: Lopen: 15.00 uur Training rondom de Kasteelse Bossen. Vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonk- straat 19. te Horst) of 15 30 uur Peel runners, Schadijkerbossen. Zondag: 09.00 uur Wielrennen vanaf de Sprank. Uitslagen: 18/20 juni: Triathlon Stein: Jeugd: D8: 6. Imke v.d. Munckhof 10.29 min D10: 2. Pim Scheres 16.00: D10: 6. Nina Pouls 18.43, H10: 1. Maikel Wis mans 18.45; D12: 10. Renee v.d. Munckhof 15.52 Trio: 3- Passion4Sport 5.54.25u; 52. De Vette Haantjes 7.30.47u. Programma: 26 juni: Triathlon Oud Gastel (NK triathlon jeugd junioren, diverse afstanden, verenigingscompetitie). Info: www.tveerke.nl; 3 juli; Triath lon Holten (diverse afstanden). Info: www.triathlonhoIten.nl. Nieuws doorgeven: Via E-mail: twenray@hot- mail.com of telefonisch: 077- 4674070. Informatie over TV Venray. E-mail martiendupont@home nl of bel: 0478-511545. Website: www.geocities.com/twenray. De Zwaluw Venray Wedvlucht St. Vincent tyrosse, 18 juni: Strijbosch H. (2/6) 1 3; Hend riks/Arts Com. (3/8) 2 11 25; Litjens H. (3/5) 4 7 22 Willems L.J.P. (5/10) 5 15 18 20 2+ Cuppen siebers (5/12) 6 12 16 1~ 19. Hoof. v. N. (1/2) 8. Philipsen H (1/4) 9; Haren van-Stiphout (1/8) 10; Voesten dochter (1/4) 13; Arts H. (2/8) 14 23; Strijbosch P. Derks (1/3) 21 Wedvlucht Pont St. Maxence, 19 juni: Voesten Dochter (3/8) 1 11 24: Voesten J K (8/22) 2 25 33 35 39 46 47 51; Vermeulen H. (6/10) 3 21 37 48 52 56 Peeters H. (5/6) 4 6 15 36 41; Loonen P. (3/11) 5 7 16; Gerrits Chr. (4/12) 8 18 26 43: Kerstens J Zn (1/9) 9; Henckens J. (6/13) 10 14 31 34 54 55; Linssen A. (1/6) 12; Vught C. van (3/12) 13 19 23: Abel M van (2/6) 17 27; Sijbers J. (4/7) 20 28 32 38: Smits P (3/6) 22 40 58; Kessel J van (2/7) 29 44; Litjens H. (3/11) 30 42 49: Leijssen J.M.G. (3/16) 45 5" 59. Sijbers A. (1/18) 50; Arts H. (1/19) 53- PDV Ysselsteijn Wedvlucht Pont St. Maxence, 19 juni: G Linders 1 2 3 4 5 8; Th. Teunissen 6 10; G. Cox 7 9. Wedvlucht St. Vincent, 19 juni; G. Hendrix 12 3. De Maasvogels Wanssum Wedvlucht St. Vincent Tyrosse, 18 juni: Driessen E. (1/4) 1, Theeuwen Jacobs (5/15) 2 4 5 713; Els van Gebr. (2/7) 6 8; Ruigrok P. (1/4) 9, Peters G. (1/3) 14 Wedvlucht Pont St. Maxence, 19 juni: Verhoeven L. (7/21) 1 3 7 16 17 19 20; Francken H. (7/32) 2 6 10 23 31 34 39; Kuijpers J. (4/10) 4 9 35 43; Peters G. (7/17) 5 14 25 26 28 30 32: Textor F. (2/10) 8 38; Theeuwen W. (4/11) 11 13 37 41; Verhoeven J. (7/24) 12 15 21 22 33 36 40; Aarts A. (1/13) 18; Roosen R. (1/20) 24; Cup pen H. (1/4) 27; Francken G. (2/9) 29 42. Programma junioren: 25 juni: derde wedstrijd jeugdcup Noord-Limburg te Broekhuizenvorst, bijeenkomst 18.00 uur en vissen van 19.00 tot 21.00 uur. 9 juli: derde en laatste wedstrijd koningsvissen voor de jeugd, bijeen komst 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 20.30 uur Voor opgaven en inlichtingen kunt u terecht bij de jeugdcommissie tele foon 0478-582235. Uitslagen jeugd Bij de tweede wedstrijd van de jeugd cup Noord-Limburg te Lomm was er wederom een tweede plaats in cate gorie A voor Tom Bonants, wat zeker een goede prestatie genoemd mag worden. Wedstrijden senioren: Men kan zich opgeven voor de nacht wedstrijd van 24 t/m 25 juli, het is de bedoeling dat er een karpervisser vist met een witvisser (zogenaamde vasté hengel visser), de koppels komen door loting tot stand, maximaal 15 koppels kunnen mee doen. Op zon dag is er na afloop een barbecue, ook leden die niet mee vissen kunnen aan deze barbecue deel nemen de partner is ook welkom. Het is wel zaak om je van tevoren aan te melden hiervoor, men kan zich aanmelden tot 10-07- 2004. Verdere inlichtingen en opgar ven bij A. de Klein telefoonnummer 0478-581066 en 06-15355814 of per e-mail via info@hsvderoerdomp nl 26 juni; Boxmeer internationale wed strijd aan de Maas. 27 juni: eerste Maaskoning, bijeenkomst 06.45 aan de Maas te Maashees, en vissen van 07.30 tot 12.00 uur, dit is een vrije wedstrijd, alleen voor leden van onze vereniging, verdere inlichtingen bij de wedstrijdcommissie. 30 juni: achste zomeravondcompeti tie. bijeenkomst 18.00 uur en vissen van 18 30 tot 21.30 uur. Dit alles is ook te zien op onze websi te www.hsvderoerdomp.nl Opgeven voor deze wedstrijd tot don derdags voor de wedstrijd tot 20.00 uur bij A.de Klein tel. 0478-581066 of 06-15355814, denk aan het opgeven, te laat betekend niet mee doen. Uitslagen: Bij de zesde wedstrijd van de zomer avondcompetitie werd er wederom zeer goed gevangen 1. A. de Klein 9200 gram; 2. G. Robben 8850 gram, 3. L. v.d. Hoogenhof 5650 gram; 4. J. van Schaaik 2250 gram; 5. J Philipsen 2200 gram. De twee wedstrijden tegen Gemert zijn ook gevist, en de vissers uit Gemert hebben deze met overmacht weten te winnen, hier de uitslag. Korpsen: 1. Gemert met 15 960 gram. 2. Venray met 12.980 gram. Individuele uitslag: 1L. v.d. Hoogen hof 4330 gram Venray: 2. H. Martens 3160 gram Gemert; 3- F Marinus 3080 gram Gemert; 4. R. v.d. Ven 2780 gram Gemert; 5. J. Sterken 2700 gram Gemert De Amerikanen hebben hun nostal gische route 66 en zij hebben de route 77 die naar Xanten in Duitsland leidt, een oude Romeinse stad, waar de toer van afgelopen zaterdag naar toe ging. Kalender: Zondag 4 juli: Toerrit Noord-Brabant, aanvang 9.00 uur. Vrijdag 9 juli i.p.v. 2 juli: Inloop avond, aanvang 20.00 uur. Woensdag 21 juli: Bestuursvergade ring, aanvang 20.00 uur

Peel en Maas | 2004 | | pagina 19