M (RMT HILHGÜM Het is tijd voor de Waz-vervanger. Kat ja de Geus b.v. U C rel Fijen Makelaardij KATJA DE GEUS Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. INVENTING THE FUTURE OF TELECOM PEEL EN MAAS Donderdag 17 juni 2004 - Paging EI WONINGMAKELAAR B E D Rl J F M A KE L A AR TAXATIES NIEUW een kwestie van vertrouwen N VM Wij zijn ook op zaterdag telefonisch bereikbaar van 10.00 tot 13.00 uur. Kent de regionale woningmarkt Is goed thuis in bedrijfsruimtes geeft e'en betrouwbaar koopadvies vindt wat u zoekt staat voor reële taxaties adviseert m.b.t financiering is NYM-makelaar is lid van Stichting Register Taxateurs O.Z. PATERSSTRAAT 2IA 580I AT VENRAY POSTBUS 18 5800 AA YENRAY T 0478 63 69 22 F 0478 63 69 14 E' wonen@carelfijen.nl E2 bog@carelfijen.nl yvyyw.carelfijen.nl Venray, Kolkweg 33 Vraagprijs: op aanvraag Viijstaand geschakeld woonhuis met inpandige garage op loopafstand van het centrum van Venray Begane grond v v lichtkleurige plavuizen met vloerver warming. De woonkamer is zeer ruim van opzet en heeft door de schuifpui direct toegang naar de fraai aangelegde tuin. Gesloten keuken v.v. div. appara tuur. Bijkeuken met doorgang naar gara ge. Ie veidieping: 2 slaapkamers en een zeer ruime luxe badkamer v.v. dou che met wand, ligbad, dubbele wastafel en een wandcloset. Tuin v.v vijverpartij gelegen op het Zuid-oosten. Perc opp. 390 m2Ruime opnt aan zijkant van oe I woning. Een woning met een keurige I uitstraling. APPARTEMENTEN Venray. Kempweg 41D Vraagprijs: 147.500,- k.k. .Appartement gelegen op loopafstand van centrum. Geschikt voor zowel jong als ouo Venray, Gouden Leeuw 116 Vraagprijs: 159.000,- kJc. 3-Kamer appartement in hartje Venray Ideaal voor de starter. Venlo, Dr. Blumenkampstraat 47 Vraagprijs: 129.500,- k.k. 'md. inventaris Keurig appartement op korte afstand van centium Venlo Horst, St. jozefstraat 9 Vraagprijs: op aanvraag Nieuwbouwappartement met 2 dakterrassen in de tem van Horst Venray, Residence "JERUSALEM-ZUID" Huurprijs: duurdere prijsklasse Verschillende typen huurappartementen met parkeerplaats HALFVRIJSTAANDE WONINGEN Venray, Clara Wichmannstraat 35 Vraagprijs: 228.000,- k.k. Moderne twee-onder een-kap woning met garage m de jonge woonwijk Antomusveld Venray, Pavanestraat 72 Vraagprijs: 177.500,- k.k. Goed onderhouden woning met vrijstaande garage in kindvriendelijke omgeving Venray, Oe Boog 18 Vraagprijs: 285.000,- k.k. Halfvrijstaand woonhuis met garage gelegen op loopafstand van het centrum van Venray. Venray, Fagotstraat 19 Vraagprijs: 155.000,- k.k. Verspnngende schakelwoning met inpandige garage. Ideaal voor de starter. VRIJSTAANDE WONINGEN Well, Zandsehof 4 Hogere prijsklasse Zéér hoogwaardig afgewerkte exclusieve villa met zwembao Venray, Biezenvenneke 4 Vraagprijs: op aanvraag Onder bijzondere architectuur gebouwde bun galow met garage gelegen op een unieke locatie. Venray, Dr. Poelsstraat 17 Vraagprijs: op aanvraag Degelijk gebouwd vrijstaand landhuis met garage op unieke plek aan de rand van het centrum. Venray, Nevadahof 6 Vraagprijs: op aanvraag Degelijk afgewerkte woning gelegen in moderne villawijk tegen de bosrand Venray, Zilverschoon 14 Vraagprijs: op aanvraag luie vrijstaande woning met inpandige garage gele gen m hel vi je sectorgedeette van de wijk landweert Blitterwsijck, Langstraat 8 Vraagprijs: 315.000,- k.k. Vrijstaand woonhuis (type landhuis) met garage gelegen op een royale kavel Arcen, Past. Schrammstraat 26 Op de Hor 10 Vraagprijs: 395.000,- k.k. Sfeervol vrijstaand woonhuis met zeer veel mogelijkheden Venray, St. Jozefweg 12 "Villa Venrode" Vraagprijs 349.000,- k.k. Karaktenstiek vrijstaand woonhuis met dubbel; garage gelegen op loopafstand van het centrum Broekhuizenvorst, Kerkstraat 3 Vraagprijs: op aanvraag Ruim woonhuis met bedrijfsruimte Geschikt voor wonen en werken Venray. Zilverschoon 21 Vraagprijs: op aanvraag RELATIES VAN CAREL FIJEN OOK IN DE BAN VAN ORANJE'! Special Products De La Roy WONINGAANBOD IN BRABANT Holthees, Gildestraat 20 Vraagprijs: 320.000,- k.k. Ruime vnjstaande woning Overloon, Kuluutsheuvel 74 Vraagprijs: op aanvraag Villa met inpandige garage en kantoor c.q. praktijkruimte Maashees, Rieterweg 43 Vraagprijs: 249.000,- k.k. Helft van voormalige woonboerderij met garage en carport Holthees, Gildestraat 34 Vraagprijs: 318.000,- k.k. Vrijstaande woning met garage Maashees, Hogeweg 3 Vraagprijs: op aanvraag Zeer njime vrijstaande woning met slaapkamer en badkamer op beg. grond Maashees, St. Jorisstraat 34 Vraagprijs: 192.500,- k.k. Goéd onderhouden hatfvrijstaande woning met aanbouw en ruime vrijstaande garage Venray, Prins Bernhardstraat 29 Vraagprijs: op aanvraag Zeer ruim halfvrijstaand woonhuis met inpandige garage op loopafstand van het centrum van Venray Bij binnenkomst betreedt u de hal v.v. plavuizen. De woonkamer is v.v. een keurige parket vloer. De keuken is netjes om de hoek weggewerkt. Lichtinval in de woonka mer geeft een ruimtelijk gevoel. Vanuit de bijkeuken heeft u toegang tot de garage. 1e verdieping. 3 mime slaapkamers en een badkamer v.v. ligbad, toilet en was tafel. 2e verdieping: slaapkamer en bergruim te toegankelijk via vaste trap De tuin is zeer sfeervol ingericht en biedt veel privacy De ligging is Noord-Oost. Perc opp. 275 m2. Inhoud 510 m3. Merselo, Den Tiel 4 Vraagprijs: op aanvraag Wij bieden te koop aan een fraaie woonboerderij gelegen op 2 ha grond. Uniek te noemen vanwege zijn lig ging. De woonboerderij is enorm ruim en biedt een scala aan mogelijkheden. Bij binnenkomst via de achterzijde betreedt u de nostalgische bijkeuken en keuken De keuken is eenvoudig, doch functioneel. De terrazzo vloer verzorgt een uitstraling die past bij het geheel De woonkamer is knus van opzet. De kelder is vanuit de keuken toegankelijk. In het tussenportaal naar de voormalige stallen treft u badkamer en toiletruimte aan. Op de verdieping zijn 4 slaapkamers gelegen Een gedeelte van de stallen is ingericht als speelkamer Er zijn zowel op de bega ne grond als op de verdieping diverse mogelijkheden Rust en ruimte vindt u hier bovenal! Horst, Gebr. Van Doomelaan 55, Vraagprijs: op aanvraag. Deze vrijstaande woning met inpandige ne biedt een royaal woonoppervlak begane grond. De ligging op korte afstand van op- en afritten van de A73 maar ook nabij scholen is uitste kend te noemen Bouwjaar 1962, (uit gebreid in 1994) Perc. opp:398 m2 inhoud: 586 m2 Begane grond: ruime hal met ruime raampartij, L-vormige woonkamer. Woonkeuken v.v appara tuur, bijkeuken en tuinkamer op het zui den. Ie Verd. Ruime overloop, 4 slaap kamers waarvan 1 met balkon en bad kamer. 2e Verdieping bergzolder via vlizo trap. De woning is grotendeels voorzien van aluminium kozijnen met dubbele beglazing. Tuin op het zuiden Horst-Meterik, Jan Drabbelsstraat 22 Vraagpijs: op aanvraag Keurige vrijstaande woning met inpan dige garage Zeer ruime hal met vide. L- vormige woonkamer (ca. 41 m2)m met open haard. De gesloten keuken is voorzien van afzuigkap, keramische kookplaat en koelkast. Bijkeuken. Nagenoeg gehele begane grond is v.v. vloerverwarming. Op de Ie verdieping zijn 3 ruime slaapkamers aanwezig Verder treft u hier aan een moderne badkamer met ligbad, douche met wand, wastafel toilet, bidet en vloerver warming. De 2e verdieping is te berei ken via vlizotrap. Keurige achtertuin met vrije achterom Prima onderhouden woning met sfeervolle uitstraling! WONINGAANBOD IN VENLO/BLERICK Venlo, Tegelseweg 14-16 Vraagprijs: 395.000,- k.k. Winkel kantoorruimte op beg grond. Woning op Ie en 2e verdieping. Venlo, Heibeek 27-27a Prijs vanaf: 80.000,- k.k. Appartement op Ie en 2e verdieping Venlo, Roermondsestraat 72 Vraagprijs: op aanvraag Winkel met 2 bovenwoningen Blerick, Pepijnstraat 57 Vraagprijs: 157.500,- k.k. Keunge tussenwoning Blerick, Kazernelaan 29 Vraagprijs: 169.000,- k.k. Halfvrijstaande woning met vrijstaande garage. Makelaar Taxateur o.g. bij ons is de klant nog koning GEEN BETERE KEUS .DAN KATJA DE GEUS! HET JUISTE ADRES VOOR VERKOOP VAN UW WONINGEN. En voor een goed hypotheekadvies kunt u een afspraak maken. Verdere diensten: aankoop woningen, taxaties, hypotheken Venrav, Jurahof Vrijstaande bungalow (splitlevel) met inpandige garage en een tuinhuisje. Ind: entree, toilet, woonkamer en keuken. Verdieping omhoog: Overloop, 3 slaapka mers en badkamer. Verdieping omlaag 2e overloop. 2 slaapkamers en garage. Verder is er een kelder en CV-ruimie. Het dak van dit pand is in 2002 vervangen. Kavel 565 nv. Vraagprijs: 398.000,— k.k. Venray, Bolerostraat Hoekwoning met tuinkamer!garage). Het pand ligt aan een doodlopende straat. Ind: entree.toilet, tuinkamer, woonkamer en keuken. Ie verd: overloop met 3 slaapka mers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar bergruimte en 4e slaapkamer. Kavel: 282 nr. Vraagprijs 198.000,-- k.k. Venray, Tamboerijnstraat Drive-in hoekwoning met vrije achterom. Ind: entree, toilet, tuinkamer en garage. Ie verd: woonkamer, eetkeuken en toilet.. 2e verd: overloop, 3 slaapkamers en moderne badkamer met luxe sanitair (ligbad met whirlpoolKavel 209 nv. Vraagprijs 160.000,-k.k. Well, Overbrouck Halfvrijstaand woonhuis met garage. Gelegen in kindvriendelijke buurt. Ind: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken mei eiken inbouwkeuken, gang naar tuin- (of speel)kamer. Ie verd: overloop, 3 slaapka mers en badkamer. 2e verd: vlizotrap naar zolder. Kavel 204 m:. Vraagprijs 179.000 k.k STILLE VERKOOP Wij hebben ook panden in de stille ver koop. TE HUUR: Venray, Julianasingel Kantoorpand in het centrum van Venray. Opp. ca. 25 m:. Huurprijs 350,— per maand Venray, Patersstraat Winkel cq. kantoorpand Begane grond ca. 85 nv. en de le verdieping is ca. 60 nv. Ligging in het centrum van Venray. Huurprijs 1540,- p. maand. Oostrum, Stationsweg Éénpersoons appartement. Ind: entree, woonkamer, keuken, badkamer, toilet en slaapkamer. Huurprijs 500,—/ 600,— per maand excl. gas- water- en Ticht. Voor een cliënt van ons zoeken wij te huur eengezinswoning tot 450,-- per maand. WOONPANDEN Overloon, Stevensbeekseweg Ruim woonhuis met bedrijfsruimte! geschikt voor verschillende doeleinden) garage en 6 parkeerplaatsen. Ind: entree, kantoor, toilet, woonkamer, eetkeuken. bijkeuken en garage, le verd: overloop met 3 slaapkamers en badkamer. Bedrijfsruimte: portaal, toilet, bedrijfs- ruimte(72nv), opslagruimte, kantine en wasruimte. Vaste trap naar le verd. Bedrijfsruimte met 3 grote velux ramen. Tuin is zeer mooi aangelegd met veel pri vacy. Kavel: 1125m;. Vraagprijs op aan vraag. Arcen, Maasstraat Ruime unieke karakteristieke woning met atelier. Ind: entree met toilet, woonkamer met zitkamer, keuken met luxe inbouw keuken. bijkeuken en kelder, le verd: ruime overloop met 4 slaapkamers en (2) badkamers, 2e verd: vlizotrap naar zolder. Mooi onder architectuur aangelegde tuin, geheel ommuurd op het zuiden. De woning en het atelier zijn middels een tuinkamer met elkaar verbonden. Atelier begane grond 40 m;. Eigen entree en een vaste trap naar de le etage. Zeer goed onderhouden Kavel: 450 nv. Vraagprijs 460.000.— k.k. Usselstevn, Jan Poelsweg Vrijstaand pand met garage cn buitenber ging. Ind: entree, slaap- (of hobbyjkamer. woonkamer, eetkeuken met mooie in bouwkeuken, kelder, bijkeuken, toilet en garage, le verd: overloop, moderne bad kamer, toilet en 4 slaapkamers. Op de overloop is een vlizotrap naar een royale zolder. Het pand is goed onderhouden. Inhoud pand met bijgebouwen 640 m: Kavel 460 nv. Vraagprijs 348.000,—k.k. Venray, Wilhelmina Sangersstraat Vrijstaand pand met garage. Het pand ligt in de wijk "St. Antoniusveld". Ind: entree, toilet, eetkamer, eetkeuken en woonka mer. le verd: overloop, 4 slaapkamers waarvan één slaapkamer met badkamer (whirlpool), op de verdieping is nog een 2e badkamer. Kavel 481 nv. Vraagprijs €390.000 k.k. Wanssum, Mr. Ruttenstraat Geschakelde woning met garage en vrije achterom. (Bouwjaar 2000). Ind: entree. toilet, keuken met mooie inbouwkeuken, woonkamer, achterportaal, slaapkamer en bijkeuken (met mogelijkheid een badka mer te maken), le verd: overloop, 2 slaap kamers en moderne badkamer met luxe sanitair. Van de grootste slaapkamer kun nen 2 slaapkamers worden gemaakt. Kavel 213 m;. Vraagprijs 219.000 k.k. Dit is ook een geschikt pand voor senio ren. Venray, Pettenmakerstraat Vrijstaand pand met garage, op loopaf stand van het centrum. Ind: entree, toilet, woonkamer met aanbouw, eetkeuken met luxe inbouwkeuken., berging, kelder, ach- terbouw en garage. Mooi aangelegde tuin. le verd: overloop met 4 slaapkamers en badkamer. 2e verd: zolder mógelijkheid 5e slaapkamer of hobby kamer. Kavel 426 m; Vraagprijs: Prijs op aanvraag Venray, Ranonkel Vrijstaand pand met garage en tuinhuisje. Blijvend vrij uitzicht aan de voorzijde. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken, slaapkamer, badkamer en garage, le verd: vide, 3 slaapkamers, kamer/berging en badkamer. 2e verd: vlizotrap naar zolder, mogelijkheid voor 5e slaapkamer. Kavel: 387 m: Vraagprijs: 349.000,— k.k. Venray, Overloonseweg Twee onder een kap woning met garage en paardenboxen. Ligging bij bossen, buiten de bebouwde kom van Venray. Ind: entree, woonkamer, achterportaal, keuken, gang, moderne badkamer (2000), bijkeuken en slaapkamer, le verd: over loop en 2 slaapkamers. Kavel 6075 m\ Vraagprijs 425.000,— k.k. Horst, Hertog van Gelresingel Mooi landhuis (rieten kap) met dubbele garage (elektrische roldeuren), gelegen op een mooie locatie. De inhoud is ca. 978 m3. Ind: entree, toilet, woonkamer (63 m:), eetkeuken, mooie ruime serre en bij keuken. le verd: overloop met vide, 3 slaapkamers. CV-ruimte én badkamer. 2e verd: vlizotrap naar bergzolder. Mooi aan gelegde tuin (met prieel) op hel zuiden, geheel afgerasterd met hekwerk. Veel pri vacy. Kavel: 826 nv. Vraagprijs 695.000 k.k. Dit pand kan ook worden gehuurd. Huurprijs 2000,— per maand Lottum, Hoofdstraat Vrijstaand pand met garage (met zadel dak) en bedrijfspand. Ind: beg. grond: entree, ruime woonkamer met open keu ken. bijkeuken, badkamer met douche ruimte en toilet, kantoor met magazijn ruimte, bijkeukentje en 2e toilet. Er is een ruime kelder, le verd: royale overloop en 4 slaapkamers. Bedrijfsgedeelte: Opp: ca. 225 nv. Woönhuis en bedrijfsgedeelte zijn ook apart te koop. Kavel: 815 nv. Mooie tuin met veel privacy. Vraagprijs: woonhuis 250.000,~k.k. Bedrijfsgedeelte 135.000,—k.k. Tegelen, Beukenstraat Twee onder een kap woning met aanbouw en ruime loods (garage) van ca. 40 nv. Ind: begane grond: entree, toilet, woonka mer, eetkeuken, kelder, portaaltje, bijkeu ken en de loods, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd; vaste trap naar zolder. Kavel 578 nv. Vraagprijs 230.000,-- k.k. Open dag 18 juni 2004 van 15.00 tot 17.00 uur. GEEN BETERE KEUSDAN KATJA DE GEUS Woonplein Limburg.nl L/MV Pastoor Wijnhovenpark 1 5801 BZ Venray tel. 0478-556900, fax 0478-556909 E-mail: huizenka@tref.nl - Lid LMV Ons bestand is te vinden op onze website: www.katjadegeus.nl www.huislijn.nl/geus www.LMV.nl www.woonpleinlimburg.nl WWW.zoekhuis.nl VSN Systemen B.V. ontwikkelt en fabriceert geavanceerde computergestuurde communicatiesystemen. Dat doen we dagelijks met zo'n 60 collega's, die allemaal even enthousiast onze branchegenoten het leven zuur maken door het net effe sneller of net effe slimmer te doen. Deze feiten blijven niet onopgemerkt in de markt, waardoor wij dan ook een ongekende groei doormaken in de competitieve markt van telecomapparatuur. Met onze producten Ter versterking van ons huidige team zoeken we een aantal enthousiaste field engineers die: een technische MBO opleiding hebben gevolgd en deze met succes hebben afgerond (indicatierichting electro of informatica); een goede kennis van computers, netwerken, bekabelingssystemen en het Windows operating system; goed kunnen communiceren in de Engelse en Duitse taal, mondeling en schriftelijk; hotelovernachtingen niet schuwen; zelfstandig én in groepsverband kunnen én willen functioneren; het niet erg vinden om ook buiten kantooruren te werken; een setje autobanden per jaar kaal willen rijden; toch (bijna) alle weekeinds thuis zijn. Werken bij VSN Systemen B.V. betekent: een baan in het topsegment van de telecommunicatie, waarbij je de kans krijgt om te werken met de allernieuwste innovaties en technieken op telecomgebied; een prima salaris dat overeenkomt met je kennis en kunde en waarbij je groei alleen bepaald wordt door je persoonlijke inbreng en inzet; prima secundaire arbeidsomstandigheden; de allerbeste materialen en geréedschappen. Is dit allemaal op jou van toepassing en voel je je thuis in een enthousiaste en informele organisatie, stuur dan je C.V. naar VSN systemen B.V. t.a.v. Remco van de Water, Keizersveld 83,5803 AP Venray Een mailtje sturen naar vacature@opehtsp.com kan natuurlijk ook. Bij vragen kun je Remco bellen: 0478-55 50 00 richten we ons voornamelijk op de markt van alternatieve carriers. VSN verzorgt en beheert voor een grote opdrachtgever een spraaknetwerk, gebaseerd op de laatste ATM- en SS7 technieken. Dit netwerk bestaat uit een groot aantal gekoppelde telecom computers die zich bevinden in een aantal computerruimtes in West-Europa. De werkzaamheden zullen gedeeltelijk plaatsvinden in ons hoofdkantoor in Venray en gedeeltelijk op lokatie in -voornamelijk- Duitsland. VSN Systemen B.V. Keizersveld 83 5803 AP Venray In het luxe appartementencomplex "Resid< Jerusalem Zuid" hebben wij een van de grote appartementen te koop. Dit ruime appartement is op de begane grond g gen en heeft een woonoppervlakte van ca. 100ij Bij het appartement hoort een grote kelderbergitj en een parkeerplaats in de onder het gebouwgeli gen parkeerkelder. Via de luxe entree betreedt n het gebouw en via de lift kunt u de patkeerkeldf bereiken. Het appartement bevat een royale hal ruime woonkamer (36m2) met toegang tot het c dekte balkon, luxe keuken, hoofdslaapkamer, logeerkamer, luxe uitgevoerde badkamer en e bergruimte. Inhoud: ca 300 m3. Vraagprijs 219.000,- k.k. Huurmogelijkheid bespreekbaar. MAKELAARS- EN T A X A TIEKAN 1 PATERSSTRAAT 19a VENRAY TEL. 0478-58! www.hillhorst-makelaars.nl TE HUUR Winkel/bedrijfsruimti Gelegen te Venray - hartje centrum aan grote parkeerplaats. Winkelruimte ±70 rrT en opslag/archiefruimte in kelder ±30 nf. Geheel gestoffeerd. Info: 0478-641565 U bouwt een huis, wij leggen de basis Plannen om een nieuw appartement te kopen in de Vlierstraat in Venray? Neem dan contact op met de adviseur van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum, Die kan u alles vertellen over wat er allemaal bij het kopen van een woning komt kijken. En welke financiering het beste bij u past. Zo vindt onze adviseur moeiteloos de ideale combinatie van minimale woonlasten en maximaal woon genot. Wij leggen voor u de basis. Uiteraard is een aantrekkelijk rente van toepassing. Maak vandaag nog een afspraak met een van onze adviseurs via (0478) 530 350! Informeer ook naar de mogelijkheden van de Generatiehypotheek! be' ray D< lelij dt i Ari Kits none jaar i Ariae r ge rone tdw< I WO! tl gr arvoo P' Kijk ook op www.VMWonen.nl Venray Meerlo-Wanssuii Tel. (0478) 530 350J Per 1 juli 2004 schaft de overheid de Wet arbeidsongeschiktheids verzekering zelfstandigen (Waz) af. Daarmee vervalt voor zelfstandige ondernemers de zekerheid van een basisinkomen bij arbeidsongeschiktheid. Dus als u nu niets doet, valt straks uw basisinkomen weg. Gelukkig heeft Interpolis de Waz-vervanger. Die biedt u dezelfde zekerheid met een aantal extra voordelen. Wilt u meer weten? De adviseurs van de Rabobank helpen u graag! Bel (0478) 530 440. Het is tijd voor een oplossing op maat. Rabobank I

Peel en Maas | 2004 | | pagina 2