Sportnieuws -info leisjes junioren resteren uitengewoon Belg Laermans wint EK-cross like Teunissen irolongeert lationale titel 't Alvertje Inge Lenssen vijfde op EK Softbalsters blijven koploper De Roerdomp Twee keer brons voor Lisanne 't Zandakker De Hakkespits Peelrunners AV Venray Triathlon vereniging Niets! Bridge KHBV Diana Duivensport Nobel Oostrum EN MAAS Donderdag 17 juni 2004 - Pagina 21 MK WEC CATEGORIE 4 2004 I KUke Teunissen won afgelopen èekeinde in Rockanje het Neder- Ise kampioenschap bij de elf- jrigen. De talentvolle jeugdwiel- ïuner uit Ysselsteyn jolongeerde daarmee de natio- "e titel die hij ook vorig jaar I Het was een spannende finish in de ld-Hollandse plaats. Er verschenen j^tig renners aan de start en Mike is als drager van het rood-wit-blau- fe tricot de te kloppen sprinter. Een pte kopgroep van negentien ren- jtrs stormde op de meet af. Het was fn lastige aankomst. Want het laatste Éhte stuk was driehonderd meter ig over klinkers en de weg liep iets "loog. Bovendien hadden de wiel- liners de wind schuin van voren. iMike Teunissen kwam in derde Bositie de laatste bocht door. Zijn gder en oud-wielrenner Martin had verteld dat Mike langs de kant moest rijden. "Want als ze hem willen inha len dan moeten ze door het midden en komen dan volop in de wind te rij den", aldus Martin. Die taktiek pakte goed uit want op ruim honderd meter voor de streep pakte de Ysselsteynse scholier de koppositie die hij niet meer afstond. Met een halve fiets voorsprong pakte Mike Teunissen opnieuw de gouden plak. Het was alweer zijn elfde zege van dit seizoen. Zijn zus Britt (10) werd achtste bij de meisjes. Deze wedstrijd werd eer der op de dag gehouden in de stro mende regen. De Ysselsteynse was vorig jaar een keer hard ten val geko men in de regen en ze fietste daarom steeds op zo'n vijftig meter afstand van de kopgroep. Op de spekgladde kasseien gingen in de laatste ronde nog drie meisjes onderuit waardoor Britt Teunissen nog als achtste over de finishlijn ging. klagen: op dinsdag 8 juni waren er D deelnemers present bij de eerste idstrijd om de vijverkoning. De uit- Bag was als volgt: 1Jan Sanders Ijs- llsteyn 4000 gram; 2. Henk Hendriks Way 1530 gram; 3 Henk Theeu wen Wanssum 1010 gram; 4. Mike Daniël Venlo 890 gram; 5. Sjaak reeuwen Wanssum 820 gram. fgelopen zaterdag visten de korte engels hun eerste wedstrijd om de ötekoning. Uitslag: 1. Rene Wijnho en Oostrum 3160 gram; 2. Sjaak heeuwen Wanssum 2220 gram; 3. )leter Wagner Dusseldorf 2020 gram; Math Houwen Venray 710 gram; 5. juub Reijnders Oostrun* 520 gram. Verder hebben we nog een uitslag "an de tweede wedstrijd van de pic- tercompetitie die afgelopen zondag Bnri gevist. 1. Pieter Kunen Grub- lenvorst 5680 gram; 2. Harrie Theeu- ven Wanssum 5470 gram; 3- Rene Wijnhoven Oostrum 5290 gram; 4, ?eter Cuppen Wanssum 4740 gram; Henk Theeuwen Wanssum 4320 gram. ■rogramma senioren: Op zaterdag 19 vissen de korte hengels hun weede wedstrijd om de lentekoning n de nieuwe vijver van "het Wans- sums Ven". De bijeenkomst is om .00 uur en er wordt gevist van 8.00 tot 11.00 uur Op zondag 20 juni is de lerde wedstrijd van de pickercompe- itie. Er wordt gevist in de Maas bij Rob Wijnhoven. De bijeenkomst is om 6.45 uur en we vissen van 8.00 tot 12.00 uur. Tot slot is er op dinsdag 22 juni de tweede wedstrijd om de vijverkoning. Deze wordt gevist in de nieuwe vijver van het Wanssums Ven. Bijeenkomst Uiterlijk 18.00 uur en er wordt gevist Q 18.30 tot 21.30 uur. tslagen jeugd: Afgelopen vrijdag d de eerste wedstrijd gevist om de jeugdcup Noord-Limburg. Deze wed strijd werd een enorm succes voor de deelnemers van het Alvertje. Hoewel de vangsten erg tegenvielen, waren het toch allemaal deelnemers van het alvertje die de ereplaatsen bezetten. Winnaar werd de 11-jarige Jeroen Janssen, die deze avond de grootste vis van zijn leven ving; een brasem van maar liefst 2400 gram, tweede werd Luuk Blenckers uit Oostrum met 170 gram. derde Martijn Kusters uit Oirlo met 130 gram, vierde Arjan Geerets uit Castenray met 120 gram en een gedeelde vijfde plaats was er voor Kevin Voesten uit Oostrum en Gijs Martens uit Venray met 80 gram. Ook de overige deelnemers van het Alvertje eindigden hoog in het klasse ment. Programma jeugd: Op vrijdag 18 juni wordt de tweede wedstrijd om de jeugdcup Noord-Limburg gevist in de visvijver in Lomm. Er wordt gevist van 19.00 tot 21.00 uur. Ouders die niet precies weten waar ze moeten zijn, kunnen zich om 17.40 uur verza melen bij het Wanssums Ven. Van daar rijden we dan gezamenlijk naar Lomm. Nog even voor alle duidelijkheid: voor vragen en informatie betreffen de lidmaatschap en vergunningen kunt u contact opnemen met Pieter Kunen tel 077-3662920. Voor overige zaken kunt u terecht bij secretaris/penningmeester Ton Deenen tel 0478-532927. Voor ver gunningen, kunt u ook terecht bij Faunaland van Grootel, Stationsweg 21 in Venray, bij van de Ligt Allicht, Brugstraat 13 in Wanssum, en bij Jans Hengelsport in Well. Op deze adres sen en bij het tankstation in Wanssum zijn ook dag en weekvergunningen voor visvijver "het Wanssums Ven" verkrijgbaar. Zie ook onze website: www. hsvhetalvert je. nl. De Nederlandse bowlingdames hebben uitstekend gepresteerd tij dens de Europese kampioenschappen in het Engelse Norwich. Het jonge Nederlandse team, met in de gelede ren Inge Lenssen uit Venray, stond al vanaf de eerste dag van de kampioen schappen in de top vijf. Na de vierde speeldag stond het team van bonds coach Ton Plummen zelfs op een gedeelde vierde plaats met Duitsland. Door een iets zwakkere vijfde dag, vrijdag, daalde het team een plaatsje en eindigde uiteindelijk verdienstelijk als vijfde. De bowlingdames kunnen terugkij ken op een geslaagd EK. Inge Lens sen: "Zeker in het begin hebben we goed en relaxed staan bowlen met als hoogtepunt de fraaie 6-0 zege op de sterke Engelse dames. Met name omdat het begin van de beide games zwak was. Je komt dan zeer sterk terug en hebt als team de juiste drive om te winnen." Inge Lenssen was voorafgaand aan het EK gegaan voor een plek bij de eerste vijf landen. Nu die doelstelling is gehaald, is ze tevre den "We hebben goed gepresteerd. En zijn individueel en als team weer een schat aan ervaring rijker", aldus de 22-jarige bowlster uit Venray. De honkballers van Red Caps Ven ray hebben hun wedstrijd tegen PSV Eindhoven verdiend met 14-4 verlo ren. In de eerste vier inningen ging de wedstrijd gelijk op en stonden de Eindhovenaren met 2 -1 voor. In de vijfde inning wisten de Venraynaren zelfs terug te komen tot 2-2 maar daarna ging het helemaal mis. In de gelijkmakende slagbeurt kregen de Eindhovenaren grip op Red Caps Ven ray pitcher Patrick van Fessem en lie pen uit naar 5-2. De venrayse ploeg wisselde meteen maar pitcher Michel Janssen kon. mede door een paar veldfouten van zijn verdediging, de losgeslagen PSV'ers niet in bedwang houden Na een inning en een 8-2 achterstand kon ook de nieuwe pitcher Dennis Berkhout de druk niet aan. Na anderhalve inning werd ook hij vervangen door inmiddels de vier de Venrayse pitcher Roger Brauck- mann. Ondanks het feit dat de venray naren in de achtste inning nog terug waren gekomen tot 9-4 hoefde de Eindhovense ploeg alleen maar op een paar wilde worpen te wachten van de Venrayse pitcher en kon de wedstrijd voortijdig worden beëin digd. De softbal dames blijven koploper in hun poule. De dames van de Ducks hadden niets in te brengen tegen de goed spelende Red Caps Venray dames: 15-4 Alleen in de laatste inning van de eerste wedstrijd lieten de venrayse dames zich gek maken door de Ducks waardoor er onnodig runs werden weggegeven. De honkbal aspiranten en de honk bal junioren hebben beide hun wed strijd gewonnen. De junioren lieten tegen DVS Aalst zien dat een tweede plaats achter koploper Keystone Stealers tot de mogelijkheden behoort. De aspiran ten overrompelde de aspiranten uit Nuenen volledig. Sterk pitchen van Richenel Luydens en goed veldwerk werd beloond met een 3-21 over winning. Programma jeugd: 18-04 tweede wed strijd jeugdcup Noord-Limburg te Lomm, bijeenkomst 18.00 uur en vis sen van 19 00 tot 2*1.00 uur. 09-07 derde en laatste wedstrijd koningsvis- sen voor de jeugd, bijeenkomst 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 20.30 uur. Voor opgaven en inlichtingen kunt U terecht bij de jeugdcommissie tele foon 0478-582235. Uitslagen: Bij de eerste wedstrijd van de jeugdcup Noord-Limburg was er een tweede plaats in categorie A voor Tom Bonants. Wedstrijden senioren: Men kan zich opgeven voor de nachtwedstrijd van 24 t/m 25 juli, het is de bedoeling dat er een karper vissers vist met een wit- visser(zogenaamde vaste hengel vis ser), de koppels komen door loting tot stand, maximaal 15 koppels kun nen mee doen. Op zondag is er na afloop een barbecue, ook leden die niet mee vissen kunnen aan deze bar becue deel nemen de partner is ook welkom. Het is wel zaak om je van tevoren aan te melden hiervoor, men kan zich aanmelden tot 10-07-2004. Verdere inlichtingen en opgaven bij A.de Klein telefoonnummer 0478- 581066 en 06-15355814 of per e mail via info@hsvderoerdomp.nl. 19-06 tweede wedstrijd tegen Gemert bij eenkomst om 13 00 uur aan "De Bal lonzuil" en vissen van 14.00 tot 17.00 uur. 23-06 zevende wedstrijd zomer avondcompetitie bijeenkomst aan de vijver om 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 21.30 uur. Dit alles is ook te zien op onze website www.hsvde- roerdomp.nl Opgeven voor deze wedstrijd tot donderdags voor de wedstrijd tot 20.00 uur bij A.de Klein tel.0478-581066 of 06-15355814, denk aan het opgeven, te laat bete kend niet mee doen. Uitslagen: bij de vijfde wedstrijd van de zomeravond competitie werd er historie geschreven door de deelne mers aan deze wedstrijd, er werd door de deelnemers gemiddeld 3504,375 gram vis gevangen dit is nog nooit voorgekomen in de geschiedenis van de vereniging dat er op onze visvijver "De Ballonzuil" zoveel vis is gevangen tijdens een wedstrijd. 1. A.Van Mill 15.250 gram ook al een record tijdens wedstrijden op de vijver. 2 G. Robben 6.200 gram; 3 J.volleberg 4.350 gram; 4 H.De La Roy 3-940 gram 5 R.Knapen 3.850 gram. Vanavond wordt er geoefend op de schuttersweide, vanaf 19.30 uur begint de generale repetitie voor het tweede bondsschuttersfeest Zondag 20 juni wordt het tweede bondsschuttersfeest van de Schuttërs- bond Juliana, georganiseerd door de Schutterij Sint Barbara in Reuver. Na de optocht volgt het vertrek naar de schuttersweide, alwaar de schietwed strijden en de wedstrijden in het kader van het schutters- en gildenwe zen plaatsvinden. De schietwedstrij den zullen voor ons plaatsvinden op boom 9. De schutterij vertrekt om 12.30 uur vanaf het gildehuis café d'n Oldtimer. Maandag 21 juni wordt de algemene ledenvergadering gehouden in het gil dehuis, aanvang 20.00 uur. Donderdag 24 juni zal er niet geoe fend worden. Om 19.15 uur is er een gildemis aan het eigen gildealtaar. Iedereen wordt verzocht om in bur ger om 19-00 uur aanwezig te zijn. Zaterdag 26 juni wordt het familie- en verenigingsschieten gehouden Ieder een wordt verzocht om om 13.00 uur aanwezig te zijn. Maandag 21 juni: Oefenavond in de Kiosk, aanvang 20.30 uur. Maandag 30 augustus: eerste dansavond in het nieuwe seizoen. De mensen voor extra dansles beginnen op 21 juni om 19.45. Optredens-Evenementen: 26-27 juni te gast bij de Borculose hebbenbrug- gendansers; 4 juli foto's maken, 18 juli 's middags: verpl.huis Marienhall Straelen (Duitsland); 31 juli: Sivo Dansfestival Odoorn. Contactadres: dhr. O. Pijpker, tel. 0478-586260. Trainingen: Dinsdag: baantraining, 19:00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag: duurloop, 19:00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen Meterik. Zaterdag: bostraining, 16:00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdkalender: 11/6 Stramproy 5- 10 km MLAC; 3/7 Buggenum 5-10 km MLAC; 10/7 EI1 5-10 km MLAC; 21/7 Acht van Horst 5-10 km. De Belg Bengt Laermans heeft zon dag op circuit De Peel in Venray de EK-cross in de 125cc klasse gewon nen. Laermans was oppermachtig, won drie manches en vergaarde daar mee het maximale aantal van 180 punten in de strijd om de Europese motorcrosstitel. Maurice van Kasteren uit Schijndel werd uiteindelijk tweede met 162 punten en Arnold Smits uit Veghel derde met 140 punten. Maarten van der Aa wist bij de Inters 500 voor eigen publiek een elfde plaats in de totaalstand voor zich veilig te stellen en kwam de negentiende plaats in handen van Marco Classens Een tien de plaats bij de Nationaal 250 was voor Marc Josephs. In de eerste man che moest hij wegens problemen de strijd vroegtijdig staken en in de twee de manche wist hij beslag te leggen op een derde stek. Bij de 500 senioren stelde Mare van Dijck een 25e stek veilig.na het rijden van manches, terwijl in de finaleman che van de 125 junioren Paul Eick- mans met de derde beker huiswaarts mocht keren. De zesde plaats was voor Wemer Kuenen weggelegd, ter wijl Sjoerd Heijnen beslag legde op een 28e stek in de daguitslag. Een dag voor de EK-wedstrijd van de 125cc mochten de jeugdrijders hun kunnen vertonen op het circuit De Peel. Bij de 65 mini automaten werd Bryan Kersten als dagwinnaar naar voren om de grootste beker in ontvangst te mogen nemen, in de manches eiste hij een tweede plaats en een manchezege op. Bij de 85 klei ne wielen groep B kwam de negende plaats op naam te staan van Danny Briigemann nadat hij de beide man- Winnaar Bengt Laermans (num mer 30) in een fel duel met de uit eindelijke nummer twee, Maurice van Kasteren ches ook op die plaats wist af te slui ten. Na een verbeten strijd bij de 85 grote wielen kwam de derde plaats in het dagklassement in handen van Emile Cox en bij de veteranen stelde Andre Cox een vijfde plaats veilig na het rijden van de twee manches. Komende zaterdag is er een jeugd wedstrijd in Landgraaf. Op het sportpark in Uden vindt zater dag 19 juni de gebiedsfinale plaats van de C/D junioren competitie. Alle vier ploegen van de vereniging heb ben deze finale bereikt. Het vertrek is om 08.45 uur vanaf clubgebouw. Opmerking: vanwege de open dag van vliegbasis Volkel dient een aange paste route gevolgd te worden. Over het uitstippelen van de juiste route vindt nog afstemming plaats. Trainingen:Pupillen: Woensdag 18.00-19.00; Zaterdag 11.00-12.15: C/D-junioren Maandag 19-00-20.30; Donderdag 19.00-20.30; AB junioren+senioren dinsdag 19-00- 20.30; donderdag 19.00-21.30; zon dagochtend in overleg trainer; NSG- atleten Donderdag 18.30-19-30; lopersgroep/alle niveaus Dinsdag 19.00 baantraining; Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 baan, bos of weg- training. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden SportparkDe Wieën Telefoon tij dens trainingen: 58 55 22. Informa tie:: bij de trainers of tel 588217. Zie ook: www.av-venray.nl. Ledenadmi nistratie: TELEFOON 582842. Iedere zaterdag is de papiercontainer van A V. Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg kruising Veltumse Kleffen, geopend van 09-00-13.00 uur. Wedstrijden: 19 juni Uden Gebiedsfi nale c/d competitie. PEEL EN MAAS een abonnement waard F'Nu de Nederlandse kampioen- thappen dichterbij komen raken de iniorenatleten (15-16 jarigen) van de |AV Venray Regio steeds beter in In Tilburg werden prachtige wstaties geleverd en hierdoor wer- 0cn clubs als bijvoorbeeld Unitas uit pttard nadrukkelijk verslagen. I De goede prestaties worden het pest uitgedrukt door het feit dat de fcstafetteploeg met de loopsters Dung l.ty, ^arcia Stegen, Geeke Blenk en iSuzan van Dijck een nieuw clubre- tord vestigde met 52,07 sec. Er was ftechts één ploeg sneller. Geeke Blenk, nog eerste jaars in y deze categorie hield ook goed huis op I 'dé individuele nummers. Ze verplet terde iedereen op de 100 meter hor den met 16,03 sec. en sprong voor het eerst over het vijf meterpunt naar 5-14 meter, slechts 1 centimeter ach ter de winnares uit Maastricht. Opval lend was ook haar bijdrage in de esta fette, waarin ze alle tegenstanders op een grote achterstand zette. Hanneke van Oosterhout ontwikkelt zich ook steeds beter. De 100 meter werd weer sneller afgelegd, nu in 14,04 sec.. Ze moet daarbij Suzan van Dijck wel voor laten gaan met 12,93 sec, maar die werd dan ook tweede op dit onderdeel, nadat ze de winst op het speerwerpen tussendoor al binnen had. De worp van 38.19 meter gaf aan, dat ze nog steeds niet 'los' was £arcia Stegen liep weer harder op de 400 meter, nu 64,99 sec. Of dit vol doende is voor deelname aan de Nederlandse kampioenschappen is nog onduidelijk. Dung Ly wierp de diskus verder dan ooit naar 19.78 meter. Lisa van der Ligt kwam tot een prima 2.41,13 min op de 800 meter. Over twee weken zijn er de Nederlandse kam pioenschappen waarbij Suzan van Dijck als serieuze kanshebster op medailles landelijk meetelt. Ze staat tweede van Nederland. Geeke Blenk kan wel eens als verrassing uit de bus komen bij het hoogspringen en de 100 meter horden en het versprin gen. Bij de Limburgse baankampioen- schappen voor de pupillen in Roer mond hebben de pupillen van AV Venray-Regio drie medailles behaald. Bij de meerkamp behaalde Lisanne van de Boomen een bronzen medail le. Ook behaalde Lisanne brons op de 1000 meter. Een zilveren medaille behaalde Bob Keijzers door zijn tweede plaats op de 1000 meter met zijn tijd van 3.33-06 min. Brigitte Wit vliet greep net naast een medaille. In een veld van 49 atleten behaalde zij een fraaie vierde plaats op de meer kamp terwijl Suzan Stevens in die categorie als zesde eindigde. In totaal namen ruim 170 pupillen deel aan deze Limburgse titelstrijd waarin ver schillende atleten van de vereniging persoonlijk records verbeterden. Na een lange periode van revalida tie wegens een verkeersongeval, heeft Katja Broers in het afgelopen weekeinde deelgenomen aan het Rondje van Rijen. Katja finishte op een zeer mooie derde plaats op de 5 km in een tijd van 20.58 min. Zij toon de aan weer op de goede weg terug te zijn. Afgelopen vrijdag werd de Steinak- kerloop in Stramproy gelopen. Deze wedstrijd maakt deel uit van het Mid den Limburgs Avondloop Criterium. Drie Venrayse atleten stonden aan de start bij de 5 km. John Weijs, Paul Coppus en Hans Teunissen. Paul en Hans waren de tempomakers in de tweede groep, bestaande uit onge veer tien lopers. Bij het ingaan van de laatste ronde viel door het hoge tempo van Paul Coppus de groep langzaam uiteen. Uiteindelijk kon Hans Teunissen het langst het tempo bijbenen. Sterker nog in de laatste 1500 meter wist hij nog te versnellen. Hans finishte uiteindelijk in een tijd van 18.10 min. Paul had 5 sec meer nodig. John Weijs liep zijn eigen race. In een tijd van net boven de 20 min. kwam John over de streep Nieuws: Een druk weekend: Vrijdag de Avondloop in Stramproy, waar Twan Jeucken en Jo Klerken de 10 km. liepen. En zaterdag vond de triathlon in Eindhoven plaats, diverse deelnemers stonden hier aan de start. Het begon met de jeugd, hier werden zowel Nina Pouls als Renee v/d Munckhof 3e in hun categorie, Maikel Wismans eindigde als 10e. Op de sprint deed Lies Pouls alleen het zwemmen en fietsen (wegens bles sure kon ze niet lopen), Henk v/d Horst deed het allemaal en kwam tot een 27e plaats (inclusief vier strafmi- nuten). Verder gingen Hans Pouls, en Ludy Verstappen van start op de kwartafstand. Ondertussen was Dave Ewalts actief in Bodegraven, hier deed hij eveneens de kwartafstand, na een wat minder zwemonderdeel, de fiets op voor 40 km. met een pittig windje in de polder, kwam hij als 15e van de fiets af, met lopen won hij nog 5 plaatsen, dus als 10e over de finish. Aankomend weekend vind de triath lon in Stein plaats, deelnemers en/of supporters die zin hebben om zondag na de wedstrijd terug te fietsen vanuit Stein kunnen zich aanmelden bij Peter Scheres of Frank Timmermans. Trainingen: Dinsdag: Zwemmen 19.15-20.15u. Zwembad de Sprank. 20.30-21.30u. Spinning. Woensdag: Lopen: 19u. Atletiekbaan Venray. Zaterdag: Lopen: 15u. Training rond om de Kasteelse Bossen. Vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonk- straat 19, te Horst) of 15.30u. Peelrun ners. Schadijkerbossen. Zondag: 9u. Wielrennen vanaf de Sprank. Uitslagen: 11-6: Stramproy, Avond loop, 10km.: Twan Jeucken: 43 47min.Jo Klerken 44.44min. 12- 6: Triathlon Eindhoven: Jeugd (150m.-5,5km.-2,5km.): 3: Nina Pouls 43 32min. 3. Renee v/d Munckhof: 4l.57min. 10. Maikel Wismans: 34.09min. Sprint: Henk v/d Horst: 1.34.31U. Lies Pouls. 1.06.53u.(excl.lopen). Kwart: Hans Pouls: 2.24.22u. Ludy Verstappen: 2.08.44u- 12-6; Triathlon Bodegraven: 10. Dave Ewalts: 1.57.40u. Programma: 18/19/20-6: Triathlon Stein (diverse afstanden, ook voor de jeugd) Info: www.triathlonstein.nl. 26-6: Triathlon Oud Gastel (NK triath lon jeugd junioren, diverse afstan den, verenigingscompetitie): Info. www.tveerke.nl. Nieuws doorgeven. Via E-mail: twen- ray@hotmail.com of telefonisch: 077- 4674070. Informatie over TV Venray: E-mail: martiendupont@home.nl of bel: 0478-511545. Website: www.geocities.com/tvvenray Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS Klavertje Vier Deze avond werd er gespeeld voor de kermisprijsjes. De gelukkigen waren: Geel: 1. M. v. Dick-hr. Vissers; 2. Ds. Faas-Siroen; 3- Ds. Beyersbergen-v.d. Munckhof. Groen: 1. Hr. Canli-Ver- heyen; 2. Mw. Rooyakkers-hr. Tiggel- hoven; 3. Vermeulen-Aarts. Door de heren Conli-Verheyen werd 6 SA geboden en gemaakt! Overloonse Bridge Club Op de competitieavond scoorden in de A lijn Wim en Luus van Son verre weg het sterkste met 63-89 2e zijn Aike van Glabbeek met Marijke van den Boom geworden met een score van 52.78 en op 3 Hanny Kerkhoff met Antoinet Coppus met 48.31 In de B lijn werden Johanna Manders en haar gastpartner Mien Hegger eer ste met 59 50 en gedeelde 2e en 3e zijn Jan en Thera van Gaal en Harry en Riet Willems geworden met elk 59.38 Harten Drie Afgelopen maandag was er vrij brigd- gen, ondanks de het EK was de opkomst groot. Mientje zorgde ook dit jaar weer voor de 'kermis' prijzen. Uitslagen, gele lijn: 1 Hr. Jacobs-Pen- nings 57,50%; 2. Ds. Buysen-Spek- horst 56,67%; 3- Ep. Vierhout 54,17%. Rood: 1. Mw. Orosz-hr Simons 61,46%; 2. Mw. Delsing-hr. de Groot 58.33%; 3- Hr. v.d. Beele-Tiggeloven 55,21%. Dit seizoen resten er nog 2 avonden: maandag 21 juni vrij bridgen met extra prijzen en maandag 28 juni aardbeiendrive. Common Sense Op het einde van het bridgeseizoen houdt Common Sense in de maand juni enige zomerbridge avonden. Afgelopen maandag was er vrij bridgen, de uitslagen, geel: 1. Mw. Jeurissen-hr. Huys 65,83%; 2. Mw. Rooyakkers-hr. Verheyen 61,67%; 3- Hr. Koopman-Lagarde 55,83%. Rood: 1. Mw. Schaminee-hr. Oudenhoven 67.50%; 2. Hr. EUemers-Mertens 64,58%; 3. Ds. Huys-Stappers 64,17%. Er werd deelgenomen aan het toer nooi van de Batavieren Castenray. Het eerste team behaalde een score van 1387. Het tweede team knalde er 1288 tegenaan. Helemaal niet slecht. Tijdens de zaterdag gehouden NK voor teams in Neerkant behaalde het tweede team een plaats in de midden moot. Zondag was het eerste team aan de beurt. Door omstandigheden kon er niet deelgenomen worden en ging een goede klassering dus in rook op. Jammer maar ook dit is in de sport verweven. Donderdag senioren Merselo. Wilt u eens kennismaken met deze sport dan bent u welkom op D'n Doel, Sportlaan 4 in Venray, op de dins- en donderdagavond. De benodigde materialen zijn aanwezig. PDV De Zwaluw Wedvlucht Pont St. Maxence 13 juni. H. Vermeulen 1 26 48 56; J. Henckens 2 8 21 29 31 52 82 83 96; I. Kerstens zn. 3 9 54 57 58 75 76 93 98, P Smits 4 22 35 36 71; M. Basten 5 14 17 27 30 43 51 63 69 70 72 79; Voes ten dochter 6 16 18 25 32 68 84; H. Peeters 7 40 60 88 92; J. Voesten K. 1 10 13 23 33 34 49 61 77 74; P. Loonen 11 47 55 65 79; Chr. Gerrits 1t 12 19 20 24 37 38 64 78 81H. Philip- r sen 15 91; M. v. Abel 28 62 94; C. v. 1 j Vught 39 41 77; J. v. Kessel 42 44 66 1 99: v. Haren-Stiphout 45; A. Sijbers 46 t 50; J.Meijssen 53 86; A. Linssen 59 95; comb. Verdellen 73; comb. Hend-1 riks/Arts 80 90; J. Sijbers 85 87 89; W. i Heynen 100. 1 J:. Wedvlucht La Souterraine 13 juni; M. - Basten 1 12 25 26; J. Henckens 2; 1' Voesten dochter 3 11 13 2-4; P. 1 Loonen 4 6 30; P. Janssen K. 5 9 16 20: A. Sijbers "19; Chr. Gerrits 8 15: C. v. Vught 10; J. Versleijen 14 27; W. 1 Heynen 17; P. Smits 18 33: v. Haren-1 Stiphout 21, P. v. Houdt 22 23 28 31 H. Strijbosch 29; H. Janssen 32 34. 11 PDV Ysselsteyn Wedvlucht Montauban 5 juni: G. Lin-1 ders 1; G. Hendrix 2 3 4 5. :i Wedvlucht Pont st. Maxence 13 juni:1 G.Unders 1 3 468 15 17 18 22 27 29 1 31 33 39 44 46 48; Th. Theunissen 2i 11 25 32 34 38 40 41 43: G. Maessen jr. 57 9 13 16 20 21 30 35 36 37; G Cox 10 12 19; H. Janssen 14 24 26; Potten&Laenen 23 28 42; Th. Hend rix 47 Wedvlucht La Soutteraine 13 juni. G Linders 1-3-4-5-8-9; G.Maessen 2;/ G.Cox 6-7-10. PDV De Maasvogels Wanssum Wedvlucht La Souterraine 13 juni: G.c Peters 1 5 6 10; J. Kuijpers 2 3 4. H.i Francken 7 9; G. Francken 8 11 I Wedvlucht Pont St. Maxence 13 juni: G. Peters 1 2 3 17 20 31 37 55 65 73; 11 H. Francken 4 8 12 22 23 27 29 42 49i 58; R. Roosen 5 19 32 39 40 43 44 4" 1 48 51 59 70: J Kuijpers 6 7 14 45 46x j 57 62 69. F. Textor 9 16 34 74: W.l Theeuwen 10 13 38 54; J. Verhoevem 11 28 30 41 53 66 67; L. Verhoeven' 15 24 33 35 52 71; A. Aarts 18 26 64;- G. Francken 21 25 56: G.Janssen 36 50. H Ineke van Dijck is zondag op con' 1 cours geweest in Meerlo. Daar heeft, zij twee erg mooie proeven gereden Met de eerste proef behaalde ze een1 1 gedeelde 4e prijs met 169 punten en met de tweede proef behaalde ze eer: prachtige le prijs met 166 punten.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 21