.eunen trekt Brabant in Sportnieuws -info Aniek Poels overeind in paardengeweld Jan Pruijn nieuwe Venray-trainer ampioenen IBC Venray 80 Eva van Ooi wint i dressuurwedstrijdj SV Merselo SV Ysselsteyn SVOC '01 Korfbal De Peelkorf Red Caps Mountainbike vereniging TV Ysselsteyn Jan Engels vierde bij NK De Piëlhaas SV Leunen SVV veteranen EL EN MAAS Nieuwe competitieindeling veldvoetbal bekend tals te verwachten viel is Leu- niet ingedeeld in de Limburg- e derde klasse C maar in 3D dat rjx oornamelijk uit Brabantse clubs r- estaat. Met de komst van kam- ioen Leunen en periodewinnaar VEB uit 4F verdubbelt het aantal imburgse verenigingen in 3D tot jer. Milsbeek en Wittenhorst peelden al in deze klasse. De manschappen van trainer Noud inssen maken enkele verre trips naar «noord-oost hoek van de provincie a' rabant. Berghem Sport en HVCV Heesch) liggen rondom Oss. De uit- uels naar Avanti (Schijndel) en Festi- nt (Zeeland), getraind door ex-Ven- jynaar Stephan Sijbers. zijn eveneens udige trips. Sparta'25 uit Beek en lonk is de zevende tegenstander die ok afgelopen seizoen in 3D uit- R-am. Naast de Limburgse nieuwkomers eunen en SVEB promoveerden nog clubs uit de vierde klasse. DVG 818 iii Üempde, bij Boxtel, werd kam- ijpeji in 4H en in dezelfde klasse erd Nulandia uit Nuland, gelegen ij, ussèn Den Bosch en Oss, periode- j ampioen. SES uit Langeboom is de ampioen uit 4G. Venray blijft in de tweede klasse H raann vier nieuwe ploegen uitko- nént. Het vertrek van kampioen lau^w Geel en de drie degradanten JCVB, Swalmen en Tiglieja wordt ecompenseerd door de komst van nee Limburgse en twee Brabantse r"e iuhs Wilhelmina'08 uit Weert degra- '982 eer^e U'1 de eerste klasse. Dit is voor 1 Penray geen onbekende opponent. ide clubs troffen elkaar vaker in tere tijden zowel in de hoofdklasse in de eerste klasse. Venlosche ivs, kampioen in 3C, promoveerde venals twee clubs uit de derde klasse Hierin werd Mierlo-Hout uit Hel- nond kampioen en de nummer twee Rhode uit St. Oedenrode promoveer de via de nacompetitie. Deze twee verenigingen trof Venray nog nooit eerder in competitieverband. De club van de nieuwe trainer Jan Pruijn ziet komend seizoen zeven bekenden terug: Blerick, Dijkse Boys, Margriet, Roermond, SVC 2000, Vites se en Volharding. YSSELSTEYN EN SSS'18 Ysselsteyn speelt komend seizoen in een nieuwe omgeving. De club is overgeplaatst van 4F naar 4G. Dit is een gemengde Limburgse en Brabant se klasse met uit iedere provincie zes ploegen. Na twee jaar wordt Yssel steyn weer herenigd met SSS'18 uit Overloon dat vorig seizoen als derde eindigde in deze klasse. Naast Yssel steyn zijn Sparta'18 (Sevenum) en RKDEV (Arcen/Lomm) nieuw in deze klasse. Deze laatste twee clubs pro moveerden uit de vijfde klasse F. De Limburgse verenigingen Achates (Ottersum), Montagnards (Bergen) en Stormvogels (Siebengewald) kwamen al uit in 4G en dit zijn eveneens geen onbekenden voor de Ysselsteyners. Vijf van de zes Brabantse ploegen blijven in 4G staan: HBV (Beers), Olympia (Boxmeer), SSS,18, Toxand- ria (Rijkevoort) en De Zwaluw (Oef feit). ZSV uit Zeilberg-Deume is een nieuwkomer ZSV werd tweede in de vijfde klasse E en wist te promoveren via de nacompetitie. VtyFDE KLASSE In de vijfde klasse F staan ook komend seizoen de derby's tussen Meerlo, SVIC'Ol en Swolgense Boys weer op het programma. Samen met Hegelsom, Heijen, HRC, Melderslo en VCA vormen zij de overgebleven acht clubs. Door de promotie van Spar ta'18 (kampioen) en RKDEV (periode winnaar) plus de degradatie van Oos trum en Meterik kwamen er vier plaatsen vrij. Drie van de vier nieuw komers zijn afkomstig uit Brabant. Hapse Boys degradeerde uit de vierde klasse G. Excellent (Oploo) werd overgeheveld van de 5H. Beide ver enigingen zijn niet geheel onbekend want ze kwamen al eerder uit in 5F Dat geldt ook voor Resia uit Weller- looi dat kampioen werd in de zesde klasse F. In dezelfde poule won VIOS uit Beugen verrassend de nacompeti tie en completeert 5F. ZESDE KLASSE De zesde klasse F telt komend sei zoen slechts elf ploegen. Zoals meer dere poules in de laagste klasse geen twaalf clubs meer tellen. Ieder jaar zijn er weer een paar fusies waardoor het aantal verenigingen in district Zuid II telkens afneemt. Uit 6F pro moveerden Resia en VIOS naar de vijf de klasse. Oostrum, dat degradeerde uit 5F, is de enige nieuwkomer. De andere tien clubs kennen elkaar nog van afgelopen jaar. De zesde klasse F belooft opnieuw een interessante poule te worden want deze klasse staat weer bol van de derby's. Zes van de elf clubs zijn afkomstig uit de gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum: BW'27. Holt- hees, Merselo, Oostrum, TOP'27 en Wanssum. Indeling seizoen 2004/05 Tweede klasse H Blerick Dijkse Boys Margriet Mierlo-Hout Rhode Roermond SVC 2000 Venlosche Boys Venray Vitesse'08 Volharding Wilhelmina'08 Derde klasse D Avanti'31 Berghem Sport DVG Festilent HVCH Leunen Milsbeek Nulandia SES Sparta'25 SVEB Wittenhorst Vierde klasse G Achates HBV Montagnards Olympia'18 RKDEV Sparta'18 SSS'18 Stormvogels Toxandria Ysselsteyn ZSV De Zwaluw Vijfde klasse F Excellent Hapse Boys Hegelsom Heijen HRC'27 Meerlo Melderslo Resia SVOC'Ol Swolgense Boys VCA VIOS Zesde klasse F Astrantia BW'27 EWC Holthees Lottum Merselo Oostrum Sambeek SVS TOP'27 Wanssum Donderdag 17 juni 2004 - Pagina 19 Veteranen uitslag Sparta'18-Merselo 3-4 Programma zaterdag 19 juni Trainingsbijeenkomst a. 17.00 Veteranen Uitslag SVCB-Ysselsteyn 1-2 19 juni: Hegelsom-Ysselsteyn a. 16.30 v. 15.45 26 Juni: BEVO-Ysselsteyn a. 15.00 Programma selectie: 19-6 feestavond. Clubblad: als er iemand leuke ditjes en datjes of wist u datjes weet voor het clubblad schroom U niet en mail deze meteen naar E. Jakobs eejak- obs@worldonline.nl of Ruud de Mul der ruud.de,mulder@hetnet.nl Indien u geen internet hebt kunt U het altijd opschrijven en naar boven genoemde personen brengen. Bij voorbaad dank voor uw medewer- king. Willen de volgende leden aan de pas foto denken: Linda Oomen en Lisa Claessens. Inleveren bij Elly Claes- sens, Peelweg 25. Korfbalmaterialen De Peelkorf wil jullie weer in de gele genheid stellen om korfbalmaterialen te bestellen. Bestelling voor 4 juli doorgeven bij Maria Claessens, tel. 541940. U kunt ondermeer bestellen: een complete korfbalpaal deelbaar met tenen korfbalmand, idem maar dan met rotan mand; tenen mand 40 cm, rotan mand 40 cm, tenen mand 60 cm, bal Molten maat 3, bal morten maat 4/5 en korfbalsokken met logo. Uitslagen: Nuenen-RCV Asp. 3-21 RCV Jun.-DVS Aalst 11-10 PSV Eindhoven - RCV HB Sen. 14-4 Ducks Boxtel - RCV SB Sen. 6-18 RCV SB Sen. - Ducks Boxtel 154 Programma 20 juni RCV HB Sen. - Starlights Schijndel a. 1300 Nuenen/Studs - RCV SB Sen v. 09.00 Bedrijven Softbal toernooi Op zaterdag 10 juli wordt het jaarlijks terugkerende Bedrijven Softbal Toer nooi gespeeld. Het door de Rabobank vorig jaar gewonnen toernooi staat in het teken van gezelligheid en sportivi teit voor het Venrayse bedrijfsleven Heeft uw bedrijf interesse om deel te nemen met een team? Vraag dan informatie aan bij: Patrick van Fes- sem, tel. 0478 - 580852 of mail naar penningmeester@redcapsvenray.com Red Caps Venray naar Haarlem Op zaterdag 24 juli vertrekt de Ven rayse honk- en softbalvereniging Red Caps Venray met een bus richting de Haarlemse Honkbalweek Om 14.00 uur staat de wedstrijd Cuba - Japan op het programma en 's avonds de wed strijd Nederland - Taiwan. Toegangs kaarten incl. busreis kosten voor vol wassenen 17,50 en voor jeugd tot 14 jaar en 65+ ers 12,50. Er zijn nog slechts negen kaartjes vrij. Op Op Opgeven kan tot 23 juni bij Patrick van Fessem, tel. 0478 - 580852 of e- mail: penningmeester@redcapsven- ray.com. Nico Thissen, 2. Mart Boelaars, 3- Hubert Janssen, 4. Albert Moorrees, 5. Peter v.d. Berg, 6. Roy Troisfontaine. Verliezersronde; 1. Jos Heesen, 2. Peter Thissen, 3. Lou Janssen, 4. Tomasz Kosmala, 5. Andy Philipsen, 6. Marco Jacobs. 180 werd gegooid door Peter v.d. Berg, Nico "Ibissen en Peter Thissen. Jan Pruijn (45) wordt de nieu we trainer van SV Venray. Hij volgt de onlangs opgestapte André Koolhof op. Pruijn woont in Molenhoek en is een ervaren voetbaltrainer. Hij werkte in het betaalde voetbal bij NEC en Hel mond Sport. Via oud-Venraynaar John Viever- mans, die voor NEC speelde, kwam het bestuur van Venray in contact met Jan Pruijn. Afgelopen week werd een eenjarig contract overeengeko men Voorzitter Sjef Keijzers is blij met de komst van Pruijn. "Een erva ren man met uitstraling die voor een impuls kan zorgen zowel bij de spe lersgroep als bij de club." Soms is het druk tijdens onze trainin gen en dan weer is het heel erg rustig. Deze keer was hjet rustig omdat er een aantal mensen naar het Duitse Willlingen waren om een marathon van 130 km te rijden. Op zich klinkt het niet als veel maar als je weet dat er ook nog de nodige meters klimmen inzet en het nagenoeg volledig onver hard is dan mag de pet wel af. Wat rustiger aan deden de thuisblijvers het. Voor komende zondag staat er een training op het programma onder leiding van de mensen van de MTB vereniging uit Venlo. We zullen in drie niveau groepen rijden dus ieder een kan gewoon mee. Meestal wordt er als groep gereden, soms onderver deeld in niveau groepen wanneer we met meer bikers zijn. Tijdens het rij den van tochten gaat het er vrij indivi dueel aan toe. Dan formeren zich groepjes van 2-4 rijders die qua snel heid aan elkaar gewaagd zijn.. De minder snellen zoeken een groep waar ze in passen en rijden met veel plezier een kortere afstand van onge veer 30 km terwijl de snelleren vaak 50 kilometer "volle bak rijden" Op die manier komt iedereen aan zijn trek ken Het is nu de optimale tijd om je Jan Pruijn is geboren in Eist. Hij voetbalde bij Eldenia. Bemmel, De Bataven en De Treffers. Op 26-jarige leeftijd stopte hij als actief voetballer bij topamateurclub De Treffers uit Groesbeek waar hij direct als trainer aan de slag ging. Tussen 1985 en 1990 behaalde hij met De Treffers drie kampioenschappen in de hoofd klasse en eenmaal werd de Groes- beekse club landskampioen. In 1990 ging hij als assistent-trainer aan de slag bij NEC. Een jaar later werd hij gepromoveerd tot hoofdtrai ner. De Nijmeegse betaalde club speelde toen nog in de eerste divisie. In zijn laatste jaar, het seizoen 1993/94. promoveerde NEC naar de ere divisie. Zaterdag 19 juni is er een tennisclinic door tennisschool Maascourt Aan vang 14.00 uur. Je mag je broer of zus. je vriend of vriendin meenemen Er is een afmeldplicht bij Math en/of Marion Heetkamp tel: 541225. Maandag 21 juni beginnen de Vloe- rencentrum jeugd en mix kampioen schappen 2004. De poule indeling hangt vanaf maandag op de baan. De wedstrijden worden in de begin van de avond gespeeld en de halve finales worden op zaterdag gespeeld. De finales worden op zondag 27 juni gespeeld, behalve de halve en hele finale van de Basisschool Meisjes, deze worden op woensdagmiddag om 15.00 uur en om 18.00 uur gespeeld. Samen met deze wedstrij den worden de Mix clubkampioen schappen gespeeld. bij ons aan te sluiten. Grote deelname aantallen garandeert dat er altijd wel iemand met jou snelheid in de groep Iedere dinsdag een training van onge veer 2 uur vertrek 19-00 uur bij de sprank. Planning: Zondag 20 juni ver trek 8.30 uur per auto voor een trai ning in Venlo. Zondag 27 juni vertrek 8.00 uur per auto voor een training op de vaste route in Rheden. Pruijn werd in Nijmegen technisch manager maar verruilde de club een jaar later voor het trainerschap bij Helmond Sport. Hij tekende een tweejarig contract in Helmond maar dat zou hij niet uitdienen. Hij verliet Helmond Sport, dat teleurstellend presteerde, al tijdens zijn eerste sei zoen. Jan Pruijn trad daarna in dienst bij Ajax waar hij manager werd van de internationale jeugdopleiding. Hij ver toefde veel in Ghana en Zuid-Afrika. Met zijn bedrijf Soccer Active organi seert hij tegenwoordig voetbalkam pen in Japan en Amerika. In Venray zal de nieuwe trainer zich ook bezighouden met het verbe teren van de jeugdopleiding. Bij de Nederlandse Kampioenschap pen Midgetgolf Afd 2, die afgelopen weekend in het Overijsselse Bomer- broek en in Meppel (Drente) werden gehouden, heeft Jan Engels op slechts één slag het podium gemist. Het hele toernooi speelde hij mee in de top, maar het podium bleef helaas voor hem net buiten bereik. Met 165 slagen over 7 ronden (zaterdag kon in Bomerbroek door onweer en regen slechts twee van de reguliere vijf ron den worden afgewerkt) eindigde hij op de vierde plaats achter winnaar Jos Vlasveld (159) uit Zoetermeer, gevolgd door Roel Groenhuijsen (162) uit Bilthoven en Feitse Slinger land (164) uit Ridderkerk. Clubgenoot Harrie Lenssen (181) moest zich tevreden stellen met de zestiende plek, die hij moest delen met Jan Mortel uit Ede. Programma Bondscompetitie komend weekend: le klasse: Buitenlust 1 - Eindhoven 1 en Buitenlust 2 - Geldrop 4. Buitenlust 3 speelt haar wedstrij den Nuth in toemooivorm. 'wee combinatieteams van de voetbalverenigingen Swolgense Boys en P'27 zijn afgelopen seizoen kampioen geworden. De jeugdige voetballer- jc van de Dl en El toonden zich de afgelopen voetbaljaargang de sterkste n klasse. lopen zondag heeft de wedstrijd- missie het jaarlijkse aspergetoer- aooi georganiseerd. Ondanks een regenachtig begin van de dag werd iiet gelukkig toch droog. Er waren achttien teams die streden om de wis- ;ker en de vele kilo's asperges. Er 1 fel gestreden en om 16.30 uur ooest nog een barrage gespeeld wor tel tot zeven punten tussen het Bel- ische team J. Cochet uit Lommei (B) «i het team van T. Roberts uit Mun- "ergeleen. welke door de laatste rerd gewonnen met 7-1. Hieronder '°lg' de uitslag van deze dag. D. Mensing en T Roberts van 't fafpunt uit Munstergeleen. 4w=+29- 'J- Cochet en B. Cochet van Olympia Lommei (B) 4w=+29. 3 F. Bis hop en J van Engelen van PC Venlo iitVenlo.4w=+24. 4. W. Verheijen en H- Kleuskens van JBC Venray 80 uit teiray. 4w=+17. 5. Team Wijnhoven 'ui de Ketsers uit Huissen (Gld). :l |*-+16.6. Team Hermes van CdP uit ,r Heerlen 3w=+15. Verder zijn er in jüm de volgende wedstrijden: di 15- f® 50+ toernooi Tripl JBC Jagershoef Sndhoven, wo 16-jun Damestoemooi Doubl PC Oisterwijk Oisterwijk; wo 'kjun Recreantentoeniooi Doubl Jjttanque Epe; do 17-jun Midmaand- l0«rnooi Doubl L'Ammerzo Ammer- Mden; vr 18-jun Nacht van Dordt Doubl Boulende Schaep Dordrecht; 11 19-jun Kanonnentoernooi Tripl Maboul Ede; za 19-jun Open Limb, "rap. Doubl PC Venlo, Venlo; zo 20- j® Doublettetoernooi Doubl JBC >k Hoensbroek; zo 20-jun Joop termanstoernooi Doubl LesTrois Mique Berg en Terblijt; zo 20-jun Koepeltoernooi Doubl DOB Ouden bosch; zo 20-jun Kruikenzeikerstoer- nooi Tripl, PVT Tilburg; zo 20-jun Open Limb. Kamp. Tripl PC Venlo, Venlo: zo 20-jun Pleinesbos toernooi Doubl JBC DQSC Den Dolder; zo 20- jun Ster van Middachten Doubl, Boule Animo. Dieren; wo 23-jun Le Chateau toernooi Doubl Le Chateau Wijchen; wo 23-jun Zomertoemooi Doubl Cochonnetclub Loon op Zand; wo 23- jun Zomertoemooi Sextet Folatre Pij- nacker; za 26-jun Apeluiderstoemooi Doubl Cercle de Petanque Ijsselstein; za 26-jun Jubileumtoemooi Doubl PV 't Lover Asten, za 26-jun Parkstad Weekendtoern. Doubl CdP Heerlen Heerlen; za 26-jun Sextettentoernooi Sextet L'Ammerzo Ammerzoden zo; 27-jun Jubileumtoemooi Tripl PV 't Lover Asten; zo 27-jun Junitoemooi Doubl Boulende Schaep Dordrecht; zo 27-jun Kasteeltoemooi Doubl Lam men Errem Geldrop; zo 27-jun Looi- erstoemooi Doubl JBD Dongen Don gen; zo 27-jun Open Osse kamp. Tripl Boules de Boeuf Oss; zo 27-jun Open Berg JEUGDkamp Doubl Petangeske Bergen Op Zoom; zo 27-jun Parkstad Weekendtoern. Tripl CdP Heerlen Heerlen. Vrijdag 19 juni wordt in café de Piël haas weer het whiskeydarten gehou den. Aan dit toernooi kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 op nr. 582187. Het toernooi start om 20.30. Uitslag darten: winnaarsronde: 1 Sportweekend Het sportweekend voor de D, E en F jeugd zal gehouden worden op vrij dag 18 en zaterdag 19 juni. Klussen:Heb je in de week van 20 t/m 25 juni overdag (of 's avonds) tijd om te helpen met het vervangen van het dak, laat even iets weten. Je kunt con tact opnemen met Marcel Vpgelsangs 589354. vanaf 16 juni hangt de lijst van indelingen van het kluissen op het publicatiebord bij het sportpark. Vrijwilligers Doe uw jeugd deugd. Zij hebben drin gend begeleiders nodig om hen te helpen bij de mooie voetbalsport. Uw jeugd zoekttoezichthouders, tij dens trainings avonden van 18:00 tot 20:00.En de zaterdagochtenden: (assistent) elftal leider; (assistent trainers; vlaggers; jeugd scheidrech- ters. Heb je interesse, bel Joop Gie- Iens 580871. S W-Beugen 8-1 Programma zaterdag 19 juni: SW-Melderslo 16.00 Alle spelers worden verwacht. Afmel den uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill tel. 582346. Henk van den Broek uit Sevenum heeft afgelopen zondag de Master- springwedstrijden in Meerlo. De 45- jarige ruiter uit Sevenum bleef in een zinderende finale Olympisch kandi daat Eric van der Vleuten voor. De beslissing viel in de vijfde ronde. Aniek Poels uit Meerlo was de sensa tie van het Masters Springen. De pas 18-jarige amazone deed nog volop mee in de strijd waar Mathijs van Asten (Ysselsteyn) en Annemarie Poels (Meerlo) in de vierde ronde moesten afhaken. Uiteindelijk viel ook voor Aniek Poels in de vijfde ronde het doek waarin alleen Henk van den Broek foutloos het parcours rondging en daarmee de Masters- op zijn naam schreef. Uitslagen vrijdag springen Dubbelzwaar groep 1: 1. Patrick Lemmen Meerlo met Quickstep; 2. Peter Peeters Maasbree met Kest; 3. Henk v.d. Broek Sevenum met Heros. Dubbelzwaar groep 2: 1 Togier Lins- sen Meerlo met Chanel; 2. Henk v.d Broek Sevenum met Nigel; 3- Luc Steeghs Kessel met Njirana. Zwaar groep 1:1. Frank Hendriks Landgraaf met O-Hara; 2. Lowie Joppen Maas bree met Pyrouette; 3- Leon Thijssen Sevenum met Liefhebbers Patent. Zwaar groep 2: 1. Eric v.d. Vleuten Asten met Ultimo; 2. Frank Hendriks Landgraaf met Niktoe; 3. Lowie Jop pen Maasbree met Palona. Midden groep 1: 1. Edwin Smits Meerlo met Pleasure Times; 2. Alber to Aldana Duitsland met Oreade; 3. Joy Lammers Soerendonk met Little Joe. Midden groep 2: 1. Piet Lenskens België met Revolution; 2. Davy Jans sen Asenray met Norelia; 3- Ferry v. Dommelen Boekei met Ronrico H. Licht groep 1: 1. Paul Janssen Well met Sjoukje; 3. Joey Alberti Susteren met Corintie Z.; 3. Mans Buurman Sevenum met AK&K Winner. Licht groep 2: 1. Piet Lenskens België met Respect HH; 2. Jan Willem Schaap Oss met Saint Tropez; 3- Henk v.d. Goor Sevenum met Sandokan. Zaterdag springen 1,40 meter rubriek: 1 Alberto Aldana Duitsland met Ravel Z., 2. Gondje Poell Nederweert met Namber; 3- Aniek Poels Meerlo met Sandman. Zwaar groep 1: 1. Loewie Joppen Maasbree met Pyrouette; 2. Arnold Boerekamps Heesijk met Termie; 3- Loewie Joppen Maasbree met Palona. Zwaar groep 2: 1. Mathijs v. Asten Ysselsteyn met Patricia; 2. Francis v.d. Ven Asten met Jawalisa V.; 3 Astrid v. Leeuwen Asten met Pikatschu L. Midden groep 1: 1. Arnold Boeren- kamps Heeswijk met Rombout's Ras cal; 3 Patrick Lemmen Meerlo met Copino Z Marjan Cleven Castenray met Carina. Midden groep 2: 1. Mar cel Willems Maasbracht met Miss Maranello; 3- Loewie Joppen Maas bree met Ragtime; 3- William Bren- tjens Linne met Tintoretto, beginners 1: 1. Robin v.d Wetering De Mortel met Nikita; 2. Ferry v. Dommelen Boekei met Troublema ker; 3. Kristian Houwen Meerlo met goldsee Giralda. Zondag springen Masterspringen: 1. Henk v.d. Broek Sevenum met Heros; 2. Eric v.d. Vleu ten Asten met Oswin, 3. Aniek Poels Meerlo met Sandman. Dubbelzwaar: 1Edwin Smits Meer lo met Odele; 2. Mathijs v Asten Ysselsteyn met Plezant; 3- Peter Pee ters Maasbree met Kest. Zwaar groep 1: 1. Eric v.d. Vleuten Asten met Ultimo; 2. Loewie Joppen Maasbree met Pyrouette; 3. Michael Fervers Duitsland met Contino. Zwaar groep 2: 1. Veronique Feigel Asten met Prestine F.; 2. Annemarie Poels Meerlo met Riviera; 3. Joost Martens (verdere gegevens ontbreken). i Middengroep 1: 1. Leon Thijssen Sevenum met Ojanita; 3. Edwin Smits i j Meerlo met Pleasure Times; 3- Marjan ii Cleven Castenray met Carina. Midden groep 2: 1. Piet Lenskens België met Val D'Or de Muze; 2. Martien Amendt Meerlo met Orion; 3. Rogier Linssen I Sevenum met Unique. i Licht groep 1: 1. Hans Philipsen e Meerlo met Ploytanus; 2. Hans Derks Sevenum met Demil's Pasha; 3 Marlot - Kessels Kessel met Euniki. Licht groep 2: 1. Rob Megens Alverna met Silvana; 2. Pieter Merckx Baarlo met Merolox; 3. Veronique Schmitz Hel den met Tomade. Licht groep 3: 1. Martin Amendt Meerlo met Lord Z.; 2. Tamara Fitten Venlo met Pasoa; 3. John Steeghs Meterik met Rio Gran de. Beginnersgroep 1: Frank Vest- jens Sevenum met Rofu X.; 2. Kathe- lijne Maessen Horst met Fenny V.; 3 Judith Oostenbrink Roggel met Rad- aul. Beginnersgroep 2: 1. Laure Lau- mans Reuver met Ritchie Ritch; 2. Petra Boumans Deume met Sky Hy; 3- Katheleine Maessen Horst met Santos. r De jeugdige amazone Aniek Poels uit Meerlo verraste vriend en vijand in het Masterspringen Afgelopen weekend werd er in Meerlo een concours hippique geor ganiseerd voor de grote ruiters. Op zaterdag had ruiterclub St. Jan uit Merselo de volgende prijswinnaars: dressuur: Karin Winnen won met Summer de 4e met 167 punten in de klasse B. In de klasse L2 vielen de vol gende ruiters in de prijzen. Ellen van Dijck met Rozette won de eerste proef een 2e prijs met 178 punten. De tweede proef met hetzelfde paard won ze een 4e prijs met 173 punten. Petra van Dijck won met Jumpdolivio een eerste prijs met maar liefst 186 punten. En een 3e prijs won Eva van Ooi met Rebel en kreeg 174 punten voor haar proef. Ellen van Dijck won in de klasse M2 een 2e prijs met Power en behaalde 169 punten. PEEL EN MAAS een abonnement waard Springen: In de klasse B won Karin i Winnen een 4e prijs met 50,5 stijl- pünten. Op zaterdagavond werd er een nieuwe rubriek verreden: Jump drive. Hiervoor hadden acht combina- f ties zich geselecteerd. Dit hield in dat i de ruiters eerst een springparcours t reden met hun paard en daarna van i hun paard afsprongen en een par- j cours met een quad reden. Een balk j; in het parcours werd gestraft in de - tijd. Wie het snelst was won natuur- lijk. Petra van Dijck reed met Ilivia een snel parcours en ook met de quad i reed ze een goed parcours. Helaas t was de laatste combinatie een paar honderste van een seconde sneller waardoor Petra tweede werd. Even- goed een mooie prestatie natuurlijk. r Op zondag werden er ook nog een 2 aantal prijzen behaald in de dressuur: Eva van Ooi reed met Silvano in de klasse LI in de prijzen. Ze won een le prijs met 174 punten. Tenslotte won Monique van Dijck met Lolivia in de klasse Z1 een 2e prijs met 185 en 186 punten.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 19