B9 rztiïv <5™ Wonen in 't Groeif We zoeken collectanten! KWA MEtifll CArel Fijen Makelaardij OPENHUIS SI Peelrand Makelaardij Nationaal Epilepsie Fonds HILHÜÜjl Grieks lopend buffet Jazeker. De Hypotheker. D PEEL EN MAAS Donderdag 3 juni 2004 - Pagi EL WONINGMAKELAAR BEDRIJFMAKELAAR TAXATIES een kwestie van vertrouwen Wij zijn ook op zaterdag telefonisch bereikbaar van 10.00 tot 13.00 uur. Kent de regionale woningmarkt Is goed thuis in bedrijfsruimtes geeft een betrouwbaar koopadvies vindt wat u zoekt staat voor reële taxaties adviseert m.b.t financiering is NVM-makelaar is lid van Stichting Register Taxateurs O.Z. PATERSSTRAAT 2IA 580I AT VENRAY POSTBUS 18 5800 AA VENRAY Maashees, Hogeweg 3 Vraagprijs: 345.000,- k.k. Zser ruim vrijstaand woonhuis met slaapkamer en badkamer op begane qrond, Onder de gehele woning is een kelder met hobbyruimte en garage. Ruime woonkamer met veel lichtinval gestoten keuken en bijkeuken met wit goed aansluitingen. Op de le verdie ping treft u aan <1 ruime slaapkamers, een toiletruimte en een tweede badka mer. De zolderverdieping is via een vaste tiap bereikbaar. De omsloten tuin is voorzien van een windvrij terras. De woning, is deels v.v. rolluiken. Een met veel mogelijkheden gele- maasdorp Maashees. woning m gen in net T 0478 63 69 22 F 0478 63 69 14 E' wonen@carelfijen.nl E' bog@carelfijen.nl OPEN HUIS ZATERDAG 12 JUNI www.carelfijen.nl ,an '2 00 ,0' 13 00 uuk Venray, Clara Wichmanstraat 35 Vraagprijs: 228.000,- k.k. Moderne twee-onder-een-kap woning met garage en omsloten tuin in de wijk Antomusveld Perc opp. 228 m2 Inhoud ca 480 m3. Bouwjaar 1998 Vanuit de hal bereikt u de mime L-vor- mige woonkamer, deze kent veel licht inval De moderne half open keuken is v.v. gaskomfoor, afzuigkap, oven. koel kast en vaatwasser Vanuit de keuken is de garage te bereiken De achtergevel is v.v. een schuifpui, le verdieping. 3 ruime sik en een complete badkamer. Deze is v.v een ligbad, douchehoek, wastafel en toilet. 2e verdieping: mime etage in gebruik als stook-, en was ruimte. Mogelijkheid om een 4e of 5e sik te realiseren De speels aangeleqde tuin is v.v sierbestrating, gras en bor ders en biedt optimale privacy! Well, Zandsehof 4 Hogere prijsklasse Zéér hoogwaardig afgewerkte exclusie ve villa met vier ondergrondse garages, ontspanningsruimte met sauna en zwembad. Te luxe om te beschrijven. Statige entree, l-vormige woonkamer met open haard, natuursteenvloer met vloerverwarming en schuifpui naar gedeeltelijk overdekt zonneterras, rellige woonkeuken met design Venray, De Boog 18 Vraagprijs: 285.000,- k.k. Halfvrijstaand woonhuis met garage gelegen m zeer kindvriendelijke omge- ving en op loopafstand van centrum Venray. Perceeloppervlakte ca. 244 m2. inhoud ca 415 m3 (exd. garage). Vanuit de hal bereikt u de woonkamer v.v. hardhouten vloer. Via een schuifpui is de keurige patiotuin bereikbaar; De keuken heeft een moderne opstelling en is voorzien van granieten aanrechtblad en luxe inbouw/apparatuur Op de le verdieping zijn 2 slaapkamers (3 moge lijk) en een moderne luxe badkamer. De 2e verdieping is middels een vaste trap bereikbaar en heeft de beschikking over 2 slaapkamers. Een woning met verras send veel ruimte! Aanvaarding december 2004 Venray, Nevadahof 6 Vraagprijs: op aanvraag Degelijk afgewerkte woning gelegen legen de bosrand en op loopalstand van centrum Venray. De gehele woning is onderkelderd met diverse ruimtes. Hal, 2 ruime slaapkamers, moderne badkamer (2001). Luxe badkamer, woonkamer en woonkeuken. Op de le verdie ping zijn nog 3 ruime slaapkamers, een aparte toiletruimte en diverse muurkasten. Inhoud ca. 1065 m3. Perc. Opp. 815 m2. Een goed afge werkte woning met een bijzondere ligging Venray, De Gouden Leeuw 116 Vraagprijs: 159.000,- k.k. In het centrum van Venray gelegen 3 kamer appartement op 3e en 4e woonlaag. Bouwjaar 1983. Oppervlakte ca. 100 m2. Woonkamer, (ca. 30 m2), half open keukenaparte ber ging. Een van de slaapkamers treft u aan op de 3e woonlaag aan de achterzijde Vanuit het tussenpoitaal is het balkon aan de achterzijde toegankelijk. Op de 4e woonlaag treft u 2 slaapkamers en de doucheruimte aan. Eigen berging en overdekte parkeerplaats Ideaal voor de starter Venray, Pavanestraat 72 Vraagprijs: 177.500,- k.k. Goed onderhouden woning met vrij staande garage'gelegen in een zeer kindvriendelijke omgeving. Bouwjaar 1974. Indeling: ruime woonkamer v.v. lichte tegelvloer. De luxe keuken (1999) is v.v. afzuigkap, inductie kookplaaï, koelkast, vaatwasmachine, combi-mag netron en provisiekast. Inbouwspots bezorgen deze ruimte een sfeervolle uit straling. De le verdieping kent 3 ruime slaapkamers en een luxe badkamer (2003) (uitgebreid met dakkapel) v.v, ligbad, douche, toilet en wastafel met ombouw. De 2e verdieping is bereik baar via een vaste trap. Tuin biedt veel privacy en is v.v. een tuinhuisje. Ruime woning met een keurig afweridngni- veau! Venray, Oomenlaan 6 Vraagprijs: 549.000,- k.k. Zoekt u een landhuis met ruimte? Dit ruim herenhuls met inpandige garage biedt u 4 slaapkamers en kan op de 2e verdieping op een eenvoudige wijze worden uitgebreid tot 6 slaapkamers. Wandelgebieden zijn ruimschoots aan wezig terwijl het centrum van Venray binnen 5 autominuten is gelegen De woonkamer en keuken (ca. 80 m2) zijn v.v. vloerverwarming De woonkamer heeft op fraaie wijze direct contact met de tuin o a. via de schuifpui in de achter gevel. De achtertuin met optimale priva cy is op het zuiden gelegen Venray, Biezevenneke 4 Hogere prijsklasse Op een werkelijk zeer mocie locatie gele gen vrijstaande bungalow. Bouwjaar 1961. inhoud ca 850 m3 'Het har.' van de woning; de ruime hal geeft een enorm statusgevoel De slaapvleugel kent 4 slaapkamers en een badkamer. In de andere vleugel ligt de riante woonka mer (ca 70 m2), een aparte studeerka mer, de woonkeuken en een berging met tussenponaal. Aan de achterzijde loopt u droog onder de luifel naar de garage Uitzonderlijk mooie liggirg Venray, Zilverschoon 21 Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaand woonhuis met garage en car port in een van de mooiste straten van Landweert. Een kleinschalig winkelcen trum ligt op loopafstand. Souterrain: kelder met een oppervlakte van 29 m2. Vanuit de hal >s de ruime woonkamer met vide en zonnekamer bereikbaar (totaal ca. 45 m2). De zonnekamer geeft via schuifdeur toegang tot het terras. De open haard zorgt voor sfeer. De leefkeu- ken (12 m2) is netjes ingericht. Op de begane gtond heeft men net gemak van twee slaapkamers en een moderne bad kamer. Op de le verdieping zijn nog 2 slaapkamers. Inhoud van deze woning ca. 680 m2 De tuin is netjes aange legd. Keurig afgewerkte woning; ideaal voor senioren inrichting v.v. alle denkbare inbouwap- paraten. Bijkeuken met ingebouwde kastenwand en separaat toilet. Op de le verdieping zijn 3 slaapkamers en een zéér ruime luxe badkamer met ligbad, aparte douche, 2 wastafels en toilet. Bouwjaar 1996. Perceelopp. 1450 m2 Schitterend aangelegd met neel veel pri vacy. Venray, Zilverschoon 14 Vraagprijs: op aanvraag luxe vrijstaande woning (ca. 550 m3) met inpandige garage gelegen in het vrije sector- gedeelte van de wijk "LandweertDeze woning ligt op een perceel van ca. 624 m2. Op de begane grond treft u aan: ruime hal met toilet, woonkamer, woonkeuken Op de verdieping zijn 3 ruime slaapkamers en een luxe badkamer De tuin met veel privacy ligt op het zuid-oos- Venray, St. Jozefweg 12 Vraagprijs: 349.000,- k.k. Karakteristiek vnjstaand vroonhuis met dubbe le garage gelegen op een aantrekkelijke locatie in het centrum van Venray Diverse oorspron kelijke elementen in deze woning zijn gehand haafd gebleven. De woonkeuken is recentelijk gerenoveerd. Op de le verdieping zijn 3 ruime slaapkamers waarvan één met trap naar zolder Badkamer v,v ligbad en toilet. Zoekt u een sfeervolle plek dan is dit üw woning!! HORST, APPARTEMENTEN COMPLEX "DE HEERSTAETE" Vraagprijs: op aanvraag Nieuwbouw koopappartement op de 1 e verdieping met lift en parkeer plaats. Uitzicht op hoek Herstraat/ Kloosterstraat Oppervlakte ca 114 m2. Incl Hal, woonkamer met open keu ken. 2 slaapkamers, badkamer, aparte wasruimte, bergruimte en buitenruim te. Inlichtingen verknjgbaar op ons kantoor. Venray, RESIDENCE JERUSALEM-ZUID Huurprijs: duurdere prijsklasse In hartje Venray, verschillende typen huurappartementen (met parkeerplaats) op begane grond, le en 2e verdieping. De woonkamers zijn ruim van opzet. De badkamers zijn voorzien van een wasta fel en douchecombinatie en wasmachi ne-aansluiting. Verder een separaat toi let en bergruimte waar de cv-combikete! is geplaatst. Alle typen beschikken voorts over bergruimte in het souterrain. Inlichtingen verkrijgbaar op ons kantoor. Nog 1 te koop Venray, Fagotstraat 19 Vraagprijs: 155.000,- k.k. Verspringende schakelwoning met inpandig bereikbare garage In rustige woonwijk ■fee. opp.: ca, 178 m2, Inhoud ca. 450 m3 Bouwjaar ca. 1970. Beg. grond: hal, woonka mer (ca. 30 mi), gesloten keuken (2000 geïn stalleerd). le verd.r 4 slaapkamers, gereno veerde badkamer, lichtopeningen v.v. rollui ken, vloeren «v,laminaat Volledig omheinde achtertuin met eigen achterom Voor starters een prima woning! Venray, Kempweg 41D Vraagprijs: 147.500,- k.k. Op een uitstekende locatie op loopafstand van het centrum gelegen appartement met geslo ten garagebox en vrij uitzicht aan de achterzij de. Het appartement ligt op de 1e verdieping. Indeling; hal, slaapkamer, toiletruimte, badka mer. Woonkamer met open keuken (ca 35 m2) en ruim overdekt balkon. Inhoud woning ca. 240 m2. Woonoppervlakte ca. 80 m2. Geschikt voor zowel jong als oud Blitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: 315.000,- k.k. In het maasdorp Blitterswijck gelegen vrij staand woonhuis met inp. garage op een kavel van ca. 455 m2. De woning heeft de beschikking over een L-vormige woonkamer, moderne keuken. Op de verdieping zijn 2 slaapkamers (3 mogelijk) en een zeer ruime mloopkast aanwezig De badkamer is ruim van opzet. De bergzolder is bereikbaar mid dels een vlizotrap. Tuin gelegen op het zuid oosten. Kortom een woning met cachèt voor nog meer woningaanbod: loop even bij ons binnen of kijk op: www.carelfijen.nl Vrydag 11 juni van 17.00 tot 18.00 uur en zaterdag 18 juni van 10.30 tot 18.00 uur In villawijk Vlakwater ligt dit zeer ruime hen n d huis ca. 1.100 m3 inhoud op ruim 1.000 m2 gros o an. living 56 m2, studeerkamer en eetkeu] 5 echt royale slaapkamers, 2 badkamers mogelijkheid om uw caravan of camper te p keren prachtige omsloten tuin, overdekt terras t aar open haard vraagprijs: 549.000,— k-k. Makelaar o.g. en beëdigd taxateur LA/IV VENRAY (0478) 69 21 51 Bur; VENRAY. KEMPWEG 41C BLITTERSWIJCK, KERKSTRAAT 16 In het dorp Holthees staat dit vrij staand woonhuis met vrijstaande gara ge, nabij bossen en uitvalswegen rich ting Nijmegen en VenLo, op een vrijge- legen kavel van 610 m:. Indeling: Begane grond: Hal met schitterende terrazzovloer, meterkast, kelder, riante woonkamer met serre (1992) voorzien van een massieve eikenvloer, halfopen keuken voorzien van een eiken inbouw- keuken met apparatuur, bijkeuken, toi let en was- c.q. cv-ruimte. le verdie ping: Overloop, 3 slaapkamers en een badkamer ingericht met ligbad, douche, wastafelmeubel en een toilet. 2e ver dieping: deze is te bereiken middels vlizeotrap én in gebruik als bergruimte. De royale rondom gelegen tuin heeft aan de achterzijde een maximale priva cy. B.jr.: ca. 1964, inh.: ca. 480 m3 (incl. garage). Vraagprijs: 289.000>- k.k. MEERLO, Bernhardstraat 10 Vrijstaand woonhuis met mogelijkheid tot slapen en baden op beg.gr. Het pand is op vele fronten verbeterd zoals keuken (2000), kozijnen enz. Vraagprijs: 249.000,- k.k. VENRAY, Everestlaan 4 Op een schitterende locatie, in een bosrijke omgeving, nabij natuurgebied Vlakwater staat deze zeer fraaie, gro tendeels onderkelderde villa. Vraagprijs: 495.000,- k.k. MAASHEES, Kalverstraat 10 Op een schitterende locatie aan de Maas gelegen, keurig onderhouden, royaal en karakteristiek woonhuis. IN PRIJS VERLAAGD. Vraagprijs: 525.000,- k.k. MAASHEES, Kopkeshof 1 Ruime woning met serre, riante vrijst. garage met aangebouwde berging, gelegen aan een doodlopend straatje. Vraagprijs: 359.000,- k.k. VENRAY, Lavendelhefde 11 Deze nagenoeg nieuwe ('01vrijstaand woonhuis met inpandige garage is gelegen op een royale kavel van 506 m" in de woonwijk 'de Brabander". Zeer vrij gelegen, gemoderniseerd, goed onderhouden, halfvrijstaand woonhuis met ruime oprit en royale garage, gelegen op een kavel van ca. 300 m\ Recentelijk is de bene denverdieping en de badkamer vernieuwd. Indeling: Begane grond: overdekte entree, hal, meterkast, toilet, woonkamer met openslaande tuindeuren, halfopen keuken met recentelijk geplaatste inbouwkeuken v.v. alle apparatuur, tussenportaal met trapop- gang naar de le verdieping, le verdieping: overloop, 2 slaapkamers, royale badkamer ingericht met een sauna, voetkoelbak, was tafelmeubel. douchecabine met massage stralen, ligbad en toilet. 2e verdieping: bereikbaar middels vaste trap en is in gebruik als hobbykamer. De tuin aan de ach terzijde is mooi aangelegd met een vijver, diverse bloemborders en gedeeltelijk over dekt terras. B.jr.: ca. 1978, inh.: ca. 420 m', opp.: 290 Vraagprijs: Op aanvraag WANSSUM, Venrayseweg 50 Deze geheel gerenoveerde (1993-1995) vrijstaande woonboerderij met vrij- staa'nde garage en dubbele carport is gelegen aan de rand van het dorp Wanssum. Vraagprijs: 546.000,- k.k. MERSELO, Vloetweg 3 In het kerkdorp Merselo staat deze luxe. compleet afgewerkte vrijstaande woning met een inpandig bereikbare garage en carport. Vraagprijs: 312.000,- k.k. VENRAY, Witzand 3 Nabij het centrum, in een bosrijke omgeving, gelegen goed onderhouden bungalow, op ëen ruime kavel (ca. 1.200 m'). Vraagprijs: 429.000,- k.k. VENRAY, Zilverschoon 37 Aan een van de mooiste en rustigste woonstraten, aan de rand van de wijk Landweert, gelegen vrijstaand woon huis met vrij uitzicht. Vraagprijs: 349.000,- fck. Dit onder verfrissende architectuur gebouw de vrijstaande woonhuis met bedrijfsruimte is gelegen op een ruime kavel. In 1990 zijn het woonhuis met de beg. gr. verdieping van het bedrijfspand gebouwd. In 1999 is nog een le verd. op de bedrijfsruimte gebouwd. Ind. Woonhuis: Hal, mk, toilet, woonkamer met kurkvloer en mogelijkheid voor open haard. Ruime keuken met inbouwkeuken v.v. alle app. Bijkeuken en verbindingsgang naar bedrijfsruimte, le verd.: Overloop. 3 slpks, luxe badkamer 2e verd.: Overloop, 4e slpk. Ind. Bedrijfsruimte: toonzaal, atelier, gara ge, 2e mk en bergruimte, le verd.: overloop, kantoorruimte, royale expositieruimte. De tuin bestaat uit een gazon, plantenborders, een vijver en 2 terrassen. Ook is er een schuur in de tuin aanwezig. B.jr.: ca. 1990, le verd. bedrijfsruimte: ca. 1999, opp.: 1.800 nv, inh.: woonhuis ca. 400 m', bedrijfsruimte ca. 910 m'. Vraagprijs: Op aanvraag MET SUCCES VERKOCHT Franciscanerpoort 6 te Venray Langstraat 144 te Venray Eindstraat 122 te Venray Irenestraat 7 te Meerlo Merseloseweg 106 te Venray VERKOCHT ONDER VOORBEHOUD Langstraat 64 te Venray Langstraat 37 te Venray Aronskelk 53 te Venray Vrijstaand woonhuis te Bitterswijck Op een mooie kavel aan een rustige kind vriendelijke straat hgt dit. van alle gemakken voorzien, perfect afgewerkte en aan de ach terzijde uitgebouwde vrijstaand- geschakeld woonhuis met garage. Indeling: begane grond: over de gehele begane grond ligt een schitterende tegelvloer v.v. vloerverwarming. Royale hal met vidé, meterkast, toilet, apar te eetkamer, keuken met luxe inbouwkeuken v.v. alle crparatuur (Bosch) Uitgebouwde sfeervolle woonkamer met lichtstraat en een glazen pui die een mooi zicht op de achter tuin geeft, garage en bijkeuken, le verdie ping: de overloop geeft toegang tot de 2 slaapkamers, een toilet, de badkamer inge richt met ligbad, douche en een dubbele was tafel. 2e verdieping: overloop, ketelkast met daarin de AWB HR-ketel (2001), hobbykamer met toegang tot dakterras. De zonnige, op het zuiden gelegen, achtertuin is netjes aan gelegd met een overdekt terras van sierbes trating, een vijverbak en plantenborders. B.jr.: ca. 2001, perc.opp.: 242 m', inh.: ca. 600 m:. Vraagprijs: 305.000,- k.k. VENRAY, Helfrichstraat 34 Op een uitstekende locatie in het cen trum van Venray gelegen tussenwoning met aanbouw, berging en tuin met vrije achterom. Vraagprijs: 169.000,- k.k. VENRAY, Mambostraat 20 Recentelijk vernieuwde tussenwoning met berging, gelegen aan een doodlo pende straat. De mooi aangelegde tuin heeft een vrije achterom. Vraagprijs: 174.500,- k.k. A\&t V' •0rk9^- Dit ruime 2-kamer appartement op de begane grond met garagebox en ber ging in het souterrain is gelegen op een mooie locatie in hartje Venray en is netjes onderhouden. Indeling: hal, meterkast, toilet, slaapkamer, badka mer ingericht met een douche en was tafel, ruime woonkamer met toegang tot het balkon, open keuken v.v. inbouwkeuken met apparatuur en ketelkast. Bouwjaar: ca. 1970. Vloeroppervlakte: ca. 85 m'. Inhoud: ca. 225 m'. Vraagprijs: 149.500,- k.k. VENRAY, Boterbloem 72 Halfvrijstaand woonhuis met verlengde garage en vrije ligging. De laatste jaren zijn diverse aanpassingen gedaan, o.a. badkamer, cv-ketel en kozijnen. Vraagprijs: 191.500,- k.k. VENRAY, Eindstraat 9 Karakteristiek halfvrijstaand woonhuis in het centrum, met gedeelde woonka mer, uitbouw met keuken, tuinkamer en zonnige tuin met tuinberging. Vraagprijs: 181.500,- k.k. VENRAY, Koningskaars 41 Gelegen op een royale, vrijgelegen kavel (303 m1'), goed onderhouden 2- onder-1 kap woning met uitgebouwde woonkeuken en garage. Vraagprijs: 212.000,- k,k. 005TRUM, Monseigneur Hanssenstraat 47 Deze woning (type langgevet) is vanaf 2000 middels een riante serre uitge bouwd en óp een perfecte manier aan gepast aan de nonnen en eisen van deze tijd. Vraagprijs: 330.000,- k.k. Een unieke kans op in de kem van Blitterswijck op 1 niveau te gaan wonen. Het voormalige Rabobank pand wordt verbouwd tot twee senio renwoningen, maar ook voor starters een interessante woning. De halfvrij- staande woonhuizen hebben een inhoud van elk ca. 300 m' en zijn gelegen op elk een kavel van ca 225 m:. Het pand heeft 1 slaapkamer met badkamer op begane grond. Middels vaste trap naar de le verdieping is een royaal vertrek te bereiken, waar nog 2 slaapkamers gesitueerd zouden kun nen worden. Het afwerkingniveau is nog geheel naar eigen wens en inbreng te bepalen. Zaken als sanitair en een inbouwkeuken worden buiten beschouwing gelaten in deze verkoop prijs. Vraagprijs: 165.000,- k.k. HALFVRIJSTAAND VENRAY. Rosa Manusstraat 2 Halfvrijstaand woonhuis met tot wer kruimte verbouwde garage en royale tuin met vrije achterom, gelegen op een van de mooiste en grootste kavels aan de Rosa Manusstraat. Vraagprijs: 239.000,- k.k. VRIJSTAAND GESCHAKELD VENRAY, Laurahof 5 Royale vrijstaand geschakelde woning met o.a. een zeer ruime living, uitge bouwde keuken en vrije achterom. Vraagprijs: 269.000,- k.k. VENRAY, St Antoniusveldweg 28 Vrijstaand geschakeld (met garage) royale woonhuis met dakterras en een mooie, zonnige achtertuin met vrije achterom. Vraagprijs: 287.000,- k.k. VENRAY, Knrisdistel 18 Nagenoeg vrijstaand woonhuis met ruime berging en mooi aangelegde tuin met vrije achterom en veel priva cy in Landweert. Vraagprijs: 207.000,- k.k. www.peelrand.com Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com www.funda.nl Helpt u mee met onze jaarlijkse nationale collecte? Dit jaar van 23 tot en met 29 mei. Een paar uurtjes maar. 120.000 mensen met epilepsie zullen u heel dankbaar zijn. Alvast bedankt! Bel: 030 - 63 440 63 De Macht van het Kleine Postbus 270 - 3990 GB Houten - Giro 222111 www.epilepsie.nl VENRAY Koningskaars Praai halfvrijstaand woonhuis met garage en carport gelegen nabij sportgelegenheaen en winkels en scholen in de woon- wijk Landweert. De woning is voorzien van vloerverwarming en is recent geheel geschilderd en voorzien van een nieuwe badka mer. Ind woonkamer met trap kast, keuken, royale garage en VENRAY Pavanestraat Royale eengezinswoning met vrijstaande garage gelegen aan een rustige straat. Ind Entree, toilet, doorzon- woonka mer, openkeuken. 1e verd.: over loop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: vlizotrap naar berg zolder. Royale voor- en achter tuin. Bouwjaar: ca. 1974. Perceelsoppervlakte: 192 m2. VENRAY Mambostraat VENRAY Sarabandestraat VENRAY Jerusalem Royale eengezinswoning met Royale eengezinswoning met Royale luxe 3-kamer-apparte- berging gelegen aan een rusti- inpandige garage gelegen op ment met garagestalling in het "J "en rustige woonlokatie. Ind. centrum van Venray. - toilet, c v-ruimte. ge straat. Ind Entree, toilet, meterkast, woonkamer met trap kast. open keuken met mechani sche ventilatie, berging. 1e verd. overloop. 3 slaapkamers, badka- centrum van Vepray. woonkamer,. open. keuken V.U j&HKSSi i overdekt balkon, luxe inbouwapp loop. 4 sla 1e verdieping over- laapkamers, badkamer bereikbaar via vlizotrap. Koopsom: €209.000,- k.k. Koopsom: €162.000,- k.k. VENRAY De Gouden Leeuw Maisonnette op de 3e en 4e woonlaag met overdekte par keerplaats en kelderberging. Ind hal. woonkamer, keuken, wasruimte, grote bergkast, slaapkamer. Verdieping 2 slaap kamers. doucheruimte en berg kast. Balkon voor- en achterzijde. Bouwjaar 1983 Koopsom: €159.000,- k.k. BINNENKORT VERWACHT VENRAY Centrum TE KOOP 2 kamer appar tement leuk gelegen aan de rand van het centrum in de goedkopere prijsklasse. VENRAY 't Brukske TE KOOP Royale eengezinswoning met inpandige garage gelegen op een rustige woonlokatie. VENRAY Landweert III TE KOOP Eengezinswoning met garage, royale woon kamer en 3 slaapkamers. mer mei' iigtoi. wastófei enTe in 2e toilet, teuten met inboowapp2 slaap- toilet. 2e verd. vlizotrap naar 2e verd: bergzolder Perceel: 185 kamers, badkamer, inpandige bergzolder. Bouwjaar: ca. 1974. m2. De woning is deels vv. berging, kelder-berging en een PerceelsoppervlaKte: 166 m2. kunststof kozijnen. eigen overdekte parkeerplaats. Inh.: ca. 300 m3 Huurmogelijkheid bespreekbaar. Koopsom: €152.000,- k.k. Koopsom: op aanvraag Koopsom: €219.000,- k.k. BEDRIJFSHUISVESTING VENRAY Kempweg TE HUUR winkelruimte gele gen aan de rand van het win kelcentrum, op een goede lokatie. Deze ruimte is ook ide aal te gebruiken als kantoor Totaal oppervlakte incl. souter rain ca. 95 m2. Het pand is voor zien van een pantry en een toilet. Huurprijs: op aanvraag VENRAY Plataanstraat Showroom met royale vrijstaande woning ideaal gelegen aan de rand van het centrum op het industrieterrein "de Brier". Eigen parkeerterrein De hal heeft een opp. van ca. 750 m2 en bevat een showroom, 2 kantoren, toilet en pantry. Het woonhuis is zeer ruim van indeling en bevat 2 kelders. 4 slaapkamers, grote living, luxe keu ken. badkamer Huurprijs: op aanvraag YSSELSTEYN Timmermansweg VENRAY Patersstraat Moderne handels- en boomkwe- je HUUR Diverse kantoorruim- kerij bestaande uit luxe villa, 5 ten met e|gen parkeerterrein loodsen, kantoor en k«rekeri| ae lokatie 32 in het centrum van Venray. gelegen, op korte afstand van de n dorpskern. Alle loodsen zijn voor- 1 voorzien van zien van krachtstroom en het terrein vloerbedekking pantry, toilet, en is verhard en voorzien van klinker- systeemplafonds Het gebouw is bestrating (ca 4000 m2) voorzien van hftinstallatie. Units Prijs op aanvraag vanaf ca 50 m2. Huurprijzen: op aanvraag MAKELAARS- EN TAXATIEKANTOOR Patersstraat 19a Venray tel.: 0478-585958 www.hilhorst-makelaars.nl kantoren Venray - Deume Woonplein Limburg.nl TE HUUR OP BEDRIJVENTERREIN TE YSSELSTEYN: BEDRIJFSRUIMTE 240 M2 Met eigen oprit. Alle voorzieningen aanwezig. Aantrekkelijke huur. Tel. 0478 - 541 788 Passage 6 - 5801 BR Venray 0478-589445 Nu iedere zaterdag en zondag van 17.00 tot 20.00 uur volwassenen €14,50 p.p. kinderen t.m. 12 jaar 8,00 p.p. Donderdags gesloten Reservering gewenst De Hypotheker heeft haar nieuwste^ vestiging in Venray geopend. Eindelijk is het zover. De Hypotheker in Venray heeft aan Henseniusplein 8 haar deuren geopend, ledereen in Venray e.o. kan nu terecht voor een hypothecair topadvies. Ontvang een mini-radio'" cadeau bij uw hypotheekadvies en een graa cadeaucheque van Intratuin** bij het afsluiten van een hypotheek! IJ intratuin DeZe aanbieding 's 8eld'S t/m 31 iuli 2004 Vraag naar de voorwaarden. U .11 Deze aanbieding is geldig t/m 30 september 2004. Vraag naar de voorwij Venray, Henseniusplein 8,(0478) 53 01 50 Qfii Venrav 'De Keizer' Te huur nieuwbouw praktijk-, presentatie- en kantoorruim (112,5 m2 per unit) Huurprijs 650,00 excl. BTW per maand Een project met een eigen identiteit op een prominente locatie op Keizersveld Model unit volledig ingericht ter bezichtiging www.Willems-Groep.nl/dekeizer Telefoon: +31 (0)478 558 001 Depute Petersstraat 30 5808 BC OIRLO tel. 0478 - 57 82 57 fax 0478 - 57 82 60 e-mail: info@area-makelaars.nl ook gevestigd in Roermond en Klimmen Area Makelaars van huis uit thuis in het buitengebied! Deskundig op het gebied van bestemmingsplannen, vergunningen .Aan- en verkoopbegeleiding woningen, woonboerderijen, bedrijfslocaties Taxaties voor financieringen, aankoop, verkoop etc. Bel voor een vrijblijvend gesprek of waardebepaling met onze vestiging in Oirlo tel. 0478 - 57 82 57. Bekijk ons aanbod op www.area-makelaars.nl DE SPECIALIST VOOR WONEN IN HET BUITENGEBIED

Peel en Maas | 2004 | | pagina 2