Nog meer kampioenen Bekendmakingen gemeente Venray Dagopvang vraagt vrijwilligers Dieren Care Contact avond Anders Sterk Dubbeltoernooi TV de Gagel Beleggen Zin in Zingen Digi-service bibliotheek Opbrengst Astma-collecte Collecte Maag Lever Darm Stichting Havens voerleverancier CHIO Aken Gepromoveerd Oud papier Openbare vergadering Senioren convent Wet werk en bijstand Autovrije dag TAXATIES Vrijwilligers- centrale Ingekomen bouwaanvragen Vrijstelling en/of bouwvergunning verleend Sloopvergunning verleend Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken Wet milieubeheer PEEL EN MAAS Donderdag 3 juni 2004 - Pagina [,E I Bent u allang van plan iets te gaan doen in het vrijwilligers werk? Dat kan binnen het pro- I ject Dagopvang voor Ouderen. De dagopvang voor ouderen vindt plaats in de gezamenlijke ruimte van het wooncomplex Sint Jdriskwartier. Op maandag en vrijdag neemt een groep ouderen van ongeveer twaalf personen van 10.00-16.00 uur deel aan de dagopvang. Het programma ziet er als volgt uit. De ouderen worden ontvangen door de vrijwilligers en er wordt eerst even 'bijge- praat'onder het genot van een kopje koffie/thee. Om 10.30 uur i wordt dan een aanvang gemaakt met de activiteiten. Onder begeleiding van vrijwilligers worden er creatieve activiteiten uitgevoerd. Om 12.00 uur is het etenstijd en nuttigen de oude- i ren een warme maaltijd. De warme maaltijd wordt geheel I verzorgd door een vrijwilliger, I hij/zij regelt de inkoop en kookt I de maaltijd. 's Middags rusten de ouderen even uit van het ochtend gebeu- ren en na deze onderbreking j wordt het middagprogramma I hervat met verschillende spelle- tjes, zingen, geheugentraining, e.d. Is uw belangstelling gewekt en wilt u meer informatie ont- vangen over het vrijwilligers- werk ten behoeve van de dag- opvang, neem dan contact op met Synthese Venray, telefoon- nr. 0478-517 317 en vraag naar Ankie Bongers. Zij geeft u graag i nadere informatie over de i mogelijkheden van het vrijwilli gerswerk bij de dagopvang. I Ook een dier niest en heeft wel eens een snotneus. Heeft het dier de griep of heeft het i gewoon een kriebeltje in zijn neus en hoe zie je dat? Heb jij altijd al willen weten of een dier ook medicijnen slikt, hoe het verenkleed van flamingo's wordt verzorgd en of een capibara zijn De Stichting Anders Sterk is een stichting voor en door ouders van kinderen met een GGZ-problematiek zoals AD(H)D, autisme en aan autis me verwante stoornissen. Zij organiseert regelmatig ouder contactavonden. Al enkele jaren voor ouders van pubers, sinds kort ook voor ouders van jongere kinderen (tot ongeveer 12 jaar). Op 9 juni is de volgende oudercon- tactavond voor ouders van pubers met een GGZ-proble matiek. Het thema van de avond is: communiceren met school. Voor dit thema is een deskundi ge van MEE (voorheen SPD) uit genodigd. Er zal volop gelegenheid zijn tot het stellen van vragen en het uitwisselen van ervaringen. Na de pauze is er nog een infor meel gedeelte, waarin u met elkaar ervaringen kunt uitwisse len. Een luisterend oor van iemand die begrijpt wat je bedoelt! De stichting wordt ondersteund door de vereniging Balans, informatiecentrum MEE en het Cliëntenadviesbureau. Balans en MEE zullen ook tij dens de oudercontactavonden aanwezig zijn met een stand met informatie materiaal. De avond wordt gehouden in Restaurant De Tambourin, Vincent van Gogh Instituut, Stationsweg 46 in Venray. De avond duurt van 20.00 tot 22.00 uur. De entree is gratis en aanmelden is niet nodig. De volgende contactavond voor ouders van jongere kinde ren is 6 juli. Informatie: Fieke, tel. 0478-588119, Truus, tel. 0478-5 16061 of Emmy, tel. 06- 14682564, of via e-mail: info@anderssterk.nl. De stich ting heeft ook een eigen websi te: www.anderssterk.nl tanden moet poetsen? Schrijf je dan in voor de kin derworkshop Dieren Care van Zoo Pare Overloon en leer alles over de verzorging van die- rentuindieren en huisdieren. De kinderworkshop Dieren Care start iedere zaterdag in juni om I 1.00 uur. Vorige week publiceerde Peel i en Maas al een eerste kampioen van Mixed Hockey Club, Cl meisjes. Het was voor de Venrayse hockeyclub een heel succesvol seizoen want ook DI meisjes, Al meisjes en Cl jongens mochten de kampioensvlag hij- Vanaf maandag 28 juni t/m 04 juli 2004 organiseert TV de Gagel haar jaarlijks terugkerend Jenniskens Installatie dubbeltoer nooi. De volgende categorieën zijn voor spelers - aangesloten bij de KNLTB - voor inschrijving geopend: categorie 4 open, cate gorie 5, 6, 7, 8. Voor alle catego rieën geldt dat er de mogelijk heid bestaat om in de slagvolgorde damesdubbel, herendubbel en gemengd dubbel aan te treden. Deelnemers moe ten wel de leeftijd van 25 jaar bereikt hebben om aan dit toer nooi te kunnen deelnemen. Voor inschrijfformulieren, Secretariaat Open Jenniskens Installatie dubbeltoernooi: Meerlosebaan 24, 5861 CP Wanssum Tel: 0478-531658 E- mail: martvdaa@tref.nl Onlangs werd door de afde ling Private Banking van Rabo bank Venray Meerlo-Wanssum een succesvol seminar voor beleggers gehouden. Deze, alweer tweede, beleggingsbij eenkomst voor dit jaar vond plaats in het Theehuis van het Odapark en werd door circa 60 actieve beleggers bezocht. De beleggingsavond stond in het teken van actief beleggen op basis van koersgrafieken. Tij dens het seminar zijn de basis beginselen van technische analy se uitgelegd. Aan de hand van de grafieken zijn de verschillen de trends en trenddoorbraken besproken en hoe de belegger daarvan kan profiteren. Tevens werd aandacht besteed aan de regels voor money-manage ment. Met name het belang om verliesgevende posities zo snel mogelijk te sluiten. De prachtige locatie van het Odapark werd ook nog op een andere manier benut. Voorafgaand aan de bij eenkomst werd namelijk een boeiende rondleiding verzorgd door het prachtige park en kre gen de deelnemers een duidelij ke uitleg over de geschiedenis van het park en de verschillende kunstobjecten. Wilt u meer informatie of advies over beleg gingszaken, dan kunt u contact opnemen met onze lokale beleggingsspecialisten Jaap Muns en Ronald Broere (0478) 530 370. Op zondag 6 juni is het alweer de laatste gelegenheid voor de vakantie om samen een avondje gezellig te zingen in Den Hoender aan de Ursulas- traat in Venray. Onder begelei ding van twee accordeonisten zullen weer allerhande mooie liederen gezongen worden. Een Duits onderzoek heeft onlangs nog eens bevestigd wat zangers allang weten: Zingen is heilzaam voor lichaam en geest. Was u al langer van plan om er eens naar toe te gaan, doe het dan nu. Hoe meer mensen er komen des te gezelliger het wordt. De toegang is gratis en het verplicht u tot niets. Diege nen die geen eigen liederenbun del hebben, kunnen er een in de zaal lenen. De avond begint om 20.00 uur en wordt gepresenteerd door Gerrit Reintjes uit Veulen. De zaal is vanaf 19.00 uur open en ligt schuin tegenover het bejaardenhuis Het Schutters veld. Waar men voorheen al de keus had uit de uitgebreide col lectie van de bibliotheek Ven ray, kan men voortaan ook zelf titels aanvragen uit de collectie van de bibliotheken Venlo, Weert en Roermond. Het reserveren van de materialen bij een van de vier bibliotheken kan heel eenvoudig via internet. Via de website www.obvenray.nl kunnen rechtstreeks de catalogi van de 4 bibliotheken geraad pleegd worden. Hoe het reser veren in zijn werk gaat, staat duidelijk uitgelegd op de websi te. Door het invullen en ver zenden van het digitale aan vraagformulier wordt de reservering bij de betreffende bibliotheek geplaatst. Aange vraagde materialen kunnen in de bibliotheek Venray worden afgehaald. Naast de reserve- ringskosten wordt voor de materialen het normale leen geldtarief van de bibliotheek Venray gehanteerd. Om gebruik te kunnen maken van deze ser vice is het noodzakelijk dat men lid is van de bibliotheek Venray. Een overzicht van de abonne menten en de leengeldtarieven staat vermeld op de website. Voor diegenen die slechts spo radisch een boek wenst te lenen, biedt de bibliotheek de gratis gelegenheidspas aan. De bibliotheek is virtueel 24 uur per dag geopend. De reguliere openingstijden zijn dinsdag t/m donderdag van I 1.00-18.00 uur, vrijdag van 11.00-21.00 uur en zaterdag van 11.00-14.00 uur. Onder het motto 'Geef lucht, geef leven, geef!' collecteerde ruim 55.000 collectanten voor het Astma Fonds voor kinderen met astma. De opbrengst van de collecte in Kom Venray 3421,85 euro. Het Astma Fonds collecteert om kinderen met astma een zo optimaal mogelijke gezondheid en volwaardig bestaan te bie den. Hebt u de collectant gemist? U kunt kinderen met astma alsnog steunen door uw bijdrage over te maken op giro 55055 ten name van het Astma Fonds te Leusden. Van 13 tot en met 19 juni zul len in heel Nederland zo'n 25.000 vrijwilligers collecteren voor de Maag Lever Darm Stichting (MLDS). Met het geld dat tijdens de collecte wordt opgehaald, financiert de MLDS voorlichting en onderzoek naar aandoeningen van het spijsver teringsstelsel, ter verbetering van de zorg aan twee miljoen patiënten. De collectanten zul len meest einde dag langs de deuren gaan. Dit jaar heeft de Maag Lever Darmstichting als speerpunt dikke darmkanker. Onder de slogan 'sommige dingen zijn niet te verteren', vraagt de MLDS tij dens de collecteweek aandacht voor deze ziekte die jaarlijks 7500 mensen treft en 4500 mensen doodt. Hoewel dikke darmkanker het hoofdthema van dit jaar is, blijft de MLDS uiteraard de tal loze andere maag-, lever- en darmaandoeningen, waaraan twee miljoen mensen lijden, aandacht geven. Net zoals zij dat in de voorgaande 23 jaar heeft gedaan. De MLDS zet zich op meer dere fronten in voor maag-, lever- en darmpatiënten. Zij financiert belangrijk, vaak levensreddend, onderzoek naar maag-, lever- en darmaandoe ningen. Daarnaast verspreidt de MLDS voorlichtingsmateriaal zoals brochures met belangrijke informatie en praktische tips over de verschillende aandoe ningen. Dit doet zij in samen werking met een groot aantal patiëntenorganisaties die speci fieke informatie tot hun beschikking hebben en lotgeno tencontact kunnen bieden. De MDLS is actief sinds 1980. Haar werk wordt mogelijk gemaakt door vele giftgevers. Donaties zijn afkomstig uit het bedrijfsleven, fondsen en men sen die hun waardering voor het werk van de stichting uiten door een gift te schenken of donateur te worden. Daarnaast biedt de MLDS een platform voor wetenschappers, artsen en andere specialisten, waar kennisdeling centraal staat. Voor meer informatie over de MLDS, surf naar www.mlds.nl of bel met de MLDS informatielijn: 0900-20^5625. Havens Paardenvoeders is door de organisatie van het CHIO Aken uitgekozen als offi cieel voerleverancier voor de komende jaren. Vanaf de editie 2004 (van 13 t/m 17 juli) zal Havens op exclusieve basis alle voeders leveren voor de bijna 400 deelnemende paarden. Daarnaast wordt een speciale dressuurprijs gedoteerd (de Havens Pferdefutter-Preis) en zullen in diverse rubrieken extra ereprijzen in de vorm van paardenvoer worden uitgege ven. Het CHIO Aken (www.chioaachen.de) geldt bin nen de paardensport als het belangrijkste en meest prestigi- euse concours ter wereld. Jaar lijks komen bijna 300.000 bezoekers kijken naar de ver richtingen van topruiters en amazones in de 3 disciplines springen, dressuur en vierspan- rijden uit méér dan 100 landen. Ook .qua prijzengeld spant "Aken" de kroon met een totale prijzenpot van méér dan 1,3 miljoen Euro. Havens paarden voeders worden geproduceerd in Maashees en geldt in de paar- denbranche als de 'Mercedes' onder de paardenvoeders. In het verleden was Havens onder andere leverancier op de Olym pische Spelen van Barcelona en Sydney, waar de Nederlander Jeroen Dubbeldam goud behaal de. Ook is Havens voerleveran cier en sponsor van de nieuwe Nederlands kampioen springen, Emile Tacken uit Sevenum. De voeders worden inmiddels in bijna alle landen van Europa ver kocht via een netwerk van loka le dealers. Aan de Universiteit Twente Enschede promoveerde 14 mei jl. met lof (cum laude) Eric Beerkëns uit Venray. Hij behaal de de graad doctor op het proefschrift: Global Opportuni ties and Institutional Embedded- LANDWEERT III Maandag 7 juni wordt er in Landweert III door leden van DOS Venray het oud papier opgehaald. Verzocht wordt om het papier om uiterlijk 09.00 uur gebundeld aan de straatkant pereed te zetten. De openbare vergadering van Seniorenconvent wordt gehou den op maandag 7 juni 2004, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Agenda: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen. 2. Vaststelling verslag Senio renconvent nr. SC0403 d.d. 03.05.2004 3. Spreekrecht publiek. 4. Ingekomen stukken; a. Notulen DB Gewest d.d. 8 april 2004; b. Vakantiesche ma college van B en W 5. Vaststelling raadsagenda d.d. 22 en 29.06.2004 6. Evaluatie vorige raadsverga dering d.d. 18.05.2004. 7. Burgerjaarverslag 2003 8. Eerste mondelinge evaluatie van de 6-weken-cyclus. 9. Notitie m.b.t. aanpassing ter mijn indienen schriftelijke vragen t.b.v. raad en com missies 10. Planning workshop door- dualiseren: 14 of 21 septem ber 2004 I IRondvraag en sluiting. Onderzoeksplan Het college van burgemeester en wethouders van Venray heeft op I juni 2004 het onder zoeksplan in het kader van de Wet werk en bijstand (WWB) en aanverwante regelingen (IOAW, IOAZ en BBZ) vastge steld. Middels dit onderzoeks plan wordt de frequentie bepaald waarbinnen klanten met een uitkering op grond van een van de genoemde regelingen een heronderzoek krijgen. Mid dels een heronderzoek worden de rechten en plichten van de klanten opnieuw beoordeeld en vastgesteld. Het onderzoeks plan ligt ter inzage bij de balie van de afdeling Publieksdien sten. Het onderzoeksplan treedt op de datum van deze publicatie in werking. Milieudefensie is op zoek naar bewonersgroepen die een hand je willen helpen. Organiseer ook een autovrije dag! Of sluit je aan bij een initiatief in de buurt. Doe mee en maak uw wijk of straat voor één dag autovrij. Meer weten? Een actie pakket aanvragen? Bel de Milie- defensie Servicelijn, -tel: 020- 6262620 of mail weekvandevooruitgang@milieu- defensie.nl SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 De Vrijwilligerscentrale Ven ray vraagt voor Stichting Dael- zicht-Noord in Koningslust vrij willigers. Stichting Daelzfcht-Noord is een instel ling voor zorg aan verstandelijk gehandicapten. De Stichting vraagt vrijwilligers voor de vol gende vacatures: chauffeurs voor het vervoeren van bewo ners; wandelvrijwilligers; vrijwil ligers die samen met bewoners gaan zwemmen; contact/bezoekvrijwilligers; diersnoezelvrijwilligers. Men moet affiniteit hebben met de doelgroep; betrouwbaar zijn en vriendelijk en geduldig zijn. De werktijden zijn in overleg. Meer informatie: Vrijwilligers centrale, Marktstraat 8, 5801 BM Venray, tel. 0478-516995, e- mail: vwcvenray@synthese.nl. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u hierbij een overzicht aanv 3 de bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen Bouwlocatie Datum Werkomschrijving indiening Vicarieweg 64 14-05-2004 Kardinaal van Rossumstraat 40 14-05-2004 Heidseschoolweg I 19-05-2004 Plataanstraat 14 - 17-05-2004 Merseloseweg I67 17-05-2004 Het betreft hier uitsluitend een kennisgeving. Deze bouwaanvragen liggen niet ter inzage bij onze afd ling Publieksdiensten. vergroten woning vervangen garagedeur d.m.v. kozijn plaatsen agrarisch bedrijfsgebouw ged. veranderen inrichting bouwen woning met garage Reg.nr. ba0402I8 ba0402I9 ba040220 ba04022l ba040222 Burgemeester en wethouders hebben voor onderstaande bouwplannen/gebruiksverzoeken vrijstelli en/of bouwvergunning verleend. Bouwlocatie Reigersbek 2 Pascherhof 2 Akkerweg 10 Veldstraat 28 Min. Charles Ruysstraat I Janslust 9 Hoogheidseweg 15 Castenrayseweg 2a Van Venrodelaan 5 Keizersveld Verzenddatum besluit 25-05-2004 28-05-2004 25-05-2004 25-05-2004 25-05-2004 26-05-2004 27-05-2004 27-05-2004 Werkomschrijving ig.nr. dakkapel ba040125 carport ba040101 garage/berging ba040050 vergroten kantoorruimte ba040083 erfafscheiding en materialenberging ba040047 vergroten woning ba040030 woning met garage ba040093 ondergronds kanaal tbv eiertransport- ba040l4l band 27-05-2004 zwembad ba040l29 26-05-2004 aanleg weg ink34474 Tegen bovenstaande verleende vrijstellingen en/of bouwvergunningen kunnen belanghebbenden grond van de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees en wethouders, postbus 500, 5800 AM Venray. Dit bezwaarschrift moet worden ingediend binnen weken ingaande de dag na verzending of uitreiking van de beschikking. Tevens kan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond worden verzocht, indien onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening te treffen. Burgemeester en wethouders hebben voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergunning verleend Ün* BE Bouwlocatie Werkomschrijving Reg.nr. TZ Iste Va stge' enj nnt; het UT H> me luS ibs- elos Al 147} min Ai Verzenddatum besluit Janslust 9 26-05-2004 ged. sloop woning s!p0400ll Tegen bovenstaande verleende sloopvergunningen kunnen belanghebbenden op grond van de Algs ne wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou postbus 500, 5800 AM Venray. Dit bezwaarschrift moet worden ingediend binnen zes weken ingas de dag na verzending of uitreiking van de beschikking. Tevens kan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond worden verzocht, indien| onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening te treffen. (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouwaanvr en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.119.2 of 19.3 van de op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verlens, ft'ij i Bouwlocatie Veulenseweg Veulenseweg Horsterweg 6 Feldberglaan 14 Vicarieweg 64 Werkomschrijving bouwen woning bouwen woning garage - berging vergroten garage vergroten woning Reg.nr. ba040147 ba040148 ba040208 ba040206 ba0402l8 De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 4 juni 2004 gedurende ^co weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende, deze periode kunnen eventuele bedenkingen tegen het voornemen schriftelijk naar vori worden gebracht. Bedenkingen kunt u sturen naar het college van burgemeester en wethouders, pof bus 500, 5800 AM Venray. ede; feil >Y laai De genoemde aanvragen en alle op de aanvragen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523333) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - E. Peters Oirlo BV, Gun- hoekweg 15 te Oirlo voor een revisievergunning voor een varkenshouderij annex vleeskalverenhouderij, gele gen aan Gunhoekweg 15 te Oirlo. - Maatschap Derikx, Zeilberg- seweg I I te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan Kempkensberg 2a te Ysselsteyn. - E. Couwenberg, Deurnese- weg 144 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een varkensfokkerij en land- bouwproductiebedrijf, gele gen aan Deurneseweg 144 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 3 juni 2004 tot en met I juli 2004 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gele genheid krijgt tot een gedach- tenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de boven omschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijker wijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij een vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: J.G.L.M. Rongen, Op de Ries 14 te Merselo voor een revisiever gunning voor een vleesstierkal- verenhouderij, gelegen aan Op de Ries 14 te Merselo. De vergunning wordt onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 3 juni 2004 tot en met 15 juli 2004 in het gemeen tehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door diegenen die bedenkingen he f ben ingebracht tegen het on werp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebba gemaakt van de gelegenhf' 9 advies uit te brengen overk ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit t« y opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie r< lijkerwijs niet kan worden v< weten geen bedenkingen hebben ingebracht tegen ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet tweevoud) worden gericht de Raad van State, afdi Bestuursrechtspraak, posi 20019, 2500 EA 's-Gravenhag Na afloop van de beroepste mijn wordt de vergunning v kracht, tenzij vóór deze datu beroep is ingesteld en een ve zoek tot het treffen van e( voorlopige voorziening (waa onder een schorsingsverzoek] ingediend. Het verzoek tot h treffen van een voorlopi voorziening moet word gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, t 20019, 2500 EA 's-Gravenhage., Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 3 juni 2004 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Wonen en Wer ken, drs. M.P.A. Claus

Peel en Maas | 2004 | | pagina 24