tockcarraces op aceway Venray Sportnieuws -info Kampioenen bij Tennisclub Venray oe Maessen Ie beste Goud voor Rietje Goumans Hockeymeisjes kampioen Goud voor sjoelers Mat en Leo Kampioenen TV Ysselsteyn Jubileumconcours hippique St. Jan Merselo Jan Engels wint Aspergestoemooi HSV Het Alvertje Oostrum Nicole wint ladycup De Rooyse Schuuvers Succes zwemmers DC De Piëlhaas De Peelkorf PC Jumpers Oirlo Peelrunners Oranje Wit Sint Jan Motorclub KHBV Diana gin. EL EN MAAS Donderdag 27 mei 2004 - Pagina 23 tweede pinksterdag staat ter wedstrijd nummer drie op het Lamma van Raceway Venray De kurs in de saloonstockcar klasse tn tijdens de Paasraces weer goed dreef. De talrijke crashes en irollen van coureur en auto wer- beloond met een staand applaus het in grote getale toegestroomde iliek. Met een massale botspartij digde hun finale in een enorme os Het was Perry de Bruin die de tste punten bij elkaar sprokkelde, was Patrick Peeters (Baarlo) in de ckcar F1 klasse een periode van di en veel gesleutel achter zich liet I twee, tweede en een eerste as in de reguliere manches en een ste plaats in de finale. De dagover- ding kon hem zodoende niet mee aan. Felle strijd werd er geleverd achter de te kloppen Peeters. Dave Schaap (Heemstede) de runner-up van de eerste wedstrijd dit jaar wist ook deze keer weer veel punten te pakken, al ging het niet meer zo een voudig. Ondanks dat er nog geen Engelse coureurs zijn aangemeld voor de Pinksterraces zal er door de top pers in de F1 klasse alles aan gedaan worden om een eerste zegen te boe ken van dit seizoen De national Hotrods kende een spannend verloop. I-Iuub Litjens (Pan- ningen) begint weer zijn oude niveau te hervinden, Met een tweede plaats in het dagklassement was hij na lange tijd weer in de voorste regionen te vinden. Frank Lauff (Siebengewald) is bezig aan een indrukwekkende come back in de Stockcar F2 klasse Hij was lange tijd niet meer in de voorste gelederen, maar het tij lijkt te zijn gekeerd. In de openingsrace boekte hij al een overwinning. Tijdens de Paasraces drukte hij zijn stempel op de dagoverwinning, met achter zich Roy Maessen (Ysselsteyn) en Paul Hermkens (Sevenum). In de StockRod klasse blijft de familie Smidt heer en meester. Christiaan Smidt en vader Sjeng wisten hier weer als nummer één en twee te eindigen. Ook van de partij tijdens de Pinksterraces zijn de formule Toyota's waar derk Siebers weer orde op zaken heeft gesteld en weer de dagoverwinning opeiste. Tijdens de pinksterraces zal de Stockcar F1 duo-zitter weer zijn rond jes draaien. De trainingen op maan dag 31 mei zijn om 11.00 uur, de wedstrijden om 12.00 uur. week van rust moesten de Iers weer aantreden op Hemel- irtsdag in Neerijnen waar op de ■de baan Maarten van der Aa bij de ers 500 een 13e plaats wist veilig stellen. Een 20e stek bij de 125 ïioren kwam na het rijden van de ee manches op naam te staan van win Logtens, terwijl Kevin Gielens teen afgebroken stuur de le man- r vroegtijdig moest afsluiten. Bij de 0 junioren eindigde Patrick de aijn op een 25e stek na het rijden ide reeksen. Bij de Quads sloot Joe lessen beide manches als winnaar en ging ook met de grootste beker iswaarts. [Bij de jeugdwedstrijd van afgelo- §n zaterdag in Cuijk wist Jeremy Imk een 9e stek in het dagklasse'ment por zich veilig te stellen door als 8e Dials 10e man te worden afgevlagd. bok nu wist Emile Cox de hoogste Kde voor zich op te eisen bij de 85 lote wielen door zowel de le als de fc manche winnend af te sluiten en Sndigde vader Andre bij de vetera- r [.Nicole Schreurs is afgelopen week- Bid ongeslagen kampioen geworden p de Limburgse finale van de Lady- pup biljarten In deze finale spelen de Jcht beste dames van Limburg mee. •Schreurs speelde haar finalepartij uit Pachttien beurten. - Joe Maessen in actie nen op een 8e plek in het algemene klassement. De wedstrijd van zondags werd verreden op het Wolfsbosch circuit te Gemert en bij de Zijspannen Natio naal wist Henk van de Pasch/Mat Wij- ers de manches op een 13e plaats af te sluiten Een 6e stek bij de Inters 500 werd veilig gesteld door Maarten van der Aa, terwijl Marc Josephs met de 4e beker huiswaarts mocht keren. Bi| de finale manche van de 500 junio ren kwam de 17e stek op naam te staan van Jan Kuenen en eindigde Henk Hagens op een 34e plaats na het rijden van de wedstrijd. Komende zaterdag is er een jeugd wedstrijd in Venlo en op Pinksterzon dag zijn er wedstrijden in Venlo en Boxmeer en op Pinkstermaandag is er een wedstrijd in Boxmeer. Zaterdag jl. werd in Tegelen het kop pelsjoelen, regio Limburg gehouden. De uitslag was: klasse C. Mimi Jansen met Frank Nellissen 6e, gem. 88.9 Klasse B: Toos Montijn met Truus Schouwenberg 4e, gem. 94.0 en Hans Montijn met André Schouwenberg 2e, gem. 100.2. De laatste wedstrijd van dit seizoen is op 5 juni in Diete ren. nrat ftgh ik* to. rut Sjoel gen ken: el 1 'BB 1, Afgelopen zaterdag was er een ~io koppel sjoelwedstrijd in Tege- Hier namen vier koppels van fclub Venray aan deel. De uitsla- le Rietje Goumans Agnes van J «ik gem 104.43 go H.C 3e Truus Jenniskens Regien gem 95.93 KI C 4e Ben ongen Truus Schoeber gem 94 70 KLC 5e Harrie Rongen Paul Bouten gem 93.90. Zaterdag 5 juni is de finalewed strijd in het kader van de Limburg Bokaal. Op de foto de prijswinnaars Rietje Goumans, Agnes van Dijk, Truus Jenniskens en Regien Sanders Uitslagen: Afgelopen zaterdag was de officiële opening van onze nieuwe jeugdvij- ver. Een verslag hiervan vindt u elders in dit blad. Afgelopen zondag werd met 24 deel nemers de derde wedstrijd om de len tekoning gevist. Deze wedstrijd werd gevist in het Wanssums Ven in de nieuwe vijver. Uitslag: 1Sjaak Koe nen, Wellerlooi, 3030 gram; 2. Wim Evers, Leunen, 1050 gram; 3. Dieter Wagner, Dusseldorf, 860 gram; 4. Harrie Theeuwen, Wanssum, 750 gram; 5 Wim Hendrix, Leunen, 600 gram. Programma: Op zaterdag 29 mei is nationale hen- geldag. Traditiegetrouw vissen ze dan om de Burenbeker, een wisselbeker die geschonken werd door Wilfried en Annemie Denissen van café de Buren in Wanssum De bijeenkomst voor deze wedstrijd is om 11.00 uur bij het Wanssums Ven. Er wordt gevist van 12.00 tot 16.00 uur in de oude vijver waarna prijsuitreiking in café de Buren. Op Pinkstermaandag is de laatste wedstrijd om de lentekoning. Er wordt gevist van 8.00 tot 12.00 uur in de oude vijver van het Wanssums Ven. De bijeenkomst is om 7.00 uur. Het vijfdaags Limburgs kampioen schap zwemmen in Kerkrade heeft HZPC (Horstzeer succesvol afgeslo ten met een derde plaats overal in het medailleklassement achter Sittard en Roermond met ruim 60x eremetaal waarvan 28x goud. Vierde en vijfde werden Venlo en Venray/Bergen van de 23 deelnemende verenigingen Estafette 4x200 meter wisselslag eer ste plaats, Dawn Williams (Oostrum), Mandy van der Klij (Swolgen), Judith van Meyei en Lieke Verouden. Tevens behaalde Dawn Williams op de 4x100 meter wisselslag estafette een eerste plaats. Individueel behaalde Angèl Koenen (Oirlo) een tweede plaats op de 200m rugslag en een derde plaats op de 400 meter wisselslag, Dawn Williams werd derde op de 100 meter vlinderslag en Guus Geurts (Venray) behaalde een tweede plaats op de 100 meter rugslag. Zomeravond competitie 2004 Vrijdag 28 mei wordt in café De Piël haas aan de Eindstraat 14 de eerste wedstrijd van de Zomeravondcompe titie gehouden. Er worden negen wedstrijden gehouden. De wedstrij den zijn nog op 11 en 25 juni, 9 en 23 juli, 6 en 20 augustus en 3 september. De finale wordt gehouden op 17 sep tember. Aan deze dartwedstrijden kan ieder een deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur. Dit kan ook telefonisch onder tel.nr. 582187. Het toernooi begint om uiterlijk 20.30 uur. Pinksterdarten Zaterdag 29 mei wordt in café De Piëlhaas weer het Pinksterdarten gehouden. Iedereen die aan dit toer nooi wil deelnemen kan zich tot uiter lijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via tel.nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur Uitslag: Winnaarsronde: 1Dennis Smits; 2. Lou Janssen; 3-Jos Heesen; 4 Peter v.d Berg; 5. Tomasz Kosmala. -6 Marco Jacobs; 7. Theo Giesberts; 8 Jolanda Giesberts. Verliezersronde: 1. Mart Boelaars; 2. Albert Moorrees. 3- Frank Coemans; 4 Roy Troisfontaine; 5. Andy Philip- sen: 6. Huub Klaasens. 7. Dennie Plum; 8 Patrik Plum. 180 werd 3x gegooid door Dennis Smits en lx door Mart Boelaars De hoogste finish was voor Jolanda Giesberts met 111 punten. De Cl meisjes van .Mixed Hockey Club Venray werden zaterdagmiddag in en tegen Boxmeer kampioen. Na een spannende strijd met Boxmeer, de nummer twee uit de poule, werd met 0-0 gelijk gespeeld. Dit gelijke spel was voldoende om de titel op te eisen in de 3e klasse. In het weekend van 4, 5 en 6 juni is er een jubileumconcours hippique op het terrein gelegen op Weverslo in Merselo. Het programma ziet er als volgt uit: Vrijdag 4 juni, aanvang 18.00 uur is er een paardenconcours, dressuur en springen. Zaterdag 5 juni, aanvang 09.30 uur pony-, paarden- en veteranencon- cours, dressuur en springen. Om 19.30 uur een spetterende show vier tal kür op live muziek van de Rosenta- ler Van 19 30 tot 21.00 uur is er een receptie ter ere van het 25-jarig jubi leum van LRV St. Jan Merselo. Daarna volgt er een knallende feestavond met muzikale begeleiding van de Rosenta- ler ledereen is hier natuurlijk van harte welkom. Zondag 6 juni om 09.30 uur is er een paardenconcours, dressuur en springen. Tijdens alle wedstrijddagen is het gezellig vertoeven in het mooi aange klede strodorp met veel vertier voor de kinderen. Drie koppels Sjoelclub De Schui vers van de Invaliden- Sport en Belan genvereniging Venray e.o. hebben in Tegelen deelgenomen aan een wed strijd koppelsjoelen. De koppels kwa men allen uit in de klasse C met de volgende resultaten. Wilma Wismans en Jan Pijpers werden zevende met een gemiddelde van 87,30 Marijke Denissen en Erica van Well speelden uitstekend en werden tweede met 99,63 gemiddeld. Mat Klaassens en Leo Reintjes vormden ook een koppel en zij veroverden de eerste prijs met een gemiddelde van 100,57. Koppels joelen is toch moeilijker dan menige deelnemer verwachtte. Vooral het enthousiasme van Leo Reintjes werk te aanstekelijk op de andere sjoelers. Op zaterdag 5 juni volgt de laatste wedstrijd van het seizoen. De finale van de Limburgbokaal in Dieteren Erica van Well, Wilma Wismans en Marijke Denissen van de Schuivers zijn nog in de race voor een van de ereplaatsen na zeven wedstrijddagen. Het door Restaurant Buitenlust georganiseerde Aspergestoemooi telde ditmaal iets minder deelnemers (47) dan vorig jaar. maar dat deed geen afbreuk aan de gezelligheid, mede ook door het fraaie weer En zelfs deelnemers uit het oosten van het land (Bornerbroek bij Almelo) hadden de weg naar het Venrayse gevonden. Tijdens twee van de vier omlopen (vooraf bepaald, achteraf bekend gemaakt welke ronden het betrof) konden asperges worden ver diend voor elk eentje, dat geslagen werd Jan Engels toonde zich hierin vandaag oppermachtig met 85 slagen (20-21-22-22), wat hem een overtui gende overwinning opleverde. Bovendien betekende deze 85 voor hem een nieuw persoonlijk record over vier ronden, een verbetering met 1 slag. Met 60 holes-in-one van de mogelijke 72 over vier ronden was hij dan ook spekkoper tijdens dit eve nement. Gerrit Janssen (92 slagen), Jan van Dijk (94). Henk van Leeuwen en Harrie Lenssen (96), Huub Straat man (97) bezetten de plaatsen twee tot en met zes. Oud-Venraynaar Gerrit Voermans (Eindhoven) met 99. zijn clubmaat Jack Hugers met 100, Wil- bert van Helmond (Duno Door- werth) met 101 en Jan Litjens met 104 slagen completeerden de toptien. Onderlinge Competitie De achtste speeldag leverde drie volle bakken (6-0) op, te weten de weer tijdig in vorm geraakte Jan van Dijk (72) tegen Truus van Dijk, de sterk spelende Huub Straatman (71) tegen Bets Wilms en Harrie Lenssen (71) tegen Thieu Vranken. Twee wed strijden eindigden in een gelijkspel (3- 3). Het betrof een spannend onder onsje tussen Annie Litjens (87) en Jo Litjens (89) en de verrassend sterk uit de hoek komende Miet Clevers (87) die nummer twee van de ranglijst Pierre Dean (81) tot een krachtsin spanning dwong. Theo Litjens (79) had een uitstekende dag door Jan Lit jens (84) verrassend hoog (5-1) te kloppen. Leo Wilms (85) wist leider Gerrit Janssen (73) twee punten af te troggelen (2 - 4). Henk van Leeuwen (76) bond zelfs Gerrit Vermeulen (79) met 4-2 aan de zegekar en dat gold ook voor Grad Arts, die echtgenote Truus Arts met 4-2 versloeg. Truus scoorde echter wel beter (87-92), maar meer dan één ronde winst zat er echter niet in. Gerrit Janssen (5 pun ten) en Pierre Dean (6 punten) bezet ten nog ruim de eerste twee plaatsen Huub Straatman (11,5 pt.) smaakte het genoegen de topdrie binnen te dringen ten koste van Harrie Lenssen (13 pt die zich ook nog gepasseerd zag door Henk van Leeuwen (12) en Jan van Dijk (12,5). Bij de dames blijft ook Annie Litjens op kop met 14,5 punten, op ruime afstand gevolgd door Bets Wilms (23). Fieke van Ham en Truus van Dijk delen met 25 pun ten de derde plaats, zij het dat eerst genoemde nog een wedstrijd tegoed heeft. Bondscompetitie In de le klasse trad het standaard team van Buitenlust aan in Nuth tegen Zicht Nirve 1om daar te proberen om net als vorig seizoen een overwin ning uit het vuur te slepen, waardoor de titelkansen intact zouden blijven. Helaas liet de uitvoering nogal wat te wensen over, ondanks dat er een constante teamprestatie werd neerge zet. De eerste ronde ging met zeven sla gen verschil (97-104) naar de gasthe ren. De tweede ronde werd met de zelfde score met één slag gewonnen (105-104). Na de thee volgde onze beste omloop met vijf slagen winst (105-100). Zou de geschiedenis van vorig jaar zich herhalen? Het mocht helaas niet zo zijn. De thuisploeg piekte met een ronde van 90 slagen, waar de onzen de slag (en) misten met 106. Hierdoor won Zicht Nirve 2 de wedstrijd (die in 4-4 eindigde) met 2,5-0 5, aangezien de totaalscore van 397 beduidend beter was de Buiten- lustscore van 414. Beste speler was ditmaal Gerrit Vermeulen met 97 sla gen en 22 als laagste ronde. De wedstrijd Buitenlust 2-Geldrop 3 werd tot nader order uitgesteld. In de 2e klasse werd in Soerendonk het restant van de competitie in toëmooi- vorm afgewerkt, wat voor iedereen wennen was, omdat de verenigingen in Zuid Afd. 2 nooit eerder met dit fenomeen te maken hebben gehad, maar in een aantal andere districten als normale competitievorm geldt. Winnaar werd de thuisspelende ploeg van Heeze 1 met 417 slagen (4 pun ten), gevolgd door Zicht Nirve 1 en Eindhoven, beiden met 255 slagen (2,5 punt) en Buitenlust 3 sloot de rij met 529 slagen, wat goed was voor 1 match- punt. Bets Wilms tekende voor de laagste ronde door in de laatste omloop met 21 binnen te komen. Zij was samen met Jo Litjens (beiden 122 slagen) de beste speelster. Komend Pinksterweekend is er Pinkstertoemooi in Nuth en in Gel- drop, waar een aantal leden zullen deelnemen. Info-avond Peelkorf 1, 2, 3: Donderdag 10 juni is weer de jaarlijk se info-avond voor alle Peelkorf 1, 2, 3-leden. Houd hier alvast rekening mee a.u.b. De derde periodetitel is gewonnen door De Peelkorf 2! Willen alle leden van de Peelkorf 3 hun pasje voor 1 juni inleveren met eventueel een nieuwe pasfoto bij Rosemarie Smits. Donderdag 27 mei mixtoernooi: de Peelkorf 1, 2, 3, 4, 5, recreanten en junioren op spp De Vlies. Uitslagen: SVSH El-Pupillen El 1-4 De Peelkorf 1-de Merels 1 9-9 De Peelkorf 2-Oranje Wit 1 66 Merselo 1-De Peelkorf 3 7-2 Swift(v) 4-De Peelkorf 4 13-5 De Peelkorf 5-ODOS 3 15-4 Na een leuke spannende wedstrijd mocht het pupillen El team de kam- pioensvlag hijsen. Ze hebben geen enkel punt afgestaan en zijn dus de terechte kampioenen. Tijdens de afsluiting van de welpen competitie van Korfbalkring Venray werd de Fair Play Cup uitgereikt. Wel pen 4 van de Peelkorf mocht deze in ontvangst nemen. Komend weekend nemen de Junio ren Al deel aan Junioren Fun te Eind hoven. Wil je komen korfballen en ben je tenminste voor 1 oktober 6 jaar dan ben je van harte welkom bij de Peel korf. Meld je dan aan bij Rosemarie Smits, Gezellenbaan 3 te Ysselsteyn. Telefoon 541788. Willen de volgende leden aan de pas foto denken: :Marloes Claessens, Motorclub 2004 You hield op zater dag 15 mei haar eerste toerrit die naar het zonnige Zuid-Limburg ging. Deze rit was door enkele vrijwilligers uitge zet; 38 motorrijders vertrokken van uit het clubgebouw in Merselo naar Geulle, gingen vervolgens naar Maast richt en daarna naar Slenaken. Na de lunch vertrokken de rijders naar Bel gië, om via Valkenburg en Beek te eindigen bij de nieuwe motorzaak in Venray. Als afsluiting werd 's avonds een barbecue op touw gezet. De spring- en dressuuramazones bezochten afgelopen week diverse concoursen. Iris en Katja Jeurissen sprongen in Baarlo in de prijzen. Katja Jeurissen met Roosje een derde prijs in de cate gorie DB en Iris met Tinka's Boy in de categorie DL een vierde prijs. In Sevenum op het concours behaal de Katja met Roosje een tweede prijs in het klassieke parcours en een eer ste prijs in het progressief, beiden in de categorie DB. Iris won met Kimuia het progressief in de categorie DB. Met D.J in de categorie DL behaalde ze een vierde prijs in het klassiek par cours en een tweede prijs in het progressief. Met Tinka's Boy behaalde ze nog een derde prijs in het progres sief. De dressuuramazones behaalden ook nog prijzen. Anneloes Masselink met Sven, categorie E2 een tweede prijs, Jaleesa v.d. Hof in de categorie DM2 een vijfde prijs en Robin Stolk met Dailey in de categorie DB een zesde prijs. Het voorbije weekend werden bij de Alpenjagers in Sittard de Limburg- se team kampioenschappen gehou- 1 den. Door verplichte afzegging van j 1 enkele van de toppers zou het een M 1 harde en moeilijke strijd worden. Na zowat de hele match voorgestaan te i hebben werd de spanning te groot en j was de eer voor de Alpenjagers. Donderdag tweede koningswed strijd voor senioren in Oirlo. Wilt u eens kennismaken met deze sport, die steeds beter bekend wordt, dan bent u welkom op de dins- en donderdagavond op D'n Doel op het sportpark. Vanaf 8 uur. De benodigde materia len zijn voor u aanwezig. I: Trainingen: Dinsdag: baantraining, 19.00 uur, Kas- tiëlse Baan. Donderdag, duurloop, 19.00 uur, par- 1 keerplaats Schadijker Bossen Meterik. Zaterdag: bostraining, 16.00 uur, par- keerplaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdkalender: 28 mei: Beegden 5-10 km MLAC 8 juni: Clubkampioenschappen 11 juni: Stramproy 5-10 km MLAC 21 juli: Acht van Horst 5-10 km. Uitslagen: Tijdens de Brunnenlauf, een 10 km stratenloop op 20 mei in Sonsbeck. eindigde Rinie Ebisch in de klasse V50 op de eerste plaats. Rinie Ebisch 46.00 (le V50); Wim Ebisch 39.15 (5e M50), Piet Aarts 42.04 (5e M55); Geert Emons 42.40 (3e M45 volks loop). Ton Besselink is in de Marathon van Praag gefinisht in 3-56.14 uur Wedstrijduitslagen doorgeven via E mail, rpvdgoor@plex.nl of telefo nisch, 077-4678240. Linda Oomen, Carolien van de Zan den, Maartje Crienen, Erline Pouwels, Anne Stevens, Lisa Claessens, Janneke Litjens, Ellen Bouwman, Renee Wilm- sen, Lotte Bergsma, Sandra Janssen. Inleveren bij Ellv Claessens, Peelweg 25. Korfbalclub Uitslagen: HBSV B1 -Aspiranten B1 3^ Junioren Al-Klimop Al 12-6 De Peelkorf 2-Senioren 1 6-6 Jes Al-Aspiranten A2 5-6 Junioren A. Kampioen: Door de laat ste wedstrijd winnend af te sluiten eindigden de junioren A op een gedeelde eerste plaats met Lottum. Afgelopen weekend kregen de Wel pen 1 de beker overhandigd voor het team dat de meeste punten behaald heeft bij de nevenactiviteiten tijdens de competitie. Wil iedereen die van de leiding gehoord heeft dat er een nieuwe pas foto ingeleverd moet worden, deze foto (in gesloten envelop) inleveren bij Julia Ewals, Albionstraat 25, Leu nen. PEEL EN MAAS eert abonnement waard Afgelopen zondag had Rik Wilms met Polleke in Geldrop een mooie eerst prijs in het DM springen. Ook donderdag met Hemelvaart reden er enkele in de prijzen. Rik Wilms haal de een derde prijs met Cassini in de categorie DM springen in Baarlo. Susan Hendriks reed in Gassel en werd vijfde in het DM 1 dressuur met 162 punten met Nina. Er werd door de pony's in Seven um gestart zowel dressuur als sprin gen Ook hier vielen enkele ruiters in de prijzen o.a. Veme Janssen, zij werd eerste in de categorie DB springen met haar pony Three Penny, maar ook werd ze eerste in de categorie EL springen met Little Mistery. In de categorie dressuur behaalde Rianne Schellekens'een mooie tweede prijs met haar pony Scooby in de klasse DM 2. Ook Maartje Emons werd zesde in de categorie DL1 met Renal- do met 166 punten. Ook gingen de paarden op wed strijd naar Gassel. Hier werd Petra van Dijk twee keer tweede. Een keer met Jump Dolivia in de categorie dressuur L2 met 172 punten, maar ook werd ze tweede met Jump Dolivia in de cate gorie springen in de klasse L. Monique van Dijk werd eerste in de categorie dressuur Z1 met Lolivia met 355 punten. De externe competitie zit er al weer op. Afgelopen zondag werd bij TC Venray de tenniscompetitie afge sloten met een barbecue en daarna de huldiging van de teams die kampioen geworden waren. Van de zaterdag- competitie was het eerste Gemengd Senioren team 3e klasse 18+ reeds vorige week zeker van het kampioen schap. Een paar teams van de zondag moesten er tot de laatste bal om strij den. Voor twee teams met succes Het Gemengd Senioren team 4e klas se 18+ is kampioen geworden, zodag TCV volgend jaar met twee teams in de 3e klasse zal spelen op zondag. Ook het Gemengd Senioren team 6e 18+ klasse is na een zinderende thuis wedstrijd kampioen geworden. De junioren hebben ook op de woensdag, zaterdag en zondag veel competitiewedstrijden gespeeld. Helaas op de zaterdag(district) en op de zondag (landelijk) geen kampioe nen. Het volledige overzicht van de woensdag is nog niet bekend. Er nog een inhaalwedstrijd worden gespeeld. De komende activiteit is het mini- veld jeugdtoernooi op 12 juni. Een toernooi voor de jongste spelers op klein veld,geboren in 1994 of later. Het is een bondstoemooi. D w.z. dat de winnaars van elke poule mogen meedoen aan de Limburgse Mini-veld- tenniskampioenschappen. Voor de senioren vindt van 19 juni tot en met 27 juni 2004 voor de acht tiende keer het open toernooi plaats. Evenals vorig jaar wordt er in dit offi ciële KNLTB-toemooi gespeeld in de categorieën 3 t/m 6 (alle leeftijden); 7 (17+) en 8/9 (17+). Voor deelname in de categorieën 7 en 8+9 dient u gebo ren te zijn voor 1 januari 1986. Nieuwe leden kunnen zich aanmel den bij onze ledenadministratie. Tele fonisch te bereiken op 584876. Het inschrijfformulier staat ook op onze website. In de KNLTB competitie 2004 kon TV Ysselsteyn afgelopen weekend twee kampioenen huldigen. Het Heren 35+ team bestaande uit Jan Droesen, Jan 1 Altink, Henk Drabbels, Robert van Osch en Martien Janssen is zaterdag kam pioen geworden in de 3e klasse van het district Limburg. Zondagmiddag was er opnieuw een kampioenschap te melden. Het Mix 18+ team werd met een dui- delijke 5-1 zege op het Trambaantje 2 uit Helmond terecht kampioen in de 3e klasse gemengd van het district Oost-Brabant. Op de foto het Mix 18+team v.l.n.r. uit Dirk, Lindsey, Robert en Kathelijn.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 23