HYPOTHEEKACTIES.nl E83 WOONHUIZEN :e fem II C rel Fijen Makelaardij half-vrijstaand woning TE KOOP Speciale Vice Versa aanbieding; Te koop gevraagd IN ALLE PRIJSKLASSEN. Peelrand «Ü1 Te huur aangeboden per 1 -9-2O0f oei SNJ PEEL EN MAAS Donderdag 6 mei 2004 - p4 WONINGMAKELAAR B E D R l| FM AKE LA AR TAXATIES \een kwestie van vertrouwen NVM 4» Woonplein Umburg.nl (RMT Wi] zijn ook op zaterdag telefonisch bereikbaar van 10.00 tot 13.00 uur. Kent de regionale woningmarkt Is goed thuis in bedrijfsruimtes geeft een betrouwbaar koopadvies vindt wat u zoekt staat voor reële taxaties adviseert m.b.t financiering is NVM-makelaar is lid van Stichting Register Taxateurs O.Z. Meerto, Dorpbroekstraat 33 Vraagprijö: op aanvraag Aantrekkelijk gelegen vrijstaande woning in een rustige omgeving binnen de bebouwde kom. Pert opp.: 740 m2. Inhoud ca 570 m3.8ouwjaar I946 uit gebreid in 1975. Beg. grond; hal met trap naar kelder, ruime woonkamer, kan- toor/hobbvruimte, gesloten keuken. Van hieruit is de bijkeuken met douche en wastafel toegankelijk Ie verd. PATERSSTRAAT 2IA 5801 AT VENRAY POSTBUS 18 5800 AA VENRAY T 0478 63 69 22 F 0478 63 69 14 E' wonen@carelfijen.nl EJ bog@carelfijen.nl www.carelfijen.nl Venray, Pavanestraat 72 slaapkamers en bergruimte De tuin is ruimtelijk aangelegrf en heeft een vrij uitzicht aan de achterzijde Vraagprijs: 185.000,- k.k. joed onderhouden woning met vrij- Venray, Dr. Poelsstraat 17 Hogere prijsklasse Op een toplocatie aan de rand van het centrum gelegen royaal viijstaand land huis. Perc. opp. 1335 m2 Inhoud woonhuis: ca. 1800 m3. Bouwjaar 1985. Vanuit de statige hal (marmeren vloer) met vide bereikt u de L-vormige woonkamer met open haard en schuif deuren die toegang geven tot het riante overdekte tefras. De woonkeuken heeft L-vormige opstelling met apparatuur. Via de fraaie trappa'itij met balustrade zijn de 4 royale slaapkamers te bereiken w.v. twee met balkon en één met eigen badkamer. De algemene badkamer is ruim' van opzet en v.v. dubb. wastafel, bidet, toiiet, ligbad, douche en inbouw- kast. De ruime 2e verdieping is via vaste trap bereikbaar. Venray, Biezenvenneke 4 Hogere prijsklasse Op een werkelijk zeer mooie locatie gele gen vnjstaande onder bijzondere archi tectuur gebouwde bungalow Bouwjaar 1961, inhoud ca. 850 m U waant zich in een woning waarbij u het gemak en luxe ondervindt van alle voorzieningen op één woonlaag "Het hart* van de woning, de ruime hal geeft een enorm statusgevoêl. De slaapvleugel kent 4 slaapkamers en een badkamer. In de andere vleugel ligt de riante woonkamer {ca. 70 m2), een aparte studeerkamer, de woonkeuken en een berging met tussenponaal. Aan de achterzijde loopt u droog onder de luifel naar de garage. De combinatie van een woning die esthetisch veel aandacht heeft, gekregen, en ligging op een ruim perceel zi|n uniek te noemen. staande garage gelegen in een' zeer kindvriendelijke omgéving. Bouwjaar 1974. Indeling: ruime woonkamer vv. lichte tegelvloer. De luxe keuken (1999) is v.v. afzuigkap, inductie kookplaat. koelkast, vaatwasmachine, combimag netron en provisiekast. Inbouwspots bezorgen deze ruimte een sfeervolle uit straling. De le verdieping kent 3 ruime slaapkamers en een luxe badkamer (2003) (uitgebreid met dakkapel! v.v. lig bad, douche, toilet en wastafel met ombouw. De 2e verdieping is bereikbaar vi3 een vaste trap. Tuin biedt veel priva cy en s v.v. een tuinhuisje. Venray, Zevenblad 30 Vraagprijs: op aanvraag Ruim opgezet halfvrijstaand woonhuis. De brede dakoverstekken en de erker geven deze woning een karakteristieke uitstraling. Indeling: l-vormige woonkamer, luxe keuken. Aanbouw ingericht ais kantoor- hobbymimte Op de verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer De 2e verdieping heef? 2 aparte kamers. Ruime kavel met veel privacy. Venray, Oomenlaan 6 Vraagprijs: 549.000,- k.k. Zoekt u een landhuis met ruimte? Dit ruim herenhuis met inpandige garage biedt u 4 slaapkamers en kan op de 2e verdieping op een eenvoudige wijze worden uitgebreid tot 6 slaapkamers. Wandelgebieden zijn ruimschoots aan wezig terwijl het centrum van Venray binnen 5 autominuten is gelegen De woonkamer en keuken (ca. 80 m2) zijn vv. vloerverwarming. De woonkamer heeft op fraaie wijze direct contact met de tuin o.a via de schuitpui in de achter gevel. De achtertuin met optimale priva cy is op het zuiden gelegen. Op de ver dieping zijn een complete badkamer en eer gastendouche aanwezig. Perc. opp. ca 1.065 m2 Inhoud ca 825 m3. Bouwjaar 1994. Venray, Eligiusweg 19 Vraagprijs: 209.500,- k.k. Geschakelde -.ven -5 de geliefde w Veltu- :erc cpp: 200 m2. Bouwjaar 1976 Runre woonkamer en moderne keuken (1996). Ie Vèrdieping: 3 uime six vv. keurige laminaat- vloer. Luxe badkamer (2001). De 2e verdieping iS bereikbaa; via vlizo trap Hier kan evl een Ce sik gerealiseerd worden Aanpandige garage. De tuin biedt veel privacy' Een leuke woning m een kindvriendelijke wijk' Venray, Kuiperstraat 13 Vraagprijs: 198.500,- k.k. Prima onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage en ruime oprit gelegen in de wijk Veltum 1Bouwjaar 1968, nadien regelmatig gerenoveerd. Via de hal heeft u toegang tot de ruime doorzonkamer. De keuken is v.v. afzuig kap, gaskomfoor, koelkast en oven. In de bijkeuken is de aansluiting voor de wasmachine, óp de le verdieping treft u aan 3 slaapkamers en badkamer De 2e verdieping die gebruikt kan worden als hobby/logeerkamer is bereikbaar via een vaste trap De tuin met vrije achter om is op het zuiden gelegen. Een klein schalig winkelcentium ligt op korte afstand. Een nette woning in een kind vriendelijke buurt! Venray, De Boog 18 Vraagprijs: op aanvraag Halfvrijstaand woonhuis met garage gelegen in hartje Venray. Perceel- oppervlakte ca. 244 m2. inhoud ca. 415 m3 (exd garage). Vanuit de hal bereikt u de woonkamer. Via een schuifpui is de keurige patiotuin bereikbaar. De keuken heeft een moderne opstelling. Op de 1e verdie pingzijn 2 slaapkamers (3 mogelijk) en een moderne badkamer Venray, Zilverschoon 21 Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaand woonhuis met garage en carport in de wijk Landweer: De woning heeft de beschikking over een kelder van ca, 29 m2 Ruime woonka mer met zonnekamer (totaal ca. 45 m2). Het terras is bereikbaar via de schuifdeur in de zonnekamer. Netjes ingerichte leefkeuken. Op de begane grond zijn twee slaapkamers en een moderne badkamer. Verdei treft u op de le verdieping nog 2 slaapkamers aan. Keurig afgeweikte woning en voor de senior ideaal. Venray, Adelbertweg 36 Vraagprijs: 225.000,- k.k. Sfeervolle verspringende schakelwoning met eigen oprit en garage. Bouwjaar 1977. inhoud woning ca. 455 m Ruime woonkamer (ca. 40 m2) en leef keuken. In de woonkamei ligt een keuri ge kersenvloer. De leefkeuken gelegen in 3e voorgevel is zeer stijlvol afgewerkt Diverse apparatuur ingebouwd. Met ter razzo aanrechtblad 1e verdieping: 2 slaapkamers, aparte wasruimte en bad kamer. De badkamer werd ca 4 jaar geleden gerenoveerd met ligbad, dou che en wastafel. 2e verdieping, volwaar dige slaapkamer toeqarikelijk via vaste trap. Tuin is via tuindeuren in woonka mer toegankelijk, Combikei Vaillant 1998. Een zeer fraai afgewerkt woon huis met een bijzondere uitstraling!! Venray, Zilverschoon 14 Vraagprijs: op aanvraag Luxe vrijstaande woning (ca. 550 m3) met i inpandige garage gelegen in het viije sector- gedeelte van de wijk "LandweertDeze woning ligt op een perceel van ca. 624 m2. I Op de begane grond treft u aan: ruime hal I met toilet, woonkamer, woonkeuken j Op de verdieping zijn 3 ruime slaapkamers en een luxe badkamer De tuin met veel privacy ligt op het zuid-oos ten Venray, St. Jozefweg 12 Vraagprijs: 349.000,- k.k. Karakteristiek vrijstaand woonhuis met dubbe le garage gelegen op een aantrekkelijke locatie in het centrum van Venray. Diverse oorspron kelijke elementen in deze woning zijn gehand haafd gebleven. De woonkeuken is recentelijk gerenoveerd. Op de le verdieping zijn 3 ruime slaapkamers waarvan één met trap naar zolder. Badkamer v.v. ligbad en toilet. Zoekt u een sfeervolle plek dan is dit üw woning!! Venray, Stationsweg 22 Hogere prijsklasse Op een ruim perceel (ca 1.900 m2) bie-' den wij te koop aan een statige en representatieve villa met dubbele gara ge. Een gemeentelijk monument gele gen op een uitstekende locatie op loop afstand van het centrum van Venray. Het object is uitermate geschikt om te worden gebruikt als woonruimte in combinatie met een praktijk- of kan toorruimte. Indeling Souterrain wijn kelder, stook- en bergruimte Begane grond met fraaie hoge plafonds Hal, woon-/tuinkamer mei schouw in Lodewijk XV stijl, spreekkamer, woon keuken en eetkamer, fraaie trappaitij met karakteristieke elementen. Ie ver dieping gasten badkamer, 3 ruime slaapkamers en masterbedroom met eigen badkamer en balkon op het zui den. 2e verdieping slaapkamer en zol derruimte vooizien van een dakkapel en de mogelijkheid om extra werkruim te dan wel slaapkamers te realiseren. Hofthees, Gildestraat 20 Vraagprijs: 320.000,- k.k. Ruime vrijstaande woning Overloort, Kuluutsheuvel 74 Vraagprijs: op aanvraag Villa met inpandige garage en kantoor eg. praktijkruimte Maashees, Rieterweg 43 Vraagprijs: 249.000,- k.k. Helft van voormalige woonboerderij met gara ge en carport Holthees, Gildestraat 34 Vraagprijs: 318.000,- lek. Vrijstaande -woning met garage Maashees, Hogeweg 3 Vraagprijs: 345.000,- k.k. Zeer ruime vrijstaande woning met slaapka mer en badkamer op beg. grond Maashees, St. Jorisstraat 34 Vraagprijs: 192.500.- lek. Goed onderhouden halfviijstaande woning met aanbouw en ruime vrijstaande garage Arcen, Wal 16 Vraagprijs: 214.500,- k.k. In de kern van het karakteristieke maas dorp Arcen gelegen zeer ruim halfvrij staand woonhuis. Bouwjaar woonhuis ca. 1956 (aanbouw 1977) Inhoud woning ca. 370 m3 De woning heeft de beschik king over een keunge eetkeuken v.v. een afzuigkap, een gasfornuis, een koelkast, een combimagnetron en een dubbele spoelbak. De woonkamer heeft met zijn aanbouw een oppervlakte van ca 50 m2. De bijkeuken met toilet is ruim van opzet Het is mogelijk hier de wasmachine en droger te plaatsen. Ketelopstelling Vaillant 1992. De 1e verdieping kent 3 slaapka mers en een nette badkamer met douche en toilet. De zolderverdieping is bereik baar middels vlizotrap. Eigen achterom via langgerekte oprit. Vrijstaande garage. Te koop erS< iinis J aai ft ge' itch met garage en grote achter S"s tuin van 9x24 meter op :rb zuiden in de wijk Landweed frp< Tel. 0478-583264 pst ds ge he Bedrijfsruimte in Venray deelt |137 6 et ipoec tchtsl iraak I Wij bieden voor een van onze relaties; Op een zicht locatie aan een van de hooflljge ontsluitingswegen vanuit het centrum een bedrijfsruimte zeer geschikt voor: - Praktijkruimte voor een Huisarts, Fysiotherapie etc. - Kantoorruimte voor dienstverlening: Makelaar, Assurantie tussenpersoon, administratiekantoor etc. Detailhandel kleinschalig Voor meer informatie kunt u rechtstreete] contact opnemen met Wim Holtermans J 0653331412 HOLTERMANS VASTGOED BV bezoek ook onze website www.holtermans-vastgoed.nl -nalladres: lnfo@holtermans-vastgoed.nl '•4 Vice Versa 'Wsburt^ Voor de kenners onder u: Diverse vertrekdata in mei voor 8 of 15 dagen {ook vanaf Eindhoven en Maastricht) naar de vertrouwde app Barbacan op Gran Canaria! Nederlands management staat garant voor kwaliteit! Prijzen vanaf €399,- Henseniusplein 3, 5801 BB Venray tel 0478-515155 fax 0478-513931 www.reisbureauviceversa nl - email: info@reisbureauviceversa.nl I# Directe definitieve aankoop en geen makelaarskosten. Aanvaarding direkt of op langere termijn mogelijk. Bel vrijblijvend 077 - 4663639 De Limburgse Vastgoed Maatschappij Deputé Petersstraat 30 OIRLO tel. (0478) 57 82 57 TE KOOP GEVRAAGD Namens cliënten te koop gevraagd: Een perceel bouwland of grasland van ca. 1 ha in Overloon en omgeving. Informatie en aanbiedingen: Area Makelaars de heer H. Hendrix tel. 0478 -57 82 57 GRENZELOOS VASTGOED BLITTERSWIjCK, NIEUWBOUW Verkoopprijs 260.000.- v.o.n. Kavel ca. 380 m2 Inhoud ca. 650 m3 OOSTRUM, SPURKTERD1JK 6 NIEUWBOUW in de kern van Blitterswijck Op de locatie van de voormalige Rabobank en naast gelegen kavel worden 3 nieuwe woningen gerealiseerd. Er is gekozen voor een vrijstaand woonhuis met inpandig bereikbare garage op een kavel van ca. 380 m2. Het voormalige Rabobank pand wordt geheel verbouwd tot 2 senioren/starterswoningen waar, leven, slapen en baden op beg. grond mogelijk is. Afwerking is voor de objecten in overleg met verkoper nog geheel te bepa len. Er zal gebouwd worden met kwalitatief hoogwaar dige matenalen. Dit halfvrijstaand woonhuis met verlengde garage heeft een vrije ligging aan zowel de voor- en achterzijde, nabij scholen, winkel centra en uitvalswegen richting Nijmegen en Venlo ep een kindvriendelijke locatie in de wijk Landweert. Het pand is geheel voorzien van nieuwe kunststof kozijnen ('02-'03), de cv-ketelis vervangen in ('01). Indeling: begane grond: Hal, meterkast, toilet, woonkamer gesitueerd op de achter tuin met trapkast en tuindeur. Gesloten keuken voorzien van eenvoudige inbouw- keuken. le verdieping: Overloop 3 slaapka mers, badkamer vernieuwd '01) en inge richt met een douche, wastafel en toilet. 2e verdieping: middels vaste trap bereik baar en een 4e slaapkamer is hier prima te realiseren. De achtertuin met vrije achter om en zitkuil is op het zuidwesten gelegen en heeft een maximale privacy. Bvyjr.: 1986, inh.: ca. 375 m:. opp.: 176 m Vraagprijs: 191.500,- k.k. Dit appartement (2002) met gigantisch balkon (ca. 70 m'~), berging in het souter rain en vaste buiten parkeerplaats is gele gen nabij het centrum van Venray en is in perfecte staat van onderhoud en van alle woongemakken voorzien. Al het hang- en sluitwerk is gecertificeerd met het politie keurmerk Veilig Wonen. Indeling: Royale hal. Badkamer met ligbad, douchehoek en wastafel. Toilet. 2 slaapkamers, waarvan 1 met toegang tot het balkon. Zeer ruime woonkamer eveneens met een balkondeur. Open keuken ingericht met een moderne luxe inbouwkeuken en voorzien van alle apparatuur. Bergkast met CV-ketel en aan sluiting voor de wasmachine en droger. Schitterend balkontuin met gedeeltelijk overdekt terras. Bwjr.: ca. 2002, opp.: ca. 168 m' (incl. balkon). Vraagprijs: 255.000,- k.k. LOTTUM, BROEKHUIZERWEG 26 Schitterende langgevet boerderij (900 m') met dubbele carport, grote schuur en paardenwei op 3.370 nv grond. Vraagprijs: 468.000,- k.k. VENRAY, EVERESTLAAN 4 Op een schitterende locatie, in een bosrijke omgeving, nabij natuurgebied Vlakwater staat deze zeer fraaie, gro tendeels onderkelderde villa. Vraagprijs: 495.000,- k.k. MAASHEES, KALVERSTRAAT 10 Op een schitterende locatie aan de Maas gelegen, keurig onderhouden, royaal en karakteristiek woonhuis. Vraagprijs op aanvraag. HORST, METER1KSEWEG 99 Geheel gerenoveerde karakteristiek vrijstaande woonhuis met vrijstaande loods. In 2001 vernieuwd en van alle hedendaagse gemakken voorzien. Vraagprijs: 435.000,- k.k. VENRAY, STATIONSWEG 15 Schitterende karakteristieke villa met praktijkruimte, dubbele garage en roy ale achtertuin (1912). maakt wonen in het groen in het hartje van Venray mogelijk. Vraagprijs: op aanvraag WANSSUM, VENRAYSEWEG 50 Deze geheel gerenoveerde (1993-1995) vrijstaande woonboerderij met vrij staande garage en dubbele carport is gelegen aan de rand van het dorp Wanssum. Vraagprijs: op aanvraag VENRAY, EINDSTRAAT 122 Dit appartement (gebouwd.in.20Ó1) op de 3e verdieping met berging in de kelder en is schitterend gelegen in het centrum van Venray. VRAAGPRIJS: 198.000,- K.K. VENRAY, KEMPWEG 41C Dit 2-kamer appartement met garage box en berging in het souterrain is gelegen op een mooie locatie in hartje Venray en is netjes onderhouden. VRAAGPRIJS: 157.000,- Aan de rand van woonwijk "Het Brukske", in een doodlopend deel van de straat ligt deze recentelijk vernieuwde tussenwoning met berging. Vertrekken als een keuken en badkamer zijn recentelijk vernieuwd en voorzien van alle hedendaagse luxe. Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, vernieuwd luxe toilet, royale woonkamer met massieve eiken vloer en uitzicht op de achtertuin. Keuken met inbouwkeuken en ingericht met alle apparatuur, le verdie ping: Overloop, 3 ruime slaapkamers en een luxe badkamer. De 2e verdieping is middels een vlizotrap te bereiken en is in gebruik als bergruimte. De vrijgelegen tuin is in 2003 geheel opnieuw aangelegd (vijverpartij) en beschikt over een vnje achterom. Bwjr.: 1974, inh.: ca. 400 nv', opp.: 165 m Vraagprijs: €174.500,- k.k. VRIJSTAAND GESCHAKELD VENRAY, ST. ANTONIUSVELDWEG 28 Vrijstaand geschakeld (met garage) royale woonhuis met dakterras en een mooie, zonnige achtertuin met vrije achterom. Vraagprijs: 287.000,- k.k. VENRAY, LAURAHOF 5 Royale vrijstaand geschakelde woning met o.a. een zeer ruime living, uitge bouwde keuken en vrije achterom. Vraagprijs: 269.000,- k.k. VENRAY, KRUISOISTEL 18 Nagenoeg vrijstaand woonhuis met ruime berging en mooi aangelegde tuin met vrije achterom en veel priva cy in Landweert. Vraagprijs: 207.000,- k.k. Aan de rand van het CENTRUf. op een prachtige kavel van 590 m2 in de Oranjebuurt staat dit uitgebouwd halfvrij staand woonhuis met verlengde garage. Kozijnwerk op de 1ste verd. is reeds ver vangen en het gehele pand is voorzien van rolluiken. Details als schouwen en glas-in- lood ramen zijn in dit pand nog aanwe zig. Ind. beg grond: hal, mk, toilet en toe gang tot de kelder, woonkamer met schouw en uitbouw, gesloten eenvoudige keuken, en een royale bijkeuken. 1ste verd.: Overloop. 4 slaapkamers, en een badkamer met douche en wastafeL 2de. Verd.: Middels steektrap te bereiken en in gebruik als ber ging. De verlengde, verwarmde garage heeft een oppervl. van ca. 35 m;. De tuin is op het zuid-westen gelegen en heeft een schitterende privacy. Bwjr.: 1954. Inh.: 465 m (ind. garage). Opp.: 590 m'. Vraagprijs: 239.000,- k.k. VERKOCHT ONDER VOORBEHOUD Aan een rustige woonstraat in de woonwijk Landweert ligt deze nagenoeg geheel, aan de huidige woonwensen aangepaste, aan de achterzijde geheel vrijgelegen tussen woning met garage. Het pand is in 2000 geheel voorzien van nieuwe kunststof kozijnen met ingebouwde rolluiken. Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, toilet, woonkamer met tegelvloer, trapkast en 4-delige schuifpui, open keuken met inbouwkeuken ('00) en alle apparatuur, le verdieping: Overloop, 2 slaapkamers met vaste kasten Badkamer geheel vernieuwd ('00) met liqbad, douche, wastafel en toi let. 2e verdieping: middels een vaste trap te bereiken, overloop met cv-ketel (Nefit HR '01) en de 3e slaapkamer. De vrijgele gen achtergelegen tuin is geheel voorzien van sierbestrating. De royale garage met inpandige L-- J- hobbyist. Bwjr.: 1982, inh.: ca. 365m', opp.:153 m'. Vraagprijs: 195.000,- k.k. MET SUCCES VERKOCHT Venray, Kleefkruid 10 Venray, Kruidenlaan 3 Venray, De Gouden Leeuw 65 Venray, Kempweg 39 Woonplein Venray, Mambostraat 122 Venray, Bolerostraat 7 Helmond, Kariboelaan 45 Milheeze, Kerkeind 42 Bakel, Gemertseweg 18 Bakel, Willémstraat 10 RFRKTFB Kj Makelaardij Landelijk wonen in een langgevel boerderij die geheel opnieuw opgebouwd is (1998-1999) met behoud van de karakteristieke elementen en v.v. alle hedendaagse luxe en comfort. De boerderij met'bijgebouwen is gelegen op een schitterende kavel van 4.835 nv in het buiten gebied van het dorp Oostrum, op 2 km afstand van het centrum van Venray en nabij het treinstation. Het pand heeft een gigantisch leefopp. op de begane grond, met name in de living en de woonkeuken. Het geheel is met oog voor detail uitgevoerd, bijv.: de tegelvloeren met vloerverwarming op de gehele begane grond, het toilet en de hal met bordestrap en vide. Het pand is geheel geïsoleerd en v.v. een nieuwe cv-installatie en een balans ventilatie door het gehele huis. De rondom gelegen tuin beschikt over schitterende bloemen- borders, diverse terrassen, gazon en een waterpartij. Inhoud: ca. 1.100 m:. Vraagprijs 695.000,- k.k. MEERLO, BERNHARDSTRAAT 10 Vrijstaand woonhuis met mogelijkheid tot slapen en baden op beg.gr. Het pand is op vele fronten verbeterd zoals keuken (2000), kozijnen enz. Vraagprijs: 249.000,- k.k. MAASHEES, KOPKESHOF 1 Ruime woning met serre, riante vrijst. garage met aangebouwde berging, gelegen aan een doodlopend straatje. Vraagprijs: 359.000,- k.k. VENRAY, LANGSTRAAT 144 In prijs verlaagd! Aan de rand van de wijk Veltum, nabij scholen, winkels staat dit vrijstaand woonhuis op een kavel van ca. 500 m'. Dit pand moet u van binnen gezien hebben! Vraagprijs: op aanvraag VENRAY, LAVENOELHEIDE 11 Landelijk gelegen en toch niet ver van het centrum van Venray, modern, nagenoeg nieuwe, vrijstaande woning op ruime kavel Vraagprijs: 369.000,- k.k. VENRAY, MERSELOSEWEG 106 Karakteristiek, vrijstaand pand gelegen in het centrum van Venray met eigen oprit en vrije achterom. Kavel 399 m2. Vraagprijs: 254.000,- k.k. BLITTERSWIJCK, OUDE HEERWEG 25 Ruime vrijstaande bungalow (ca. 766 m') op royaal perceel van 1.190 nv'. Dit pand moet u van binnen gezien hebben. Vraagprijs: op aanvraag VENRAY, WITZAND 3 Nabij het centrum, in een bosrijke omgeving, gelegen goed onderhouden bungalow, op een ruime kavel (ca. 1.200 m?). Vraagprijs: 429.000,- k.k. VENRAY, ZILVERSCHOON 37 Aan een van de mooiste en rustigste woonstraten, aan de rand van de wijk Landweert, gelegen vrijstaand woon huis met viij uitzicht. Vraagprijs: 349.000,- k.k. Op een uitstekende locatie in het centrum van Venray gelegen tussenwoning met aan bouw, berging en tuin met vrije achterom. Het pand is deels gedateerd. Indeling: Begane grond: hal met toegang tot net toi let en oe meterkast. Rechte woonkamer met aanbouw. De open keuken is middels een bar afgescheiden van de woonkamer. De inbouwkeuken (1998) is voorzien van alle apparatuur. Vanuit de keuken is er toe gang tot de kelderkast Aangebouwde ste nen berging, le verdieping: Overloop met inloopkast. 3 slaapkamers, waarvan 1 met een muurkast. Badkamer. De 2e verdieping is bereikbaar met een vaste trap en is in Sebruik als slaapkamer en berging. De op et westen gelegen onderhoudsvriendelijke tuin heeft een goede bezonning, een vrije achterom en een tuinhuisje Bwjr.: ca. 1964, opp.: 156 m', inh.: ca. 400 nv. Vraagprijs: 169.000,- k.k. HALFVRIJSTAAND VENRAY, KONINGSKAARS 41 Gelegen op een royale, vrijgelegen kavel (303 m'), goed onderhouden 2- onder-1 kap woning met uitgebouwde woonkeuken. Vraagprijs: 212.000,- k.k. VENRAY, LANGSTRAAT 37 Royale halfvrijstaande woning (ca. 515 m') met carport, praktijk/kantoor aan huis in het centrum van Venray op een grote kavel (650 nv). Vraagprijs: op aanvraag OOSTRUM, MGR. HANSSENSTRAAT 47 Deze woning (type langgevel) is vanaf 2000 middels een riante serre uitge bouwd en op een perfecte manier aan gepast aan de normen en eisen van deze tijd Vraagprijs op aanvraag Assurantiën Lage hypotheek rentes vanaf 2,4°/J Op zoek naar een hypotheek die bij U past? 5 jaar vast v.a. 3,05% - 10 jaar vast v.a. 4,1 15 jaar vast v.a. 4,4% - 20 jaar vast v.a. 4,45%J Ook scherpe rentes voor uw nieuwbouwwoning? Bel 0478-550115 of 06-22241677 (René Rintjema) voor het ml van een afspraak. Uiteraard kunt u ook een e-mail sturen naa| reverus@home.nl Re Verus uw partner in assurantiën financiën ACTIES Aan de Stationsweg 111 a te Venray Kantoor met bedrijfsruimte/praktijkruimte (Geen detailhandel) Mil de a Rtelv ïisp iet ven nieue ieleii 6,25 nideui «itie Indeling: Kantoorruimte is voorzien van alle aansluitingen 36 ni Bedrijfsruimte/eenvoudig te veranderen in knt ruimte 75' m! Toilet en kantineruimte Twee inrijpoorten met kanteldeuren en loopdeur Grote zolder (gedeeltelijk beschoten) 147 rifi™ Eigen parkeerplaats aanwezig 85 m! Huurprijs op aanvraag. De mogelijkheid bestaat om in de toekomst het gehuurde inclusief woonhuis, met een royale tuin, en een eigen achterom, aan te kopen. Interesse, bel dan 0478-555888 of 06.4123.8284 Deputé Petersstraat 30 5808 BC OIRLO tei. 0478 - 57 82 57 fax 0478 - 57 82 60 e-mail: info@area-makelaars.nl ook gevestigd in Roermond en Klimmen Area Makelaars van huis uit thuis in het buitengebiei Deskundig op het gebied van bestemmingsplannen, vergunningen Aan- en verkoopbegeleiding woningen, woonboerderijen, bedrijfslocaties Taxaties voor financieringen, aankoop, verkoop etc. Bel voor een vrijblijvend gesprek of waardebepaling met onze vestiging in Oirlo tel. 0478 - 57 82 57. Bekijk ons aanbod op www.area-makelaars.nl Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat -i5-a 5801 BN Venray www.peelrand.comwww.runaa.nl Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com DE SPECIALIST VOOR WONEN IN HET BUITENGEBIED

Peel en Maas | 2004 | | pagina 4