-info wemmers presteren n Luxemburg Sportnieuws Koningschieten Venrayse schutterij Emile Cox wint in Arnhem Bridge Venrayse sjoelers naar NK Jeugdbowlers naar finale Rietje Goumans wint sjoeltoernooi Midgetgolf Maastaier in Vierlingsbeek Bowlen Donderdag 29 april 2004 - Pagina 27 game, kon A.W.I. niet aan een'over- winning helpen op Hit Miss. Dat deed Plus van Dijck-er Leo Jansen wel met zijn hoogste herenserie van 602 in de match tegen Kuijten. Uitslagen Dubbelleague: Scratchleague: Sigma's 1-Pinhunters 2 13-5 Trompetter-Demons 5-13 Handicapleague: Strikezone-Sharpshooters 6-12 De Wakers-Pinhunters 1 7-11 In de scratchleague is de titel binnen voor Sigma's 1maar ook nu weer liet het duo Twan Claessens hoogste game met 247) en Martijn Magermans hoogste serie met 856) zien, wie het sterkst was in deze league. De Demons handhaafden zich op de tweede plaats door winst op Trom petter. In de handicapleague blijft de leiding in handen van de Sgharpshooters, die Strikezone de baas bleven. Pinhunters 1 mengt zich ook nog in de titelstrijd, want een achterstand van 15 punten is niet onoverkomelijk. Nicole Peters van Pinhunters 1 was met 214 en 711 de beste dame. Nationale league Het team van Restaurant Bowling Venray/Sigma's, kwam in Utrecht tij dens de eerste play-offdag in de pro motiepoule van de Hoofdklasse slechts een keer tot winst. Tegen Ver meulen Ass werd met 3-0 de volle winst behaald. Tegen Laurens/Ruiten werd met 1-2 verloren en Kampioen Jong Intermodulair stond het Venray- se team geen enkel puntje toe. In de le Klasse kende het team van !l< Bokual/Mijling/Willems een goede dag. Alle drie wedstrijden werden i gewonnen; met 2-3 van Hoeve de Aar i en met 2-1 van Hobij Boekei en j Klerks VDD. Met 38.5 punt wordt de derde plaats in de promotiepoule bezet. Bedrijfsbowlen In de 5e Klasse was het kampioen- schap al binnen voor Kersten Europe 2, maar ondanks het ontbreken van i tegenstander Peter Hendriks B V. liet het team toch zien de terechte kam- i pioen te zijn De strijd om de tweede 1 plaats, die recht geeft op een promo tiewedstrijd, werd in een rechtstreeks duel ruimschoots gewonnen door het j team van het Noord Limburgs Werk- voorzieningschap, kortweg N.L.W. j Manders Automation hield aardig stand tegen Geelen Beton 2, maar zal j; op 13 mei vol aan de bak moeten om in de vijfde klasse te blijven. Het team van Peter Hendriks komt volgend sei zoen uit in de zesde klasse. In de zesde klasse was de strijd spannend i tot de laatste bal. Het team van Hol- lman Adviseurs liet voor de tweede maal op rij de titel uit de handen glij- j den, nu door met 4-1 te verliezen van I Keijsers-Manders, een mooie prestatie j van dat team overigens. De titel ging j uiteindelijk, door een hogere pinfall naar Raedts 2, dat met 4,5 -1 1,5 het team van Jenniskens Installatie naar de promotie/degradatieronde stuurde j en zelf de kampioensvlag mocht hij-1 sen.Edah boekte de enige zege van dit seizoen en wel met liefst 4.5-1 tegen Rabobank 3. maar die winst was niet genoeg om de degradatie te ontlopen. gina m, EN MAAS Common Sense Afgelopen maandag werd de derde wedstrijd van de clubkampioenschap pen gespeeld Het echtpaar Michels scoorde het hoogste percentage van 60.42%, direct gevolgd door de dames Paris-Stappers In de gele lijn was een stilzit-tafel. De uitslag: 1. ds. Paris- Stapper 59.58%; 2. hr. Ellemers-Mer- 'ens 57.92%; 3 ds. Overbeek-Peters 5667%. Rood: 1. ep. Michels 60.42%; 2 mw. Steegs-hr. Linders 5".81%; 3 ds Dobbe-v Elzakker en ep. Arts 57.29%. Klavertje Vier De vierde ronde van de dubkam- pioenschappen werd gespeeld. Nog twee ronden en dan is de kampioen de kampioenen bekend. Er begin nen zich al duidelijke verschuivingen te vertonen waarin de toekomstig «mpioen zich al helemaal ziet zitten, to Geel scoorden ds. V.d. Boom-v. Glabbeek weer 56.67%, dus goed voor een eerste plaats; tweede ds. Janssen-Smits 53.75%; 3- ds. Baggen-v. Rens 53.33%. In Groen was de eerste Plaats voor ds Buyssen-Michels. Zij scoorden 58 85%; 2. ds. V.d Heuvel- Manders 56.77%; 3. ds. Moree-Spek- norst 55.20%. Blauw: 1. ds. Frederix- Jtimmers 68.33%; 2. ep V. Son 55 56%; 3 ds. V.d. Heuvel-Vermeulen 52.78%. Vanavond wordt de een na Matste ronde voor de clubkampioen schappen gespeeld. Bridgeclub Venray ftvee van de vijf avonden zitten er In de gele lijn scoorden hr. v. Uaal-Thuijls bijna 70% Een straatleng- ,c V00r op de nummers twee en drie ds. Rottgering-Willems en hr. V. Lies- hout-Manders. In de rode lijn was er een goede eerste plaats voor hr. Col- lin-d. Vos, gevolgd door vier dames, te weten ds. Orosz-Stevens en Coe- nen-Paris. In de groene lijn werd het top-trio gevormd door ds. Verstap- pen-Wolfs. Meurs-Steemers en Blok-v. Well. Omdat er in de bovenstaande top-trio's een aantal paren zaten die vorige week in lagere regionen ver toefden, komt alles in de voorlopige rangschikking weer wat dichter bij elkaar, dat is goed voor de onderlinge concurrentie. Bridgesoos De Kemphaan Uitslag dertiende laddercompetitie: Oranje: 1. mw Korsmit-hr. Koopman 66,88%; 2. ep. Selders 58 74%; 3- ep Kessels 55.63%. Rood: 1 ep. V. Vegchel 61.25%; 2. ds. Buisen-Tum- mers 57.50%; 3. hr. Gerrits-v. Ooi en ds. Alkemade-Driessen 54.17%. Groen: 1. mw. Claessens-hr. Hermans 62 92%; 2. ds. V.d Heide-Keizers 61.67%; 3 ep. Röhrich 61.25%. Overloonse Bridgeclub De eindstand over de derde ronde is als volgt: In de A-lijn op 1 Toon den Brok met Ton Theuns en een gemid delde score van 56.49%. Leo van Driel met Teun Willems haalden 53-24% en Wiel en Miny Verhoeven scoorden 53 23% als derde. In de B-lijn waren Gerry en Maria van Boekei ongenaak baar en kwamen tot een score van 60.43%, waarmee zij promoveerden naar de A-lijn, evenals Antoinet Cop- pus die samen met Hanny Kerkhof 53-88% boekten. Sjef Huismans met Liesbet Schaap vielen net buiten de promotie en scoorden 52.51%. Woensdag 21 april werd een vrije avond gehouden, maar wel in twee lijnen gespeeld, omdat de animo erg groot was. De hoogste score bereikte Bondscompetitie Op de vierde speeldag slaagde Bui- tenlust 1 in de le klasse er in om de lastige uitwedstrijd tegen Eindhoven 1 dezelfde uitslag neer te zetten als vorig week thuis tegen Geldrop 4, namelijk 2.5-0,5 winst. En dat was belangrijk om de aansluiting te hou den bij koploper Geldrop 3, dat een half punt (9-8,5) voorsprong heeft Alle teamleden waren afgelopen een of meerdere malen in Eindhoven gaan trainen en dat wierp uiteindelijk zijn vruchten af. Na een zeer gelijkop- gaande wedstrijd, waarbij de verschil len minimaal waren, kwamen de Lichtstedehngen op een 4-0 voor sprong (103-106 en 103-105). Na de thee zagen de gastheren hun Venray- se opponent terugkrabbelen door de derde ronde met minimaal verschil te winnen. 106-105. In de laatste omloop leken de Eindhovenaren niet meer te geloven in wiost of wellicht werd hen de spanning te veel. Het Buitenlustteam rook bloed pakte de laatste strohalm door met zes slagen de vierde ronde op haar naam te schrijven, zodat de partij met 4-4 uit ging. Aangezien Buitenlust (419) twee slagen minder nodig had dan de thuisploeg (421) ging de zege toch reglementair met 2,5-0,5 naar het Venrayse, Gerrit Janssen tekende voor de laagste ronde (22) terwijl Jan Engels met 101 slagen de beste speler was. Gerrit Janssen was echter met 102 slagen eveneens goed op dreef op deze toch wel pittige banen Bui- Harry en Riet Willems met een onge lovige hoge moyenne van 74.90%. Bert en Nelly Vloet waren tweede met 62.42%, op drie Antoinet Coppus en Hanny Kerkhof met 57.83%. Vier de zijn Toon den Brok met Ton Theuns en een score van 54.70% en op plaats vijf Mathieu en Gerda Crooymans die tot een score kwamen van 54.17%. tenlust 2 trad in Geldrop aan tegen koploper Geldrop 3. waar het kwaad kersen eten was. Elke ronde ging ruimschoots verloren tegen deze kwalitatief sterke ploeg. Een verras sing zat er dus helemaal niet in. De uitslag 8-0 (374-469) voor de thuishe- ren was dan ook dik verdiend. Huub Straatman scoorde met 22 de laagste ronde Cuijkenaar Henk van Leeuwen mocht zich met 105 slagen Venrayse beste speler noemen. In de 2e klasse speelde Buitenlust 3 een thuiswed strijd tegen Zicht Nirve 2. Een drama tisch slechte eerste ronde leverde al zoveel morele schade op, dat in het verloop van de wedstrijd op niet meer gehoopt mocht worden De tweede en derde ronde leverden wel iswaar nog dragelijk verlies op, maar een opmerkelijke revival volgde in de vierde ronde. Met 115-126 trokken onze dames aan het langste eind met als eindresultaat een 2-6 (505-457) nederlaag. Jo Litjens was met 115 sla gen de beste speelster en scoorde met 26 eveneens de laagste ronde. Programma komend weekend: le klasse Geldrop 3-Buitenlust 1 en Bui tenlust 2-Eindhoven 1. 2e klasse Eindhoven 2-Buitenlust 3 Hier waren enkele opmerkelijke uitslagen. Lijstaanvoerder Jan van Dijk moest tegen de koploopster bij de dames Bets Wilms een ronde inleve ren en won daarom met 4-2. Jan Engels kreeg zijn tweede nederlaag van het seizoen te slikken en wel tegen een goed spelende Huub Straat man: 2-4 (76-72). Thieu Vranken boekte zijn eerste overwinning en wel 4-2 tegen Miet Clevers. Het duel tussen de teammaatjes van Buitenlust 1 Gerrit Janssen en Gerrit Vermeulen leverde een 4-2 (71-73) overwinning voor eerstgenoemde op. Jo Litjens (76) speelde ijzersterk door Grad Arts met een 6-0 nederlaag naar huis te sturen. Harrie Lenssen zette in de met 6-0 gewonnen wedstrijd tegen Jan Lit jens de laagste score neer: 67. In de stand blijft Jan van Dijk de ranglijst aanvoeren met 5 punten, gevolgd door Gerrit lanssen (6) en Pierre De leden van Sjoelclub de Schui vers van de Invaliden Sport- en Belan genvereniging Venray e.o namen afgelopen zaterdag deel aan de vijfde wedstrijd om de Limburg Bokaal bij Sjoelvereniging Sevelo in Tegelen. De dames van de Schuivers waren zeer goed op dreef. Erica van Well, Wilma Wismans en Marijke Denissen gingen in hun klasse met de eerste prijs aan de haal. Zij maken zeer goede kans op een hoge eindklasse ring na de laatste wedstrijd op zater dag 5 juni in Dieteren. Deze resultaten geven hoop op een goede klassering bij het Nederlands kampioenschap sjoelen dat zaterdag 1 mei plaatsvindt in Barneveld. Van Sjoelclub de Schuivers hebben zich namens het district Limburg liefst zes spelers geplaatst voor dit hoogtepunt van het seizoen. Dit zijn de dames Wilma Wismans in de klasse DC en Erica van Well in de klasse DE. Verder zijn afgevaardigd de heren Mat Klaas- sens klasse HB en Martien Manders. Jan Pijpers en Frans van Soest in de klasse HE. Dean (9). Jo Litjens heeft bij de dames Bets Wilms afgelost en gaat op kop met 14 punten. Annie Litjens (14,5 punten uit 2 staat nu tweede en Truus van Dijk is door een 4-2 over winning op Annie Litjens opgerukt naar de derde plaats met 21 punten. Op het toernooi van Geldrop heb ben onze spelers ditmaal geen podi umplaats kunnen bemachtigen. Jan Engels (heren senioren), die met 99 slagen samen met Eindhovenaar Car rie van de Beek de vierde plaats deel de, en Jo Litjens met 132 slagen even eens vierde bij de dames senioren, waren er nog het dichtste bij. Bij de heren senioren eindigde Harrie Lens sen (100 slagen) op de zesde, Gerrit Vermeulen (103) op de zevende. Ger rit Janssen (104) op de achtste. Jan Litjens als twaalfde en Leo Wilms als dertiende. Bij de dames senioren werd Miet Clevers (136) vijfde achter Jo Litjens en Bets Wilms legde beslag op de zesde plaats. Koninginnetoernooi Op vrijdag 30 april (Koninginne dag) vindt op de banen van Restau rant Buitenlust het jaarlijkse Koning innetoernooi plaats. Dit is een toernooi waar recreanten aan wed- strijdspelers gekoppeld worden en Op zondag 2 mei treedt de geren ommeerde muziekkapel Die Original Maastaier uit Heijen op in zalencen trum Concordia in Vierlingsbeek. Deze kapel, met onder meer deleden Jac Janssen (klarinet), Elly Geurts (kla rinet) en John Selten (bas) van har monie De Herleving in haar gelede ren. heeft een goede naam opgebouwd in de regio en verzorgt haar muzikale medewerking bij Con certen. receptfes, friihschoppen. Bei erse avonden e.d. De muzikanten worden ondersteund door een profes sionele geluidsinstallatie. Het optreden van Die Original Maastaier tijdens de Voorjaarsfeesten in Vierlingsbeek vindt plaats van 16.00 tot 19-00 uur. waarbij alleen de recreanten prijzen kunnen winnen. Het geheel begint om 9-30 uur, maar iedereen wordt verzocht om uiterlijk om 9.15 uur aanwezig te zijn. Afgelopen zondag werd op het cir cuit Teriet in Arnhem een jeugd motorcrosswedstrijd georganiseerd. Emile Cox was de enige rijder uit regio Venray die aanwezig was en na een verbeten strijd wist hij bij de 85 grote wielen de dagzege op zijn naam te schrijven. In de eerste manche kreeg hij het zwaar te verduren van Rene Albers uit Groesbeek die hij uit eindelijk voor moest laten gaan en in de tweede manche reed hij van de Het kampioensteam van Venray 1 heeft zich tijdens de halve finale weten te plaatsen voor de finale op 22 mei. Er namen is groep Zuid, dat in Waalwijk plaats vond, zeven teams deel, waaronder Venray. De andere groep (eveneens zeven teams) speel de haar wedstrijden in Huizen. De vier beste teams van elk groep plaat sten zich voor de finale. Venray startte de eerst wedstrijd tegen Eelde en kreeg al meteen een kleine nederlaag te slikken. De Drenten scoorden van begin af aan, dat het lieve lust was, terwijl de onzen traag gang kwamen. Maar gaandeweg kreeg ook Venray haar scorend vermogen weer in het gareel en lieten de Noorderlingen regelmatig een steekje vallen. Uitein delijk bleven ze op acht pins steken van de eerste winst: 582-589. De vol gende wedstrijden tegen achtereen volgens Middelburg (546-469), Den Bosch (598-559), Den Haag (583- 475), tegen zichzelf (601), Eindhoven (533-478) en Hellevoetsluis (566-537) leverden allemaal twee punten winst op, zodat Venray op 12 punten uit kwam met een pinfall van 4009 (190,9 team gemiddelde). Eelde (12/3884) verloor alleen haar laatste wedstrijd verrassend tegen Den Haag met een slechte score (460), zodat Venray op pinfall win naar werd van deze halve finale. Eind hoven (10 punten) en Den Bosch (8 punten) plaatsten zich eveneens voor de finale In de groep Huizen werd Utrecht Vechtsebanen winnaar met 12/4188 voor de overige geplaatste teams Zoete Inval Haarlemmerliede (12), Jos Goedhart Haarlemmerliede (10) en Nieuwegein (8). Venray scoorde in Waalwijk de hoogstè game (601) en Nicky Claessens deed dat op individuele basis (240). Hij was Ven- rays beste speler met 199 gemiddeld. Broers Magermans winnen in Maas tricht De broers Martijn (lunioren) en Jochem (Aspiranten) hebben op het B* toernooi in Maastricht van zich doen spreken door allebei het toer nooi in hun klasse op hun naam te schrijven. Martijn ging na de voorron den al als eerste de finale in met 1077 pins. Na de finale mocht hij zich laten Uitslagen le Klasse: Sigma's/RBV-Pinhunters 19-9 Close Encounters-VTU-Telecom 4-24 La Mousse-BT Jamin 9-19 Café de Buren-Groeipunt 21 -7 Met de titel binnen bereik maakte koploper Pinhunters weer een mis stap door te verliezen van Sigma's/R.B.V. V.T.U.-Telecom profi teerde volop door het in degradatie- gevaar verkerende Close Encounters met een grote nederlaag naar huis te sturen. Voor het Groeipuntteam waart het degradatiespook al danig rond en de beste man van de avond, de bij Café de Buren spelende Rinus Kanning zorgde er met zijn 231-game en 647-serie mede voor, dat Groei- punt slechts zeven puntjes in de wacht kon slepen. Fien Jenniskens, met 208 en 571 de beste dame van deze klasse, kon het alleen ook niet maken tegen B.T. Jamin, dat zich lang zaam maar zeker uit de gevarenzone werkt. Uitslagen 2e Klasse: Plus Van Dijck-Scores 9-19 The Nitwits-Red Arrows 11-17 Altijd Raak/Avit-VvGI/V.Rensch 48-10 BT Hoeijmakers-Club Up 19.5-8.5 Het Hoeijmakersteam kan zich al lang zaam gaan opmaken voor het kam pioensfeestje. Met een voorsprong huldigen als overtuigend winnaar met 1872 pins (208 gemiddeld). Hij werd op het podium geflankeerd door Igor Schouten (Amstelveen) met 1774 en Ferdi Baggerman (Den Haag) met 1734 pins. Martijn scoorde in de fina le zijn hoogste game: 246. Lars Lens sen kon zich als elfde net niet plaat sen voor de finale. Jochem plaatste zich na de voorronde ook al als eerste in de finale en wel met 1039 pinfall en scoorde daar met 236 zijn hoogste game. Na de finale hield hij slechts vier pins over, maar dat mocht de pret niet drukken. Jochem werd ver diend winnaar met 1772 pins (196,8 gemiddeld) vóór Jeffrey Simons (Dor drecht) met 1768 en Christian Kweens uit Veghel met 1641 pins. Nicky en Jochem 3c in Amstelveen Het B* toernooi van Mijdrecht, dat wegens brand moest uitwijken naar Amstelveen, heeft onze vier deelne mers allen een finaleplaats opgele verd, waarvan er twee werden gecon verteerd tot podiumplaatsen. Bij de Aspiranten ging Jochem Magermans als tweede de finale in achter de Hagenees Santino Jas. In de finale moest hij echter één plaatsje inleveren en werd met een gemiddel de van 199 zeer verdienstelijk derde achter winnaar Mark Jacobs (208 gem.) uit Utrecht en Santino Jas (207 gem.). Zijn hoogste game was 234. Bij de Junioren plaatsten alle Ven rayse deelnemers zich voor de finale: Nicky Claessens als tweede. Sander Broers als derde en Martijn Mager mans als zevende. Na de finale stond Nicky als derde op het podium met 204 gemiddeld met 232 als hoogste game. Sander zakte met 196 gemid deld naar de zevende plaats en Mar tijn wist nog twee plaatsjes te klim men en sloot met 202 gemiddeld als vijfde met 220 als hoogste game. San- der Broers scoorde met 255 wel de hoogste Venrayse game van het toer nooi. Glorieus winnaar werd de Heer- lense bronzen EK-medaillist Nick Plummen met een gemiddelde van 238. Ferdi Baggerman (Den Haag) bezette met 216 gemiddeld de twee de plek. van 55,5 punten en weer een over winning, nu op Club Up, kan de titel hen haast niet meer ontgaan. De Sco res blijven de tweede plaats, die ook recht geeft op promotie, bezetten via winst op Plus Van Dijck en Nick Cla essens scoorde in het Scoresteam de hoogste game met 264. Kim Pelzer, de beste dame in deze klasse, had met haar 212-game en 581-serie een belangrijk aandeel in de overwinning, die Altijd Raak/AVIT boekte op V.v.G.I./Van Rensch. De Red Arrows blijven via winst op The Nitwits hopen op een paar misstappen van de Scores om alsnog de tweede plaats over te nemen, maar is dat ijdele hoop? Uitslagen Trioleague: Sigma's/RBV-BT Jamin 5-16 Nutrivisie-Bokual/Mijling 15-6 Café de Buren-Crash 15-6 BT Kuijten Ass -Plus V. Dijck 6-15 Hit Miss-B.T. AWI Isolatie 13-8 Nutrivisie en B.T. Jamin zijn de belangrijkste kandidaten voor de titel en dat onderstreepten beide teams met overwinningen op respectieve lijk Sigma's en Bokual/Mijling, de nummers drie en vier van de ranglijst. AI scoorde Fien Jenniskens met 202 de hoogste game en Toos Janssen met 527 de hoogste serie bij de dames, toch moest Crash de eer laten aan Café de Buren. Ook Tim van Houdt, met 234 de man van de hoogste Emile Cox presteerde afgelopen zondag uitstekend op circuit Teriet start tot de finish aan"kop en gaf hij dé winnaar van de eerste manche. Rene Albers, het nakijken. Zijn vader Andre reed mee bij de veteranen en eiste dé zesde plaats op in het algemene klas sement na het rijden van de beide manches. Komende zaterdag is jeugd te gast in Oosterbeek en zal er zon dags een nationale wedstrijd zijn. Aigeiopen zateraag was ae vijrae wedstrijd óm de Limburg Bokaal in Tegelen. De deelnemers van Sjoelclub Venray behaalden de volgende resul taten: KL B Rietje Goumans legem. 131.1 KL C Inge Vermeulen 4e gern. 126.9 KL C Ben Rongen 9e gem. 1218 KL D Tanja Vermeulen 6e gem. 117.6 KL D Truus Jenniskens 14e gem. 1137 KL E Harrie Rongen 5e gem. 113-8 KL F Agnes v Dijk 5e gem. 112.3 KL F Kevin Engels 6e gem. 112.3 KL GRegien Sanders lie gem. 105.5 KL G Paul Bouten 13e gem. 104.5 KL H Truus Schoeber 6e gem. 103 0 Zaterdag 1 mei vinden in Bameveft de Nederlandse kampioenschappeij plaats. Van Sjoelclub Venray zijn hiei voor uitgenodigd Agnes v. Dijk, Pauj Bouten. Harrie Rongen, Inge Vermei len, Tanja Vermeulen en Kevii Engels. iten.' t niet inch jfgelopen weekend hebben enkele immers van de startgemeenschap „rd Limburg deel genomen aan internationale wedstrijd in [ttnburg. Zij moesten hiervoor ieten haien die vrij scherp gesteld jen. Toch hebben Lisa Dreesens, -e Arts, Kimberly Teunissen, Job v. lijnhoven Jelmer en Kasper van Itzich prima gemanifesteerd. In de aal uitslag is de ploeg op een 12e Ujts geëindigd, Er deden 27 ploe- 5 mee. Lisa Dreesens behaalde in 'series een eerste, 2 tweede, 1 ,Ui" flie 1 vierde, 1 vijfde en 1 zesde uts. In de finale mocht zij 4x star- lIr' ten behaalde een 1ste 2 tweede en derde plaats. Jelmer v. Dijk wist de !e'c niet voor de NJK op de 100m vrije :g te halen in een tijd van 1.01.83 oewel de anderen geen podium- P" latsen behaalden, zijn er veel tijden 0 jfbeterd. Van de 35 starts werd er «een persoonlijk record gezwom- 9. jtslagen: 50m vlinderslag: Kimberly anissen 0.35.86. [Om vlinderslag: Lisa Dreesens [4.68. Inge Arts I 19.69. Kimberly tunissen 1.25.01. Job v. Duijnhoven 0898. Jelmer v. Dijk 1.15.61. Kas- trv Dijk 1.22.41 OOm vrije slag. Lisa Dreesens 05.41 Inge Arts 1.11 -83- Kimberly rtunissen 1.14.19 Job v. Duijnhoven 59.66. Jelmer v. Dijk 1.01.83. Kas- tr v Dijk 1.09 86. DOm vrije slag Lisa Dreesens 19,51 Job v. Duijnhoven 2.10.98. -fawner v. Dijk 2.15 90 chotij joom schoolslag Lisa Dreesens 1.21.40. lllflm rugslag: Lisa Dreesens 116.60. lanjj Inge Arts 1.17.04 Job v. Duijnhoven 1.11.90 Jelmer v. Dijk 1.11 80 kas per v. Dijk 1.1920. 100m wisselslag: Lisa Dreesens 1.12.74. Inge Arts 1.20.83 Kimberly teunissen 1.22.04. Job v. Duijnhoven 1.09.63. Jelmer v. Dijk 1.10.88. Kas per v Dijk 1.18.41. Uitslaggen van de finale wedstrijden: 100m wisselslag- Lisa Dreesens 1.11 15 Jelmer v. Dijk 1.11.96. 100m schoolslag: Lisa Dreesens 1 20.12. 100m vlinderslag. Lisa Dresens 1.12.61 Kasper v. Dijk 1.18 75 100m vrije slag: Lisa Dreesens 1.04.26. 100m rugslag: Jnge Arts 1.16.79. Uitslagen van de Ine Haak troffee wedstrijd in Maastricht. 100m vrije slag: Kelly Agterberg 1.22.1". Minke Janssen 1.22.56 3e pl. Dion Dreesens 1.06.98 2e pl Rob Arts 1.11.02 Jelle Crroymans 113 4". Alex Bos 1.29-19 2e pl Daan Kreijger Dis AF 50m vlinderslag: Minke Janssen 0.42.21 1ste pl. Stan Gorree 0.47.72 lste pl. 100m vlinderslag: Susan v.d Bekerom 1-31-61 Rob Arts 1.26.47. Alec Ebs- kamp 1.37.55. Kennv Brons 2.14.49 Dis VC 100m schoolslag: Renske Nielen 1.36.14. Rowena v.d. Bekerom 1.47.07 Minke Janssen 1.49.27. Rob Arts I .3O.68. Alec Ebskamp 1.36.74. Geoff Ebskamp 1.40.69. Alex Bos Op de foto staand op de achterste rij van links naar rechts: Kimberly Teunissen, Job v. Duijnhoven en Lisa Dreesens. Op de eerste rijfelmer v. Dijk, Inge Arts en Kasper v. Dijk. 1.46.80 3e pl. 100m rugslag: Kelly Agterberg 1.38.76. Rowena v.d. Bekerom 1.50.88 Dis RD Jelle Crooy mans 1.29-10. Sjors Thomassen 1.34.68. Kenny brons 1.39-01. Stan Gorree 1.39 49. 2e pl. 100m wisselslag: Stan Gorree 1.31-71 2e pl. Alex Bos 1.36.88. 200m wisselslag: Renske Nielen 2.58.18. Susan v.d Bekerom 3 13-66. Dion Dreesens 2.48.59 lste pl. Sjors Thomassen 3-31-71Geoff Ebskamp 3.08.20 Dis RD. Daan kreijger Dis AF. wig Schutterij 't Zandakker Gilde indea fint Jan Venray heeft zondag 2 le «a mei het jaarlijkse koningschieten nd q op het programma staan. Naast de schietwedstrijd wordt het nieuwe lel kerkelijk ingezegend. Een pronkstuk van een vereniging van oudsher het vaandel. Medio vorig jaar werden enkele schetsen [epresenteerd aan de leden, die hun cgje hebben gedaan over het nieuwe ontwerpen vaandel. Het vaandel u!gepresenteerd worden, alwaar de bitermar van het schutters- en het gil- succc drnwezen is en dat is natuurlijk in de Icrk. De hoogmis zal om 09.30 uur pginnen. Het koningschieten begint M& om 08.45 uur als het oude koning- 1 spur, Guus en Mary Stiphout-Graat, anhun woning aan de Merseloseweg worden afgehaald. Om 09.30 uur zal dc schutterij, met in hun midden delen Smeets, de Sint Petrus Banden Kerk binnenmarcheren. Vervolgens wordt het vaandel kerkelijk ingeze- pd. Na de heilige mis zal de schutte- rijzich even terugtrekken op de eigen jschuttersweide, om na het maken van idc nieuwe groepsfoto's en het nutti gen van een brunch, zich voor te bereiden op het klapstuk van de dag. het koningschieten. Om 13-45 uur zal de schutterij zich opstellen om de schuttersweide op te marcheren. Met vliegend vaandel en slaande trom zal de oude koning voor de laatste keer begeleid worden voor de laatste cere moniëlen. Maar eerst zal de oude 'koning van ere' Gerrit Lemmens van de fractie Lokaal Aktief, bedankt wor den voor zijn bewezen diensten. Ger rit Lemmens is de eerste die er i geslaagd is om tweemaal op rij 'koning van ere' te worden en hij kan ibbé voorbereiden om wellicht de kei- lora 2Cr onc'er de 'honingen van ere' te worden. Maar de concurrentie zal moordend zijn. Guus en Mary Stip hout-Graat hebben zich in het afgelo pen jaar gepresenteerd als het koning spaar van Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan. Na een periode van 41 jaar lidmaatschap van Guus Stiphout, was het de eerste keer dat hij zich tot koning schoot. De prestaties in het afgelopen jaar waren niet mis. Voor de eerste keer in de geschiedenis wist een koningspaar van de Venrayse schutterij een eerste prijs te halen, tussen 164 verenigingen, op het Oud Limburgs Schuttersfeest en ook op de diverse bondsschuttersfeesten wer den prijzen behaald Bij alle gelegen heden waren zij dan ook aanwezig om de Venrayse schutterij voort te gaan. Als de koningsbescheiden van de oude koning zijn gehaald in samen werking tussen de kerkelijke en wereldlijke autoriteiten is het koningszilver vacant en kan de strijd losbarsten Ruim 20 schutters van de Venrayse schutterij zullen strijden om de hoogste eer. Ook voor het publiek zijn er natuurlijk vele mogelijkheden op deze middag. Vanaf 13 jaar kan iedereen kennis maken met de schut- terswereld. Ook de Comeo-kraam (het schieten op roosjes en de kaart) is aanwezig,-En natuurlijk zal het nieu we vaandel tentoongesteld worden in het schuttcrsgebouw Voor een lek ker natje en een droogje zal natuurlijk gezorgd worden. En om het geheel te complementeren zal de joekskapel Got Net enkele gezellige deuntjes ten gehore brengen. A/cjytr KJUltmu;u fijitr m tegeitri de eerste plaats voor zich op

Peel en Maas | 2004 | | pagina 27