SV Venray opent deur voor zaalvoetbal Sportnieuws -info lilver en brons oor judoteams Derby winst voor Lake Valley en ZVV Leunen HVC/Taxi Verstraaten eindigt met verlies Jongens C1 HC Venray kampioen St. Jan Merselo Softbaldames winnen overtuigend Programma zaalvoetbal TV Ysselsteyn Volleybalclub Set Up Rooyse VK Red Caps Nobel PEEL EN MAAS ESG Sponsors HVC/Taxi Verstraaten Zaalvoetbal was jarenlang taboe bij SV Venray. Het bestuur van de tweede klasser wenste geen zaalvoetballers in haar selec tie omdat de combinatie van zaal en veld niet te maken zou zijn. "Je kunt niet twee heren tegelijk die nen", luidde het motto van voor zitter Sjef Keijzers die vindt dat het nu hoog tijd is deze stelling te verlaten en de deur naar het zaal voetbal open te zetten. Hij bena derde al Said Yahia, uitkomend voor HVC/Taxi Verstraaten, om Maandag 3 mei Sporthal De Wetteling 20.30 FC Hento-ZW Leunen 3 Sporthal De Weert 20.30 lake Valley 3-ZV/Serum 21.30 Lake Valley 2-MZV/De Ruif 22.30 Lake Valley 6-HVC/Taxi Verstr. 4 Sporthal Overloon 20.00 ZVCO 2-Wittenhorst 3 Woensdag 5 mei Sporthal De Weert 19.00 HVC/Taxi Verstr.5- 8DZ Venray 5 volgend seizoen op sportpark De Wieën te komen spelen. (Door Henk Willemssen) "We hebben enkele jaren geleden bewust een verbod op zaalvoetbal ingesteld. We dachten daarmee de prestaties van de hoofdmacht te ver beteren Maar dat heeft niet tot suc ces geleid. Want we staan nu nog steeds in de tweede klasse Daarom wordt het beleid nu omgegooid", aldus Keijzers die overweegt om onder de vlag van SV Venray een apar te zaalvoetbaltak op te zetten. Voordat hij deze stap zet wil de voorzitter gesprekken voeren met enkele Venrayse zaalvoetbalclubs "We gaan binnenkort met twee of drie verenigingen aan tafel zitten. We zijn op zoek naar een serieuze partner waarmee we een samenwerkingsver band kunnen aangaan. De opzet is dat de belangen van beide clubs daarmee gediend zijn." Vermoedelijk kunnen HVC/Taxi Verstraaten. TVF OTTO en mogeüjk ook Lake Valley een uitnodi ging verwachten. Mocht de toenade ringspoging niet tot succes leiden dan zal SV Venray een nieuwe zaalvoetbal club oprichten. Sjef Keijzers meldt dat de gesprek ken verder zullen gaan dan alleen over de hoofdmacht. "De jeugdoplei ding is ook heel belangijk Door goed samen te werken kunnen we er bei den voordeel van hebben." De Venray-preses vermoedt dat op de huidige manier zowel SV Venray als HVC/Taxi Verstraaten niet het allerhoogste'kunnen bereiken. 'We hebben allemaal ambities. Wij willen graag naar de hoofdklasse en HVC wil naar de ere divisie. Maar we zijn alle bei nog niet zover. Voor de spelers is het nu moeilijk om twee heren te die nen. Dat moeten we doorbreken. We moeten elkaar juist zien te verster ken." Door het verbod op zaalvoetbal stopten drie jaar geleden de talenten Eric Troisfontaine en Frank Brands bij HVC. Zij kozen toen beiden voor het veld. Frank Brands kwam op zijn besluit terug omdat hij buiten de boot viel bij de toenmalige trainer Huub Vercoulen die evenals zijn voorgan gers niet gecharmeerd was van zaal voetbal. Eric Troisfontaine bleef bij zijn keuze en is sindsdien niet meer actief in de zaal. YAHIA Volgens voorzitter Keijzers is de huidige trainer André Koolhof er eveneens voorstander van om de combinatie nu wel mogelijk te maken. Said Yahia wordt misschim de eerste combi-voetballer. De Helmonder streek in de lo^ van dit seizoen bij HVC/Taxi Vf straaten neer. Daar ontwikkelde Ij zich snel tot een belangrijke krac Yahia heeft een vriendin in Venray heeft het uitstekend naar zijn zin HVC. Op het veld is hij nog actief Dijkse Boys dat in dezelfde kla^ 1 speelt als Venray. Yahia vertre mogelijk bij Dijkse Boys en he enkele aanbiedingen op zak waarc der die van SV Venray. Sjef Keijzt voerde inmiddels een gesprek met aanvaller die wel oren heeft naar e overstap naar Venray. "Ik heb t\\ weken geleden met Venray gesp ken maar sindsdien heb ik niets m< vernomen", zegt Said Yahia. "Volg de week praat ik met Dijkse Boys.» wil blijven zaalvoetballen en in prir pe blijf ik ook bij HVC. Daarom tr« het me ook aan om in Venray op 1 veld te gaan spelen." Yahia (25) heeft jarenlang op hc niveau gevoetbald. Hij kwam uit v< 1 de jeugd van Helmond Sport en PJ, Hij speelde bij Nuenen in de eer, klasse en voordat hij voor Dijkse B*, koos was hij drie jaar actief bij Sclj ten in België. De Helmonder geeft vj. komend seizoen graag in de eer, klasse te willen spelen. Pag» EEL EN MAAS Donderdag 29 april 2004 - Pagina 25 Tijdens de tiende editie van het jmtoernooi judo van Judo Ryu Baru Geleen wisten de teams van sport- jtuut Verhagen uit Venray in com- latie met sportschool v.d Pol uit V i ^Btünond zilver en brons te halen. Het [A^Kenteam -17 bestaande uit Toon jen, Mickey Taylor, Danny Mul- Randy v.Hees, Dennis Vonk, :nn Taylor, Bob v.Bergen, Jerry sberts en Tom v.d.Waardenburg tweede in zijn poule door over jagen op de teams van Maast- it en Echt. In de halve finale ver- ien zij met 4-3 na een zeer lende partij het sterk judoënde van Judo A7 uit Friesland. De ijdwerd zeer spannend toen Randy jt Hees op de mat kwam in de klas- -60 en met een hele mooie schou- orp de stand op 2-2 bracht, voor team Verhagen/v.d.Pol. Judo A7 :te daar vervolgens weer 2-3 in voordeel van. Bob v.Bergen wist stand gelijk te trekken naar 3-3. irdoor opnieuw de druk op de zwaargewichten kwam te liggen. Tom v d.Waardenburg voor Verha gen/v.d.Pol besliste de strijd zeer dominant in hun voordeel met ippon door een goed uitgevoerde til worp In de finale moesten zij echter even- ils jn de voorronde hun meerdere «kennen in het team van Mahorokan Maassluis, dat er met goud van door ging. Daarna was de beurt aan het jongens en meisjes team -12 Zij ""-boni werden eerste in hun poule via hele mooie winstpartijen op de teams van Maastricht, Yotosama Zoetermeer en Hercules uit Echt. De deelnemende judoka's Danny Zeegers, Jordv Wis- mans, John Verstralen, Diedier Pee lers, Patrick v. Meyel, Anke Toonen, Menno Vink, Luc Jans-Beeken, Andy Jennings. Misha v.Eijk, Willem Seuren en Pepijn Dollekamp gaven niets cadeau In de kwart finales versloe- zij met ruime cijfers 6-1 het team Budoclub Schijndel. Hierna trof fen zij in de halve finale het team van S.I. Slingerland uit Capelle a/d IJssel Na aanvankelijk op voorsprong te zijn gekomen moesten zij uiteindelijk toch de winst aan Slingerland laten, en zagen de finaleplaats aan hun voor bij gaan Het brons was voor het team van Verhagen/v.d.Pol Slingerland werd kampioen, ten koste van het team van Hercules uit Echt. In de voorrondes had het team van Verhagen/v.d.Pol het team van Hercu les Echt verslagen, die via de kwartfi nales toch in de finale terechtkwa men en het zilver meenamen. Zilver en brons was de oogst voor de teams van Verhagen/v.d.Pol en hiermee waren zi) dik tevreden Op maandag 31 mei, tweede pink sterdag, wordt het aannemersbedrijf M.J. Teunissen pinkstertoernooi gespeeld. De wedstrijden worden gespeeld als dubbels in poules, die op sterkte zijn ingedeeld. Dit betekent, dat iedereen kan spelen op zijn eigen niveau Dus ook beginners Voor elke poule is een leuke prijs beschikbaar. Het inschrijfgeld bedraagt 1,50 euro per persoon. Alle senioren leden kun nen zich hiervoor opgeven middels de inschrijfkaarten in de kantine of via onze website. wwTv.ysselsteyn.com/tvy. De inschrij ving sluit op zondag 16 mei. De orga nisatie van dit toernooi is in handen van Dirk en Jeroen. Dorpencompetitie Uitslagen: TVY/C-LVH2 7-3 TVY/D-OiCa afgebr LVH-TVY/B 443 TVY/Cl-'t Löbke 104) America- TVY/C 2 104) Programma zaterdag 1 mei: LVH1-TVY/C 18.00 TVY/A-Oica 19-00 TVY/B-'t Löbke 20.00 Programma zondag 2 mei: TVY/C2-'t Löbke 09.00 TVY/B-LVH 10.00 Uitslagen KNLTB-competitie DD35+: Ysselstevn 1-Maasbree 1 2-2 HD35+: De Hut 1-Ysselsteyn 1 2-2 HD35+: Ysselsteyn 2-L. Duinen 3 4-0 MD35+ Ysselsteyn 2-Kaetelberg 1 4-0 MD35+. Ace 1-Ysselsteyn 1 4-0 M18+: Ysselsteyn 1 -Berg 1 2-3 M35+: Lomm 1-Ysselsteyn 1 1-4 H18+ Kaetelberg 2-Ysselsteyn 1 3-3 H35+ Ysselsteyn 1-Rulec 3 3-3 Ml8+1: Ysselsteyn 1-Zoetsmeer 1 3-2 J. De Gagel 1-Ysselsteyn 1 6-0 M: Ysselsteyn I-Berg 1 043 Programma Knltb-Competitie Zaterdag 1 mei: Ml 8+ Ittervoort 1-Ysselsteyn 1 13-00 M35+ Ysselsteyn 1 -Rodhe 5 13 00 H18+: Ysselsteyn 1-Gr.'Vorst 3 13-00 H35+: Tonido 2-Ysselsteyn 1 13-00 Zondag 2 mei: M18+1: Moleneind 2-Ysselst. 1 14.00 J: Ysselsteyn 1-Liessel 1 13-00 M: Bosdael 1-Ysselsteyn 1 10.00 Dinsdag 4 mei: DD35+ Helden 1-Ysselsteyn 1 09-30 Door een "-I zege op naaste concurrent Venlo is het jongens Cl-team van Hockeyclub Venray afgelopen weekend kampioen geworden. Met bij vlagen bijzonder fraai hockey werd de titel in de wacht gesleept. Het team, dat al zes seizoenen wordt begeleid door Jacques Clermons, gaat in het nieuwe seizoen in zijn totaliteit over naar de B. Op de foto het kampioensteam met hun coaches. In Well werd afgelopen weekend een concours hippique georgani seerd. Zaterdag kwamen de ponyrui- ters aan de start Zondag waren de grote ruiters aan de beurt Zaterdag werden de volgende prijzen gewon nen: Susan Hendriks won de eerste prijs met Melissa in de springklasse DM. Verne Janssen werd met Treas ure sierde in de springklasse DB. Zon dag werden door onze paardenruiters goed gereden, er werden de volgende prijzen gewonnen: In de klasse M2 won Esther'van Dongen met Prince de eerste proef een hele mooie eerste prijs met 170 punten. De tweede proef werden zij derde met 162 pun ten Ellen van Dijck won maar liefst vier prijzen Met Pouwer in de klasse Ml won ze een eerste en derde prijs. Van de jury kreeg ze 175 en 171 pun ten Met Rozette werd ze twee keer tweede, Deze won ze in de klasse L2 "iet 173 en 169 punten. Ingrid Bon- neux won met Plato in de klasse M1 twee prijzen. De eerst proef een vier de prijs met 167 punten De tweede proef een derde prijs met 169 pun ten Conny van Duynhoven won met livius in dezelfde klasse een zesde prijs met 165 punten. In de klasse L2 won Eva van Ooi een vijfde prijs met Rebel en kreeg 163 punten Met Sil- vano won ze maar liefst twee eerste Pijzen in de klasse LI. Voor deze proeven kreeg ze 180 en 169 punten. Ook een eerste prijs won Petra van Dijck. Met Jumpdolivio reed ze in de klasse L2 en kreeg 174 punten. Ten slotte reed Brigitte Kreuzer met de dressuur in de prijzen Met Tsorina won zij een vierde prijs in de klasse 11 met 164 punten Met springen w«n Ingrid Bonneux een eerste prijs w de klasse B. Rick Janssen won met Pointer een hele nette eerste prijs in de springklasse M. Rick kwam don derdag ook al aan de start in Mierlo op een springwedstrijd. Met Melchior won hij in de klasse ZZ een vierde prijs. Het was een slecht weekend voor de honkballers van Red Caps Venray. Alle honkbalteams wisten hun wed strijden namelijk niet te winnen Vooral de nederlaag van de honkbal senioren kwam hard aan. Na de over tuigende 'overwinning van vorige week op Hazekamp Nijmegen begon het team voortvarend aan de wed strijd tegen PSV uit Eindhoven en werd er meteen een voorsprong genomen. Maar al snel bleek dat de Eindhovenaren zich niet zo maar aan de kant lieten zetten. Door een paar mooie honkslagen door het midden namen de gasten de leiding. De Ven rayse pitcfiers kregen geen grip meer op de losgeslagen PSV'ers Nadat de Venrayse mannen ook nog diverse Uitslagen: Set Up 1-Setpoint 44) Set Up 4-Tupos 2-2 29 april mixtoernooi Sporthal De Wetteling, aanvang 18-30 uur voor alle leden 18 mei 20.30 ledenverga dering in de Springplank. veldfouten begonnen te maken werd de overwinning de Eindhovenaren in de schoot geworpen. 13-24. De Ven rayse softbalsters hadden deze zondag een goede dag. In Schijndel werd het tweede softbalteam van de Starlight twee keer eenvoudig aan de kant gezet: 3-8. Vooral het sterke gooien van werpster Susan Willemsen zorgde er voor dat de Venrayse dames vier winstpunten naar Venray konden meenemen. Aanstaande zaterdag staat de wedstrijd tegen het eerste dames team uit Schijndel gepland. Uitslagen: PSV Eindhoven-RCV Pup. 14-9 Nuenen-RCVJun. 8-5 RCV HB Sen.-PSV Eindhoven 13-24 Starlights Schijndel 2-RCV SB Sen. 3-8 Programma zaterdag 1 mei: RCV Pup vrij K. Stealers Boxmeer-RCV Asp. v.08.15 RCV Jun.-Blue Sox Bladel a. 11.00 Starlights 1-RCVSBSen. v. 15.45 Programma zondag 2 mei: Starlights Schijndel-RCV HB Sen. v. 11.30 Interesse in peanutbal. honkbal of softbal? Neem dan contact op met ons secretariaat, tel (0478) 584800 of kijk op: www redcapsvenray.com Ineke van Dijck is met Stelinia op wedstrijd geweest in Well. Het was nier mogelijk om twee proeven te rij den Ineke behaalde in het LI met de eerste proef een eerste prijs met 181 Punten en ook met de tweede proef wist zij weer een mooie eerste prijs te behalen met 170 punten. sen abonnement waard HVC/Taxi Verstraaten 2- Lake Valley 1-7 Het gelegenheidsteam van HVC/Taxi Verstraaten 2 wist één helft stand te houden in de derby tegen Lake Valley/'t Podium. Na de 1-2 rust stand liep Lake Valley eenvoudig uit naar een 1-7 overwinning. HVC 2 slaagt er slechts met kunst- en vlieg werk in een team op de been te brén gen. Norbert van Haren, die een jaar geleden stopte met zaalvoetbal, moest weer opdraven. Dat gold ook voor coach Freek Smals die de laatste weken noodgewongen meespeelt. Zelfs Jos Bexkens, lijnrechter van HVC 1, verscheen binnen de lijnen. Het reserveteam heeft er lang van kunnen profiteren dat spelers uit het eerste team dubbel inzetbaar waren. Maar in de tweede competitiehelft moest HVC 2 op eigen kracht verder Het team op leeftijd werd ook nog geplaagd door allerlei blessures. Maar wat nog belangrijker is is dat het tweede team al lang geen opleiding meer is voor jonge spelers die de sprong naar de-hoofdmacht kunnen maken Dit jaar zit er niet meer in dan handhaving in de eerste klasse HVC/Taxi Verstraaten moet er voor waken het tweede team geheel te ver waarlozen waardoor de dub op ter mijn kwetsbaar wordt. Lake Valley/'t Podium heeft heel andere 'zorgen'. De debutant eindigt op een keurige derde plek en mag zelfs aan de nacompetitie deelnemen. Lucien Conjaerts ontbrak Hij hield aan de pijnlijke val van een week eer der een op meerdere plaatsen gebro ken bovenarm op. Niels de Klerk opende de score: 0-1. Halverwege de eerste helft verdubbelde Daniel Wij- nands met een afstandschot de stand: 0-2. De Klerk en Ronny Spruit troffen Üe paal maar daarna nam Lake Valley gas terug. Daardoor kon HVC 2 lang in de wedstrijd blijven en vlak voor rust scoorde Wouter van Hoek tegen: 1-2. In tie tweede helft deed Lake Valley er een schepje bovenp en brak de weerstand van HVC/Taxi Verstraaten 2. Met een mooie uithaal scoorde Niels de Klerk 1-3 Ronny Spruit ver stevigde met twee treffers zijn hoge positie op de topscorerslijst: 1-5. Hal verwege de tweede helft kreeg HVC- verdediger John Beerkens de gele kaart na een overtreding op Spruit. Vlak voordat de twee minuten straf tijd om waren bracht Coen Linskens de stand op 1-6. Even later moest de doelpuntenmaker geblesseerd uitval len nadat hij in botsing kwam met HVC-keeper Wilbert Sijbers. Vlak voor tijd werd het 1-7 na een mooi uitgespeelde aanval. Daniël Wijnands vond Lennard Jansen vrij voor het doel. 1-7. ZVV Leunen-Boca Juniors 8-3 ZW Leunen haalde vrijdagavond flink uit in de derby met het reeds gedegradeerde Boca Juniors: 8-3. Het was al de zevende overwinning van het Leunse team in de laatste acht duels. De eerste kans was voor Freek Thoone die de paal trof. Daarna ging Boca-topscorer Pascal Kusters alleen op het doel af. Goalie Bart Baken was al geslagen maar Johr Litjens wist op de doellijn een tegent! effer te voorko men. Uit de tegenaanval was het wel raak door Marco Berden: 1-0. Daarna gebeurde er een kwartier lang weinie. Pas tegen het rustsignaal raakte ZW Leunen weer op dreef. Uit een voor zet van André Peeters scoorde John Litjens 2-0. Op slag van rust nam Freek Thoone snel een vrije trap waardoor André Peeters 3-0 kon bin nenschieten. Na nist zette het Leunse team door Boca-keeper Mohammed Naomani liet een afstandschot van Rob Willems los waardoor André Peeters de stand op 44) bracht. Even later soleerde Rob Willems door de defensie: 54) Marco Berden strandde op de doelman maar uit de rebound kon Edwin Berden koppend voor 6-0 zorgen. Daarna kon Boca Juniors pas wat terugdoen. Op aangeven van Stanley Filon pikte Pascal Kusters toch weer zijn doelpunt je mee: 6-1. Freek Thoone zette Edwin Berden voor het doel en het werd 7-1. Zeven minuten voor tijd tilde Marco Berden de stand naar 8-1 'Tien, tien, tien', riep het publiek maar de Leunse doelpunten- machine stokte in de slotfase. Door Stanley Filon en Andrew Kops kwam de degradant nog terug tot 8-3 Stand eerste klasse A H77/le Village 25-67 ZW Jaffa 25-63 Lake Valley 25-55 ZVSV'89 25-45 ZVV Leunen 25-37 ZW Beringe 25-37 De Gastronoom 25-34 lnter'80 25-32 Fermonia Boys 3 25-28 HVC/Taxi Verstr. 2 25-27 DOMU 25-27 Amicitia 2 25-22 Haelen 2 25-15 Boca luniors 25-10 Aanvallende speelwijze genadeloos afgestraft HVC/Taxi Verstraaten- ESZW/Totelos 4-7 (1-4) Doelpunten: 3. Peter Geurts 0-1; 10. Fred Jeuken (eigen doel) 0-2; 14. Frank Beerkens 1-2; 14. Peter Geurts 1-3; 25- Machiel Debets 1-4; 27. Willem Peeters (eigen doel) 1- 5; 30. Pieter Wels 1-6; 31. Frank Brands 2-6; 39. Pieter Wels 2-7; 47. Ruud Brands 3-7; 48. Said Yahia 4- 7. Scheidsrechter: Jalink (Bergen op Zoom). Toeschouwers: 90. HVC/Taxi Verstraaten: Janssen; Beerkens, F. Brands. R. Brands, Jeuken. Mocking, Peeters en Yahia. (Door Henk Willemssen) HVC/Taxi Verstraaten heeft het zaalvoetbalseizoen afgesloten met een 4-7 thuisnederlaag tegen ESZW/Totelos. De uitslag is een bevestiging van de eindstand in de eerste divisie B. HVC/Taxi Ver straaten finisht als derde en de tegenstander uit Eindhoven legt beslag op de tweede plaats. Omdat er in het competitieslot niets meer op het spel stond koos coach Paul Janssen voor een aan vallend strijdplan. Maar dat liep niet goed af want de Eindhovena ren legden de Venrayse zwakte genadeloos bloot. Vier minuten voor tijd keken de Venraynaren nog tegen een 2-7 ach terstand aan Uiteindelijk wisten Ruud Brands en Said Yahia de stand nog een draaglijker aanzicht te geven: 4-7. Half december won HVC/Taxi Verstraaten in Eindhoven nog met 0-1 van ESZW/Totelos, Toen speelden de Venraynaren puur op resultaat en lie ten de tegenstander niet in hun spel komen. Omdat de topposities voor de laatste wedstrijdronde toch al ver deeld waren besloot Paul Janssen als experiment zijn ploeg te laten aanval len. "Ik wilde in de laatste thuiswed strijd geen slaapverwekkend resul taatvoetbal spelen. Op de training oefenen we vaak op aanvallende patronen. ESZW/Totelos was een ideale tegenstander om het eens in de praktijk te brengen. Dan ervaren de spelers ook hoe het is en daar leren ze alleen maar van." Het zou niet eerlijk zijn HVC/Taxi Verstraaten af te rekenen op deze laatste wedstrijd Daarvoor hebben de Venrayse zaalvoetballers een te goed seizoen gedraaid met opnieuw een mooie derde plek als eindresultaat Tussen de 26 wedstrijden zaten ook een paar zwakke uitvoeringen. HVC is op zijn best als het gedisciplineerd en uiterst geconcentreerd speelt van uit een safe defensie. Het team mist een spelbepaler en de verdedigers zijn te traag om ver vooruit te voetbal len En dat bleek ook vrijdagavond. Frank Beerkens en Fred Jeuken kun nen solide verdedigen en pikken regelmatig hun doelpunt je mee Maar ze zijn niet meer de snelsten. Dat gebrek aan snelheid kunnen ze camoufleren indien er compact ver dedigd wordt Opvallend is dit seizoen dat het ver trek van topschutter Frank van Kem pen. vorig jaar goed voor dertig treffers, moeiteloos is opgevangen. HVC scoorde deze voetbaljaargang zelfs twaalf treffers meer: 109 tegen 97 vorig seizoen. Ruud Brands trof 29 keer doel terwijl bijna alle andere spe lers veel productiever werden. Frank Brands scoorde 19 keer en verdubbel de daarmee zi|n gemiddelde van de laatste jaren En Frank Beerkens werd met vijftien doelpunten een goede derde. Uit een vrije trap van speler-coach Peter Geurts (37) nam ESZW/Totelos al snel een 0-1 voorsprong. "Een oude vos verleert zijn kunstjes niet", lachte Geurts na afloop Volgend seizoen hoopt hij met zijn studententeam een greep naar de titel te doen. De Eind hovenaren kwamen na tien minuten op 0-2 toen Fred Jeuken, met een aan valler in zijn rug, een scherpe voorzet in eigen doel werkte. HVC/Taxi Ver- Voorzitter Keijzers zoekt toenadering tot TAXI VERSTRAATEN 6V VERVOER Gf> MAAT Grotestraat 56 Venray HPMkn Patersstraat 35 Venray Human l' h Insurance Group bv é- Lrom-sfroat 4 je! 0478 5 00 35 irtcatè -cafetaria 'WEERT Kmidenlaan f 105 Venray Tel. (0478)580 480 Tegelzettersbedrijf MONDIAL. GROUP Hors» Venrayseweg 89 Grotestraat 76 Venray (De grom f Aanpap Janslust 8, Heide Schoolstraat 25-a Venray Henseniusplein 5c Venray DE WETTELING Venrayse clubs straaten moest het qua samenspel en snelheid afleggen tegen de Braban ders. Frank Beerkens trof met een afstandschot doel. 1-2 Maar nog bin nen een minuut herstelden de bezoe kers de marge weer Daarbij geholpen door de blunderende doelman Ray mond Janssen die de bal uit een vrije trap van Peter Geurts als een hete bit terbal uit zijn handen liet vallen: 1-3 Op slag van rust hep Machiel Debets vanaf eigen helft dwars door de defensie: 1-4. Na de pauze leek het op een afstraffing uit te draaien. Na een uitge speelde aanval kwam Willem Peeters zo in het nauw dat ook hij zijn eigen doelman passeerde: 1-5. Pieter Wels was de Venraynaren weer eens te snel af en tilde de stand naar 1-6. Op aangeven van Said Yahia scoorde Frank Brands, die wellicht zijn laatste duel voor HVC speelde, tegen: 2-6. Pieter Wels was opnieuw ongrijp i baar voorde Venrayse defensie: 2-7 'i In de laatste tien minuten luwden d< !i aanvalsgolven van ESZW/Totelos Frank Brands loste Raymond Janssei af in het doel. In de slotminutei kwam de' thuisploeg nog terug doo Ruud Brands en Said Yahia die uit eei I pass van Fred Jeuken de eindstand oj 4-7 bracht. Coach Janssen: "Totelos was d' I terechte winnaar. Maar ik ging var daag niet voor het resultaat. De opzc was de tegenstander vast te zetten. 1 I wilde zien hoe dit zou uitpakken. On spel was lang te statisch en zij zij snel op de eerste meters. Maar op he einde heb ik toch ook goede dinge i gezien. We hebben wat geleerd waa we in de toekomst ons voordeel me kunnen doen."

Peel en Maas | 2004 | | pagina 25