Traditionele Nederlandse dansen in Venray Mariaprocessie in Oostrum Koninginnefeest in OJC Merlin Goederen- en diensten vei ling Jubileumboekje oecumenische basisgroep Nordic Walking in Venray Contactavond Anders Sterk Vlinders massa de lucht in Kindervakantii werk naar de boerderij HEERLIJKE LIMBURG! BONBONS PHILIPSEN, DE BARBECUE SPECIALIST Amnesty voert actie Op De Töffel 2004 Brand Gewond Mishandeling Snelheid Geslaagd Oud papier Vrijwilligers- centrale Snuffelmarkt Ysselsteyn Paranormale beurs Unicef opent deuren voor kinderen Astmafonds PEEL EN MAAS Donderdag 29 april 2004 - Pag Nu de maand mei weer begint krijgt in de parochie Oostrum de Maria-verering, waarvan al meer dan 650 jaar sprake is, extra aan dacht. Vooral in de maand mei komen jaarlijks bedevaartgangers naar Oostrum, voor een bezoekje aan de Mariakapel in de parochie kerk. Tot die bedevaartgangers behoren dit jaar ook de kring Noord van Zij-Aktief (op 17 mei) en de centrale KBO (op 18 mei). Daarnaast zijn er in de zomer maanden de bedevaarten van de parochies Venray, Oirlo en Geijsteren. In het kader van die Mariamaand wordt dit jaar op zon dag 16 mei de jaarlijkse Mariaprocessie gehouden. Om 10.00 uur begint een hoogmis, waarin oud-bisschop van Rotterdam monseigneur Bar zal voorgaan. Aansluitend wordt om 11.00 uur de processie gehouden via de route Mgr. Hanssenstraat, Watermolenstraat, Randenrade, Vlasakker en weer Mgr. Hanssenstraat. In deze processie wordt het beeldje van O.L.Vrouw van Oostrum (Maria, Behoudenis der Krank.en) meegedragen. De afsluiting zal op het dorpsplein plaatsvinden. Aan de viering wordt medewer king verleend door het Gemengd Koor en muziekvereniging Harmonie Sub Matris Tutela. Bovendien zal dit jaar Het Sint Willibrordus Gilde uit Bakel zijn medewerking aan de hoogmis en processie verlenen. De kerk, het dorpsplein' en de route zullen voor deze gelegen heid feestelijk worden versierd, schoolkinderen zullen tijdens de processie bloemen strooien en aanwonenden aan de route wor den verzocht die dag zoveel mogelijk te vlaggen. Tijdens de processie wordt tij delijk de Mgr. Hanssenstraat vanaf de aansluiting met de Valkenkampstraat tot aan de aan sluiting met de Geijsterseweg afgesloten. Het doorgaande ver keer wordt omgeleid via de Witte Vrouwenstraat. Op vrijdag 30 april viert OJC Merlin het feestje van de koningin samen met de band Jellygoose. Jellygoose werd opgericht in de zomer van 1996, In de loop der jaren werd een uitgebreid reper toire opgebouwd met o,a. covers van Bad Religion, NOFX, Lagwagon, Millencolin en Pennywise, The Beatles, Elvis en John Denver, maar ook zingen de bandleden de muziek van heden daagse artiesten als Madonna, Joe Jackson en Clouseau. Jellygoose staat om 16.00 uur op de planken. De entree bedraagt 4 euro. In zaal Concordia aan het Vrijthof in Vierlingsbeek vindt op vrijdag 30 april (Koninginnedag) vanaf 15-00 uur de traditionele goederen en dienstenveiling van harmo nie en drumband De Herleving plaats. Ook dit jaar weer heeft de Vierlingsbeekse muziekvereniging zo'n 200 interessante, alledaagse en unieke, waardevolle en ludie ke goederen en diensten in de aanbieding. Alle inwoners van Groeningen en Vierlingsbeek ontvangen deze week de uitge breide veilingcatalogus in de bus. Vele bedrijven en particulieren uit Vierlingsbeek en omgeving hebben de afgelopen weken belangeloos een groot aantal dien sten en goederen aan De Herleving geschonken, die tijdens de veiling per opbod worden ver kocht. Dit jaar is er ook een apar te kinderhoek ingericht met een poppenkast en spellen. Er is natuurlijk ook de mogelijkheid om tijdens de middag een hapje en een drankje te nuttigen. De veiling, die dit het jaar het thema De Maas met zich meedraagt, is een onderdeel van de jaarlijkse Voorjaarsfeesten van De Herleving. Amnesty Venray grijpt koning innedag aan om campagne te voe ren voor vrouwenrechten in Irak. Tussen 10.00 en 13.00 verzamelt de Venrayse afdeling van Amnesty niet alleen handtekeningen, maar ook foto's. De stand van Amnesty staat tegenover Apotheek Sint Oda, bij het beeld van de schaapsherder. Passanten wordt gevraagd te poseren voor de camera terwijl ze een pamflet vasthouden met daar op in het Arabisch een mensen recht. Irak bereidt momenteel een nieuwe grondwet voor. Amnesty roept met deze actie dé Irakese regering op deze rechten ook voor vrouwen mee te nemen in de nieuwe grondwet. De rock 'n' roll band Third Half is winnaar geworden van Op Ut Tuffelke, een open podium voor regionale bands in jongerencen trum Gryphus te Vierlingsbeek. Het combo uit Gemert verdien de met deze overwinning het ope ningsoptreden van Op De Töffel 2004 en daarmee is het program ma van dit gratis toegankelijke popfestival bekend. Naast Third Half zullen tijdens de twaalfde edi tie van Op De Töffel optreden: Wealthy Beggar, Gem, Hulk, Burma Shave, The Apers, The Sheer, Luie Hond, League Of XO Gentlemen en Olabola. Op De Töffel 2004 vindt plaats op zondag 20 juni op het Vrijthof in Vierlingsbeek. Meer informatie over Op De Töffel is te vinden op internet www.opdetoffel.nl. philipsen Philips MOGEN Wil U VOORSTELLEN: De nieuwe lijst ligt voor u klaar in de winkel of kijk op www.philipsenvers.nl. Deie week extra gunstig geprijsd; Halve gegrilde kip Kipfilet Limousin Runderstoofschotel Tongeworst VRIJDAG 30 APRIL GESLOTEN1 1 MEI NORMAAL GEOPEND www.phillpsenveri.nl Venrgysewej 151, 5961 NS Horst Tel: 0478-S717SI Dl-Vn 9.00-18.00 u Zoterdag: 9.00-15.00 u Op zaterdag 15 mei wordt in Venray door twee folkloristische dansgroepen gedanst. De Hakkespits heeft een gastgroep uit Bolsward uitgenodigd om met hen een weekend door te bren gen. Ze verblijven veelal bij leden van de Hakkspits. Al twee maal heeft een derge lijk weekend geen doorgang kun nen vinden. Beide keren werd Noord-Limburg getroffen door een epidemische ziekte. Het eer ste jaar was het de gekke koeien ziekte die ons land parten speelde en de tweede keer heerste in Nederland de vogelpest, waar door de gevraagde dansgroep uit Delden het niet aandurfde om naar Venray te komen. Dit jaar is het dan toch gelukt om de dans groep uit Bolsward naar Venray te halen. Samen met de Hakkespits zullen zij te zien zijn in het cen trum van Venray. Van 13 00 tot 15.00 uur zal er afwisselend gedans worden op het Schouwburgplein en de Grote Markt. De 'Boalserter Skotsploech' zoals de Friezen zich noemen, dragen mooie rijk uitge doste kostuums. De welvarend heid van de vorige eeuwen liet men blijken door bijvoorbeeld de vrouw te voorzien van mooie kle ding en sieraden. De Friese vrou wen dragen gouden kappen onder de witte muts en gouden oorijzers. Dit 'versieren' van de vrouw deden ook de Limburgers, wat heel duidelijk te zien is in de prachtige toer, het unieke, karak- teristieke voor Noord-Timburg. Beide groepen streven hetzelfde na, namelijk dansen en kleding laten zien zoals het rond 1900 in de streek werd gedanst en gedra gen, en het zo bok voor het nage slacht te bewaren. Beide groepen zijn aangesloten bij de Federatie van Folkloristische Groep in Nederland. Hun optredens vinden in binnen- en buitenland plaats. In Huize Loon in Overloon en op Beukenrode in Venray zullen ze de bewoners gaan opvrolijken en in Venray zijn ze dus 's middags te bewonderen. Het enige wat ze niet kunnen gebruiken is regen. Dan zal het dansen niet doorgaan, want regen is hun grootste vijand. Voor de kleding is het jammer. maar voor de mutsen en toeren is het funest, daar deze beide hoofd tooien van stijfsel aan elkaar han gen en het al door één buitje vol ledig wordt verwoest. Men gaat er vanuit dat de weergoden goed geluimd zijn en dat het dansen en de presentatie een welkome aan vulling zal zijn op het winkelende publiek in het centrum van Venray. Vrijdagmorgen heeft er een kleine brand gewoed in het pand van een kunststofverwerkend bedrijf aan de Stationsweg. Het bedrijf is gevestigd in het bedrijfs- verzamelcomplex van de voorma lige Muvero-fabriek. Voorbij gangers zagen een grote hoeveelheid donkere en vreemd gekleurde rook uit de schoorsteen komen die er gewoonlijk niet uit kwam. Oorzaak van de brand lijkt te liggen bij een machine die auto matisch is opgestart. In het betreffende pand was op het moment van de brand geen perso neel aanwezig. De brandmelding kwam om 06.40 uur bij de alarm centrale binnen. In eerste instan tie werd er de melding 'schoor steenbrand' gegeven. Bij aankomst van de eerste brand weerwagen werd opgeschaald naar 'middelhrand', waarna meer brandweereenheden deden uit rukken. Hierna kon al vrij snel het sein 'brand meester' worden gege ven. Een 25-jarige bromfietsster uit Bergen is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis. Zij was door onbekende oorzaak op de kruising van de Monseigneur Geurtsstraat met de Op den Berg en de Raaijveldweg in Maashees ten val gekomen en met bromfiets en al in de sloot beland. De politie heeft zaterdagavond een 30-jarige man uit Venray aan gehouden die kort daarvoor zijn 18-jarige vriendin had mishan deld. Het incident vond plaats in een horecagelegenheid in Venray. Het slachtoffer liep lichtere ver wondingen op en moest zich laten behandelen door een huis arts. Tegen de man wordt proces verbaal opgemaakt. Leden van het verkeershandha- vingsteam hebben in het politie district Venrav in de afgelopen week in totaal 9.177 automobilis ten gecontroleerd op hun snel heid, Hiervan hebben 741 wegge bruikers een proces-verbaal gekregen. De controles vonden plaats in Bergen, Gennep, Horst, Oostrum, Siebengewald, Wanssum en IJsselsteyn. 31 Bestuurders zijn bij een staande controle verbaliseerd voor het niet dragen van de verplichte autogordel, twee voor het nege ren van het rode licht en. Een bromfietser werd staande gehou den voor het niet dragen van de verplichte helm. Bij een snel heidscontrole met de lasergun werden 14 automobilisten staan de gehouden en verbaliseerd omdat zij werden betrapt op te snel rijden. Luc Vercauteren uit Venray is aan de Universiteit Maastricht afgestudeerd aan de faculteit Gezondheidswetenschappen stu dierichting Beleid en Beheer. PEEL EN MAAS een abonnement waard Afgelopen zondag vierde de oecumenische basisgroep in Venray haar 20-jarig bestaan. In de ochtend was er een viering in de Kapel van St.Anna met als thema Pelgrimeren door de tijd. In deze viering werd gerefereerd aan alle trektochten van het joods christelijke volk door de eeuwen heen vanaf Abraham tot de dag van vandaag. De dienst werd opgeluisterd met toepasselijke liederen gezongen door het eigen koor van de basisgroep. Na de viering was er een gezellige brun ch in de Witte Hoeve waaraan 55 mensen deelnamen, s' Middags zette Dr. Daniël van Egmond het thema voort met een inspirerende lezing. De middag werd afgeslo ten met de presentatie van het jubileumboekje. Kees Molenaar bood een eerste exemplaar aan aan deken H. Smeets, dominee L. Boot en pater F. Meyer. In dit boekje wordt de 20-jarige geschie denis van de basisgroep in Venray beschreven. De oecumenische basisgroep kijkt terug op een geslaagd jubileum feest en zet haar pelgrimstocht op een geinspireerde wijze voort. De eerstvolgende viering van de basisgroep is weer in de kapel van het Schuttersveld op 9 mei om 11.15 uur. Inlichtingen bij het secretariaat Gemmadal 12 ,5801 HJ Venray telefoon 583445. Ook het boekje Pelgrimeren door de tijd is hier a €4verkrijgbaar. In landen om ons heen, zoals Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk en Frankrijk heeft het Nordic Walking de laatste jaren enorm aan populariteit gewonnen. En zachtjes aan begint ook Nederland steeds warmer te lopen voor het langlaufen zonder latten zoals Nordic Walking wel genoemd wordt. In Finland echter, wordt het Nordic Walking al meer dan 40 jaar lang gebruikt als een vorm van zomertraining voor crosscountry skiërs en wordt dit uitgevoerd tijdens lange trektoch ten in de heuvels en moerasgebie den. Veel recreatiecentra in Finland bieden Nordic Walking aan als een opwindende, populai re trainingsvorm voor de 10% van de Finse bevolking, die wekelijks deze sport beoefent. Nordic Walking is een effectie ve manier van wandelen met behulp van stokken, waarbij door de verhoogde activiteit van de armen en romp vrijwel alle spie ren van het lichaam worden getraind, Als gevolg van deze ver hoogde spieractiviteit ligt het energieverbruik 20% hoger verge leken bij het wandelen zonder stokken en is tevens gebleken dat ook de hartfrequentie 10 slagen per minuut hoger ligt. Uiteraard spelen techniek en wandelsnel heid een grote rol bij het daad werkelijk behalen van deze resul taten. Behalve de eerder genoemde voordelen als 20% meer verbran ding en een hogere hartslag, blijkt bovendien de wervelkolom zich meer op te strekken wat tot een toename in de beweeglijkheid van de borst en bovenrug leidt, en is er een duidelijke spierkracht- toename van de armen en boven lichaam geconstateerd. Tevens geeft Nordic Walking verlichting bij nek- en schouderklachten en worden de heupen en knieën ont last door de steun op de stokken. Nordic Walking is veilig, plezie rig en geschikt voor jong en oud. Het is de ideale sport om te gebruiken bij gewichtsverminde ring, fitheidsverbetering en trai ning van het uithoudingsvermo gen. Nordic Walking is geschikt voor mensen met hartklachten, diabetes, RSI, nek-en schouder klachten of revaliderend van een heup of knie-plastiek. In een enkel geval zal er eerst een arts geraadpleegd moeten worden. De Praktijk voor Fysiotherapie en Acupunctuur aan de Helfrichstraat 14 a in Venray start op 11 en 12 mei met demonstra- tielessen Nordic Walking. Vijf kwartier lang kunt u proeven aan deze mooie sport en krijgt u les in de grondbeginselen van de tech niek van het Nordic Walking met gebruikmaking van de stokken. Een kennismakingsles kost 10,00. U kunt ons bereiken op tel.nr. 0478-550156 (tussen 900 uur en 12.00 uur, vraag naar Anita Kersten) of fysio .venray@home.nl Vrijdag 30 april wordt er door leden van DOS Venray wederom het oud papier opgehaald in de wijk Veltum (gedeelte omsloten door de straten Westsingel, Langstraat, Weg in den Berg en Kempweg). Om 13.00 uur wordt met het inzamelen begonnen en daarom wordt ieder een vriendelijk verzocht het papier goed gebundeld óf verpakt in dozen tijdig aan de straatkant te zetten. Maandag 3 mei wordt er in Landweert III door leden van DOS Venray hel oud papier opgehaald. Verzocht -wordt om het-papier om uiterlijk 09-00 uur gebundeld aan de straatkant gereed te zetten. Stichting Heil der Zieken haalt vrijdag 30 april oud papier op in de wijk het Desselke. Wilt u het papier goed gebundeld of in dozen aan de weg zetten? Aanvang 18.00 uur Op 5 mei haait Stichting Heil der Zieken het oud papier op in de wijk Vredeskerk en ook de Gouden Leeuw Aanvang 18.00 uur. Zaterdag is de papiercontainer aan de Hubenhof de hele dag open. De Vrijwilligerscentrale Venray vraagt voor Humanitas afdeling Venray twee vrijwilligers die de multiculturele vakantie mee wil len organiseren en twee vrijwilli gers die een vakantie voor pleeg kinderen mee willen organiseren. De taken van de vrijwilligers omvatten: het samen met een team voorbereiden van de vakan tieweek, het begeleiden van- de jongeren en de activiteiten ter plaatse, het evalueren van de vakantieweek in Venray en de vakantiebestemming. Men moet affiniteit hebben met de doelgroep (multicultureel of pleegkinderen); zelfstandig kun nen werken, maar ook in teamver band; beschikken over sociale vaardigheden; een groep jonge ren kunnen begeleiden; de gedragscode van Humanitas kun nen onderschrijven; een bewijs van goed gedrag kunnen overleg gen. De multiculturele vakantie is een zeilvakantie en staat gepland van 29 augustus tot en met 3 sep tember 2004. De pleegkinder-vakantieweek is een verblijf op een kampeerboer derij en staat gepland in de perio de van 21 tot en met 28 augustus. Meer informatie: Vrijwilligers centrale. Marktstraat 8, 5801 BM Venray, tel. 0478-516995, e-mail: vwcvenray@synthese.nl. Op zondag 2 mei houdt Gemengd Koor Vivace haar jaar lijkse Snuffelmarkt. Deze vindt plaats in gemeenschapshuis Smelehof aan de Putten weg 2. Het evenement begint om 11.00 uur en duurt tot ongëveer 15.00 uur. Om 12.00 begint de veiling van de mooiere en waardevolle spul len. Het aanbod is weer groot. Kleine en grotere meubels, elek trische apparaten, snuisterijen of gewone gebruiksvoorwerpen. Alles staat ruim overzichtelijk op tafels opgesteld. Een bezoekje is beslist de moei te waard, zeker de veiling, wan neer de veilingmeester, Jan Janssen, op.een voortreffelijke manier de spullen te koop aan biedt. De entree is slechts 1 euro. Informatie: tel. 0478-541563. In De Witte Hoeve in Venray vindt op zondag 2 mei weer een grote paranormale manifestatie plaats; ook nu ;weer dankzij een internationaal aanbod van discipli nes. Dit is tevens de viering van het 12,5-jarig jubileum op deze locatie.In zeven zalen zijn ruim tachtig disciplines vertegenwoor digd en vindt u informatie, advies en demonstraties van paranorma le geneeswijzen. Ook auraportret tekenaar Harrie van Kleef is er. Daarnaast is Annette Muller er met demo's en consulten vanuit de psychognomie, waarover zij ook een lezing geeft om 13.30 uur. Yvonne Vloet komt met haar drummers Afrikaans djembé-trom- melen om 12.00 uur. Tenslotte geeft Coby Miedler om 15.00 uur een lezing over psychometrie. De beurs is geopend van 11.00 tot 18.00 uur. Voor meer informa tie kunt u terecht bij de werk groep Ching, tel. 0478-501991. In mei organiseert de Stichting Anders Sterk een eerste contact avond voor ouders met jongere kinderen, leeftijd tot 12 jaar, met een GGZ-problematiek zoals AD(H)D. PDD-NOS, McDD, Asperger etc. De datum voor de eerste avond is dinsdag 11 mei. Deze avond zal een informeel karakter hebben. Het voorstellen en de doelstellingen van de stich ting, maar vooral het uitwisselen van ervaringen van de ouders onderling staat deze avond voor op. De data voor de v0 inloopavonden zijn 6 juli oktober. Informatie: Marga Stein tel. 0485-517217, Toni, tel. 077-3735017 of Emm tel. 06-14682564. Locatie van de Restaurant De Tami Vincent van Gogh In Stationsweg 46 in Venn avond duurt van 20.00 toi uur. De entree is gratis enj den is niet nodig. Het gaat niet goed met de vlin ders in ons land. De vlinderstich ting, milieu centraal en Intratuin s.tartten daarom onlangs de cam pagne laat uw tuin leven. Met de campagne beogen de organisaties het natuur- en milieuvriendelijk tuinieren onder de aandacht van de bezoekers van Intratuin te brengen. Door bij de inrichting en het onderhoud van de tuin reke ning te houden met het milieu, krijgen vlinders en andere dieren meer kans in de tuin. Zo'n 3000 vlinders gingen vorige week de lucht in. Maar liefst 80 scholen (circa 5000 scholieren), verspreid over heel Nederland, hadden zich opgegeven om mee te doen aan het vlinderproject, dat voorafging aan de campagne. De scholen hebben pakketjes met eitjes en rupsen van het groot koolwitje ontvangen, zodat de leerlingen van heel dichtbij konden ervaren hoe een rups verpopt en er uitein delijk een echte vlinder uit komt. Als aftrap,van de campagne lieten de leerlingen in alle Intratuin-ves- tigingen de vlinders los. Daarnaast overhandigde de leerlingen een vlinderkustwerk, dat de leerlin gen voor de campagne hadden gemaakt. Bij Intratuin Venray waren leerlingen van basisschool Coninxhof en van Focus. De leer lingen van Coninxhof boden de rupsen en poppen aan en de leer lingen van Focus haddtj prachtige vlinderkunsi gemaakt, te bewond^ Intratuin Venray. Uit onderzoek van de nisaties blijkt dat m< waarde hechten aan dier tuin en dat deze het vergroten. Tijdens de, laat uw tuin leven, krijp menten hier diverse pr tips voor. BijvoorbeelV ideeen over milieuvi bemesting in de tuin, tips om plagen op-een] vriendelijke manier te ideeën voor een natuut scheiding en tips voor vogels en vlinders ai Bezoekers van Intratuij gedurende de campaj^ van zes weken (t/m 29 tuincentra veel infoi over natuur- en miliei tuinieren. Zo is er een het onderwerp af te hi vestigingen en is er èj verkrijgbaar met allej tips en weetjes. Voor er een speciale gemaakt. Ook op de w de drie organisaties is vfli matie over het onderweij den. Bezoekers aan het: kunnen bovendien meed: een kennisquiz, met als ho de aanleg van een vlindert De nieuwe voorjaars- en zomer collectie van Unicef weerspiegelt de groeiende vraag naar multicul turele, handgemaakte ontwerpen en producten. De collectie zal een grote groep mensen aanspreken door haar diversiteit waarin kleu rige kindercadeaus, frisse voor jaarskaarten en T-shirts voor kin deren als volwassenen centraal staan.. Met elke aankoop wordt Unicef gesteund in zijn werk ten bate van kansarme kinderen over al ter wereld. In Venray en omgeYit men deze producten kopt hele jaar door bij de wereld in Venray. Verder is er weekend voor moedenlf koop gepland op dond mei bij Intratuin en opi mei bij Hema t Venray. In uitzonderlijke situd men ook terecht bij hetifl koopspunt: mevrouw A.f Strübenlaan 3 Venray,! 0478-584189. Het programma van Kindervakantiewerk Venray speelt zich dit jaar af Rond de Boerderij. De kinderweek zal plaatsvinden van maandag 26 tot en met vrijdag 30 juli en sluit dus naadloos aan op de Venrayse ker mis. "De successen van de afgelo pen jaren zullen natuurlijk ook dit jaar weer deel uitmaken van het programma", aldus Erik van de Leur, hoofdleider van Kindervakantiewerk. "Maar de vele nieuwe ideeën die bij de organisatie aanwezig waren, zijn dit jaar in het programma ver werkt." Zo'n toezegging belooft dus veel. Op dit moment wilde de organisatie nog niet al te veel los laten, maar wel wilden ze vertel len dat er natuurlijk een sport- en speldag is, er veel geknutseld kan worden en dat zowel de maandag als de vrijdag een bijzondere dag beloven te worden. Op 11 mei gaan de programmaboekjes naar de basisscholen en daarin zijn alle details te lezen. Aanmelden is dan tot en met 17 mei mogelijk via het aanmeldformulier dat in dat boek je zit. Wacht dan niet, n het ingevulde formulier i snel mogelijk weer in bijdf op school. Kindervakanlic ook dit jaar weer op zoekc ding. Leiding geven kan v< jaar, maar iedereen kan!* Alle hulp is welkom, ook maar één of meerdere da# helpen. Voor meer inform kindervakantiewerk bert op telefoonnummer 04765 of via www.kvw-venray.nl. In de week van 10 tot e 15 mei vindt de landelijke, te van het Astmafonds plaat in de gemeente Venray gj willigers op pad om zamelen voor dit fonds,] Venray-kom is de plaaij Astma-afdeling nog op enkele collectanten. Wilt uurtje helpen met colled neem dan contact op mevrouw N, van Gerven,tek (0478)584201. MOGEN Wl) U VOORSTEE lf» oyivo^ ...NUT ALIHH L. VOOR MOtDMW MOEDERDAG-TIPS? VRAAG 0VIV0! Heesweg 9, 5864 CE Mccrlo Tel: 0478 - 69 72 71 Wo-Do-Vr: 13.30 - 17.00 uur Zaterdag: 10.00 -15-

Peel en Maas | 2004 | | pagina 18