Harold Sf LENSSEN Europa, best belangrijk: ook in Limburg Fusie Roodbeen en Vista Accountants Topartiesten op skiparty ■5 Ingezonden op VieCuri TUINPLANTEN Ironing Maiden in 't Podium JO Actie AOC Horst Hardcore Impact party in Dingus Lenteconcert Aostrumse Zangkompeneej Sub Matris Tutela uit Oostrum neemt deel aan Grote Prijs Onrecht Maya Indianen Peuterspeelzalen "Plannen genoeg voor een gezonde regio" Vondel zingt in Smakt Lucky Aces Omroep Venray agina pEEL EN MAAS Donderdag 18 maart 2004 - Pagina 9 tctie prov/incie op scholen Gedeputeerde Staten willen J£ betrokkenheid van de bur- Im ft* Europa en Europese ■fc^tainenwerking stimuleren. Dit |,T ebeurt met verschillende ■■i ftiviteiten. Gedeputeerde taten zijn van mening dat de lf0Vincie Limburg als Uiopese regio bij uitstek een xtra verantwoordelijkheid draagt om Europa meer bekend te maken. Scholen in Nederland worden uitgedaagd om een online-werk- stuk over Europa te maken. De provincie Limburg doet hier een chepje bovenop. Scholen in imburg worden uitgedaagd een werkstuk te maken over 'Limburg n Europa, wat weet je ervan?'. De beste Limburgse klas wint een TGV-reis naar Brussel, inclusief een bezoek aan het Europese par lement. Verantwoordelijk gedepu teerde internationale zaken Martin Eurlings begeleidt per soonlijk de leerlingen naar ;1. "Ik ben van mening dat jongeren veel meer direct moeten gorden uitgedaagd. We gaan niet alleen op bezoek in Brussel, maar laten dit bezoek ook vastleggen op DVD. Deze reportage kan dan weer worden vertoond op scho len en in een televisiereportage. Want de pers is natuurlijk van harte welkom bij ons bezoek. Media hebben een belangrijke rol in het uitdragen van het belang van Europa", aldus een enthou siaste gedeputeerde. In de aanloop naar de Europese verkiezingen organiseert George Vogelaar Journalistieke Producties een zestal Europese debatten met onder meer de Europese lijsttrek kers. Deze debatten zijn toeganke lijk voor publiek en worden vanaf locatie uitgezonden door de regio nale televisie. Gedeputeerde Staten hebben besloten aan de producent een maximale subsidie te verstrekken van 7.200 euro. In de maand september (week 40) staat er in het Gouvernement een grote maquette van Noordwest Europa met de stede lijke agglomeraties en het net werk van de Hoge Snelheidstrein op schaal (HST). Tegelijk staat in het Gouvernement een tentoon stelling over 'Via Belgica'. de oude Europese verbindingsweg. Oude en nieuwe trajecten in Europa worden op deze manier heel inzichtelijk gemaakt. De Provincie participeert in het project Life Sciences Incubator dat aanpalend aan het AZM wordt gebouwd. De incubator is een bedrijfsverzamelgebouw voor starters met bedrijvigheid in de levenswetenschappen. Op Europees niveau wordt hier samengewerkt. In de maand sep tember komen er open dagen voor het publiek. Zo kan kennis worden gemaakt met een innova tieve ontwikkeling, mede onder steund door Europa. De provinciale website www.limburg.nl besteedt in de toekomst méér aandacht aan Europa. Er komt een speciale nieuwsrubiek Europa met rele vante berichten. Ook komen er meer directe doorlinkmogelijkhe- den naar sites als www.subsidies- hop.nl (hoe kom ik aan Europese subsidies?) en www europade- centraal.nl. Roodbeen Partners Accoun- ants en Belastingadviseurs in fenray en Vista accountants (elastingadviseurs, met vestigin- ;n in Horst en Roggel. fuseren. Onder de naam Vista accoun- ants belastingadviseurs ont- itaat hierdoor een van de grootste akelijke dienstverleners op MKB- en agrarisch gebied in Noord- en todden- Limburg. Deze accoun- ancypraktijk biedt werk aan circa IOO medewerkers. Roodbeen Partners iccountants en Belastingadvi- eurs heeft de laatste jaren een brse groei gekend en heeft inmid dels 20 personeelsleden. Deze groei plaatste dit kantoor voor een belangrijke keuze. Zelfstandig verder groeien of samenwerking zoeken met een sterke en gelijk- geaarde partner die de groeiambi ties méde waar kan maken. Roodbeen Partners heeft voor het laatste gekozen Vista accountants belastingad viseurs heeft al vestigingen in Horst en Roggel In de hoofdvesti ging in Horst kampt de onderne ming inmiddels met ruimtege brek. Daar werken ruim 70 mensen. Al langer was Vista op zoek naar vestigingsmogelijkhe den in Venray. Door de samen werking met Roodbeen Partners wordt hieraan nu con creet invulling gegeven. De dienstverlening van beide kantoren komt overeen en ken merkt zich door de persoonlijke aanpak, een hoge kwaliteit en affiniteit met de MKB- en agrari sche sector. Door de vestiging in Venray ontstaat er ruimte om ook in die regio vorm en inhoud aan de groei te kunnen geven. Tegen het einde van het jaar verhuist de vestiging in Venray naar een nieuw en ruim kantoorpand aan de A73 in Venray. ïT Tien jaar geleden hielden leden fan SRP de Peeldrivers uit Venray a 1un eerste indoor weekend in de r.dérthal in Horst. Het evenement /jverd georganiseerd om de model Stockcar sport meer bekendheid :e geven. Nu, na tien jaar, ont vangt de organisatie deelnemers Puit heel Europa. Om dit tweede lustrum te vieren openen de 'eeldrivers dit feestweekend op rrijdag 26 maart met een mega XXL Aprés ski party. Die avond i zal de Mérthal in Horst omgeto- verd worden tot de grootste ski hut van Limburg. Spectaculaire lichtshows, sneeuwmachines en passende zaal aankleding zullen de bezoekers in de Aprés ski stemming brengen. Tijdens deze avond zullen zes topartiesten en duo's optreden die hun veren in het Aprés ski wereldje ruim schoots hebben verdiend. De vol gende artiesten zullen hun mede werking verlenen om van deze avond tot een gegarandeerd suc ces te maken: Sugar Lee Hooper, bij uitstek het grootste feestbeest van Nederland, Gerard Joling die zijn repertoire aangepast heeft aan het aprés ski gebeuren, De Zware Jongens met hun "Nederlandse versie op Anton aus Tirol, Wurst. Wurst, Wurst en Stil aan de overkant, De gebroeders Ko die zeker geen onbekende zijn in het apres ski wereldje en "n aantal Nederlandstalige top 40 hits achter hun naam hebben staan zoals Ik heb een toe, toe, toeter op mijn waterscooter en Boswandeling en DJ maurice, de top DJ van de tot nu toe gezellig ste skihut van Nederland in Rotterdam Maurice is ook vertol ker van de disco versie van de laatste hit Heb je even voor mij van Frans Bauer, Verder komt er nog v n imitator van Frans Bauer die enkele hits van de populaire zanger ten gehore zal brengen. De voorverkoop is reeds gestart en verloopt zoals verwacht zeer voorspoedig op de volgende adressen: Café Het Centrum in Horst - Grand Café Coenders in Horst - Mikro shop in Horst en Café, Cafetaria 't Hukske in Meterik. i n In de lange reeks van optredens in Café 't Podium staat zaterdag 20 maart omstreeks 22.00 uur de tribute band Ironing Maiden geboekt. Het mag duidelijk zijn aan welke band een ode wordt gebracht deze avond, namelijk Iron Maiden. Een van 's werelds grootste metal bands op verdien stelijke wijze ten gehore gebracht door een vijftal fans. ieder met een spectaculaire beheersing van hun instrument. De beste num mers uit het Iron Maiden-repertoi re worden op hoog niveau over tuigend gebracht. Geen enkele herkenbare drumpartij of typeren de (dubbele) gitaarsolo wordt hierbij overgeslagen. De snelheid van de bassist en het stembereik van de zanger laten het geheel samensmelten tot een compleet op elkaar ingespeelde Iron Maiden tribute-band van topkwali teit. De naam Ironing Maiden is bedacht en gekozen vanwege de herkenbaarheid en het grappige effect, Daar waar Iron Maiden een middeleeuws marteltoestel is, maakt de toevoeging van drie let ters de betekenis: strijkende maagd. Ironing Maiden bestaat uit muzikanten die elk minstens 10 jaar met succes op het podium staan. De Maiden-baby van inmid dels vijf jaar oud is hierbij het troetelkindje. Door het spectacu laire samenspel en het super enthousiaste publiek, is dit niet bij een project gebleven, maar een volwaardige tribute-band geworden. Ironing Maiden deinst dan ook niet terug voor 'moeilij ke' nummers. De welbekende klassiekers worden gewoon gespeeld. Ook het showelement wordt zeker niet vergeten. Verwacht geen veel te strakke broeken, maar reken wel degelijk op een maiden-feest! Inmiddels is de voorverkoop voor Peter Pan Speedrock, die op 17 april optreden in café 't Podium, begonnen. Kaarten hier voor zijn verkrijgbaar bij café 't Podium Meer informatie op www.podiumvenray.nl onder het kopje agenda. a KEUKENINRICHTING Om aan u en uw keuken de volle aandacht te kunnen schenken werken wij uitsluitend op afspraak Stayerhofweg 2b Wanssum (0478) 539020 Leerlingen van het AOC in Horst houden in het kader van een opdracht op school op zon dag 21 maart een evenement op school. Het onderwerp van dit evenement is 'werkdieren'. Er worden er door leerlingen presen taties gehouden over trekpaar den, flyball en behendigheid, blindengeleidehonden, melkvee. SOHO-honden, reptielen, politie honden pakwerk, politiehonden speurwerk, sledehonden, werk dieren in het buitenland en proef dieren Naast deze presentaties worden er ook demonstraties gehouden over blindengeleide honden, politiespeurhonden en pakwerk, trekpaarden en behen digheid en flyball van Border Collies. Verder wordt er ook een melkwedstrijd gehouden (met een nepkoe) en zijn er reptielen aanwezig. Dit alles wordt gehou den in en om de school. Aanvang 10.00 uur. De entree is gratis en er is volop parkeergelegenheid. Het AOC is gelegen aan de Spoorweg 8 in Horst. Op vrijdag 19 maart gaat in OJC Dingus de 29e Hardcore Impact party plaatsvinden: Area 1 (Chill Out): dj Chromix, dj Ramoniac, dj Untamed, dj Black Demon, dj Poelik, dj X-ception. Area 2 (Hardcoreö: dj Dynamike. dj Die - Moon, dj Bassweiler, dj Yesheads, dj E-Razor, dj 2-Hard, hosted by MC OSA en MC Dwaas. De kassa en café zijn open om 19-00 uur; zaal open om 21.00 uur. De entree bedraagt 5 euro. Minimum leeftijd is 16 jaar (legiti matie verplicht). OJC Dingus, Hoenderstraat 10 in Venrav In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brie ven wordt beperkt tot maximaal 200 woorden. Brieven zonder naam en adres worden niet geplaatst. Heidens Lei Heidens profileert zich publiekelijk graag als onderne mend wethouder en is bereid risi co's te nemen zonder rekening te houden met degenen die uitein delijk het gelag betalen: de bur gers van Venray Niet voor niets moest dit jaar de OZB met bijna 10% worden verhoogd om de begroting sluitend te krijgen. Het college van B&W van Venray heeft besloten om oud-topman R. Mulders van Veiling ZON als betaalde voorzitter te benoemen van de stuurgroep die verant woordelijk wordt voor de kwali teit van het Venrayse centrum. De manager gaat tot eind van dit jaar ongeveer één dag in de week aan de slag. De gemeente Venray trekt 41.000 euro uit als vergoeding. Kennelijk gaat. het om een zak cent, een fooi. Ik vind het bijna zielig dat Ron Mulders met een vergoeding wordt afgescheept, moet even een traan wegpinken. Heeft Heidens hier niet een geweldige kans laten liggen om iets tegen de werkeloosheid te ondernemen? Als adviseur en inte rim-manager zit Mulders niet om werk verlegen. Voor die 41.000 euro had B&W ook drie capabele werkelozen aan een weliswaar slechtbetaalde, maar voltijdse baan kunnen helpen. Heidens zegt immers dat een werkloze 10.000 euro kost. Die hadden dan bij wijze van spreken al morgen alle lelijkheid van de gevels in het centrum van Venray kunnen gaan rukken, de door de winkeliers voor hun pandje geplaatste recla me-obstakels naar het milieusta tion kunnen transporteren enz. Venray zou vast weer ouderwetse glans aannemen, de parel van de Peel worden, daarvan ben ik over tuigd. De bezoekersstromen zou den met moeite naar ons schitte rende centrum te loodsen zijn. Onze terrassen zouden zwart zien van de van heinde en verre toege stroomde genieters. De inkom sten aan toeristenbelasting zou den de pan uitrijzen. Burgemeester Waals zou weer vertrouwen hebben in dat zootje ongeregeld bij de Peel en Maas, dat normaliter de waarheid ver draait en geweld aandoet. Nu wil het toeval dat Mulders en Heidens allebei bij Veiling ZON werkzaam zijn geweest. Toevallig zit Heidens namens de gemeente in voornoemde stuurgroep, waarvan Mulders nu voorzitter wordt. Veel mensen geloven het niet, maar ik geloof aan toeval. Soms zijn ande re argumenten belangrijker dan die van werkgelegenheid. drs. Joep van de Pasch, Venray Ook dit voorjaar is er weer een Lenteconcert in Oostrum. Wederom is de Aostrumse Zangkompeneej er in geslaagd om een 3-tal zangkoren naar Oostrum te halen. Op zaterdag 27 maart a s. is dit traditionele concert in D'n Oesterham te Oostrum Aanvang 20.15 uur. En zo als altijd is de toegang gratis. Aan dit concert werken mee: het Maasbrees Mannenkoor uit Maasbree, het Visserskoor uit Beers, de AMC-Zengers uit Horst- Meterik en natuurlijk de Aostrumse Zangkompeneej uit Oostrum Vorige week heeft u een en ander kunnen lezen over het Visserskoor uit Beers. Nu is zijn de AMC Zengers aan de beurt. De AMC Zengers uit Horst is een vriendenclub welke is voort gekomen uit de buurtvereniging AMC. Het betreft hier de buurt schappen van Afhang en Middelijk. Onder de bezielende leiding van Toén Smits werd in 1968 met een 15-tal mensen begonnen met zingen in het stam huis Cafe Roëze Gradje. Na slui ting van dit café - een aantal jaren geleden - is de buurtvereniging opgehouden te bestaan, doch de AMC Zengers zijn doorgegaan. Het huidige stamlokaal is het café van Ger Kluskens in Meterik. En nog altijd staat het koor onder de bezielende leiding van Toén Smits. Hij geeft aan en zwaait wat de zengers moeten zingen Maar soms ook andersom. In Oostrum zullen zij een keur aan Slavische, Russische en Ierse a. liederen zingen. Dit alles onder het motto: "Zinge breng plezeer". Op zondag 4 april organiseert fanfare St. Cornelius uit Vortum- Mullem de Grote Prijs van Vortum-Mullem. Negen muziek korpsen uit de regio zullen een concert ten gehore brengen wat u niet van een fanfare of harmonie gewend. S how en uitstraling tijdens dit concert staat op de voorgrond. De deelnemende korpsen, Harmonie en drumsectie de Herleving uit Vierlingsbeek. Slagwerkgroep Beugen en Oeffeit, Muziekvereniging Eendracht uit Escharen, Fanfare St. Cecilia uit Maashees, Harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum, FanfareVriendenkring uit Oeffeit, Fanfare Excelsior uit Oploo, Fanfare St. Lucia uit De Mortel en de titelverdediger Fanfare De Vriendenkring uit Overloon, zul len door een deskundig juryduo worden de beoordeeld. De win naar wordt beloond met een hoofdprijs van 1250 euro. De Grote Prijs van Vortum-Mullem wordt georganiseerd in de St. Corneliuskerk in Vortum-Mullem en begint om 12.00 uur. Voor de ontspanning kunt u terecht in 't gemeenschapshuus De entree bedraagt 3 00 euro en voor kinde ren t/m 12 jaar 1.50 euro. Voor het bestellen van kaarten en meer info kunt u terecht bij Herman v. Bree, tel. 0485-573478. Dat Paul Kronenberg uit Venray zeer bewogen is voor de zwakke ren in deze wereld is inmiddels meer dan bekend. Maar ook Zijn broer Frank zet zich op meer dan gemiddelde wijze in voor het leed en onrecht elders in de wereld. Geruime tijd was hij werkzaam in Guatemala om daar te proberen hulp te bieden aan de allerarm sten, met name de straatkinderen. De MOV commissie Venray, die o.a. de Vastenactie Venray organi seert., ondersteunt dit jaar een belangrijk project in Guatemala. Het gaat hier om de steun aan een vijftiental Maya gemeenschappen in de provincie Lapaz in Guatemala. Steun voor onderwijs, voor geneeskundige zorg maar vooral voor de aankoop van grond om hiermee werk en inko men te verwerven. De problemen met name veroorzaakt door de bijzonder oneerlijke verdeling van de grond in Guatemala zijn nog steeds erg groot. Dit ondanks het feit, dat in 1995 een akkoord is getekend dat de indianen althans in theorie enige rechten geeft. We kennen allemaal de ontvoeringen in Chili en Argentinië. Het is hier niet zo bekend dat in Guatemala meer indianen door de eigen machthebbers zijn vermoord dan in Chili en Argentinië samen. Frank Kronenberg kan hier op bewogen wijze van vertellen en beelden tonen. Hij doet dit tijdens een door de MOV commissie georganiseerde avond op dinsdag 23 maart in Partycentrum De Witte Hoeve. Aanvang 20.00 uur. De toegang is gratis. Bij binnen1 komst wordt u een kopje koffie of thee aangeboden. Nadere inlich tingen bij de MOV commissie Venray, tel. 0478-550375. De Stichting Peuterspeelzalen Venray schrijft peuters in. Niet op elke peuterspeelzaal apart, maar op het kantoor van de stichting voor alle peuterspeelzalen tegelijkertijd op de laatste donderdag van de maand, Op donderdag 25 maart is er gelegenheid om uw peuter aan te mel den op het kantoor van de Stichting, Merseloseweg 108 (het gebouw Clockert) op de begane grond, meteen rechts naast de ingang. bent daar welkom tussen 8.30 en 16.30 uur. Deze inschrijving is voor de peuterspeelzalen Blokkendoos (Kruidenlaan 161), Hummeltjeshoek (Bachstraat 14a), Mierenhoop (Hubenhof 67), Paddestoel (Wilgenlaan 10), het Speelhuis (bij basisschool de Fiierefluit), de Speeldoos (bij basisschool de Foekepot) en de Kleurdoos (bij basisschool de Toverbal). De inschrijfkosten bedragen 17,- euro. S.v.p. gepast beta len. U kunt ook telefonisch of per E mail een inschrijfformulier aan vragen op donderdag 25 maart en wel op tel. 586498 of peuterspeel- zalenvenray$hetnet.nl. Uw inschrijving is definitief als het inschrijfgeld (17,- euro) bij de Stichting ontvangen is. U kunt uw peu ter inschrijven vanaf de leeftijd van 2 jaar. Medisch Centrum voor Noord-Limburg VieCuri, Medisch Centrum voor Noord-Limburg: het krioelt er van de bedrijvig heid. Op de locaties Venlo en Venray vindt u alle deskundigheden bij elkaar. Pret tig en gemakkelijk, alles onder één dak. Warmte en zorg. Dat willen wij onze pati ënten geven. In een serie van vijf verhalen zetten wij de spots op de locatie Ven ray. De locatie die er speciaal op is ingericht om patiënten snel te helpen. Dat is geen loze kreet. Door onze kleinschaligheid kunnen wij onze belofte gestand doen. Plannen, projecten, bouwkundige aanpassingen, investeringen op de loca tie Venray, allemaal illustraties van het heden en de toekomst. VieCuri Venray, hét adres voor uitgebreide poliklinische én geplande klinische zorg. Op 20 maart zet VieCuri Venray haar deuren wagenwijd open. U bent van harte welkom. Raad van Bestuur VieCuri Medisch Centrum Ed Radmaekers (I) en Pieter van Dreumel Pieter van Dreumel en Ed Ramaekers, samen vormen ze sinds mei 2003 de Raad van Bestuur van VieCuri. De Over steek -de organisatieverande ring die een verschuiving in de zorg tussen Venlo en Venray met zich meebracht - was na genoeg afgerond. De funda menten voor een nieuwe orga nisatie stonden er en aan Van Dreumel en Ramaekers de taak om sturing te geven aan de nieuwe zorgontwikkelingen. Rarhaekers, van huis uit ac countant, is afkomstig uit het bedrijfsleven en kwam in september 2002 de ziekenhuis organisatie versterken. Van Dreumel nam in mei vorig jaar de voorzittershamer over van Guy Peeters. Als orthopedisch chirurg en tevens voorzitter van de vereniging Medische Staf was Van Dreumel nauw betrok ken bij de Oversteek. Beiden hebben ze meegemaakt dat er - na een roerige periode - steeds meer toenadering kwam tussen beide locaties en dat de zorg onderling steeds beter op elkaar werd afgestemd. En nu is er sprake van één ziekenhuisor ganisatie waarbij de zorg op de twee locaties Venray en Venlo elkaar niet overlapt, maar juist versterkt. Daarnaast is ruimte voor nieuwe ontwikke-lingen en is er aandacht voor de kwaliteit van de patiëntenzorg. Maar bovenal is er nu ook sprake van een financieel gezond bedrijf. "We hebben indertijd onze eigen koers ingezet om de kwaliteit van de patiëntenzorg te garanderen en deze voor heel Noord-Limburg opeen hoger plan te brengen. En daar bij ging het ons vooral om de toekomst van de patiëntenzorg voor de totale bevolking in de regio", laat Van Dreumel weten. "Het wordt nu duidelijk dat dat de juiste koers is geweest." Hij geeft voorbeelden van wat alle maal is gerealiseerd: de uitbrei ding van de operatiekamer capaciteit, het Loop 4 Zorgpro- gramma voor patiënten die een totale heup- of knie-operatie moeten ondergaan, de mam mapoli, de Ziekenhuispost, de MRI-bus en de trombosedienst. "We hadden dit allemaal niet kunnen doen zonder die verde ling van zorg tussen de twee locaties. Als je zowel in Venlo als in Venray een volledig zie kenhuis wilt handhaven, kun je de kwaliteit en de diversiteit die we nu hebben, nooit bieden." Bijna alle poliklinieken op alle bei de locaties en een goede verdeling in de laagcomplexe zorg, de acute zorg en de zorg waarbij geavanceerde medi sche apparatuur aan te pas komt. Met zo'n organisatie kun je ruimte geven aan nieuwe ontwikkelingen. Ter illustratie noemt Van Dreumel de opening van de vierde operatiekamer en de bouwkundige aanpassingen van de poliklinieken in Venray. "Ook zijn wij in gesprek over een Regionaal Centrum Gees telijke Gezondheidszorg, zoals dat in Venlo is gepland en een Hospice." Ramaekers vult aan: "Venray is uitermate geschikt voor private initiatieven. Denk daarbij aan een bedrijvenpoli of initiatieven op het gebied van de Revalidatie of de Plastische chirurgie. Overigens is ons financiële beleid erop gericht om genoeg financiële ruimte te houden om dergelijke ontwikke lingen te ondersteunen." Aan de Raad van Bestuur ligt het niet. Plannen genoeg om de gezondheidszorg in de regio op een kwalitatief goed niveau te houden. Het opleiden van spe cialisten en gespecialiseerd verpleegkundigen draagt daar toe bij. VieCuri is een oplei dingsziekenhuis en er wordt gewerkt aan een goed oplei dingsklimaat. Daarnaast is er natuurlijk de samenwerking met de partners in de regio, zoals huisartsen, thuiszorg en verpleeg- en verzorgingshui zen, waarmee de zorg voor de patiënt ook over de ziekenhuis muren heen goed verloopt. En last but not least is er de aan dacht voor de klantvriendelijk heid en klantgerichtheid. "Res pect is een belangrijk thema in onze organisatie", zeggen Van Dreumel en Ramaekers. "Zon der kun je niet in een dienstver lenende organisatie." Zorg kent vele gezichten: gedrevenheid, ruimte, trots De maand maart staat in het teken van St. Jozef. Gemengde Zangvereniging Vondel uit Vierlingsbeek luistert op zaterdag 20 maart de Eucharistieviering in de St. Jozefkerk in Smakt met veel zang en muziek op. Het koor voert de Deutsche Messe van Franz Schubert uit. De leiding is in handen van dirigente mevr. Mia Schoonbrood met aan haar zijde de zeer getalenteerde organist/pianist Theo Hes. Met het ten gehore brengen van nog een aantal andere liederen zal het koor uit Vierlingsbeek er alles aan doen om er een sfeervolle Mis van te maken. Aanvang: 19.00 uur. Voor meer informatie: Riet Aarts, secretaresse, tel. 0478-631883. Zaterdag 20 maart om 20.00 uur speelt de Venrayse band Lucky Aces in wijkcentrum De Kiosk. De band werd in 1996 opgericht door enkele leden van de tennisclub en timmert met name de laatste jaren flink aan de weg tijdens feesten en kermissen. Met muziek, hoofdzakelijk uit de 70 en 80-er jaren, staat deze band garant voor een avondje lekker swingen, of voor het met volle teugen genieten genieten van fijne en uitstekend uitgevoerde muziek. Een greep uit het reper toire: J.J. Cale, Direstraits, the Shadows, Golden Earring, the Beatles. De entree bedraagt vijf euro. Zaterdag 20 maart is Danny Rook, ambassadeur van de stich ting Doe een Wens te gast in Klojo Radio. Nico en Paul spreken met Denny over deze stichting. De opbrengst van de Klojo Radio Party gaat naar dit doel. Zaterdag 3 april is de grote Klojo Radio Party in Café 't Podium. De avond begint om 22.00 uur en is rechtstreeks te volgen via Omroep Venray. Er is live muziek van de beken de Venrayse formatie BOB afge wisseld met optredens van de Venrayse zangers Geert Pelzer en Gert Janssen. De entree bedraagt twee euro en wordt geschonken aan de stichting Doe een wens. Deze stichting probeert de groot ste wens van kinderen met een levensbedreigende ziekte in ver vulling te laten gaan. De eigenaar van 't Podium zal de totale entree- opbrengst verdubbelen. Mind and Body Care TE ZWAAR NIET FIT TE LICHT Neem HERBALIFE! Gratis begeleiding en vetmeting. Geïnteresseerd? Bel dan: Helmy Thoone Tel. 0478-514 988 www.mindandbodycare.nl O.A. CONIFEREN, KLIMPLANTEN, BOMEN EN SIERHEESTERS Scherpe prijs Duidelijk advies tuincentrum - boomkwekerij P. Bistervelts Steegse Peelweg 55 LEUNEN I Karweibedrijf Politiekeurmerk Veilig Wonen Voor al uw timmerwerk-Metselwerk-Tegelwerk Meerloseweg 21 A Wanssum Ron Janssen rei. 0478-532924 mob. 06-20962088 Flyers tam c U wilt een professionele website die uw doelgroep aanspreekt? Neem contact op met Flyers Internet Communicatie, voor: communicatieadvies ontwerp en bouw van websites actualisering en onderhoud van websites content management systemen content creation webpromotie Uw interne communicatie kan beter? Met behulp van een intranet optimaliseren wij uw bedrijfsprocessen. Bekijk alvast onze website: www.flyers.nl Flyers Internet Communicatie uw p@rtner in de virtuele wereld! Grootdorp 89 - 5815 AN Merselo Tel: 0478-546293 - info@flyers.nl

Peel en Maas | 2004 | | pagina 9