Jumpers'76 snel over eerste verlies heen Dames Red Stars even terug op aarde Textdepartment wint topper Sportnieuws -infi Herstel heren Rooyse VK Schoolatletiek- dag AV Venray Verlies dames Rooyse VK Clinic Badmintonclub Venray Demonstratie Jumpers'76 Rooyse VK Set Up Oranje Wit Korfbal De Peelkorf PEEL EN MAAS Donderdag 18 maart 2004 - Dé vraag was zaterdagavond hoe Jumpers'76 de eerste neder laag zou verwerken. Na vijftien zeges op rij kwam een week eer der tegen Y'ido (84-92 verlies) een abrupt einde aan een hele mooie serie. Het antwoord kwam thuis tegen Graphiset/BV Rush. Het eer ste verlies bleek snel verwerkt want de tegenstander uit Uden werd overtuigend met 92-53 aan de kant gezet. (Door Henk Willemssen) Voor aanvang was coach Jan Kraus en niet helemaal gerust op "Alle tegenstanders willen toch de koplo per verslaan. Ieder duel is daarom nu heel lastig voor ons." In de voorbije week vond er een goed gesprek plaats. "Want het is belangrijk dat we die nederlaag zo snel mogelijk uit ons hoofd zetten", verklaarde Kraus voor af. Ook het matige trainingsbezoek kwam ter sprake. "Ik weet wel dat veel jongens moeilijk zitten vanwege studie of werk Maar ik vind een opkomst van drie of vier te weinig. Afgelopen week ging het al beter. Toen waar er op beide trainingen zes spelers." Marc Deegens, die kampt met een knieblessure, werd uit voorzorg op de bank gehouden Kraus heeft hem nog hard nodig nu de beslissende fase ingaat. Op 27 maart staat de absolute topper in en tegen Helmond op het programma Dat duel zal wellicht beslissend zijn voor de kampioens race. Daarom speelde Tristan Lam- merts van Bueren als enige de volledi ge veertig minuten. De blessuregevoelige spelverdeler bleek van grote waarde te zijn. "Tristan traint heel weinig. Maar hij is nog ont zettend belangrijk voor ons. Hij weet precies wanneer rust of juist tempo vereist is. Daarom heb ik hem ook niet gewisseld. Want zo doet hij con ditie op voor de beslissende wedstrij den De wilskracht straalde zaterdag van het Venrayse team af. De openingsmi nuten verliepen nog wat stroefjes (1- 4) maar al snel kwam de sneltrein op gang. Jumpers'76 liep uit naar 14-4. Daarna haperde het even en kon Graphiset terugkomen tot 16-14. Maar dat was ook het laatste moment dat het team uit Uden in de buurt kwam. De geconcentreerd spelende thuisploeg sloot de eerste periode af met 23-14. Opvallend was ook dat bijna alle vrije worpen in het begin een honderd procent score oplever den Terwijl de tegenstander ze vrij wel allemaal verprutste In de tweede periode liet Jumpers'76 uitstekend spel zien. In een hoog tempo werd de Branbantse club opgerold. Sterspeler Andrea Penco had een klap van een elleboog tegen zijn rechteroor gekre gen waardoor hij aan die kant niets meer hoorde. Toch speelde de Itali aan de wedstrijd uit en nam samen met Tristan Lammens van Bueren zijn team op sleeptouw. Halverwege prijkte de 49-21 stand op het scorebord. Met zo n riante voorsprong kon het niet meer misgaan. Na de derde perio de stond het 69-37 en in het laatste kwart werd de score opgevoerd naar 92-53- De concentratie ebde geduren de de wedstrijd wel wat weg. Dat kwam ook tot uitdrukking in de vrije worpen want die vielen er lang niet meer zo makkelijk in als in het begin Maar het krachtsverschil was zodanig dat de Venraynaren wel wat gas terug konden nemen. Jan Kraus was na afloop dik tevre den "De spelers hebben het heel goed opgepakt. Ik heb erop gewezen dat iedereen zijn taak moet uitvoeren en alléén moet doen waar ie goed in is En niets anders Het probleem was vaak dat ze teveel wilden. Maar geluk kig speelde nu iedereen weer vanuit zijn positie En dan speel je toch een stuk makkelijker." De meeste treffers werden ges coord door Andrea Penco (23). Loek Claessens (20), Marouane Guichati (15), Ivo Geerits (11) en Freek Betton- viel (9). Met zestien zeges uit zeventien duels gaat Jumpers'76 aan kop in de eerste klasse C. Wizards Helmond heeft twee verliespunten meer. Ze verloren twee keer. Van Graphiset/BV Rush en het eerste duel in Venray dat half december in 77-72 eindigde De weg naar titel gaat nog over vijf wedstrijden. Zondag 21 maart volgt het uitduel tegen BC Heeze en op zaterdag 2" maart is de topper tegen Wizards Helmond. Op zondag 4 april speelt Jumpers'76 nog het enige thuisduel, tegen Venlo Spon Crusa ders. De competitie wordt beëindigd met twee uitontmoetingen: tegen Aalst-Waalre (17 april) en Vanilla BS Weert 3 (24 april). Stand eerste klasse C Jumpers'76 17-32 Wizards Helmond 16-28 Venlo Sport Crusaders 16-22 BBC 17-22 Aalst-Waalre 18-18 VIDO 19-18 BC Heeze 16-12 Graphiset/BV Rush 14-10 Tiboria 14-10 Grave 17-10 Tantalus 2 168 VaniUa-BS Weert 3 14-2 Afgelopen zaterdag leed het dames team van TTV Red Stars haar eerste nederlaag in de eerste divisie tafelten nis. In Hoonhorst werd met 6-4 verlo ren. In een matige wedstrijd worstel de met name Marijn Verburg met haar vorm: ze verloor alledrie haar enkel spelen. Ook Danielle Poels had het moeilijk en verloor onverwacht van Cora Bonsen. Sabina Larmené tenslot te verloor eenmaal, van Saskia Liefers Ook het dubbel van Sabina en Daniel le ging verloren. Ondanks de neder laag leidt Red Stars nog steeds ruim met negen punten. Sabina: "Het ging gewoon niet goed zaterdag. We ston den eigenlijk alledrie slecht te spelen, hoewel Danielle en ik gelukkig nog tweemaal winnen. Misschien is het ook wel goed een keer te verliezen. Het ging totnutoe ook erg makkelijk allemaal. We zijn weer terug op aarde," De heren van Red Stars verloren in Geldrop met 7-3 van Unicum. Ronald Bogaard en Frank van der Vleuten wonnen eenmaal en het dubbel. Patrick Zwiers speelde zaterdag als beste, maar kon geen partij naar zich toe trekken. Na een 3-3 stand leek een mooi resultaat mogelijk, toen Patrick een sterke partij speelde tegen Martijn van de Leur. Hij verloor echter nipt. Eerder had Ronald met 3- 0 van Van de Leur gewonnen en had Frank met dezelfde cijfers Tommy San tic te pakken. Zondag werd in Nederweert het tweede jeugdranglijsttoemooi voor A- spelers gespeeld. Voor Red Stars speelden Sandra Oostrom en Max Thijssen mee. Sandra werd tweede in haar poule bij de meisjes Junioren, maar verloor meteen de volgende ronde volgens afvalsysteem. Max had het moeilijk bij de Welpen. Hij verl oor al zijn partijen in de poule en werd uiteindelijk gedeeld negende. Wedstrijdverslagen van de hoofd klasse bedrijfsrecreanten tafeltennis- competitie Red Stars: Textdepartment-Alana 7-3 Deze topper eindigde verdiend in een overwinning voor Textdepart ment. Alana was niet bij machte om het de gedoodverfde kampioen echt moeilijk te maken Dudley Moss en Patrick Manders staken niet in hun goede vorm en dat is nu juist zo nood zakelijk tegen de koploper en aan staande kampioen Textdepartment. Moss bleef zelfs zonder overwinning en Manders won alleen van Greben jak. Pieter-Jan Tacken was deze avond de grote man en bleef ongeslagen Yrng Fu Li verloor alleen van de sterk spelende Geert-Jan Keysers. Keysers speelde wel in zijn normale doen en verloor alleen kansloos van Tacken. Grebenjak sprokkelde een heel belangrijk puntje van Moss in een sterke partij. Het dubbel was ook voor Textdepartment. Zo ziet het er naar uit dat zij ongeslagen kampioen zullen worden in deze spannende competitie Met nog twee wedstrij den voor de boeg zullen zij zich niet meer laten verrassen. Barto's Broodjes-Stroeken Electro 4-6 Stroeken won nipt van de broodjes mannen en komen daarom wat losser van de laatste plaats, die nu definitief voor Barto's lijkt te zijn. Alleen Leo Manders was duidelijk een maatje te groot voor Peter ter Huurne, Alfons Coppus en Ton Zieltjens. De laatste drie wonnen elk twee partijen en deden dus goede zaken Ernst Bre- cheisen en Chris Geelen bleven deze avond zonder winst. Omdat Barto's wel het dubbel won, bleef de stand uiteindelijk toch nog draaglijk. Opval lend is dat Alfons Coppus de tweede helft van deze competitie duidelijk beter in vorm is. Old Devils-Inalfa 7-3 Een vrij gemakkelijke overwinning voor Old Devils, waar invaller Huub v.d. Putten, die zijn broer Jos verving, ongeslagen bleef. Jos had last van z'n blindedarm en verblijft in het zieken huis voor onderzoek en hopelijk zal hij snel herstellen om mogelijk de laatste wedstrijden nog mee te kun nen doen Jos AChten won twee par tijen en verloor alleen vrij kansloos van Hans van den Bosch die zich niet liet afleiden door het 'spannende' zomersportbroekje van Jos. Hans van den Bosch won tevens van Jos Koe nen, die altijd moeite heeft met het snelle spelletje van Hans. Jos Koenen won nu ook weer van Mat Arts, die deze avond erg ongelukkig speelde, wellicht nog met zijn gedachte in het zonnige Las Palmas. Good old Wijkie David won wel van Jos Koenen, alhoewel Jos zijn huid duur verkocht heeft getuige zijn verlies in 5 games. Keukenkenners-Tempo Team 2-8 TempoTeam 1 behaalde wederom een grote overwinning, nu op een gehandicapt Keukenkenners, waar Jan Zanders geblesseerd langs de kant bleef. Angelina Koenen en John Bonants waren deze avond ongenaak baar en met het ene puntje van Nel Dorssers en winst in het dubbelspel was er voor Keukenkenners geen eer te behalen Jeroen Swinkels en Marcel Swaghoven zorgden voor de twee punten van Keukenkenners. In de le klasse werd een inhaalronde gespeeld. Huggers Elektr.-Tempo Team 2 5-5 TempoTeam 2 zorgde voor een daverende verrassing door Huggers een gelijkspel af te snoepen. Ton Pee- ters was deze avond in topvorm en won zijn 3 partijen en vooral de partij tegen Lineke Roording was heel span nend en werd in 5 games beslist in het voordeel van Ton. Ook Thea van den Bosch was in goede vorm. Zij verloor alleen van Lineke die net wat sneller het celluloid raakte dan Thea Thea won ook verrassend van Cees Min en in haar laatste partij tegen Frans Larmene. Beiden stonden soms stijf van de zenuwen en wisselden mooie rally's af met slordige fouten. Thea bleek uiteindelijk in 4 games de sterkste. NLW Bedr.-Peters Voegw. 1-9 Peters had in deze wedstrijd geen moeite met NLW, getuige de grote uitslag. Alleen Frans van Meijel verl oor 1 partij tegen Wilbert Janssen, al moest Frans pas na een zeer spannen de 5e game met 15-17 buigen voor Wilbert. Mark v.d Langenberg en Martin Schulz bleven dus ongeslagen. Marjo Lange en Jan van Gerven waren deze avond een maatje te klein, doch streden wel met plezier voor de punt jes. PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9-00-17.00 uur Ondanks een 3-1 nederlaag tegen Civitas uit Venlo hebben de heren van Rooyse VK zich hersteld van de matige wedstrijden van de afgelopen weken. Na een goed gesprek in plaats van trainen zijn de Rooyse heren afge lopen zaterdag goed aan de wedstrijd tegen Civitas 2 in Venlo begonnen. Na drie onnodige nederlagen tegen lager geklasseerde teams stond opnieuw een dergelijke tegenstander op het programma Thuis werd ook verloren van de Venlonaren en de lage rangschikking werd toen onder schat. Daar was dit weekeinde geen sprake van: Rooyse wist wat de tegen stander in huis had. De eerste set werd prima begon nen, beide teams wisten elkaar het leven aardig zuur te maken en van beide kanten werd goed volleybal getoond. Deze set ging tot het einde toe gelijk op, maar Rooyse had de langste adem (of misschien het mees te geluk) en behaalde de winst met minimaal verschil: 23-25. Vorige week daalde het niveau van de Ven raynaren na de eerste set enorm en daarom werd de wedstrijd uit handen gegeven. Ook daar was dit weekeinde geen sprake van. Civitas liep in de tweede en derde set een aantal pun ten uit waardoor Rooyse achter de fei ten aan bleef lopen en op het einde een sprintje moest trekken om niet afgedroogd te gaan worden. Een afgang bleef hen bespaard, beide sets gingen desondanks naar Venlo: 25-22 en 25-23- De vierde set probeerde Rooyse misschien wel té hard om er weer een vijfsetter van te maken en weer eens wat meer dan één punt te behalen en Civitas profiteerde daar van. Ze won deze set met een wel licht geflatteerde doch wel verdiende stand van 25-17. Rooyse kan ondanks het schamele puntje terugkijken op een nette wedstrijd, waarin eindelijk weer eens moeite voor elkaar gedaan werd en werd gevochten. Deson danks was winst niet onmogelijk geweest, maar met een aantal bles sures en afwezigen moest de coach roeien met de riemen die hij tot zijn beschikking had. Optimaal wisselen was daardoor niet mogelijk. Na het pak slaag in Eindhoven van afgelopen week gaven de jongens kadetten van Jumpers'76 dit weekend een kleine demonstratie in het weg spelen van een tegenstander. BV Vol harding uit Goes werd met 101-33 opgerold. De gasten uit Goes versche nen ruim een kwartier te laat in sport hal de Wetteling en bovendien met slechts zes spelers. Jumpers '76 hield van begin af aan de druk op de ketel en speelde een zeer hoog tempo Door een aantal fraaie fast-breakes en goed inside-spel van Damian Butena- erts kon men gemakkelijk uitlopen naar een 228 voorsprong Goes kon het hoge tempo niet bij benen en door de goede man-to-man defence werd de wedstrijd al in het tweede kwart beslist met 50-14 voor sprong bij rust. Na rust verslapte de concentratie even bij Jumpers "76 maar al snel werd de draad weer opgepikt. Mooi basketball werd ech ter in de tweede helft ontsierd door veel zware overtredingen aan de zijde van de gasten. Met nog tien minuten te spelen was de wedstrijd al lang gewonnen er stond 69-25 op het sco rebord. In het laatste kwart was het eigenlijk alleen de vraag waar de tel ler zou stoppen. Zeker nadat bij de gasten door enkele domme persoon lijke fouten twee spelers naar de bank moesten met vijf persoonlijke fouten. Een derde speler kon de frustratie niet meer aan en werd vanwege een slaande beweging naar de captain van de thuisploeg uit het veld gestuurd Een geblesseerd geraakte speler die niet meer in staat was om het veld op en neer te lopen werd door zijn coach teruggewisseld en zo ontstond de vreemde situatie dat Jumpers '76 in de laatste vijf minuten van de wed strijd met twee veldspelers meer de wedstrijd moest uitspelen. Einduit slag: 101-33. Al met al een mooie overwinning voor de kadetten van Jumpers '76 Zeker met de wedstrijd tegen Initial High Five uit Tilburg in het vooruit zicht. Thuis werd er nog verloren door kleine onnodige foutjes met 62- 69. Jumpers'76 is er op gebrand zicht na deze nederlaag te revancheren. Programma vrijdag 19 maart: DV3-DSC de Peel Essel a.20.30 Programma zaterdag 20 maart: MC2-Avance 2 MCl-Meterik JCl-Avance MBl-Hovoc MB2-Meterik JBl-Avance D4-Brovoc 2 H2-Activia 4 Dl-Civitas 3 Hl-Kessel Programma zondag 21 maart: Sevenum-HV2 Circulatie niveau 1 naar Meerlo v.11.45 Programma maandag 22 maart: DVl-Flash Essel a.20.00 WeU-DV2 a.20.00 Volleybalclub Uitslagen: Heren: Set Up-Velden 2 Dames: Set Up 1-Civitas Set Up 2-Civitas 2 MVC '64-Set Up 3 Set Up 4-Hovoc 4 Set Up 5-Hovoc 5 Set Up 6Asterix Jeugd: Set Up MB-Olsredlem Asterix-Set Up MCI Set Up MCl-Civitas 2 Set Up MC2-Velden Set Up MC2-Hovoc Set Up Nivo 4-Meterik 2 Set Up Nivo 4-OIsredlem Heren recreanten: Set Up 1-VC Velden Set Up 2-VC Athos 2 VC Grashoek 2-Set Up 3 Set Up 4-BVC Holyoke 2 Dames recreanten: Set Up 4-Tupos Programma zaterdag 20 maart: Heren: S '62 3-Set Up 14.30 Dames: Set Up 1-ADC 17.00 Set Up 2-Grashoek 19.00 Set Up 3-Hovoc 3 19.00 Set Up 4-Flash/Kl.Vink 19 00 Set Up 5-Meterik 4 17.00 Programma zondag 21 maart: Set Up MB-MVC'64 12.30 Circulatievolleybal te Meerlo 12.30 Heren recreanten: Set Up 2-Summa Peelpush 2 10.00 Set Up 3-HVC 4 10.00 Set Up 4-VC Athos 3 10.00 Dames: Bij de dames heeft Set Up 1 de halve finale van de beker gehaald, die wordt gespeeld op donderdag 25 maart en de tegenstander is Oikos. Plaats en tijd van spelen is de Jo Ger- rishal in Roermond. Aanvang wed strijd: 21.00. De handbalheren van Manual heb ben afgelopen zondag de thuiswed strijd tegen de nummer twee op de ranglijst, Gulpen 2, met royale cijfers gewonnen: 32-25. Lange tijd waren de heren van Manual ook in de strijd voor een promotieplaats, maar een aantal keer onnodig puntverlies deed Manual terugvallen naar de vierde plaats. De Gulpenaren waren aan de late kant, maar hadden het geluk dat de scheidsrechter verstek liet gaan. Hierdoor konden ze toch compleet aan de wedstrijd beginnen. Na een mislukte aanval van Gulpen, was het Erik Weijzen die de 1-0 voor Manual liet aantekenen. De verdediging van Manual moest in de daarop volgende aanval vol aan de bak. De Zuid-Lim burgers hebben de beste aanval uit de competitie en scoorden meteen de gelijkmaker. Na een gemiste kans aan Venrayse zijde, kwamen de gasten via een break-out ook meteen op 1-2. Met snel aanvalspel en veel positiewisse lingen, waar hard op getraind is, creëerde Manual meer dan ééns gaten in de Gulpense verdediging. Patrick van den Broek scoorde tweemaal van uit de linkerhoek, eenmaal uit de rebound van een schot van Sander Barents. Diezelfde Barents zat aanval lend goed in de wedstrijd Na vijf minuten stond, dankzij twee doelpun ten van hem, al een 5-3 stand op de teller Via scores van Joost Ueberbach vanaf de cirkel en Weijzen die dwars door de verdediging liep kwam de Venrayse ploeg zelfs op een 7-4 voor sprong. De goed keepende Hans Ker sten kreeg weinig ballen om de oren, maar des te meer op de borst. De lange reis voor Gulpen leek ze in de schotarm te zitten. Veel afzwaaiers en dus ballen recht op de keeper maak ten het voor Manual makkelijk om uit te lopen. Barents met vier doelpunten op rij, bracht de score met nog twaalf minuten te gaan in de eerste helft op een comfortabele 11-4 stand. Het makkelijke en vooral snelle aanvals- spel was een genot voor het publiek Doelpunten van Carlo van Sinten, Weijzen en Barents zorgden voor een 17-9 ruststand. In de tweede helft kwam Gulpen wat meer los, maar de basisopstelling van Manual had weer het betere van het spel. Ondanks dat Barents persoonlijke dekking van de Gulpense verdediging kreeg, liep de score nog verder op in Venrays voor deel. Via Hendrik Wismans en Twan Hawinkels stond er na een tien minu ten in de tweede helft een 21-11 stand te bewonderen. Na een overtre ding op een Gulpense speler, waar voor een 2 minuten tijdstraf werd gegeven, scoorde Dirk Ueberbach via een snel gelopen break out (22-11). Deze tussenstand was reden voor de Venrayse coach om wat wissels toe te passen en voor Gulpen om te probe ren een tandje bij te schakelen. Via fraaie treffers van de rechteropbou- wer van Gulpen, uit stand geschoten, en twee strafworpen kwam Gulpen terug tot 24-19. Met nog twaalf minu ten te gaan werd het nog spannend. Erik Weijzen (op de voorgt !n in een verdedigende actie, rkc ploeggenoten Hendrik Wist id^ linksachteren Carlo van 5i Vei (rechtsachter) kijken gespanne D7e te Door wat positie wisselingen do eixj; voeren en het tempo weer [|en schroeven werd de score toch jor uitgebouwd. Hawinkels, Hebei ju: OU Korfbalclub Uitslagen: JOostrum I-Oranje Wit 2-5 Programma zaterdag 20 maart: SVOC 1-Pupillen F 13 30 SVOC 2-Pupillen F 14.00 Oostrum 1-Welpen 1 13 55 Welpen 1-Peelkorf 5 15.10 SVOC 2-Welpen 2 1355 Welpen 2-Peelkorf 7 15 10 Peelkorf 8-Welpen 3 13 55 Welpen 3;Oostrum 2 15.10 Donderdag 18 maart: Van 20.00-22.00 uur informatieavond over spelregels, verzorgd door Irma Brandsma. Deze avond is bedoeld voor diegenen die jeugd- en senioren wedstrijden fluiten maar ook voor iedereen die behoefte heeft aan uitleg over de spelregels. Willen de jeugd- en seniorenleden, die volgend jaar geen lid meer willen zijn van oranje-Wit zich afmelden voor 22 maart. Men kan dan op tijd (voor 1 april) de zaalteams opgeven bij de KNKV Afmeldingsformulieren zijn te verkrijgen bij Julia Ewals, tel. 515296 en in de la van het keukentje op het sportpark (bij kleedlokaal 7). Uitslagen: De Peelkorf 5-De Eendracht 65 Zaalcompetitie: Junioren Al 3e Aspiranten BI kampioen le Aspiranten Cl kampioen le Aspiranten C2 2e Pupillen Dl 2e Pupillen El 3e Welpen 1 kampioen le Welpen 2 3e Welpen 3 7e Welpen 4 5e Welpen 5 2e Welpen 6 3e Welpen 7 3e Welpen 8 5e Programma zaterdag 20 maart: Welpen 2-Welpen 3 13-30 Welpen 2-Welpen 1 1400 Welpen 1-Welpen 3 14.30 Welpen 4-SVOC 1 1330 Welpen 7-Welpen 4 14.20 Oranje Wit 2-Welpen 7 15.10 Welpen 6Des 2 13-30 Welpen 5-Welpen 6 14.20 Oranje Wit 1-Welpen 5 15.10 Welpen 8-Oranje Wit 1355 Des 3-Welpen 8 14.45 Oefenwedstrijden: Donderdag 18 maart: De Peelkorf 1-Oranje Wit 1 a. 19.30 Dinsdag 23 maart: De Peelkorf 1-Flamingo's 1 a.19 30 Flamingo's 2-De Peelkorf 2 v. 19.00 Donderdag 25 maart: De Peelkorf 3-De Peelkorf Al a. 19 30 Programma woensdag 24 maart: De Peelkorf 4-Olympia a.20.00 Odos-De Peelkorf 5 v 18 15 De 2e periodetitel is gewonnen door De Peelkorf 5. Clusterkampioenschappen in Veg- hel In sporthal De Bunders wordt zon dag 21 maart het jaarlijkse Cluster- toernooi voor junioren georgani seerd. Van De Peelkorf zijn Loes Eibers en Sandra Smits opgeroepen en Wismans braken enkele i goed door de verdediging heei resulteerde in een 30-21 stand. Met enkele goals in de laatste i ten kwam een eindstand van 32-1 het bord. Een goede wedstrijd voor h vertrouwen van Manual en eenjfc Ei schouwspel voor het publiek, te deze overwinning heeft Maniuj ju heren van Bevo 4 uit Panningenl pioen gemaakt. Manual maakt zkj op voor de uitwedstrijd tegen )f|| feldia 3 van zondag 21 maart. Topscorers Manual: Ba rent fQ Hawinkels 7, Weijzen 4. kei. om aan de selectie van het Ml |gSi Waal team deel te nemen. ,A%C wedstrijden Maas en Waal 11 12.00 en 13 40 uur De nieuwe welpen starten oflforr derdag 25 maart op sportpai p^- Vlies om 18 00 uur; afgelopt nii 19.00 uur. De leidsters zijn: Eibers, Marianne Potten en Jacq Swinkels. Er kunnen zich nog a aanmelden. e-mail: redactie® vandenmunckhol PEEL EN MA Atletiekvereniging Venray - Regio houdt op zondag 18 apri haar jaarlijk se schoolatletiekdag voor de leerlin gen van de basisscholen in de gemeente Venray en omliggende gemeenten. De jongens en meisjes worden ieder ingedeeld in de leef tijdsgroepen groep 5/6 en groep 7/8. De onderdelen op deze atletiek- dag zijn 40 of 60 meter sprint, kogel stoten of balwerpen, verspringen en In een wisselvallig gespeelde wed strijd hebben de dames van Rooyse VK met 3-1 van Hovoc 2 verloren. Hovoc 2, dat nog steeds een van de titelkandidaten is, startte zeer ner veus. Veel punten werden over en weer gescoord door passfouten. Aan gezien de Rooyse dames als eersten hun normale spelpeil haalden werd de eerste, spannende set gewonnen met 25-23. Hierna hadden de Rooyse dames hun kruit voorlopig verscho ten. De volgende twee sets werden ruim verloren. In de vierde set was er weer sprake van een wedstrijd. De beide buitenaanvallers, Wilma Sassen en Yvonne Robben speelden een zeer goede wedstrijd en vonden telkens het gat in de Horster verdediging Helaas bleven de middenaanvallers hierbij achter. Met nog vier wedstrij den te gaan zal de positie in de mid denmoot wel gehandhaafd worden, maar met wedstrijden tegen de koplo pers Velden en Civitas kunnen de dames hun stempel nog op deze com petitie drukken. 600 meter. De wedstrijden beginnen om 10.30 uur en zijn om ongeveer 15 00 uur afgelopen. Zij worden gehouden op de kunststofatletiek baan, sportpark De Wieën. Tot 10 april kan via de school worden inge schreven. De aanmeldingen kunnen worden ingeleverd op de adressen Sportlaan 1 (clubgebouw) of Niessen- straat 5 Venray. Na-ingeschreven kan worden op de wedstrijddag van 10.00 - 1030 uur in het clubgebouw van AV Venray-Regio, nabij de atletiekbaan. De kosten bedragen 1.50 per deel nemer/ deelneemster Het e-mailadres is: info@av-venray.nl Deelnemen aan deze schoolatletiekdag betekent ook een mooie kans om kennis te maken met de moeder van alle sporten. Want atletiek is méér dan alleen hard lopen Je kunt ook ver- en hoogsprin gen, balwerpen, kogelstoten en speerwerpen. De jongens en meisjes die op 18 april meedoen aan de schoolatletiekdag, ontvangen het offi ciële schoolatletiekdiploma, het JANS- diploma. Daarnaast zijn er nog extra ereprijzen en wordt ook weer de schoolbeker uitgereikt. AV Venray- Regio hoopt op zondag 18 april a.s weer veel jongens en meisjes te mogen begroeten op de jaarlijkse schoolatletiekdag Informatie via tele foon 0478-582842 of www.av-ven- ray.nl. ■15' 1.30 >per aten Indo maf Sl mal Badmintonclub Venray houdt op woensdag 24 maart een clinic voor eigen leden én andere in badminton geïnteresseerden uit Venray en omge ving. De clinic is in de sporthal De Wetteling aan de Zuidsingel in Venray en duurt van 19-00 - 21 00 uur Dank zij de bijdrage van de hoofdsponsor Mijling Speciaal Optiek (Venray) zijn toegang en deelname gratis Badmin tonclub Venray is een vereniging in beweging. Door het organiseren van een clinic wil de vereniging de bad- mintonsport promoten en de naams bekendheid van BC Venray vergroten. Zowel kinderen vanaf 10 jaar als vol wassenen kunnen met badminton en de vereniging kennis komen maken. Natuurlijk vormt de clinic ook een uitgelezen mogelijkheid voor bestaan de leden om hun kunsten te verto nen. De clinic zal gegeven worden door twee bekende badmintonners met een geweldige staat van dienst, de gebroeders Tjin Asjoe. Dennis en Arless Tjin Asjoe hebben vele prijzen in hun carrière in de wacht gesleept. Zo zijn zij al diverse malen nationaal kampioen geworden en heeft Dennis in de jaren 80 en 90 internationale toernooien gewonnen. Hij is zelfs tot tweemaal toe tweede geworden op de Europese kampioenschappen. Tot 2000 zijn ze beiden ook een aantal malen Nederlands veteranenkam- pioen geworden in zowel het enkel spel als het heren- en gemengddub- bel. Ook nu nog worden er grote prijzen gepakt. Eind februari is Den nis Tjin Asjoe als trainer van BC Velo- Wateringen Nederlands kampioen geworden. Het zijn dus niet de eerste de beste badmintonners die tijdens de •pli clinic de deelnemers trainen i' prachtige dcmonstratiewedstriji L.e het publiek spelen De gehele r R satie van de avond ligt in handt BETA Badminton Entertain^ Deze organisatie staat garant amusement en demonstratief gen met een flinke dosis me show. De deelnemers en het ft zullen door deze ingrediënten'* j. zeker enthousiast gemaakt H voor de badmintonsport De* duurt van 19.00 -21 00 uur Offl! q uur wordt er van start gegaan me gezamenlijke training onder k van BETA bestaande uit een wtf Qn] up, racket- en loopoefenin# L wedstrijdsituaties Hier kan iff* )p„f aan deelnemen, Vervolgens zuDe 20.20 uur de gebroeders Tjin1 een spectaculaire demonstrate strijd spelen. BC Venray zoekt Rc|) enkele actieve badmintonners!: maal le klasse Districtscompt1 |a die het aandurven dtel te neffld n'() de demonstratiewedstrijd. AX ar den en informatie bij Wilco tn Bas (0478 - 589 609) Wil je f Kc deelnemen aan de clinic, maaC n geen lid van de badmintonveren? Ln Ook dan ben je van harte Wfli Kom in sportkleding inclusief ,ar sportschoenen met lichtgeld zolen en zorg dat je een badflX 5 racket bij je hebt. Mensen die»' ;acI komen kijken,.kunnen plaats Hf; op de grote tribune waar deergl goed gevolgd kan worden. Voor' informatie over de clinic kan ,n terecht bij Wilco van der Bas. foonnummer 0478-589609- r 82) kunnen ook via bcvetf t hotmail.com worden gesteld.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 22