iCastratie-actie latten Voorjaarspret Intratuin Voor één middag dierverzorger Cursus neerslachtige gevoelens Triathlon Vereniging KW Venray St. Christoffel Rode Kruis Chrisko Venrode Collegium Vocale Venray Mountainbike vereniging Kinderbeurs Cantorij Ars Musica Venray's Gregoriaans Koor PDV De Zwaluw Ons Genot KBO Venray Euterpe Vergadering SPOV Schutterij 't Zandakker St. Theobaldusgilde Rommelmarkt in De Kiosk ZijActief Oostrum EHBO Rincón Espariol Het Zonnelied Sub Matris Tutela Aostrumse Zangkompeneej Spio Synthese vrijwilligers Confetti Venray's Mannenkoor Den Hoender Symfonie Orkest Venray VVB MMSK St. Petrus'Banden Adelbert- vereniging De Springplank gina PEEL en maas Donderdag 11 maart 2004 - Pagina 23 De afdeling Noord-Limburg van f Dierenbescherming houdt een kortingsactie op de castratie en sterilisatie van katten. Tot 1 april 2004 kunnen particulieren een korting van vijf euro krijgen op een castratie en tien euro op een sterilisatie. Met deze actie benadrukt de h Dierenbescherming nog eens hoe belangrijk het is dat katteneigena ar ren er tijdig voor kiezen hun dier te halen 'helpen'. Alleen zo kun nen de gevolgen van de kortston- -ifilige liefde tussen dieren worden vermeden: ongewenste nesten jonge dieren en nog meer katten in Nederland. Indien u u w kat heeft laten cas- I geJ (feren of steriliseren in bovenge noemde periode, dan kunt u de originele rekening van de dieren arts vóór 14 april 2004 sturen naar: Dierenbescherming afdeling Noord-Limburg, Mathilde Wibautstraat 116, 5912 JK Venlo. Gelieve op de originele rekening uw bank- of gironummer te ver melden em, ndt Voor meer informatie over de actie kunt u bellen met mevr. Bartels, tel. 077-3542089. In de Nederlandse asielen zitten heel veel katten. Met name in de zomermaanden levert dit overvolle hokken op, maar steeds vaker beperken de problemen in de asielen zich niet meer tot die periode Alleen ver antwoord huisdierenbezit kan hier verandering in brengen. Nog te vaak laten mensen hun poes of kater de vrije hand. Nestjes zijn zo leuk voor de kinderen', 'Dat is toch de natuur van zo'n dier' en 'Die kittens raak ik heus wel kwijt' zijn nog te vaak de niet goed doordachte argumenten. En natuurlijk zijn ze schattig, die klei ne katjes. Voor het eerste nestje is vaak wel plaats bij buren of vrien den. Maar daarna rest het asiel of het leven als zwerfkat op straat. Om hieraan iets te doen organi seert de Dierenbescherming nu al weer enkele jaren castratie-acties onder het motto Voorkomen is beter dan genezen. Afgelopen week hebben ze afscheid genomen van Marly /el Janssen, als zwemtrainster van de op jeugd Zij wordt opgevolgd door Linda Hesen, studente aan de ndt Academie voor Lichamelijke n li Opvoeding in Sittard. Zij zal de pril jeugd gaan begeleiden tijdens de zwemtraining. Leden die mee wil- len doen aan de zwemloop van 28 maart kunnen zich nog inschrij- ven via site: www.geocities.com/ evit twenray Vrijwilligers die nog ia-ui} niet benaderd zijn, maar wel mee Ven. willen helpen bij de zwemloop eel gelieve zich te melden bij ooi Yvonne: E-mail: mileonne@tisca- 11.nl, of tel. 0485-572433. Trainingen: Dinsdag: Zwemmen: 19,15-20.15 uur zwembad de I Sprank. 20.30-21,30 uur spinning. Woensdag: Lopen. 19.00 uur atle tiekbaan Venrav. Zaterdag: Lopen: 15.00 uur training rondom de Kasteelse Bossen. Vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonkstraat 19, te Horst) of 15.30 uur Peelrunners, Schadijkerbossen. I trip Zondag: Zwemmen: 9.00-10:00 dubl uur zwembad de Sprank. 10.15 701 uur wielrennen vanaf de Sprank. Programma: 13 maart: Fietsloop :oeit Arnhem (18-6km.). Info: id http://triathlonarnhem.nl ieuws die doorgeven via E-mail comptwenray@hotmail.com of telefo- 1 nisch. 077-4674070. Informatie over TV Venray: E-mail: martien- ïsèn? dupont@home.nl of bel: 0478- 1 511545. Website: www.geoci- ties.com/twenray Dinsdag 16 maart is de Moederdagviering. Men begint om 18.30 uur met een H. Mis in de Paterskerk graag vooraan plaatsnemen. Daarna wordt het verder gevierd in De Kemphaan amusement van twee dames: Dora en Grada uit Grubbenvorst. Introducés zijn welkom (man of partner). Dinsdag 20 april is het uitstapje naar Zuid-Limburg, glasblazerij en rondrit. Vertrek om 08.30 uur bij De Kemphaan. Om 09.45 uur is er pauze met koffie en gebak. Om 11.15 uur wordt men in de glas blazerij verwacht en om 12.30 rijdt men naar het Drielandenpunt in Vaals voor de lunch. Om 14.00 uur een onvergetelijke tocht door Zuid-Limburg onder leiding van een gids. Daarna is er een tussen stop. Om 17.30 uur een diner De terugreis is om 19.15 uur en thuis komst om 21.00 uur. De prijs bedraagt all-in 38 euro. Afgelopen zaterdag vond in Tilburg de eerste voorwedstrijd van het NK turnen heren plaats. De resultaten van de turners van g v. St. Christoffel: Benjamin: 13. Thijn Haverkort; 18. Juan van Schijndel. Instap C: 5.Bram Verhofstad; 10. Mischa van den Brand; 20. Bart de Vries. Instap B: 8. Stan Classens. Pupil C: 12. Guido Grens. Jeugd C: 16. Koen Raedts. Zaterdag 20 maart vindt in Roermond de tweede voorwed strijd van het NK turnen heren plaats. Jeugd en Jongerenwerk Op maandag 15 maart hebben ze een avond met een ander onderwerp als op jullie programma staat. De gast; docent is helaas door langdurige ziek te verhinderd. Ze gaan nu eens zelf ervaren hoe het is om een slachtoffer te zijn en om hulpverleend te krijgen. Wil een ieder s v p. kleding aantrek ken die gemakkelijk zit en waar evt. wat nepbloed op mag worden geknoeid. Op zaterdag 3 april zijn de landelij ke wedstrijden in Horst, Hiervoor zoeken ze nog jongeren en volwasse nen die slachtoffer willen zijn of kun nen jureren. Het is van 9 30 tot 18.00 iiur. Opgave kan bij. Mana De briefjes voor zaterdag 8 mei krij gen jullie maandag mee. Voor informatie of vragen kun je terecht bij Maria. tel. 0644682101. Elke week repetitie op maandag om 19.30 uur in de kapel van Beukenrode, ingang via de Paterskerk. Het programma voor het komend voorjaar ziet er als volgt uit. Zaterdag 20 maart. 19.15 uur Heilige Mis Grote Kerk. Zaterdag 3 april: 18.00 uur Heilige Mis Paterskerk -Gezinsmis-. Gelieve een kwartier voor aan vang van de uitvoering aanwezig te zijn. Bij eventuele verhindering s.v.p. tijdig afmelden. Informatie of afmeldingen bij Marly Driessen, tel. 588176 of Norma Ansinger, tel. 585234. Het voorjaar staat weer voor de deur en bij de eerste zonnestralen krijg je direct de voorjaarskrie bels. Bij Intratuin Venray staat het nieuwe voorjaarsassortiment weer gereed om uw huis en tuin Eerstvolgende repetitie woensdag 17 maart a s. bij zaal Thielen, Kennedyplein te Venray. Afmeldingen bij Annemie Vousten, tel. 513135. Voorafgaande aan de repetitie om 19.00 uur stemvorming voor de hoge alten. Agenda: Zondagochtendconcert: 25 april Wil je meer weten over dit koor van lichte muziek, of vind je het leuk wanneer zij een keer op komen treden, neem dan eens contact met Dora Garson, tel. 585371 of bezoek website www.venrode.nl Kamerkoor Repetities in het gebouw van de Zangers van St. Frans aan de Langeweg elke maandagavond van 20.00 tot 22.00 uur. 27 maart: Concert in Roggel. 29 maart: Generale repetitie in Panningen. 3 april: Passieconcert in de muziekschool te Venlo, 20.00 uur. 4 april: Passieconcert in het Lazaristenklooster te Panningen, 15.00 uur Er is nog plaats voor een tenor. Zingen in een klein koor is toch heel anders dan in een groter koor. Voor liefhebbers van mooie kamerkoormuziek een echte uit daging. Inlichtingen: Bel dan 569412 of 584986. De mountainbikers van de Mudhunters gaan iedere week op pad. Afgelopen zondag was Mill aan de beurt, daar werd een tocht verreden tot wel 100 km. Enkele leden van de vereniging durfden dit al aan, de rest hield het bij de variant van 40 of 60 km. Deze afstanden zijn uitzonderlijk, meestal zijn de afstanden tussen 25 en 50 km en kan iedereen kie zen wat het beste bij hem of haar past. Ja, ook haar want de vereni ging heeft ook een paar dames in de gelederen. Dit mogen er vol gens de dames best nog meer worden en met de lente en zomer voor de boeg is er voor nieuwe leden weer volop ruimte. Vanaf zomertijd wordt er op dinsdag avond getraind en dit is de kans om je bij hen aan te sluiten. Pas op: 16 maart is de algemene leden vergadering. Dit is een dinsdag en niet zoals het per ongeluk ver meld stond in de uitnodiging op woensdag. Voor de komende weken zijn er enkele veranderin gen in de planning let dus goed op het programma. Planning: Zondag 14 maart ver trek 8.00 uur per auto voor een tocht in Veldhoven, 25 of 45 km. Zondag 21 maart vertrek 8.30 uur per auto voor een tocht in Boxmeer, 25 of 50 km. De bikkels vertrekken per fiets om 8.00 uur. Zondag 28 maart vertrek 8.00 urn- per auto voor de tocht in Eupen (B), 25, 30, 40, 50 of 60 km. Alternatief: 9-00 uur vanuit Venray per fiets. Wil je een keer vrijblijvend meetrainen, bel Piet, 0478-589880. Op zaterdag 13 maart wordt weer de halfjaarlijkse kinderkle ding-, babybenodigdheden- en speelgoedbeurs in Leunen gehou den. Dit alles wordt georgani seerd, van 10.00 uur tot 11.30 uur, door peuterspeelzaal 't Ukkenest, in de Schakel, aan de Kapelweg 4 te Leunen. De entree is €1,= per volwassene. Zelf spullen inleveren kan ook! Breng dan uw speelgoed, babybe nodigdheden en kleding (vanaf maat 80) op vrijdag 12 maart tus sen 18.30 uur en 21.00 uur naar de Schakel. Er geldt een maxi mum van 30 stuks. Van de opbrengst ontvangt U 70%, 30% is voor peuterspeelzaal 't Ukkenest. weer sfeervol aan te kleden. In het Nederlandse klimaat zijn vio len optimale sfeermakers. De voorjaarspret kan beginnen met het planten van violen in de tuin of in potten en bakken op terras of balkon. De felle kleuren van deze dappere bloeiertjes lachen je tegemoet, zelfs als het buiten nog koud en nat is. Ze zijn de frisse, vrolijke lentebloeiers bij. uitstek voor iedereen. Zaterdag 13 maart is de opening van het voorjaars- tuinseizoen met een groot aantal acties en aanbiedingen en vanaf 13-30 uur de demonstratie trendy voorjaarskransen. De Intratuin-sti- liste laat zien hoe met vrolijke voorjaarsbloeiers als hyacinten, tulpen en primula's leuke voor jaarskransen gemaakt kunnen worden. Ook voor Pasen bent u bij Intratuin Venray aan het juiste adres, er staat een keur aan paas- accessoires. Op zaterdag 3 april organiseert het groene warenhuis de demonstratie paas-guirlandes maken. Intratuin Venray is gele gen aan de Langstraat 133 in Venrav. Vanaf 13 maart tot en met 17 april kunnen de kinderen in Zoo Pare Overloon iedere woensdag en zaterdagmiddag weer mee doen met KidsPower: ze mogen een middag meehelpen in de dier verzorging. Door zelf voer klaar te maken, de dieren te voederen maar natuurlijk ook de verblijven schoon te maken, maken de kin deren kennis met het beroep dier- verzorg(st)er. Na een middagje hard werken staat er een bakje patat en drin ken klaar en krijgen de kinderen een echte dierverzorgeroorkon- de. KidsPower kost Euro 5,00 per persoon; dit is exclusief entree. De meeste mensen denken dat het beroep dierverzorger alleen maar bestaat uit het voeren en knuffelen van dieren. Ook het schoonmaken van de verblijven, het in de gaten houden van de gezondheid van de dieren en de voederpraatjes voor de bezoekers zijn belangrijke taken van de dier- verzorgers. Voor ieder dier wordt netjes een bak met voer gevuld en dat is goed opletten: een dwergaapje lust nou eenmaal geen vlees en een otter geen fruit. Pas als alle menu's klaar zijn, kan worden begonnen met de voeder- ronde. De kinderen die deelne men aan KidsPower krijgen eerst een rondleiding door de voeder- schuur en mogen daarna helpen met het samenstellen van de ver schillende menu's. Vervolgens worden enkele verblijven door de kids uitgemest zodat de dieren weer in een schone omgeving kunnen rondstruinen. Aan het eind van de middag worden de zelf klaargemaakte menu's gevoerd. KidsPower start om 13-30 urn en kost vijf euro per persoon, dit is exclusief entree. In verband met beperkte deelname is reserve ren noodzakelijk. Inschrijvingen kunnen telefonisch of bij de kassa worden doorgegeven. Op de geheel vernieuwde web site van Zoo Pare Overloon, www.overloonzoo.nl, kan worden bekeken welke dagen nog kan worden deelgeno men aan KidsPower. Voor mensen die last heb ben van neerslachtige gevoe lens organiseert de RIAGG Noord-Limburg in samenwer king met het Groene Kruis twee cursussen. Eén voor mensen tussen de 18 en 55 jaar en één voor mensen boven de 55 jaar (55+). Iedereen voelt zich wel eens somber of verdrietig. Bijvoorbeeld als er iets onplezie rigs gebeurd is zoals een ruzie, ziekte of andere tegenslagen. Meestal verdwijnen de gevoelens na een aantal uren of dagen van zelf. Soms gaan deze gevoelens echter niet vanzelf over. Samen met het Groene Kruis organiseert de RIAGG Noord- Limburg cursussen voor mensen die last hebben van neerslachtige gevoelens. Het zijn geen praat groepen, maar echte cursussen. Er worden vaardigheden aange leerd en handreikingen gegeven hoe zulke gevoelens aangepakt kunnen worden. Thema's die in de cursussen aan bod komen zijn: leren omgaan met negatieve gedachten, sociale vaardigheden, leren omgaan met spanningen en meer plezierige activiteiten ondernemen. Voelt u zich vaker somber of neerslachtig? Heeft u vaak last van spanningen of moeheid? Kampt u regelmatig met negatieve gedach ten? Kunt u steeds minder genie ten? Piekert u vaak? Dan is de cur sus mogelijk iets voor u. De cursussen (18-55 jaar en 55+) starten in april in Venlo. Voorafgaand aan de cursus vindt een vrijblijvend kennismakingsge sprek plaats. De cursussen bestaan uit tien tot twaalf bijeen komsten ven elk twee uur. Er kun nen tien personen deelnemen. Voor deelname aan de cursus wordt een bijdrage van 45 euro gevraagd. Deelnemers boven 55 jaar en leden van het Groene Kruis ontvangen een korting. Voor meer informatie over de cursussen of voor aanmelding kunt u bellen met mw. M. Lousee, RIAGG Noord-Limburg, tel. 077- 3550222. Koor van de Protestantse Kerk Venray. Doel van de Cantorij is de gemeentezang te ondersteunen, nieuwe liederen te introduceren, zoals afgelopen zondag met lied 99 en liturgische response te ver zorgen in vieringen, de eerste zondagen van de maand, en op hoogtijdagen.Tijdens de dienst van Witte Donderdag zullen zij hup medewerking verlenen. Op eerste Paasdag zal men de dienst liturgisch ondersteunen. Voor beide dagen zijn zij druk aan het repeteren en missen daarbij een tenor ter ondersteuning. Heeft U behoefte om met hen mee te zin gen kom dan eens luisteren op de repetitieavond. Repetitie elke maandagavond van 19.45 tot 21.30 uur in het Zonnelied, Kiosk 9 te Venray. Afmelden tot en met zondag bij cantrix Wijntje Strijbos-Norbruis, tel. 585089. Iedere dinsdagavond van 20.15- uur tot 22.30 uur repetitie in de Opmaat, hoek Oostsingel/Henry Dunantstraat. Sinds een aantal weken krijgt het koor extra les in koorscholing. Deze lessen zijn vrijblijvend toegankelijk voor iedereen die graag wil zingen. Hebt u zin en interesse om samen te zingen? U bent van harte wel kom. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot Marjo Kuypers (voorzitter) Koorscholing is nog op 30 maart en 20 april. Op deze avonden worden ook individuele zangles sen gegeven. Afmelding repetitie: Marjo Kuypers, tel. 0478-513191 dins dag tussen 18.00 en 19.00 uur. .Jaarvergadering, zaal Thielen, maandag 15 maart om 18 30 uur. Uitvoering op Palmzondag, 4 april in Beukenrode. Witte Donderdag, 8 april 17.00 uur en zondag 25 april 10.00 uur in het Schutterveld. Aan- Afmelden bij: J. v. Loon, secretaris, tel. 0478-585422. In verband met het overlijden van Jo Custers worden de postduiven ver kocht op zaterdag 20 maart in het clubgebouw van PDV de Zwaluw aan de Eindstraat 17 in Venray Bezichtigen van 17.00 tot 19.00 uur, aanvang verkoop 19.00 uur. Alle dui ven worden verkocht met stamboom origineel eigendomsbewijs. Met rechtstreekse duiven van o a Wilfried Stiel, Jo Jeuminck, Jan Cuijpers, L. Rutjens, Vero van Dijk, Leo Willems, Henk Wegh en Hem Strijbosch. Rassen: Jo van Haaren uit Heesch, J. Linssen uit Boxmeer. Gebr. Brugenmann. - Th. Ernest, Chr. Hendriks. Ouderen Vereniging Activiteiten ouderenvereniging Ons Genot in 't Stekske in Landweert: Maandag 15 maan: Gymnastiek groep I van 13-00- 14.00 uur; Groep II van 14.00- 15.00 uur. Woensdag 17 maart: Volksdansen (MBVO) van 9-30-10.30 uur. Kaarten van 13-00-17.00 uur. Knutselen van 14.00-16.00 uur. Donderdag 18 maart: Koersballen De Ronde Bal van 9-15-11.30 uur. Koersballen De Groene Mat van 13-15-15 30 uur. Sjoelen van 19 30-22.30 uur (ook voor niet leden Ons Genot) Gedurende de openingstijden is het mogelijk om jeu de boules te spelen, mits het weer het toelaat. Bij voldoende belangstelling organiseert de KBO weer een cur sus internet en e-mailen. Deze bestaat uit vier lessen van twee uur op maandag voor de middag De eerste les is gepland op 22 maart. Locatie: De Kemphaan. Docent is de heer H. van de Steeg. Basiskennis van de computer is vereist. Nadere informatie en aan melding bij: G. van Meijel. tel. 586389. Woensdag 17 maart hebben ze weer de maandelijkse wandeling voor alle ouderen van Venray. Samenkomst om 13.30 uur bij de Kemphaan. De wandeling vindt plaats in de omgeving van Meerlo. Stichting Primair Onderwijs te Venray en regio vergadert op don derdag 18 maart om 20.00 uur op SBO Focus, Groenewoltsepad 2 in Venray. De vergadering bestaat uit een openbaar en een besloten deel. Iedere inwoner van Venray kan het openbare gedeelte van de vergadering bezoeken. Graag hoort het bestuur van te voren of er belangstelling is i.v.m. de groot te van de vergaderlocatie (0478- 516215). Zondag 14 maart wordt ieder- eeh in de gelegenheid gesteld om de eerste oefenschoten te lossen. Vanaf 10.30 uur is eenieder van harte welkom op de schutterswei- de. Maandag 15 maart wordt de algemene ledenvergadering gehouden in café d'n Oldtimer, aanvang 20.00 uur. Woensdag 24 maart wordt de afsluitingsavond van de winter competitie gehouden in het Trumke. De finale belooft zeer spannend te worden, aangezien er nog enkele kandidaten zijn voor de ereplaatsen, ledereen die niet deel uit maakt van de winter competitie, maar deze avond toch aanwezig wil zijn, kan zich opge ven bij Pascal de Klein, telefoon: 0478-586708. Tijdens de algemene jaarverga dering heeft het St. Theobaldusgilde in Overloon het jaarprogramma vastgesteld. Er staan weer vele activiteiten op het programma zoals de gildedag op 16 mei in Haps en op 22 augustus in Soest. Op zaterdag 10 april zal in Overloon weer het 4-gilden- koningschieten van de oude gemeente Vierlingsbeek plaats vinden. Door de vier gilden zal er dan weer worden gestreden om het Huub v.d. Moosdijk wisselschild. Op zondag 4 juli het koningschie- ten dat weer een van de hoogte punten voor 2004 zal zijn. De oud-ijzeractie is op zaterdag 19 juni en de eieractie op woensdag 7 april. In november is weer de jaarlijkse loterij. Ook zal men in oktober medewerking verlenen aan de dodenherdenking op het Engels Kerkhof. Verder wordt gestart met de voorbereiding voor het grote gildefeest op 19 juni 2005 in Overloon. Het laatste gildefeest dat in Overloon is geweest was in 1989. Bij de bestuursverkiezing werd het periodiek aftredende bestuurslid Theo Hendriks met algemene stemmen herkozen voor een periode van drie jaar. Voorzitter Bas v. Wieringen werd weer met algemene stemmen her kozen voor een periode van vier jaar. Harmonieorkest 11 maart: repetitie 13 maart repetitie TEMA 18.30 uur Perdstal 18 maart: repetitie 3 april: repetitie TEMA 18.30 uur Perdstal 12 apri: 11.30 uur openbare try- out TEMA schouwburg Afmelden tel. 589363. Jeugdorkest 11 maart: repetitie 18 maart: repetitie Afmelden tel. 588545. Drumband 16 maart 19.00 uur les, aanslui tend repetitie 23 maart: 19.00 uur les, aanslui tend repetitie Algemene activiteiten 13 maart: Potgrondactie 20 maart: Potgrondactie 30 maart: DB 5 april: AB 18 april: Tema-toernooi 30 april: Aubade Koninginnedag. Op zaterdag 20 maart wordt er weer een rommelmarkt gehouden in De Kiosk in 't Brukske. De rommel markt begint om 08.30 uur en duurt tot 13-00 uur. De zaal is open vanaf 07.30 uur. Tafels zijn te huur. Inlichtingen en opgave bij Emmy Arts, tel. 586640. Donderdag 23 maart hebben de dames van ZijActief Oostrum een excursie naar Heldro-ijs. Het ver trek is om 18.45 uur in gemeen schapshuis d'n Oesterham. Opgave vóór 16 maart bij Ria Liebrand (tel. 550466). U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen (Stationsweg 114). Wilt u tevens opgeven of u kunt rijden. Men krijgt bij Heldro-ijs een rond leiding door het bedrijf en er wordt iets verteld over het ont staan en de geschiedenis ervan. Uiteraard wordt het ijs ook geproefd. Op dinsdag 22 maart vindt de jaar lijkse algemene ledenvergadering plaats in Conferentiecentrum De Witte Hoeve, aanvang 20.00 uur. Zoals bekend geldt het bijwonen van de vergadering als inzet. Alle leden zijn middels een schriftelijke uitnodi ging in kennis gesteld. Naast een aan tal belangrijke mededelingen met betrekking tot de toekomst zullen ook een paar beleidswijzigingen goedgekeurd dienen te worden zoals o.a. uitbreiding van de groepsgrootte gepaard gaande met roosterwijziging. Dit als gevolg van bezuinigingen. Verder zal aan de orde komen de ver kiezing cq. herverkiezing van de voor zitter en tweede secretaris ook zullen tijdens de vergadering de BHV-certifi- caten worden uitgereikt en zo moge lijk de EHBO-diploma's. Al met al belooft het een zeer interessante bij eenkomst te worden waarvan weg blijvers zeker zullen zeggen: 'Heb ik iets gemist' en wij: 'Ja, dus'! Voor en na de vergadering is er gelegenheid in te schrijven voor de aanstaande BHV- cursus en de herhalingslessen voor het geldig houden van het BHV-certi- ficaat. Les recordamos que el Sabado dia 13 de Marzo nuevamente celebra- remos nustra kina a las 20.00 horas en el C.E. A la Asamblea General de Socios celebrada el Domingo 29 de Febrero lamenta- blemente solo acudieron 11 pers- onas. Las conclusiones tomadas por la Junta Directiva y los presen- tes, referente a la continuedad del C.E. de Venray se les comunicara por escrito en las proximas sema- nas. Un saludo ALCE. Repetities maandag om 20.00 uur in het Parochiehuis Paterskerk, Leunseweg 5, Venray. Zondag 21 maart: zingen om 09.30 uur in de Grote Kerk. Bij verhindering afmelden bij Iny Kuypers, tel. 585226. U bent altijd welkom op de repetitieavonden voor een kennismaking. Voor meer informatie, aanmelding, afmelding kunt u bellen: José Bakkum, tel. 0478-582767 ofToos v.d. Heuvel, tel. 0478-583884. Donderdag 11 maart: 18.30 uur Leerlingen tamboerkorps. 19.00 uur Repetitie tamboerkorps. 20.30 uur Bestuursvergadering. Zondag 14 maart: 11.00 uur Eikenhofkapel Loohorst Maandag 15 maart: 18.15 uur Samenspelgroep. 18.45 uur Leerlingenorkest. 1930 uur Groepsrepetitie. 20.00 uur Repetitie orkest. Dinsdag 16 maart: 17.30 uur Leerlingenorkest flessenactie. Woensdag 17 maart: 18.30 uur Leerlingen tamboerkorps. 19.00 uur Repetitie tamboerkorps. Agenda maart: 20 maart: Inzamelen spullen rom melmarkt. 21 maart: Rommelmarkt. 28 maart: Tamboerkorps lente- concert te Leunen. Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigin gen. De Aostrumse Zangkompeneej is een mannenkoor van ca. 20 per sonen die regelmatig optreden. De wekelijkse repetitieavond is op dinsdagavond en wel van 20.00 tot 22.00 uur in 't Allemanscafé te Oostrum. Zijn er nog mannen in Oostrum en omgeving die ons koor willen komen versterken? U bent van harte welkom. Wilt u meer infor matie, neem dan de telefoon en bel 0478-511251 of kijk op de website Aostrum.nl onder-vereni gingen -Aostrumse Zangkompeneej. Wedstrijdzwemmen Uitslagen wedstrijd 7 maart: 400m vrije slag: Lisa Dreesens 5.02.62 2e: Renske Nielen 5.27.55: Inge Arts 5 31 73; Kimberly Teunissen 5.44.82; Tessa Quaedvlieg 5.58.41; Daphne v. Gabain 6.01.56; Susan v.d. Bekerom 6.03.11: Minke Janssen 6.03-89: Lieke Koopmans 6.31.70; Danielle d. Pagter 6.33-63; Kelly Agterberg 6.52.53; Britt Pijls 6.59.37; Rowena v.d. Bekerom 7.33-48; Lori Leenen 7.41.99: Andrea Nijssen 7.58.08; Job v. Duijnhoven 4.46.99; Jelmer v. Dijk 4.48.08; Dion Dreesens 5.11.18 le; Kasper v. Dijk 5.23 30; Rob Arts 5.38.91; Geoff Ebskamp 5.51.64; Stan Gorree 6.11.37; Alec Ebskamp 6.18.58; Thijs Quaedvlieg 6.31.43: Sjors Thomassen 7.10.02; Dave Weijs 7.44.27; Kenny Brons Dis AF; Mourad Salhi Dis AF 200m vrije slag: Minke Janssen 2.58.55; Nina Smits 23.39.24; Rowena v.d. Bekerom 3-40.68; Junice Dirks 4.01.86: Famke Jansen 4.19.46 2e; Alex Bos 3 33 51 le; Dion Dreesens 2.28.44 le; Geoff Ebskamp 2.47.81, Stan Gorree 3 03 44; Hans Westerkamp 3-36.27. 400m wisselslag: Renske Nielen 6.37.30; Jelmer v. Dijk 5 41.07; Rob Arts 6.13 28. 200m vlinderslag; Lisa Dreesens 2.47.23. le; Inge Arts 3 05 91 2e: Susan v.d .Bekerom 3 34.98 3e; Daphne v. Gabain 3-37.69; Tessa Quaedvlieg 351.51; Job v. Duijnhoven 2.46.44 le; Kasper v. Dijk 3-05.56; Thijs Quaedvlieg 4.09.16 Dis VE/VC. 100m schoolslag; Famke Jansen 2.16.97 2e; Alex Bos 1.49 79 le. De Vrijwilligerscentrale Venray vraagt voor Stichting Synthese - Wijkconsulente, iemand voor het begeleiden van een groepje jonge ren bij het opruimen van zwerfaf val in de wijk Veltum. Dit gebeurt in teams van twee tot maximaal vier kinderen in de leeftijd van 9 tot 13 jaar. Tenminste een uur in de week wordt het zwerfvuil in hun eigen buurt opgehaald. Minimaal één volwassene bege leidt een groep van vier kinderen. De teams lopen een vaste route. Die wordt bepaald door de bege leiders in overleg met het Wijkinfopunt en het BLV. Doel van de opruimactie is het verkrij gen van een schone wijk en het verminderen van het zwerfafval. Men moet goed met jongeren kunnen omgaan; Minimaal 1,5 uur per week beschikbaar zijn op een vast tijdstip; Zich aan afspraken houden. De werktijden zijn in overleg. Meer informatie: Vrijwilligerscentrale, Marktstraat 8, 5801 BM Venray, tel. 0478- 516995, e-mail: vwcvenray@syn- these.nl. Openingstijden: maan dag, dinsdag, woensdag en donderdag van 11.00 tot -12.30 uur en van 13.15 tot 17.00 uur. Woensdag 17 maart: repetitie 20.15-22.30 uur Zaterdag 3 .april: Bergen Zaterdag 17 april: concert Close with Pop met gastkoren Bravoure en The Company, aula Raaylandcollege Venray Woensdag 21 april: ledenvergade ring Confetti is een enthousiast koor van mannen en vrouwen, ze zin gen close harmony maar ook pop nummers met eigen combo. Voor informatie bezoek onze website, www.confetti.tk of neêm contact op met Henk Mijnster, tel. 512082. Donderdag 11 maart: 19 00 uur barrepertoire; 19.30 uur repetitie gehele koor Donderdag 18 maart: 19.00 uur barrepertoire; 19 30 uur repetitie gehele koor. Programma: Zondag 14 maart: Dienstenveiling. Maandag 15 maart: commissiever gadering. Zaterdag 20 maart: repetitie mara thon. Zondag 4 april: zondagochtend concert. Goederen voor de veiling kunnen op zaterdag 13 maart tussen 14.00 en 17.00 worden ingeleverd op de Witte hoeve. Afmelden: per e-mail: gerard.wil- lems@planet.nl, telefonisch: 0478- 513019. Oud papier: kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg. Repetitielokaal: Partycentrum De Witte Hoeve. Website: http://lis- ten.to/VMK. Het programma in wijkcentrum Den Hoender in Venray ziet er als volgt uit: Donderdag 11 maart 14.00 uur Koersbal WO Noord- West; 20.00 uur tweede kaart avond uit serie van zes Maandag 15 maart: 20.00 uur Clubavond sjoelclub Den Hoender. Dinsdag 16 maart: 09.00 uur Teken en schilderclub info tel. 514269; 19.30 uur AB vergadering bestuur Den Hoender; 20.00 uur Repetitie Muziekmakereej Blaos Um Op. Woensdag 17 maart: 10.00 uur volksdansen Nelly Rongen; 13.00 uur Volksdansen Synthese Ans; 14.00 uur handwerken Den Hoender; 19-00 Yoga voor infor matie tel. 514269. Repetitie in Helmond om 20.00 uur olv Stephan Pas. Programma: Requiem van Joh. Brahms. Concert op 4 mei in Helmond, op 2 mei in Venray in de Grote Kerk. Op 17 maart is de excursie en demonstratie bij Intratuin. Groep 1 wordt om 10.00 uur bij de ingang verwacht en groep 1 om 14.00 uur. 23 maart is de excursie naar Ovivo in Meerlo. Vertrek om 13.00 uur bij De Witte Hoeve. Het vervoer is geregeld. De kosten bedragen 5 euro. Kandidaat- bestuursleden kunnen voor infor matie altijd terecht bij het huidige bestuur. Repetities Het jeugdorkest heeft op woens dag repetitie van 18.45 tot 19.30 uur. Tamboerkorps: op woensdag van 19-30 tot 21.30 uur. Op zondag repetitie samen met het muziek korps. Muziekkorps: op woensdag van 19.30 tot 21.30 uur. Op zondag van 10.30 tot 12.00 uur. Afmeldingen Bij verhindering dienen alle leden van het opleidingsorkest en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding. Dit bij voorkeur mondeling en wel bij tel. 580418, of uiterlijk een half uur voor aan vang van de repetitie in de Opmaat, Oostsingel 37 in Venray. Aanmeldingen nieuwe leden Hebt u interesse, neem contact op met tel. 580993 of 580418, ol kom kijken en luisteren tijdens de repetities in clubgebouw de Opmaat, Oostsingel 37 in Venray. Op 16 maart komt drs. Elvira vai Eyl spreken over Dali en zijn tijdgeno ten. Van Eyl is kunsthistorica en vei bonden aan de Academie voo Beeldende Kunsten in Enschede. Zi was al eens eerder te gast met eei verhaal over Picasso. Dit jaar is he Dali-jaar. Zij zijn blij meer te weten t komen over Salvador Dali (1904) ei wel over de man die het toppunt var surrealisme symboliseerde met zij. werk en uitspraken. Alle geintere: seerden voor deze avond zijn welkqr in de bezoekerszaal van Beukenrod om 20.15 uur. Donderdag 11 maart (vanavond recordspelletjes deel 1 voor-d kinderen van de groepen 5 eri Van 18 30 tot 20.00 uur gaat me proberen de bestaande records t breken op de onderdelen: 1 meter aardappel duwen (met d neus), gewicht tillen, 8 touwtjt aan elkaar knopen en 10 reepjt papier knippen. Zorg voor spo tieve kledij. Maandag 15 maart van 18.30 t< 20.00 uur club voor de kindere van de groepen 3 en 4. Trek va avond sportkleren aan en event eel je gymschoenen. In het clu gebouw is namelijk een gro: apenkooi opgesteld door de ape kooibouwer Nick. De opdracl luidt: welke 'aap' vangt de mees aapjes. Doe je best! Dinsdag 16 maart clubavond vo> de jeugd van de groepen 7 en plus de schoolverlaters. Vi 18.30 tot 20.00 uur wordt er e< tv quiz georganiseerd; spelleid is Nick. Eveneens op 16 maart bestuui vergadering, aanvang 20.15 ui gevolgd door de exploitatieverj dering. Donderdag 18 maart tocht vo de kinderen van de groepen 5 1 6. Ouders: denken jullie aan het v doen van de contributie. Ook bijdrage voor het kamp k betaald worden.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 23