'enray speelt ipectaculair gelijk Denny van Veghel bezorgt Volharding zege Sportnieuws -info Dubieuze penalty nekt Merselo joel Biezei ;V Merselo) Summa Topschutters Klassement Acht titelkandidaten in klasse Venray Holthees op weg naar de top Ruime zege voor BW '27 SSS'18 Niets! SW Veteranen 9jr L 0i MAAS Donderdag 11 maart 2004 - Pagina eschijnwerper op: 'The redactie van Peel ep rfcr •voetbaldier' i of Vlaas zet wekelijks een speler, trainer i amateurvereniging uit de gemeenten Vi 7n Meerlo-Wanssdm in de schijnwerpers. Ook spelers van SSS' Riding en Holmees worden dit jaar in de rubriek 'De schijnw :r- Crop-' 3311 gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de vc et- aar. Renners-j/n het Venrayse nieuwsblad de uitslagen van tien ar a- rduels^e dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspelling en ide/^stspeler beter, dan wint hij of zij een bal, die beschikb em ifdl gesteld door Olympic Sport aan het Henseniusplein in Vent iv. 'r' l dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enk Ie jfhtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eerl.... „n: Roel Biezenaar 1 k 0 20 jaar •üi boren in Venray jonplaats: Venray finer: Linda Rongen ent idfren: geen roep/studie: werktuigbouwkunde igcschool Eindhoven logtepunt: moet nog komen eptepunt: het missen van het kam- en enschap met de E4 van Venray .bs SVV nray en SV Merselo 'dfj slc trainer: Lucien en Danny in de en jeugd van Venray I boek/tijdschrift: De Spits Ju* ooiste ergernis: partijdige scheids- hters se film lord of the Rings trilogie t hobby's: tennis, uitgaan, zaal- jeten: biefstuk met gebakken ledfeappelen en spek ink: biertje Kuste vrouw: Linda .Ui roriete tv-programma: Studio Sport roriete club: Ajax roneie speler. Wesley Sneijder roriete vakantieland: Turkije ie wordt kampioen in jullie klasse? EWC ekj ter jiray-RKVB cssel VV-Leunen heli selsteyn-MVCT9 rolgense Boys-Sparta'18 gelsom-Oostrum terik-SVOCOl IV'27-Holthees eia-Merselo )P'2"-Astrantia anssum-MOS'38 Roel Biezenaar redactie 2-0 1-3 2-2 2-3 1-2 1-3 2-1 1-2 1-1 0-2 3-1 2-2 2-1 1-2 1-1 0-2 4-1 3-1 2-1 1-3 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek mee naar de prijzen. Tijdens het voetbalseizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klassement 2003-2004. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcom petitie 2003-2004. U kunt maandag de namen van de topscorers doorgeven via het email-adres leonv@summa.nl. Telefonisch kan ook nog steeds, 0478-578101 (u kunt de namen van de doelpuntenmakers aan de telefo niste van Summa Adviesgroep doorge ven). In het teamklassement heeft Leu nen de eerste plaats weer stevig in handen na de vijfklapper tegen SVEB. Met 44 treffers voert de vierdeklasser de ranglijst aan voor Swolgense Boys (40) en BW'27 (36). In het persoon lijke klassement scoorde lijstaanvoer der Freek Thoone (Leunen) een keer en staat nu met achttien doelpunten ruim aan kop Zijn naaste belager Kevin Tissen (Swolgense Boys) komt voorlopig niet in actie en blijft dus op veertien treffers staan. De stand in het teamklassement: 1. Leunen 44 2. Swolgense Boys 40 3. BW'27 36 4. SV Venray en SSS'18 35 6. Holthees 31 7. SVOC'01 en Meerlo 27 9. Oostrum en TOP 24 11. Ysselsteyn, Volharding en Merselo 23 14. Wanssum 15 De stand in het individuele klas sement: 1. Freek Thoone (Leunen) 18 2Kevin Tissen (Swolgense Boys) 14 3. Robin Tissen (Swolgense Boys), Frank Brands (Leunen), Ivo v.d. Weerden (SV Venray), Roger Wolters (BW'27) en Jelle van Tilburg (Holthees) 11 8. Wout Janssen (SSS'18) en Rick Schlepers (Oostrum) 9 10. Geurt Clevers (Meerlo) 8 13- Roy Willems (Oostrum), Niek van Lin (TOP) en Bas Joosten (SSS'18) 7 14. Bas Heijnen (Swolgense Boys), Erik Ermers (Volharding), Marco Berden (Leunen), en Ivan Maes en ArjanTijssen (beiden SVOC'01) 6 19 Johan Vullings (SV Venray), Edwin van de Winkel, Tim Klemans en Eric Wijnhoven (alledrie Meerlo), Edwin Berden (Leunen), Johan Speycken (BW'27), Roel Biezenaar (Merselo), Ramon Kuunders (SV Ysselsteyn) en Geert van Dijck (SV Ysselsteyn) 5 28. Nick van Hoek en Bas Litjens (Merselo), Hakan Sazak en Steve Spil (Holthees), Hans Weijers (Wanssum). Tom Knoops, Ralf Wolters (BW'27), Nico Rongen en Rick van Rijswijck (alledrie TOP), Paul Manders (SVOC'01) en Denny van Veghel (Volharding) 4 Een foutje ontdekt? Bel dan met de redactie van Peel en Maas, telefoon (0478)582727 (vragen naar Henk Lammen). is Joosten (SSS'18) behaalde met zijn voorspellingen vier punten, tegenover redactie slechts drie Joosten heeft nog een duel tegoed, want uitgerekend uitwedstrijd van SSS'18 tegen Boekei Sport ging afgelopen zondag niet nor. Met vier punten neemt Bas voorlopig een gedeelde twaalfde plaats in. Geert-Jan Drabbels (SV Venray) 9 Aukje van Lierop (dames SV Venray), Willem Koenen (Merselo) en Bas Derkx (Volharding), Ramon Kuunders (Ysselsteyn) 8 Rob Willems (Leunen) 7, Pascal Clabbers (Wanssum) 7 Ruud de Mulder (SVOC'01) 6 Edwin van de Winkel (Meerlo)*, Stan Janssen (Oostrum), Robin Tissen (Swolgense Boys) 5 Johan Speijcken (BW'27) en Bas Joosten (SSS'18)** 4 Rob Poels (Holthees) en Marcel Rongen (TOP'27) 2 Jjitslag SVOC'Ol-Hegelsom is niet verwerkt in score Edwin van de Winkel lleerlo) lUitslag Boekei Sport-SSS'18 is niet verwerkt in score Bas Joosten (SSS'18). Henseniusplein 5c 5801 BB Venray Programma zondag 14 maart: SSSI8 1-Odiliapeel 1 14.30 SSS'18 2-Leunen 2 12.00 SSS'18 4-01ympia'18 4 10.00 Achates 4-SSS'18 5 11.00 Festilent/M.zon ds l-SSS'18 ds 1 10.00 Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS In een spectaculair duel heeft SV Venray in en tegen Roermond een puntje uit het vuur gesleept: 3-3- De wedstrijd begon in een stromende egen waar beide ploegen best veel last van hadden. Roermond kon goed gebruik maken van de individuele fouten die Venray maakte. Dit resul teerde al na twaalf minuten in een 1-0 voorsprong voor de thuisclub door aanvaller Ricardo Soares-Dias van Roermond. Bij een afstandschot van Sycthan Boztas, dat keeper Niels Nie- len van Venray niet wist vast te hou den, was hij er als eerste bij om de bal in het doel te schuiven. In de twintig ste minuut wist Venray de gelijkma- ker te maken. Een voorzet van Sjoerd van der Coelen werd door Ivo van der Weerden achter de keeper van Roer mond gedeponeerd. In de veertigste minuut kwam Roermond opnieuw op voorsprong, de bal werd op het mid denveld verloren en werd opgepikt door Ricardo Soares-Dias. Die wist met een mooie pass .Sycthan Boztas te lanceren die vervolgens koel afrond de. In de tweede helit was het zonne tje weer gaan schijnen en Venray wilde wat recht zetten. Venray begon ook furieus echter door opnieuw een persoonlijke fout schoot Ricardo Soares-Dias de thuisploeg zelfs naar een 3-1 voorsprong. Venray wilde zich echter niet. bij deze nederlaag neerleggen en stroopte de mouwen nog eens op. Dit resulteerde in de aansluitingstreffer door Ivo van der Weerden Tien minuten voor het einde werd de aanvoerder van Ven ray, Wout Gommers met zijn tweede gele kaart, van het veld gestuurd. Maar ook met tien man wist Venray de druk op Roermond te houden In de 89 minuut kopte de volledig vrij staande Farid Idrissi verdiend de gelijkmaker binnen. Beide ploegen hadden in blessure tijd nog kans op de drie punten, maar slaagden er niet in om alleenstaand voor de keepers tot scoren te komen. Volharding heeft afgelopen zondag wn zeer belangrijke overwinning behaald op bezoek bij de nummer voorlaatst Swalmen: 0-1. Denny van Veghel zorgde met z'n vierde seizoens treffer al na zes minuten voor de naar later bleek winnende treffer Door de nipte maar gelukkige overwinning van de roodwitten en het verlies van kop loper Margriet (1-3 thuis tegen Blauw Geel'38) bedraagt het verschil met de Ossenaren nu nog maar vijf punten en juist Margriet is komende zondag de tegenstander in Vierlingsbeek. Het hele veld staat momenteel trouwens zo dicht bij elkaar dat zeven duels voor net einde van de competitie de num mers een tot en met acht nog strijden voor het kampioenschap in de tweede ^sse H. - Na de zure nederlaag van drie weken-gcleden uit bij Roermond was er voor Volharding maar een ding te noen in Swalmen en dat was winnen. De gasten begonnen scherp en al na zes minuten kwamen de Bekenaren op voorsprong door Denny van Veghel, die een gave voorzet van Anton Ohoi- Iulin direct op de pantoffel nam: 0-1. In het vervolg van de eerste helft ver zuimde Volharding als zo vaak de score uit te bouwen Patrick van Kem pen (2x) en Bram Cornelissen -einde lijk helemaal fit en in de basis ten faveure van topscorer Erik Ermers- hadden hun vizier echter niet op scherp staan. Acht minuten voor rust werd Volharding's aanjager op het middenveld Anton Ohoilulin uit de wedstrijd geschopt door Mike Dikkers, die niet mocht klagen de aan hem getoonde kaart slechts een gele kleur had, gegeven door de overigens goed leidende scheidsrechter Laurant uit Haps. Het gemis van Ohoilulin brak Volharding in het vervolg van de wed strijd danig op, want het initiatief werd geheel uit handen gegeven aan Swalmen. Zijn vervanger Danny Blenc- kers kregen overigens binnen vijf minuten een riante mogelijkheid op 0- 2, maar zijn inzet werd door een Swal- mense verdediger van de lijn gehaald. Ook Richard van Daal kreeg in de extra tijd nog een riante kans maar in plaats van de bal op de pantoffel te nemen koos hij voor een kopbal, die echter naast het doel verdween. Na de rust was Swalmen duidelijk de betere ploeg. De thuisploeg speel de echter alleen aardig tot het straf schopgebied, maar bezat niet de inventiviteit om het Volharding in de zestien meter echt moeilijk te maken Met een enorme hoeveelheid hoek schoppen deden de Midden-Limbur gers ook bijzonder weinig. Keeper Arjan Cleven hoefde eigenlijk slechts twee keer handelend op te treden op schoten van Mike Dikkers en Igor Smeets. In de counter had Volharding nog de beste kansen, maar zowel de na een uur ingevallen Erik Ermers als Bram Cornelissen faalden in de eindfa se alleen voor Swalmen-keeper Youri Schuman, waardoor het uiteindelijk bij de nipte maar zeer belangrijke 0-1 bleef. Tweede klasse H Uitslagen Margriet-Blauw Geel Swalmen-Volharding RKVB-Vitesse Roermond-Venray Bleriek-Tiglieja Stand Margriet SVC 2000 Venray Blerick Volharding Dijkse Boysl524 Roermond Blauw Geel Vftesse'08 RKVB Swalmen Tiglieja Programma 14 maart Venray-RKVB V'itesse-Swalmen Volharding-Margriet Blauw GeelSVC 2000 Dijkse Boys-Blerick Tiglieja-Roermond 1-3 0-1 2-5 3-3 7-1 s 4-3 15-30 (29-17) 15-28 (36-24) 15-26 (35-16) 15-25 (29-21) 15-25 (24-20) 03-21) 15-24 (33-24) 14-23 (37-20) 15-19 (27-22) 14-15 (14-23) 15-10 (19-35) 15-0 (7-80) TOP'27 komt drie keer terug van achterstand: 3-3 Merselo-TOP'27 3-3 (3-2) Doelpunten: 11. Nick van Hoek 1-0; 13. Nico Rongen 1-1; 17. Mark Maassen 2-1; 37. Niek van Lin 2-2; 45- Bas Litjens 3-2; 57. Nico Ron gen (strafschop) 3-3. Scheidsrech ter: Van der Laar (Beek en Donk). Toeschouwers: 100. Gele kaart: Koen Pubben en Roel Biezenaar (Merselo). Merselo: Wilms; Swinkels, Baten, Maassen en Pubben; Van Tilburg (76. Rieter), Biezenaar en Egelmeers; Litjens, Van Hoek (84. Denissen) en Koenen (74. Bonants). TOP'27: Hoeijmakers; Jan Jans sen, Aerts, Van Rijswick en Rob Janssen; Cyril Pingen (46. Thijs Pingen), Nellen, Knoops en Mar cel Rongen; Nico Rongen en Van Lin. Uitslag: SW-Oostrum 7-3 Programma zaterdag 13 maart: Leunen-SW 15.30 Vertrek vanaf De Evenaar. Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346 Zelden zal in een voetbalklasse de kampioensstrijd zo spannend zijn geweest dan in de tweede klasse H. Acht clubs, vier uit Bra bant en vier uit Limburg, liggen op tweederde deel van de compe titie nog volop in de titelrace. Door het 3-3 gelijke spel tegen Roermond zakte Venray van de tweede naar de derde positie. De achterstand op koploper Mar griet, dat verloor, werd door de Ven- raynaren verkleind tot vier punten. De uitkomst van de titelstrijd valt absoluut niet te voorspellen. Margriet had een aardige marge opgebouwd maar is aan het kwakkelen geslagen. De club met de sterkste zenuwen en de langste adem zal uiteindelijk de kampioenstroon bestijgen. Ieder weekend staan er wel een paar top pers op het programma. Komende zondag is het opnieuw raak. Wat te denken van de ontmoetingen Volhar ding-Margriet, Blauw Geel-SVC 2000 en Dijkse Boys-Blerick. Venray treft het zondag beter. Want de nummer tien RKVB komt op sportpark De Wieën op bezoek. In de wetenschap dat minstens drie titel- concurrenten punt(en) verspelen kan Venray een goede slag slaan door de volle buit binnen te halen tegen de laagvlieger uit Baexem. Het herstel van Leunen, 5-1 zege op SVEB, kwam precies op tijd. Want bij nog een nederlaag had de oranje- witte formatie de koppositie in 4F moeten overdragen aan FCV. Zondag wacht het uitduel tegen Kessel dat de laatste tijd goed in vorm is. Door vier zeges op rij klom de Kesselse club naar de vierde plek. Ysselsteyn kon het niet bolwerken bij FCV. Vijf kwartier lang hielden de Ysselsteyners stand bij de Venlose titelkandidaat maar uiteindelijk viel toch de 1-0 Op de ranglijst werd de ploeg van trainer Ed Teunissen gepas seerd door MVC, de tegenstander van komende zondag. Ysselsteyn heeft een redelijk veilige marge van tien punten tot de degradatiezone. De vier regionale clubs in de vijfde klasse F kenden een slecht weekein de. Zowel SVOC'01 als Swolgense Boys, Meerlo en Oostrum verloren. Oostrum zakte naar de negende plaats en speelt zondag een beladen degradatieduel tegen Hegelsom dat voorlaatste staat. Hegelsom-trainer Twan Bloemen, die Jcomend seizoen bij Oost rum aan de slag gaat. hinkt wellicht op twee gedachten. Uiter aard wil hij na vier mooie jaren in Hegelsom een vijfdeklasser achterla ten. De Venrayse voetbalcoach hoopt daarnaast met Oostrum in de vijfde klasse van start te gaan. De eerdere ontmoeting eindigde in 2-2. Swolgense Boys krijgt de toekom stige kampioen Sparta'18 op bezoek. De Swolgenaren wisten als een van de weinigen de Sevenummers punten afhandig te maken. Het uitduel eindig de in 1-1 maar toen kon Swolgense Boys nog op volle sterkte aantreden. Meerlo speelt in Afferden tegen de nummer drie HRC. Thuis wonnen de Meerlose club heel verrassend met liefst 5-1. Ook SVOC'01 bevindt zich in de middenmoot. Na het dramatisch slechte duel tegen VCA (0-1 verlies) hoopt de club zich te herstellen bij hekkensluiter Meterik. Thuis had SVOC alle moeite om met 1-0 te win nen van de ploeg van ex-Oirlonaar Rick Voermans dat nog steeds zonder zege is. Wanssum begint zich te ontpop pen als de koning van de gelijke spe len in de zesde klasse F. Acht van de vijftien duels eindigden onbeslist zoals ook de tweede ontmoeting met koploper EWC. Alhoewel de Wans- summers zondag in Well lange tijd verrassend uitzicht hadden op de winst. Zondag komt VIOS op bezoek. Tegen deze tegenstander uit Beugen hebben de blauw-witten nog wat recht te zetten want het uitduel ging 'kansloos met 4-0 verloren. BW'27 deed goede zaken. Het won zelf met 3-6 bij VIOS terwijl lijst aanvoerder EWC punten verspeelde De Blitterswijckse nummer twee krijgt runnerup Holthees op bezoek. Het belooft weer een stevige pot voetbal te worden. TOP'27 ontvangt een andere mid denmoter, Astrantia uit Middelaar Merselo wil graag omhoog kijken maar treft zondag in Wellerlooi tegen de nummer drie Resia een lastige opponent. (Door Henk Willemssen) Merselo voelde zich bestolen door arbiter Van der Laar. Door een uiterst dubieuze strafschop moesten de Merselonaren voor de derde keer een voorsprong uit handen geven: 3-3. De Brabantse arbiter gaf een penalty toen Roel Biezenaar (Merselo) en Rob Nel len (TOP) met elkaar in duel waren. De Tienrayse routinier kwam ten val en Biezenaar kreeg tevens de gele kaart vanwege vast houden. Ontgoocheld verliet de 'boosdoe ner' na afloop het veld. "Er was hele maal niets bij. Ik snap niet wat de scheidsrechter heeft gezien", zei de hoofdschuddende Roel Biezenaar. Vlak voor tijd claimde Merselo tever geefs een strafschop toen invaller Jeroen Denissen werd neergelegd door libero Rick van Rijswick Van der Laar legde de bal net buiten het strafschopgebied. "De arbiter heeft de uitslag bepaald", vond trainer Ger Delauw. "Als hij zo gemakkelijk een strafschop weggeeft dan is het einde zoek. Dan kan hij wel iedere vijf minuten de bal op de stip leggen Hij was ook niet consequent. Want Jeroen werd duidelijk onderuit gehaald en dan geeft-ie hem niet." Het was een bijzonder amusant duel zondagmiddag op sportpark De Vloet. Merselo, dat voorlaatste staat, had voetballend meer in huis dan middenmoter TOP'27 dat het moest stellen zonder de geblesseerde aan voerder Rob Heidens. Daarom stond Rick van Rijswick als laatste man opgesteld. In het duel in Tienray waren de rollen nog omgedraaid toen de thuisploeg met een 2-1 zege aan de haal ging. De jonge formatie van trai ner Ger Delauw heeft gedurende dit seizoen duidelijk progressie geboekt. Nick van Hoek, een van de vier Venrayse aanwinsten van Merselo, opende al snel de score: 1-0. Met een fraai schot van buiten het strafschop gebied trok Nico Rongen de stand weer gelijk. 1-1Mark Maassen schoot de thuisploeg opnieuw op voor sprong: 2-1Er was toen pas dik een kwartier gespeeld. Geel-zwarte en oranje-zwarte paraplu's omzoomden het hoofdterrein want een fikse regenbui trok voor de pauze over het Merselose sportpark. TOP'27 speelde met veel strijd maar Merselo liet zich niet aftroeven wat leidde tot veel felle duels. Routi nier Rob Nellen verzond een splijten de pass door het midden naar spits Niek van Lin die keurig afrondde: 2-2. De Merselose defensie stak bij deze treffer niet goed in elkaar. Pal voor rust gaf rechtsachter Roy Swinkels een hoge voorzet. TOP-doel- man Roel Hoeijmakers werd gehin derd door een medespeler en moest daarom de bal loslaten. De attente Bas Litjens was er als de kippen bij om 3-2 binnen te schieten. Na rust benutte Nico Rongen de omstreden strafschop (3-3) en hij schoot TOP'27 voor de derde keer langszij. Merselo opende daarna de jacht op een nieuwe voorsprong. De thuisclub trok het spel naar zich toe maar had pech dat Roel Biezenaar uit een corner van Nick van Hoek op de paal kopte. De Tienrayse defensie hield stand en de bezoekers wisten enkele keren heel gevaarlijk uit te breken. Zo dook Nico Rongen vrij voor het doel op maar hij schoot recht in de handen van goalie Stefan Wilms. Uit de vol gende counter bood Nico Rongen medespits Niek van Lin een goede kans maar hij schoot op de paal. Merselo leek te schrikken van zoveel gevaar en nam gas terug. Trai ner Delauw bracht in het laatste kwar tier nog drie verse krachten in maar ook zij konden Merselo niet meer aan een zege helpen. "Er is nog teveel onrust in ons spel. We hebben angst om een goal tegen te krijgen. De laat ste jaren heeft Merselo niet veel gewonnen. Het heeft alles met de resultaten te maken", vindt Delauw die desondanks niet ontevreden is over de vorderingen. "Er is al veel meer voetbal in de ploeg gekomen. En we kunnen nog veel beter. Zesde klasse F Uitslagen Merselo-TOP 3-3 SVS-Resia 2-7 HoltheeSrLottum 2-0 MOS-BW 36 EWC-WanSsum 2-2 Astrantia-Sambeek 0-2 Stand EWC 14-35 (38-14) BW'27 15 31 (36-18) Resia 13-27 (36-13) VIOS 14-25 (31-27) Holthees 15-23 (31-32) Astrantia 15-21 (22-23) TOP'27 15-20 (24-31) Sambeek 15-15 (16-28) SVS 1515 (27-41) Wanssum 1514 (15-24) Merselo 1511 (23-36) Lottum 158 (11-23) Programma 14 maart BW-Holthees Lottum-SVS Resia-Merselo TOP-Astrantia Sambeek-EWC Wanssum-VIOS Door de derde zege op rij meldt Holthees zich bij de kopgroep in de zesde klasse F. Afgelopen zondag was Holthees op eigen veld met 2-0 te sterk voor Lottum. Al in de derde minuut krijgt Hakan Sazak de eerste goede kans voor.de thuisploeg. Na een goede pass van Jelle van Tilburg wordt de inzet van Sazak gestopt door een verdediger. De thuisploeg behoudt het beste van het spel en er zijn volop kansen voor opnieuw Sazak, Anton Coolen en Enver Bektas. Een schot van Jelle van Tilburg spat zelfs op de lat uit elkaar. Na het goede begin neemt Holthees gas terug en gaat het niveau omlaag. Verder dan een aantal schoten van grote afstand komt de thuisploeg niet meer. Vrij verrassend komt Holthees na 44 minuten dan toch op voorsprong. Jelle van Tilburg raakt van afstand opnieuw de lat, waarna Hakan Sazak de bal opnieuw voorbrengt en het voor Anton Coolen een eitje is om de .openingstreffer binnen te tikken. Dit is meteen de ruststand. Na de pauze heeft Holthees opnieuw het beste van het spel en creëert via Loek Zegers en Jelle van Tilburg enkele kansjes die niet wor den benut. Lottum komt slechts spo radisch voor het vijandelijke doel en dan is het altijd doelman Jos Pingen die zijn doel schoon weet te houden. Het duurt geruime tijd voor Holthees het duel definitief in zijn voordeel kan beslissen. Na enkele hele en halve kansjes is na ruim een half uur pas opnieuw raak Een slim genomen vrije trap van Erik Pingen belandt in de voeten van Anton Coolen die een afgemeten voorzet aflevert die op de juiste waarde wordt geschat door Rob Poels. Met een doeltreffende kopbal laat Poels de Lottum-doelman voor de tweede maal deze middag kansloos en bezorgt hij zijn team een dikver diende zege. In de slotfase neemt Holthees gas terug, maar komt de zege niet meer echt in gevaar BW'27 heeft in de uitwedstrijd tegen VIOS een ruime 3-6 zege behaald: 3-6. Een wedstrijd waarin BW de eerste helft zes doelpunten scoorde tegen een defensief zeer zwak Beugen. BW begon sterk aan vallend aan het duel en creëerde al direct enkele goede kansen, maar men miste de nauwkeurigheid om succesvol af te ronden. Na achttien minuten kon de BW'-aanhang voor de eerste keer de handen in elkaar slaan. Een perfecte pass gegeven door Johan Speijcken op Ralph Wolters die op zijn beurt broer Rogier op maat aanspeelde die met een diagonaal schot de bal in de verre hoek plaatste: 0-1. Na de aftrap kwam VIOS terug met een voorzet vanaf de linkerflank. De bal werd slecht weggewerkt door de BW verdediging en kwam terecht bij de inkomende midhalf die snoei hard uithaalde en via binnenkant paal de gelijkmaker scoorde: 1-1. De spe lers van VIOS waren in gedachten nog bij hun gelijkmaker toen BW een minuut later het tweede doelpunt scoorde. Op aangeven van Ralph Wol ters kon Johan Speijcken beheerst binnentikken; 1-2. De defensie van VIOS werd in deze fase volledig weg gespeeld door mooi combinatievoet bal van het BW-team. Twee minuten na de 1-2 een voorzet op maat van Ralph op broer Rogier Wolters die de bal zuiver in de lange hoek plaatste: 1- 3. De aanvallen van BW bleven door gaan. In de 29e minuut een corner voor BW precies op maat naar Hans Tax die in de rechter benedenhoek binnenkopte; 1-4. Na enkele fraaie passes op maat gegeven te hebben kreeg Ralph Wolters in de 35e minuut een vrije trap toegekend. Vanaf 25 meter plaatste hij het leder akelig dicht langs de paal in het doel: 1-5. BW bleef druk uitoefenen op de MOS verdediging en scoorde in de I 43e minuut doelpunt nummer zes. De 1 bal werd vanaf de rechterzijde door gestoken naar Johan Speijcken en direkt voorgetrokken op Rogier Wol ters die onhoudbaar binnentikte en daarmee een loepzuivere hattrick vol tooide 1-6 MOS kon voor het rustsig- naal nog terugkomen op 2-6. Het schot vanaf de linkerflank werd geblokt door de BW verdediging waarbij de bal via de kluts door de MOS spits werd binnengekopt. Na de hervatting was het een tam partijtje tot de 53e minuut toen aan BW een penalty werd toegekend. De zwak i ingeschoten bal werd vakkundig door de MOS doelman gestopt. Hierna kwam de thuisploeg beter in de wed-1 strijd en zag kans om de BW defensie onder druk te zetten middels enkele goede aanvallen via de vleugels en schoten op het BW doel waarbij doelman Marco Rutten enkele fraaie reddingen moest verrichten om de voorsprong te behouden. Toch wist MOS in de ""Se minuut de stand op 3-1 6 te brengen door hun spits die met: een zuiver schot de bal via onderkant) lat onhoudbaar binnenschoot. De res-j terende tijd werd verder plichtmatigj uitgespeeld. Zondag komt Holthees op bezoek.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 17