Sportnieuws -infc Oranje Wit toont karakter in topper Lisa Dreesens scoort op de NJK-zwemmen Joe Maessen quadrijder van het jaar De Peelkorf teleurstellend onderuit Tweede Unicef bridgedrive Bridge in Venray e.o. Overtuigende zege korfbalsters SVOC Peelrunners KHBV Diana DC De Piëlhaas St. Christoffel De Vogelvriend St. Jan Merselo Triathlon Vereniging Venray PEEL EN MAASDonderdag 5 februari 2004 - Pag, ,E Trainingen: Dinsdag: baantraining, 19-00 uur, Kas- ciëise Baan. Donderdag; duurloop, vertrek om 19 00 uur bij ACE Wikkeltechniek, Nijverheidsstraat 2 in Horst, naar Sevenum, v.d. Beele, Peperstraat 10. Aldaar vertrek om 19.25 uur richting Horst. Zaterdag: bostraining, 15.30 uur, par keerplaats Schadijker Bossen Meterik Wedstrijdkalender. 8 februari: Heythuysen Ave Heytse Cross. 15 februari: Helden Heidense Bossen Cross. Uitslagen: Een melding van Nicolle Pouwels uit het land van Weert. Het parcours van de IJzeren Man Volksloop had et nog nooit zo drassig en glibberig bijgele gen als op zondag 1 februari. Deson danks werd de wedstrijd tot een goed einde gebracht. 3.57 km: Nicolle Pou wels 23.03. 7 km: Jacqueline Pou wels 37.41; Theo Pouwels 37.04. Wedstrijduitslagen doorgeven via E- mail, rpvdgoor@plex.nl of telefo nisch, 077-4678240. Tijdens de Ierland open behaalde M. Deul een prachtige eerste plaats De wedstrijd voor teams werd even eens gewonnen door Nederland 2. Met M. Deul, W. v. Ooi en M. Camps. Zodat de kristallen beker een jaar in Venray mag staan. De OC tegen Horst eindigde in een nipte overwinning voor Horst zodat de finale weer span nend beloofd te worden. Tijdens de indoor rayon kampioen schappen behaalde J. Hermsen een zeer goed resultaat. Zaterdag zesde ronde 25 m. 1 pijl thuis Aanvang 19 00 uur. De korfbalsters van SVOC'Ol heb ben de thuiswedstrijd tegen De Merels 3 overtuigend gewonnen: 10- 4. In een voor SVOC '01 feestelijk weekend moesten de punten natuur lijk mee naar huis genomen worden. Tegenstander De Merels 3 was dit gedurende de gehele competitie nog niet gelukt. Op papier dus geen al te moeilijke opgave. Het tegendeel werd echter tijdens deze competitie meer dere keren bewezen en dus werden alle zeilen bijgezet. De dames van de fusieclub wisten een gevarieerd potje korfbal neer te zetten en namen vrij wel direct het heft in handen. Aan vankelijk wist de Melderslose club wel wat kansjes te creëren maar de afwerking ervan bleef achterwege. Dit resulteerde in een 4-1 voorsprong voor SVOC bij de pauze. Direct na de hervatting kwamen De Merels meer dere keren langszij maar SVOC wist door fel en georganiseerd te spelen de voorsprong met minimaal twee doelpuntjes te behouden. Mede dank zij een trefzekere Sindy Hesen wist de thuisploeg halverwege de tweede helft het bezoekende Merels volledig weg te spelen. Er was veel variatie en de afvang was goed verzorgd waar door de bal in hun bezit bleef. Natuur- Zaterdag 7 februari wordt in café De Piëlhaas weer het wiskeydarten gehouden. Iedereen die aan dit toer nooi wil deelnemen kan zich tot uiter lijk 20.15 uur laten inschrijven Dit kan men ook via tel.nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslag darten afgelopen zaterdag Winnaarsronde. 1Petro Wijnhoven; 2. Gerard Jacobs; 3. Patric Plum; 4. Paul Hendrixs; 5. Ingrid Wijnhoven; 6. Ruud Tijssen; 7. Huub Jacobs; 8. Roy Troisfontaine. Verliezersronde: 1. Dennis Smits; 2. Mart Boelaars; 3. Peter Thissen; 4. Pie- ter Straatman; 5- Ine Thissen; 6 Andy Philipsen, 7. Albert Moorrees, 8. Lou Janssen. De meisjes/dames van st. Christof fel hebben hun eerste persoonlijke wedstrijd geturnd. De uitslagen waren: NWS junioren: 7. Mechteld Groote- maat. NWS senioren: 8. Lesley Barents; 13- Miron van Rijswijck; 24. Iris Kallen. NWS jeugd: 12. Geertje Bakens; 15. Lynn van Kessel. Voor de landelijke wedstrijden heb ben Mechteld, Lesley en Miron zich geplaatst. LOS jeugd niv. 5- 19. Sara Nauss; 20. Lisa Dassen; 22. Richanel de Graaff. LOS senior qiv. 3: 3- Lotte Niens; 8. Lisanne Franssen; 8. Melanie Meijer; 14. Nicole Rouwette. Pupil 2 niv. 4: 6. Lotte Dirkx; 12. Maud Verstappen; 14. Josien Raedts; 24. Elke Pelzer. Junior niv.2: 16. Michelle Franssen; 18. Rianne Kallen. Jeugd niv. 3: 8. Kim Verstappen; 20. Lisanne van Vegchel; 21. Kim Bak ker. Lotte Dirkx heeft zich geplaatst voor de districtswedstrijd daar mag ze Strijden tegen turnsters uit Limburg, Brabant en Zeeland. Tevens hebben Sara, Lisa, Lotte N, Lisanne, Melanie en Nicole, Lotte D, Maud, Josien en Kim V. zich geplaatst voor de volgende wedstrijd in het Limburgs kampioenschap. De dames/meisjes NWS hebben hun eerste competitiewedstrijd tegen Reuver in een ijskoude zaal geturnd. De uitslag was als volgt. Hercules '03 152.45 pnt. en St. Christoffel 148.55 pnt Persoonlijke uitslagen: 4. Mechteld Grootemaat; 5. Lesley Barents; 6. Kim Coppus; 8. Iris Kallen; 9. Lynn van Kessel; 10. Geertje Bakens; 13- Marieke van Kreij. Op het Nederlands kampioen schap in Apeldoorn werden door leden van De Vogelvriend Venray de volgende resultaten behaald: Wim van Osch met een A stam Raza Espagnol. brons; Ben Zwe den met een enkeling Raza Espagnol, brons en Tonny Ker- sten-Noy met een enkeling kwar- telastrilde, zilver. Afgelopen weekend vonden de regiokampioenschappen springen voor paarden in Roggel plaats. Petra van Dijck won in het jachtparcours de zesde prijs met Ivestor. Rick Jans sen behaalde met Melchior de elfde prijs in de klasse Z. In het jachtsprin- gen viel Rick net buiten de prijzen. In de finale op zondag, met de 20 beste combinaties aan de start, bleef Rick met acht strafpunten niet foutloos in de eerste manche. In de tweede man che legde hij wel een foutloos par cours af. Hij viel niet in de prijzen maar mag wel op 19 en 20 maart deel nemen aan de Nederlandse kam pioenschappen in Ermelo. In Venzelderheide won Esther Goumans de derde prijs met Naivnyi met 165 punten in de dressuurklasse DL1. Rianne Scheliekens won in de dressuurklasse DM2 met 161 punten. Tijdens een wedstrijd in Helden won Rik Wilms twee zevende prijzen met Cassini iij de klasse DL en met Polleke in de klasse DM. Afgelopen weekend is op het kam- pioensenbal van de NQR (Nederlands Quad Racing) in Nifrik Joe Maessen uit Ysselsteyn verkozen tot Quadrij der van het jaar 2003. Dit vanwege zijn tomeloze inzet, sportiviteit, fana tieke gedrevenheid en onderstaande resultaten. In 2003 is Joe Quad kam pioen geworden bij de Inters 500cc van de BQR (Belgische Quad Racing) en Benelux en behaalde hij een derde Joe Maessen is uitverkozen tot de beste quadrijder plaats in de NK stand bij Motorsport Organisatie Nederland. Verder was er een vierde plaats bij de Supermotard van de KNMV, een eerste plaats in de 6-uren race van Bastogne en een tweede en een derde plaats in de strandraces van Weston (Engeland) en Pont de Vaux (Frankrijk). De Peelkorf heeft afgelopen zon dag een teleurstellende nederlaag geleden tegen Diosa in Wijchen: 11- 10. De eerste helft waren beide ploe gen aan elkaar gewaagd en de stand bleef vrijwel de gehele 30 minuten in evenwicht. De ruststand bleef dan ook op 4-4 stêken. Na rust vocht De Peelkorf om de wedstrijd naar haar hand te zetten, maar de kansen wer den niet optimaal benut en de scheidsrechter was in een aantal situ aties zeer bepalend. Waar Diosa drie strafworpen kreeg toegewezen bleef De Peelkorf in soortgelijke situaties met lege handen staan. Diosa kon een gat slaan en kwam in de 51e minuut met 10-7 voor. De Peelkorf gaf zich zeker niet gewonnen en kon zelfs in de 59e minuut de aansluiting weer vinden: 10-9. Diosa leed in deze fase veelvuldig balverlies, maar De Peel korf kon geen vuist maken om over de tegenstander heen te lopen. Diosa kreeg in de laatste minuten van de wedstrijd nog een strafworp toegewe zen en kon opnieuw een gat van twee doelpunten forceren: 11-9. De Peel korf kon nog terugkomen naar één doelpunt verschil, maar de laatste seconden tikten weg en Diosa sloot de wedstrijd met 11-10 winnend af. Door de nederlaag kunnen de Yssel- steynse korfbalsters de titelaspiraties in de hoofdklasse B een jaartje in de ijskast zetten. Met nog drie duels te spelen is de achterstand op koploper Zigo opgelopen tot vier punten. Voor De Peelkorf scoorden: Evelien Arts en Nicole Tielen (beiden 3x), Mayke v. Ass (2x) en Loes Eibers en Esther v.d. Pas. lijk werden de kansen benut en zo wist SVOC een overtuigende zege te behalen in een erg sportieve wed strijd tegen het laaggeklasseerde Merels. Door de winst heeft SVOC'Ol weer aansluiting gekregen bij de kop groep in de tweede klasse D. De doel punten in deze monsterzege kwamen op naam van Sindy Hesen (4x), Winke Houwen (2x). Anke Wenne- kers (2x), Ellen Geerets en Rianne Smits (beiden lx). Inmiddels zijn de uitslagen van de jeugd bij de Vlakwatcrcross ook bekend Deze wedstrijd had een ongekend sterk deelnemersveld, in sommige categorieën stonden zelfs meer dan 100 deelnemers aan de start. De jeugdleden hielden zich goed staande tussen dit geweld, en behaalden mooie plaatsen. Henme Freriks had dit weekend in Ysselsteyn bij een wedstrijd van de Jos Feroncup concurrentie te duch ten van niet alleen Harrie en Peter Dam, maar ook van Rien van Kessel. Hennie verloor het van Harrie, maar won wel van de rest, een mooie twee de plaats dus. Verder was het een rustig week end, met alleen een ATB-tocht, die sommigen in de stromende regen hebben volbracht. De overigen kozen voor het warme zwembad Trainingen: Dinsdag: Zwemmen: 19.15-20.15 uur zwembad de Sprank, 20.30-21.30 uur spinning. Woensdag: Lópen: 1.00 uur atletiek baan Venray. Zaterdag: Lopen: 15.00 uur training rondom de Kasteelse Bossen. Vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonk- straat 19, te Horst) of 15.30 uur Peel runners, Schadijkerbossen. Zondag: Zwemmen: 9.00-10.00 uur zwembad de Sprank; 10.15 uur moun- tainbiken vanaf de Sprank Uitslagen: Vlakwatercross jeugd: Jongens groep 5/6 (1050m.): 12. Maikel Wismans 4.29 min.; Meisjes groep 3/4 (520m.): 15. Imke v/d Munckhof 2.23 min. Meisjes groep 5/6 (1050m.): 26. Nicky Freriks 5.09; 43- Nina Pouls 5.35. Meisjes groep 7/8 (1050m.). 13. Renee v.d. Munckhof 4.52; 4. Pim Scheres 4.56. Programma: 8 februari: ATB-toertocht Liessel (30/45km Inschrijven: 9-00-10.00 uur Manege De Leensel, Leenselweg 4. 8 februari: Ave Heytse Cross, Haelen (Limbra). 15 februari: ATB-toertocht Volkel (30/45km.). Inschrijven: 8.30-10 00 uur Party-centrum De Schakel, Ree straat 49. 15 februari: Heidense Bossencross, Helden (Limbra). 15 februari; Run-ATB-Run, Waalwijk. Info: http://liome .planet.nl/~waalw009 Inschrijven: www.inschrijven.nl Nieuws doorgeven: Via E-mail: twen- ray@hotmail.com of telefonisch: 077- 4674070. Informatie over TV Venray: E-mail: martiendupont@hetnet.nl of bel: 0478-511545. Website www.geoci- ties.com/twenray Voor de tweede keer organiseert het Regionaal Unicef Comité Venray de voorjaars bridgedrive op zondag 21 maartom 13 00 uur. Een zondagmiddag- gebeuren, waarbij gezelligheid op de eerste plaats staat. Met behulp van een aantal sponsoren is het de werkgroep weer gelukt de organisatie van deze middag te realiseren. De opbrengst van deze middag komt ten góede aan Uni cef. het kinderfonds van de Verenigde Naties, Dit kinderfonds zet zich in voor kinderen in de hele wereld Ze helpen bij rampen en oorlogen, maar de doel stelling is om problemen met kinderen, in alle delen van de wereld op te los sen. Dit jaar gaat de specifieke aandacht uit naar de oorlogskinderen in diverse landen. Zij hebben extra hulp nodig bij de verwerking van de gevolgen van de oorlog. Zij moeten ook de mogelijkheid krijgen hun leven weer op tc bou wen. Alle bridgeclubs in de omgeving worden aangeschreven, maar ook voor thuisbridgers is deze middag een fantastische gelegenheid om eens met ande ren te bridgen. Hoe kan men aan deze drive deelnemen? U stort 15,- per paar, op rekening 15 39 20 300 t.n.v. Regionaal Unicef Comité Venray onder vermelding van beide namen van het bridgepaar. Betaling moet 5 maart uiter lijk binnen zijn. Indien men in een ruimte wil bridgen waar niet gerookt wordt, dan onder betalingskenmerk achter de namen, NR vernieldenDe acti viteit vindt plaats in het zalencomplex van De Witte Hoeve in Venray. Om 13 00 uur starren we met bridgen. De zaal is om 12.00 uur open. Het comité zal zich inzetten om er een gezellige middag van te maken met leuk bridge en lekkere hapjes en zo Unicef te steunen. BC2002Rookvrij In de gele lijn hebben Toos en Wim Spreeuwenberg hun schroom van zich af geschud en de eerste plaats in beslag genomen met 61,8%. Op een uitstekende tweede plaats eindigden Mia Koopman met Annie Clermonts 59,7% en op de derde plaats het gele genheidsduo Henny Alkemade en Theo van Raaij met 53.5%. In de rode lijn kwamen Wiel Kremer en Jan van Casteren met 65.6% op een fantastische eerste plaats. Loes Engel en Joke van Heumen waren met 60,8% goede tweede en de derde plaats werd bezet door Riet Dobbe en Annie van Mill met 56,7%. Bridgeclub Common Sense De einduitslag van de eerste competi tie: mw. Korsmit en hr. Huys staan met 57.24% op de eerste plaats; de tweede resp. derde plaats wordt bezet door de heren Janssen-Mertens en dames Aarts-Linders met 54.46%. De volgende drie paren promoveren naar de gele lijn- 1. mw. Schrooten-hr. V.d. Windt: 2. ds. Huys-v. Leuken; 3- ds. Arts-v.d. Heuvel. Afgelopen maandag waas een vrije bridgeavond met de volgende uitslag: Geel: 1 ds. Hordijk-Tacken 64.06%: 2 ds. V.d. Heuvel-Vermeulen 59.38%; 3 hr. Koopman-Lagarde 56.77%. Rood: 1. ds. Paris-Stappers 71.25%; 2. ds. Bistervels-Lagarde 60.42%; 3- mw. Schaminee-hr. Oudenhoven 55.83%. De komende bridgeavond wordt gestart met de tweede competitie van dit jaar. NRBC Ruim 100 leden bridgeten vorige week in de clubcompetitie in vijf lij nen om de eer. de beste speler van de club te zijn. Sommigen opgewekt, omdat alles naar wens verliep, ande ren lieten niets merken en speelden met "pokerface", aan weer anderen was hun onvrede met het verloop van de spellen goed te merken. Zo'n avond is kortom, een afspiegeling van het gewone leven: mee zit 't mee en mee zit 't tegen. Da is! Nu de serieuzere dingen. In de gele lijn, begint het paar Hay Houwen en Huub Thuijls op stoom te komen. Met 69,5 walsten zij over iedereen heen. Op de tweede plaats volgden Annie Boekholt en Mia Lommen. Truus Bol len scoorde samen met Piet Vos 57,8%, niets verleerd dus. In de rode lijn. verpletterden Diny Heetkamp en Teun het hele veld met 71,9%. Hoe krijgen ze het voor elkaar! Op de tweede plaats kwamen Frans van Lieshout en Andre Poels met 65,6%. Ook goed. Zij werden gevolgd door Tilly van der Heijden en Jan, haar echtgenoot, die toch nog 59,9% bij elkaar wisten te sprokkelen. Voor de rest van de deelnemers bleven de kruimels over. Loes van Well en Piet Hafmans voer den de lijst in de groene lijn aan met 62,3%. Hilde Kooien en Toon den Afgelopen weekend vonden in Alphen a/d Rijn de Nederlandse junio ren kampioenschappen korte baan 2004 plaats. Lisa Dreesens staat in zeven van de elf programma's inge schreven (bestemd voor junioren 1 jaargang 1991) met de verreiste limiettijden. Zij mocht op negen afstanden starten, maar liet twee afstanden schieten in verband met een te krappe programmering. Lisa wist een bronzen medaille te behalen op de 400m wisselslag met een tijd verbetering van maar liefst zestien seconden (5.34.77). Ook haalde zij een bronzen medaille op de 100m vlinderslag, met een tijdverschil van felechts 0,02 seconden met de num mer twee. Deze tijd leverde wederom een persoonlijk record op en ze liet een scherpe tijd van 1.11.70 noteren. Een 4e plaats op de 200m schoolslag (2.57.34), een 5e plaats op de 100m vrije slag (1.04.36), een 6e plaats op de 200m wisselslag (2.40.89), een 8e plaats op de 200m vrije slag (2.22.33) en tenslotte een 9e plaats op de 100m schoolslag 1.22.80) getuigen van snelle tijden en veelbelovende presta ties in de nabije toekomst voor dit jonge Venrayse zwemtalent. Jelmer v. Dijk mocht starten op de 200m vrije slag, maar vanwege een schouder- blessure moest hij verstek laten gaan Andere leden van de startgemeen schap Noord Limburg zwommen een wedstrijd in Echt. Hier volgen de uitslagen: 4x 50m wisselslag estafette: Kasper v. Dijk, Jelle Crooymans, Dion Dree sens, Geoff Ebskamp 2.36.93 le pl. 1 OOrn vrije slag estafette: Renske Nie- len, Britt Pijls, Daphne v Gabain, Inge Arts 5.17.94 2e; Job v. Duijnhoven, Rob Arts, Kasper v. Dijk, Daan Krei- jger 4.53.80. 100m vrije slag: Renske Nielen 1.11.55 2e; Tessa Quaedvlieg 1.19.48; Daniëlle d. PAgter 1.21.01; Minke Janssen 1.23.64 le; Andrea Nijssen '1.49 81, Nina Smits 1.50.69. De korfbalsters van Oranje Wit hebben hun kansen op de titel in de eerste klasse D intact gehouden. In een spannende topper in sporthal De Wetteling werden tegen koploper Jes 2 de punten gedeeld: 7-7. Toch zag het er niet naar uit dat Oranje Wit het de gasten moeilijk konden maken. Jes 2 domineerde in de eerste helft een liep gemakkelijk uit naar een comfortabele 2-6 voorsprong. In de tweede helft stond er een herboren Oranje Wit op het veld. Onder aan voering van Linda Houben kwamen de korfbalsters terug tot 5-6. Nadat voorsprong opnieuw vergrootte tot 5-7 leek het topduel beslist. In de toonde Oranje Wit echter veerkracht en kwam knap langszij. De leek zelfs de volle winst te pakken, maar enkele ballen vielen in op de korf in plaats van er in. Voor Oranje Wit scoorden Linda Houben Corien Clermonts, Petra van der Haghen, Rian Derikx en Inge Smits. Brok kwam tot een respectabel per centage van 59% en Antoinette Cop pus en Charlotte Olislagers deden met 54,2% ook geen slechte zaken. Voor Adri de Klerk en Herma Darm stadt waren de lauweren in de blau we lijn met 62,9%. Nel Camps en Annemarie Boelaars werden met 57,7% op de hielen gezeten door Gerda Stoffels en Lidia Thijssen met 57,1%. Tenslotte Werden Tiny Rutten en Michiel Rutten in de oranje lijn met 55,7% spekkopers. Wat minder had den Els Gerrits en Kitty Schrauwers met 53,1% te besteden, en er bleef er voor Mia Oostveen en Pierre Sonne- mans met 52,6% ook nog een aardig belegde boterham over. Aldus de kro- nikeur van deze avond. De stand kan nagelezen worden op www bridgewebnl.com/club/venray Bridgeclub Doublet Ruiten Boer is een landelijke bridge- wedstrijd voor spelers die lager spe len dan de overgangsklasse. Alle bridgeclubs kunnen zich inschrijven voor de voorronde. Een paar plaatst zich voor de tweede ronde, deze wedstrijd wordt later in het jaar in Meijel gespeeld. Ook bij BC Doublet staat de Ruiten Boerwedstrijd jaarlijks op de agenda. Het zijn bijzondere spellen die veel vergen van biedvermogen en het afspelen. Kwaliteit komt dan boven drijven hetgeen ook blijkt uit de uit slag. Eerste en door naar de volgende ronde Ans van Hooft met Trudy Jeur- issen, tweede Jan Simons en Agnes Bloemen, derde Annie v.d. Munckhof met Ingrid de Vocht. Een sterk opko mend paar Mientje Wester met Ria Liebrands werd vierde. In de vrije lijn was de hoogste score voor Jan Heine- kamp met Hay Houwen, tweede Mar griet Mater met Rieky Claessens en derde het echtpaar Karagozyan. De nieuwkomers Lilian Linders en Mariet Vollenberg gaven hun visitekaartje af door op de vierde plaats te eindigen met de score van bijna 54%. Bridgeclub Harten Drie Op maandag 2 februari werd de negentiende verjaardag van Harten 3 op een feestelijke wijze gevierd. Bij de entree prijkte een feestelijk ver sierde tafel met Harten 3-presëntjes waaruit alle deelnemers aan deze drive na afloop op hiërarchische wijze een keuze mochten maken. Met een score van liefst 71.53% in de gele lijn gingeq de heren Den Hoedt en Oomen met een eerste prijs en de eer huiswaarts. De resultaten: Geel. 1. Jan d. Hoedt en Harrie Oomen 71.53%; 2. Wim Manders en Jeu Steeghs 66.67%; 3. Willemien Cunnen en Jeanne Hoogeveen 59.72%. Rood: 1Herma Darmstadt en Caroli na Wikkers 59.58%; 2. Fieke Arts en Peter Kooien 57.92%; 3. Trees v.d. 200m vrije slag: Dion Dreesens 2.32.20 le. Rob Arts 2.44.22; Geoff Ebskamp 2.55.23; Alec Ebskamp 3.01.80; Stan Gorree 3-05.64; Daan Kreijger 3.07.82; Thijs Quaedvlieg 311.43; Sjors Thomassen 3-11-73; Davey Weijs 3-30.80; Nick Aben 3-32.57. 400m vrije slag: Minke Janssen 6.07.40; Kasper v Dijk 5 26.36; Jelle Crooymans 5.36.26. 100m schoolslag: Famke Jansen 2.18.12 le; Alec Ebskamp 1.39.33; Daan Kreijger 1.44.30; Hans wester kamp 1.53 05 2e; Thijs Quaedvlieg 1-53-31; Davey Weijs 1.56.36; Sjors Thomassen 1.58.87; Nick Aben 1.58.67 Dis SD; Rob Arts Dis AE. 200m schoolslag: Renske Nielen 3 26.51Tessa Quaedvlieg 3 32.10; Daphne v, Gabain 3-38.41; Daniëlle d. Pagter 3-34.06; Andrea Nijssen 3-57.29 50m rugslag: Famke Jansen 0.56.97 2e. 100m rugslag: Britt Pijls 1.44.51; Stan Gorre 1.43-2; Hans Westerkamp 1.47.46. 200m rugslag: Job v. Duijnhoven 2.35.67 3e. 100m wissleslag: Nina Smits 1.55.24. 200m wisselslag: Dion Dreesens 2.53-47 le; Geoff Ebskamp 3 13-96 2e. 400m wisselslag: Inge Arts 6.22.91 3e. 100m vlinderslag: Inge Arts 1.23-62 3e; Daphne v. Gabain 1.36.45; Britt Pijls 1.56.75. 200m vlinderslag: Job v. Duijnhoven 2.48.08 le; Kasper v. Dijk 3-07.26; Jelle Crooijmans 3-37.47. Bridgesoos De Kemphaan Uitslag derde laddercompetitie: Oranje: 1. ep. Tiggeloven 71.25$ ds. V.d. Mortel-v. Winkel 60.75$ ds. Darmstadt-Wikkers 54.58% Rood: 1 ds. Alkemade-Driesst 60.07%; 2. ds, Arts-Dobbe 58.33$ ep. V. Goinga 57.99%. Groen- 1. ep. Claessens 60.76%; mw. Verschuiten-hr. Lagarde 57.641 3: ds. Backus-v. Gerven 57.29%- Overloonse bridge club Uitslagen van de vrije bridgeavond:! Nelly Vloet en Leo van Driel 60.42% 2. Jo Kok en Johanna Mandei 59.08%; 3. Maria en Gerry van Boeki 56.67%. Lian Dreesens behaalde tivee bronzen medailles tijdens de Nederlandse juniorenkampioenscbappen zwemmen Beele en Wim Teunissen 55.00%. De volgende week wordt er gespeeld voor het schap. Bridgeclub Klavertje Vier Ruitenboer voorrondes blijven fascinerends hebben. Paren die jarenlange ervaring hebben en i zouden moeten weten hoe de spell in elkaar steken eindigden dit jaar de onderste regionen De winnaars van afgelopen tïc oogstten veel applaus omdat het to wel zeer verrassend was dat is Schaeffers en hr. Vervuurt als een eindigden. Zij gaan onze club oi een paar weken samen met ds. Hooft-Jungslager vertegenwoordig! bij de kwartfinale in Meyel. Weilid dat zij door hun wat onorthodoi speelstijl ook daar voor een verrassii kunnen zorgen. Hr. Corver-v. Gt eindigden op de derdè plaats. In de twee vrije lijnen waren hr. G lin-d. Vos, ds. Borssen-Vos, ds. On> Stevens in rood succesvol. In de groene lijn waren de eerste dr plaatsen voor mw. V.d.. Brink-Voc ten, hr. Boekholt-Verheijen en d Kersten-v. Mill. Vanavond wordt de competitie hert met de voorlaatste speelavond het derde blok. 23 paren bonden in twee strijd aan met de (gestoken) van het Ruiten Boertoemooi sommigen een crime, voor een prestigezaak om het gens het (na te lezen) boekje te b< len. De uitslag: Geel: 1. ds. V. Ham-Korsmit 2. ds. V. Goinga-Tiggeloven 3- ds. Aarts-Linders 61.25%. Groen: l.ds. 62.50%; 2. ds. Faas-Siroen ds. Cuppen-Jenniskens 55.42%. Bridgeclub Venray

Peel en Maas | 2004 | | pagina 22