Sportnieuws -info Moeizame zege handbalheren Manual Mike Teunissen tweede in thuiswedstrijd Dames Red Stars verstevigen koppositie lien Classens fint iooyse VK wint n Meerlo Price Cleaning wint van NLW Beg innersg roep hardlopen Dorpencompetitie 2004 tennis Rooyse V.K. HSV Het Alvertje Oostrum Nobel PC Jumpers Oirlo Mudhunters Oranje Wit De Roos Set Up L EN MAAS Donderdag 5 februari 2004 - Pagina 21 Afgelopen weekend was de vierde erwedstrijd van de ANS (Algeme- Ned. Sjoelbond in Goirle. Op tei wedstrijden is altijd de top van jerland aanwezig Anny lc^en is eni8e speelster van rc'uk Venray die ^ier aan deel iUl étnt en dit al enige jaren En deze tr lukte het haar om in de hoofd- nde te komen door in de voorronde zestiende te eindigen. In het afval- ieem trof ze meteen de Nederlands mpioene die ze toch nog een punt- kon afsnoepen. Ze eindigde lutein lijk op een veertiende plaats. De Igende wedstrijd is in Emmeloord 'f(f 28 februari. Bij de bekerwedstrijd werd een ien toernooi gehouden en daarin igen de Venrayse sjoelers met vier De winnaars tijdens de beker wedstrijd bekers naar huis. De winnaars zijn: Rietje Goumans DA 3e gem, 136, Mien Classens DD le gem. 122, Har- rie Rongen HD 3e gem. 120, Paul Bouten HE 2e gem. 108. De overige uitslagen: Truus Jenniskens DC 12e gem. 118, Agnes v. Dijk DD 7e gem 114, Truus Schoeber DD 20e gem. 105, Ben Rongen HC 14e gem. 123 (met een topscore van 1278 in de tweede ronde) en Sjeng Goumans HE, 6e gem. 93 Volgende week is de derde selectie wedstrijd om het Limburgs kampioen schap en afvaardigingen naar het NK in Bameveld op 1 mei. ï„I In een bizarre wedstrijd hebben de ilieybaldames van Rooyse VK de uit- ïdstrijd tegen Set Up in Meerlo wonnen: 2-3. De eerste set waren Venrayse dames absoluut niet bij les. De pass was onvoldoende rdoor de spelverdeelster zich suf fest lopen Er werden invallend te veel ballen boven hels over het net gespeeld. Samen )t een matige concentratie en een d verdedigend Set Up leidde dat al 1 tot een kansloos 25-12 verlies n de eerste set. De tweede set kwa den de Rooyse dames verrassend j. Of dat ook kwam omdat Set Up It te licht opnam of dat de Rooyse mes echt veel beter waren blijft de tag. Feit is wel dat er meer werd tcoord en er meer servicedruk was. feset werd met 17-25 winnend afge- ten. IVaar vervolgens werd gehoopt dat fee opgaande lijn zou worden door- okken gaf de derde set weer een llledig ander beeld. Na vijf sterke •ongsevices van de Meerlose dames tad het in no-time 5-0. Omdat in de 1st van de set de pass ook weer g verzorgd was leidde dit tot een |>-17 verlies. Toch bleken de Rooyse s een hoop veerkracht te heb- Uen, Met Sofie Manders als nieuwe spelverdeelster, een regelmatig sco rend middenblok en een goede servi cebeurt van Yvonne Robben wonnen de Rooyse dames de vierde set met maar liefst 8-25. De vijfde set was een formaliteit omdat bij Set-up de veer kracht ontbrak: 7-15 voor Rooyse VK. Komende zaterdag wacht het hoger geplaatste Holyoke uit Belfeid om 18,00 uur. Programma vrijdag 6 febr.; DV2-Hovoc Essel a.20.30 Programma zaterdag 7 febr.: De Wetteling: MC2-MVC64 12.45 MC1-VCP 2 12.45 JCl-Montagnards 12.45 MBT-Pan sign 2 14.30 MB2-MVC64 és 14.30 JBl-Peelpush 2 14.30 D4-Meterik4 16.15 D3-Setup 5 16.15 H2-Montagnards 16.15 D2-Achilles3 18 00 Dl-Holyoke 18.00 Hl-S'62 3 18.00 Programma zondag 8 febr.: HVR2-HV1 America-HV2 In de le klasse van de bedrijfsre- creanten tafeltenniscorapetitie Red Stars werden de volgende wedstrij den gespeeld: NLW-Price Cleaning 3-7 Bert Engels, Jacqueline van Gasselt en Mena Berhitu waren goed op dreef tegen NLW. Vooral Bert was deze avond een niet te nemen tegenstan der en won zijn drie partijen. Ook het dubbel samen met Mena Berhitu werd gewonnen. Samen met de twee overwinningen van Jacqueline en één van de zeer strijdbare Mena Berhitu werden de zeven punten binnenge haald. Wilbert Jansen NLW was goed op dreef en verloor alleen van Bert Engels. Vooral de partij die Wil bert tegen Mena Berhitu speelde was spannend en werd nipt gewonnen door Wilbert Jan van Gerven won een partij en Marjo Lange bleef helaas op nul staan. Price neemt dus verder afstand van NLW in de staart van de ranglijst. VBIT-WUlems Classic Cars 7-3 VBIT boekte een regelmatige over winning op Willems Classic Cars waarbij Geert van Boven deze keer bij Vbit ongeslagen bleef en Guus van Brederode en Wim Vullings elk 2 pun ten aan toevoegden. Bij Willems Clas sic Cars won kopman Jos Volleberg van zowel Guus van Brederode als van Wim Vullings. Voor Maria Wil lems en Anne Say was deze avond niet veel eer te behalen, al was er aan hun inzet niets aan te merken. Beide dames blijven strijden om de puntjes. VBIT blijft dus vast op de 2e plaats staan omdat After Fifty's het niet redde tegen koploper Huggers, alhoe wel zij heel nipt verloren met 4-6. Huggers Elektr.-After Fifty's 6-4 Deze "topper" eindigde dus in een nipte overwinning in het voordeel van Huggers Captain Geert Huggers begon geblesseerd (liesblessure) aan de wedstrijd, doch wist toch met pijn twee partijen te winnen, tegen Elly Moors en Erwin van Mill. Hij verloor alleen van een zeer sterke Janos Ros- manics die er weer flink op los tim merde met zijn gebruikelijke kanons kogels. Alles lukte weer deze avond bij Janos en dan is hij voor iedere le klasser een angstgegner. Cees Min won ook 2 partijen en met de ene overwinning van Frans Larmene (vaak net niet) en winst in het dubbel sleep te Huggers de overwinning uit het vuur. Gezien de komfortabele voor sprong op VBIT ziet het er naar uit dat Huggers het kampioenschap niet meer uit handen zal geven. De strijd om de 2e plaats blijft dus wel interes sant tussen Vbit en After Fifty's, zeker nu Piet Verstappen binnenkort terug keert na een lange vakantie uit Portu gal. Of Piet dan nog de vorm heeft voordat hij met vakantie ging is een vraagteken. In ieder geval is hij wel uitgerust en fris. Elly Moors was deze niet erg gelukkig getuige twee nipt verloren 5 games wedstrijden en bleef op nul staan wat haar niet veel is overkomen in deze kompetitie. Erwin van Mill won wel vrij verras send zijn partij tegen Frans Larmene. Erwin speelde beheerst en gekontro- leerd en profiteerde van wat slordig heden van Frans. Tempo Team 2-VvGI 5-5 De einduitslag was geflatteerd omdat VvGI slechts met twee man aan de tafel verscheen. Jac Swinkels VvGI) bleef ook deze avond ongesla gen alhoewel dat niet van een leien dakje ging tegen Ton Peeters en Gerda van Meyel. Teamgenoot Patrick Hendriks sprokkelde 1 puntje bijeen en omdat hij samen met Swinkels ook het dubbel won, eindigde deze wed strijd in een gelijke stand. Jammer dat VvGI helaas meerdere wedstrijden met slechts 2 man heeft gespeeld, anders hadden zij zeker een rol bove nin kunnen spelen in de le klasse. TempoTeam blijft dus een sterke mid denmoter en dat zal zeker zo blijven, gezien hun puntenvoorsprong op de naaste konkurrenten Peters Voegwer ken en Willems Classic Cars. Zoals al vele jaren zal in 2004 ook weer de dorpencompetitie van start gaan. Het doel hiervan is om op een ontspannen wijze, recreatieve tennis sers kennis te laten maken met een nieuwe tegenstander, een andere ondergrond en eens te spelen op een ander sportpark. De tennisverenigin gen uit Ysselsteyn, Leunen-Veulen- Heide, Oostrum, Merselo, America, Swolgen en Oirlo-Castenray zijn de deelnemende verenigingen. De ver enigingen hebben om de beurt de organisatie. Dit jaar is die in handen van TC Oica. De wedstrijden worden gespeeld in april en mei. In een spor tieve sfeer en een gezellig samenzijn na afloop, is dit een ideale manier om met de tennissport bezig te zijn. Het is belangrijker om mee te doen, als om te winnen. De seniorenwedstrijden worden gespeeld op zaterdag of zondag. Voor beginners is er geen drempel om niet mee te doen, omdat de indeling van de vier speelsterktes gebeurt van beginners tot gevorderden. Ook zal getracht worden op één van de dagen een 50 poule op de banen te krij gen. De wedstrijden bestaan uit: een herenenkel, een damesenkel, een herendubbel, een damesdubbel en een mixdubbel. Een team bestaat minimaal uit twee dames en twee heren. De juniorenwedstrijden worden gespeeld op woensdagmiddag of vrij dagavond. De duur van de wedstrij den is anderhalf tot twee uur. In de maanden april en mei zal ieder onge veer vijf wedstrijden spelen. Aan het einde van de jeugdcompetitie zal er een gezamenlijke afsluiting zijn met een prijsuitreiking en De opgave voor de dorpencompeti tie 2004 kan men bij de desbetreffen de contactpersoon van de vereniging waarvan men lid is. De handbalheren van HV Manual hebben afgelopen zondag de thuis wedstrijd tegen Brunssum moeizaam gewonnen: 18-14. Na de nederlaag van vorige week was winst essentieel in de race voor de promotieplaatsen. Zoals het hoorde kwam Manual fel uit de startblokken. Twan Hawinkels bracht met twee scores de stand snel op 2-0. Na een score van Brunssum, was het weer Hawinkels gevolgd door tweemaal Patrick van den Broek die de score verder optrokken in Ven- rays voordeel. Vooral de tweede treffer van Van den Broek was er één om in te lijsten. Dat het spel van Manual doorlopend verbetert, bewees ook Hendrik Wismans weer. Door de coach op de midden opbouwpositie geplaatst, zorgde hij voor een goede verdeling van het spel, maar ook voor twee doelpun ten. Na zestien minuten stond Manual al op een ruime 9-4 voorsprong. Toen stokte de machine een beetje. De rust werd ingegaan met een 12-8 voor sprong na twee treffers van Bennie Beékers en een vrije worp variant van Erik Weijzen. In de tweede helft werd er door Brunssum actiever aangeval len. De Zuid-Limburgers speelden met meer variatie dan voor de pauze. Manual was even overrompeld door deze strijdwijze en liet Brunssum gemakkelijk terug komen. Na een kwartier in de tweede helft stond de stand weer gelijk. Gelukkig stond op dat moment Sander Barents op om het team op sleeptouw te nemen. Met enkele treffers bracht hij het verschil weer op een marge zoals het niveau verschil verlangde (18-14). Dit was tevens de eindstand. De ingecalculeerde overwinning was een feit, maar ook verdiend. Het Venrayse team heeft nu twee weken rust en tijd om zich voor te bereiden op de topper tegen BSAC uit Maas- bree. Topscorers Manual: Sander Barents (5x), Twan Hawinkels (4x) en Patrick van den Broek (3x). ■ugrao—pen zondag werden op cir- ciiii de Peel in Ysselsteyn cyclocross- IM ATB-wedstrijden gehouden in het ;$ader van de Jos Feron cup. In de lj®o-cross wedstrijd voor 8-, 9- en ttpjj&rigen werd Britt Teunissen uit rroélsteyn zevende. Haar broer Mike deed het in de wedstrijd voor 11- en Bgrigen beter. Hij werd tweede achter Kaj Slenter uit Bocholtz. ïwanks het slechte weer, regen en JwnÜ. waren de wedstrijdrenners niet Ysselsteyn weggebleven. Op de 1 dag waren er bijna 200 deelne- 6 in de diverse categorieën, waar- opvallend veel deelnemers bij de ld en veteranen. In de veteranen «■klasse waren zelfs de meeste Snemers van het hele seizoen in jgze klasse, een teken dat De Peel de crossers en ATB-ers een schit- wid parcours wordt gevonden larm alle facetten van de sport teruggevonden worden.' In deze |!<te categorie werd Henny Freriks "Venray heel knap tweede op korte afstand van de winnaar. Een aantal plaatselijke en regionale deelnemers waren van de partij, die in de uitslag teruggevonden kunnen worden. Uitslagen cyclo-cross: 8-9-10 jarigen: 1. Wayne Stijns, Bunde 2. Sabrina Stultiens, Meyel 3- Gert-Jan Bervoets. Lummen (België) en 7. Britt Teunissen, Ysselsteyn 11-12 jarigen: 1. Kaj Slenter, Bocholtz 2. Mike Teunissen, Ysselsteyn 3. Oscar Riesebeeck, Tiel 13-14 jarigen: 1. Jorrit Hermans, Hel mond 2. Stijn Mortelmans, Aartselaar (België), 3 Steven van Leyen, Wage- ningen Veteranen; 1 Norbert Zimmermann Neuss (Duitsland), 2. Dik van Dalen, Aalten 3 Johannes Kirchoff, Frechen (Duitsland) 8. Gerard Keijsers, Kessel Dames; I. Marianne ten Haaf, Bocholtz Junioren: 1Patrick Vliegen, Veldho ven Amateurs: 1. Pascal Allelijn, Bocholtz Britt Teunissen uit Ysselsteyn bad het moeilijk op bet loodzware par cours en eindigde in baar klasse als zevende 2. Marco Delahaye, Sittard 3- Marco Zewe, Merchweiler (Duitsland) ATB uitslagen: Junioren: 1. Jean-Paul Strijthagen, Cadier en Keer, 2. Gijs Hoeben, Tege- len 3- Danny van Megen, Venlo 5. Edwin Arts, Overloon Veteranen: 1Harrie Dam, Mierlo, 2. Henny Freriks, Venray 3- Rien van Kessel, Deurne 10. Hay Camps, Ven ray 14. Jack Willems, Deurne 16. Jack Maessen, Ysselsteyn 24, Arie Vollen- berg, Venray Dames: 1. Karina Moonen, Voeren- daal 2. Irene Geebelen, Neeroeteren (Belgie) 3. Patricia Nagelhout, Heer len Amateurs: 1. Djurre Pietersma, Hoens- broek 2. Leon Crienen, Baarlo 3- Mar- tijn Roelofs, St. Anthonis. Afgelopen zaterdag stond voor het damesteam van TTV Red Stars de uit wedstrijd tegen Brandersstad 2 (Schiedam) op het programma. Het werd een duidelijke 9-1 overwinning. Alleen Marijn Verburg verloor een partij, meer uit irritatie dan doordat De regionale viswedstrijd op zater dag 17 april wordt, vanwege een wedstrijd in Afferden op die datum, verschoven naar zaterdag 24 april. De gescheiden koppelwedstrijd blijft wel staan op zaterdag 21 augustus. Houd er rekening mee dat op beide dagen allebei de vijvers tot 16.30 uur in gebruik zijn. Jeugdleden die mee willen doen met de jeugdviscursus, kunnen het beste een kijkje nemen op website, www.hsvhetalvertje.nl. Daar staat sinds afgelopen week hoe we de cur sus gaan organiseren en wat er zoal aan bod komt. Verder kunnen ze zich aanmelden vanaf de site. Over enkele weken zal het jeugdboekje uitkomen, waarin informatie betreffende de jeugdcursus en aanmeldingsformulie ren hiervoor natuurlijk ook te vinden is. Op maandag 9 februari is de jaar vergadering van de commissie wed strijdsport. Hiervoor worden al onze wedstrijdvissers uitgenodigd. Een week later, op maandag 16 februari, is de algemene ledenvergadering. Beide vergaderingen zijn in café zaal Back in Time in Oostrum en beginnen om 20.00 uur. De agenda's van beide vergaderingen zijn ook op onze web site, www.hsvhetalvertje.nl te zien zijn. Voor vergunningen, ook voor Het Wanssums Ven, kunt u terecht bij Faunaland van Grootel, Stationsweg 21 in Venray, bij van de Ligt Allicht, Brugstraat 13 in Wanssum, bij het tankstation in Wanssum en ook nog bij Jans Hengelsport in Well. Voor verdere inlichtingen kunt u terecht bij de secretaris H. Lenssen, tel. 0478-587606. de tegenstander beter was. Sabina Larmené en Kelly Willems wonnen gladjes hun partijen en samen ook het dubbelspel. Sabina: "Ik was wel blij dat liet stukken beter ging dan vorige week. Ik had de afgelopen weken wat moeite met het vinden van een goed ritme, ook vanwege mijn werk (ploe gendienst). Brandersstad had ook niet echt vertrouwen in een goede afloop: ze stonden wat te lachen en schrok ken soms van onze ballen. Kelly stond bijvoorbeeld in een game 7-3 achter, toen ze wat dieper door de knieën ging en in een zucht met 11-8 de game won." De dames staan nu acht punten voor op nummer twee, SVE uit Utrecht, dat over twee weken op bezoek komt. Komende zaterdag volgt eerst nog de uitwedstrijd naar Kloosterzande (Sar). Het herenteam moest zaterdag eveneens naar Schiedam om daar tegen Brandersstad 1 te spelen, de koploper in de eerste divisie. Red Stars verloor met 8-2. Alleen Ronald Bogaard en Frank van der Vleuten wisten een partij te winnen (beiden van Bastiaansen). Patrick Zwiers wist wederom niet tot winst te komen. Coach Loek Nelissen: "Tja, we zijn weer terug op aarde. Het spel van onze mannen is goed, maar we zitten in een berezware poule. Ook nu speelden we weer 14 games met twee punten verschil, waarvan we er maar 3 wonnen. Dat moeten we toch een keer omdraaien willen we ons handhaven. Maar goed, tegen Fürst Kantoors moeten we een grote uitslag neerzetten en vervolgens proberen in te lopen op Bit.nl." Tijdens een ponyconcours in Zee land behaalde Milou met haar pony Mareine een mooie eerste prijs met 165 punten in de klasse CD M2. Klin- te de Rijck nam deel met Black Beauty in de klasse AB en behaalde een twee de prijs met 167 punten. Jeanine Huij- bers nam met twee pony's deel in de klasse DB. Met Sanne behaalde ze een zesde prijs met 160 punten en met Soeraja behaalde ze een vierde prijs met 164 punten. Afgelopen weekend werd er een nationale springwedstrijd gehouden in Helden. De zusjes Jeurissen behaal den vele prijzen en waardebonnen. Iris won het klassieke parcours met Kimula in de categorie DL. Ze behaal de een tweede prijs in de finale even eens met Kimula. Ze reed met Tinka's Boy in de prijzen en behaalde een tweede prijs in de categorie DL. Katja reed met Roosje in de prijzen waar ze een achtste en tiende prijs behaalde in de categorie DB. In de categorie DL (progressief) behaalde ze een tweede prijs met Ratina. Mudhunters doen bij tijd en wijlen hun naam eer aan. Zo ook afgelopen zondag. Er was een tocht in Gennep en door de regen van de dag tevoren was het soms net een modderballet. Gelukkig is dat niet altijd het geval. Zo zagen we ook in het WK veldrij den dat de modder van zaterdag opdroogde door wind en zon. Moun- tainbiken is vaak de elementen trotse ren, het genieten daarna van een wel verdiende douche is dan alleen maar lekkerder. Lijkt het je ook wel wat om te mountainbiken, dat kun je bij de mud hunters ook proefrijden. Alles wat je nodig hebt is een mountainbike en een helm Door de grote tempover schillen in de vereniging kun je meestal wel iemand vinden die dezelf de snelheid rijdt. Heb je ongeveer 25 bos-kilometers in de benen dan vind je gemakkelijk een maatje binnen onze club. Voorlopig zal het nog wel een aantal keren modderjagen blij ven. Planning Zondag 7 februari vertrek 8.30 uur per auto voor een tocht in Liessel 30, 45 km. Zondag 15 februari vertrek 9.00 uur per fiets voor een training rond Ven ray met koffie. Wil je een keer vrijblijvend meetrai- nen, bel Piet, tel. 0478- 589880. Op dinsdag 16 maart start AV Ven- ray-Regio weer met een beginners- groep hardlopen. De start is om 19.00 uur op de atletiekbaan, Sportlaan 1 in Venray (sportpark De Wieën) Aan melding voor deelname aan deze beginnersgroep kan telefonisch 0478- 582842 of via e-mail :info@av- venray.nl Ook kunt u zich melden op 16 maart om 19.00 uur in het club gebouw van de vereniging, Sportlaan 1. Deelneming aan de beginnersgroep is bestemd voor mannen en vrouwen boven 18 jaar die hun conditie willen verbeteren of conditie willen opdoen. De trainingen worden in groepsver band onder ervaren begeleiding uitge voerd. Ook zal aandacht worden besteed aan kleding, schoeisel, voe ding en looptechnieken. Deelname voor de eerste vier weken is gratis. Doel van de beginnersgroep is voor de zomervakantie een aantal kilome ters te kunnen hardlopen. Nadere informatie kan worden verkregen bij Wim Crooijmans, telefoon (0478> 582842 of bij Ger Verstegen, tel. (0478> 580352 Korfbalclub Uitslagen: Midweek-Wittenhorst 1 4-3 Gazelle Al-Junioren Al 4-7 Klimop (K) Al-Junioren A2 11-3 Aspiranten Bl-Swift (V) B3 3-6 Maastricht Cl-Aspiranten C2 4-5 SVOC 2-Pupillen F1 0-1 Peelkorf 2-Pupillen F1 1-0 Welpen 2-Peelkorf 8 3-1 Welpen 3-SVOC 2 0-0 Welpen 2-WeIpen 3 2-1 Peelkorf 4-Welpen 1 0-6 SVOC 1-Welpen 1 0-2 Senioren 1-Jes 2 7-7 Senioren 2-Pr. Irene 2 10-5 Programma zaterdag 7 febr.: Junioren A2-De Horst A2 11.35 Aspiranten Bl-Lottum BI 10.35 Odio B2-Aspiranten B2 12.35 Aspiranten Cl-Lottum Cl 10.00 Pupillen Dl-Oostrum Dl 09.45 Programma zondag 8 febr Senioren 1-Spes (M) 2 18.40 Senioren 2-SCMH 3 17 30 Programma woensdag 11 febr.- De Peelkorf 4-Midweek 19 30 Erica-Recreanten 1 20.45 Uitslagen: Leunen 1-Swolgen 2 805-794 Beste schutter: ri. Hermans, 273p. Sevenum 3-Leunen 2 Beste schutter: P. Martens, 264p. Heeft u interesse in deze schietsport, neem dan gerust contact op met H. Hermans, tel. 581483. Volleybalclub Uitslagen: Heren: Set Up-Euroase Tupos 0-4 Dames: Set Up 1-VC Pansign 3-2 Set Up 2-Energo 2 3-1 Set Up 3-Roovse VK 2-3 Set Up 4-AVC Eagles 3-1 Set Up 5-Rooyse Vk 4 04 Set Up 6-Summa Peelpush 4 04 Jeugd: Set Up MB-Rooyse VK 2 04 Kessel-Set Up MCI 2-0 Set Up MC1-AV Flash/Kl.Vink 0-2 Euroase Tupos-Set Up MC2 0-2 Flash Klein Vink-Set Up MC2 2-0 Set Up Nivo 6-Hovoc 0-2 Aspargos-Set Up Nivo 6 0-2 Set Up Nivo 4-Velden 2 1-3 Set Up Nivo 4-Vokon 2-2 Niveau 2: Set Up 1-VC Grashoek 2 3-2 Vokon-Set Up 1 2-3 VC Grashoek 2-Set Up 1 1-1 Set Up 1-Vokon 3-1 Heren Recreanten: Vokon 2-Set Up 3 1-3 Set Up 4-Olsredlem 04 Programma zaterdag 7 febr.: Heren: Aspargos-Set Up 16.30 Dames: Athos-Set Up 1 1900 Stravoc-Set Up 2 17.15 Meterik 2-Set Up 3 14.00 Rooyse VK 3-Set Up 5 16.15 Revoc/VCB 4-Set Up 6 17.00 Jeugd: Civitas 2-Set Up MB v. 12.50 Programma woensdag 11 febr.: Dames recreanten: Touch '80 2-Set Up 2 a.21.00 Programma donderdag 12 febr.: Dames recreanten: Set Up 3-Rooyse VK 3 a.20.30 Programma vrijdag 13 febr.: Dames recreanten: BVC Holyoke 2-Set Up 4 a.20.15 De vergadering voor de jeugdleiders en -coaches is verplaatst van donder- dag 5 februari naar maandag 9 febru ari. Aanvang 20.00 uur in 't Tumpke. Het carnavalsfeest vindt plaats op woensdag 18 februari van 18.00 uur tot 19.30 uur in het Brugeind. Opge ven kan tot 14 februari.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 21