Bloemenhuis Angèle bedank zijn klanten Bekendmaking belastingverordeningen Bekendmakingen gemeente Venray m Gemeentehuis 31 december gesloten Ophalen huisvuil Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray Lourdesreis Nieuwjaars receptie Reuma patiënten Vereniging Jeugdnatuur wacht Cantorij Aostrumse Zang- kompeneej De Springplank Woningwet Wet ruimtelijke ordening Bandelieren Tomorrow People Sub Matris Tutela Venray's Mannenkoor Het Zonnelied MMSK St. Petrus'Banden Chrisko Euterpe Omroep Venray Geslaagd PEEL EN MAAS Donderdag 25 december 2003 - Pagii De genoemde aanvragen en meldingen en alle op de aanvra gen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630 tusseq 09.00 - 10.00 uur) kun nen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: Maatschap Derikx, Zeilberg- seweg I I te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een vleesvarkenshouderij en akkerbouwbedrijf, gelegen aan Zeilbergseweg 11 te Ysselsteyn. - A.D. Verzijde, Gasstraat 4a te Venray voor een oprich tingsvergunning voor een metaalbewerkingsbedrijf, gelegen aan Stationsweg 120e te Oostrum. - Pluimveebedrijf Colbers BV, Blakterweg 4a te Oirlo voor een revisievergunning voor een legkippen-, vleesvar kens- en rundveehouderij, gelegen aan De Zomp 4 te Oostrum. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 24 decem ber 2003 tot en met 21 januari 2004 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergun ningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - H. van Deurzen, Fuik 3 te Handel voor een revisiever gunning voor een legkippen en nertsenhouderij, gelegen aan Twistweg 14a te Vrede- peel. - Maatschap W., E. en L van Dijck, De Steeg 10 te Mer- selo voor een revisievergun ning voor een scharrelleg- kippenhouderij en land- bouwproductiebedrijf, gele gen aan De Steeg 10 te Mer- selo. De vergunningen worden onder oplegging van voorschrif ten en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 24 december 2003 tot en met 4 februari 2004 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Op woensdag 31 december is het gemeentehuis vanaf Ï3.00 uur gesloten. Ervarings cijfers over de afgelopen 5 jaar tonen namelijk aan dat vanaf het middaguur bijna al het personeel huiswaarts keert en dat vele bedrijven en instellingen hun deuren dan ook sluiten. Met het oog op de feestda gen wordt het huisvuil dat normaal op donderdag (25 december) opgehaald zou moeten worden ingezameld op zaterdag 20 december. De route van 26 december wordt gereden op zaterdag 27 december. De route van T januari wordt gereden op zaterdag 3 januari. Tevens delen wij u mede dat het MIC (Milieu Informatie Centrum) voor al uw vragen en of klachten over Diftar of uw afvalbakken gesloten zal zijn van maandag 29 december 2003 tot en met vrijdag 2 januari 2004, Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat de volgende meldingen krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer zijn geaccep teerd: - Vie Curi Medisch Centrum voor Noord Limburg, Tegelseweg 210 te Venlo voor het herindelen van de bestaande poloklinieken en functieonderzoekafdelingen, het realiseren van een kli nisch chemisch laboratiori- um voor basisbepalingen, alsmede een intensieve behandelunit dermatologie binnen de huidige contouren van het ziekenhuis, alsook het opheffen van de kinder afdeling, gelegen aan Merse- loseweg 130 te Venray. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 24 december 2003 tot en met 4 februari 2004 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebben de schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij burge meester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de mel ding artikel 8.19 Wet milieube heer. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-mel dingen zijn binnengekomen van: - VOF Pelzer, Maasheseweg 27 te Venray voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit horeca- sport- en recreatieinrich tingen milieubeheer, gelegen aan Grote Markt 19 te Ven ray. De meldingen kunnen worden ingezien van 24 december 2003 tot en met 7 januari 2004 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 24 december 2003 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Publicatie verruiming geluidsnormen collectieve dagen horeca 2004 Kennisgeving verruiming geluidsnormen collectieve dagen Onder collectieve dagen wor den festiviteiten verstaan die niet specifiek aan één of een klein aantal horeca-inrichtingen zijn verbonden Op basis van artikel 4.1.2. van de APV, is het college van bur gemeester en wethouders bevoegd om collectieve dagen aan te wijzen. Het college heeft besloten om voor het jaar 2004 de volgende collectieve dagen aan te wijzen: - 4 dagen carnaval (zaterdag tot en met woensdag) I dag Koninginnedag - 6 dagen kermis Venray kom (vrijdag tot en met woens- dag) - 4 dagen kermis overige dor pen (zaterdag tot en met dinsdag) I dag oudejaarsavond Voorschriften met betrekking tot collectieve dagen Verruiming van de geluidsnor men vindt plaats onder voor waarden. Deze voorwaarden zijn verwoord in de gemeentelij ke regeling "Geluidsnormen bij horeca-inrichting gebonden fes tiviteiten en bij evenementen". Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afde ling Bouwen en Milieu, telefoon nummer 0478-523643. Venray, 24 december 2003 Burgemeester en Wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C. Th. van Velzen De raad van de gemeente Ven ray heeft in de vergadering van 23 december 2003 vastgesteld: - Verordening op de heffing en invordering van onroe- rende-zaakbelastingen 2004; - Verordening op de heffing en invordering van belastin gen op roerende woon- en bedrijfsruimten 2004; - Verordening op de heffing en invordering van riool rechten 2004; - Verordening op de heffing en invordering van een rioolaansluitrecht 2004; - Verordening op de heffing en invordering van een afval stoffenheffing 2004; - Verordening op de heffing en invordering van honden belasting 2004; - Verordening op de heffing en invordering van toeris tenbelasting 2004; - Verordening op de heffing en invordering van parkeer belastingen 2004; - Verordening op de heffing en invordering van marktgel- den 2004; - Verordening op de heffing en invordering van leges 2004; - Verordening op de heffing en invordering van precario rechten 2004; - Verordening op de heffing en invordering van lijkbezor- gingsrechten 2004; - Verordening op de heffing en invordering van brand weerrechten 2004. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeen te Venray heeft op I I novem ber 2003 vastgesteld: - Regeling met betrekking tot de heffing en de invordering van de gemeentelijke belas tingen (Regeling gemeentelij ke belastingen 2004); - aanwijzingsbesluit WOZ- ambtenaar en heffingsambte naar 2004; - aanwijzingsbesluit invorde ringsambtenaar 2004; - aanwijzingsbesluit medewer kers belastingen 2004; - aanwijzingsbesluit belasting- de urwaarder/beteke naar 2004; - aanwijzingsbesluit inlichtin genverplichtingen 2004; - mandaatbesluit 2004. Het hoofd van de afdeling finan ciën en bedrijfsvoering heeft op 23 december 2003 vastgesteld: - beleidsregels voor het aan wijzen van een belasting plichtige in een keuzesituatie 2004; - beleidsregels voor het aan wijzen van een WOZ- belanghebbende in een keu zesituatie 2004. De verordeningen, besluiten en beleidsregels liggen kosteloos ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie locatie 2. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges eveneens bij de publieks balie locatie 2 een afschrift van genoemde besluiten krijgen. Gemeente Venray, 24 december 2003 Zondag bent u vanaf 10.30 uur van harte welkom op de schuttersweide voor de zondagochtendbijeenkomst. Zaterdag 27 december wordt de kerststal weer afgebroken op de Grote Markt, eenieder is hierbij van harte welkom om een helpende hand uit te steken, vanaf 08.30 uur. Zondag 4 januari 2004 wordt de Nieuwjaarsinstuif gehouden in het Schutskempke, de aanvang is om 10.30 uur en hierbij is eenieder van harte welkom, dit geldt zowel voor leden alsmede niet-leden. Zaterdag 10 januari wordt de elfde Limburgse Schuttersdag gehouden in het Baexemerhof in Baexem. Deze dag begint om 14.00 uur en zal omst reeks 17.00 uur ten einde zijn. Deze dag staat onder meer in het teken van de uniformering. De heer Smits van het Legermuseum en de firma Janfré (leverancier van onze uniformering) zullen deze dag een uiteenzetting geven over de uniformering en waar schijnlijk zal deze dag de nieuwe redactie kenbaar worden gemaakt van het Limburgs Schutterstijdschrift. De entree is gratis. Van 25 mei t/m 1 juni 2004 gaat het Heil der Zieken naar Lourdes. Een bedevaart die zowel -hier alsook tij dens de reis en het verblijf in Lourdes door henzelf begeleid zal worden. Ze kunnen door het ophalen van oud papier en het papier dat in de contai ner aan de Hubenhof en in het Veulen gebracht word aan ongeveer 20 men sen een gratis reis aanbieden, en dat is ondertussen gedaan. Heeft U belangstelling om mee te gaan, infor meer bij P Willemse, tel. 510262 of G. Kareis, tel 582849 Traditiegetrouw houdt ook dit jaar de Centrale van Ouderen-ver enigingen haar jaarlijkse nieuw jaarsreceptie. Op vrijdag 2 januari nodigen zij alle ouderen uit in De Kemp haan aan het Kennedyplein om van 13.00 tot 15.00 uur met elkaar het glas te heffen op een gezond en gelukkig 2004. De Reumapatiënten Vereniging Venray e.o houdt op maandagavond 5 januari haar nieuwjaarstreffen in de Kemphaan, ledereen is van harte wel kom Op dinsdagavond 6 januari om 19.30 uur start de gespreksgroep onder leiding van mw, Marij Heidens en mw, Leen Stiphoutt. Vorige week is de winteruitgave van de Natuurvriend op de scholen bezorgd, hierin kunnen jullie veel lezen over dieren in de winter en over de puzzelwandeltocht welke we op tweede kerstdag gaan houden in het Vlak watergebied. Vertrek vanaf de parkeerplaats tegen over het zie kenhuis aan de Merseloseweg tussen 09.30 en 10.30uur Jullie kunnen ook nog kijken op onze website www.jnwvenray.nl Mocht je de natuurvriend in kleur willen zien of afdrukken, je kunt hem hier downlo aden. Denken jullie ook nog aan het verzorgen van de Hyacint. Koor van de Protestantse Kerk Gemeente Venray en omgeving. Doel van de Cantorij is gemeentezang te ondersteunen, nieuwe liederen te introduceren en liturgische response te verzorgen in vieringen, de eerste zondagen van de maand, en op hoog tijdagen. Vanwege de feestdagen zal de repeti tie van maandag 29 december komen te vervallen De repetitie start weer op maandag avond 5 januari 2004 van 19.45 uur tot 21.30 uur in het Zonnelied, Kiosk 9 te Venray. Afmelden .tot en met zondag bij cant- rix Wijntje Strijbos-Norbruis, tel. 585089. De Aostrumse Zangkompeneej is een zangkompeneej van circa 20 leden. Wekelijks wordt er gerepe teerd in 't Allemanscafé in Oostrum en wel van 21.00 tot 23.00 uur. Zijn er mannen die belangstelling hebben om ook eens zo'n repetitieavond mee te maken. U bent van harte welkom. Meer informatie nodig? Neem de tele foon en bel 0478-511251 Donderdag 25 december gen club voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Dit in verband met Kerstmis. Maandag 29 december van 18.30 tot 20.00 uur club voor de kinderen van de groepen 3 en 4 Op het program ma staat 'Zoek 't op in het boekje- quiz'. Dinsdag 30 december clubavond voor de jeugd van de groepen 7 en 8, plus de schoolverlaters. Van 18.30 tot 20.00 uur het grote oliebollentoer- nooi. Donderdag 1 januari geen club voor de kinderen van de groepen 5 en 6. - E Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het bouwen van 16 wonin gen in bestemmingsplan "De Korenmolen te Leunen" tnv Hurks Bouw Vastgoed BV, Pastoor Petersstraat 3 te Eindhoven; - het bouwen terrasoverkap ping aan de Kempweg 143 te Venray tnv H.H.G. van Hagen, Paterslaan 20; - het vergroten berging aan de Langstraat 66 te Venray tnv A.M.G. Philipsen, Langstraat 66; - het vergroten woning aan de Isabellahof 28 te Venray tnv LG. Driessen, Isabella hof 28; - het bouwen terrasoverkap ping aan de Monikesstraat 21 te Venray tnv H.J. Frans- sen, Monikensstraat 21 - het vergroten warenhuis (glastuinbouw) aan de Bod- denbroek 9 te Oirlo tnv Mts. Geurts, Boddenbroek 9; - het verbouwen kantine aan de Bergweg 2 te Venray tnv Zorgcentrum Het Schut tersveld te Venray, Bergweg 2; - het verbouwen woning aan de Puttenweg 34 te Yssel steyn tnv R.F.L.M. Vriens, Pastoor Hendriksstraat 14 te Griendstveen. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. - het slopen van vloeren en binnenwanden (gedeeltelijk) aan de Puttenweg 34 te Ysselsteyn tnv R.F.L.M. Vriens, Pastoor Hendriks straat 14. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het vergroten woning en bouwen zwembad aan de Ellerbecklaan 11 te Venray tnv E.M.R. Vennekes, Eller becklaan I I - het bouwen dakkapel aan de Eifellaan 4 te Venray tnv M.P. Rijke. Eifellaan 4; - het verbouwen woning aan de Maasheseweg 60 te Ven ray tnv A.W.P. Barents, Maasheseweg 60; - het veranderen boerderij aan de Oirloseheide I te Castenray tnv Maatschap Wismans, Oirloseheide I; - het gedeeltelijk verbouwen winkelpand tot horecagele genheid aan de Schouten straatje 27 te Venray tnv Van Haren Autobeheer B.V., Eindstraat 44 te Ven ray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergun ning verleend. - het slopen van overkapping aardappelopslag aan de Witte Venneweg 6 te Oos trum tnv Nestlé Nederland B.V., Witte Venneweg 6; - het gedeeltelijk slopen boerderij aande Oirlosehei de I te Castenray tnv Maat schap Wismans, Oirlosehei de I. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het bouwen van een terras overkapping aan de Monik esstraat 21 te Venray tnv H.F. Franssen, Monikes straat 21 - het vergroten berging aan de Langstraat 66 te Venray tnv A.M.G. Philipsen, Langstraat 66; - het vergroten pand aan de Moerslag I te Ysselsteyn tnv J.M. Stevens, Moerslag I - het bouwen stenen schuur aan de Mandenmakerstraat 14 te Venray tnv M.P.E. Relouw, Mandenmaker straat 14; - het vergroten woning aan de Lidwinahof 10 te Venray tnv H.J.F. Moors, Lidwinahof 10; het vergroten woning aan Isabellahof 28 te Venray t L.G. Driessen, Isabellahof De op de verzoeken betrekk hebbende stukken liggen rr'J ingang van 26 december 20*5 gedurende 4 weken voor eei der ter inzage bij afdel Publieksdiensten. Gedurende deze termijn ki nen eventuele bedenkingen burgemeester en wethoud<nlu worden ingediend. 8° asl WS lig< Venray, 24 december 2003 Burgemeester en wethoudi van Venray, namens dezen, KOC hoofd van afdeling Bouwen Milieu, C.Th. van Velzen 6- Besluit tot het verlenen van vrijstelling Burgemeester en wethoudi van de gemeente Venray mak anc bekend dat zij afgelopen we49 besloten hebben vrijstelling artikel 19 lid 3 van de Wet de Ruimtelijke Ordening te v< lenen voor het vestigen van een OstefR/ pathiepraktijk aan de Jullai iee singel 12 te Venray tnv Thomassen, Tuinstraat 17 Venray; het in gebruik nemen vi berging t.b.v. fietsenrepai^' tie aan de Bazuinstraat 19 Venray tnv A. El-Guai Bazuinstraat 19. Volledigheidshalve wijzen wij de mogelijkheid, voor diegenL die menen door de afgifte v dit besluit rechtstreeks in hpd belang te zijn getroffen, (t) tegen de vrijstelling bezwaar ne maken en wel binnen zes wek en ingaande de dag na verzendi van het besluit. Het gemotivei de bezwaarschrift kunt u stur aan het college van burgemei ter en wethouders, postb 500, 5800 AM Venray. Teve kunt u indien de onverwijl spoed dit vereist een verzo doen om voorlopige vooi ning bij de Voorzieningenre< ter van de Rechtbank, postb 950, 6040 AZ Roermond. Iedere donderdag repetitie van 18.00 tot 19 10 uur. Kinderen die graag een kijkje willen nemen kunnen vrijblijvend binnen lopen. Zit je op de basisschool en kun je lezen kom dan gezellig langs in de repetitieruimte De vrolijke noot in de toren van de Grote Kerk 24 december: 17.00 uur kindeke wie gen. 16-30 uur aanwezig; 19.00 uur gezinsviering. 8 januari, eerste repetitie nieuwe jaar Voor meer informatie en afmelden bel naar Jacintha, tel.580802 of mail naar koorvenray@home.nl Iedere donderdag repetitie van 19 30 uur tot 21.00 uur Jongeren vanaf 12 jaar zijn van harte welkom een nootje mee te komen zingen. Loop gerust eens binnen en kom naar de repetitieruimte De vrolij ke noot in de toren van de Grote Kerk. 24 december 17.00 uur kindeke wie gen; 19.00 uur gezinsviering, 18.30 uur aanwezig, 21.00 uur jongerenvie ring. 8 januari: eerste repetitie nieuwe jaar. Voor meer informatie en aanmelden bel Hannie Ghielen, tel. 587142. Kun je niet dan afmelden bij Lara, tel. 581894 of mail naar koorvenray@home.nl Maandag 29 december: 20.00 uur repetitie orkest. Woensdag 31 december: geen repeti ties. Agenda januari: 11 januari: Eikenhofkapel liedjesmid dag. Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen. Donderdag 8 januari: Nieuwjaarstref fen Aanvang 20.00 uur. Donderdag 15 januari: 1930 repetitie gehele koor. Programma: 25 december: Kerstmis Grote Kerk. Afmelden: Het e.e.a. is gewijzigd voor wat betreft het afmelden Zie de noti tie die jullie hebben ontvangen. Afmelden per e-mail: gerard wil- lems@planet.nl. Telefonisch: 0478- 513019. De kavels voor de dienstenveiling kunnen nog worden ingeleverd tot 8 januari 2004 bij Bert Linders. Oud papier: kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg. Repetitielokaal: Partycentrum De Witte Hoeve. Website: h ttp ://liste nto/VMK Repetities maandag om 20.00 uur in het Parochiehuis Paterskerk, Leunse- weg 5, Venray. Zondag 28 december en 4 januari: zingen om 10.30 uur in de Paterskerk. Donderdag 25 december, le Kerst dag: zingen om 11 00 uur in de Paterskerk Bij verhindering afmelden bij Inv Kuy- pers, tel. 585226. U bent altijd wel kom op de repetitieavonden voor een kennismaking. Voor meer informatie, aanmelding, afmelding kunt u bellen: José Bakkum, tel. 0478-582767 of Toosv.d. Heuvel, tel, 0478-583884. Tweede kerstdag verzorgen zij tradi tiegetrouw de muzikale omlijsting van de hoogmis in de Grote Kerk. Deze mis begint om 11.00 uur. Alle muzikanten worden, in vol tenue, om 10.00 uur in de kerk verwacht. Rond de kerstdagen en nieuwjaar zijn er geen repetities. De eerstvolgende repetitie is op zon dag 4 januari a.s. Elke maandag repetitie om 19.30 uur in het zaaltje van de Paterskerk. Programma: Woensdag 24 december: 21.00 uur Heilige Mis Paterskerk. Gelieve een kwartier voor aanvang van de uitvoering aanwezig te zijn. Bij eventuele verhindering s.v.p. tijdig afmelden Informatie of afmeldingen bij Marly Driessen, tel. 588176 of Norma Ansin- ger, tel. 585234. Harmonieorkest 27 december: extra repetitie 18.30 uur 3 januari: extra repetitie 18.00 uur 8 januari: repetitie Afmelden tel. 589363- Jeugdorkest 3 januari: extra repetitie 17.00 uur 8 januari: repetitie Afmelden tel. 588545 Drumband 6 januari: 19 00 uur les, aansluitend repetitie 13 januari: 19 00 uur les, aansluitend repetitie Algemene activiteiten 4 januari: Nieuwjaarsconcert. Directie en medewerkers van PEEL EN MAAS wensen u prettige kerstdagen Bloemenhuis Angèle zal woens dag 31 december, de laatste dag van het jaar, alle aanwezige klan ten/relaties bedanken met een klei ne attentie. Eigenaresse Angèle van der Vel- den-Poels zal in het nieuwe jaar haar creatieve kwaliteiten tot uiting brengen bij Intratuin Venray in combinatie met het aankomen de moederschap en in samenwer king met bindster Marielle. Klanten zullen voor hun vertrouwde (bind)stijl terecht kunnen bij Angè le en Marielle (van Bloemenhuis Angèle) bij Intratuin Venray Ook de bedrijvenservice zal ver der uitgebreid worden. Voor nade re informatie kunt u terecht bij de klantenservice van Intratuin Ven ray. Bloemenhuis Angèle zal van 27 t/m 31 december 2003 50% ci tante kassakorting geven op 1 assortiment (m.u.v. reeds gelden aanbiedingen, opdrachtenwe Fleuroporders, cadeaubonnc snijbloemen, bloemwerk, bezo kosten). Reden genoeg dus om n een bezoekje te brengen deze la ste dagen van het jaar. Angèle en haar medewerkstt hopen u nog te mogen begroet de komende dagen bij Bloemt huis Angèle en in het nieuwe j; bij Intratuin Venray. Graag willen Angèle en team u alvast heel hartelijk beda ken voor het vertrouwen en prettige samenwerking de afgel pen jaren bij Bloemenhuis Angè Venray. Verder wensen zij u sp< terende feestdagen en een vo< spoedig nieuwjaar. De kerstnachtdienst zenden zij uit op woensdag 24 december van uit de kapel van het St. Elisabeth Ziekenhuis (VieCuri). Aanvang van de dienst is 21.00 uur. Op eerste kerstdag 25 december wordt de H. Mis uitgezonden vanuit de Grote Kerk. Deze dienst begint om 11.00 uur, hiermee komt de dienst van 09 30 uur te vervallen. Volksmusik mit schwung heeft op eerste kerstdag een gezellig aan gepaste kerstuitzending met muziek van het Alpentrio Tirol, Grubentaler, Doris en Herbert, Sohajka, Moravanka en als rode draad zal de koning der blaasmu ziek Ernst Mosch und seine origina- le musikanten de uitzending passe ren met zijn mooiste kerstliederen en het nummer Stille nacht heillige nacht zult u in diverse uitvoeringen horen. Volksmusik mit schwung kijkt terug op 2003, want op 1 janu ari in aflevering 291 komen alle artiesten van de maand langs. Van de artiesten tot de maand oktober kunt u één liedje horen en van de andere twee artiesten hoort u twee nummers. Dat zullen zijn: Die Fide- len Rosentaler tegenwoordig Rosentaler en Willi Kroll en die Zil- lertal Gipfelsturmer. Volksmusik mit schwung donderdag 19 00 en 20.00 uur. Vanaf vrijdag 9 januari tot aan de vastelaovend kunt u iedere vrijdag het programma Vastelaovend Same beluisteren tussen 18.00 en 19.00 uur. Nieuws uit Venray ei omgeving leest U in PEEL EN MAAS Aan de Universiteit Maastricht Wilma van Staveren uit Veulen 0 18 december jl. gepromoveerd t< doctor in de medische wetenschaj pen op haar proefschrift getiteli Phosphodiesterase in develo(

Peel en Maas | 2003 | | pagina 20