Végio HVC/Taxi Verstraaten wint van koploper Sportnieuws -i Periodefeestje voor Leunen Vegio Topschutters Klassement Chris Burhenne eist versterking bij Volharding Indoortoemooi Volharding Contractverlenging trainers SSS'18 SV Venray SVV Veteranen Ruud Vermeer blijft bij SVOC'01 SV Merselo Wanssum gaat door met Cor Berkers Jan Loock langer bij Swolgense Boys De Roock en Meerlo gaan door Oostrum SV Leunen SVOC '01 SV Oostrum Oranje Wit Korfbal De Peelkorf Rooyse VK Jo Litjens terug aan de leiding Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek mee naar de prijzen. Tijdens, het voetbalseizoen wordt u door dè redactie v an Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Vegio Topschutters Klassement 2003-200-1 Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcom petitie 2003-2004. Leon Vievermans van Vegio Verzekeringsgroep (coördi nator van de rubriek) vraagt de deel nemende ploegen om wekelijks op maandag de namen van de topscorers door te geven. Dit kan bij voorkeur via mail l.vievermans@vegio.nl, of telefonisch. 0478-578101 (u kunt de namen van de doelpuntenmakers aan de telefoniste van Vegio doorgeven). Weinig veranderingen in de beide klassementen omdat alleen het res tant van het duel Leunen-Liessel werd gespeeld. Door de 3-2 zege verstevig de Leunen wel zijn positie aan de kop van het teamklassement. De stand in het teamklassement: 1) Leunen 38 2) Swolgense Boys 35 3) SSS 18 34 4) SV Venray 31 5) BVV'27 28 6) SVOC'Ol 27 7) Meerlo 25 8) Oostrum 23 9) Holthees en YsseLstevn 22 11) Volharding 20 12) Merselo 19 13) TOP 18 14) Wanssum 13 HVC/taxi Verstraaten heeft de uit wedstrijd tegen koploper ESZV/Tote- los met de kleinst mogelijke cijfers gewonnen: 0-1. Al in de le minuut kreeg Ruud Brands een schitterende pass, doch hij raakte de bal net niet genoeg om te kunnen scoren. De thuisploeg probeerde haar eigen spel letje te spelen, door de tegenstander te laten komen. Echter coach Paul Janssen had zijn team goed geïnstru- eerd en zij speelden dan ook de gehe le wedstrijd vanuit die discipline. I HVC stond er weer eens als een team, dat voor elkaar wilde werken. Zo waren de eerste kansen dan ook zeker voor het Venrayse team. Aan de zijde van de Eindhovenaren. was Jelle Houben op links het meest dreigend. Paul Geurts werd goed geneutrali seerd en Michiel Debets kwam vaker j alleen op negatieve manier op de voorgrond. Na een kwartier spelen werd al duidelijk dat de doelpunten vanavond duur zouden worden. Moest de uitstekend op dreef zijnde Raymond Janssen eenmaal de paal bedanken, dan had zijn collega aan de Tijdens de winterstop organiseert voetbalvereniging Volharding uit Vierlingsbeek voor de zeventiende keer haar jaarlijkse indoortoemooi in Tenniscentre de Maaskant in Bergen CL.) Er is net zoals de laatste jaren gekozen om serie B en serie A in één weekend te verspelen, en wel dat van 27 en 28 december. Zaterdag 27 december vindt de serie B plaats met de navolgende acht deelnemende ploegen: w Melderslo i uit Melderslo. Resia'42 uit Wellerlooi. I w Wanssum uit Wanssum. SSS 18 uit I Overloon. Olympta'18 uit Boxmeer. 1 VCA uit St. Agatha, en de reserves van zowel SV Venray als organisator Vol- I harding, De serie B zal natuurlijk een I nieuwe winnaar krijgen aangezien de winnaar van vorig jaar De Zwaluw uit Winterprogramma 27 december: Zaalvoetbal: -09.00-16.00 uur: Wetteling: alle jeugdleiders 16.00-18.00 uur: Wetteling. Dames 1 en 2 29 december: Zaalvoetbal: 09 00-13 00 uur: Wetteling: alle D's 13-00-17.00 uur: Wetteling: alle F's 13-00-14 30 uur: Weert: D9m+E13m 14.30-16.00 uur: Weert:C9m+C10m I 30 December: Zaalvoetbal: 09 00-13-00 uur: Wetteling: alle C's 13.0046.00 uur: Wetteling. alle B's 16.00-18 00 uur Wetteling: alle A's De stand in het individuele klas sement: 1) Freek Thoone (Leunen) 17 2) Kevin Tissen (Swolgense Boys) 14 3) Robin Tissen (Swolgense Boys) 11 4) Wout Janssen (SSS'18), Frank Brands (Leunen). Rick Schlepers (Oostrum) en Jelle van Tilburg (Holthees) 9 5) Ivo v.d Weerden (SV Venray) 8 7) Roy Willems (Oostrum). Geurt Clevers (Meerlo) en Roger Wolters (BW27) 7 10) Bas Joosten (SSS'18). Erik Ermers (Volharding) en Ivan Maes en Arjan Tijssen (beiden SVOC'Ol) 6 12) Johan Vullings (SV Venray), Edwin van de Winkel en Eric Wijnhoven (beiden Meerlo), Edwin Berden en Marco Berden (Leunen). Ramon Kuunders (SV Ysselsteyn) en Geert van Dijck (SV Ysselsteyn) 5 16) Tim Klemans (Meerlo), Hakan Sazak en Steve Spil (Holthees). Roel Biezenaar (Merselo), Hans Weijers (Wanssum). Tom Knoops en Niek van Lm (beiden TOP), Paul Manders (SVÖC'Ol) en Johan Speycken (BW'27) 4 25) Daniël Peters, Joost Keizers en Roel Janssen (alledrie SV Venray), Rick van Rijswijk en Marcel Rongen (beiden TOP), Leon Strijbos (SVOC'Ol, Denny van Veghel (Volharding). Bas Heijnen (Swolgense Boys), Thijs Bericers en Marcel Arts (beiden SV Ysselsteyn). Dick Janssen (Oostrum), Patrick Burghs en Luc Janssen (beiden SSS'18), Nick van Hoek, Ronald Bonants en Bas Litjens (alledrie Merselo) en Ralf Wolters, Marcel Lucassen en Constantijri Jeucken (allen BW) 3 Een foutje ontdekt? Bel-dan met de redactie van Peel en Maas, telefoon (0478)582727 (vragen naar Henk Lammen) overzijde ook geluk. De immer actie ve Roel Mocking wist fel storend de bal bijna in het doel te caramboleren. De wedstrijd verdiende over het geheel misschien niet het predikaat goed, maar was zeker spannend. Beide teams vochten voor elke bal. waarbij gezegd moet worden dat de scheidsrechter gewoon goed was. Ruststand werd 0-0 De tweede helft drong de thuisclub misschien iets meer aan. Hierdoor kreeg HVC een lastige periode. Maar het was met name aan de goede con centratie en enkele uitstekende red dingen van Raymond Janssen te dan ken dat de nul behouden werd. Ook HVC kreeg kansen. Eentje was eigen lijk zo goed als zeker al geteld, toen de bal uit een lege doelmond door een verdediger op haast onmogelijk wijze alsnog over het doel werd gewerkt Je zou denken dat hem dat maar eenmalig kon lukken Maar toen hij even later mee in de aanval trok, gelukte het hem op bijna identieke wijze de uitgelezen kans over het doel van HVC te schieten. De wed- Oeffelt, dat ditmaal uitkomt in de serie A. Er zal weer gespeeld worden in twee poules. Zondag 28 december wordt de serie A verspeeld met eveneens acht deelnemende ploegen: w Leunen uit Leunen. De Zwaluw uit Oeffeit, w Heijen uit Heijeo, Wittenhorst uit Horst, Montagnards uit Bergen, HRC'27 uit Afferden, titelverdediger SV Venray uit Venray en het organise rende Volharding, waar trainer Chris Burhenne deze week voor een jaar bijtekende. Ook op zondag zal er gespeeld worden in twee poules. Op beide speeldagen worden vanaf 10.00 uur de wedstrijden gespeeld. De finales staan gepland voor 16.45 uur Het geheel zal weer onder lei ding staan van een aantal gerenom meerde scheidsrechters. De entree bedraagt zowel voor de serie A als voor de serie B 2,50. Uitslag: SW-Stormvogels- 6-1 Programma zaterdag 27 dec.: Zaal VvGI van 17.00-18.00 uur Programma zaterdag 3 jan Zaal VvGI van 17.00-18.00 uur Programma zaterdag 10 jan.: Melderslo-SW Alle spelers worden verwacht. Afmel den uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346. Zondag 11 januari: ledenvergadering gevolgd door nieuwjaarsbrunch. Chris Burhenne, tweedejaars trainer bij Volharding, blijft ook volgend seizoen werkzaam bij de Vierlingsbeekse tweedeklasser. Voordat de oud-prof van VW zijn handtekening zette kreeg hij van het bestuur de toezegging dat er versterkingen bijkomen. Burhenne ziet Volharding als een tussenstap in zijn trainerscarrière De oefenmeester uit Valkenswaard wil graag toegelaten worden tot de cur sus Coach Betaald Voetbal. Daarvoor moet hij wel eerst een hoofdklasser trainen. Zijn naam werd onlangs al in ver band gebracht met Panningen. Ook schijnt de ex-prof van VVV andere aanbiedingen op zak te hebben. Toch tekende hij vorige week bij in Vier lingsbeek. Burhenne geeft aan dat komend seizoen ook zijn laatste zal worden op De 54-jarige Meijer de Wolf uit Heesh blijft ook volgend seizoen ver antwoordelijk voor de hoofdmacht van SSS'18. De Wolf is bezig aan zijn eerste seizoen als hoofdtrainer bij de Ruud Vermeer heeft zijn contract met SVOC'Ol met een jaar verlengd. De oefenmeester uit America maakt dit seizoen zijn debuut als hoofdtrai ner. Afgelopen vrijdag werd bij de laatste training van dit kalenderjaar het aanblijven van Vermeer aan de spelersgroep bekend gemaakt. "We waren er samen vrij snel uit. Zowel spelers, bestuur als de trainer toon den zich tevreden", zegt voorzitter Jac Wismans. SVOC'Ol was de laatste weken goed op dreef en klom op naar de vierde plaats in de vijfde klasse F. strijd leek beslist te gaan worden toen HVC terecht een overtal situatie kreeg, vanwege een twee minuten tijdstraf voor de gastheren. Echter te gehaast of te onzuiver, waarschijnlijk vanwege de spanning, werden de twee minuten zonder doelpunt uitge speeld. In de 45e minuut was het HVC dat snel van de verdediging omschakelde naar de aanval. Said Yahia dreef de bal over rechts op en gaf een zuivere pass op Frank Brands op links. Die controleerde de bal en schoot hem diagonaal in de rechter bovenhoek Zodoende stond het 0-1 en HVC was dolgelukkig, maar wist ook dat het nog enkele benauwde minuten konden worden. De scheids rechter demonstreerde zijn gevoel voor de wedstrijd nogmaals door een handsbal van Paul Geurts niet met geel of rood te bestraffen. De koplo per drong nog wel aan, maar wist niet meer te scoren. Hiermede bracht HVC de spanning bovenin weer terug en kan het met een beter gevoel aan de komende feestdagen beginnen Op zondag 28 december is er een onderling zaalvoetbaltoernooi. Bijeen komst 12.30 uur in de Raayhal in Overloon. KNVB voetbaldagen 2004 Inmiddels hebben de jeugdleden die al eerder aan de KNVB voetbalda gen deelgenomen hebben, de uitnodi ging voor 2004 ontvangen. Overige leden die hier ook in geïnteresseerd zijn en geboren tussen 1-1-1990 en 1- 1-1996 kunnen bij Mat Classens (tel. 547300) een aanmeldingsformulier verkrijgen. Hierin staat ook alle beno digde informatie.De KNVB voetbalda gen vinden plaats van 23-08;2004 t/m 27-08-2004. Inschrijving is mogelijk tot en met 31-12-2003 In de weken van de kerstvakantie (22 december t/m 2 januari) is er geen trainen. Na de kerstvakantie wordt de training weer hervat. De D en C trai nen tijdelijk (tijdens de winterstop) een keer per week. Deze training is op maandag op de normale aanvangs tijd. De trainingen voor de senioren begin nen weer op dinsdag 13 januari 2004. De nieuwjaarsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 1 januari 2004 in de kantine vanaf 14.30 uur Leden, supporters en alle overige belangstellenden zijn van harte uitge nodigd. Korfbal Uitslagen: Oostrum 1-Merselo E-pup 1-1 SVSH C2-Oranje Wit asp.C2 5-2 SCMH 3-Merselo sen 1 8-8 Merselo-De Peelkorf midw. 4-8 Denk aan de ingelaste training voor senioren en midweek op zondag 4 januari a.s. om 12.30 uur in de Raay hal in Overloon. sportpark Soetendaal. Hij wil dolgraag afscheid nemen met een prijs en heeft daarom om versterkingen gevraagd. Volharding bezet momen teel de vijfde plaats in de tweede klas se H. "Het is duidelijk dat de voorhoe de versterkt moet worden", zegt bestuurslid Herman Denen "We heb ben momenteel maar één echte spits ter beschikking. Er zullen straks inderdaad spelers bijkomen maar wel binnen de mogelijkheden van Volhar ding." Chris Burhenne (35) steekt niet onder stoelen of banken dat het zijn grootste wens is om ooit bij VVV als hoofdtrainer aan de slag te gaan. Op 20 augustus 1988 in het openingsduel thuis tegen RodaJC raakte de talent volle verdediger ernstig geblesseerd Op twintigjarige leeftijd kwam toen een abrupt einde aan een veelbelo vende carrière Overloonse voetbalvereniging. Daar voor trainde hij drie jaar de A-jeugd Bij aanvang van de competitie kreeg de selectie aanvulling van enkele talentvolle jeugdspelers en op dit moment, bij het ingaan van de win terstop, staat de ploeg op een mooie derde plaats in de klasse 4G. Ook met damestrainer Herman Pouwels is overeenstemming bereikt om de samenwerking voort te zetten. Pouwels is bezig aan zijn tweede sei zoen. Afgelopen seizoen was er bij het jeugdige damesteam al een duide lijk progressie zichtbaar en dat heeft zich dit seizoen voortgezet met als resultaat dat de dames momenteel de tweede plaats in de klasse 2D bezet ten .Voetbalclub Wanssum gaat door met Cor Berkers. De trainer uit Deur- ne kwam afgelopen week met het bestuur tot overeenstemming om het verblijf met één jaar te verlengen. Ber kers volgde voor dit seizoen Rick Bon ten op. Na de degradatie uit de vijfde klasse moet Wanssum zich nu tevre den stellén met een bescheiden posi tie in de middenmoot van de zesde klasse F "We zijn wel tevreden hoe het gaat", zegt voorzitter Jac Clab bers. "We hoeven gelukkig niet weer op zoek naar een nieuwe trainer. Dat valt voor een club uit de onderste regionen vaak niet mee Cor Berkers is al bijna tien jaar als hoofdtrainer werkzaam in Noord-Lim burg De Brabander begin in 1994 bij Geijsteren. Daarna volgden DIS, Lot- tum, Swolgense Boys en BEVO. Jan Loock heeft zijn contract met Swolgense Boys met een jaar ver lengd. De voetbaltrainer uit Bergen begint straks aan zijn derde seizoen op sportpark Kerkebos. "Het klikt goed tussen trainer en spelers", zegt secretaris Sraar Puyn. "Jan is iemand die graag met een jonge groep werkt. Iedereen is tevreden over de samen werking." Tussen 1993 en 1995 was de oud- speler van Stormvogels al twee sei zoenen werkzaam bij Swolgense Boys. Maar van de selectie van toen is vrijwel niemand meer over bij de sterk verjongde hoofdmacht, De Swolgense club werd vorig seizoen kampioen in de zesde klasse na winst in de beslissingswedstrijd tegen Resia. Dit jaar kenden de Swolgenaren een voortvarende start en de nieuwkomer stond lang in de top drie. Na een een mindere serie is de rood-zwarte for matie afgezakt naar de zesde plaats in de vijfde klasse F Peter de Roock blijft bij Meerlo. De Venrayse voetbaltrainer tekende begin dit jaar een contract voor het seizoen 2003/04 met de optie voor nog een seizoen bij de Meerlose vijf- deklasser. "We hebben afgelopen week met elkaar gesproken en beslo ten de optie te lichten", zegt secreta ris Arie Janssen. De Roock volgde afgelopen zomer Han Friesen op Daarvoor was de geboren Rotterdammer vier jaar damestrainer bij Venray. Ondanks een groot spelersverloop presteert Meerlo boven verwachting en bezet een keurige vijfde positie in de vijfde klasse F Korfbalvereniging Uitslagen: Oostrum-SVOC welp. 1 04) Oostrum- Peelkorf welp1 0-1 Oostrum-Oranjewit welp. 2 0-2 Oostrum-Peelkorf welp.2 0-1 Oostrum-Merselo pup.E 1-1 Oostrum-Mariarade pup.D afg Lottum-Oostrum sen1 15-5 verzekeringsgroepC/ o Dep. Petersstraat 27 telefoon 0478-57 8 I ol 5808 bb olrlo fax: 0478-57 8 I 05 Donderdag 25 december 2003 - Pagina Leunse koploper op een zetel de winterpauze in H Leunen-Liessel 3-2 (2-0) Doelpunten: 44. Frank Brands 2-0; 51- Davy Mennen 2-1; 75. Koen Bots 2-2; 91- Marco Berden 3-2. Scheidsrechter: Sijben (Nederweert). Toeschouwers: 125. Gele kaart; Bas Litjens (Leu nen). Leunen: Van Dongen; Kuenen, Gielens, Litjens en Willems; Hol- tackers, E. Berden en Van Lierop (90. Thijssen); M. Berden, Thoone en Brands. (Door Henk Willemssen) Vlak voor de jaarwisseling deed Leunen uitstekende zaken. Door de 3-2 zege op Liessel won de Leunse club de eerste periode- titel. Dat Leunen ongeslagen bleef en verder afstand nam van de concurrentie was eigenlijk nog veel belangrijker. Met vijf punten voorsprong én het inhaalduel tegen MVC nog voor de boeg verkeert de formatie van trainer Noud Janssen in een rian te positie in de vierde klasse F. Bijna nergens werd er afgelopen zondag gevoetbald. Behalve in Leu nen waar het hoofdterrein op het stormachtig sportpark 't Klaverblad goed bespeelbaar was. Dat vond ook arbiter Frans Sijben die, op enkele plassen water voor de doelen na, te spreken was over de grasmat. "We hebben er alles aan gedaan om van daag te kunnen spelenzei Noud Janssen. Op zondag 2 november werd het duel na 28 minuten gestaakt omdat scheidsrechter Van der Zanden door een blessure niet meer verder kon. Leunen, dat toen heer en meester was, leidde met 1-0 door een treffer van Frank Brands. Het staken kwam de thuisploeg dan ook heel ongelegen. Pogingen om het restant doordeweeks uit te spe len mislukten omdat de Brabantse club daar niet veel trek in had. Omdat Leunen ook nog in het bekertoernooi zit en tevens nog moet inhalen in Maasbree, wilde de club zondag per se voetballen. De Leunenaren waren erop gebrand om tegen Liessel de drie punten in eigen huis te houden De periodetitel was meer een bijkomstigheid De thuis ploeg kon zich zelfs een 1-5 neder laag permitteren. Het versterken van de koppositie had de allerhoogste prioriteit Arbiter Sijben begon het duel met een scheidsrechtersbal op de mid denstip. Nadat de resterende zeven tien minuten van de eerste helft S.V. Leunen op internet: www.Leu nen nl\svLeunen Afgelastingennummer: 0900-9019074 De eerste training voor de F-, E- en D- jeugd is in de week van maandag 2 februari. De eerste training voor de C-, B- en A- jeugd is in de week van maandag 5 januari. Op dinsdag 30 december zal de jaar lijkse sfeeravond worden gehouden. Van 19 30 uur tot 21.00 uur trainen voor alle senioren, A-jeugd en vetera nen onder leiding van Noud Janssen. Maandag 29 december wordt er weer gesnoeid op het sportpark! Vele han den maken licht werk, dus kom ook en help een handje mee!! Uitslagen: RKDEV Dl-Leunen D2 6-1 Volharding E1 -Leunen El 1-3 StormvogelsFl-Leunen F1 1-2 Heijen-Leunen vet. 1-1 Leunen 1-Liessel 1 3-2 Leunen 7-Ysselsteyn 6 4-2 Programma zaterdag 27 dec.: Melderslo-Leunen vet. Programma zaterdag 10 jan.: SVS-Leunen Programma zondag 11 jan.: Leunen (b) 1-Bavos 1 14.00 Korfbal Uitslagen: SVOC Al-Robedo Al 9-7 SVOC Bl-Swift B3 11-2 De Horst B2-SVOC B2 6-4 Maastricht C1-SVOC C2 1-10 SVOC El-ROKA El 06 SVOC F1-SVOC F2 2-0 SVOC Fl-Peelkorf F2 1-3 SVOC F1-SVOC F2 2-0 Oostrum 1-Welpen 1 0-0 Peelkorf 5-Welpen 1 4-1 SVOC-Kraanvogels 1 10-4 Inhaalwedstrijd SVOC El-Oostrum El Op zaterdag 3 januari 2004 speelt SVOC El de inhaalwedstrijd tegen Oostrum El. Dit is in sporthal De Weert te Venray om 13-05 uur. SVOC heeft Zaalwacht! Programma zaterdag 3 jan De Treff. Al-SVOC Al v.09.00 SVOC El-Oostrum El v. 12.30 Programma zondag 4 jan.: HBSV1-SVOC a.14.50 Programma woensdag 7 jan.: Wittenhorst-SVOC recr. v.20.00 Voetbal Uitslagen: ZSV vet.-Oostrum vet. 24) Programma zaterdag 27 dei- Zaalvoetbal: Gymzaal Oostrum: Oostrum F1 10.00-11.00 Oostrum F2 11.00-12.00 Oostrum F3 12 00-13.00 Vincent van Gogh: Oostrum BI 18.00-19 00 Oostrum Al 19 00-20.00 EWC vet.-Oostrum vet. A: v. 14.10 Programma zaterdag 3 jan Zaalvoetbal: Toernooi: Oostrum Dl team 1 Bergen v.09.15 Oostrum Dl team 2 Baarlo v.07.30 Oostrum F2 Maashees v. 13-15 Gymzaal Oostrum: Oostrum El 10.00-11.00 Oostrum E2 11.00-12.00 OostrumE3 12.00-13-00 Vincent van Gogh: Oostrum C2 18.00-19.00 Oostrum Cl 19 00-20.00 Korfbalclub Uitslagen: Junioren A1-HBSV A1 84 Junioren A2-Vios (O) Al 3-8 Aspiranten BI-Des (V) BI 9-1 Des (V) B2-Aspiranten B2 3-7 Aspiranten Cl-Des(V) Cl 2-4 SVSH C2-Aspiranten C2 2-3 Pupillen D1 -Des (V) D1 04) Pupillen Fl-Peelkorf 1 04) Peelkorf 3-Pupillen F1 0-2 Welpen 3-Merselo 1 1-1 Welpen 3-Des 3 14) Oostrum 2-Welpen 2 0-3 Peelkorf 7-Welpen 2 0-1 Welpen 1-Des 2 1-1 Peelkorf 6-Welpen 1 1-4 Senioren 1-Dot (V) 1 5-2 Alle leden hebben een brief gekregen met daarin de werkzaamheden die per seizoen verricht moeten worden. Iedereen (ook de oudere!) wordt ver zocht deze brief eens goed te lezen. Vul daarna in welke werkzaamheden je al verricht of wat je zou kunnen doen. Denk eraan de brief op tijd en op het goede adres in te leveren. PEEL EN MAAS een abonnement waard waren gespeeld, liet de leidsman direct draaien om aan de tweede helft te beginnen Er stond een stormachtige wind over het sportpark Daarvan kon Leu nen alleen voor rust profiteren De thuisploeg startte stormachtig. Uit een pass van Marco Berden ging Freek Thoone alleen op avontuur. Hij werd getorpedeerd in het volle strafschopgebied Leunen schreeuw de om een penalty maar Sijben zag er niets in. Hij gal' tot verbijstering van de thuisclub zelfs een vrije trap aan Liessel. Een paar minuten later kon Frank Brands van dichtbij inkoppen maar de bal verdween recht in de handen van de Brabantse doelman Het fel spelende Liessel wilde zich niet zo laten wegspelen als op 2 november. Bovendien zouden de Brabanders bij winst opklimmen naar de derde plek De Leunse aan voerder Bas Litjens moest aan de noodrem trekken om de gevaarlijke Dennis Goossens af te stoppen Dat kostte Litjens een gele kaart Vlak voor het rustsignaal wist Leunen op 2-0 te komen Marco Berden zette goed door over de rechterflank en gaf een puike voorzet die door Frank Brands onhoudbaar werd binnenge- kopt: 2-0. De pauze duurde zondag slechts twee minuten Met de wind mee zocht Liessel daarna de weg naar het Leunse doel. AI snel viel een tegen treffer. Davy Mennen wilde vanaf de rechterkant een voorzet geven. Door de harde wind kreeg de bal zoveel vaart en effect dat-ie bij de twee paal in het doel verdween: 2-1 Brabanders wilden meer en Leun kwam nog maar sporadisch onder druk uit. Libero Koen Gielens w op het nippertje redding te breng op de doellijn Uit de rebound reï de ervaren doelman Chris van D< E wi gen. Hij verdedigde opnieuw 1 y doel omdat Vincent Buwalda tweede keeper Jaap Litjens beid geblesseerd zijn. Een kwartier vo tijd viel toch de 2-2. De Leunse defensie had veel hijj der van de stevige wind en beleel pj een benauwde slotfase. Op de v reep zou de gelukkige koploper iü ,7 nog winnen. Edwin Berden ze Freek Thoone vrij voor het doel 1 ik schol van de Leunse topscorer wc an geblokt door een verdediger. Vlak! 0. de comervlag hield Marco Berden )8- bal nog binnen Hij stormde op doel af en via een tegenstand schoot hij raak 3-2. Het perioc feestje in Leunen kon beginnen, hebben ontzettend veel gel fc gehad", gaf een opgeluchte No Y' Janssen na afloop toe "We w ildios vandaag dolgraag spelen maar wind was toch van grote invloed, vind de overwinning nog belangAtf ker dan de periodetitel. We blijvi nu met een grote voorsprong aAan kop staan. We kunnen nu een mo j; feestje gaan vieren.10 nk De winterpauze duurt voor Lc O nen niet lang. Want op zondag januari staat alweer het bekerdufO! tegen Bavos op het programma. Uitslagen: Junioren Al-Vonckel Girls 44 Aspiranten C1 -De Merels C1 84) Swift C2-Aspiranten C2 3-1 Des 1-Welpen 2 1-1 SVOC-Welpen 2 1-3 Oranje Wit 1-Welpen 1 0-0 Welpen 3-Oranje Wit 1 0-2 Welpen 1-Welpen 3 2-0 Welpen 5-Welpen 4 2-1 Welpen 5-SVOC 1 4-1 Welpen 4-Oostrum 1 14) Welpen 64)ranje Wit 1 14 Des 2-Welpen 6 1-2 Welpen 8-WeIpen 7 04) Welpen 7-Oranje Wit 0-1 Oostrum 2-Welpen 8 0-1 Miko'76-De Peelkorf 1 9-11 Lottum-De Peelkorf 2 5-9 De Wilma's-De Peelkorf 3 4-2 Merselo-De Peelkorf 4 46 Programma zondag 4 jan.: De Peelkorf 1-Seift (V) 2 v 12.00 Pupil v.d. week: Melanie Hendriks De Peelkorf2-Vonckel Girls 1 v.l 1 15 Programma woensdag 7 jan De Peelkorf 54)dos a,19.30 Nieuwjaarstreffen in sporthal De Wet teling op 2 januari 2004 van 17.30- 23.00 uur Van 17.30-18.20 uur spelen de Circu latie-teams tegen de oudere, daarna in sportcafé glas heffen op het nieuwe sportjaar; van 18.30-19.20 uur spelen de C-teams tegen ouders daarna in Sportcafé glas heffen, op het nieuwe sportjaar, 19.20 uur spelen de B- teams tegen ouders daarna naar het sportcafé; 19.30-20.00 uur toast met wat bubbels op het nieuwe jaar met alle ouders en leden van de Rooyse V K in de sportkantine; van 20.30- 23.00 uur zullen diverse senioren teams tegen elkaar spelen. Op deze avond kun jc de opbouw van niveau binnen de Rooyse VK zien van het prille begin tot het spelen op diverse niveaus Vierde klasse F Uitslag Leunen-Liessel Stand Leunen FCV HBSV SVEB Liessel Kessel RKMSV Ysselsteyn Venlo MVC 19 Belfeldia RKDSO 9-ij MS E 12-30 (38-151 13-25 (19- 13-24 (29- 13-22 (25-1^; 13-21(25-11 13-20 (20-15 tv/: 13-19 (25-19) IP! 13-14 (22-28 h 13-14 (16-23 ai 11-11 (lMj J 134 <11-34 12-3 02-42' Na tweederde (8 wedstrijden) v; de indoorcompetitie heeft Jo Lit jen te bij de dames de leiding op Bets Wilms a' heroverd. Hoewel beiden 66 slagei In scoorden, viel deze score na aftrek van de twee slechtste resultaten bijj Litjens af, terwijl bij Bets Wilms twd slechtere scores in mindering werdc gebracht, waardoor de score van va daag dus meetelde. Riet Lemmci toonde zich vandaag de sterkste met 64 slagen. Jo Litjens (375 slagen heeft nu 1 slag voorsprong op Bcff Wilms (376). Annie Litjens (395) con solideerde haar derde plaats door van daag als ook als tierde te eindigen mcl 67 slagen. Bij de heren was Gerrit Vermeulen voor de eerste keer dit seizoen dï sterkste. Hij had hiervoor slechts 58 slagen nodig Jan Litjens werd goede tweede met 54 slagen en koplopet Harrie Lenssen (55) eindigde op de k derde plaats. Hij gaat nu met 313 sin gen riant aan de leiding, gevolgd door c de winnaar van vandaag Gerrit Ven k meulen (327), die Jan Engels (335) 1< naar de derde plaats verwees. Jan Lit' jens (336) blijft als vierde heel dicht in de buurt van een podiumplaats.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 16