Verenigingsinfo Meer lo-Wanssur» Bedrijf helpt bij bouw kantoor kindertehuis in Chili I) Kindertehuis Chili heeft brandtrappen nodig Minder auto inbraken De toekomst van Meerlo- Wanssum Aostrumse Zangkompeneej Confetti MMSK St. Petrus'Banden Het Zonnelied Jeugd Rode Kruis VVB Ars Musica Kamerkoor Contrast Sub Matris Tutela De Springplank De Hakkespits Kerstwandeling Bandelieren Tomorrow People Euterpe Venray's Mannenkoor Wijkvereniging Veltum Rincón Espanol KVV Venray Cantorij Chrisko Venray's Gregoriaans Koor Venrode Adventsavond Veldeke Schutterij 't Zandakker Jeugdnatuur wacht PEEL EN MAAS Donderdag 11 december 2003 - Pagin De Aostrumse Zangkompeneej is een zangkompeneej van circa 20 leden. Wekelijks wordt er gerepeteerd in 't Allemanscafé in Oostrum en wel van 21.00 tot 23 00 uur. Zijn er mannen die belangstelling hebben om ook eens zo'n repetitieavond mee te maken. U bent van harte welkom. Meer informatie nodig? Neem de telefoon en bel 0478-511251. Close harmony group Woensdag 17 december: Schut tersveld optreden Zondag 21 december: Kerst In. Confetti is een enthousiast koor. De muziek is afwisselend, van close tot pop. Ze houden van uit dagingen zoeken in de muziek maar willen het plezier in zingen voorop stellen. Bij de mannen is op dit moment plaats voor een bas en tenor. Zing je graag? Bekijk voor informatie de website www.confetti.tk of neem contact op met onze secretaris: Henk Mijnster. tel. 512082. Voor afmel ding: Gerti, tel. 631306. Repetities Het jeugdorkest heeft op woens dag repetitie van 18.45 tot 19-30 uur. i Tamboerkorps: op woensdag van 19-30 tot 21.30 uur. Op zondag repetitie samen met het muziek korps. Muziekkorps: op woensdag van 19.30 tot 21.30 uur. Op zondag van 10.30 tot 12.00 uur. Afmeldingen Bij verhindering dienen alle leden van het opleidingsorkest en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding. Dit bij voorkeur mondeling en wel bij tel. 580418, of uiterlijk een half uur voor aan vang van de repetitie in de Opmaat. Oostsingel 37 in Venray. Aanmeldingen nieuwe leden Hebt u interesse, neem contact op met tel. 580993 of 580418, of kom kijken en luisteren tijdens de repetities in het clubgebouw. Repetities maandag om 20.00 uur in het Parochiehuis Paterskerk, Leunseweg 5. Venray. Zondag 14 en 21 december: zin gen om 10.30 uur in de Paters kerk. Dinsdag 16 december: 14.00 uur zingen in wijkgebouw Veltum voor de kerstviering van De Zon nebloem. zaal open om 13.30 uur. In de avond zingen voor 't Velde- ke in De Witte Hoeve, aanwezig zijn om 19 45 uur. Bij verhindering afmelden bij Iny Kuypers. tel. 585226. U bent altijd welkom op de repetitieavonden voor een kennismaking. Voor meer informatie, aanmelding, afmelding kunt u bellen: José Bak- kum, tel. 0478-582767 of Toos v.d. Heuvel, tel. 0478-583884. Op maandag 15 december is de kerstavond met surprise. Iedereen wordt in feestelijke kleding ver wacht. Voor een hapje en een drankje wordt gezorgd. Denkt iedereen aan de surprise. De avond kan maximaal tot 20.30 uur duren. Op zaterdag 20 december gaan ze de kerstattentie aanbie den op Schuttersveld. Iedereen om 10.30 uur verzamelen in de Clockert in uniform. Ze zijn om 12.00 uur weer terug in de Cloc kert. Voor vragen of afmeldingen bel Maria (0644682101). PEEL EN MAAS een abonnement waard Zoals ieder jaar is 16 december weer de dag, dat de WB de adventsviering houden mag. Voor velen een lichtpuntje in don kere tijd. en ook nog met z'n allen wat gezelligheid. Kapelaan Crasborn brengt ons in de juiste sfeer, voor de voorberei ding van de geboorte van de heer. De mensen van de W.H. doen voor het diner hun best, en wij allen gezamenlijk zorgen voor de rest. Verschillende leden geven hier medewerking aan, en zo zal het bestuur er niet alleen voor staan. Als afsluiting heeft het bestuur wat prijsjes weten te vergaren, onze kas zal er zeker wel bij varen. Om 19 00 uur is iedereen wel kom. en na deze avond in ons ver- enieinesiaar weer om! Iedere dinsdagavond van 20.15 uur tot 22.30 uur repeteren zij in de Opmaat. hoek Oostsingel/Henry Dunantstraat. Sinds een aantal weken krijgt het koor extra les in koorscholing. Deze lessen zijn vrijblijvend toe gankelijk voor iedereen die graag wilt zingen. Hebt u zin en interes se om samen te zingen? U bent van harte welkom. Voor meer informatie kimt u zich wenden tot Marjo Kuypers (voorzitter). Agenda: Koorscholing aanvang 19.00 tot 19.50 uur. 16 december: repetitie in de kerk van Leunen met de harmonie van Leunen. 20 december: Kerstconcert. 21 december: Kerstconcert met Harmonie van Leunen. Afmelding repetitie: Marjo Kuy pers, tel 0478-513191 dinsdags tussen 18.00 en 19.00 uur. Op zondag 14 december zingen ze het kerstrepertoire tijdens een high tea in het Hof van Loon. Op zaterdag 20 december meezin gen tijdens een kerstconcert in de Paterskerk. En wat er na de kerst tijd gebeurt? Ze gaan zich dan richten op nieuwe muziek. Nieuwsgierig geworden? Ze repe teren op dinsdagavond van 20.00- 21.30 uur. Bel naar dirigent: Ad Voesten, tel. 077-3662479, of trek de stoute schoenen aan en loop gewoon een keertje binnen. Donderdag 11 december: 20.30 uur Bestuursvergadering. Vrijdag 12 december: 20.30 uur Serenade, verzamelen 20.15 uur bij Back in Time. Zondag 14 december: Play-in jeugdharmonieën in Leunen. 09 00 uur Aankomst in Leunen; 09.30 uur Repetities; 12.00 uur Concert. Maandag 15 december: 18.15 uur Samenspelgroep. 18.45 uur Repe titie leerlingenorkest. 20.00 uur Repetitie orkest. Woensdag 17 december: 18.30 uur Leerlingen tamboerkorps. 19.30 uur Repetitie tamboer korps. Agenda december: 24 december: Opluistering kerst vieringen. Meer informatie: www.aos- tnim.nl onder verenigingen. Donderdag 11 december (van avond) B-B-B-avond voor de kinde ren van de groepen 5 en 6. Van 18.30 tot 20.00 uur wordt er bankvoetbal, blokjesvoetbal en ballonvolley gespeeld. Jos deelt deze avond ook nog flyers uit. De uitslag van de afgelopen don derdag gehouden tafelspelletjes: 1. Michelle Tebarts; 2. Ellen Pel- zer en Jackelien Vink. Maandag 15 december van 18.30 tot 20.00 uur knutselen voor de kinderen van de groepen 3 en 4. Omdat h et bijna 25 december is, zal het niet vreemd zijn dat dit knutselen iets met de kerst te maken heeft. Oók op 15 december bestuursver gadering aanvang, 20.15 uur gevolgd door de exploitatieverga dering. Dinsdag 16 december clubavond voor de jeugd van de groepen 7 en 8, plus de schoolverlaters. Van 18.30 tot 20.00 uur etalagetocht in het centrum van Venray. Donderdag 18 december knutse len voor de kinderen van de groe pen 5 en 6. Maandag 15 december is de laat ste oefenavond van het jaar 2003. De gevorderde nieuwe leden beginnen om 19.45 uur. De volle dige groep begint om 20.30 uur. In het nieuwe jaar starten we weer met frisse moed op maan dag 12 januari, de tijden zijn het zelfde als bovenstaand. Contactadres: dhr. O. Pijpker, tel. 0478-586260. Het eerste optreden in 2004 is op vrijdagavond in Huize Terweer (Heeswijk-Dinter) op 23 januari. De maandelijkse wandeling wordt gehouden op woensdag 17 december en wordt afgesloten in kerstsfeer. Ze gaan naar de bossen van de Stippelberg in Rips. Bijeen komst om 13-15 uur bij de Kemp haan. PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Iedere donderdag repetitie van 18.00 tot 19-10 uur. Kinderen die graag een kijkje wil len nemen kunnen vrijblijvend binnen lopen. Zit je op de basis school en kun je lezen kom dan gezellig langs in de repetitieruim te De vrolijke noot in de toren van de Grote Kerk. 11 december repetitie. Voor meer informatie of afmelden bij Jacintha, tel. 580802. Iedere donderdag repetitie van 19 30 tot 21.00 uur. Jongeren vanaf 12 jaar zijn van harte welkom een nootje mee te komen zingen. Loop gerust eens binnen en kom naar de repetitie ruimte De vrolijke noot in de toren van de Grote Kerk. 11 december repetitie. 12 december Vormsel 18.30 aan wezig. Voor meer informatie en aanmel den bel Hannie Ghielen, tel. 587142. Afmelden, tel. 581894. Harmonieorkest 11 december: repetitie 12 december: serenade 20.15 uur vertrek vanaf de Perdstal 22 december: extra repetitie 20.00 uur Jeugdorkest 11 december: repetitie 22 december: extra repetitie 18.45 uur Drumband 12 december: serenade 20.15 uur vertrek vanaf de Perdstal 16 december: 19.00 uur les, aan sluitend repetitie Algemene activiteiten 8 december: AB-vergadering 12 december: Serenade 14 december: Play-in jeugdorkest Donderdag 11 december: 19.30 uur repetitie gehele koor Woensdag 17 december: Extra repetitie 19.30 uur gehele koor. Donderdag 18 december: 19.30 uur repetitie gehele koor. Programma: 19 december: Kerstconcert schouwburg 21 december: Kerst-in 25 december: Kerstmis Grote Kerk 8 januari: Nieuwjaarsreceptie. Afmelden per e mail: gerard.wil- lems@planet.nl. Telefonisch: 0478-513019- De kavels voor de dienstenveiling kunnen nog worden ingeleverd tot 8 januari bij Bert Linders. Oud papier: kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molen hofweg. Repetitielokaal: Partycentrum De Witte Hoeve. Website: http://lis- ten.to/VMK. Zondag 14 december: Kerstmarkt in Wijkcentrum van 10.30-13-00 uur. Woensdag 17 december: Kerst stukjes maken op jeugdclub (7-10 jaar) van 13-30-15.00 uur en op Jeugdtref (11-15 jaar) van 19.00- 22.00 uur in Wijkcentrum. Zaterdag 20 december: Jeugdtref uitstapje naar Skicentrum Uden. Degenen die zich hiervoor aange meld hebben, dienen even voor 17.00 uur bij het wijkcentrum aanwezig te zijn. waarna de bus om 17.00 uur vertrekt. Na terug komst in wijkcentrum volgt aldaar een Apres Ski-party. Zaterdag 27 december: Blues Night, met Live optreden in het wijkcentrum van Harry en de Rest. Aanvang optreden 21.30 uur. Toegang vanaf 16 jaar, entree vrij. Anunciamos que esta Sabado proximo celebraremos nuestra ultima kina de este ano. Vengan todos. Debido a que el que escri be se marcha de vacaciones, qui- ero desear anticipadamente en nombre de la Junta Directiva a toda la Colonia Espanola, unas muy felices Navidades y un prós- pero ano 2004 con paz, salud y felicidad. Ademas informo de que a partir del 01.01.2004 dejo el cargo de presidente de la Colonia Espanola por razones particulares. Un saludo ALCE. Dinsdag 16 december: Kerstvie ring. Om 18.30 uur een H Mis. Daarna een gezellige avond met een warm en koud buffet. Men kan zich niet meer opgeven Repetitie elke maandagavond van 19.45 uur tot 21.30 uur in het Zonnelied, Kiosk 9 in Venray o.l.v. cantrix Wijntje Strijbos-Nor- bruis. Afmelden tot en met zondag bij Wijntje Strijbos, tel. 585089- Nieu we leden zijn nog steeds van harte welkom! Elke maandag repetitie om 19-30 uur in het zaaltje van de Paters kerk. Programma: Vrijdag 19 december: 14.30 uur Kerstviering Beukenrode. Zondag 21 december: 10.15 uur/11.30 uur Vieringen Otter- sum. Gelieve een kwartier voor aan vang van de uitvoering aanwezig te zijn. Bij eventuele verhindering s.v.p. tijdig afmelden. Informatie of afmeldingen bij Marly Driessen, tel. 588176 of Norma Ansinger, tel. 585234. Zondag 14 december, derde adventszondag, uitvoering Anna 10.00 uur in uniform. Dinsdag 16 december 14.00 uur uitvoering Op 't Nipperke, in uni form. Aan- Afmelden bij: J. v. Loon, secretaris, tel. 0478-585422. Vrijdag 12 december concert moonlightshopping Plus. De leden dienen om 19 15 uur aan wezig te zijn: eerste concert 19-30 uur, tweede om 21.00 uur, derde om 22.00 uur. Zondag 14 december Kerstcon cert, H. Antonius van Paduakerk te Blerick De leden worden ver zocht om 15.15 uur aanwezig te zijn. Woensdag 17 december om 18.30 uur Kerstviering bij Beukenrode. Afmeldingen bij Annemie Vous- ten, tel. 513135. Veldeke-Venray houdt op dins dag 16 december in De Witte Hoeve in Venray de traditionele adventsavond. De avond begint om 20.00 uur. Theo Swinkels heeft twee ontroerende kerstver halen geschreven voor deze zit ting in De Witte Hoeve. De auteur zal ze zelf komen voordragen. Daarnaast zal Henny Koppens een kerstgedicht ten gehore brengen. De adventsavond wordt muzikaal én vocaal opgeluisterd door 't Zonnelied, met aan de piano de heer V.d. Bosch.Veldeke-leden maar ook andere belangstellen den zijn welkom. De nieuwe kerststal wordt op vrijdag 12 december geplaatst Hoe laat we opbouwen, is onbe kend. Hierovertelefonisch contact opnemen met iemand van het bestuur. Op zaterdag 13 decem ber om 16.00 uur wordt de kerst stal officieel geopend met daarbij de volledige schutterij aanwezig. Daarom zullen zij deze dag volle dig in uniform (dus ook de bajo netten en geweren) om 15.15 uur verzamelen op de parkeerplaats bij de Bleek, bij de EDAH, om na een optocht door het centrum van Venray met traditie de kerst stal te openen op de Grote Markt. Mocht u onverhoopt verhinderd zijn, laat ons dit dan tijdig weten. Zondag wordt er bij elkaar gekomen op de schuttersweide. Vanaf 10.30 uur bent u van harte welkom in het Schutskempke. Zondag 4 januari wordt de tra ditionele Nieuwjaarsinstuif gehou den in het Schutskempke, aan vang 10.30 UUL Tijdens de tweede puzzelwan deltocht van dit seizoen in de Bos- huizerbergen waren meer dan 275 deelnemers. De prijsboeken zijn gewonnen door Anke Drab- bels uit Oirlo, Loes van EJs van de Toverbal en Elianne Wijier van Petrus Bandenschool. Deze week is de winteruitgave van de Natuur vriend op de scholen bezorgd, hierin kunnen jullie veel lezen over dieren in de winter en over de puzzelwandeltocht die ze op Tweede Kerstdag gaan houden in het vlakwatergebied. Jullie kun nen ook nog kijken op onze web site www.jnwvenray.nl De politie Horst constateert dat het aantal auto-inbraken in november aanzienlijk lager is geweest dan in voorgaande jaren. Dit jaar werden in die maand 27 incidenten gemeld in het verzor gingsgebied, terwijl dit er in 2001 50 waren en 2002 61. "Deze aanzienlijke afname is helaas niet te wijten aan een toe name van het aantal burgers dat zijn eigen verantwoordelijkheid neemt, aangezien bij controles van auto's in het kader het project 'Zij pikken het, wij niet' in die maand bij bijna de helft van de voertuigen waardevolle spullen werden waargenomen. Dit terwijl door het wegnemen van deze spullen juist een inbraak voorko men kan worden", aldus de poli- De politie hield de afgelopen maand zeventien controles in het kader van het project in Wans- sum, Horst, Meterik, Meerlo, Blit- terswijck, Geijsteren, Grubben- vorst, Lottum, Kronenberg, Sevenum en Melderslo. Hierbij werden in totaal 1840 auto's geïn specteerd, waarvan er 987 in orde werden bevonden. In deze voer- tuige'n werden geen waardevolle spullen waargenomen. De overige auto's bevatten dus wel potentiële buit, waarvan het meerendeel autoradio's. Maar liefst 738 keer werd deze gesignaleerd. De poli tie Horst vindt dat nog steeds te veel burgers hun waardevolle spullen zichtbaar achterlaten in hun auto. Dit terwijl het ontbre ken hiervan de kans op slacht offerschap aanzienlijk verkleint. Met het project 'Zij pikken het, wij niet' blijft de politie Horst de inwoners van haar verzorgingsge bied wijzen op hun eigen verant woordelijkheid middels de speci aal ontwikkelde flyer. Want alleen met deze vorm van medewerking van de burger kan het aantal auto inbraken verder worden terugge drongen. hai op kei rdi d( rdt d dn De gemeenteraad schrijft nu de ideeën (een strategische visie) over hoe Meerlo-Wans- sum er over twintig jaar uit moet zien. Dat kan de raad niet alleen, daar is uw hulp voor nodig. Wat er nu gezegd en geschreven wordt bepaalt de toekomst van de gemeente. Een groep van zeventig bewo ners heeft maandag 20 oktober in Swolgen al veel ideeën over de toekomst van de gemeente gege ven. De mensen spraken bijvoor beeld over welke voorzieningen de gemeente wel of niet meer kan bieden, over het behoud van het eigen karakter van de dorpsker nen en over wat voor verenigin gen en bedrijven straks in de gemeente in hun ogen thuisho ren. Ze spraken over deze thema's in kleine groepen. Iedereen tijd kwam aan bod doordat ideeën op stickers geschrev n: daarna besproken werden, zijn nog veel vérschillende ifcrc over de toekomst van de g© wip te. Sommige mensen wille oer totaal anders, andere mense len dat Meerlo-Wanssum zof^P zoals de gemeente nu is. De gemeenteraad wil e j[° nog veel meer ideeën en n <j gen over de toekomst van M Wanssum. Op donderda| e ti december vindt in het De en hoek aan de St. Leondardsi e b in Wanssum de tweede b 3tsl komst plaats. Aanvang: 20,(X lere n PEEL EN MA uk een abonnement wa isu Acties SOS Meerlo-Wanssum verlopen voorspoedig "Wij zijn de mensen in Meer lo-Wanssum die de acties tot nog toe hebben gesteund zeer erkentelijk. Wat is het fijn om te weten dat in jullie gemeente zoveel mensen ons kinderte huis en in het bijzonder onze kinderen een warm hart toe dragen." De Belgische zuster Lucienne Hardy is maar wat blij dat de familie Denissen uit Meerlo-Well twee jaar geleden haar kindertehuis als project heeft ingediend bij de Stich ting Ontwikkelingssamenwer king Meerlo-Wanssum. De familie Denissen heeft twee Chileense dochters, Linda en Uona, die beiden vanuit het kindertehuis van zuster Lucienne zijn geadopteerd. Het zijn in principe drie tehui zen waarin zeventig kinderen worden opgevangen die door hun vaak zieke of aan drugs en alcohol verslaafde ouders niet kunnen worden opgevoed. Ook worden er straatkinderen opgevangen. Via dit tehuis krijgen de kinderen weer kansen om actief deel te nemen aan het maatschappelijk leven. De Belgische zuster Lucien ne Hardy leidt dit project, terwijl de uit Swolgen afkomstige Buddy Pouwels er thans stage loopt. Gedurende drie jaren steunt Meerlo-Wanssum dit kindertehuis. De acties worden afgesloten met een groot Derde Wereldfestival in de zomer van 2005. Het afgelopen moet woekeren met de bc baar ruimte. Zo heeft de se resse van het kindertehuis kantoortje ingericht in haa ne slaapkamer Daar vind intake gesprekken plaats et den de maatschappelijk we en de dokter regelmatig sp uur voor de kinderen. "Wc ben dringend behoefte aa nieuw kantoorruim", liet ter de Meerlo-Wanssum stil enkele maanden geleden De bouw van bet lang gekoesterde kantoortje is volop aan de gang. Foto Buddy Pouwels. jaar heeft SOS-Meerlo-Wanssum al twee belangrijke doelen kunnen bereiken in het kindertehuis dankzij giften en acties van parti culieren en bedrijven in de gemeente Meerlo-Wanssum. Ook de opbrengst van het tienjarig SOS-jubileum op 18 mei is voor het kindertehuis. BESTELBUSJE Op de eerste plaats kon het kin dertehuis een nieuw bestelbusje aanschaffen. Dat busje kostte 14.000 euro. Mede dankzij de steun van de nationale MIVA-col- lecte hoefde de Stichting Ontwik kelingssamenwerking Meerlo- Wanssum maar de helft van het geld op tafel te leggen. De pen ningmeester maakte dus 7000 euro over naar de zuster, die meteen de nieuwe bestelbus kon kopen. De andere helft is door de MIVA betaald. Het busje vervangt een oud en versleten vervoermid del en doet dienst als auto voor het vervoer van de kinderen van en naar school, naar het zieken huis, huisbezoeken in de bergen en af en toe een uitstapje met de kinderen. "Zo'n auto is hier onmisbaar", laat zuster Lucienne weten 'De SOS-bus heeft al veel goede diensten bewezen." KANTOORTJE De leiding van het kindertehuis Ze heeft een plan inge voor de realisering van dc toortje en de inrichting d; De bouw en inrichting enkele duizenden euro's De bouw kost iets meer helft, de andere helft is vo inrichting. SOS Meerlo-Wj was al geld aan het in; voor dit project toen de van het Wanssumse bedri terra Holland BV liet wel jaar af zien van kerstpakkel het geld dat doordoor w< gespaard beschikbaar te i aan het kindertehuis Hogarj ranza in Chili van SOS Wanssum. In samenspi de directie is besloten 01 bijzondere gift te gebruikt de bouw en inrichting kantoortje. Dat bericht i: in grote dankbaarheid 01 en meteen is daar een boi aan de slag gegaan. Als alk zit wordt het kantoortje 2004 in gebruik genomen. UI Voor 2004 staat in het Chi leense kindertehuis Hogar Esperanza een bijzondere investering op stapel waar voor zuster Lucienne een beroep heeft gedaan op de Stichting Ontwikkelingssa menwerking Meerlo-Wans sum. Ze heeft namelijk gevraagd om te helpen bij de aanschaf en installering van vier ijzeren brandtrappen en vier brandslangen met has pels in de tehuizen. Dat dit nodig is bleek toen een delega tie van SOS-Meerlo-Wanssum een jaar geleden het kinderte huis bezocht en er brand uit brak in de keuken. "Dankzij kordaat optreden van personeel en grotere kinderen bleef de brand beperkt tot de gor dijnen en brandvlekken aan het houten plafond", laat de zuster weten. Ze houdt haar hart vast als ze denkt wat er had kunnen gebeuren in dit kindertehuis, als de brand uitgebreid was. "Ik moet er niet aan denken. Wij moeten dringend vier ijzeren brandtrap pen laten maken en aanleggen en vier brandslangen aanschaffen en ophangen. Maar het geld ont- breekt ons. Het geld dat we krij gen steken we volledig in de opvang van de kinderen", heeft de n 'ét Belgische zuster de Meerlo-Wans- sumse stichting laten weten. Een vrij kostbare zaak voor het kinder tehuis. Het laten maken en aan brengen van de vier bandtrappen kost 2250 euro. En de aanschaf en het aanbrengen van vier haspels en brandslangen, en aanleg van een waterleiding naar deze pun ten gaat 2346 euro kosten In totaal is dus een bedrag van 4596 euro nodig om deze noodzakelij ke voorzieningen te realiseren. De stichting heeft de plannen voor deze brandpreventie ook voorgelegd aan brandweercom mandant Theeuwen van de vrij willige brandweer Meerlo-Wans sum. De stichting hoopt dat er particulieren en/of bedrijven en organisaties zijn die het kinderte huis willen helpen om de brand trappen en de brandslang r01 het tehuis te krijgen. Een'C£ gedachte om zo vlak voorl mis dit goede doel te steun© ten kunnen overgemaakt w< aan SOS Meerlo-Wanssui Meerlo, bankrek lu, 13.25.91.189 t.b.v. brandtrap kindertehuis Chili. Nadere Du; matie over schenkingen bij )-i Cuppen tel: 0578691210. nu 5-1

Peel en Maas | 2003 | | pagina 18