r 2 Bronzen medaille Robin van Dijk Zwemmers op het podium Bekendmakingen gemeente Venray Woningwet Wet ruimtelijke ordening Judoka's succesvol 'Uit' goed voor u TAXATIES ^KROÖNI Mudhunters De Roos Nobel Oostrum TV Venray De Roerdomp PC Jumpers 't Alvertje PEEL EN MAAS Donderdag 4 december 2003 - Pagini De genoemde aanvragen, nadere eis en meldingen en alle op de aanvragen, nadere eis en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inza ge in het gemeentehuis, Raad huisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). •'Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00- 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip wor den ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieube heer te verlenen aan: - W. van Dijck, Ringweg 10 te Ysselsteyn voor een ver anderingsvergunning voor een fokzeugen- en vlees varkenshouderij annex akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Ringweg 10 te Ysselsteyn. - Boerenbond Ysselsteyn BV, Peter Janssenweg 11 te Ysselsteyn voor een revi sievergunning voor een mengvoederfabriek, gele gen aan de Peter Janssen weg 11 te Ysselsteyn. - Maatschap Janssen-Jansen, Ysselsteynseweg 80 te Ysselsteyn voor een revi sievergunning voor een leg- pluimveehouderij, gelegen aan de Ysselsteynseweg 80 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 4 decem ber 2003 tot en met I januari 2004 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerech tigd. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn tot het ambtshalve wijzigen van een nadere eis opdat voldaan kan worden aan de geluidsnormen van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieu beheer voor: - Café Sono, Patersstraat 9 te Venray inhoudende de verplichting tot het aan brengen van geluidsbegren zers op alle binnen de inrichting van Café Sono, gelegen aan Patersstraat 9 te Venray, aanwezige muziekinstallaties opgelegd aan de beheerder c.q. exploitant van de inrichting die zodanig zijn afgesteld dat het geluidsniveau in de inrichting niet meer bedraagt dan 80 dB(A) gedurende de nachtperiode (23.00 uur -07.00 uur). 85 dB(A) gedurende de avondperiode (19.00 uur - 23.00 uur) en 90 dB(A) gedurende de dagperiode 07.00 uur - 19.00 uur). Indien voornoemde geluidsbegrenzer niet afre- gèlbaar is per genoemde perioden, dan dient de geluidsbegrenzer te zijn afgeregeld op het geluidsni veau voor de maatgevende periode (i.e. de nachtperio de) en derhalve op een waarde van 80 dB(A). Bij deze geluidsniveaus dienen deuren en ramen gesloten te zijn. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 4 decem ber 2003 tot en met 18 december 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerech tigd. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnen gekomen van: - J.W.M. Konings, Rouwkui- lenweg 37 te Ysselsteyn voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer, gelegen aan de Rouwkuilenweg 37 te Ysselsteyn. - H.T.J. Pelzer-Swaghoven, Pasodoblestraat 2 te Ven ray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recre atie-inrichtingen milieube heer, voor de inrichting gelegen aan Leunseweg 8 te Venray. De meldingen kunnen worden ingezien van 4 december 2003 tot en met 18 december 2003 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 4 december 2003 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Publicatie kennisgeving verruiming geluid horeca Kennisgeving verruiming individuele dagen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er op basis van artikel 4.1.2 van de Algemene Plaatselijke Veror dening verruiming van de voor schriften I.I.I, 1.1.5, 1.1.7 en 1.1.8 uit de bijlage onder B van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieube heer is verleend aan: - OJC Dingus, Hoenderstraat 10 te Venray, voor zaterdag 13 december 2003 van 18.00 uur tot zondag 14 december 2003 om 01.00 uur, alsmede voor zaterdag 27 december 2003 van 18.00 uur tot zon dag 28 december 2003 om 01.00 uur. Het bovenstaande betekent dat gedurende voornoemde perio de de normale eisen voor hore- ca-inrichtingen volgens het Besluit niet gelden en dat sprake is van een verruiming van de geluidsnormen. De horeca- exploitant is gedurende voor noemde periode verplicht te doen en na te laten hetgeen redelijkerwijs gevergd kan wor den om overmatige hinder te voorkomen. Gelet daarop zijn voorschriften opgelegd. Stedelijke Ontwikkeling Agenda voor de vergadering van de commissie Stedelijke Ontwikkeling te houden op woensdag 10 december 2003, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I, alhier. De commissievergadering begint met een presentatie over het KTS-MBO-terrein. Deze presentatie wordt gege ven door mevr. Verbeek, directeur van Wonen Venray. Onderdeel A 1Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. 5. Notitie inzake uitgifte van grond in erfpacht in relatie tot de bouw van "starters- woningen". 6. Notulen van de openbare vergadering van de commis sie Stedelijke Ontwikkeling gehouden op 12 november 2003. 7. Ingekomen stukken. Onderdeel B 8. Algemeen vragenuur. Onderdeel C C-l. Ter advisering: 9. Voorbereidingsbesluit ter rein voormalige KTS. 10. Voorbereidingsbesluit Bui tengebied. C-2. Tér besluitvorming: 11.Vaststelling toezeggingen- lijst commissie Stedelijke Ontwikkeling. C-3. Ter bespreking: 12. Voortgang bestemmings plan Buitengebied in relatie tot het Reconstructieplan Noord- en Midden-Lim burg, met daarbij een schrij ven aan de gemeenteraad. 13. Nota inzake provinciale werkconferentie van orde ning naar ontwikkeling, met daarbij een schrijven aan gedeputeerde G. Driessen. 14. Stand van zaken betreffende de Reconstructie. Onderdeel D 15. Rondvraag. 16. Sluiting. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het vergroten van de woning aan de Zevenblad 50 te Venray tnv P.H.J. Gom- mans, Zevenblad 50; - het vergroten van de woning aan de Zevenblad 52 te Venray tnv A.A.P.M. Fre- riks, Zevenblad 52; - het oprichten van sheds aan de Moostdijk 3 te Yssel steyn tnv Nertsfokkerij Martens BV, Postbus 6184 te Horst; - het verbouwen van een stal en het maken van een afhang aan de Pastoor Jacobspeel 4a te Ysselsteyn tnv G.J.L. Swinkels, Pastoor Jacobspeel 4a; - het verbouwen van een pand aan de Langstraat 49 te Venray tnv Stg. Jongeren centrum Venray, Langstraat 49; - het bouwen van een serre aan de Mgr. Hanssenstraat 27 te Oostrum tnv G.A.J.M. Crienen, Mgr. Hanssen straat 27; - het bouwen van een carport aan de Zwanebloem 28 te Venray tnv C. Hendrix, Zwanebloem 28; - het gedeeltelijk vernieuwen van de woning aan de Maas- heseweg 60 te Venray tnv A.W.P. Hendrix, Kroon- kruid 80; - het vergroten van de woning aan de St. Servatius- weg 36 te Venray tnv T.H.H. Arts, St. Servatius- weg 36; - het plaatsen van plaatfunde ring t.b.v. een stikstoftank aan de Metaalweg 12 te Venray tnv Hermus BV, Postbus 129 te Venray. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het vergroten van de woning aan de Tarantellas- traat 12 te Venray tnv R. Kromhout van der Meer, Tarantellastraat 12; - het vernieuwen berging/ oprit aan de Langeweg 88 te Venray R.P.M. van Tiel, Lan geweg 88; - het vergroten van de woning aan de Rosa Manus- straat 5 te Venray tnv H. Heinen, Rosa Manusstraat 5; - het bouwen van een serre en afdak aan de Vendel 3 te Venray tnv E.J.M. Nelissen, Vendel 3; - het vernieuwen achtergevel aan de Tijm 7 te Venray tnv P.H.J. Seuren, Tijm 7; - het vergroten berging tot garage aan de Rondeveld I te Leunen tnv A.H.M. Bos, Rondeveld I; - het vergroten van de tuinka mer aan de Buitenhof 30 te Oostrum tnv W.P.M. Fleu ren, Buitenhof 30; - het vergroten van de woning aan de Dr. Poels straat 13 te Venray tnv A. Schueler, Dr. Poelsstraat 13; - het bouwen van een carport aan de Wolfskers 3 te Ven ray tnv M.M.H. Cox, Wolfs kers 3; - het vergroten berging, bou wen carport aan de Zeven blad 5 te Venray tnv M.D. Nguyen, Zevenblad 5; - het vergroten van de woning aan de Vingerhoeds kruid 23 te Venray tnv M.W.M. Albers, Vinger hoedskruid 23; - het bouwen van een berging en overkapping aan de Pater Tulpstraat 17 te Ysselsteyn tnv W.G.P. Koonings, Pater Tulpstraat 17; - het bouwen van twee zeu genuitlopen aan de Putten- weg 60 te Ysselsteyn tnv A. Romme, Puttenweg 60. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen, het bouwen van een car port aan de Zwanebloem 28 te Venray tnv C.A.E.J. Hend rix, Zwanebloem 28; - het bouwen van een gara ge/berging aan de Isabellahof 52 te Venray tnv L.W. Wij nen, Isabellahof 52; - het vergroten van de woning aan de Spiekert 11 te Heide tnv F.W.P. Gielens, Deurneseweg 134 te Yssel steyn; - Van Aerssen Metaalbewer king b.v., Macroweg 12, heeft ten behoeven van zijn bedrijf aan de Macroweg 12 vrijstelling gevraagd van het gebruiksvoorschrift dat maximaal slechts bedrijfsac tiviteiten in categorie 3 van de Staat van Bedrijven toe laat, ten behoeve van straal- werkzaamheden, hetgeen een bedrijfsactiviteit is in categorie 4 van de Staat van Bedrijven. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 5 december 2003 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 4 december 2003 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in hun vergadering van 2 december 2003 voor onderstaand bouwplan vrijstel ling en bouwvergunning ver leend. het bouwen van 47 gen aan de Paschi 2/51-65, Wisselhof 1-1 12, Porterhof 13-23 te nen tnv Hurks Bouw goed, Postbus 671 te hoven. De vrijstelling en bouwvei ning is op 2 december 2003 zonden aan Hurks Bou\ Vastgoed. Volledigheidshalve wijzen inie op de mogelijkheid binnen?'" weken ingaande de dag na zending van deze vrijstellin bouwvergunning bezwaai maken bij ons college, pos n-I 500, 5800 AM Venray. Te sd. kunt u, indien de onvers spoed dit vereist, een ver doen om voorlopige voo SP ning bij de Voorzieningenr ter van de Rechtbank, poi 950, 6040 AZ Roermond. Venray, 4 december 2003 Burgemeester, J.F.H.A.B. W Secretaris, P.M.H. Lucassen kb; cht« Agenda Seniorenconvent Agenda voor de open 'le vergadering Seniorencon ïi van 8 december 2003, in gemeentehuis, aanvang I me uur. on 1. Opening, vaststelling ag en mededelingen. 2. Vaststelling verslag Si renconvent nr. SC03" 10.11.2003. 3. Vaststelling verslag Si He renconvent nr. SC031 la 20.1 1.2003. 4. Ingekomen stukken. 5. Vaststelling raadsagenda 23 december 2003. 6. Evaluatie vorige raadsvs dering d.d. 25.11.2003. 7. Concept tijdschema's f de behandeling van de V m jaarsnota 2004 en de grammabegroting 2005. 8. Voorstel tot benoeming een aantal (plaatsvervai de) commissieleden nai de WD. 9. Notitie d.d. 27.11.2003 de griffie m.b.t. "Vei woording fractievergot 2002/2003". 10. Vergoeding commissiele jLi niet-raadsleden (mond [0| toegelicht door raadi Ik fier). 11Voortgang dualisme. 12. Rondvraag en sluiting. ISg oo. Afgelopen zondag nam Judover eniging Venray succesvol deel aan het toernooi in Born. Vijf van de negen deelnemende judoka's ver dienden een medaille. Er was een eerste plaats voor B. Philipsen, terwijl S. Hermus met een tweede positie aan de haal ging. Bronzen medailles waren er voor R. Philipsen, F. Vullings en B. Jenneskens. Voor verdere informatie en/of inlichtingen over Judo Vereniging Venray. telefoon: 0478-587985/ 586046 E-mail adres: jwenray@plex.nl internetsite: http:/www.plex.nl/~jwenray Er is al jaren een gezellige gym club voor dames (vanaf 45 jaar) op dinsdagavond. Linda heeft de leiding en laat je gymmen op de maat van haar muziek. Motivatie en gezelligheid staan voorop en bewegen is gezoen en je blijft lenig en slank! Na afloop wordt er een balspel gedaan en komt men bij met een kopje koffie. Een combinatie van gezond en gezellig samenzijn, 't Zou leuk zijn als je erbij komt. Informeer eens: tel. 0478-581020, SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Cm ^JerfmA ftArcs-' IS Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Drie leden van taekwondover eniging Tong-Il uit Venray hebben deelgenomen aan de Open Dis trictskampioenschappen West in Roelofarendsveen Op dit toernooi voor pupillen en aspiranten behaalde Robin van Dijk een derde plaats in de klasse meisjes A tot 51 kg. Camiel Smits en Kyle Janssen vielen beiden bui ten de prijzen. Twee andere leden van Tong-Il en beiden van de Nederlandse selectie, Ferry Greevink en Char- mie Sobers,verblijven momenteel in Parijs om zich komend week end proberen te kwalificeren voor de Olympische Spelen 2004 in Athene. Helmond stond afgelopen zon dag op het programma. Een tocht waar wederom snel gereden kon worden. Om 12.00 uur waren ze weer thuis. Het beetje regen heeft hen niet gedeerd, de modder die er door ontstond deed de vereni- gingsnaam eer aan. De laatste tijd is er ook weer wat aanwas in de vereniging maar van de kant van de jeugd en de dames zouden ze nog wel aanwas kunnen gebruiken. Dus dames en jongelui probeer het eens een aantal keren uit. We hebben hel men te leen als je die niet hebt. Door de grote tempoverschillen in de vereniging kun je meestal wel iemand vinden die dezelfde snelheid rijdt. Heb je ongeveer 25 bos-kilometers in de benen dan vind je gemakkelijk een maatje binnen de club. Sluit je nu bij de Mudhunters aan en je mag tot einde van het jaar gratis meedoen. Zondag 7 december tocht in Mal den, 34 of 42 km. vertrek 8.00 uur Uitslagen: Swolgen-Leunen 1 812- 785 Beste schutter: L. Battels, 267p. Leunen 2-Sevenum 3 764- 789 Beste schutter: Th. Jansen, 257p Heeft u interesse in deze schiet sport, neem dan gerust contact op met H. Hermans, tel. 581483. Karin Litjens is op concours geweest in Meerlo met haar paard Nobles, Bij het springen in de klasse B reed zij twee maal een foutloos parcours. Met 48 stijl- punten behaalde zij een mooie derde prijs. per auto. Zondag 14 december tocht in St. Antonis, 25 of 40 km, vertrek 8.30 uur per auto. Wil je een keer vrijblijvend meetrainen, bel Piet, 0478-589880. Zwemvereniging HZPC uit Horst heeft afgelopen weekeinde haar missie op de Limburgse sprint- en estafettekampioen schappen in Blerick succesvol vol bracht. Meteen vanaf het eerste nummer, de 100 meter wisselslag, werden door door Mieke Veens, die op dit nummer Limburgs kam pioen werd, en Lieke Verouden de aanval ingezet. Maikel Brou wers moest de eindzege afstaan aan Sander Verlinden van RZ wegens een onfortuinlijk keer punt van de rugslag naar de schoolslag, maar mocht samen met ploeggenoot Stefan Kranen- broek respectievelijk zilver en brons ophalen. Alice Janssen zorg de op de 50 meter vlinderslag voor een verrassing door in een tijd van 34,13 het zilver op te eisen. De meisjes junioren estafet te ploeg bleek het gehele kam pioenschap te sterk voor de rest van het deelnemersveld. Opper machtig namen ze veelal in de eerste meters het voortouw en bouwden brutaal deze voor sprong fors uit. Het gouden kwar tet van HZPC, Lieke Verouden, Maddy Thielen, Judith van Meijel en Dawn Williams (uit Oostrum) wisten met veel machtsvertoon de 4x50 meter wisselslag naar hun hand te zetten en deelden meteen een flinke psychologische tik uit naar de rest van de ploe gen. De jongens junioren 2 zorg den voor een regelrechte verras sing dit weekeinde. Op de 4x50 meter wisselslag kwam het team door een sterke opening van Mark van Enckevort in een goede uit gangspositie. Freek Kleuskens kon vervolgens met een krachtige schoolslag het gat verder dichten, waarna Ralph van Megen, enkel op karakter en wilskracht de vlin derslag voor zijn rekening nam. Guus Geurts (uit Veriray) liet zien wat ze nog van hem mogen ver wachten. Met een formidabele eindsprint tikte hij aan met 2:17,41 hetgeen beloond werd met een A-tijd en dus goed voor brons ten nadele van RZ. Op de 50 meter schoolslag dames kon Mieke Veens onbedreigd zwem men naar het goud en mocht zich wederom Limburgs kampioen noemen. Haar vriend, Maikel Brouwers, deed bij de heren dat kunststukje dunnetjes over en kroonde zichzelf daar evens Lim burgs kampioen. Grappig was dat Stefan Kranenbroek en Sander Verlinden gedeeld derde werden en gebroederlijk samen plaats namen op het ereblok. De 4x50 meter wisselslag meisjes minioren 6 werd spannend beslist in het voordeel van HZPC. Maartje van de Munckhof, Ingrid van Horen, Angel Koenen (uit Oirlo) en MicheUe Verouden lieten zien dat de toekomst van HZPC eveneens een gouden tijd belooft. De jon gens, onder aanvoering van Tim Jacobs, konden op hun beurt het zilver veilig stellen. Kevin van de Bekerom, Ralph van Megen en Rick Hesen stelden zich ten dien ste van hun vereniging en zwom men de longen uit hun vege lijf. Op de 4x50 meter vrije slag meis jes junioren werd Maddy ingewis- sels voor Mandy van der Kleij om wederom het goud te claimen. Lieke Vollenberg zorgde voor het zilver op de 50 meter schoolslag en moest daarbij Femke van de Boogaard van RZ voor laten. Het zelfde meisjes minioren 6 team kon ook op de 4x50 meter vrije slag de eindzege binnenslepen. Bij de jongens werd Tim Jacobs uitgewisseld met Jesper van de Munckhof om wederom het brons in een tijd van 2:20,20 te mogen ophalen. Brons was er ook voor Mieke Veens op de 50M rug slag. Daags erna kon het gouden kwartet meisjes junioren 2, waar nu Lotte Spreeuwenberg (uit Leu nen) en Angel Koenen aan waren toegevoegd, op de 4x50 meter rugslag in een tijd van 2:23,90 het goud opeisen. En wederom waren het de jongens junioren die op dit nummer vanuit de achter hoede voor een fikse verrassing zorgden. Met een tijd van 2:30,36 konden ze nipt voor Patrick het brons weg kapen. De 50 meter vlinderslag werd door Mieke Veens in een tijd van 29,57 beslecht. Weliswaar geen Lim burgs Record waar Mieke haar zinnen op had gezet, maar wel goud en de titel. Stefan Krane- broek kon bij de heren op dit nummer het zilver bemachtigen. Op de4x50 meter rugslag meisjes Afgelopen zondag was de ver eniging goed vertegenwoordigd tijdens de Meinweg-cross in Roer mond. Er werden ook een paar podiumplaatsen behaald en dat met een behoorlijk sterk bezet veld (in alle klassen jeugd t/m veteranen!). Hennie Freriks is tweede geworden bij de vetera nen tijdens een ATB-wedstrijd van de Jos Feroncup in Stramproy (achter Jan Harings, maar voor Peter Dam!). Denken jullie eraan om nog even door te geven aan Peter Scheres: tel. 077-3985235 of mail: pmpd.scheres@planet.nl of je belangstelling hebt voor het trai ningsweekend (3 dagen, 30 april t/m 2 mei). Trainingen: Dinsdag: Zwemmen 19.15-20.15 uur Zwembad de Sprank. 20.30- 21.30 uur Spinning. Woensdag: Lopen 19 00 uur Atle- minioren 6 werd Renee Baltussen toegevoegd en in deze opstelling konden de meisjes de hoogste trede op het ereblok beklimmen. De meisjes junioren konden een zwaar bevochten race op de 4X50M schoolslag beslechtten in het voordeel van HZPC en voor het eerst licht bedreigd het goud omhangen. En ook de jongens junioren konden vanuit een underdogpositie wederom brons met trots dragen. Mede dankzij de sterke opening van Freek Kleus kens en de volhardig van zijn teamgenoten, en geholpen door een diskwalificatie van HGK. Maar technisch correct zwemmen is ook een cruciaal onderdeel van de race. De meisjes minioren 6 moesten nipt HGK voor laten gaan en tevreden zijn met het zil ver in een prachtige tijd van 2:59,90. Waarna de jongens, waar nu Sem Geurts (uit Venray) aan was toegevoegd, het brons kon den ophalen in een tijd van 3:04,49. Als laatste stond de 50 meter vrije slag op het programma, Mieke Veens moets daarbij echter RZL laten voorgaan en genoegen nemen met zilver. Stefan Kranen- broek liet zich niet de kaas van het brood eten en nam in een zin derende race het goud mee naar huis in een tijd van 24,31. Ook de meisjes junioren en minioren mochten verdiend de bekers mee naar huis nemen. tiekbaan Venray. Zaterdag: Lopen 15.00 uur Trai ning rondom de Kasteelse Bossen Vertrek vanaf Peter Scheres (Gas- tendonkstraat 19, te Horsö of 15.30 uur. Peelrunners, Schadij- kerbossen. Zondag: Zwemmen: 9.00-10.00 uur Zwembad de Sprank. 10.15 uur Mountainbiken vanaf de Sprank. Uitslagen: Zondag 30 nov.: Meinwegcross Roermond: Leeftijd t/m 7 jaar: 2e: Imke van den Munckhof 6.49 min.; Leeftijd t/m 11 jaar: 1200 meter: 20e Renee van den Munck hof 551; 22e Pim Scheres 5.57; 5 Km.: Senioren: 3e Marcel Meulendijks 18.04; 4e Dave Ewalts 18.19; 7e Peter Scheres 18.40; Veteranen 1: 22e Twan Jeuken 23.46; Vetera nen 2: 18e Jos Martens 25.20; 10,4 km. Senioren: 12e Marcel Martens 42.08 min. Programma: 7 december: ATB- duathlon Groesbeek. Info: www.tvcerberus.tiscaliweb.nl 7 december: ATB-toertocht, Malden (34/42 km.). Inschrijven: 9-10 uur Sportcentrum De Veldschuur. Veldsingel 29. 7 december: Steeg- bergcross, Sevenum (Dagblad Crosscup). 14 december: ATB- toertocht, St. Anthonis (25/40 km Inschrijven: 9-10 uur Café, Oeletons Feesterijen, Dorpsstraat 1. 14 december: Molendijkcross, Velden (Dagblad Crosscup). Nieuws doorgeven: Via E-mail: twenray@hotmail.com of telefo nisch: 077-4674070. Informatie over TV Venray: E-mail: martien- dupont@hetnet.nl of bel: 0478- 511545. Website: www.geoci- ties.com/twenray Uitslagen zijn te zien op www.hsvderoerdomp.nl Op een wedstrijd in Heijen wist G. Rob ben de eerste plaats te behalen. Op een wedstrijd op het kanaal te Aarle-Rixel met de klassieke hen gel was er een vierde plaats voor A.van Mill. Zondag 7 december is er weer een wedstrijd, bijeen komst 07.45 uur aan het kanaal. Iedereen kan deelnemen. Nieuwe vergunningen zijn verkrijgbaar bij Faunaland van Grootel Stations weg 21 in Venray en bij secretaris H. Hendriks, Pastoor v.d. Gaet- straat 48, Venray, tel. 0478- 582994. Voor informatie: tel. 0478-582994 of e-mail: info@hsvderoerdomp.nl Mi Sa Op de springwedstrijd in Zei [S viel Kat ja Jeurissen maar liefst in maal in de prijzen. Categoi es licht won ze met Ratina J I categorie DB behaalde ze tweede prijs met Woldhot Hanny en ze behaalde nog zesde prijs met Roosje in dez categorie. Iris Jeurissen beh; een derde prijs met Tinka's B de categorie D-licht. (7g b< Uitslagen: Afgelopen weekend wen vierde en laatste wedstrijd oi 'j winterkoning gevist in de bi van Wanssum. De uitslag was als volgt: 1Am «l< Langenkamp Leunen 1130 gi 2. Harrie Theeuwen Wans 1000 gram; 3. Sjaak Theeu Wanssum 960 gram; 4. II q" Theeuwen Wanssum 840 gnu |fJ Jan Sanders Ysselsteyn 750 gr De eindstand van de wintc "en ning: 1. Henk Theeuwen jQ. sum 13 punten; 2. Antoon ders Oostrum 15,5 puntei asi Harrie Theeuwen Wanssun IP punten; 4. Sjaak Theeuwen sum 23,5 punten; 5. Jos Hert ,W1 America 26,5 punten Aangezien we de laatste club kli strijd van het jaar hebben gc ir is ook de uitslag van het clubl öii pioenschap bekend. Dit jaai zi len er 24 wedstrijden voorbij kampioenschap mee. De et101 drie plaatsen blijven binnen familie Theeuwen uit Wanss Clubkampioen 2003 is vader jj0, rie Theeuwen met 469 P" 0] met op de tweede plaats p Henk Theeuwen met 448 pu n0 en op de derde plaats zoon 5 AF Theeuwen met 422 punten I7F de vierde plaats eindigde H pe Cox uit Horst met 397,5 pu 5j en vijfde is Ton Deenen uit sum met 373 punten. eb De wedstrijden van 2003 29 erop. Vanaf april 2004 gaai ert verdep niet de nieuwe wedsti zot eries. Voor vergunningen, 'r(i voor Het Wanssums Ven, ku terecht bij Faunaland van Grol "b' Stationsweg 21 in Venray, bi| de Ligt Allicht, Brugstraat 1 Wanssum, bij het tankstatio Uk Wanssum en ook nog bij te< Hengelsport in Well. Voor verdere inlichtingen kil terecht bij de secretaris H I Ja sen, telefoon 0478-587606.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 24