Eindelijk winst voor TVF OTTO Sportnieuws -inf< Heren Red Stars kampioe Belangrijke goal Stephanie van der Wijst Koppositie voor Overloonse voetbalsters Blessureleed voor Rooyse VK Dames Venray laten punten liggen Titelfavoriet overklast HV Manual De Peelkorf verliest opnieuw Tempo Team verrast Inalfa Dennis Snijder voert lijst aan Manual Sterk spel Litjens en Wilms Hockeyclub Venray Korfbal De Peelkorf DC De Piëlhaas Oranje Wit Volleybalclub Set Up Rooyse VK PEEL EN MAAS Donderdag 4 december 2003 - Pagina TVF OTTO heeft maandag in Maasbracht een uiterst belangrij ke 4-5 zege geboekt op Brach. Na vijf nederlagen op rij was de Ven- rayse hoofdklasser afgezakt naar de onderkant van de midden moot. Tegenstander Brach stond één puntje 'onder TVF OTTO. Nog vlak boven de fatale streep want de laatste vier clubs bezetten de degradatie- plaatsen. Drie teams degraderen str aks rechtstreeks naar de eerste klasse en de tiende plek betekent het spelen van nacompetitie. Het Venrayse team had een overwinning hard nodig om niet verder in de problemen te raken. Door de 4-5 winst in het inhaalduel klom TVF OTTO op naar de zevende plaats en keerde terug in het 'linker rijtje Het was een harde en felle wed strijd waarin de thuisploeg een 1-0 voorsprong nam. Uit een voorzet van Mohammed Aoussar kon Danny Fasen snel de 1-1 gelijkmaker binnentikken Het Venrayse team kreeg kansen om de leiding te nemen maar het waren de Midden-Limburgers die scoorden. Uit een vrije trap dwars door de muur werd het 2-1. Na een afgeslagen Ven rayse aanval werd het uit een snelle counter zelfs 3-1. Vlak voor rust wist TVF OTTO de achterstand te verklei nen. Een afstandschot van Moham med Aoussar verdween via de binnen kant van de paal in het doel: 3-2. Het was de eerste competitietreffer van de Venrayse verdediger. Na rust zat TVF OTTO beter in de wedstrijd. De Venraynaren trokken het spel naar zich toe en wisten de 3- 2 achterstand om te buigen in een 3-5 voorsprong. Uit een voorzet van Den nis Snijder schoot Danny Fasen de bal onhoudbaar in de kruising: 3-3. Even later onderschepte Danny Fasen de bal en hij zette Dennis Snijder vrij voor het doel: 3-4. Uit een vrije trap van Fasen scoorde Snijder met een schitterende hakbal: 3-5. In de slotminuten kwam de thuis ploeg nog terug tot 4-5. De boomlan ge doelman Ton Rovers kwam mee naar voren en hij punterde de bal hard in het doel. Maar de Venrayse zege kwam niet meer in gevaar. De geblesseerde Gert-Jan Wismans en Hafïd Azarfane, die tijdelijk gestopt is, ontbraken bij de Venrayse ploeg. Twan van de Broek completeerde het team. Coach Jos van Gerven speelde als tweede invaller ook korte perio des mee. Maar coachen én spelen tegelijk is geen gelukkige combinatie en het is offcieel ook niet toegestaan. Vandaar dat Loed Arts als vervangend coach op de bank plaatsnam De voetbaldames van Oostrum heb ben in de uitwedstrijd tegen Baarlo een zwaarbevochten zege behaald: 3- 5. Uitblinkster aan Oostrumse zijde was Petra Litjens die drie treffers voor haar rekening nam. Baarlo verraste Oostrum al vroeg in de wedstrijd. Bin nen vijf minuten stond de thuisploeg op een 1-0 voorsprong. Oostrum liet zich door deze tegenslag niet uit het veld slaan en stelde nog voor rust orde op zaken. Na de gelijkmaker van Stephanie van der Wijst, zette Petra Litjens de Oostrumse dames met twee treffers op een comfortabele voor sprong: 1-3- Enkele minuten na de thee leek Oostrum het duel te beslis sen toen Petra Litjens met haar derde treffer de stand verder uitbreidde naar 1-4. Baarlo toonde echter veer kracht en in het verloop van de twee de helft kwamen de gastvrouwen zelfs terug tot 3-4. Voor Oostrum het sein om een tandje bij te schakelen. Het was uiteindelijk Stephanie van der Wijst die met haar tweede treffer Baarlo de genadeslag toediende De uiteindelijke 3-5 zege was dikver diend voor de Oostrumse voetbal sters. Door een 0-8 zege op Brevendia hebben de dames van SSS'18 de kop positie gepakt in de tweede klasse van het vrouwenvoetbal Afgelopen zondag ging de tweede helft van de competitie van start. Na elf wedstrij den stonden de dames van SSS' 18 met 27 punten tweede op de ranglijst op een punt achterstand op koploper SV Venray. De eerste thuiswedstrijd tegen Brevendia werd destijds met 1- 3 verloren. SSS'18 was dus gewaar schuwd en daardoor vooraf bijzonder gemotiveerd om in de return deze keer een beter resultaat te behalen. Brevendia werd vanaf de eerste minuut onder druk gezet en met een mooi afstandschot van Yvon Gerrits werd de score geopend. Nog voor de pauze was de wedstrijd gespeeld door nog twee doelpunten van Kim Faassen en twee maal Daisy v/d Berg- he. Met een comfortabele 0-5 voor sprong werd gerust. In de tweede helft werd het goede spel van SSS'18 gecontinueerd en werd de score uiteindelijk uitge bouwd tot een riante 0-8 door doel punten van Lizet Gerrits, Marlie de Vet, en Moniek Weerts. De drie pun ten waren overtuigend binnenge haald en doordat koploper SV Venray niet verder kwam dan een gelijkspel tegen de nummer drie, VOW, werd de koppositie met een punt voor sprong overgenomen van de dames uit Venray. Volgende week wacht de moeilijke thuiswedstrijd tegen het hooggeplaatste VOW. De ploeg van trainer Herman Pouwels zal er alles aan moeten doen om in deze thuis wedstrijd de koppositie vast te hou den. De aanvang van deze wedstrijd is om 12.00 uur Afgelopen zaterdag stond er opnieuw een onbekende in sporthal de Wetteling tegenover de volleybal- heren van Rooyse VK. Het tweede team van het Venlose Civitas kwam in Venray op bezoek en ging met de punten naar huis: 0-4. Het door diver se blessures geplaagde team van trai ner/coach Ger Keijzers heeft de afge lopen weken nog geen enkele maal op volle sterkte kunnen trayien en spelen, wellicht dat ook de uitreiking van de geheel nieuwe outfit voor deze heren debet aan het verlies tegen de Venlonaren was. De eerste set begonnen de heren goed, in no time stonden ze met 5-0 voor en het leek makkelijk te gaan. Misschien wel té makkelijk. Het lijkt er de laatste weken op dat de volleybalheren niet goed in hun vel zitten. Met hard wer ken en veel concentratie zou dit team vrijwel iedere tegènstander de baas kunnen zijn, maar de laatste paar weken lijkt het erop dat juist deze ingrediënten ontbreken in hun spel. Bang om fouten te maken werkt aver echts, waardoor juist een hoop onno dige fouten gemaakt worden Zo maken ze het de tegenstander wel erg gemakkelijk. In de eerste set was de passing, ondanks een goed begin, niet in orde waardoor ook de setup niet goed bij de aanvallers kwam en zo moeilijk gescoord werd. De Venlona ren trokken de set met 22-25 naar zich toe De volgende drie sets lieten eenzelfde spelbeeld zien Rooyse dat té wisselvallig en onnauwkeurig speelde, een blok dat bijtijds goed functioneerde en een team dat niet als team in het veld stond Kortom nog veel te bespreken om het tij te keren. De laatste sets gingen alle naar Venlo: 20-25, 20-25 en 18-25 Het eerste herenteam van Rooyse VK kreeg zaterdag een geheel nieuwe outfit uitgereikt. Sponsoren Sport-inn Venray en Kusters Steenhandel/Mon- dial hebben de heren voorzien van nieuwe shirts, shorts, trainingspak ken, tassen en sokken. Op de foto de gelukkige heren in het speeltenue. Staand, van links naar rechts: Ger Ver voort, Sef Teeuwen, Matthew Viever- manns, Leon Langenhuizen en Vin cent Camps. Gehurkt, van links naar rechts: Hans Hendriks, Dennis van den Heuvel, Björn Emonts, Leon Jacobs en Rob Schoeber Op de foto ontbreekt trainer/coach Ger Keijzers. PEEL EN MAAS een abonnement waard Dennis Snijder, zaalvoetballer van TVF OTTO, voert met zestien treffers het Venrayse topscorersklassement aan. Hij wordt op de voet gevolgd door Pascal Kusters (Boca Juniors) en Freek Thoone (ZW Leunen) die bei den één doelpunt minder scoorden. Deze week ligt de zaalcompetitie - op enkele inhaalduels na - stil. In de topscorerslijst zijn alle teams meege nomen die in de eerste klasse of hoger spelen. Topscorersstand 1 Dennis Snijder (TVF OTTO) 16 2Pascal Kusters (Boca Juniors) 15 Freek Thoone (ZW Leunen) 15 4. Paul Rutten (Lake Valley) 14 5. Ruud Brands (HVC/Taxi Verstr.) 13 Danny Fasen (TVF OTTO) 13 7. Ronnie Spruijt (Lake Valley) 10 8. Frank Brands (HVC/Taxi Verstr.)9 Stanley Filon (Boca Juniors) 9 10. Stephan Sijbers (HVC/Taxi Ver str.) 8 Niels de Klerk (Lake Valley) 8 12. Frank Beerkens (HVC/Taxi Ver str.) Roel Mocking (HVC/Taxi Verstr.) Rob van Eist (HVC/Taxi V. 2) 7 Gert-Jan Wismans (TVF OTTO) 7 Edwin Berden (ZW Leunen) 7 Door een 1-1 gelijkspel in de uit wedstrijd tegen VOW hebben de voetbaldames SV Venray de kopposi tie in de tweede klasse moeten afstaan aan SSS' 18. Voor de Venrayse dames stond afgelopen zondag een zware uitwedstrijd op het program ma. Tegenstander was het op de derde plaats staande VOW. De ploeg uit Zijtaart, die bekend staat om haar fysieke kracht De dames uit Venray begonnen slap aan het duel en VOW maakte daar goed gebruik van. Vele duels werden door de dames uit Zij taart gewonnen en ook de afvallende bal was een gretige prooi voor hen. Na een kwartier kwam VOW op voor sprong: een voorzet van links werd het Venrayse doel ingelopen. Ondanks deze achterstand zette Ven ray niet echt aan. Het spel werd er niet beter op en VOW ging veelvuldig de lange bal hanteren. Net voor de rust wist Venray uit het niets een goal te produceren. Vanaf rand strafschop gebied wist Aukje van Lierop met een mooie lob het doel te vinden. Deze 1- 1 was tevens de ruststand. In de tweede helft ging Venray fel ler voetballen, waardoor VOW weinig anders kon doen dan achter Venray aan te lopen. Diverse dotten van kan sen waren door gebrek aan scherpte niet aan de Venrayse voorwaartsen besteed. Naarmate het eindsignaal in zicht kwam zakte Venray iets terug en ging VOW vol aanzetten. Een bal via de paal kon ternauwernood worden weggewerkt en even later moest een Venrayse speelster op de doellijn red ding brengen. Gescoord werd er echter niet meer Het gelijkspel was over de gehele wedstrijd gezien een terechte uitslag. Hierdoor is SSS'18. dat Bre vendia verpletterde met 0-8, de nieu we koploper. Venray staat op één punt. Zondag staat een thuisduel tegen RKSVO uit Ospel op het programma. De handbalheren van HV Manual hebben de lastige uitwedstrijd tegen titelfavoriet Gulpen 2 dik verloren: 31-21 De tegenstander, degradant uit de 2e klasse afgelopen jaar, is dit jaar de topfavoriet voor het kampioen schap Het beloofde een leuke wed strijd te worden tussen het meest sco rende (Gulpen) en minst gepasseerde team (Manual) uit de competitie. Al in de eerste aanval werd duidelijk waar om deze jongens zoveel scoren. Dankzij snel spel hebben zij met drie sterke opbouwers veel scorend ver mogen in het team. Toch was de keeper van Gulpen de eerste die de bal uit het net kon vissen, dankzij een goede treffer van Sander Barents. Ook de tweede treffer kwam op naam van Barents. Pas na vijf minuten kwamen de Gulpenaren op het scorebord. De wedstrijd bleef in hoog tempo op en neer gaan, met goals aan beide kan ten. Met goed verdedigend werk kon Manual de schutters van Gulpen regelmatig afstoppen, terwijl aan de andere kant onder anderen Bennie Beekers en Joost Ueberbach, beiden twee fraaie treffers lieten noteren, met voor en na nog enige treffers van Barents. Matig fluiten van de scheids rechter stond evenwel meer goals, aan beide kanten overigens, in de weg. Met een 13-12 ruststand mocht Manual niet ontevreden zijn. Alles zou in de tweede helft nog mogelijk moeten zijn De tweede helft liet ech ter een totaal ander beeld zien. Manu al werd onder de voet gelopen door de ervaren tegenstander. Verdedi gend vielen enkele gaten die direct afgestraft werden en aanvallend werd er te gehaast gespeeld met balverlies tot gevolg. De treffers van Antoine Hawinkels, Paul Klomp en weer Barents, waren te weinig om aan te kunnen klampen bij Gulpen, dat vro lijk door scoorde. Enige twee minu ten straffen met nog tien minuten te gaan braken uiteindelijk Manuals ver zet. Door deze nederlaag is Manual ver der achterop geraakt in de strijd om de promotie-/degradatie plaatsen Zondag 7 december staat de thuis wedstrijd tegen Merefeldia 3 op het programma, vorig jaar twee keer een voudig door Manual verslagen. Deze wedstrijd begint om 16.35 uur in Sporthal De Weert. Handbalvereniging Uitslagen: HS* Gulpen 2-Manual 1 31-21 Bj: Manual 1-S2000 19-13 Bj: Loreal 2-Manual 2 26-18 Ad: Manual 1-Stramproy 7-13 Bm: Hercules-Manual 11-0 Cm: Hercules-Manual 7-8 Djeugd: Linne-Manual 13-0 Drecr: BSAC 2-Manual 4-5 Programma donderdag 4 dec.: JC: Vios 1-Manual 1 18.00 Programma zaterdag 6 dec.: Djeugd: BSAC 2-Manual 10.00 JB1: Rapiditas 2-Manual 1 10.00 Programma zondag 7 dec.: Drecr: Manual-Alcides 11.00 Cm: Manual-Loreal 3 14.00 Bm: Manual-Loreal 2 14.45 JB2: Manual 2-Blerick 1 15.40 HS: Manual l-Merefeldia 3 16.35 DA: SWH 1-Manual 16.00 Sport- Huidverzorgingscentrum Dynamic Het grootste Sportcentrum in de regio Nieuw!! BODYPUMP Bij voldoende animo nu ook op zondagmorgen en maandagavond nieuwe spinning- en bodypumplessen! I li/"'Bij Sportcentrum Dynamic zijn huidverzorgingsbehandelingen mogelijk. Vcltumsc Kleffcn 52 - Achter de Cl000 - Vcnrav Tel. 047X-587620 Annie Litjens en Bets Wilms heb ben samen de zesde speelronde bij de dames op hun naam geschreven. Bei den kwamen tot een score van 62 sla gen en waar koploopster Jo Litjens (64 slagen) slechts twee slagen op toe hoefde te geven en daarmee derde werd. Bets Wilms (250) is lijstaan- voerster Jo Litjens (248) nu tot op 2 slagen genaderd en Annie Litjens (263) loste Truus van Dijk (265) als derde afBij de heren vergrootte Har- rie Lenssen zijn voorsprong door met 51 slagende dagzege te grijpen. De goed spelende Jan Litjens werd met 54 slagen tweede en Leo Wilms eindi ge op derde plek met 59 slagen. Har- rie Lenssen blijft logischerwijs de ranglijst aanvoeren met 207 slagen. Jan Litjens (223) passeerde Jan Engels (224) en staat nu op de tweede plaats. Gerrit Vermeulen (225) en Leo Wilms (226) liggen als vierde en vijfde ech ter op de loer. Programma: MB 1Horst Bl-Venray v. 10.15 MB2: Deume B2-Venrav v.09 15 Dl: Meerssen-Venray v. 11.15 H2: Venlo 5-Venray v. 13 30 VetA. Eersel A- Venray v.09.30 Zowel JC2 als JB1 zijn afgelopen weekend kampioen geworden! Het herenteam van TTV Red Stars is zaterdag kampioen geworden in de tweede divisie tafeltennis. In Hattem verloor de Venrayse formatie welis waar met 6-4 van consurrent Smash, maar dit was voldoende om een punt voorsprong te houden. Hoewel voor af met enige geruststelling afgereisd werd naar Hattem, bleek het nog een hele toer om de benodigde 4 punten te halen. De wedstrijd duurde liefst vijf uur.Ronald Bogaard. Patrick Zwiers en Frank van der Vleuten kon den elk een puntje pakken, waar vooraf was gerekend op minstens 2 punten voor Bogaard. Patrick Zwiers: "Hoewel ik niet echt gespannen was tijdens mijn eigen wedstrijden, ben ik langs de kant geen moment zeker geweest. Het was allemaal zo 'close', het kon alle kanten op Zeker toen Ronald zijn eerste wedstrijd meteen al verloor." Smash werd ondersteund door een fanatiek publiek en kon zo een voorsprong nemen. Na een ach terstand van 4-2 wist Red Stars echter de stand gelijk te trekken naar 4-4 (onder meer ook door het dubbelspel te winnen). Dit bleek voldoende voor een feestje, waarna de twee resteren de partijen gelaxed uitgespeeld wer den. Uniek was zaterdag, dat ook het tweede en derde team kampioen wer den. Heren 2 (Robert van den Bosch. Peter Freij en Erik van den Munckhof) hadden aan de 8-2 overwinning op Armada genoeg om volgende week met ingehaald te kunnen worden Het team promoveert daardoor naar de derde divisie. Hetzelfde zal volgende week gebeuren voor Heren 3 (Paul Swinkels, Maurice Achten. Gerbert Loeffen. Gijs Platzbeecker en Sander van de Broek) Het team verloor met De korfbalsters van De Peelkorf uit Ysselsteyn hebben de uitwedstrijd tegen Zigo verloren: 13-9. Zigo ging zeer fel van start en scoorde meteen in de eerste minuut. De Peelkorf had echter meteen een antwoord klaar en scoorde nog in dezelfde eerste minuut 1-1. Door een strafworp wist De Peel korf al snel een voorsprong te bemachtigen, maar Zigo volgde de Ysselsteynse korfbalsters op de voet. Halverwege de eerste helft keerde het tij en nam Zigo het initiatief over. De Tilburgse ploeg speelde erg fysiek en De Peelkorf had het daar moeilijk mee. Dit leidde uiteindelijk in een comfortabele ruststand voor de thuis ploeg: 8-4. Na de rust begon De Peel korf sterk en kwam terug tot 8-7. Helaas wisten de gasten dit goede spel niet vol te houden en nam Zigo het heft weer in handen door binnen drie minuten drie keer te scoren. Zigo speelde in een hoog tempo en kon dit ook de tweede helft volhouden. De Peelkorf kon het niet meer bijbenen en kon de geslagen kloof niet meer overbruggen. De thuisploeg behield zo tot aan het einde een voordelige marge: 13-9. Voor De Peelkorf scoor den Marianne Potten. (3x), Evelien Arts (2x), Esther v.d. Pas. Loes Eibers, Sandra Smits en Marjanne Gommers. Uitslagen: J unioren A1 -Kraanvogels A1 2-7 Gazelle BI-Aspiranten BI 3-8 Lottum Cl-Aspiranten Cl 0-13 Aspiranten C2-Oranje Wit (L) 8-1 Olympia D2-Pupillen Dl 2-1 Oostrum EI-Pupillen El 4-1 Zigo 1-De Peelkorf 1 13-9 Dot (V) 1-De Peelkorf 2 9-2 De Peelkorf 4-Wittenhorst 1 3-4 Extra training De Peelkorf 1zaterdag 6 december van 17.00 tot 18.00 uur in de Raayhal in Overloon. Programma zaterdag 6 dec.: Vitesse (E) Al-Junioren Al v.13 00 Aspiranten Bl-Olympia (O) Blv.l 1 45 Asprianten Cl-Des (VX Cl v.10.45 Pupillen Dl-Wittenhorst Dl v. 10.15 Pupillen El-Des (V) El v 09.30 Programma zondag 7 dec.: De Peelkorf 1-Diosa 1 v. 14.30 De Peelkorf 2-Flamingo's (M) 2 v. 13.30 De Peelkorf 3-Merselo 1 v. 15.45 Programma woensdag 10 dec.: De Eendracht-De Peelkorf 5 v. 19.45 Recreanten-Lottum v.1915 Zaterdag 6 december wordt in café De Piëlhaas weer het whiskeydarten gehouden. Er zal tevens gedart wor den om surprises. Iedereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrij ven. Dit kan men ook via tel.nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslag darten afgelopen zaterdag. Winnaarsronde: 1 Dave v. Zeist; 2. Hubert Janssen; 3- Nico Thissen; 4. John Tebaars, 5. Andy Philipsen, 6. Pascal janssen; 7. Tomasz Kosmala; 8. Mat Janssen Verliezersronde1. Peter Thissen; 2 Jos Heesen; 3 Diana Reemers; 4 Albert Moorrees; 5. Lou Janssen; 6. Peter v.d. Berg; 7. René Janssen; 8. Jolanda Gisberts De hoogste finish was voor Jolanda Gisberts met 120. 180 werd gegooid door Nico Thissen. Korfbalclub Uitslagen: Rpla=Recreamtem 2 3-6 De Merels-Recreanten 1 5-6 Lottum Al-Junioren Al 9-8 Odio A2-Junioren A2 1-4 Aspiranten B12-SVOC B1 3-9 Aspiranten B2-Vios BI 5-7 Aspiranten C1 -SVOC C1 2-3 De Peelkorf C2-Aspiranten C2 8-1 Pupillen Dl-SVOC Dl 0-6 Senioren 1-Vonckel Girls 1 16-10 Senioren 2-Ajola 2 6-3 Programma zaterdag 6 dec.: Junioren Al-Gazelle Al 15.25 Junioren A2-Klimop (K) 14.20 Swift (V) B3-Aspiranten B1 09.35 Spes (M) B2-Aspiranten B2 15.50 Aspiranten C2-Maastricht Cl 13.20 Programma zondag 7 dec.: Jes 2-Senioren 1 13.40 Prinses Irene 2-Senioren 2 15.00 Programma woensdag 10 dec.: Vonckel Girls 2-Midweek 19.30 Wittenhorst-Recreanten 1 2130 Programma donderdag 11 dec.: Swift-Recreanten 2 21.00 Uitslagen: Dames: Sittardia-Set Up 1 Flash/Kl.Vink-Set Up 4 Olsredlem-Set Up MB Heren recreanten: 23 november: Athos 2-Set Up 2 Dames Recreanten: Vokon 1-Set Up 4 Set Up 2-Velden 3 Dames: Set Up-Euroase Tupos (b) Programma zaterdag 6 dec.: Heren: Set Up-S '62 3 Dames: ADC 2-Set Up 1 Grashoek-Set Up 2 Hovoc 3-Set Up 3 Meterik 4-Set Up 5 Set UP 6-Achilles 3 Jeugd: MVC '64-Set Up MB v Programma zondag 7 dec.: Jeugd: Set Up Nivo 4 te Meterik v Recreanten heren: 17.00 15.15 19.00 17.00 14.00 17.00 12.00 6-4, maar concurrent Arbonei noteerde een tussenstand vai Hierdoor blijft Red Stars 3 een vi marge behouden van 10 punten.! dit team promoveert dan naai;,! derde divisie. Het tweede dames won weliswaar met 7-3 van nun drie Vice versa 2, maar concui h' SVE won liefst met 10-0 van I d, Kantoors 2. Hierdoor werd Red |0i tweede in de tweede divisie men s|< punten achterstand. Jammer Ellen Ras. Angele Wientjens en Sj Oostrom, die elk twee partijen ten. Het bleek niet genoeg te zijn tjj hei m ■ii ln de Hoofdklasse van de bedrijfsre- creanten tafeltenniscompetitie Red Stars stonden TempoTeam 1 en Inalfa tegenover elkaar. TempoTeam had de puntjes hard nodig en had voor een sterke invaller gezorgd. Toevallig ook met de achternaam Bonants Johndaar Karin vanwege een chirurgische ingreep langs de kant zat. Daar kon zij genieten van de drie overwinningen van John. Ook Angelina Koenen was op dreef met drie winstpartijen, al moest zij diep gaan tegen Hans van den Bosch en Wijkie David die beiden met 12-10 in de vijfde game verslagen werden. In een lange en schitterende rally tus sen Wijkie David en Angelina Koenen scoorde good-old Wijkie een fabelach tig mooi punt, wat terecht een ovatie van de toeschouwers opleverde Uit eindelijk won TempoTeam met 7-3 na ook het dubbel te hebben gewonnen. Text Department blijft gewoon winnen met forse cijfers. Nu tegen Stroeken Electro met 9-1 Toch waren er zeer spannende partijen te zien en Stroeken heeft zeker gepro beerd de huid duur te verkopen Het Jukte alleen Peter Ter Huurne om Gorazd Grebenjak te verslaan. Ying Fu Li speelde zeer gedegen en bleef ongeslagen evenals Pieter-Jan Tacken die weer hersteld was van zijn rug blessure. Vooral in de partij van Pieter Jan tegen Peter ter Huurne (vijf games liepen de emoties soms (te) hoog op doch leverde uiteindelijk een terechte overwinnaar op (Pieter-Jan Tacken). Wilma van Oostrom en Ton Ziel- Angelina Koenen en Wijkie A 10 speelden een bijzonder span» '5 partij. Ju tjens bleven met lege handen ad De andere twee wedstrijden il k Hoofdklasse werden wegens dii s<c omstandigheden verzet. Daardo de stand van de competitie wat v 'ls kend, doch Text Department h« |v' ieder geval goede zaken gedaaf gaat fier aan kop. s'1-' In de le klasse werden ooki wedstrijden gespeeld. After F: lijkt een gooi te doen naar de kof sitie van de ranglijst. Vooral Piel |°l stappen is aan z'n tweede jeugd t en won gedecideerd zijn drie p tt( en. nr Elly Moors en Janos Rozmi wonnen elk twee partijen en dra n stevig hun steentje bij aan de 3nl winning op Willems Classic Carsi de Gezegd moet worden dat VFi Classic Cars met slechts twee sp kwam opdagen. Jos Volleberg twee partijen en samen met Ann het dubbelspel. WGI en VB1T den elkaar aardig in evenwicht, mer was dat beide teams ook gt dicapt waren en elk met twee sp kwamen opdagen. VBIT trok langste eind door met 5-4 te wil doch verloor toch als koploper licht een paar belangrijke punten De eerste helft van de compr wordt nog heel spannend, zovw fg( de Hoofdklasse als de le klasse december is de laatste speelavonl ipj dan kan de balans worden maakt. myi e-mail: redactie@ vandenmunckhof.nl PEEL EN MAAS VC Kessel 3-Set Up 2 09.30 HVC «et Up 3 09 00 Programma maandag 8 dec.. Dames: Olsredlem 1-Set Up 2 a. 20.00 Programma donderdag 11 dec.: Dames. Set Up 4-Tupos 4 a.20.30 Programma vrijdag 12 dec.: Dames-Meterik I-Set Up 1 a. 19.30 5 en 6 december: I.v.m. het feest van St. Nicolaas is er vrijdag en zaterdag geen training voor zowel senioren als de jeugd. Programma zaterdag 6 dec. Civitas 3-Rooyse VK Dl Brovoc 2-Rooyse VK D4 Kessel-Rooyse VK H1 Tsl/Activia 4-Rooyse VK H Hovoc-Rooyse VK Mbl Meterik-Rooyse VK Mb2 Meterik-Rooyse VK Mcl Avance 2-Rooyse VK Mc 2 Avance-Rooyse VK Jbl Avance-Rooyse VK Jcl Programma zondag 7 dec.: Vvt-Rooyse VK Hv2 Circulatie 6: Sevenum-Rooyse VK Team 1 Sevenum-Rooyse VK Team 2 Horst-Rooyse VK Team 3 Sevenum-Rooyse VK Team 4 Lil a'lj de 01 1 !0| lat vil h 10 fcu ï.l Kt V.l (0 vl 1.5 vl iOi v.l !.7i

Peel en Maas | 2003 | | pagina 22