vo van de Weerden weer natch winnaar Sportnieuws -info Shirley, Debby of Inge irmers bezorgt Volharding winst Swolgense Boys hard onderuit in Heijen Meerlo met hakken over de sloot Oostrum verliest dik van koploper Ruime zege Geijsteren Opnieuw winst SVOC '01 André Koolhof verlengt contract bij SV Venray Ij? SSS'18 SVV Veteranen SV Geijsteren S Venray SV Venray SVV Jeugd len maas Donderdag 4 december 2003 - Pagina 19 fris van de lever voetballend heeft SVC 2000 uit Roermond rootste gedeelte van de wed- geen kans gegeven in de wed- ie komen. Venray won derhal- erdiend met 0-1 van het eplaatste SVC 2000 en bezet na g de tweede plaats op de rang- ieheel passend in het spelbeeld wedstrijd was het Venray dat :nd de score opende. Ivo van 'eerden werd in de twintigste it in de diepte weggestuurd Daniel Peeters. Van der Weer- rok op snelheid naar binnen en e vervolgens bekwaam af in de hoek. Uitermate jammer was l Van der Weerden vrij snel na jelpunt met een spierverrek- i zn bovenbeen moest uitval- jnvallend betekende dit voor r een forse aderlating. Hussein als Joost Keijzers, die deze mid- eer een kans kregen zich waar ;en in de Venray hoofdmacht, en beiden een zeer verdienste- artij. Wouter Frencken was de ger voor Ivo van der Weerden, bleef ook na dit doelpunt het palen en SVC kreeg weinig tot limte een uitgekiende aanval rtten. Na 35 minuten leek Ven- icwust wat gas terug te nemen was SVC dat direct op deze jeven ruimte reageerde. De •g bleek echter niet bij mach- goede kans te creëren en de ak aan met een verdiende 0-1 >rong voor Venray. Na de rust et Venray dat de draad van de 35 minuten weer had opgepakt IC werd geen enkel ruimte d Scholten speelde meer op iddenveld dan in de achterhoe- daarmee wist SVC zich geen 'och werd het bij een uitval van irlijk voor het Venray doel een lichte overtreding werd spits Zeegers van een doelpoging afgehouden maar scheidsrechter Riet- jens uit Stramproy weigerde de bal op de stip te leggen. Aan de andere kant was het Venraynaar Scholten die met een laag schot de paal trof. Na een uur voetballen was het Sjoerd van der Coelen van Venray die in een reflex de bal nog raakte na het fluitsignaal van de scheidsrechter. De arbiter beoordeelde deze trap als spelbederf en stuurde Van der Coelen naar de kleedkamer omdat dit z'n tweede gele kaart in de wedstrijd was. Een wel erg zware straf voor een absoluut niet bewuste actie van Van der Coe len. Nog geen vijf minuten na de veld- verwijzing van de Venrayspeler haal de de linksback van SVC de doorge broken Joost Keijzers van achter neer. Aangezien de SVC back al een gele kaart op zak had dacht iedereen in het Venray kamp dat ook hier een veldverwijzing zou volgen maar de scheidsrechter hield zowel de gele als rode kaart op zak en dat was onbegrij pelijk Venray moest het laatste half uur verder met tien man en door stond ook deze proef. Weliswaar had men hier het geluk bij nodig dat SVC een presentje van de scheidsrechter, een strafschop, niet wist te benutten. Misschien gerechtigheid daar deze overtreding zeker geen strafschop was. Misschien ook gegeven door de scheidsrechter als goedmakertje voor André Koolhof staat ook vol gend seizoen aan het roer bij SV Venray. De voetbaltrainer uit Meerlo kwamen onlangs met het bestuur van de club een contract verlenging van één jaar overeen. Koolhof is bezig aan zijn tweede seizoen bij Venray. Ook assistent-trai ner Peter van Osch zal hoogstwaar schijnlijk blijven. Deze week worden de besprekingen afgerond. "Zowel spelers als bestuur zijn tevreden over Koolhor, zegt voorzitter Sjef Keijzers. "Onze intentie is ook met de complete begeleidingsgroep van het eerste elftal door te gaan." Het is bekend dat SV Venray hoger op wil Volgens Keijzers zijn er in de onderhandelingen met Koolhof geen afspraken gemaakt over versterkin gen. "Maar we zitten niet stil. We werken verder aan de sportieve plan nen die we hebben." Na de 0-1 zege op SVC 2000 bezet Venray de tweede plek in 2H. Zo hoog heeft Venray onder het bewind van André Koolhof nog niet gestaan. "Alles is nog mogelijk", vindt preses Keijzers. Toch zie ik in Venray geen echte titelkandidaat Alhoewel dat ook voor alle andere ploegen geldt. Er is dit seizoen geen enkele club die eruit springt. Zoals vorig jaar Oss'20 en een seizoen eerder Someren. Er zijn wel vijf kampioenskandidaten. de eerdere vermeende strafschop John Burhenne van SVC miste jam merlijk en schoot de bal naast. Venray haalde opgelucht adem Degenen die geloven in het feit dat je geluk af kunt dwingen hebben hier weer voldoen de voeding gekregen. Venray bleef ook na de veldverwijzing van Van der Coelen knokken voor iedere meter en SVC kon slechts een aantal hoek schoppen afdwingen. Echt gevaarlijk werd men zelden. Joost Keijzers werd vijf minuten voor tijd nog vervangen door jongeling Rob van Ooi die daar mee ook nog z'n steentje bij kon dra gen aan de Venray overwinning. De punten waren dik verdiend. Tweede klasse H Uitslagen RKVB-Swaimen Roermond-Margriet Blerick-Bauw Ceel Dijkse Boys-Volharding 1-0 1-1 24 0-1 Tiglieja-Vitesse 14 SVC 2000-Venray 0-1 Stand Margriet 12-26(2311) Venray 12-21(27-11) Volharding 11-20(19-15) Dijkse Boys 12-20(27-16) Blauw Geel i 1-19(32-15) SVC 2000 12-19(23-19) Blerick 11-17(17-16) Roermond 12-17(25-19) Vitesse'08 11-15(20-15) RKVB 12-15(11-15) Swalmen 12-9(16-29) Tiglieja 12-0 (463) Programma 7 december Venray-Tiglieja Vitesse-Dijkse Boys Volharding-Blerick Blauw Geel-Roermond Margriet-RKVB Swalmen-SVC 2000 Sportgala Venray op zaterdag 20 december Op zaterdag 20 december vindt in de Schouwburg Venray het Sportgala 2003 plaats. Tij dens een feestelijke presentatie in de Venrayse cultuurtempel worden de sportman, sport vrouw en sportploeg van het jaar 2003 bekendgemaakt Voor sportman van het jaar zijn genomineerd Johan van Don gen en Gerard Koonings (bei den Handboogvereniging Ons Genoegen Ysselsteyn) en springruiter Mathijs van Asten. Voor de titel sportvrouw van het jaar komen in aanmerking softbalster Debby Connor, bowlster Inge Lenssen en twirl- ster Shirley Siebers. De genomi neerde sportploegen zijn Diana Indoorteam I (Koninklijke Handboogsportvereniging Diana 1897 Venray), paarden viertal St Jan Merselo en het eerste damesteam van Red Stars. Peel en Maas stelt de komende drie weken de geno mineerden voor. De spits wordt afgebeten door de dames Shir ley Siebers, Debby Connor en Inge Lenssen. Gratis toegangs kaarten voor het sportgala zijn overigens van 8 tot en met 18 december verkrijgbaar bij de VW/ANWB aan het Hensenius- plein in Venray. ding heeft afgelopen zondag een daverende stunt gezorgd op bezoek bij nummer twee Boys met 1-0 te winnen. In het de leeuw zorgde topscorer iers al voor rust voor de win- treffer. De assist kwam van Arjan Cleven en juist voor was dat een genoegdoening. In VJJ leningswedstrijd van het seizoen tegen Dijkse Boys werd de lül lose keeper nog vijfmaal gepas- in8 lüoor de Helmondenaren, waar- hij zelfs tijdelijk zijn plek in de verloor. Behalve de assist voor e e beslissende goal hield de man ook nog eens zijn doel on, waarmee zijn persoonlijke 'n™ iche en die van Volharding in eheel perfect was. ist Cleven speelde ook de rest K ploeg -vooral tactisch- een i wedstrijd. Ook mentaal lever de Ie roodwitten een zeer volwas- statie. Met name na de voor in, ig toen Dijkse Boys koos voor ,cli idatievoetbal reageerde het team chi rainer Chris Burhenne daar per- h ip juist door niet te reageren en ■en voetballen. Ook scheidrech- in Brunschot liet zich niet inpak- ladJdoor het irritante gedrag van de tr vfdub de overwinning van Volharding lond viel weinig af te dingen r vAinneer men iets nauwkeuriger leweest in de afwerking had de een stuk hoger uit kunnen val- Dijkse Boys was weliswaar de wedstrijd dreigend, maar veel :n leverde dat niet op. Volhar- kreeg er diverse. In de eerste _kreeg Erik Ermers twee prima itkansen. maar beide keren was titci inzet te slap. Richard van Daal iets meer dan een half uur tl op de paal voordat in de 37e lut eindelijk de verdiende ope- streffer viel voor de gasten. Een p van Arjan Cleven werd opge- door Erik Ermers en die hamerde il met overtuiging snoeihard via nderkant van de lat binnen: 0-1. gingen schoten van Richard Daal en Erik Ermers maar net maar de spits werd geheel ten onrechte afgefloten toen hij alleen op het doel afging. Daarna liet Dijkse Boys-goalie Maurice Jansen zien dat ook hij aardig kan keepen Een inzet van Denny van Veghel werkte hij met zijn vingertoppen tot corner en een inzet van Richard van Daal werd door hem op prachtige wijze uit het doel gewerkt. Denny van Veghel raakte even later ook nog eens de paal. In blessuretijd leek de thuisclub alsnog onverdiend op gelijke hoogte te komen, maar invaller Karei van Esch schoot tot grote opluchting van Vol harding centimeters langs de voor hem verkeerde kant van de paal. Door de overwinning tegen Dijkse Boys is Volharding inmiddels opge klommen naar de derde plaats op de ranglijst en belangrijker nog naar de eerste plaats in de strijd om de twee de periodetitel. Dit alles na een fraaie reeks van negentien punten uit de laatste acht duels. Zondag speelt Vol harding thuis tegen SV Blerick, zeven de op de ranglijst met slechts drie punten minder dan Volharding. Eer der dit seizoen speelden beide ploe gen in Blerick met 1-1 gelijk. rust liet Volharding zich aanvan- te ver terugzakken en leek men kun on'lc'' over z'ch af te roepen, als het al eens gevaarlijk werd Arjan Cleven op z'n post. Dijkse nam steeds meer risico, waar- Volharding voorin enorm veel w He kreeg. Een kwartier voor tijd Erik Ermers het duel te beslissen. "ids fde klasse F Slagen JOostrum Blo-Meerio )RKDEV rik-HRC legelsom frSwolgense Boys mü m 5-0 1-2 42 3-5 7-2 5-0 i ense Boys i :'öi kom I tl blo 1 tl nk 1 gramma 7 december ense Bovs-VCA Som-Mcterik 5VOC V-Melderslo ftóparta uni-Heijen 12-31 <37-10) 12-30 05-8) 12-25 (29-20) 12-19 (23-32) 12-18 03-23) 12-18 (25-20) 12-12 (18-30) 12-11 (27-32) 12-11 (20-25) 1241 (16-25) 12-11 (22-33) 12-3 (9-36) Swolgense Boys heeft opnieuw een nederlaag moeten incasseren. Nu was gastheer Heijen te sterk. De rood zwarten werden met duidelijke cijfers naar huis gestuurd: 5-0. Opnieuw moest Swolgen-trainer Jan Loock met veel invallers in de basis aan deze moeilijke klus beginnen. Toch open den de Boys goed Met fel en ver zorgd voetbal werd de Heijense ploeg gedurende ruim twintig minuten op eigen speelhelft teruggedrongen. Kansen kregen de Boys aanvallers vol doende, maar het geluk zat hen niet mee deze middag. Zelfs een niet te missen kans werd jammerlijk door Bas Heijnen om zeep geholpen. Na een half uur voetbal sloeg het noodlot toe voor Swolgense Boys. Een ver dwaalde voorzet van Heijen werd door verdediger Niek Lemmen van richting veranderd en verdween in het verlaten doel 1-0. Hierna kreeg Heijen diverse goede mogelijkheden om de voorsprong te verdubbelen. Eerst spatte een afstandsschot nog boven de te ver voor zijn doel staande doelman Van Mierlo uiteen op de lat, maar twee minuten later was het toch raak. Nadat twee Swolgense verdedi gers op een zijspoor werden gezet werd spits Jacco Teerling in stelling gebracht, zijn kopbal trof doel 2-0. Vlak voor rust was Sander Perry dicht bij de verdiende tegentreffer, maar zijn schot ging rakelings langs Na de thee probeerden de Boys het opnieuw en ook nu ontstonden er gevaarlijke momenten voor de Heijen se doelmond. Het ontbrak echter aan geluk voor de Swolgense aanvallers. Zelfs een knap schot van Kevin Tis- sen trof de roos niet. Na zeventig minuten werd de wed strijd beslist. Een verkeerde terug speelbal werd koelbloedig door spits Jacco Teerling afgestraft en keeper Peter van Mierlo is voor de derde keer verslagen; 3-0. Nauwelijks bekomen van de schrik is het opnieuw raak. Wederom staat slecht uitverdedi gen aan de basis van het vierde Heijense doelpunt. Jacco Teerling benutte dit buitenkansje maar ai te graag en tekende voor zijn derde doelpunt van die middag Vlak voor het einde werd het zelfs nog 5-0. Een nederlaag die vooral te wijten was aan het slechte verdedigingswerk van de Swolgense ploeg. Meerlo heeft in de vijfde klasse F een goed resultaat neergezet door de uitwedstrijd tegen Melderslo te win nen: 1-2. Meerlo dicteerde van het begin tot het laatste kwartier de wed strijd in Melderslo. In de 6e minuut kreeg Meerlo al een goede mogelijk heid, toen Geurt Clevers goed aange speeld werd. Zijn schot werd echter met een katachtige reactie van doel man Koen van Lipzig tot corner ver werkt. Na een half uur had Meerlo pech, toen het opnieuw Geurt Oe vers was, die zijn kopbal uit een voor zet van Hans Sijbers tegen de paal zag belanden. Meerlo bleef aandringen en net voor rust kwam Eric Wijnhoven oog in oog met doelman van Lipzig te staan. Die laatste kwam echter als winnaar uit het duel. Nog geen minuut later kwam de bal uit een cor ner weer voor de voeten van Eric Wijnhoven en ditmaal was het wel raak; 0-1. Dit was tevens de ruststand. De thee had Meerlo kennelijk goed gedaan, want het spel was nauwelijks bezig of Tim Klemans manouvreerde zich in een goede positie Diens venij nige schot werd door Geurt Oevers van richting veranderd en dat bete kende 0-2. Er leek voor Meerlo geen vuiltje meer aan de lucht en de Meer- lo-defensie onder leiding van Leo Cus- ters had het niet moeilijk. Een kwar tier voor het einde veranderde dit echter drastisch. Nadat Paul van Hel den uit een rebound de aansluitings treffer wist te scoren, was Meerlo de kluts helemaal kwijt. Nog geen minuut later was het Meerlo-doelman Tom Smits die met de uiterste kracht inspanningen een schot tot corner wist te verwerken. Melderslo voelde, dat er mogelijkheden waren om de gelijkmaker te scoren en deed er nog een schepje bovenop. Met kunst en vliegwerk wist Meerlo echter verder onheil te voorkomen. Oostrum reisde afgelopen zondag af naar Sevenum voor de ontmoeting met koploper Sparta'18. Deze ploeg had een week eerder haar eerste nederlaag geleden in 5F, dus Oostrum hoopte dat de tegenstander misschien een beetje van slag zou zijn. Helaas bleek dat absoluut niet het geval te zijn en stond er na twee keer drie kwartier spelen een pijnlijke 5-0 nederlaag op het scorebord. In de eer ste helft liet Oostrum waarschijnlijk haar slechtste voetbal van dit seizoen zien. De wil om de wedstrijd te win nen was wel aanwezig maar door het snelle combinatiespel van de tegen stander kwamen de Oostrummers tel kens een stapje te laat. Nadat de thuis ploeg al wat kleine kansjes had gemist was het in de 20e minuut wel raak Een afstandsschot van Ruud Bouten caramboleerde via het hoofd van Frank Frederix en de paal in het doel. Een ongelukkige tegentreffer die des ondanks wel dik verdiend was. Hier na poogde Oostrum wat meer druk te zetten en speelde het zowaar even op de helft van de tegenstander, zonder gevaarlijk te worden overigens. De Oostrumse 'aanvallen hadden echter niet het gewenste resultaat want uit een snelle tegenstoot scoorde Daan Salet de 2-0 voor Sparta. Hierna druk te de thuisploeg meteen door wat vijf minuten voor rust zelfs nog resulteer de in de 3-0 van Bobby Minten. die na een mooie combinatie helemaal vrij- gespeeld werd. Met deze op het oog kansloze achterstand werd de eerste helft afgesloten en zochten de spelers de kleedlokalen op voor een bekertje thee. In de rust werd er afgesproken dat er, ondanks de 3-0 achterstand, in ieder geval met meer spelvreugde gevoetbald moest worden. Deze posi tieve spelopvatting zorgde er in de eerste twintig minuten na rust voor dat Oostrum Sparta op eigen helft terug kon dringen. De bal werd wat makkelijker in de ploeg gehouden en Oostrum wist zich een aantal goede scoringskansen te creëren. Een kop bal van Jan van de Ven ging rakelings langs de paal en een schot van dicht bij van linksback Jules Kreutz miste net de juiste richting. Als Oostrum in deze fase had gescoord was het mis schien nog spannend geworden maar helaas gebeurde dit niet. Het was zelfs Sparta dat haar voorsprong in de 65e minuut vergrootte doordat opnieuw Ruud Bouten een slechte terugspeelbal genadeloos afstrafte. 4- 0. Hiermee was de strijd definitief gestreden en was Oostrum echt knock-out geslagen. Sparta werd weer gevaarlijker en wist uiteindelijk uit een aantal goede mogelijkheden nog een keer te scoren. Het was voor de derde maal Bouten die doelman Ralph Kessels kansloos liet. Zo eindig de de sportieve wedstrijd in een dikke 5-0 nederlaag. Weliswaar een teleurstellend resultaat, maar toch moeten het spel en de inzet van de tweede helft een goede basis zijn voor de komende wedstrijd Deze is aanstaande zondag weer gewoon op de Spar, waar Oostrum het op zal nemen tegen de nummer twee, Heijen. Nadat Geijsteren in de eerste wed strijd van deze competitie met een gehavend team drie punten had behaald bleek Wittenhorst 8 ook tij dens de tweede ontmoeting een maat je te klein: 4-0. De gastheren begon nen de wedstrijd voortvarend. Er werd vlot gecombineerd waardoor de Wittenhorst verdediging herhaaldelijk in moeilijkheden kwam. Aanvankelijk wisten de gasten de nul nog vast te houden maar na twaalf minuten was het gelegenheidsspits Mathijs Cuij- pers die de bal uit een voorzet van rechts met het hoofd langs de keeper van Wittenhorst knikte Geijsteren had vervolgens de gehele eerste helft het beste van het spel maar de twee de treffer bleef lang uit waardoor de dreiging van een gelijkmaker bleef bestaan. Dankzij geconcentreerd ver dedigen bleef de voorsprong behou den en vlak voor rust was het weder om Mathijs Cuijpers die scoorde. Ditmaal reageerde hij het snelste op een mooie voorzet van de mee opge komen rechtsback Peter Janssen. Als gevolg van enkele omzettingen tij dens de rust had Geijsteren in het begin van de tweede speelhelft moei te om de draad weer op te pakken, met een grote dosis inzet knokte de ploeg zich echter terug, in de wed strijd. De beslissing viel in de 68e minuut door een snel genomen vrije trap waaruit de 3-0 gescoord werd terwijl de Wittenhorst verdediging een fluitsignaal wegens buitenspel verwachtte. Met dit doelpunt was de weerstand van de Horstenaren defini tief gebroken, Geijsteren speelde de wedstrijd rustig uit en tien minuten voor tijd was het Bram Derikx de als beloning voor een goede wedstrijd de 4-0 mocht aantekenen. Naam. Shirley Siebers Leeftijd: 19 jaar Geboren in: Venray Woonplaats: Venray Partner, nee, niet meer Beroep/studie: opleiding directiese cretaresse/managementassistente aan de Gilde Opleidingen in Venlo Sportief hoogtepunt. Nederlands kampioen twirlen Sportief dieptepunt: kan ik me niet echt herinneren Wie wordt sportman van het jaar Mathijs van Asten Wie wordt sportvrouw van het jaar: Debby Connor - Wie wordt het beste team van Ven ray: St. Jan Merselo Sportieve doelen; Ik hoop in 2004 weer deel te nemen aan de Europese kampioenschappen in Zwitsërland Prestaties: verschillende keren Neder lands kampioen, negende in juli op de EK in Ierland met de groep van het Rotterdams Twiriteam Twirlen is een fantastische sport omdat, het anders is dan andere spor ten, niet zo standaard. Ik vind het wel jammer dat de sport zo onbekend is Olympische Spelen: mogen wij niet aan meedoen omdat het nog geen erkende. Olympische sport is. De intemationalde bond vecht er wel voor om die status te krijgen zodat ook twirling een Olympische sport wordt Sportgala Venray: ik ben er nog nooit geweest, maar ik vind het wel heel leuk dat ik ben genomineerd Beste boek/tijdschrift: ik lees geen boeken, wel het tijdschrift Yes Grootste ergernis: mensen die alies beter menen te weten Beste film: Triple X Andere hobby's: uitgaan, kleding kopen Lievelingseten: nasi Drank: appelsap Mooiste man: Vin Diesel Favoriete tv-programma: GTST. PEEL EN MAAS een abonnement waard Naam: Inge Lenssen Leeftijd: 21 jaar Geboren in: Venray Woortplaats: Vlaardingen Partner: nee Beroep/studie: Middelbare Hotel school Sportief hoogtepunt: WK met jong oranje in Denemarken Sportief dieptepunt: geen Wie wordt sportman van het jaar: Mathijs van Asten Wie wordt sportvrouw van het jaar: Durf ik niks over te zeggen, dat is afhankelijk hoe de mensen over een bepaalde sport denken Wie wordt het beste team van Ven ray: St. Jan Merselo Sportieve doelen: Vooral meer gaan trainen en me bij de Europese top gaan voegen Prestaties: zeventiende op EK (beste Nederlandse), tweede tijdens een internationaal toernooi in Israël, deel name aan de wk tot 23 jaar in de Dominicaanse Republiek, vijfde bij de senioren dames nk, twaalfde tijdens het wk landenteams senioren in Denemarken en zesde tijdens de AMF World Cup in 2003 Bowlen is een fantastische sport omdat het gewoon een mooie sport is met heel veel disciplines. Je kunt je individueel of in teamverband mani festeren en het blijft altijd spannend tot de laatste bal is gegooid. Olympische Spelen: er wordt al jaren geknokt om bowlen toe te laten tot de spelen. Het is niet terecht dat de sport telkens een nee krijgt Sportgala Venray: een heel leuk eve nement. Ik vind het nu rechtvaardiger dat sportmensen ook worden geno mineerd door een jury en niet alleen worden voorgedragen door verenigin gen Beste boek/tijdschrift; De Jury van John Grisham Grootste ergernis; arrogante mensen Beste film: The Matrix 1 en 2 Andere hobby's: nee, geen tijd voor Lievelingseten: varkenshaas met champignon roomsaus Drank: spa blauw en cola light Mooiste man: George Clooney Favoriete tv-programma: Baantjer. Naam: Debby Connor Leeftijd: 21 jaar Geboren in: Venray Woonplaats: Venray en Tilburg Partner: Romeo Beroep/studie: Pabo in Helmond Sportief hoogtepunt: Met het Neder lands team naar EK in Italië, het Olym pisch kwalificatietoernooi Sportief dieptepunt: tweede worden in plaats van Nederlands kampioen met mijn club Twins Oosterhout Wie wordt sportman van het jaar: Mathijs van Asten Wie wordt sportvrouw van het jaar: Ik hoop natuurlijk dat ik het zelf word. Shirley maakt ook een hele goede kans Wie wordt het beste team van Ven ray: Het indoorteam van Diana Sportieve doelen: Om toch een keer Nederlands kampioen te worden en blijven spelen in het Nederlands team Prestaties: Dit seizoen ben ik home run queen geworden, omdat ik de meeste homeruns in de hoofdklasse heb geslagen Softbal is een fantastische sport omdat: het een teamsport is, maar je ook individueel een sterk aandeel hebt Olympische Spelen. Het is de vraag of softbal een Olympische sport blijft, anders wil ik met het Nederlands team naar de spelen in 2008 in Beijing (China) Sportgala Venray. een leuk idee, ik ben wel benieuwd. Ik had niet ver wacht dat ik genomineerd zou wor den Beste boek/tijdschrift: Phileine zegt sorry Grootste ergernis: ik kan niet tegen mijn verlies en ik hou er niet van als mensen urenlang doorzeuren over onbelangrijke dingen Beste film: Kill Bill en Finding Nemo Andere hobby's: nee, al mijn vrije tijd gaat in het softbal zitten Lievelingseten: roti Drank: Malibu cola Mooiste man: Tyrese Favoriete tv-programma: ik kijk wei nig tv, maar Will and Grace vind ik wel komisch Na overwinningen op Meerlo en Oostrum heeft SVOC de smaak te pak ken. In een spannende wedstrijd werd nu RKDEV op sportpark De Heesak ker aan de zegekar gebonden: 4-2. Daar zag het in het begin echter niet naar uit. De gasten uit Arcen startten furieus aan dit duel en hadden een groot veldoverwicht, mede omdat de organisatie bij de thuisclub zoek was. Na een tiental minuten ontstond de eerste grote kans voor RKDEV. Het schot spatte via de vingertoppen van doelman Ruud de Mulder op de lat uiteen. Langzaam maar zeker kwam de thuisploeg beter in het spel, wat resulteerde in enkele hoekschoppen. Bij de derde hoekschop was het raak. Bij de tweede paal stond Tom Strijbos vrij. Zijn kopbal verdween met een boog over de doelman. Het was ech ter Leon Strijbos, die het beslissende zetje gaf en zo voor de voorsprong zorgde. Een kwartiertje later was er een hoekschop aan de andere zijde en ook nu resulteerde dat in een doel punt. De voorstopper van RKDEV klom hoger dan de SVOC-defensie en knikte de bal via de grond in het doel: 1-1Dit was ook de ruststand. In de tweede, helft was SVOC de betere ploeg en ook zeker het gevaar lijkst. Met goed en verzorgd spel werd RKDEV steeds onder druk gehouden. Na een twintigtal minuten soleerde Ivan Maes door de verdediging van de gasten en haalde met links uit. Tegen dit geplaatste schot was de RKDEV- doelman kansloos. Een mooie treffer van de goed op dreef zijnde SVOC-spits. Na deze voorsprong bleef SVOC het over wicht houden en wist zich ook enke le kansjes te scheppen. Dit in tegen stelling tot de gasten die zelden gevaarlijk voor het doel van Ruud de Mulder verschenen. Dit was zonder meer ook een verdienste van de defensie onder leiding van de prima spelende Paul Buddiger. Toen ieder een zich met een 2-1 eindstand ver zoend leek te hebben volgde nog een spectaculaire eindfase. Reeds in de derde minuut van de blessuretijd was het opnieuw Ivan Maes die met zijn tweede treffer aan alle onzekerheid een einde dacht te maken. Scheids rechter Lucassen dacht hier blijkbaar anders over. Bij de eerstvolgende tegenaanval wuifde hij het vlagsignaal van assistent Peter Steeghs weg om vervolgens een strafschop toe te ken nen na een overtreding op een van de RKDEV-voorwaartsen. Deze penalty werd feilloos benut door Bart Valckx. Toch nog even zweten voor alle SVOC-ers in en langs het veld. Maar meteen na de aftrap was het Arjan Tijssen die de bal kreeg en op de voor zijn bekende wijze de kortste weg naar het doel zocht. Hij omspeelde de keeper en liet zo de dikverdiende 42 op het scorebord zetten. Hierna vond ook scheidsrechter Lucassen het wel letjes en zo kon SVOC weer drie pun ten aan het totaal toevoegen. Zondag gaat SVOC'Ol op bezoek bij nummer drie HRC en tevens leider in de twee de periode. Programma zondag 7 dec.: Stormvogels l-SSS'18 1 14.30 Someren 3-SSS'18 2 13 00 SSS' 18 3-Spcl Irene 6 10.30 EWC 3-SSS'18 4 10.30 SSS'18 5-Vitesse'08 7 10.00 SSS' 18 ds 1-Vow/Hobij ds 1 12.00 Programma zaterdag 6 dec.: SW-Gemert 15.00 Alle spelers worden verwacht. Afmel den uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill. tel. 582346. Programma zaterdag 6 dec.: SVS-Geijsteren Vet, a. 17.00 Programma zondag 7 dec.: Merselo 2-Geijsteren a. 11 00 Op woensdag 10 december om 20.00 uur is er bestuursvergadering in café 't Trefpunt. Aanvang om 20.00 uur. Leden Business Club: Hoofdsponsor Inalfa Industries bv Official Dealer Helderman Sport Venray hoofdsponsor. (taalfaU Nnrinstrips official dealer (kledingsponsor) Golden Me Inalfa Indu; NLW Groep van Haren Manders In Nelipak TtK noüielbedrijven B V Programma zaterdag 6 dec. Venray vet.-Koningslust Programma zondag 7 dec.: Venray 1-Tiglieja 1 Venray 2-Deurrie 2 RKDEV 2-Venrav 3 EWC 2-Venray 4 Venray 5-Ivo 3 DSV 2-Venray 6 Oostrum 4Venray 8 Stormvogels 2-Venray 9 Ysselsteyn 4Venray 10 Melderslo 4Venray 11 Venray Dal-RKSVÖ Dal Venray Da2-Liessel Dal v. 15.00 b 1315 a. 11.30 v 10.00 v 10.00 al 1.30 v. 10.30 v 09.30 v 10.00 v.09.30 v.09.30 all.30 a.09.30 Uitslagen: Venray B3-SSS18 B2 Venray B4-Wittenhorst B2 SVN Cl-Venrav Cl EWC Cl-Venray C3 Venrav C8-Hegelsom C2 PW Dl-Venray D2 Venray D7-Baarlo D4 Venray D8-HBSV D4 Venray El-RESIA El (b.) Venray E2-VW03 E2 SVEB El-Venray E3 Venray E7-FC Steyl'67 El Venray El l-TOP'27 E3 Venray E12-Montagnards E4 Venlose Boys F2-Venray F2 Venray F3-Wittenhorst F2 SVEB F1-Venray F4 Venray F9-MVC'19 F5 2-0 Swolg. Boys F2-Venray F10 3-3 Programma zaterdag 6 dec.: 0-3 Best Vooruit Al-Venray Al 1-2 Venray A2-Tiglieja Al 19-2 Venlose Boys Bl-Venray BI 34 Venray B2-FC Steyl'67 BI 1-7 Vitesse'08 B2-Venray B3 1-8 Venray B4 10-1 Belfeldia B2-Venray B5 7-1 Venray Cl-UDI'19 Cl 34 Venray C2-Helmondia Cl 3-6 Venray C3-Tiglieja Cl 1-7 Venray C4Vitesse'08 C2 8-1 Astrantia Cl-Venray C5 «sppgr Rocom Telecommunicatie. Venray Rongen Tegels Sanitair en Tegelwerken Rühl Haegens Molenaar Accountants Ttiermaalbad Arcen B.V. Turning Technic B.V. Taxi Verstraaten B V. Drukkerij van den Munckhof B.V. Verhoeven Groen B.V. Partycentrum De Witte Hoeve Helderman Sport Venray Venray C6-Melderslo C2 a. 11.45 Venray C7-Quick Boys'31 C2 a. 11.45 Blerick C3-Venray C8 vil .45 Volharding C3-Venray C9M v. 12.00 Venray C10M-Vitesse'08 C3 a.09.30 Blerick Dl-Venray Dl v.10.15 Venray D2 vrij Venray D3-Montagnards Dl a. 11.45 Sparta' 18 D2-Venray D4 v.09.00 Venray D5-Montagnards D3 a.09.30 Achates D2-Venray D6 v. 10.30 Venray D7-Quick Boys'31 D3 a.09.30 Venray D8 vrij Sparta' 18 D4Venray D9M v. 10.30 Venray El-RESIA El a. 11.00 Venray E6-Venray E4 (o.) a. 11 00 Heijen E2-Venray E12 v. 10.00 Venrav Fl-EWC F1 a. 11.00

Peel en Maas | 2003 | | pagina 19