Ctq*4%, Leunen moet periodefeestje uitstellen Sportnieuws -in# BW de gelukkigste in Merselo Venray start tweede periode tegen Blauw Geel Bas Derkx (Volharding) Volharding simpel langs SVC 2000:1-4 Vegio Topschutters Klassement Venray bedwingt koploper Ysselsteyn te laat wakker SPORT SVV Veteranen PEEL EN MAAS Donderdag 6 november 2003 - Pag, De schijnwerper op: De redactie van Peel ea^laas zet wekelijks een speler, trainer lof ander 'voetbaldier' vaneen amateurvereniging uit de gemeenten V ray en Meerlo-Wanssmn in de schijnwerpers. Ook spelers van SSS' Volharding en Holmees worden dit jaar in de rubriek 'De schijnw :r- per op...' aan dpnand gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de vt et- balkennerswm het Venrayse nieuwsblad de uitslagen van tien ai la- teurduels^ie dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellinj en van de^gastspeler beter, dan wint hij of zij een bal, die beschikb; wordt gesteld door Olympic Sport aan het Henseniusplein in Vem ly. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enk :1e prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer Naam: Bas Derkx Leeftijd: 30 Geboren in: Vierlingsbeek Woonplaats: Venray Partner: nee Kinderen: nee Beroep: Projectvoorbereider Vastgoed Beheer Woonmaatschappij Maasland Ravenstein Hoogtepunt: de wedstrijden in de Amstel Cup en de hoofdklasse Dieptepunt' degradatie naar tweede klasse Clubs: alleen Volharding Beste trainer: Henk Evers Beste boek/tijdschrift: ik zou het niet weten Beste film: The Godfather Andere hobby's: uitgaan en zaalvoetbal Lievelingseten spitskool met gehaktbal Drank: bier Favoriete tv-programma: Studio Sport Favoriete club: Ajax Favoriete speler: Marco van Basten Favoriete vakantieland: Spanje Wint Nederland van de Schotten: Ja, ik hoop het wel Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Margriet Ramon Kuunders van SV Ysselsteyn wist met zijn voorspellingen (negen duels, het duel Leunen-Liessel werd bij een 1-0 stand in het voordeèl van Leunen gestaakt) alvast zeven punten in de wacht te slepen, redacteur Henk Lammen 'slechts' 4. Kuunders wint dus sowieso een bal voor de jeugdafdeling van SV Ysselsteyn, ongeacht de uitslag van het duel Leunen-Liessel. Zijn totaalscore is pas bekend nadat deze wedstrijd helemaal is afgewerkt 1Geert-Jan Drabbels (SV Venray) 9 2. Willem Koenen (Merselo) 8 3. Rob Willems (Leunen) 7 en Ramon Kuunders 7* 5. Ruud de Mulder (SVOC'Ol) 6 6. Stan Janssen (Oostrum) en Robin Tissen (Swolgense Boys) 5 8. Rob Poels (Holthees) 2 Uitslag Leunen-Liessel nog niet verwerkt in score Ramon Kuunders Bas Derkx redactie Venray-BIauw-Geel 1-1 2-1 Yitesse"08Volharding 0-2 1-1 SVEB-Ysselsteyn 2-1 3-2 RKDSO-Leunen 1-3 1-2 Swolgense Boys-RKDEV 2-1 2-2 SVOC'Ol-Sparta'18 0-1 1-1 Meterik-Oostrum 1-1 1-2 VCA-Meerlo 2-1 1-3 BW 27-TOP 27 4-1 3-1 Wanssum-Merselo 2-0 4-1 Henseniusplein 5c 5801 8B Venray Volharding heeft in Roermond op bezoek bij de nummer drie op de ranglijst SVC 2000 een uitstekende 4- 1 overwinning geboekt. Door deze winstpartij is er voor de roodwitten weer van alles mogelijk. Iedereen lijkt van iedereen te kunnen winnen in deze competitie en door de andere resultaten van zondag is de hele rang lijst helemaal in elkaar geschoven. Hoe belangrijk de overwinning op SVC was voor Volharding was blijkt wel uit het feit dat Volharding bij ver lies voorlaatste zou zijn komen te staan, terwijl men nu de zevende plek bezet met slechts één verliespunt meer dan de nieuwe nummer drie SV Venray. Dat Volharding bij SVC 2000 won kwam niet echt als een verrassing. De vorm was komende bij de equipe van trainer Chris Burhenne. Men behaalde immers uit de laatste drie duels zes punten en dat hadden er negen moe ten zijn. Vriend en vijand was het er namelijk over eens dat Volharding drie weken terug verdiende te win nen bij koploper Margriet, maar gebrek aan scorend vermogen brak de Bekenaren toen nog op. Tegen SVC 2000 wisten de rood witten het doel wel te vinden en dat nota bene met een enigszins geïmpro viseerd elftal. De geblesseerde Bram Comelissen werd in de aanval vervan-, gen door verdediger Richard van Daal en die deed dat meer dan voortreffe lijk. De plaats van Van Daal werd op zijn beurt achterin overgenomen Tweede klasse H Blauw Geel-Vitesse 1-2 Margriet-Venray 0-0 Svvalmen-Tiglieja 6-0 RKVB-Dijkse Boys 1-1 Roermond-Blerick 3-0 SVC 2000-Volharding 1-4 Stand Margriet 819 (15-7) Dijkse Boys 817 (20-6) Venray 814 (24-7) SVC 2000 814 (17-15) Roermond 812 (17-14) Blauw Geel 7-10 (16-9) Volharding 7-10 (12-13) Blerick 7-10 (89) Vitesse'08 7-9 (15-13) Swalmen 89 (14-17) RKVB 88 (5-9) Tiglieja 80 (1-45) Programma 9 november Venray-Blauw Geel Vitesse-Volharding Roermond-SVC 2000 Blerick-RKVB Dijkse Boys-Swalmen Tiglieja-Margriet door Kevin Willems en ook die deed het naar behoren. Daarnaast mocht Arjan Cleven weer eens vanaf het begin op doel beginnen van coach Burhenne ten faveure van Stefan Gel den. Ook de doelman uit Meerlo kweet zich prima van zijn taak. De van een blessure herstelde Joep Vos sen begon op de bank Volharding begon uitstekend in Roermond. Al na vier minuten werkte Anton Ohoilulin de bal in het doel uit een hoekschop van Nermin Hamzic; 0-1. Binnen het kwartier had Erik Ermers het duel al kunnen beslissen, maar hij faalde alleen voor het SVC- doel. De bezoekers controleerden de wedstrijd volledig, maar echte kansen werden er in het vervolg van de eer ste helft niet meer gecreëerd. Drie minuten voor rust kwam opeens de gelijkmaker uit de lucht vallen Mis communicatie tussen Kevin Willems en Patrick van Kempen werd genade loos afgestraft door Maurice Segers: 1- 1Voor de gasten een domper zo vlak voor rust. Volharding toonde echter voor het eerst dit seizoen veerkracht. Direct na de hervatting had Erik Ermers een treffer op zijn schoen maar hij faalde opnieuw vrij voor de SVC-goalie. Even later kwam de her nieuwde voorsprong van de bezoe kers er toch. Goed storend werk van Richard van Daal bracht Erik Ermers in balbezit, die vond Denny van Veg- hel en hij schoot vervolgens de 1-2 binnen. Twintig minuten voor tijd pikte ook Ermers eindelijk z'n goaltje mee. De spits rondde een prachtige dieptepass van Nermin Hamzic prima af: 1-3. SVC 2000 ging daarna va ban- que spelen. Dat leverde wat kansjes op, maar keeper Arjan Cleven gaf geen krimp. Vlak voor tijd voerde invaller Dennis Graat uit een counter de stand zelfs nog op naar 1-4 op aan geven van Richard van Daal. Een bevrijding voor de jonge aanvaller -bij wie het scoren tot nu toe maar niet wilde lukken-, want het was zijn eer ste goal van het seizoen. Komende zondag staat er voor Vol harding opnieuw een uitwedstrijd op het programma. De roodwitten tre den dan in Gennep aan voor de derby met Vitesse'08. Uitslag. SVOC (A>SW 2-3 Programma zaterdag 8 nov.: SW-SVOC (B) 15.30 Programma zaterdag 15 november is afgelast. Alle spelers worden ver wacht. Afmelden uiterlijk donderdag avond bij E. van Mill. tel. 582346. Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Van wege het grote aantal Peel en Maas abonnees in de omgeving van Holt hees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volhar ding uit Vierlingsbeek mee naar de prijzen. Tijdens het voetbalseizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Vegio Topschutters Klassement 2003-2004. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftal len en de spelers die de meeste doel punten hebben gescoord in de ama- teurvoetbalcompctitie 2003-2004. Leon Vievermans van Vegio Verze keringsgroep (coördinator van de rubriek) vraagt de deelnemende ploegen om wekelijks op maandag de namen van de topscorers door te geven. Dit kan bij voorkeur via mail: l.vievermans@vegio.nl, of telefo nisch: 0478-578101 (u kunt de namen van de doelpuntenmakers aan de telefoniste van Vegio doorge ven). Swolgense Boys verloor afgelopen zondag dan wel met 2-1 van Meerlo, maar is in het teamklassement nu alleen leider omdat Venray zondag tegen koploper niet tot scoren kwam (0-0). SSS'18 blijft derde met 23 treffers. In het individuele klasse ment scoorde Robin Tissen (Swol gense Boys) een keer en staat nu gelijk aan kop met Freek Thoone (Leunen). Beiden hebben elf doel punten op hun naam staan. Thoone heeft nog wel het restant van de afgelopen zondag gestaakte wed strijd tegen Liessel tegoed. De stand in het teamklassement: 1) Swolgense Boys 25 2) SV Venray 24 3) SSS'18 23 4) Leunen 21 5) BW27 20 6) Meerlo 17 7) Holthees 16 8) SVOC'Ol 14 9) Oostrum 13 10) Ysselsteyn 12 11) Volharding en Merselo 11 13) TOP en Wanssum 6 De stand in het individuele klasse ment: I) Freek Thoone (Leunen) en Robin Tissen (Swolgense Boys) 11 3) Kevin Tissen (Swolgense Boys) 9 4) Wout Janssen (SSS'18) en jelle van Tilburg (Holthees) 7 6) Ivo v.d. Weerden (SV Venray) en Rik Schlepers (Oostrum) 6 8) Johan Vullings (SV Venray), Geurt Clevers (Meerlo) en Roy Willems (Oostrum) 5 II) Edwin van de Winkel (Meerlo), Hakan Sazak (Holthees), Frank Brands (Leunen). Roel Biezenaar (Merselo). Paul Manders (SVOC'Ol), Bas Joosten (SSS'18) en Johan Speycken (BW'27) 4 18) Daniël Peters en Joost Keizers (SV Venray). Thijs Berkers en Geert van Dijck (SV Ysselsteyn), Patrick Borghs en Luc Janssen (beiden SSS'18). Erik Ermers (Volharding), Tim Klemans (Meerlo), Marco Berden (Leu nen) en Ralf Wolters, Marcel Lucassen en Constantijn Jeucken (BW) 3 Een foutje ontdekt? Bel dan met de redactie van Peel en Maas, telefoon (0478)582727 (vragen naar Henk Lammen). verzekeringsgro Dep. Petersstraat 27 5808 BB Oirlo telefoon 0-478-57 8 I O I fax 0478-57 8 I 05 Duel Liessel gestaakt door blessure arbiter Leunen-Liessel 1-0. Doelpunt: 15. Frank Brands 1-0. Scheidsrechter: Van der Zanden (Vierlingsbeek). Toeschouwers: 150. Bijzonderheid: wedstrijd na 28 minuten gestaakt vanwege een spierblessure van de scheidsrech ter. Leunen: Buwalda; Kuenen, Gielens, Litjens en Willems; Hol- tackers, E. Berden en Van Lierop; M. Berden, Thoone en Brands. (Door Henk Willemssen) Het periodefeestje voor Leunen kon zondag niet doorgaan. Een blessure van scheidsrechter Arjan van der Zanden gooide roet in het eten. Na 28 minuten kon de Vier- lingsbeekse arbiter niet meer ver der vanwege een zweepslag. Leu nen leidde op dat moment met 1-0 en was heer en meester. Terwijl Van der Zanden balend in zijn scheidsrechtershokje zit probeert Leunen koortsachtig een vervanger te vinden. Want de reglementen schrij ven voor dat een wedstrijd maximaal een half uur onderbroken mag wor den. Het bestuur vindt Peter Brink man bereid om het restant van het duel te fluiten. De Venraynaar was zojuist vanuit de Leunse kantine op weg naar huis nadat hij de wedstrijd Leunen 2-Rood Wit 2 had gefloten. Via zijn mobiele telefoon laat Brinkman weten dat hij direct rechtsomkeert maakt naar sportpark 't Klaverblad. Maar KNVB-rapporteur Ton Linders steekt er een stokje voor na telefo nisch overleg met de dienstdoende KNVB'er. Omdat Brinkman niet bevoegd is om een duel in de vierde klasse te leiden. De Venraynaar fluit in groep 7 en voor de vierde klasse is minimaal groep 5 vereist. Dat krijgt Peter Brinkman ook te horen en een paar minuten later verlaat hij onver richter zake het sportpark. "Ik wilde best fluiten maar ze vonden mij te laag. Als ze het niet willen dan ga ik toch weer", relativeert hij. Linders bazuint rond dat de wedstrijd defini tief gestaakt is. Daar is Leunen het niet mee eens "Nee, dat kan niet", zegt bestuurslid en elftalleider Peter Steeghs. "Want het half uur is nog niet om." Maar Leunen slaagt er niet meer in om een vervanger te strikken. Tot opluchting van Liessel dat toch al niet veel trek had om door te spelen. Er rij zen twijfels over het veto van rappor teur Linders. Want het belangrijkste is toch dat de wedstrijd kan doorgaan, zo redeneren insiders. Jack Heidens, voorzitter van de regionale scheids- rechterscommissie, geeft aan dat in zo'n geval altijd het 06-nummer van de KNVB gebeld moet worden. Want. daar wordt de beslissing genomen. "Als beide clubs het eens waren over de vervanger dan had de wedstrijd uit gespeeld kunnen worden. De KNVB moet wel eerst toestemming geven. De bond neemt scheidsrechters ook in bescherming door ze niet op een té hoog niveau te laten fluiten. De belan gen waren zondag ook groot. Als het goed was gegaan dan had niemand iets gezegd. Maar stel dat het uit de ic Venray heeft afgelopen zondag een zonder meer verdiend gelijkspel behaald tegen koploper Margriet uit Oss. 0-0. Gezien het spelbeeld in de tweede helft was Venray zelfs de ploeg die uiteindelijk meer aanspraak op de overwinning kon maken dan Margriet. De eerste helft was het een redelijk gelijkopgaande wedstrijd die vooral gekenmerkt werd door twee elkaar aftastende ploegen en twee uit blinkende doelmannen. Margriet kreeg in deze fase de beste kansen maar ook deze middag was doelman Niels Nielen van Venray de rots in de branding. Geert Jan Drabbels van Venray had pech dat zijn schot op de lat belandde want zijn pegel had zeker een beter lot verdiend. Vijf minuten voor het einde van de eerste helft moest Venray toch een doelpunt van Margriet toestaan. Na een goed opgezette aanval over links werd de bal door voor het doel getrokken en de Margriet spits schoof de bal onbe rispelijk in het Venray doel Een erg attent reagerende grensréchter Peter Weeffels van Venray had echter bui tenspel geconstateerd en de op grote afstand staande scheidsrechter kon niet anders dan het signaal van de Venray grensrechter overnemen. Dit tot grote ergernis van alles wat Mar griet heette. In het Osse kamp was men er namelijk van overtuigd dat het absoluut geen buitenspel was. Na de rust een dominanter Venray. In de achterhoede geconcentreerder voet ballend en de ene keer dat Margriet nog gevaarlijk was had Nielen er weer z'n vuisten tussen. In de rust werd Bart Linders vervangen voor Wouter Fencken, Het was Frencken die een dot van een kans uitspeelde maar z "n schot raakte een tegenstander en ging naast. Een pegel van Scholten in de rechter benedenhoek werd op mira culeuze wijze tot hoekschop ver werkt door de Osse goalie. En een mooie pass van Scholten bereikte over iedereen alles heen Roel Janssen en diens schot spatte uiteen op de paal. Janssen was even tevoren inge vallen voor Tom Hendriks. Ook Ivo van der Weerden kwam een aantal keren gevaarlijk door maar had geen geluk in de afwerking. Kortom in de tweede helft was er volop spanning en Margriet had de hoop op een eer ste periodetitel al opgegeven en was uiteindelijk blij met een gelijkspel- Dat dit gelijkspel alsnog voldoende was voor de periodetitel bleek na afloop van de wedstrijd toen men vernam dat Dijkse Boys niet had kun nen winnen van Baexem. Zondag speelt Venray thuis tegen Blauw Geel uit Veghel en met het vertoonde spel in de tweede helft moet het lukken de drie punten in Venray te houden. hand was gelopen dan had de voetbal bond wel een probleem gehad", reageert Heidens zondagavond "In dit geval had Peter Brinkman trouwens het duel gerust kunnen leiden. Want hij fluit bewust een paar niveaus lager omdat hij het liefst wedstrijden op zondagochtend heeft Anders had hij allang in een hogere groep gezeten." Het zag er zondag even naar uit dat Leunen toch nog periodekampioen zou worden. Want halverwege stond de enige concurrent FCV met 0-1 ach ter tegen Belfeldia. Indien FCV niet zou winpen dan ging de eerste perio detitel toch naar Leunen. Maar uitein delijk won FCV met 2-1. Leunen weet nu wel precies waar het aan toe is. Door het veel betere doelsaldo mag zelfs met 1-5 van Liessel worden verlo ren. Wanneer de resterende 62 minu ten worden uitgespeeld is nog niet bekend. Leunen speelde zondag een uitstekend half uurtje. De 1-0 was slechts een magere afspiegeling van de krachtsverhouding. Al in de vierde minuut dook Freek Thoone vrij voor het doel op maar hij strandde op doel man Stijn Willekens. Na een kwartier smoorde een schot van aanvoerder Bas Litjens. Maar de bal caramboleer de precies voor de voeten van Frank Brands die vrije doortocht kreeg: 1-0 Vlak daarna redde Leunen-keeper Vin cent Buwalda prima op een inzet van Dave Mennen. Daarna was het weer Leunen dat de klok sloeg. Frank Brands werd in kansrijke positie gezet door Ronny Holtackers maar het schot van de Venraynaar was te slap Even later verscheen Holtackers vrij voor het doel maar zijn schot verdween net naast de paal. Na 28 minuten vroeg de arbiter om verzorging maar een natte spons mocht niet meer baten. Vierde klasse F HBSV-SVEB 1-0 MVC-Kessel 1-1 FCV-Belfeldia 2-1 Leunen-Liessel gest RKMSV-RKDSO 5-1 Venio-Ysselsteyn 3-0 Stand Leunen 7-17 (20-8) FCV 8-17 (14-7) RKMSV 8-14 (19-9) HBSV 8-13(18-13) SVEB 8-13 (13-8) Liessel 7-12 (12-5) Kessel 8-11 (9-11) Venlo 8-11(10-13) Ysselstevn 88(12-13) MVC'19 87 (5-10) Belfeldia 83 (5-19) RKDSO 83 (6-27) Programma 9 november Kessel-FIBSV SVEB-Ysselsteyn RKMSV-Venlo RKDSO-Leunen Liessei-FCV Belfeldia-MVC Ysselsteyn heeft in de uitwedstrijd tegen Venlo niet waar kunnen maken, waar men vooraf op had gehoopt: een zege. De thuisploeg bleef aan de goede kant van de score en won met 3-0. Vanaf het begin was de Venlose ploeg beter en felier op de bal. Yssel steyn werd vanaf het begin overbluft en het leek wel alsof de gasten bang waren voor hun tegenstander. Als Ysselsteyn met dezelfde inzet en lef had gespeeld als de vorige week tegen HBSV was deze horde deze middag zeker te nemen geweest. Zo kon Venlo, dat evenveel punten had dan Ysselsteyn. deze middag afstand nemen ten opzichte van Ysselsteyn en de ploegen daaronder en deed zo goede zaken op de ranglijst. Na een half uur kwam Venlo door Marcel van 't Hek op voorsprong. De 1-0 bete kende tevens de ruststand. Na de thee wilde Ysselsteyn nog wel iets force ren, maar alles was gedoemd te mis lukken. Over de inzet van de ploeg viel niet te klagen, maar ontbrak net dat greintje geluk voor het behalen van een goed resultaat. Zo scoorde Venlo nog twee onnodige doelpunten door Karei Driessen en Hicham Ouj- daa en liep uit naar een 3-0 voor sprong. Ysselsteyn kon daar niet meer dan een schot op de paal tegenover stellen en de teleurstelling was na de wedstrijd dan ook groot in het Yssel- steynse kamp, want men had zich veel voorgesteld van deze wedstrijd Zondag wacht SVEB uit Broekhuizen als volgende, lastige tegenstander. Met geloof in eigen kunnen kan de vierdeklasser zeker voor een stunt zorgen. zijn geen gemakkelijke oppó Vorig seizoen kon BW'27 tleze niet winnen. In Tienray werdI en in Blitterswijck won TOP tW Holthees, dat op de vijfde staat, krijgt lijstaanvoerder E» bezoek. Wanssum begint Inn? aan de weg omhoog ie vinden dag is hekkensluiter MerseloI op sportpark Broekberg. Beidei kennen elkaar nog uit de vierde I Is maar dat is alweer een kwart 8 geleden. Voor het laatst in het 1997/78 toen Wanssum kutt werd en promoveerde naar de klasse Merselo eindigde toen a!> ste maar verloor niet van del kampioen. In Wanssum werd met 0-2 gewonnen door twee W van Guus Muijsers en in Mf e bleeft de stand 0-0. Merselo knokte voor wat het waard was tegen het hooggeklasseerde BW'27 maar stond na ruim negentig minuten uiteindelijk toch met lege handen; 2-3. Het duel had een bijzonder tintje omdat de broers Ger (Merselo) en Pie- ter (BW) als trainer tegenover elkaar stonden. De beide teams hadden er duidelijk zin in en lieten de toeschou wers een boeiende en spannende pot voetbal zien. Al in de 5e minuut werd de wedstrijd open gebroken. Een vrije trap van BW werd hoog bij de eerste paal ingebracht en Merselo- doelman Stefan Wilms greep niet overtuigend genoeg in, zodat de bal pardoes in het net werd gekopt door Hans Tax: 0-1. Twee minuten later was de stand al weer in evenwicht. Een verdediger van BW speelde de bal te zacht terug op zijn doelman en de attente Nick van Hoek was er pijl snel bij om het leder te onderschep pen, en met een bekeken schuiver werd de doelman verrast: 1-1. Merse lo nam toen brutaal het heft in han den en gingen op jacht naar een voor sprong. Na precies 23 minuten was het opnieuw raak. Rene Rongen mocht een corner nemen vanaf de rechterkant en de mee op gekomen Roel Biezenaar stond op de goede plek Snoeihard kopte hij de bal tegen het net: 2-1Tot aan de rust wis ten de thuisploeg BW van het doel af te houden, al had Merselo in de 43e minuut wel geluk dat doelman Stefan Wilms een vrije trap knap-uit de bene denhoek ranselde en de rebound via zijn lichaam over de lat zag gaan. Na de thee tapten de bezoekers uit een ander vaatje en werd Merselo terug gedrongen op eigen helft. Door een snelle omschakeling van verdediging naar aanval wist Merselo echter de BW-defènsie enkele keren bijna te verrassen. In de 68e minuut had Nick van Hoek de uitgelezen kans om Mer selo op 3-1 te zetten. Geheel vrij staand kon hij alleen op het doel af gaan, maar zijn inzet werd voet gered door de attente van BW. Uit de tegenaanval BW meteen de voorzet werd door de mee ven routinier Marcel nengetikt: 2-2. De gasten roken dat er meer een puntje. Ze kregen ook de drie punten toen val over links een voorzet Wolters simpel werd den BW'27 pakte de winst gelijkspel de verhoudingen weergegeven. Zondag gaat op bezoek bij Wanssum. Venray is na een matige sei zoenstart toch op gang gekomen. De ploeg van trainer André Kool hof is inmiddels opgeklommen naar de derde plaats in de tweede klasse H. Dat is ook een positie die Koolhof voor aanvang van het seizoen voor ogen had. Komende zondag gaat de tweede periode van start. Venray opent met een thuisduel tegen.Blauw Geel. Vorig jaar won Venray thuis tegen de club uit Veghel nog de eerste periodetitel. Die is nu vergeven aan koploper Margriet. De Venraynaren domineerden afgelopen zondag in Oss tegen Margriet en kregen met de 0-0 stand eigenlijk te weinig. Loek van Schijndel keerde na een schorsing van vier wedstrijden weer terug in het centrum van de defensie Aan voerder Alex de Swart en nieuwko mer Johan Vullings zijn nog steeds geblesseerd. Een blessure van de scheidsrechter voorkwam dat Leunen de eerste periodetitel kon binnenha len. Het restant van 62 minuten van het duel tegen Liessel, met een 1-0 stand in het voordeel van Leunen, zal op zijn vroegst op zondag 21 decem ber uitgespeeld worden Want de KNVB heeft tot en met 14 december op iedere zondag een volledig pro gramma gepland. Leunen begint de tweede periode met de uitwedstrijd tegen RKDSO. De ploeg uit Lomm valt dit seizoen zwaar tegen en sluit de ranglijst. Vorig jaar eindigde RKDSO nog als derde in 4 F en bereik te de nacompetitie. Ondanks het sta ken van het duel tegen Liessel blijft Leunen lijstaanvoerder. Achtervolger FCV is weliswaar in punten langszij gekomen maar Leunen heeft nog het restantduel te goed. Ysselsteyn is na de nederlaag bij Venlo verder weggezakt op de rang lijst. Om aansluiting te houden met de middenmoot is een overwinning noodzakelijk. Zondag wacht Yssel steyn geen gemakkelijke klus want het speelt uit bij subtopper SVEB in Broekhuizenvorst. In de vijfde klasse F heeft Meerlo opnieuw voor een stunt gezorgd De mannen van trainer De Roock klopten het. favoriete Swol- gense Boys met 2-1. Meerlo door de Swolgenaren tot punten genaderd. Dit speelt Meerlo in het Agatha tegen het maggcuw VCA. SVOC'Ol heeft in Melded 5 zuimd om zijn positie in de moot te versterken. Of er zondAan succes is weggelegd voor de club is zeer de vraag. Want de slagen lijstaanvoerder Sparta'18 op bezoek op sportpark Hees tm De Sevenummers lijken regelra Mtl het kampioenschap af te stt Voor SVOC-trainer Ruud Ver Sparta evenwel geen onbd ploeg want hij was ooit jeugdt in Sevenum. Oostrum boekt belangrijke zege op VCA a afstand van de degradatiezone dag bezoekt Oostrum hekkt Meterik. Een mooie kans TO rood-witten om op te klimt de middenmoot. Swolgei heeft de top twee - Spartal Heijen - uit het zicht verli Swolgenaren staan derde en pfl die positie thuis tegen laagi RKDEV vast te houden. Het is 35 jaar geleden dat beide clubs nog in de vierde klasse - elkai fen. Door de nederlaag van EU kleinde BW'27 de achterstand Wellse koploper tot twee Thuis tegen TOP'27 verdet Blitters'wijckers hun hoge po! de zesde klasse F. Maar de Tiet

Peel en Maas | 2003 | | pagina 18