tumult bij Boca luniors Sportnieuws -info Dames Red Stars verlliezen ook laatste wedstrijd IVerkendam te Qterk voor umpers'76 >ak slaag voor tooyse heren De Peelkorf wint royaal Moeizame zege heren Manual TVF OTTO onderuit in Maastricht Huggers verliest van sterk VvGI Jeugd Red Stars verdienstelijk in Sittard Programma zaalvoetbal Volleybal vereniging Phoenix '75 Volleybalclub Set Up Korfbal De Peelkorf Gilde BT Hockeyclub Venray Rooyse VK Manual Jumpers'76 Oranje Wit TV Ysselsteyn Spio Ruiterdub St. Jan KHBV Diana EN MAAS Donderdag 30 oktober 2003 - Pagina 17 Na de afgelaste wedstrijd tegen BC gingen verloren de jongens kadet- ivanjumpers'76 het eerste uitduel je hoofdklasse tegen BC Virtus uit ■fkendam: 90-45. BC Virtus, een club die al jaren lang iomt in de hoofdklasse, kwam jaf het eerste kwart goed uit de [tblokken en sloot het eerste kwart met een voorsprong van 21-11. ipers '76 slaagde er maar niet in eenvoudige scores van de tegen- ider af te stoppen en miste zelf [makkelijke baskets. Ook in het ede kwart kon Jumpers '76 het tij tkeren. Vooral de center van BC us (A. Mojuadam goed voor 31 len deze wedstrijd) kon niet wor den afgestopt. Met een achterstand van 19 punten ging Jumpers de rust in. Direct na de rust zette.BC Virtus het slotoffensief in en kon Jumpers '76 het niet meer bijbenen. BC Virtus liep met een run van 28-2 uit naar 71- 28. Pas in het laatste kwart liet Jum pers '76 zien dat zij weldegelijk goed spel in huis hadden. Het antwoord van Jumpers '76 kwam echter veel te laat waardoor de wedstrijd eindigde met een stand van 90-45. Al met al werd duidelijk dat er nog veel werk aan de winkel is voor het jonge team en wellicht dat de thuis wedstrijd van zaterdag 1 november tegen Attaccus uit Veghel om 19-30 uur in de Wette- ling betere perspectieven biedt. jcvolleybalheren van Rooyse VK bben in de thuiswedstrijd tegen tóen 2 een flink pak slaag gekre- c (Mi. Velden 2 is momenteel kop- er in de competitie en bestaat uit iele spelers met een gedegen ach- pond. Rooyse begon een stuk ter aan de wedstrijd dan enkele ken terug tegen het Venlose Civi- De reden daarvoor was dat het Idense team een totale onbekende w ze was, het was afwachten wat un tegenstand boden. Die bleek tr dan verwacht, Velden maakte iroonweg de gehele wedstrijd min- r fouten en kwam er aanvallend kgoed door. Niet dat Rooyse slecht rad te spelen, maar alleen al het we aantal fouten in de service lever- Velden een even zo groot aantal raten op. Vincent Camps moest in de eerste set al het veld verlaten toen het hem in zijn rug schoot, Rob Schoeber nam zijn plaats goed in, ook al is hij geen aanvaller pur sang. Vel den had de gehele wedstrijd de Ven- raynaren in de greep, in de vierde set zag het, er nog lang naar uit dat Rooy se in ieder geval de eer zou behou den, maar Velden liet niet met zich sollen en maakte het karwei in hun voordeel af. Rooyse verloor sinds lange tijd weer eens met 0-4, setstan den: 17-25, 20-25, 15-25 en 21-25. PEEL EN MAAS een abonnement waard De korfbaldames van De Peelkorf hebben de laatste wedstrijd van de eerste helft van de veldcompetitie verdiend winnend afgesloten. Het reserveteam van Swift uit Velden werd op eigen veld op een dikke nederlaag getrakteerd: 3-10. De wed strijd bood tot bet laatste fluitsignaal totaal geen spanning en Swift wilde er geen dynamiek inbrengen. De ploeg uit Velden verdedigde 70 minu ten lang en vertraagde hierdoor het aanvalsspel van de Ysselsteynse dames. De Peelkorf had hier de eerste helft moeite mee en kon geen gat slaan. Toch konden de dames met een 3-5 voorsprong gaan rusten. Na rust wilde Swift er nog steeds geen wedstrijd van maken maar De Peel korf kon dit nu genadeloos afstraffen. Al snel liep de ploeg uit Ysselsteyn uit naar een 3-8 voorsprong. De wed strijd was op dat moment al gespeeld en De Peelkorf kon rustig ballend tot een 3-10 winst komen Voor De Peelkorf scoorden: Eve lien Arts (4x), Nicole Tielen (2x), Tineke Vergeldt, Cindy Mansvelders. Mayke v. Ass en Marianne Potten (ieder lx). Het herenteam van handbalvereni ging Manual heeft de thuiswedstrijd tegen het tweede team van Eksplo- sion uit Tegelen gemakkelijk gewon nen: 22-13. Het team uit Tegelen, een nieuwkomer dit jaar in de competitie, bleek uit een talentvolle jonge groep handballers te bestaan.En dit gegeven werd gelijk gestand gedaan in de ope ningsminuten van de eerste helft. De Venraynaren zaten niet goed in de wedstrijd en het was voornamelijk Explosion dat de lakens uitdeelde. De jonge ploeg vond elkaar blinde lings en gaf regelmatig de Venrayse routiniers met mooie passeerbewe gingen het nakijken Aanvallend gezien had Manual het moeilijk, het goede en harde verdedigende werk van de gasten bracht geen normaal doorkomen. Het leverde wel drie strafworpen kort achter elkaar op, die door Paul Klomp goed benut werden. Hierdoor kon Manual in het spoor blijven'. 4-5. Na wat slordig balverlies en gemistte kansen van Manual, lie pen de Tegelenaren met enkele break-outs gewoon over Manual heen. De Venrayse keeper Hans Ker- ke Valley/'t Podium scoort zes keer in zeven minuten •:n Tljdwaarnemer Van 't Klooster y I l Roermond was vrijdag de nm( ote boosdoener in de ogen van öca Juniors/Andalucia. De Ven- iyse zaalvoetbalclub verloor pnieuw - met 2-3 van ZVSV'89 - beëindigde het duel met een in minder. Bayram Durgun reeg op advies van de tijdwaar- cmer de rode kaart vanwege een opstoot. ZW Leunen boekte een roodnodige 4-1 zege op Fermo- la Boys 3 en verliet daardoor de edreigde zone. Lake Valley/'t odium, Venrays best geklasseer- eteam in IA, won met 7-10 bij laelen 2. Na de 3-3 ruststand 'n worden de Venraynaren zes oelpunten in de eerste zeven linuten van de tweede helft. VC/Taxi Verstraaten 2 won ook le'0 reer eens en klopte Inter'80 met Boca Juniors-ZVSV'89 2-3 M Het incident gebeurde vlak voor jd, Bayram Durgun kreeg het aan de ndi lok met een Veldense speler. Arbiter ivo lenk van Schijndel had niets gezien laar tijdwaamemer Van 't Klooster el. Op diens advies gaf Van Schijn- og cl Durgun rood en zijn opponent M» tel. Volgens Van 't Klooster had de dc oca-speler een kopstoot uitgedeeld, k: gemoederen laaiden na afloop oog op. Vooral voorzitter Hamadi ts lekran w woedend op Van 't naflooster "Waarom krijgen wij de "de kaart en zij alleen maar geel. mdat onze speler zwart is en die odere blank?", vroeg de Boca-preses di verongelijkt af. Mekran was furi- Hscn beschuldigde Van 't Klooster u racisme: "Een vuile hond ben De irritaties ontstonden al voor de edstrijd. Bij de controle van de pas smoesten de Boca-spelers zich alle rpersoonlijk melden aan het tafel- cvan de tijdwaamemer. "Maar de teenstander hoefde dat niet'', klaag- illö fc Mekran "Waarom wij wel en hun ke iet Zo gaat het al een paar jaar. Veel 'oor cheidsrechters zijn gewoon tegen Het heeft zo geen zin meer. We 'n de club beter opdoeken want lx ïeris niet tegen te vechtenaldus a tonadi Mekran die al eerder zijn 17 ddag heeft gedaan bij KNVB. pp Sportief gezien gaat het de club ui' wlt al niet voor de wind. Met slechts één punt is Boca Juniors/Andalucia de hekkensluiter in de eerste klasse A. Vrijdag volgde de zevende nederlaag tegen de nummer drie ZVSV. De ploeg uit Velden, die gedegra deerd is uit de hoofdklasse, nam hal verwege de eerste helft een 0-1 voor sprong. Vlak daarna scoorde Pascal Kusters uit een vrije trap de 1-1 gelijk maker. Nog voor rust nam ZVSV opnieuw de leiding. De overigens goed keepende Achmed Naomani ging in de fout bij een afstandschot: 1- 2. Na een overtreding op Tarik Baido- re mocht Pascal Kusters een vrije trap nemen. Vanaf zo'n vijftien meter krul de de Boca-topscorer de bal schitte rend in het doel: 2-2. ZVSV nam weer een voorsprong en alweer ging daar een Venrayse fout aan vooraf. Aan voerder Stanley Filon verspeelde de bal bij het uitverdedigen. Een dure fout die door de Veldenaren direct werd afgestraft: 2-3. Boca Juniors kreeg daarna nog kansen op de ver diende gelijkmaker maar het zat de hekkensluiter niet mee. ZW Leunen-Fermonia Boys 3 4-1 Het laaggeklasseerde ZW Leunen boekte vrijdag een belangrijke over winning op Fermonia Boys 3. De Roermondenaren stonden op de voor laatste plaats en ZW Leunen vlak daarboven. Een zege was hard nodig om weg te komen uit de bedreigde zone. Het werd zeker geen hoog staand duel. Het Leunse team had wel het beste van het spel en won uitein delijk verdiend. Na zeven minuten opende Rob Willems met een mooi schot de score: 1-0. Na een kwartier trok Edwin Berden na een goede aan val de bal voor naar John Litjens die doeltreffend afrondde: 2-0. Vlak voor rust kwam de Roermondse ploeg terug tot 2-1. Na tien minuten in de tweede helft kreeg de Fermonia-doelman een gele kaart. Zijn tijdstraf duurde maar enke le seconden omdat ZW Leunen snel profiteerde. Marco Berden nam de vrije trap waaruit Rob Willems 3-1 kon scoren. Vlak daarna kwam de thuisploeg goed. weg toen de Roer mondenaren de paal troffen. Fermo nia Boys 3 voerde de druk op het Leunse doersteeds verder op. De bezoekers kregen ook tal van kansen maar invaller-doelman Martijn Mer- tens hield zijn doel schoon. Het Leun se team loerde op een beslissende counter. De bevrijdende 4-1 viel pas in de allerlaatste minuut. Marco Ber den ging alleen op het doel af en liet zijn broer Edwin het karwei afmaken: 4-1. Haelen 2-Lake Valley 7-10 Na twee nederlagen moest nieuw komer Lake Valley/'t Podium afhaken bij de kopgroep Het Venrayse team bezet nu de vierde plaats op de rang lijst. Zaterdag werd Haelen 2 met 7-10 verslagen. Bij Lake Valley keerde top scorer Paul Rutten terug van een schorsing en was ook Niels Hermsen weer van de partij. Haelen, 2 nam twee keer een voorsprong (1-0 en 2- 1) maar beide keren kwam Lake Val ley langszij. Het Venrayse team nam met 2-3 de leiding maar de thuisclub scoorde nog voor rust de 3-3 gelijkma ker. In de eerste zeven minuten van de tweede helft legde Lake Valley/'t Podium de basis voor de overwin ning. In die fase lukte alles bij de Ven raynaren en ze troffen zes keer doel: 3-9 Haelen 2 kwam terug tot 5-9 waarna Lake Valley de tiende treffer scoorde: 5-10. In de slotfase lieten de bezoekers de teugels wat vieren waar door Haelen 2 nog twee keer doel trof: 7-10. De Venrayse treffers wer den gescoord door: Ronnie Spruijt 4x, Niels de Klerk 2x, Niels Hermsen 2x, Lennard Jansen lx en Tom van Stokkem lx. Inter'80-HVC/Taxi Verstraaten 2 6-7 Het reserveteam van HVC/Taxi Verstraaten had al in vier duels niet meer gewonnen Het lager geklasseer de Inter'80 werd in Tegelen met 6-7 geklopt. De thuisploeg opende de score waarna HVC 2 de 1-0 achters tand omboog in een 1-2 voorsprong. Inter'80 scoorde drie maal en nam met 4-2 de leiding. Verdedigend gaf het Venrayse team de tegenstander teveel ruimte. Toch wisten de Venray naren nog voor rust terug te komen tot 4-4. Na de pauze had HVC/Taxi Verstraaten 2 het beste van het spel. De bezoekers drukten dat ook in doel punten uit en namen een 4-7 voor sprong. Het slotoffensief leverde Inter'80 nog twee treffers op maar de drie punten waren voor HVC 2: 6-7. De Venrayse goals kwamen op naam van Wouter van Hoek 3x, Frank Brands 2x en Fred Jeuken 2x TVF OTTO verloor maandag- "*>nd de uitwedstrijd tegen 'Campus met 6-4. De Ven- jtyse zaalvoetballers verloren ®>°f de nederlaag de aansluiting set0^ van hoofdklas- ej" 'n Maastricht speelde de Venrayse "Want geen goede wedstrijd tegen '■et Z^klasseerde ZWM/Campus. 5 Oe thuisclub nam halverwege de eer- ,c helft met 1-0 de leiding door een "tffer van ex-MW prof Fuat llsta. Op üngeven van Dennis Snijder bracht ;!r. kn-Jan Wismans de ruststand op 1-1 I'1 'l^k na de pauze namen de Maastrich- :ito 'enaren een 2-1 voorsprong. Arbiter lid Billekens uit Blerick keurde daarna onduidelijke redenen een treffer |kG fin Dennis Snijder af. ZWM/Campus S? JeP uit naar 3-1. Danny Fasen ver- winde de achterstand tot 3'2 maar de thuisploeg verruimde de marge weer snel tot twee treffers: 4-2. Ondanks dat het spel niet goed liep wist TVF OTTO weer op gelijke hoog te te komen. Danny Fasen scoorde 4-3 en Dennis Snijder bracht de stand weer in evenwicht: 4-4. De Venrayna ren probeerden daarna een voor sprong te forceren maar de treffer viel aan de andere kant. 5-4. De scheids rechter was TVF OTTO niet goed gezind want zowel Hafid Azarfane als Dennis Snijder kregen geen straf schop mee. Alhoewel de overtredin gen duidelijk binnen het doelgebied werden gemaakt. Maar beide keren legde Billekens de bal vlak buiten de lijnen. Paal en lat voorkwamen de Venrayse gelijkmaker. In de slotfase namen de bezoekers nog meer risi co's maar vanaf eigen helft bezegelde ZWM/Campus het lot: 6-4, Vrijdag 31 oktober Sporthal De Wetteling 20.45 HVC/Taxi Verstr.-JSB 21.45 HVC/Taxi Verstr. 2-ZW Jaffa 22.45 Lake VaUey-H77/Village Sporthal De Weert 20.00 BDZ Venray-Wittenhorst 21.00 HVC/Taxi Verstr.4-Reuver 3 22.00 ZW Leunen 4-Lake Valley 6 Sporthal Meerlo 20.00 ZW Mari-Lake Valley 3 Zaterdag 1 november Sporthal De Weert 16.00 OBRBDZ Venray 4 17.00 TVF OTTO 4-ZW Leunen 2 18.00 ZW Leunen-Kesjotje 2 (dames) 19 00 TVF OTTOZp.Maluku (dames) 20.00 TVF OTTO 2-Altw'heide (dames) Maandag 3 november Sporthal De Wetteling 20.30 TVF OTTO-Meerlo (beker) 21.30 Lake Valley 7-MZV/De Ruif 2 sten, terug na een blessure, liet met mooi reddingswerk zien dat hij het keepen nog niet verleerd is en hield Manual zo in het spoor van Eksplo- sion. Het geblesseerd uitvallen van Erik Wijzen in de 15e minuut van de wedstrijd kwam Manual aanvankelijk niet ten goede. Het aanvallende spel aan Venrayse zijde liep niet, het ging traag en kwam niet van de grond. Maar ook verdedigend liet Manual veel steken vallen. Dat de verdediging van Explosion hard bleef aanpakken bleek wel uit het aantal strafworpen dat gegeven werd, door de overigens goed fluiten de scheidsrechter. Het missen van een van deze strafworpen door Paul Klomp gaf aan hoe bedroevend op dat moment het spel van Manual was. Carlo van Sinten nam de volgende zeven meterworp goed voor zijn rekening. Na enkele goals van Antoï- ne Hawinkels en later door Jo de Jonge, die vanaf de cirkel scoorde, vond Manual weer aansluiting en ging de rust in met een kleine achterstand: 9-10. In de tweede helft werd de 5-1 verdediging teruggezet naar een 6-0 verdediging. Dit leverde resultaat op Door gebrek aan schotkracht in de opbouwrij kwam Manual aanvanke lijk niet door de Tegelse verdediging. Het doorschuiven van Antoine Hawinkels naar de rechterhoek door de coach bleek een gouden zet te zijn De scoringsdrift van deze veter aan gaf Manual een goede zet in de rug en al snel stond het 13-11 voor de thuisploeg. Het baltempo werd nog maals opgevoerd. Hierdoor werden regelmatig de hoekspelers vrij gespeeld. Jo de Jonge en Antoine Hawinkels benutten deze buitenkans jes en brachten Manual op een com fortabele voorsprong. Ook Dirk Ueberbach pikte zijn goaltje weer mee, door zijn tegenstander in de break-out met een loopschijnbewe ging mooi om de tuin te leiden. Met een stand van 20-12 op het scorebord en nog zes minuten te spelen kon er weer normaal doorgewisseld worden. De winst was veilig dankzij het goede verdedigingswerk in de tweede helft. Het waren uiteindelijk de drie oudste mannen van bet veld, Antoine (9 goals) Jo (7 goals) en Hans Kersten (keeper), die het verschil zondag maakten met de tegenstander. Dank zij deze overwinning, de vierde uit vijf wedstrijden, stijgt Manual naar de derde plaats in de ranglijst. Op 2 november spelen de heren uit tegen Brunssum, een goede gelijk waardige opponent waartegen de Venraynaren het een stuk zwaarder zullen krijgen. Op zondagmiddag 2 november houdt volleybalvereniging Phoenix weer haar jaarlijks recreanten volley baltoernooi. Het is niet in de gymza len van het Brukske maar in zaal Coninxhof aan de Goudsmidstraat 9 in Venray. Het toernooi begint om 13-00 uur Willen diegenen die zich hebben aangemeld op tijd aanwezig zijn. Men hoopt op een sportief en gezellig toernooi. De spelregel is dan ook: meedoen is belangrijker dan winnen. Uitslagen: Dames: VC Pansign-Set Up 1 Energo 2-Set Up 2 Rooyse VK-Set Up 3 AVC Eagles-Set Up 4 Rooyse VK 4-Set Up 5 Jeugd: Revoc-Set Up MCI Brovoc-Set Up MCI Set Up MC2-Athos 2 Setstanden: 22-25, 9-25 Set Up MC2-Summa Peelpush 3 2-0 Hovoc-Set Up Nivo 6 2-0 Flas/Kl.Vink-Set Up Nivo 6 1-1 Heren Recreanten: VC Athos 1-Set Up 1 3-2 Dames Recreanten: Set Up 3-VC Velden 2 2-2 VC Kessel 3-Set Up 4 44) Programma zaterdag 1 nov.: Heren: Set Up-Aspargos 17.00 Dames: Set Up 1-Athos 17.00 Set Up 2-Stravoc 19.00 Set Up 3-Meterik 2 19.00 Set Up 5-Rooyse VK 3 15.00 Set Up 6-Revoc/VCB 4 15.00 Programma zondag 2 nov.: Jeugd: Set Up MB-Civitas 2 12.30 Circulatievolleybal 12.30-15.30 Heren Recreanten: Set Up 1-Summa Peelpush 1 10.00 Set Up 2-H.V.C. 3 10.00 Set Up 4-Setpoint 2 10.00 Programma woensdag 5 nov.: Dames Recreanten: Oldtimers 1-Set Up 1 a.19.30 Afgelopen zaterdag verloor TTV Red Stars het duel met Fürst Kantoors Heerlen met 0-7. Hoewel de uitslag anders doet vermoeden, waren de Venrayse dames zeker niet kansloos. De te kloppen tegenstandster was Melissa Muller, die naar eigen zeggen kampte met een blessure. Medelijden van Venrayse zijde zorgde ervoor, dat Muller met de schrik vrij kwam. Zowel Sabina Larmené als Danielle Poels waren in de gelegenheid hun partij tegen Muller te winnen, maar beiden verloren uiteindelijk met 3-1 - Met de partij van Daniëlle tegen Mar- loes de Smet hadden het drie punten voor Red Stars op kunnen leveren. Daniëlle liet De Smet echter ontsnap pen in vijf games. Sabina en Marijn Verburg hadden verder weinig in te brengen tegen de Chinese Fing. De heren van Red Stars speelden gelijk tegen de nummer twee, Smash '70 uit Hattem. Ronald Bogaard bleef ongeslagen, zowel in het enkel als in het dubbel (met Frank van der Vleu ten). Frank droeg het vijfde puntje bij. Patrick Zwiers had zijn dag niet en verloor zijn enkelspelen. De kopposi tie is échter niet in gevaar, aangezien het verschil hetzelfde blijft: twee pun ten. Daniëlle Poels speelde sterk maar liet de punten toch aan haar tegen standers In de le klasse van de bedrijfsrecre- anten tafeltenniscompetitie Red Stars won WGI verrassend van Huggers Elektronica met 6-4. De sterk debute rende Arno Schrivers van WGI won gedecideerd zijn drie partijen. De uit slag zou zelfs groter zijn geweest als Jac. Swinkels zijn normale vorm had laten zien. Jac won alleen van Cees Min, die ook al een off-day had. Geert Huggers won vrij stabiel twee partij en en Frans Larmene won eindelijk zijn pot tegen Jac Swinkels, doch verl oor op zijn beurt weer van Bea Zegers VvGI). NLW 1 redde het niet tegen een zeer stabiel spelend vBit, dat dui delijk laat zien de titel te willen pro longeren. Wilbert Janssen (NLW) speelde twee uitstekende partijen en verloor alleen van een sterk spelende Geert van Boven, die trouwens drie partijen won. Guus van Brederode en Wim Vullings wonnen ieder twee partijen en het dubbel ging ook naar vBit. Marjo Lange en Jan van Gerven verloren hun partijen en waren een maatje te klein. Uitslag 8-2 voor vBit. Price Cleaning doet het ook niet slecht. Ze wisten nu te winnen met 6- 4 van Willems Classic Cars waar Paul Willems als- enige zijn drie partijen wist te winnen. Interessant was zijn partij tegen Jacqueline van Gasselt, die steeds beter op dreef komt en laat zien dat zij talent heeft en gevoel voor de bal. Paul had vijf games nodig om haar te verslaan. Bert Engels, Mena Berhitu en Jacqueline wonnen ieder twee partijen. Anne Say en Maria Wil lems wisten helaas geen wedstrijd te winnen. Peters Voegwerken verloor vrij kansloos van een dit seizoen .versterkt After Fifty's waar good old Piet Ver stappen ongeslagen bleef. De vele trainingsuren van Piet leveren wel degelijk de resultaten op die hij op dit moment laat zien. Samen met Janos Rozmanics en ELly Moors ieder twee overwinningen lieten zij Peters ach ter zich met 8-2. Frans van Meyei tobt wat met zijn vorm en ook Mark v.d. Langenberg wist geen potten te bre ken. After Fifty's staat dus heel dege lijk op de tweede plaats achter vBit en wellicht kunnen zij nog voor ver rassingen zorgen in het verdere ver loop van de competitie. Uitslagen: Oranje Wit Welpen 1 0-5 Welpen 3-DES 1 2-1 Welpen 4-Welpen 5 1-0 SVOC 1-Welpen 3 0-1 Welpen 4-Oranje Wit 1 1-2 Welpen 7-Merselo 1 3-1 Welpen 8-Welpen 7 04) Oranje Wit 3-Welpen 8 04) Swift 2-De Peelkorf 1 3-10 Vonckel Girls-De Peelkorf 2 4-6 De Peelkorf 3-Erica 5-7 Programma donderdag 30 okt.: De Peelkorf 1-De Merels a.20.00 Programma zaterdag 1 nov.: Toernooi jeugdselectie Erp v.12.15 De Peelkorf 1-Flamingo's 1 (oef.) a.15.30 Programma zondag 2 nov.: Toumooi Junioren A1 Erp v.08.15 Oef. in Erp De Peelkorf 3 v. 11.00 Programma woensdag 5 nov.: Oranje Wit 1-Recreanten v.20.00 Zaaltrainingen: De Peelkorf 1-2 vanaf donderdag 6 nov. van 18.30 tot 20.30 uur in de PeeUandhal. De Peelkorf 3 vanaf dinsdag 4 nov van 20.00 tot 21.00 uur. Welpen 5, 6 en 7 kampioen Een zeer mooie afsluiting van de eerste helft van de veldcompetitie. Welpen 5, 6 en 7- eisten de eerste plaats op en de kampioensvlag kon gehesen worden. De speelsters van Welpen 5 maak ten het nog zeer spannend door de eerste wedstrijd te verliezen. Maar in de beslissende wedstrijd pakten ze in de laatste minuten toch nog de volle winst door met 1-0 te winnen. Welpen 6 pakte het kampioen schap overtuigend. Zij bleven onge slagen. Ook afgelopen zaterdag won nen ze overtuigend hun wedstrijden. Welpen 7 presteerde zeer goed door van koploper Merselo te winnen en zelf later het kampioenschap op te eisen. Jeugdleidersvergadering Op maandag 17 nov. is er een jeugdleidstersvergadering. Noteer deze datum alvast in je agenda. CONTRACTING Uitslagen: JA1: Bakel Al-Venray JB1: Venray-Geldrop B2 JC1: Venray-HOD Cl JC2: Bakel Cl-Venray MA1: Venray-Hopbel AI MB1: Venray-Venlo B3 MB2: Helden BI-Venray MCI: Venray-Boxmeer C2 MD1: Venray-Tegelen D2 Dl: Venray-Boxmeer H2: Civicum 2-Venray VetA: Venray-Oranje-Zwart A Programma zaterdag 1 nov.: Holyoke-Dl Achilles 3-D2 Set Up 5-D3 Meterik 4-D4 5'62-3-Hl Montagnards-H2 VC Pan Sign- MB1 MVC64-MB2 VCP2-MC1 Summa Peelpush-JBl Montagnards-JCl Programma zondag 2 nov.: Circulatie 1: Meerlo-Team 1 Programma maandag 3 nov.: Rooyse VK DVl-Velden Essel v. 13.30 a.14.30 a. 11.30 v.? a.14.30 a.13.00 v. 11.45 a.13.00 a. 11.30 a.12.45 v.14.30 a ll 00 a. 19.00 a.14.00 a. 15.00 a.14.00 a.15.00 a 18.30 v.1315 v. 12.00 v.09.00 v.12.45 v.09.00 v. 11.45 a.20.00 Handbalvereniging Uitslagen: HS: Manual 1-Explosion 2 22-13 Bj: Manual 2-BSAC 1 8-25 Bm: Manual 1-Bevo Heidia 3 1-25 Cm: Manual 1-Bevo Heidia 1-12 Djeugd: Manual 1-BSAC 3 5-9 Programma zaterdag 1 nov.: MC: Loreal 4-Manual 1 14.35 Programma zondag 2 nov.: Sporthal de Weert. Dr. Manual 1-BSAC 1 10.00 Djeugd: Manual l-Merefeldia 1 11.00 JC: Manual 1-BSAC 2 11.50 JB2: Manual 1-Wittenhorst 1 12.35 JB1: Manual l-Merefeldia 1 13 30 DA: Manual 1-Vios 1 14.25 HS: Brunssum 1-Manual 1 16.55 Bm: Swalmen 2-Manual 1 14.30 Programma 1-2 nov.: Benjamins-Aetemitas 16.30 Mini's 1-PSV/Basketball 16.30 Aspiranten-Starren Attacus 17.45 J.Jimioren-van Bree Cracks 17.45 Kadetten 2-van Bree Cracks 17.45 M.Junioren-van Bree Cracks 19.30 Heren 1-BBC 19.30 Kadetten 1-Starren Attacus 19.30 Uitslagen: Tantalus-Heren 1 75-63 BC Virtus-Kadetten 1 90-45 Afgelopen zondag werd in Sittard het eerste toernooi gespeeld in de Limburgse Jeugdmasters-cyclus. De resultaten waren zonder meer goed te noemen. Er werden twee eerste plaat sen gehaald inde hoofdronde. In de klasse Meisjes Pupillen C werd Britt Houwen heel mooi eerste, hoewel ze in haar poule de nodige problemen kende. Later zette ze dat recht door goed en aanvallend te spelen. Mustafa Ali behaalde bij de Welpen eveneens een eerste plaats. Hij won in de kwartfinale heel overtuigend van clubgenoot Max Thijssen en een ronde eerder van Desmond Janssen. Behalve de genoemde spelers wis ten ook Daphne van Vegchel, Deni Spahic en Bart ter Huurne de hoofd ronde te halen. Clint Goumans, Eshan Bahran, Bart van Ooi, Ernest Cruys- berg en Damir Uzunic belandden in de troostronde. Ook hier was echter succes voor Red Stars. Martijn Hou wen wist de troostronde bij de Jon gens Junioren heel knap te winnen, Hij had daarvoor onder meer Damir moeten verslaan. Luc Thijssen won de troostronde bij de Jongens Kadet ten door in de finale clubgenoot Rick Pouwels te verslaan. Justine Janssen tenslotte werd tweede in de troostronde bij de Meisjes Kadetten. Hoewel iedereen redelijk tot goed speelde, vielen met name Daphne van Vegchel en Martijn Houwen op door i hun goede spel. De winst van Mustafa j was heel knap, maar ook heel ver- diend, terwijl Britt de zenuwen op tijd de baas werd. Dit belooft nog veel voor de overige drie toernooien. Korfbalclub Uitslagen: Recreanten-Peelkorf 4-4 Junioren Al-Vitesse (E) Al 16-1 Aspiranten B2-Ajola BI 5-0 MKV Cl-Aspiranten C2 1-1 Pupillen F1-Peelkorf 1 0-5 Welpen 1-Des 2 04) Peelkorf 4-Welpen 1 1-2 Welpen 2-SVOC 2 0-1 Oostrum 1-Welpen 2 0-0 Welpen 3-Peelkorf-8 0-0 Des 3-Welpen 3 14) Dot 1-Senioren 1 2-8 Ódos 2-Senioren 2 5-8 De laatste buitentrainingen zijn in de week van 27 oktober. Vanaf 3 novem ber wordt er weer binnen getraind. Je hoort van je leidster op welke avond en op welk tijdstip je training is. Afgelopen zondag is de traditionele uitwisseling met Swolgen en Broek- huizenvorst gespeeld op het tenni spark van Swolgen. In totaal 33 deel nemers. van Ysselsteyn helaas slechts zes. Die zes hebben wel een leuk toernooi gespeeld tegen verschillen de leden van beide verenigingen. Hoor je ook eens andere verhalen. Vanuit Swolgen en Broekhuizenvorst was er duidelijk behoefte aan een ver volg volgend jaar in Broekhuizen- vorst, met meer deelname uit Yssel steyn. Wedstrijdzwemmen Uitslagen van de wedstrijd van afgelo pen zondag in Deume: 200m vrije slag: Kelly Agterberg 3.17.68 le; Kenny Brons 3 25 51 le; Nick Aben 3-39-52 2e; Hans Westerk- mp 3-41.48 3e. 400m vrije slag; Lisa Dreesens 5.19.81 le; Renske Nielen 5.33.36 2e; Daph ne v. Gabain 6.04.69 3e; Tessa Quaed- vlieg 6.07.64; Minke Janssen 6.19.06 le; Susan v.d. Bekerom 6.24.83; Daniëlle d. Pagter 6.32.94; Rowena v.d. Bekerom 7.42.93 2e; Dion Dree sens 5.23.55 le; Jelle Crooymans 5.45.76 2e; Rob Arts 6.02.34 3e; Geoff Ebskamp 6.41.55; Alec Ebs- kamp 6.42.76; Thijs Quaedvlieg 7 00.64; Stan Gorree 7.23-33. 800m vrije slag; Inge Arts 11.46.51 3e; Kimberly Teunissen 12.35.60; Kasperv. Dijk 11.09.14 le. 1500m vrije slag: Jelmer v. Dijk 19.20.22 2e; Job v. Duijnhoven 19.41 9(v 400m wisselslag: Lisa Dreesens 5.55 79 le. De uitslagen van de onderlinge wed strijd: Dressuur pony's: le prijs: Chantal Oudshoom met Lingo met 186 pun ten; 2e Esther Goumans met Naivnyi 185; 3e Liz arts met Boyke met 184. Dressuur paarden: le Karin Winnen met Summer 180; 2e Monique van Dijck met Julana 174; 3e Ellen van Dijck 173 Cross pony's: le Susan Hendriks met Melissa; 2e ook voor Susan met Nina; 3e Chantal Oudshoom met Lingo. Cross paarden: le Monique van Dijck met Julana; 2e Petra van Dijck met Jumpdolivia; 3e Eva van Ool met Nevada. Behendigheidsspel ponyruiters: le Chris van Ballegooij; 2e Rianne Schel- lekens; 3e Rik Wilms. Behendigheidsspel grote ruiters: le Petra van Dijck; 2e Esther van Don- gen; 3e David Hermans. Algemeen klassement kleine ruiters le en daarmee clubkampioen: Liz Arts; 2e prijs: Ineke Luyckx; 3e Jesse Schlienkamp. Algemeen klassement ponyruiters: le en daarmee clubkampioen: Chantal Oudshoom met Lingo; 2e Saskia Beer- kens; 3e Verne Janssen met Little Mis- tery. Algemeen klassement paarden: le en ook daartpee clubkampioen Karin Winnen met Summer: 2e Monique van Dijck met Julana; 3e Petra van Dijck met Jumpdolivia. Ellen van Dijck reed vorige week twee keer in de prijzen in Wanroy. Met Rozette won ze de derde in de dressuurklasse LI met 168 punten en met Pouwer werd ze vijfde in de klas se Ml met 171 punten. In Overasselt won Eva van Ool met Rebel afgelopen zaterdag de derde in de klasse L2 met 164 punten. Ook deze week was Ellen van Dijck succesvol. Ze behaalde twee prijzen. Met Power werd ze in de klasse Ml vijfde met l67pt. Met Rozette in de klasse LI behaalde ze een vierde ook met 167 pt. Esther Goumans won in Helden de vierde met haar pony Naivnyi. Zij won deze in de dressuurklasse LI met l6l punten. Het toernooi dat afgelopen zater dag gehouden werd in Griendtsveen werd goed bezocht. Hoogste deelne mer werd hier M. Thijssen, terwijl ook H. Willemse een knappe prestatie neerzette. Bij de dames was de eer voor M. Vermeulen. Er werd redelijk geschoten midden in de Peel. Donderdag gaat een zestal koppels naar St. Willibrordus Milheeze om de spiksplinternieuwe accommodatie in te wijden.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 17